Hoogerbrug streeft naar hechter Waddinxveen Veertig jaar tennissen bij Be Fair Jl si Kleutergym bij TOOS Korbis start seizoen met nederlaag TopturnsterVan de Leur weg bij Louter HCW nieuwe seizoen in met Handbalseizoen Rowah Groeneweg en Moerkapelle naar volgende bekerronde Hardloopcursus voor beginners van start Uitslagen sjoelen twee kunstgras velden De geschiedenis Toegankelijkheid en gezelligheid onderspit. Vriendenschaar JeU J© bOUleS VOOT SCniorCM r\A/om ar tanan /do A 7 niar F’ WOENSDAG 3 SEPTEMBER 2003 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 23 der Vis) Het begint allemaal in 1963. Nadat in augustus 1961 het Tennispark Warnaarplantsoen gereed komt, worden in 1963 voor het eerst banen gehuurd onder de naam Be Fair. In 1964 heeft Be Fair vijftig le den. In 1968 neemt de club voor het eerst, met twee groeien. In het begin zal men geduld moet hebben, maar op termijn moet Waddinxveen met deze groep goed kunnen presteren. Ik hoop ook dat er in de maand mei geen spelers gaan lopen, dus naar andere verenigingen vertrekken. In te gendeel, ik hoop dat jongens die nu elders spelen het leuk gaan vinden om weer bij Wad dinxveen te gaan voetballen. Is de sfeer goed, dan ga je ook be ter voetballen. Van de rode en gele kaarten en het gemekker tegen scheidsrechters wil ik af. teams, deel aan de districts- competitie. De jaren er na neemt de belangstelling voor tennis ook in Waddinxveen flink toe en in 1973 wordt het nieuwe tennispark met in eer ste instantie zes banen in de Sniep in gebruik genomen. Het ledental is inmiddels gegroeid tot vijfhonderd. Een clubhuis is er nog niet, een bouwkeet doet dienst als kantine. Omdat er in 1976 een forse wachtlijst ontstaat, wordt het park in 1977 met nog eens vier banen uitgebreid naar de huidige tien. In 1978 wordt het nieu we clubhuis geopend. In 1979 is er de splitsing. Om dat de club vast wil houden aan het besluit om niet aan de zondagcompetitie deel te ne men, wordt in 1980 De Gou we Smash opgericht, waarna meer dan honderd leden overstappen. In 1988, het jaar dat Be Fair vijfentwintig jaar bestaat, wordt Groot Be Fair opgeheven en worden drie nieuwe verenigingen opge richt, voor voetbal, volleybal en tennis. worden in de loop van de ja ren kampioen. Het eerste da mesteam op de dinsdag in 1993 zelfs kampioen in de hoofdklasse (en daarna nog twee keer). De Nico Hilhorst bokaal, het toernooi voor vijf tigplussers, wordt geïntrodu ceerd. Vanaf 1996 wordt jaar lijks een open seniorentoernooi georgani seerd. Het clubhuis wordt di verse malen aangepakt en uit gebreid. Afgelopen jaar is de keuken nog grootscheeps ver- ter te vinden en gingen ze be ter samenspelen. Dit resulteer de in een mooie overwinning voor dit jonge team. Eindstand 10-16. Het dames twee team speelde tegen HVOS in Spijke- nisse., war ze helaas met 24-2 verloren. Het dames één team stond in Schiedam tegenover Ventura. Rowah, dat enkel vaste speel sters moest missen in deze Ook in de vijf tien jaar na dit jubileum is er weer veel ge beurd. Het spelniveau stijgt en er is heel veel belangstel ling voor de competitie. Zo veel zelfs dat er de afgelo pen jaren met enkele teams moest worden uitgeweken naar Boskoop.Vele teams bouwd. Het terras wordt uit gebreid tot de huidige omvang en er komt een prachtige overkapping. Alle banen krijgen verlichting. Het aantal leden groeit verder tot de huidige 950 en blijft op peil ondanks de afnemende belangstelling voor tennis in Nederland. Hiermee is Be Fair een van de grootste verenigingen in Wad dinxveen en de regio. Wat gebleven is, is de goede sfeer, de toegankelijkheid, de gezelligheid en de bereidheid van een grote groep leden om iets extra’s te doen voor ’hun’ vereniging. Dat