Eindsprint Flyers heren I te laat Moerkapelle gehandicapt naar gelijkmaker Spannende eerste match voor dames Be Fair Goede competitiestart Moerkapelse schaakteams Hardloopcursus bij S.C. Antilope. i Voetbal voor weekeinde Ouder- en Jeugd boekt flinke winst Judokas in actie Nieuw bestuur Hockeyclub Waddinxveen Clinic bij Hockeyclub Waddinxveen kindgym bij TOOS Geen wacht lijst meer bij Schaatsclub Geen toppers Goudse loop Eigen goal kost Waddinxveen kostbare punt Opstootje s L PAGINA 19 WOENSDAG 1 OKTOBER 2003 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN website scoren. In dezelfde afdeling verl oor Floreant met 4-3 bij Zwam- merdam waardoor Koudekerk na de 3-0 zege op Perkouw de enige ongeslagen ploeg is. Het programma voor zaterdag 4 oktober: Be Fair-SDV, Per- kouw-Möerkapelle, zondag 5 oktober: WSE-NSV, Waddinx- veen-Stolwijk (wedstrijd van de week), Zwarte Pijl-Groeneweg. Randstad. En met de komst van een nieuwe trainer/coach, Milco Milev, het stoppen van vier da mes (drie zwanger en één ge blesseerd) en de komst van twee dames van Nesselande is er ook het een en ander veran derd binnen het team. Weken is er aan een nieuwe stijl gewerkt en helaas moesten de Be Fair dames gehandicapt aan de eer ste thuiswedstrijd beginnen: coach Milev was verhinderd en spelverdeelster Astrid de Jong afwezig. De overige dames wa ren er wel: Monique Swets, An gela Hunink, Marit de Heus, Me- In elk geval kwam Moerkapel le na 28 minuten spelen in de tweede helft 'met tien man te staan. Een duel tus sen Rob van Leeuwen en doelman Lodewijk Coevert, die de bal niet te pakken kreeg, leidde tot een op stootje waarbij links en rechts werd geduwd. Uitein delijk werd alleen de be scheiden Martin Lekkerkerk, die in de eerste helft al te gen een gele kaart aan was gelopen, gestraft. Met tien spelers kreeg Moerkapelle REGIO - Afgelopen zondag is het seizoen voor de wedstrijd- judokas van het Judoteam.com WADDINXVEEN - Tijdens de Algemene Ledenvergade ring die woensdag 24 sep tember jl. werd gehouden in het clubhuis van HCW is een nieuw bestuur gekozen. Het nieuwe bestuur bestaat uit: Nicole Dubois (voorzitter), Bram Abels (secretaris), Gil- jam Aarnink (penningmees ter),Ton Hagens (arbitrage en hockeyzaken a.i.), Harold Hiemstra (commerciële za ken) en Kimberley Hagens (jeugdzaken).Johan Struijk werd benoemd tot Lid van Verdienste voor zijn vele werkzaamheden als materi- aalman van de hockeyclub en kreeg een beeldje als aanden ken. Onder zijn leiding heeft het clubhuis een ware meta morfose ondergaan. Gerrit van Meeteren I -0; Pie ter Perdijk - Jojanneke Weijer- mars 0-1 De stand bovenaan ziet er als volgt uit: I.Amo Luinenburg; 2. Maarten Vroegindeweij; 3. Ben van Geffen; 4. Ron Droog; 5. Wouter Vroegindeweij. Ook de jeugd speelde ronde vier. Daniel Noorland versloeg Job Noorland en gaat aan de leiding met een honderd pro cent score. Jojanneke Weijer- mars staat tweede na haar winst tegen John Noorland. Overige uitslagen: Stephan Noorland - Frits Padding l-O; Wietse van Leeuwen - Geert van den Hoek I -0; Hielke Hendrikse - Raoul de Graaf I- 0; Bas Schoemaker - Cynthia van de Winden 0-1Raynor Krijgsman - Robin Visser I -0. De stand aan kop: IDaniel Noorland; 2. Jojanneke Weijer- mars; 3. Stephan