open huis open huis open huis open huis open huis o makelaardij Kijk ook op onze site voor ons gehele aanbod www.depater.nl K "I liÉw Boskoop Waddinxveen tel. 0172 - 21 54 09 tel. 0182 -61 38 22 fax 0172 -21 03 89 fax 0182-61 11 18 e-mail boskoop@depater.nl e-mail waddinxveen@depater.nl Gijsberterf 18 Boskoop Boskoop donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Za van 9.30 tot 16.00 uur. Kantoor Boskoop vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Kerkweg Oost 224 2741 HA Waddinxveen Zijde 6 2771 EN Boskoop Openingstijden Ma t/m vrij van 08.30 tot 17.30 uur. Kantoor Waddinxveen 3B ..y Vraagprijs 179.000,- k.k. Vraagprijs Vraagprijs 189.750,- k.k. 179.500,- k.k. 435.000,- k.k. I - T 442.500,- k.k. Vraagprijs 295.000,- k.k. 425.000,- k.k. 167.000,- k.k. 126.500,- k.k. Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs 182.500,- k.k. 359.000,- k.k. 192.500,- k.k. Vraagprijs CD Willem de Rijkelaan 19 Waddinxveen Koningin Wilhelminasingel 46 Anna van Burenstraat 3 Waddinxveen Waddinxveen Troelstrahoeve 56 Waddinxveen 0) Waddinxveen Zijde 170 Weidezoom 84 Waddinxveen Zuidkade 80 Boskoop Middelburgseweg 95 Noordeinde 233 Boskoop Waddinxveen Mauritslaan 34 Tuinstraat 53 Boskoop vliering. Bijzonderheden: Inhoud ca. 300 m3. Grondoppervlakte 115 m3. Gedeeltelijk dubbel glas. Onderheide schuur met aanslui ting wasmachine. Rustige ligging. Aanvaarding in overleg. r s jkr de pater NVM ru WW7 - Zeer goed onderhouden sfeervol halfvrijstaand woonhuis met aan de voorzijde prachtig uitzicht over de polder. Het woonhuis is zowel aan de zij- als achterzijde uitgebouwd en is v.v. garage en carport. De woning is gelegen op een perceel van 509 m3 eigen grond. Indeling: entree. Toilet met fontein. Badkamer met ligbad/douche, wastafel en designra diator. Woonkamer met allesbrander en vrij uitzicht. Keuken met witte inrichting compleet met enkele inb.apparatuur. Riante eetkamer met plavuizenvloer v.v. vloerverwarming, dubbele deuren naar achtertuin. Bijkeuken met aansl. wasmachine en aansl. droger. Garage ca. 8,00 x 4,00 m. met opstelplaats Nefit HR C.V.-combiketel (bouwjaar ca. 2003). 1e Verdieping: 3 (drie) slaapka mers, waarvan 1 (één) voorzien van dakkapel. De ca. 30 meter diepe achtertuin is gelegen op het westen en is aan de achterzijde v.v. een steiger aan het water. Bijzonderheden: vloeropp. ca. 150 m3. Inhoud ca. 380 m’. Dak-, gevel-, vloer- en glasisolatie. Centrale ligging. Aanv. in overleg. Zeer goed onderhouden vrijstaande woning met achtertuin gelegen aan water en vrij uitzicht aan zowel voor- als achterzijde over boom kwekerijen. Indeling: entree met granitovloer. Toilet met fontein. Kelder met groepenkast. De kelder is hoog ca. 1,70 m'. Keuken met eiken L- vormige inrichting voorzien van inbouwapparatuur. Tuin gelegen op het oosten met hardhouten vlonder aan water. Doorzonwoonkamer (ca. 30 m3) met open haard, wandafwerking spachtelputz en dubbele deuren naar de achtertuin. 1e Verdieping: overloop met vaste kast en schuif- wandenkast. Slaapkamer 1 met douchecabine, deur naar dakterras, vaste kastenwand, wandafwerking spachtelputz. 2 (twee) slaapkamers aan de voorzijde, waarvan 1 (één) voorzien is van vaste wastafel en t, 1 (één) met luik naar kleine berg- Mooi en rustig gelegen halfvrijstaande villa met garage/berging op een bijzonder mooie locatie. De woning gebouwd in 1974 met een inhoud van ca. 675 m3 is gebouwd op ca. 316 m3 eigen grond. Indeling: royale hal met toilet. L-vormige woonkamer met open haard, open trap en schuifpui naar terras aan het water. Studeerkamer. Keuken met enkele inbouwapparaten. Bijkeuken met opstelling van de gasgestookte HR C.V.