zal ook blijken tijdens de jubileumweek. ting Waddinxveens Welzijns werk biedt donderdag 25 sep tember in samenwerking met de Jeu de Boulesvereniging voor senioren de mogelijkheid om kennis te maken met jeu de boules. Deze sport is zeer pop ulair en zeer geschikt voor se nioren. WADDINXVEEN - Be Fair Tennis bestaat veertig jaar. In de maand september zal dit groots worden gevierd.Van 10 tot 13 september is er op het tennispark aan de Sniepweg van alles te doen.Voor jong en oud, leden en niet-leden. Op woensdag 10 september wordt er speciaal voor de jeugd een clinic georganiseerd, ’s Avonds is er een jeugddisco. De dag er na worden de vijf tigplussers tijdens een tenni smiddag en -avond ’onderwe zen’ in de laatste kneepjes van het moderne tennis, gevolgd door een buffet en een avond vol jaren zestig spelen en mu ziek. Zaterdag 13 september is de afsluitende dag. Op het park is alles en iedereen in jaren ze stig stijl. Op en om de banen is van alles te doen. Er wordt een professionele clinic gege ven, er is een springkussen cooling down. De loopcursus begint op dinsdag 30 septem ber en duurt tot en met 18 no vember. Er wordt gestart vanaf het clubgebouw van de S.C. An tilope (AlberdingkThymlaan). De cursus is voor iedereen die eens kennis wil maken met het fenomeen hardlopen en iets aan zijn conditie of gewicht wil doen. Je hoeft geen sporter of hardloper te zijn om deel te kunnen nemen. Na de cursus bestaat de mogelijkheid om je aan te sluiten bij een van de ve le trainingsgroepen van de S.C. Antilope. Het cursusgeld wordt dan in mindering gebracht van de contributie. Voor meer in formatie, Hans van de Water, tel. 0182-532550 of 0182- 698345 of kijk op www.scanti- lope.nl. veen. Het meisjes-C speelden in Krimpen aan de llssel tegen De Treffers. De eerste helft ging het spel aardig gelijk op. Russtand 5-6. Na rust wisten Sport is zo mooi, maar van het mekaar opnaaien, daar hou ik niet van. Ik zie Waddinxveen als een prachtige uitdaging. Met een hecht team werken aan de toekomst.Jammer is het dat we in de oefenfase met een vijftal blessures worden geconfron teerd.” Waddinxveen begint de serie van 24 competitiewedstrijden zondag met een thuiswedstrijd tegen Groeneweg. Ad Hooger brug: „Evenals Stolwijk een club om rekening mee te houden. Groeneweg is weliswaar gede- voor de kleintjes en een ro- deostier voor de (wat) oude ren. Vanaf 16:00 uur spelen Jan Siemerink en een speler van jong-oranje een demonstratie- wedstrijd. Dit onderdeel is ook toegankelijk voor niet-le- den. De dag zal worden afge sloten met een groot feest, met onder andere een optre den van The Blues Brothers. WADDINXVEEN - S.C Antilo pe en de Goudse Runners heb ben de handen ineen geslagen om een hardloopcursus voor beginners te organiseren. De cursus duurt acht weken, waar in aandacht is voor de warming up, veel rek- en lenigheidoefe- ningen, loopscholing, looptech niek, looptraining, trainingsop- gradeerd naar de vijfde klasse, maar heeft een tweede elftal dat voor promotie naar de re serve eerste klasse speelde. Dan moet je als trainer een goede groep hebben. De Rot terdamse clubs waar tegen wij moeten spelen zeggen mij niets. Gevoelsmatig hou ik het toch op Groeneweg en Stol wijk als de clubs met de beste kansen op het kampioenschap.” De selectie van Waddinxveen bestaat uit Richard van der Ark, Vincent Coevert, Mohammed Darazzi, Gerold Friesser, Arjan jonge kinderen nog moeilijk is om een keuze te maken tussen gymnastiek en jazzdans. De les sen worden voorbereid vanuit een bepaald thema, zoals klein groot, snel-langzaam, spannen- ontspannen, recht-rond of sa menwerking. Een thema wordt Na Waddinxveen keerde Ad Hoogerbrug (49) terug naar RVC’33 in Reeuwijk-Dorp om