ADVISEUSE/ MANAGER AUTOMONTEUR U2TPGPOST n LI PSE Schadecenter van Leeuwen I SZK-gastouderbureau zoekt: ^VERWEIJ PRAXIS Grijp je kans bij: Verweij Houttechniek bouwt aan de toekomst FULLTIME MEDEWERKER Chauffeur m/v ORIFLAME COSMETICA (ervaren) voorbewerker/spuiter m/v (ervaren) autospuiter m/v g PW SCHADECENTER^^^ GK/WVW - WOENSDAG i OKTOBER 2003 PAGINA 22 Vróuw biedt zich- F 101 102 102 102 L r Zorgpartners Midden-Holland Wij zoeken voor ons bedrijf een F AANGEBODEN AANGEBODEN AANGEBODEN iiiüjiïiliininiii|g| INMETERm/v TIMMERLIEDEN buitendienst m/v TRANSPORT B.V. RUITERSPORT FORNUIZEN WATERSPORT A M E N S E N V E R S C H L L E N N 0 De taken Zoekt u kinderopvang? Er zijn gastouders beschikbaar voor: Waterrijk op de dinsdag en woensdag voor kinderen onder de 4 jaar. Snijdelwijk op de donderdag voor kinderen onder de 4 jaar. Waddinxveen (nabij op/afrit A12 carpool) dinsdag en donderdag voor kinderen onder de 4 jaar (of evt. naschoolse opvang Waddinxveen) Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: Lijkt het je wat om elke dag heerlijke pro ducten te verkopen, met mensen om te gaan en samen met je collega’s de win kel op orde te houden, dan is dit mis schien iets voor jou? Wij zoeken een enthousiaste, fana tieke verkoopster voor ongeveer 30 uur per week. Kun je vroeg beginnen (7.30 uur) en om de week op zaterdag werken? Wil je parttime carrière maken en ben je i.b.v. auto en ben je 2 avonden per week beschik baar, dan is deze uitdaging iets voor jou. Wij bieden gratis opleiding, geen investering, eigen tijdsindeling en goede verdienste. is met spoed op zoek naar dames die opgeleid willen worden tot Functie-eisen: - opleiding minimaal 2e monteur Ons bedrijf is gespecialiseerd in de merken: Citroen - Mazda - Suzuki Naast reparatie - onderhoud en verkoop doen wij tevens de klassieke DS typen AUTOBEDRIJF WILLEM BIL SZK gastouderbureau, Engelandlaan 224-226, 2711 DX Zoetermeer Telefoon (079) 346 11 00 Nette hulp in de huishouding, in de Zuidplaswijk, voor 2 ochtenden per week. Bel voor info Ineke Hofland: (06) 50 67 22 35 (078) 610 44 26 aan voor hulp in de huishouding. Tel. (06) 48 79 57 75 Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met dhr. Willem Bil. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan onder staand adres. COMMERCIEEL MEDEWERKER verkoop buitendienst m/v (24 uur) Gastouders die opvang willen bieden aan: Een meisje van 3 mnd. op de woensdag en vrijdag. PERSONEELSFUNCTIONARIS m/v op oproepbasis Ittijl i 111HI HOUTTECHNIEK III» M D Sinds die mede gestalte geeft aan het personeelsbeleid in de onderneming. 102 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 102 www.verweij-ht.nl CHAUFFEUR BINNENLAND (m/v) de verkooporders voor Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. TPG Post Pakketservice zoekt: Stuur uw schriftelijke reactie naar: Wij bieden een dynamische werkomgeving waarbij zowel dag als avonddiensten mogelijk zijn. In overleg zult u ook worden ingeroosterd voor weekenddiensten. Wij betalen u salaris volgens CAO. Wegens toename van onze werkzaamheden zijn wij voor beide vestigingen op zoek naar een Uw uitsluitend schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Eclipse Combustion bv, t.a.v. de heer W. Schouten, Postbus 37,2800 AA GOUDA of per e-mail: wschouten@eclipsecombustion.com omvatten onder meer: werving en selectie aangaan en beëindiging van arbeidsovereenkomsten bewaking van arbeidsvoorwaarden, salarisstructuur en functieomschrijvingen coördineren van functioneringsgesprekken en uitvoering geven aan de daaruit voortvloeiende PZ activiteiten opstellen van de jaarlijkse