Noorland; 4. Wietse van Leeuwen; 5. Dirk jan van den Berg. GOUDA - Het voetbalprogram- ma voor zaterdag 4 oktober is:RCL-Jodan Boys, Leonidas-Si- veo, Rohda’76-Kamerik, Ber- gambacht-Schoonhoven, Flore- ant-Koudekerk, FC Perkouw-Moerkapelle, Be Fair- SDV, Gouda-HOV, zondag 5 ok tober: ONA-DWO, Putters- hoek-Olympia, ESTO-HION, WSE-NSV’46, Moordrecht-Bo- degraven, Haastrecht-DONK, GSV-Soccer Boys, Lekkerkerk- Duivesteyn, Ammerstol-Dilet- tant, CKC-Gouda, Garuda-Ber- gambacht, RVC;33-Scheibroek, Gouderak-NOC,Waddinxveen- Stolwijk, Kralingen-PKC, Zwar te Pijl-Groeneweg. MOERKAPELLE - De externe schaakcompetities zijn begon nen. Dat geldt zowel voor de Rotterdamse Schaakbond als voor de landelijke KNSB. Moerkapelle 2 beet afgelopen weekend de spits af. In Op Moer werd in klasse 2A van de RSB het tweede team van SchiebroekWR met 5,5-2,5 verslagen.Winstpartijen kwa men op naam te staan van de onnavolgbare Arno Luinen burg, Kees van Vuuren, Kevin Bakker en Arie Hoogduijn. In remise eindigden de partijen Andre Nieuwlaat, Boudewijn Weijermars en Dirk Molenaar. Invaller Michiel Rensen verloor zijn wedstrijd. Het eerste team van Schaak vereniging Moerkapelle speelde de eerste wedstrijd in de zeer sterke klasse 3G van de KNSB tegen oude rivaal Sliedrecht. Na een zeer spannende kamp werd in Op Moer met 4,5-3,5 gewonnen.Vroege nederlagen van Ben van Geffen en Gerard van Ommeren werden door de andere spelers meer dan goedgemaakt. Hugo van Elte- ren en Wouter Vroegindeweij (aan de beide topborden), evenals Dick Bac maakten re mise. Kostbare overwinningen werden bevochten door Jesse van Elteren, Marcel de Haan en Maarten Vroegindeweij. In de onderlinge competitie werd ronde vier afgewerkt. Ron Droog speelde met wit een Schotse partij tegen Maar ten Pilgram, die redelijk uit de opening kwam. Maar de druk werd steeds verder opge voerd. Ron won en staat nu verrassend in de top vijf. Jac ques de Lange liet zien, dat hij nog steeds heel goed kan scha ken. Met zwart klopte hij And re Corpeleijn en hij marcheert de top tien binnen. Overige uitslagen zijn: Matthias Freeke - Stefan van der Zalm O-l; Christiaan Noorland - WADDINXVEEN - Bij de wedstrijd tussen Waddinx veen F3 tegen Waddinxveen F2 ging F2 met de winst strij ken nadat het team zich met hand en tand had verzet. Het bleef heel lang 0-0. Uiteinde lijk eindigde de wedstrijd tij dens een prachtig strijdto neel in 6-0. In een goede eerste helft kon Waddinx veen Fl uitlopen naar 4-0 te gen Groeneweg F3. In de tweede helft werd nog beter overgespeeld en kwamen er nog drie punten bij, dus 7-0. Na een niet zo goede wed strijd wintWaddinxveen El toch nog met 3-4 in de uit wedstrijd tegen Alphense Boys E3.Waddinxveen E2 speelde uit tegen Soccer Boys E6 een leuke en erg spannende wedstrijd. Uitslag 4-6 winst.Vanaf het eerste fluitsignaal liet Waddinxveen Dl in de thuiswedstrijd te gen Unio D2 zien wat hun bedoelingen met deze wed strijd, winnen dus. Er werd goed gespeeld en er waren vele kansen met ook veel doelpunten. Met de rust was het al 6-0. Na de rust een ander spel- beeld. De tegenstander wis ten twee keer te scoren en DI maakte er nog één, waar door de eindstad 7-2 werd. Waddinxveen CI speelde thuis tegen Floreant C3. In de eerste helft was er weinig