vervolgens te verkassen naar de voetbalvereniging Bodegra ven waarvoor hij nog twee jaar uitkwam. Daarna vervolgde Hoogerbrug zijn sportieve loopbaan als voetbaltrainer. „Ik heb mijn diploma Oefenmees ter 3 behaald en daarna gelijk gaan trainen. De cursus werd gegeven door Ruud de Groot, die onder meer Wilhelmus en Quick Boys heeft getraind. Ik was niet zo kapot van hem.Van- daar dat ik nooit een vervolg cursus heb gedaan. Ik heb eerst vijf jaar de jeugd van Bodegra ven getraind, daarna een jaar de jeugd van Floreant. Waddinx veen, dat toen in de afdeling Gouda uitkwam, was mijn eer ste club als seniorentrainer.” Na drie jaar Waddinxveen volg den drie jaar Siveo in Zegveld, twee jaar Zwammerdam, drie jaar SPV in Polsbroek en drie jaar Aarlanderveen. Met Zwam merdam en Aarlanderveen pro moveerde hij, maar aan alle clubs bewaart Ad Hoogerbrug goede herinneringen. „Bij Aar landerveen heb ik het fantas tisch gehad. Ik had best nog door kunnen gaan. Maar ik vind dat je als trainer niet te lang moet blijven. Drie jaar is mooi genoeg. Ik ben overal binnen gestapt bij clubs die minder draaiden. Ik weet nog dat ik bij Siveo mijn jawoord had gege ven en daarna een wedstrijd ging bekijken. Stonden ze in de rust tegen Rijnstreek met 6-0 achter. En ik had WDS al afge zegd. Waar ga ik aan beginnen dacht ik. Siveo heeft het daarna uitstekend gedaan. Het is een mooie club in opbouw. Dorps- clubs zitten vaak hecht in el kaar. Ik besef dat het in Wad- op een gymnastische en dansan te manier uitgediept, waardoor de kinderen elke les weer nieu we bewegingservaringen op doen. De jazztiekles zijn op dinsdag aan de Staringlaan van 16.00 - 17.00 uur (groep één en twee) en op woensdag in de Duikelaar van 15.30 - 16.30 uur (groep één) en van 16.30 - 17.30 uur (groep twee). Deelnemers worden op 13.30 uur verwacht op het terrein van Waddinxveen aan de Alber- dingkThijmlaan.Vanaf 14.00 uur kan er worden gespeeld. Kos ten voor deelname bedragen 1,50 euro per persoon. Opge ven op tel.: 0182-631932 of sww@stww.nl. aanvalsopzet, dat het nauwelijks gevaarlijk werd. Bij rust was de achterstand dan ook aanzien lijk: 6-1In de tweede helft ver toonde het spel van Korbis weliswaar enige progressie, maar de eenmaal opgelopen schade kon niet meer onge daan worden gemaakt: 13-8. Korbis 2 speelde eveneens te gen Ventura Sport 2 en won met 10-1 I. De overige seniorenteams wa ren over het algemeen succes vol op de eerste competitiedag. Korbis 3 won met 12-6 van KCC 5 uit Capelle a/d IJssel, terwijl Korbis 4 met I 1-6 DVS’69 uit Hendrik-ldo-Am- bacht versloeg. Korbis 6 was met 11 -8 te sterk voor Oranje Nassau 5 (uit Vlaardingen); al- WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag heeft Korbis haar ren tree in de tweede klasse niet kunnen vieren met een over- spelletjes winning. In Strijen bleek Ventu ra Sport met 13-8 te sterk voor het Waddinxveense acht tal, dat ook dit seizoen wordt en gecoached door Ronald Pieck. Na een qua resultaten goede oefenperiode werd veel ver wacht van deze wedstrijd. Ven tura Sport, evenals Korbis pro movendus vanuit de derde klasse, maakte het Korbis ech ter erg moeilijk door het fysie ke spel. De eerste helft verliep mede hierdoor ronduit drama tisch: Korbis moest door te weinig beweging in het vak zo veel energie steken in iedere gegeven voor kinderen van vier tot zes jaar op donderdag in De kleuters J. Postlaanzaal van 16.00 - 17.00 uur. aan te pas. De ploeg uit Bode- WADDINXVEEN - De Stich- graven werd met een 10-1 ne derlaag naar huis gestuurd.Ver der waren ook de BIde B3, de DIde D2 en de WI succesvol door een overwinning te beha len. Voor de Fl was een gelijk spel weggelegd. De wedstrijd tegen Sporting Delta eindigde in 4-4. van