-combiketel, wasmachine en drogeraansluiting. Royale garage/ berging. De achtertuin is gesitueerd op het westen. 1e Verdieping: 1 (één) grote slaapkamer met balkon. Badkamer met ligbad, wastafel en toilet. 4 (vier) slaapkamers zijn verbouwd naar 2 (twee) zeer ruime slaapkamers. Bijzonderheden: deze uitstekend onderhouden, jong ogende woning met een woonka mer op twee niveaus heeft zeer bijzonder ogende details. Een belangrijk deel van de woning op de begane grond is uitgevoerd in een gebroken kalksteen met licht voegwerk. De begane grondvloer is gedeeltelijk afgewerkt met een mooie bruine plavuizen vloer. Aanv. in overleg (planning 1e kwartaal 2004). Luxe afgewerkte topmaisonnette met riante garage, gesitueerd nabij de dorpskern. Ind.: entree. Ruime woonkamer (ca. 35 m3) v.v. glaspui over de gehele breedte met schuifpui naar het inpandig balkon waar u een schitterend uitzicht heeft over de rivier "De Gouwe". Semi-open keuken met een in U-vorm opgestelde lichte keukeninrichting v.v. keramische kookplaat, afzuigkap, koelkast, vaatwasser en oven. Slaapkamer. Tot het plafond betegelde badkamer v.v. ligbad, douche, wastafelmeubel en mechanische ventilatie. Separaat toilet met fontein en mechanische ventilatie. 1e Verd.: overloop v.v. opstelplaats AWB C.V.-combiketel (1989) en mechanische afzuigunit, aansl. wasmachine en droger. Slaapkamer 2: v.v. Veiux dakraam. Tevens is er een ruimte voor het creë ren van 1 (één) extra slaapkamer. Bijz.: vloeropp. ca. 130 m3. Inhoud ca. 310 m3. Dak-, gevel- en vloerisolatie. Het appartementencomplex dateert uit 1989 en bevat een afgesloten entree (bel- en videofooninstallatie) en is verder v.v. een lift. Het geheel maakt een zeer verzorgde indruk en is de moeite van een bezichtiging zeer zeker waard. De servicekosten bedra gen ca. 97,50 p. mnd. Aanv. i.o. Vraagprijs Prachtig aan singel gesitueerde hoekwoning met een voor-, zij en een zonnige achtertuin met berging, gelegen op loopafstand van de win kels, openbaar vervoer, kerk en scholen. Deze goed onderhouden woning is gebouwd in de periode 1960 op circa 170 m3 eigen grond en biedt een inhoud van circa 315 m3. Indeling: entree/hal, trapkast. Betegeld toilet. Doorzonwoonkamer met dubbel glas en fraai uitzicht op de groene singel. Keuken met lichte inrichting, inbouwapparatuur en opstelplaats C.V.-ketel (circa 2000). 1e Verdieping: overloop, 2e toilet. 3 (drie) slaapkamers, waarvan 2 (twee) voorzien van een vaste kast. Fraai betegelde douchecel met wastafel en douche. 2e Verdieping: vaste trap, voorzolder met wasta fel en vaste kasten. Zolderkamer met hardhouten dakkapel en kastruimte. Bijzonderheden: als u op zoek bent naar een centraal gesitueerde hoekwoning met een rui-me achtertuin, dan is een bezichtiging zeker de moeite waard. Aanvaarding ca. 2e kwar taal 2003. Sfeervolle eengezinswoning met tuin op het zuiden. Deze woning is geheel gerenoveerd en is voorzien van voldoende parkeergelegenheid in de directe omgeving. Indeling: entree. L-vormige woonkamer voor zien van mozaïek parketvloer, marmeren schouw met authentieke pot kachel, vaste kast en kelderkast. Semi-open keuken met luxe in L-vorm opgestelde inrichting compleet met inbouwapparatuur, te weten: afzuig kap, keramische kookplaat, heteluchtoven, koel-/vriescombinatie en vaatwasmachine. Modern betegeld toilet. Fraai aangelegde achtertuin op het zuiden met achterom en tuinhuisje. 