strijdlust te zien bij Waddinx veen. Dat het 0-0 was bij de rust was meer geluk dan wijsheid. Pas in de tweede helft was er sprake van een echte wedstrijd. Het was dan ook echt verdiend dat uitein delijk met 2-0 werd gewon nen. Bij Waddinxveen BI thuis tegen DCV B2 werden veel doelpunten gescoord. Door individuele acties werd er door Waddinxveen zes keer gescoord, maar de te genstander kon het doel nog makkelijker vinden en kwam tien maal tot scoren. Door Bert Hertog HAZERSWOUDE - Op de valreep slaagde de voetbal club Moerkapelle er in een verliespartij tegen het laag ge klasseerde Hazerswoudse Boys af te weren. Na een fout in de verdediging van de thuisclub kreeg Lennaert Vis ser een vrije kans. Beheerst slaagde de linkerspits van Moerkapelle er in de van Be Fair-afkomstige doelman Lo dewijk Coevert te passeren: I -1Een zelfde uitslag kwam er ook vorig seizoen op het scorebord te staan in Hazers- woude. Het doel van het verjongde Moerkapelle in dit seizoen is het behalen van een periode- titel. Dat zal niet de titel over de eerste periode, die over acht wedstrijden gaat, zijn. Daarvoor is Koudekerk, dat als enige club na vier wed strijden ongeslagen is, in de race. Moerkapelle staat na de puntendeling tegen Hazers- loop over I.5, I0 en 2I km in Bleiswijk, I I uur, zaterdag 25 oktober: Reeuwijkse Houtloop over 3, 6, 9, 12 en I5 km, I4 uur, zondag 26 oktober: Gover- welleloop, Gouda over 3.5, 7.2 en 11 km, I I.30 uur,zaterdag I november: Floracross in Bo skoop. niettemin twee mogelijkheden om op voorsprong te komen. Eerst kopte invaller Gido Stuurman uit een voorzet van Alex Hertog over, daarna nam Alex Hertog de bal na een goede voorzet van Lennaert Visser vol op de slof. Doel man Coevert bracht redding ten koste van een hoekschop. Terwijl het overgrote deel van de toeschouwers al reke ning hield met een magere 0- 0 score kwam Hazerswoudse Boys in de veertigste minuut toch op I -0. Na een diagonale pass van verdediger Robert Swart schoot Bas van Leiden de bal steenhard langs doel man Mark Huisman. Daarmee had de ploeg van trainer Re ne van Beek, evenals een week tevoren bij Be Fair, de overwinning binnen bereik. Maar Moerkapelle had op de valreep toch nog een verras sing in petto. Lennaert Visser strafte een fout in de verdedi ging af: I -1„We zijn moreel winnaar", vond trainer Peter Kerkhof. „Al heb ik vandaag geen echt voetbal gezien". Moerkapelle speelde zonder de geblesseerde Jurn Hoog- ma. Ook Ron Kievit kon we gens vakantie niet worden opgesteld. Kerkhof vond niet dat hun afwezigheid tot een mindere prestatie had geleid. De kans om van Hazers woudse Boys te winnen was wel degelijk aanwezig.Vergele ken met vorig seizoen mist trainer Van Beek een viertal WADDINXVEEN - Op 11 ok tober houdt HCW een Open Dag van II.00 tot 13.00 uur waarop iedereen die belangstel ling voor de hockeysport heeft van harte welkom is. Voor niet leden staan trainers van Hoc keyclub Waddinxveen klaar om ze nader kennis te laten maken met de hockeysport door aller lei balvaardigheids oefeningen. Voor hockeysticks wordt ge zorgd. Iedereen die lid wordt op I I oktober betaald slechts 50% van het inschrijfgeld. Door Rob Derikx, speler van het Ne derlands Elftal en competitie- spelend bij HC Den Bosch, wordt