Herk, Peter van de Hoek, Patrick Hoogervorst, Stefan Kanters, Mark van Kooten, Jim my de Lange, Kevin van Leeu wen, Joshua Makkinje, Nick Ne- bouw, blessurepreventie en de derhof, Gert-Jan Olofsen, Tom Plantfeber, Alfons Scheurwater, Rene van der Sluis, Bjorn Tolle naar, Peter den Uijl, Mark van Vliet, Sjaak Weimar en Alexan der de Wilde. Elftalleider en verzorger is Erik Frikken. Hij volgt Rik Verwaal op. Grens rechter bij thuiswedstrijden is Mark van der Voort en bij uit wedstrijden Joost Hermans. deze wedstrijd en stond na en kele minuten al voor met 3-0. Het gevaar van Ventura kwam vooral vanuit de hoeken en Rowah had daar in het begin niet veel vat op. Ventura kwam dan ook snel terug in de wed strijd. Ruststand 8-6. Na rust de Jeu de Boulesvereniging werd het spel toch iets feller en harder, wat veelvuldig werd bestraft met een strafworp. Nadat de stand lange tijd in evenwicht was moest Rowah in de laatste fase van de strijd het hoofd buigen en verloor met 17-1 I. WADDINXVEEN -Voor de le den van handbalvereniging RO- WAH/SPACE stond er na een lange zomerstop als eerste een uitwedstrijd op het program- ma.De heren-B werden ver wacht in Pijnacker om tegen het plaatselijke Oliveo aan te treden. De heren-B gingen in een nieuwe samenstelling van start, maar speelden deson danks een goede wedstrijd. Met een 12-20 eindstand keer- leen Korbis 5 noteerde een 3-8 verliespartij tegen HKC 5 (uit Hardinxveld). Bij de jeugd kwam de Al goed uit de start blokken. KCC A2 werd in Ca pelle a/d IJssel in een goede wedstrijd met 9-15 verslagen. Ook de A2 wist de eerste com petitiewedstrijd te winnen. Nieuwerkerk A3 dolf met 5-7 het A2 kwam er tegen de A3 niet veel kritiek. Ook Orlov haalde hard uit naar Louter. „Hij heeft er in een Anaheim een rotzooi tje van gemaakt”, sprak de Rus onomwonden. De Nederlandse vrouwenploeg den zij terug naar Waddinx- eindigde in Anaheim op de te leurstellende zestiende plaats, na de vijfde positie bij het WK in 2001. Daardoor miste Oran je kwalificatie voor de Olympi sche Spelen in 2004 in Athene, de Rowah speelsters elkaar be- Van de Leur liet in Anaheim al doorschemeren, dat ze wellicht naar De Hazenkamp zou over stappen. Bij de club van Orlov trainen ook de internationals Renske Endel en Suzanne Harmes. Een ander prominent lid van De Hazenkamp, Monique Nuijten, beëindigde vorige week haar loopbaan, omdat ze voor zich zelf geen toekomst meer zag als topturnster. De 19-jarige wedstrijd, begon zeer goed aan Zeeuwse werd door Louter uit de WK-ploeg gelaten. WADDINXVEEN - Topturn ster Verona van de Leur is op gestapt bij Pro Patria, de club van bondscoach Frank Louter. De zeventienjarige kampioene uit Waddinxveen zet haar loop baan voort bij turnvereniging De Hazenkamp uit Nijmegen, de club van oud-bondscoach Boris Orlov. Volgens een woordvoerder van de Gymnas- tiekunie (KNGU) is de over- gang in „goed overleg” tot stand gekomen. Louter hield Van de Leur, win nares van vijf EK-medailles en een zilveren WK-plak, bij de re cente wereldkampioenschap pen in Anaheim buiten de Ne derlandse ploeg. Volgens de bondscoach, die om dezelfde reden Renske Endel niet op stelde, had ze last van haar en kel en turnde ze niet stabiel ge noeg. De maatregel, een dag voor de landenwedstrijden, leidde tot WADDINXVEEN - De uitsla gen van de Waddinxveense sjoelclub zien er als volgt uit: Klasse A: IKees Kuipers met 1409 punten, 2. Dick Dros met 1370 punten en 3.Jan Kersber gen met 1321 punten. Verder werd in klasse B Henk van Beek eerste met 1295 punten, in klasse C Otto Supusepa met 1175 punten, in klasse D Dirk Faas met 1095 punten en in klasse E Henk Lagendijk met 986 punten. dinxveen moeilijken wordt.” Elf jaar trainde Ad Hoogerbrug