Waddinxveen Waddinxveen Alsje alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! I I NVM kom BOS WBOSKOOP/ Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Boskoop ■UJ Ook in Boskoop wordt u ’’hoffelijk” ontvangen! Wist u al dat Van ’t Hof Waddinxveen ook een kantoor in Boskoop heeft met een opvallende presentatievitrine? Hier richten wij ons vooral op deze gemeente en de omgeving. En vanzelfsprekend bieden wij u ook hier ons complete service- pakket en een goed advies. U vindt ons aan de Zijde 64, vlakbij het centrum. Santhof G- 4 1 K" I 4 deServiceDesk i t t i 1 i Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 Telefax 0182 - 61 84 38 Zijde 64, 2771 EP Boskoop Telefoon 0172 - 23 24 94 Telefax 0172 - 23 26 48 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl boskoop@hof-makelaardij.nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. 1 1 De Genestetlaan 5 Vraagprijs 182.500,- k.k. Algemeen: In ruime woonwijk, op loopafstand van het Gouwebos, gelegen aan de achterzijde uitgebouwde eenge- zinstussenwoning. De woning is centraal gelegen t.o.v. winkels en N.S.-station. De tuin (0) is geheel bestraat en v.v. een achterom en een vrijstaande stenen berging. Bouwjaar 1965, circa 350 m3 inhoud en 143 m2 eigen grond. Indeling: Beg grond: Entreehal met meterkast, trapkast en toilet; Doorzonwoon- kamer, welke 2,5 meter is uitge bouwd (inclusief keuken), met par ketvloer en open haard; Gesloten keu ken met rechte keukenopstelling v.v. aansluiting wasappa- ratuur en inbouwapparatuur: gaskookplaat, hete lucht oven en afzuigkap. Ie Verd.: Overloop met toiletruimte; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste kastenwand; 1 Kleine slaapkamer aan de achterzijde met laminaatvloer; Badgelegenheid met granitovloer, douchehoek en wastafel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde. 2e Verd.: Voorzolder met Velux dakvenster, c.v.-ketel en boiler; 1 Grote slaapkamer met 2 dakkapellen. Bijzonderheden: De woning biedt veel leefruimte. Oplevering in overleg. Dir. Moerlandsstraat 20 Vraagprijs 129.000,- k.k. Algemeen: Op de 4e woonlaag van een kleinschalige appar tementencomplex gelegen 2 kamer appartement (voorheen 3). Dit appartement heeft een oppervlakte van ca. 70 m2. Het complex is op steenworp afstand gelegen van winkels en openbaar vervoer en beschikt over een schitterend aange legde tuin, welke is bedoeld voor gezamenlijk gebruik. De berging bevindt zich bij de hoofd entree. Indeling: Entree/hal met pla- vuizenvloer, meter kast en garderobe- nis; Deels betegeld toilet; Doorzon- woonkamer v.v. parket en een zij raam t.b.v. extra lichtinval; 1 Slaapkamer met klein, betegeld balkon, vaste kast en laminaatvloer; Gesloten keuken met rechte keu kenopstelling (2000) met diverse inbouwapparatuur: oven, gaskookplaat, afzuiger en koelkast; De keuken is v.v. een laminaatvloer en beschikt over een balkon; Gesloten bad gelegenheid, welke is vergroot door het bijtrekken van de balkonkast, v.v. een douchecabine, wastafel, wasmachine- aansluiting en c.v. ketel (Nefit VR, 2000). Bijzonderheden: Er is een actieve V.v.E. en de bijdrage is 128,- per maand. Oplevering is in overleg. Burgemeester Trooststraat 50 Vraagprijs 159.000,- k.k. Algemeen: In gezellige woonstraat nabij het centrum en de rivier "De Gouwe" gelegen eengezinswoning. Bouwjaar circa 1933, 116 m2 eigen grond en inhoud circa 230 m3. De tuin (Z) heeft een achterom en een vrijstaande berging (chalet) met elektra (2002). Indeling: Beg. grond: Entree/hal met meterkast (7 groepen en aardlekschakelaar); Doorzonwoon-kl kamer met lami- pfr naatvloer; Open keuken (2001) met L-vormige keuken v.v. een inbouw gaskookplaat en af zuigkap; Bijkeuken met aansluiting wasapparatuur; C.v. ketel (2001); Volledig betegelde badgelegenheid met closet, douchecabine en wastafelmeubel. Ie Verd.: Overloop; 1 Grote slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; Grote bergruimte. Bijzonderheden: Deze woning is vanaf 2001 compleet gerenoveerd zoals nieuwe elektra, leidingen, riolering, plat dak, hardhouten kozijnen en HR glas, c.v. ketel en nieuwe trap. Op deze woning is een dakopbouw mogelijk. Oplevering in overleg. Mozartlaan 12 Vraagprijs 239.000,- k.k. Algemeen: Deze eengezinswoning is aan de voorzijde gele gen aan een ruim woonerf met plantsoen en aan de achter zijde heeft de woning een diepe tuin grenzend aan groen strook en sloot. Perceeloppervlakte 224 m2 en circa 370 m3 inhoud. De achtertuin (W) heeft een diepte van circa 25 meter en is v.v. een vrijstaande stenen berging en een achterom. Indeling: Beg. grond: Grote f entree/hal met trapopgang, meter kast, trapkast en toiletruimte met closet en fontein tje; Doorzonwoon- kamer v.v. een par ketvloer; Open in L-vorm opgestelde keuken v.v. inbouwapparatuur: koel-/vriescombinatie, oven, gaskookplaat, afzuigkap en magnetron. Ie Verd.: Overloop met trapkast; 3 Slaapkamers, waarvan 1 met wastafel; Badkamer met ligbad, closet, wastafel en aansluiting was apparatuur. 