op I I oktober van 11.00 tot 13.00 u een clinic voor de C-jeugd van HCW gegeven. spelers. Raymond van der Laan vertrok naar het naburi ge Bernardus, MarkVriese- koop, familie van de gelijkna mige tafeltennisspeelster, vertrok naar RCL, Ron van Tol stopte friet voetballen en de spitsspeler Jan Sol is nog geblesseerd. De zwakke com petitiestart komt daardoor voor Van Beek niet onver wacht. In het tweede elftal dat ook onderaan staat zitten weinig goede vervangers. De beginfase was voor Ha zerswoudse Boys. In de 35ste minuut werd een kopbal van Bas van Leiden door Moerkapellenaar Stefan van Vuuren uit doel gekopt. Later kopte Raymond Plateel namens de Boys van dicht bij over. Ook Moerkapelle had in de eerste helft twee mogelijk heden. In de 38ste minuut schoot Alex Hertog op aan geven van Lennaert Visser naast, vlak voor de rust richt te Visser na een voorzet van Van Leeuwen de bal precies in de handen van doelman Coevert. Ook na de pauze was Hazerswoudse Boys aan vankelijk de aanvallende ploeg, maar gevaarlijk werd de thuisclub pas nadat Moer kapelle met tien man kwam te staan. Opstelling Moerkapelle: Huis man, Van Vuuren, Zijderhand, Lips, Pols, Lekkerkerk, Jeroen Hertog (Stuurman), Menno Verschoor, Alex Hertog,Van Leeuwen,Visser. werd een alternatieve vorm van Risk gespeeld. De middag werd afgesloten met een gezellige barbecue. Dankzij de onder steuning van Holland Shipping was de deelname gratis. Tradi tioneel wordt het atletieksei- zoen zaterdag a.s. afgesloten met de clubkampioenschappen op de atletiekbaan. Na een kor te rust gaat in eind oktober weer het crossseizoen van start. WADDINXVEEN -Jazzdans- en Turnvereniging TOOS heeft bij haar drie lessen Ouder en Kind gym weer plaats voor jongens en meisjes in de leeftijd van I t/m 3 jaar. In de Gymnastiekzaal "De Staringlaan" geeftTOOS les aan zowel de peuter als de mee gekomen ouder of opa en oma. Met ballen, touwen, blokjes en ander klein en groot materiaal wordt er gewerkt met en door de peuter en ouder. De peuters ontdekken spelenderwijs samen met hun ouders vele leuke oefe ningen die de basis grondvor men weergeven van de gymnas tiek. Liedjes en spelletjes komen natuurlijk ook veel aan bod. Klimmen, klauteren, springen, rollen of spelen met ballen, blokken of pittenzakken. Dinsdagmorgen van 9.00 - I0.00 uur (I - 3 jarige kinderen) o.l.v. Willem Jan Kerkhoven.Donder dagmorgen van 9.00 - I0.00 uur (I - 3 jarige kinderen) o.l.v.Jac queline Zwijnenburg. Wanneer er voldoende animo is voor de lessen worden er op dinsdag en donderdagochtend nieuwe lessen gegeven voor kinderen van 2 en 3 jaar van 10.00 - I 1.00 uur. Veel meer informatie over tijden, prijzen, leeftijden kunt u krijgen in de zaal door mee te doen of bij TOOS (tel. 0182- 613839/640277/www.tooswad- dinxveen.nl). rel de Best, Eva Tuik, Sandra v.d. Berg en Christa v.d. Starre en de smalle selectie zette direct haar beste beentje voor. De eerste set werd gewonnen met 25-20 door geconcentreerd spel en goede servicebeurten. Helaas voor coach Van Maaren (vorig jaar de damescoach en bereid gevonden eenmalig de taken waar te nemen) kon het goede servicegedrag niet voortgezet worden en mede hierdoor ging de tweede set verloren aan de gasten van Sovicos met 24-26. In de