1 e Verdieping: 3 (drie) slaap kamers (voorheen 4 (vier)), resp. groot 2,30 x 3,00 m„ 2,50 x 2,00 m. en 5,00 x 3,00 m.. 2 (twee) slaapkamers zijn voorzien van dakkapel en 1 (één) met Velux dakraam en diepe vaste kast. Modern betegel- i de badkamer ingericht met wasta- ft fel, douchecabine met thermo- mengkraan en aansl. wasmachi- ne. 2e Verdieping: ged. bevloerde J bergzolder. Deze verdieping is ca. 1,75 m’ hoog en hier staat de C.V.-combiketel (1993) opgesteld. Bijzonderheden: dubbel glas. I Inhoud ca. 275 m'. Grondopp. ca. 107 m3. Aanv. in overleg. Vraagprijs Fraai afgewerkt centraal gelegen 3 (drie)-kamer hoekappartement gesitueerd op de 2e woonlaag met een vrij uitzicht. Indeling: entree met aan de buitenzijde de meterkast. Hal met vaste kast. Fraai bete gelde toiletruimte. Woonkamer met zijgevelraam, moederhaard t.b.v. centrale verwarming en prachtig vergezicht. Achterkamer is middels toog vanuit de woonkamer bereikbaar zodat er een royale woonkamer ontstaat. Licht betegelde badkamer met wastafelmeubel en douche. Keuken met lichte inrichting en deur naar balkon. Slaapkamer met log gia. Bijzonderheden: grotendeels nieuwe kozijnen voorzien van dubbel glas. Een goed onderhouden appartement met moederhaard C.V. en radiatoren. De woonkamer en de hal zijn afgewerkt met een lami- naatvloer. De berging bevindt zich in de onderbouw van het com plex. Daar bevindt zich tevens de hoofdentree, welke afgesloten is. Voorschot servicekosten 14,20 per maand. Oplevering in overleg. Riante twee-onder-één kapwoning met 5 (vijf) slaapkamers fraai gesitueerd aan een singel in de wijk "De Zuidplas" op loopafstand van scholen, winkels en het openb. verv. Dit perfect onderhouden herenhuis met een inhoud van ca. 550 m3 is in ca. 1990 gebouwd op ca. 247 m3 eigen grond. Ind.: entree. Modern betegelde toiletruimte met fontein. Grote woonkamer, opp. ca. 57 m3, met open haard, a/d voorzijde een erkerkozijn en a/d achterzijde een schuifpui. Woonkeuken, opp. ca. 20 m3, met een in L-vorm opgest. moder ne inrichting compl. met inb.app. De voormalige garage/berging, opp. ca. 10 m3, is ook binnendoor bereikbaar. 1e Verd.: overloop, toilet met fontein. 3 (drie) ruime slaapkamers, waarvan 1 (één) met balkon. Modern betegel de badkamer ingericht met ligbad, wastafel en stoomdouchecabine. 2e Verd.: overloop, ruimte met een opstelplaats voor wasapp. en de C.V.-combiketel. 2 (twee) zolderka mers, waarvan 1 (één) met dakka pel en 1 (één) met Velux dakraam en bergruimte achter de knieschot- ten. 3e Verd.: d.m.v. een schuiftrap is de vliering te bereiken. Bijz.: de voor- en achtertuin zijn fraai aange legd. In de achtertuin staat een houten berging. De woning is v.v. dubbel glas, dak-, gevel en vloer isolatie. Aanv. i.o. Vraagprijs Geschakeld halfvrijstaand riant herenhuis met voor-, zij- en riante achtertuin, inpandige berging en rustig gesitueerd in een kindvr. woonomgeving nabij sportaccommodaties, scholen, winkels en openb. verv. Dit modern afgewerk te herenhuis is gebouwd in 1995 op 369 m2 eigen grond en biedt een inhoud van ca. 630 m3. Ind.: entree, modern betegelde toiletruimte met fontein. L-vor mige woonkamer, opp. ca. 45 m2, met a/d achterzijde een schuifpui naar de tuin. De vloer van de entree en de woonkamer is afgewerkt met brede houten vloerdelen. De sfeervolle uitgeb. woonkeuken (opp. ca. 20 m2) is ingericht met een fraaie keuken compl. met div. inb.app. De vloer is afgewerkt met plavui zen. Via de betegelde bijkeuken met aansl. voor de wasapp., is de ruime inpandige berging v.v. een stalen kanteldeur bereikbaar. 1e Verd.: overloop met betegelde toiletruimte. 