louter clubs uit het zaterdag- voetbal.Als het aan zijn vrouw had gelegen was daar geen ver andering is gekomen. Maar toen de Reeuwijker door de voetbalvereniging Waddinxveen werd benaderd om trainer te worden van de zondagselectie begon het toch weer te kriebe len. Hij zegt: „Bij Waddinxveen gebeurt altijd wat. Ik ben elf jaar weg geweest, maar kom nog steeds mensen tegen die er vroeger ook al bij waren.” Bij Waddinxveen wordt Ad Hoogerbrug de opvolger van Koes de Quillettes, die naar het Goudse GSV vertrok. Doelman Aart Rietveld keerde terug naar ONA en Raymond Beij gaat op eigen verzoek in het tweede elftal spelen. Er kwam zeven junioren over. De selec tie bestaat uit 23 spelers onder wie vier doelmannen nl. Ri chard van der Ark, Gerolf Fries- sen, Peter den Uyl en de van Be Fair over gekomen Vincent Coevert. Aanvankelijk behoor de Razi Licoumine, die vroeger ook bij Be Fair voetbalde, tot de selectie, maar Hoogerbrug heeft hem nog niet gezien en derhalve een streep door zijn naam gezet. In de afgelopen seizoenen slaagde Waddinxveen er in de vijfde klasse niet in de nacom- petitie voor een promotie- plaats te bereiken. Wat is voor de komende competitie de doelstelling? Hoogerbrug: „Er zijn een hoop jonge jongens bij gekomen. In eerste instantie probeer ik er een hechte groep van te ma ken. Zo heb ik ook bij andere clubs gewerkt. Als je een hecht team hebt kan je goede presta ties behalen. Zoiets moet Door Bert Hertog WADDINXVEEN - Ad Hoogerburg is na elf jaar als trai ner teruggekeerd bij de voetbalvereniging Waddinxveen. De club waarvoor de geboren en getogen Reeuwijker in de jaren zeventig ook als voetballer uitkwam. „Ik heb als speler de goede tijd van Waddinxveen meegemaakt. Als een van de weinige spelers ben ik met Waddinxveen twee keer kampioen geworden in de viërde klasse”, zegt Hoogerbrug, die zes jaar voor de geelzwarten uitkwam. De successen van destijds deelde hij onder meer met be kende voetballers als Arie Beij.Adriaan Hoogervorst en DickTwigt. Na de zomervakantie is TOOS weer begonnen met nieuwe les sen waarbij nog plaatsen vrij zijn. In de gymnastiekzaal De Sta ringlaan geeft TOOS les aan zo wel de peuter als de meegeko men ouder of opa en oma. Er wordt gewerkt met ballen, tou wen, blokjes en ander klein en groot materiaal, zodat peuters spelenderwijs de gymnastiek ontdekken. Liedjes en komen natuurlijk ook veel aan bod. Klimmen, klauteren, sprin gen, rollen of spelen met ballen, blokken of pittenzak-ken. De getraind kinderen kunnen al naar de les sen toe als ze zelfstandig kunnen lopen. Er worden drie Ouder- Kind- gymnastieklessen in het gym nastieklokaal aan de Staringlaan gegeven. Dinsdagmorgen van 9.00 - 10.00 uur (één tot drieja rig), woensdagmorgen van 10.00 - I 1.00 uur (twee tot driejarig) en donderdagmorgen van 9.00 - 10.00 uur (één tot driejarig). De kleutergymnastiek wordt WADDINXVEEN - De Wad dinxveense Jazzdans- en Turn vereniging TOOS heeft voor kinderen vanaf één jaar een ge varieerd aanbod te bieden. Zo kunnen de peuters en kiezen uit Ouder- en Kindgym, Kleuter-gyrrijazztiek en Baltiek. Jazztiek is gymnastiek in combi natie met Jazzdans. Deze les- vorm wordt alleen gegeven aan kleuters, omdat het voor de Trainer Ad Hoogerbrug is na elf jaar teruggekeerd bij de voetbalvereniging Waddinxveen, dat zondag de competitie begint met een thuiswedstrijd tegen Groeneweg. Met Stolwijk schat hij de Zevenhuizenaren hoog in. (Foto: Liesbeth van WADDINXVEEN - Met de komst van het tweede kunst- grasveld behoren voor Hoc keyclub Waddinxveen jarenlan ge capaciteitsproblemen op de zaterdag tot de verleden tijd. De hockeyclub heeft de laatste jaren, vooral bij de jeugd, een sterke groei doorgemaakt. Met een tweede