2e Verd.: Overloop met Velux dakvenster, c.v. ketel (1999); 1 Slaapkamer met dakkapel. Bijzonderheden: De woning is netjes onderhouden en heeft diverse vernieu wingen verkregen. Zoekt u een ruime woning op een heer lijk rustige locatie met een flinke tuin, dan moet u deze woning komen bekijken. Oplevering in overleg. Zuidplaslaan 458 Vraagprijs 182.500,- k.k. Algemeen: In het winkelcentrum van de wijk "Zuidplas" gelegen 3-kamer appartement. Dit appartement is gesitueerd op de eerste verdieping van het appartementencomplex en heeft een berging in de onderbouw. Het appartement is gebouwd in circa 1991, heeft een woonoppervlakte van circa 80 m2 en beschikt over een balkon gelegen op het Zuid-Westen. Indeling: Entree/gang met meterkast en lami naatvloer (blauw) welke doorloopt in de woonkamer; L- vormige woonka mer (circa 25m2) F' met een zeer zon- nig balkon; Open, in L-vorm opgestelde keuken (eiken) met inbouwapparatuur: vaatwasser, oven, keramische kookplaat, koel-/vriescombi- natie en apothekerskast; C.v.-/wasruimte; 2 Slaapkamers aan de galerijzijde; Badkamer (2001) met ligbad en wasta felmeubel; Toiletruimte met closet en fonteintje. Bijzonderheden: Een ideaal appartement voor mensen die openbaar vervoer en winkels dichtbij willen hebben en gelijkvloers willen wonen. De bijdrage aan de Vereniging van Eigenaren bedraagt 113,50 per maand. Oplevering in overleg. Voorkade 39 Vraagprijs 449.000,- k.k. Algemeen: Aan de rivier "De Gouwe" gelegen stijlvol vrijstaand woonhuis met riante fraai aangelegde achtertuin (ZO) v.v. terrassen, tuinberging en achterom. Bouwjr ca. 1900, 400 m2 eig. grond en ca. 650 m3 inhoud. Indeling: Vestibule met marmeren vloer; Hal met marmeren vloer; Woonkamer met erker, open haard en massief eiken parketvloer; Eet- keuken v.v. plavui zen met vloerver warming, schoor steenmantel en U-vorm. keukenop stelling met granie ten aanrechtblad v.v. diverse moderne apparatuur; Serre 1 met openslaande deu ren naar de tuin; Hal met plavuizen, kastenwand en trap naar kelder; Bijkeuken met keukenblok en kast t.b.v. CV-ketel en geiser; Toiletruimte annex douchehoek. Ie Verd.: Overloop met wastafel en badgeiser; 1 Slaapkamer met toegang tot het balkon; Toilet; Badkamer met douchehoek, ligbad, dubbele wastafel en vloerverwarming; Werkkamer met vaste kast; 1 Slaapkamer met toegang tot het dakterras en toegang tot de kleedkamer. 2e Verd.: Overloop met berging en dakvenster; Studeer/hobbykamer met dakkapel en dakvenster; 1 Zolderslaapkamer met dakkapel, dakvenster en wastafel. Bijzonderheden: Nagenoeg de gehele woning is v.v. dubbel glas. Dak-, vloer- en muurisolatie. Deze woning heeft nostalgi sche elementen en ademt een fijne woonsfeer uit. Oplevering is in overleg. Brugweg 46-48 Vraagprijs 209.000,- k.k. Algemeen: Op loopafstand van winkels en nabij uitvals wegen gelegen 2/1 kap woning uit 1904 met 570 m2 grond waarop het woonhuis en voormalig bedrijf (achter de woning met nr. 46) zijn gesitueerd. De woning beschikt over een voor- en achtertuin, welke via de zijkant van de woning bereikbaar is. Indeling: Beg. grd.: Entree/hal met meterkast; Deur naar de kelder (ca. 8m2 en hoogte 1.70m); Gesloten eenvoudige keu ken met gaskachel en geiser; Achter kamer met gaska chel; Badgelegenheid met douchehoek en wastafel; Toiletruimte met closet en fonteintje; Achterportaal naar de tuin. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer met dakkapel; 1 Slaapkamer; 1 Slaapkamer met deur naar plat. Bijzonderheden: Achter het huis is een loods (hout) gele gen, welke uit 2 delen bestaat en circa 40m lang is met hier achter een tuin/opslag en een oude schuur. Na bijvoorbeel sloop wordt een riante tuin verkregen. De opstallen achter het woonhuis zijn slooprijp en zijn v.v. asbest onderdelen, waarmee bij sloop rekening gehouden dient te worden. De woning verkeerd in een slechte staat van onderhoud en zal rigoureus aangepakt moeten worden. Oplevering in overleg. W jH' i A 4 J 9WS] I Zes heee dagen open! Van't Hof. [N i ft i c r deServiceDesk is een initiatief van de Van 't Hof Groep die hiermee haar diverse activiteiten als hypotheken, verzekeringen en financiële planning in één organisatie heeft geïntegreerd. Onze glasheldere filosofie staat beschreven in onze brochure, die u natuurlijk gratis kunt aanvragen. Maar natuurlijk kunt u ook een vrijblijvend een afspraak maken met een van onze medewerkers voor een informatief gesprek en een persoonlijk advies. ■_van ’t hof r makelaardij ^2 beiaard..1

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 26