PZ begrotingen contacten met arbo-dienst (ziekteverzuim begeleiding, periodieke keuringen) begeleiding en advies aan afdelingsmanagers en bij (individuele) personeels problemen opstellen van opleidingsplannen en hieraan uitvoering geven indienen van subsidieaanvragen alle overig voorkomende werkzaamheden op het gebied van personeelszaken L Bos Transport BV is een toonaangevend bedrijf in de luchtvracht, bevoorrading van zeeschepen en winkeldistributie. Dagelijks zijn wij met 130 medewerkers en 90 rijdende eenheden actief om onze klanten zo goed mogelijk van dienst te zijn. Wij hebben een vestiging in Berg- schenhoek en op Schiphol. Heb je ervaring in het voorbewerken en wil je doorgroeien tot autospuiter of ben je al een ervaren autospuiter, dan is dit je kans. Ben je bovendien tussen de 20 en 35 jaar en ben je bereid cursussen te volgen om op de hoogte te blij ven van de nieuwste reparatie- en spuittechnieken, dan moet je beslist eens komen praten. Coenecoop 250, 2741 PL Waddinxveen, Tel.: 0182 - 389977 www.schadecenter.nl - info@schadecenter.nl Wij zoeken iemand met een tech nische achtergrond die het leuk vindt om in ons jonge team zelf standig te werken. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor informatie kun je bellen: (0182) 51 59 59 en vragen naar de heer De Boer. acquisitie op deze advertentie is niet gewenst Personeel gevraagd Een professioneel bedrijf dat de dagelijkse distributie (maandag tot en met zaterdag) van pakketten uit wil voeren binnen het gebied: Alphen a/d Rijn, Rotterdam Oost, Krimpenerwaard. De gestelde voorwaarden zijn: In het bezit van eigen vervoer (bestelbus) In het bezit van de benodigde vergunningen en verzekeringen Ingeschreven bij Kamer van Koophandel Verweij Houttechniek is producent van houten kozijnen, ramen en deuren voor de klein- en grootschalige nieuwbouw-, renovatie- en restauratiemarkt. Innovatie naar zowel product als proces heeft een hoge prioriteit, waardoor zij een vooraanstaande positie in de markt heeft kunnen veroveren. Wij bieden: Een prima salariëring en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Een collegiale werksfeer Interne en externe opleidingsmogelijkheden Werken in een moderne en innovatieve organisatie De realisatie van een geheel nieuw modern bedrijfspand is van start gegaan. Slechts enkele honderden meters verwijderd van de huidige locatie. Een nieuwe uitdaging om onze relaties optimaal van dienst te kunnen blijven en onze medewerkers een prima werkplek te kunnen bieden. Wij zijn dan ook op zoek naar medewerkers die straks met ons mee willen verhuizen: Ben jij geïnteresseerd in een uitdagende job, reageer dan schriftelijk of neem contact op met Ellen Delfos in Nieuwerbrug, telefoonnummer 0348-68 82 82. E-mail mag ook: ellen verweij-ht.nl. In deze functie is de promotie van de productconcepten de belangrijkste taak. Dit houdt in het telefonisch afspraken maken met potentiële opdrachtgevers, het bezoeken van prospects, en het assisteren bij promotionele activiteiten. Geen directe verkoop. Minimaal eem MBO denk- en werkniveau, leeftijd tus sen 25 en 45 jaar, relevante commerciële ervaring en uitstekende communica tieve vaardigheden zijn in deze functie een vereiste. Voor het (elektronisch) inmeten van renovatie-elementen (ramen, deuren en kozijnen) op locatie. Het werkgebied is West- en Midden-Nederland. Technisch inzicht en een opleiding op MBO-niveau en/of relevante ervaring is een vereiste. Voor het monteren van kozijnen, ramen en deuren die per stuk zijn ingemeten en exact op pasmaat zijn geproduceerd voor zowel nieuwbouwprojecten als