derde set leek het ritme ver stoord, Sovicos draaide goed, GOUDA - De afdeling jeugd- schaatsen van Schaatsclub Gouda heeft voor het eerst sinds jaren weer plaats voor jongens en meisjes in de leef tijd van 7 tot 12 jaar het sei zoen 2003/2004. Het schaats seizoen voor de jeugd start op zaterdag 4 oktober op de overdekte kunstijsbaan van schaatscentrum De Uithof in Den Haag. Al sinds 1972 organiseert de Schaatsclub Gouda jeugd- schaatsen. Sinds jaren was er een wachtlijst voor het jeugdschaatsen. Dit seizoen is er voor het eerst weer plaats voor jeugdleden. De circa 160 kinderen krij gen les in groepen van 8 tot 10 kinderen. Met een zo ge varieerd mogelijk lespro gramma wordt de kinderen schaatsen geleerd. Elk jaar wordt het seizoen af gesloten met diplomaschaat- sen en een Jeugd Elfsteden tocht. Op de website www.schaatsclubgouda.nl. is onder de knop jeugd speci fieke informatie te vinden over de kosten, de kleding en het materiaal, het vervoer en de inhoud van de schaatsles sen. WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag is het volleybalseizoen weer begonnen voor de Be Fair dames. En er zijn een aantal ver anderingen. De vereniging Be Fair heeft voor de komende drie jaar vier nieuwe sponsors, te weten Keukencentrum, Prins- Heerlijk/De Point, Attentiv en Heren I trof het niet in de eer ste wedstrijd van het seizoen met de tegenstander New Stars, de kampioen van vorig seizoen en nu ook huizenhoog favoriet. Flyers begon dan ook wat aarzelend aan deze wed strijd en toonde veel respect voor de tegenstander. Dat was vooral in de eerste periode merkbaar. New Stars dicteerde de strijd en nam een 20-28 voorsprong. In de tweede pe riode gooide Flyers de schroom van zich af en toen ontstond er een strijd tussen twee gelijk waardige teams.Toch was de af werking van de bezoekers iets beter en via I4-I6 en I4-I8 kwamen zij op een 48-62 voor sprong. Maar het fanatieke ver dedigen en het hoge tempo dat de Waddinxveense heren de te genstander oplegde, begon te werken en in de vierde perio de begon Flyers aan een inhaal race, maar het bleek ondanks een 25-15 score, niet voldoen de. Uitslag 73-77. Topscoorder: Edwin van Heiningen met I8 punten. Dames I beleefde een rustige avond in de uitwedstrijd in Utrecht tegen SBU. Al na twee periodes was de wedstrijd gelo pen, want de start van de Wad dinxveense dames was goed. De verdediging stond er en wat belangrijk was, het scoren ging prima. Via 6-I4 en 4-I6 kwam na de eerste helft een I0-30 score op het bord. In de derde en vierde periode werd er min der fanatiek verdedigd, maar het initiatief werd niet uit han den gegeven. Via I3-I6 en I2-I6 kwam de einduitslag 35-62 tot stand. Een goede start van de competitie. Topscoorder: Anita van Unen met I9 punten. Heren 2 had er duidelijk zin in. kunnen nemen. Na de cursus bestaat de mogelijkheid om je aan te sluiten bij een van de ve le trainingsgroepen van de S.C. Antilope. Het cursusgeld wordt dan in mindering gebracht van de contributie. Is je interesse gewekt, informeer eens vrijblij vend bij Hans van de Water 0182-532550, 0182-698345 of bezoek onze www.scantilope.nl. Afgelopen zaterdag vond de jaarlijkse ledendag plaats bij SC Antilope. In het totaal namen ruim honderd leden, partners en ouders