kunstgrasveld kan HCW verder doorgroeien en aan meer teams de gelegenheid geven om twee maal per week te trainen. Ook voor senioren is er nu voldoende capaciteit en zijn zo wel oudhockeyers als begin nende spelers van harte wel kom. Op de donderdagavond is voor hen een aparte trainings groep waar zij de beginselen van het hockey bijgebracht krij gen. Voor meer informatie of aan melding, Elvia Schenk, tel.: 0182-611564 of loop binnen kort gewoon eens ons nieuwe park op om kennis met het hockey te maken. Op I I okto ber wordt er een Open Dag gehouden, met een hockeycli nic, gegeven door een speler van het Nederlandse elftal. WADDINXVEEN - De voet balclubs Groeneweg en Moer kapelle gaan over naar de vol gende bekerronde. Groeneweg versloeg in de derde wedstrijd WSE met 4-2 en Moerkapelle maakte tegen het zaterdagteam van Gouda een 2-0 achterstand ongedaan: 3-4. In Zevenhuizen nam WSE een 0-2 voorsprong door doelpunten van Guido Hack en Thijs van der Voort. Vlak voor de rust scoorde Jar no van Dorp tegen nadat Cor Buitenhuis de binnenkant van de paal had geraakt. In de twee de helft kopte Marco Terpstra de gelijkmaker binnen. Uit een hoekschop van dezelfde speler kopte Maurice Eckhardt num mer binnen 3-2.Vervolgens ver keek de Waddinxveense doel man Rogier Streng zich op een als voorzet bedoelde bal van linkerspits Arnoud van Leeu wen: 4-2. WSE-trainer Marcel van Dijk kon niet beschikken over vaste krachten als Martijn Sol, Mar- tijn van der Wal, Peter Oostr- om en Michael Berhane, die wegens vakanties of blessure afwezig waren. Wel van de par tij waren Ihmad Saouny (ex-Jo- dan Boys), Samir Elabeidi (ex- Gouda) en de jeugdspelers M. van der Spoel en Kevin Steen winkel. Groeneweg-trainer Cor Hazebroek heeft enkele spelers uit het succesvolle tweede team een kans gegeven. Moerkapelle maakte tegen het zaterdagteam van Gouda een 2-0 achterstand ongedaan. Maurice Roussel en Paul Hel mond scoorden voor Gouda. In de tweede helft trok Jurn Hoogma met twee doelpunten de score recht. Een prachtig doelpunt van Alexander Her tog betekende 2-3 en dezelfde speler benutte daarna een strafschop 2-4. Vlak voor tijd maakte Koen Stafleu er 3-4 van. Waddinxveen nam tegen het zondagteam van Floreant eveneens een 2-0 voorsprong door goals van Stephan Kan ters en Bjorn Tollenaar. Daarna scoorden de Boskopers zes maal: 6-2. Be Fair speelde in verband met de jubileum-activi- teiten dinsdagavond de derde bekerwedstrijd tegen Rijns treek. In de tweede ronde verloor Waddinxveen op eigen veld met 2-1 van Moerkapelle. De blauwwitten namen door twee doelpunten van Jurn Hoogma een 0-2 voorsprong. Bjorn Tol lenaar scoorde tegen waarna vlak voor de rust Rene van der Sluis tegen de paal schoot.Vlak voor tijd kreeg Waddinxvener Tom Plantfeber de rode kaart wegens hands te zien. Hij mist daardoor de competitiestart. Trainer Ad Hoogerbrug heeft ook te kampen met geblesseer de keepers. Bij Moerkapelle is Ronald Ger- meraad Teun Vermulm opge volgd als elftalleider. WSE versloeg het zaterdag team van Floreant met 5-2 door doelpunten van Luuk Sch- wiebbe, Hishe Berhane, Ramon van Swieten, Guido Hack en Justin Sterk. De Boskoopse treffers kwa men van Roel de Mos en Ron van der Laan. Een sterker Be Fair verloor op eigen veld met 0-1 van DONK. Het beslissen de doelpunt werd gescoord door Michiel Dessing. Groene weg was duidelijk sterker dan CVC Reeuwijk. Camillo de Boer, Cor Buitenhuis en Mauri ce Eckhardt scoorden voor de ploeg uit Zevenhuizen. Het competitieprogramma voor zaterdag 6 september is: Linschoten-Be Fair, Moerkapel- le-Sportief, zondag 7 septem ber: WSE-Kickers, Waddinx- veen-Groeneweg (wedstrijd van de week).

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 23