4 (vier) royale slaapkamers, waarvan 1 (één) voor zien is van een balkon. Modern bete gelde badkamer ingericht met wasta felmeubel, douche met glazen deur en een ligbad. 2e Verd.: vaste trap. Gedeeltelijk open zolder met opstel plaats voor de C.V.-combiketel, berg ruimte en een slaapkamer. De zolder biedt void, ruimte om nog een extra kamer te realiseren. Bijz.: u kunt uw auto op eigen terrein a/d voorzijde van de woning parkeren. De woning is geheel v.v. dak-, gevel-, vloer- en glasisolatie. Alarminst. Aanv. in over leg (planning ca. 3e kwartaal 2003). Vraagprijs In het centrum gesitueerde eengezinswoning met vrij uitzicht aan de voorzijde. Indeling: entree, meterkast, kelderkast, toiletruimte. Woonkamer (type doorzon), opp. ca. 6,80 x 3,60 m. Keuken met een voudige inrichting, warm water door middel van een geiser en deur naar de achtertuin. De achtertuin is gelegen op het noorden en is voor zien van een stenen berging. 1e Verdieping: overloop. 3 (drie) slaap kamers, resp. groot ca. 10 m3, 12 m3 en 5 m3.2 (twee) slaapkamers zijn voorzien van een vaste kast. Badkamer met douche en wastafel. 2e Verdieping: zolder is bereikbaar door middel van een vlizotrap. Tevens staat hier de C.V.-ketel (1992) opgesteld. De zolder biedt de mogelijk heid voor het creëren van een extra slaapkamer. Bijzonderhe-, den: grondoppervlakte ca. 123 m3. Inhoud ca. 275 m3. De woning is gelegen nabij winkels en open baar vervoer en is gedeeltelijk voorzien van dubbel glas. Aan vaarding in overleg. Uitgebouwde eengezinswoning met ca. 20 meter diepe achtertuin. De woning is gebouwd in ca. 1929 op ca. 185 m3 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 340 m3. Indeling: entree, vaste kast met aansluiting was machine. Toilet met fontein. Royale woonkamer met laminaatvloer en open trap naar de 1e verdieping. Open keuken in U-vörm opgesteld compleet met gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser en koelkast. 1e Verdieping: overloop met vlizotrap naar berg- vliering. 2 (twee) slaapkamers aan de voor zijde, waarvan 1 (één) voorzien is van vaste kasten. Riante ouderslaapkamer met toe gang tot badkamer. De badkamer is licht betegeld en ingericht met toilet, douche, hoekbad en wastafel. Vanuit de badkamer is het balkon bereikbaar. 2e Verdieping: berg zolder. Bijzonderheden: wandafwerking gedeeltelijk spachtelputz. Dubbel glas. In de achtertuin staat gesitueerd een houten schuur met elektra. Recent vernieuwde C.V.- ketel. Aanvaarding in overleg. Goed onderhouden eengezinswoning gelegen in de directe nabijheid van winkels, scholen en openbaar vervoer. Indeling: entree, trapkast en toilet. Woonkamer, type doorzon, opp. circa 3,55 x 6,60 m., voorzien van een laminaat vloer en een kunststof schuifpui naar de achtertuin. Keuken, opp. circa 2,65 x 2,00 m., met lichte inrichting compleet met inbouwapparatuur, te weten: oven, afzuigkap en koelkast. Vanuit de keuken is tevens de op het oosten gelegen achtertuin bereikbaar. Hier staat een stenen schuur welke voorzien is van elektra. 1e Verdieping: overloop met vaste kast. 3 (drie) slaapkamers, waarvan 2 (twee) voor zien van vaste kasten. De slaapkamers zijn resp. groot ca. 10,5 m3, 12,7 m3 en 5,2 m3. Badkamer met douche en wastafel. 2e Verdie ping: voorzolder met opstelplaats C.V.-combiketel (bouwjaar 1992). Zolderkamer met dakkapel en bergruimte achter de knieschot- ten. Bijzonderheden: inhoud ca. 300 m3. Grondoppervlakte ca. 128 m3. Zowel aan de voor- als achter- SS zijde kunststof kozijnen voorzien van dubbel glas. Aanv. in overleg. - *3 ■1 i

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 12