aan deze middag deel. De ledendag is onder an dere bedoeld om ouders van kinderen kennis te laten maken met de vereniging en voor de le den om elkaar eens buiten de trainingen en de wedstrijden om te ontmoeten. Onder een heerlijke najaarszon WADDINXVEEN - Afgelopen weekend begon de basket- ballcompetitie pas echt. Heren I verloor met kleine cij fers van New Stars. Dames I had weinig moeite in de uit wedstrijd in Utrecht met SBU. Forse winst was er voor Heren 2, Dames 3 en Jongens Junioren 2. Heren 4, Jon gens Kadetten 2 Jongens Aspiranten I en Meisjes Aspi ranten 2 verloren. serveerde op de juiste plekken en kon de set naar zich toetrek ken met I7-25. Maar de vecht lust van de gastvrouwen kwam naar voren en in de vierde set werd er hersteld. Met goede passes, gerichte aanvallen en punten op het juiste moment won Be Fair de vierde set met 25-22. De eerste competitie wedstrijd werd dus direct een vijfsetter en helaas voor Be Fair konden zij de klus net niet afma ken. Na een spannende laatste set trokken de gasten aan het (samenwerkingsverband tussen langste eind en wonnen met 12- I5. REGIO - Voor de tiende Bloe- mendaalloop op zondag I2 ok tober hebben zich nog geen at leten van naam aangemeld. Wel worden veel recreanten op de vijf en tien kilometer verwacht. Om I3 uur is er een kidsrun. Het programma is verder: zon dag 5 oktober: Rottemeren- kwartier in de tweede helft nam de ploeg uit Reeuwijk de leiding. Zes minuten maakte Maurice Eckhardt in de rebound gelijk. Een kwartier voor tijd scoorde Jaap Bevaart de winnende goal voor Groeneweg: 2-I. Bevaart keerde in de vorige wedstrijd terug in het team van Groene weg en vormt nu met Marco Terpstra het centrale deel van de verdediging. WSE speelde in Boskoop met 0-0 gelijk tegen Floreant. Koploper Bernardus won met 4-3 van Nicolaas Boys. In het zaterdagvoetbal is Be Fair nog lang niet waar het wezen moet. De Waddinxveners verlo ren de uitwedstrijd tegen BSC’68 in Benthuizen met I-0. Na twee minuten nam de thuis club al de leiding na een fout van verdediger Henk-Jan Molenaar. In de tweede helft was Be Fair sterker maar kwam niet tot woudse Boys met vijf punten in het linker rijtje. Peter Kerkhof, de nieuwe trainer van Moerkapelle, kon achteraf vrede hebben met het puntje tegen de Boys. Minder te spreken was hij over scheidsrechter Van Soest uit Delft, die zich volgens Kerkhof in de maling liet na men door spelers van Ha zerswoudse Boys. Kerkhof: „De tweede gele kaart (dus rood) die Martin Lekkerkerk vlak voor tijd kreeg was niet terecht. Hij probeerde de bal te spelen. De keeper maakte veel stampij. Maar nadat de rode kaart was gegeven stond hij op en speelde gewoon verder. Dat heeft niets met voetballen te maken. Daar moeten wij toch slimmer mee omgaan. Anders kost het ons meer kaarten'L de judo clubs Kintaiko uit Woerden e.o. en Sportinstituut Den Edel uit Waddinxveen) weer begonnen.Tijdens het Hang-on toernooi in Hoogvliet debuteerden Stijn Brand en Christiaan Verlaan. Stijn moest nog wennen aan dit hoogste ni veau voor jeugdjudokas en verloor twee wedstrijden. Christiaan stond zijn mannetje en liep in zijn vijfde partij tegen zijn tweede verlies aan. Sven Keuris vorig jaar talent van het jaar binnen het Judo- team.com, had het zwaar ook hij verloor zijn eerste twee partijen. WADDINXVEEN - De voetbal club Waddinxveen zag opnieuw een wedstrijd in de slotfase ver loren gaan. Vorige week pakte NOC de volle winst (2-3), zon dag hield Aeolus de punten in ei gen huis: 2-I. Het winnende doelpunt ontstond in blessure tijd. Na balverlies schoot Wilf red Waltman in eigen doel. Wat veldspel betreft was Aeolus de betere ploeg, maar Waddinx veen had de betere kansen. In de 25ste minuut werd doelman Gerolf Friesser voor de eerste keer gepasseerd en na de gelijk maker van Bjorn Tollenaar ge beurde dat in de slotfase nog een keer. Groeneweg kwam in de streek- derby tegen RVC33 eerst in de tweede helft tot scoren. In de eerste helft lieten Jarno van Dorp en Arnoud van Leeuwen goede kansen onbenut. Na een Voor Moerkapelle waren er weinig mogelijkheden tegen het laag geklasseerde Hazerswoudse Boys. Gescoord werd er eerst in de slotfase van de weinig boeiende wedstrijd. Foto: Liesbeth van derVis WADDINXVEEN - S.C Antilo pe en de Goudse Runners heb ben de handen ineen geslagen om een hardloopcursus voor beginners te organiseren. De cursus duurt acht weken, waar in aandacht is voor: de warming up, veel rek- en lenigheidoefe- ningen, loopscholing, looptech niek, looptraining, trainingsop- bouw, blessurepreventie en de cooling down. De loopcursus begint op dinsdag 30 september en duurt t/m I8 november. Er wordt gestart vanaf het clubge bouw van de S.C. Antilope aan de AlberdingkThymlaan te Wad dinxveen. De kosten bedragen veertig eu ro. De cursus is voor iedereen die eens kennis wil maken met het fenomeen "hardlopen" en/of iets aan zijn conditie of gewicht wil doen, je hoeft geen sporter of hardloper te zijn om deel te MSV werd helemaal overtroefd. De eerste periode was er nog even sprake van een strijd, maar toen al was duidelijk, dat Flyers een makkelijke avond zou krij- gen.Via 25-19 en 30-16 werd de ruststand 55-35 bereikt. In de volgende twee periodes kwam het klassenverschil nog duidelij ker tot uitdrukking en de vraag was hoe hoog de score zou worden. Die werd hoog, want met 32-12 en 26-19 kwam de uitslag I 13-66 op het bord. Topscoorder werd Edwin van Heiningen; 46 punten Ook Dames 3 behaalde een grote overwinning. Punch 3 had niets in te brengen. Flyers dic teerde de strijd en scoorde er lustig op los.Via 15-3,24-5, 14- 10 en 22-7 werd het 75-25. Topscoorder: Marloes Buyten- hek met 22 punten. De derde thuisoverwinning was eveneens een ruime. Jongens Ju nioren 2 deed het meer dan voortreffelijk tegen Jump ’80. De eerste periode ging nog re delijk gelijk op, maar daarna was het Flyers dat de wedstrijd dic- teerde.Via 24-16,26-8,24-14 en 20-5 werd er met 94-43 ge wonnen. Topscoorder: Edwin Geers met 35 punten. Heren 4 liet het in de eerste twee periodes een beetje liggen en dat werd in de betere derde en vierde periode nog bijna goed gemaakt, maar de over winning ging toch naar Leiden. Uitslag 34-42.Topscoorder: Os car Brinkgreve met 10 punten. Aanstaande vrijdagavond in de Duikelaar om 21.00 uur wordt de wedstrijd Heren 2 tegen Jumpers gespeeld. Zaterdag 4 oktober om 17.00 uur nemen Jongens Junioren I het op tegen jumpers en om 19.00 uur He ren I tegen Juventus.

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 19