renovatieprojecten. Werkgebied is de Randstad. Ervaring gewenst. Anker Kaas bied een passende beloning, met een premie vrij pensioen, moderne eigen auto. Reacties Anker Kaas BV, T.a.v. dhr. C. de Vries Golf van Biskaje 6, 3446 CP Woerden E-mail: info@ankerkaas.nl De functie betreft het transporteren van losse kaas, dit is fysiek redelijk zwaar werk. Tijdens het uitoefenen van de werkzaamheden kan het voor komen dat er door de week overnacht moet wor den, nooit meer dan 1 nacht per week. Functie-eisen Vereiste rijbewijzen Chauffeurs diploma's Ervaring met het rijden van een truck en aan hanger is een pre SNIEPWEG 13a - 2742 AR WADDINXVEEN TELEFOON (0182) 61 24 89 Fulltime in bezit van chauffeursdiploma in bezit van trailerrijbewijs B,C, E eventueel ADR. niet noodzakelijk flexibele instelling standplaats Bergschenhoek of Schiphol beheersing van Nederlandse taal, zowel in woord als geschrift Echte Bakker Fijn Burg. Colijnstraat 12 2771 GD Boskoop (0172) 21 71 59 Gezocht: Informatie: Suzanne Hetyey (0182)61 17 81 Taakomschrijving Het transporteren van hoofdzakelijk losse kaas. Correspondentie-adres: Verweij Houttechniek Hoge Rijndijk 79,2415 AE Nieuwerbrug Tel. 0348 - 68 82 82 lOo' t'» FOCW# OM/WniBfOiïJF Gevraagd Hulp in de huishouding voor één of twee ochten den in de week. Ook zijn wij op zoek naar iemand die onze siertuin wil onderhouden. L. Hunink, Baanwegsekade 10, 2771 RZ Boskoop (0172) 23 09 80 TPG Post Pakketservice t.a.v. H. Heusschen Postbus 509, 4900 AM OOSTERHOUT e-mail: h.heusschen@tpgpost.nl U kunt uw schriftelijke reacties sturen naar: L. Bos Transport BV, Bergweg Zuid 108,2661 CV Bergschenhoek of e-mail info@bostransport.nl Voor informatie kunt u van ma t/m vr van 9.00 tot 12.00 uur, telefonisch contact opnemen met mevrouw J. Sintemaartensdijk of de heer J. In’t Veen, (010) 285 09 50. Kappers- personeel Snel Hairstyling in Boskoop zoekt een HAARSTYLISTE 1, 2 of 3 voor 4 dagen in de week. Heb je interesse bel: 0172-213187 of 06-51345466 vragen naar Petra. Personeel aangeboden BEJAARDENVERZORG STER biedt zich aan bij men sen thuis die niet voor zich zelf kunnen zorgen, ook voor de nacht. 06-52041878. Algemeen Gezocht M/J boven 20 jr. om onze 2 Friese paarden te verzorgen. In ruil berijden met ervaring. Tel. 0172-613069. Nieuw!: Tot €35 per uur als THUISWERKER! Info: 0900- 550.5500 (80cpm) Winkel personeel Gevr. VERKOOP(STER) voor 1 of 2 dagen per week op de markt. Kennis niet vereist. Inl. Kaashandel A.C. van Dijk, telef. 0182-615318 na 18 uur Innovative Thermal Solutions Eclipse Combustion, met vestigingen in Nederland, Duitsland, Engeland, Frankrijk en Spanje en een netwerk van alleenvertegenwoordigingen in de meeste overige Europese landen, is toonaangevend in de engineering, verkoop, fabricage en service van brandersy- stemen voor industriële warmte-processen. Voor de Nederlandse vestiging in Gouda zoekt Eclipse een voor ca. 20 uur per week Op dit moment zijn wij voor de diverse afdelingen Zorg van het Zorgcentrum Boskoop op zoek naar: Verzorgenden en Verplegenden m/v je een bijdrage aan het in stand houden van een goede werksfeer en een prettige verblijfsomgeving voor de bewoners. Het bewaken en uitvoeren van afspraken uit het individuele zorgplan behoren daarnaast tot het takenpakket van de Verplegende/Verzorgende. Informatie/sollicitatie Voor nadere informatie over deze functies kun je contact opnemen met de heer P. Boin, hoofd Zorg, telefoon 0172-23 55 55. Je schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 03391 (voor de functie Verplegende/Verzorgende) of vacaturenummer 03392 (voor de functie Verzorgende) kun je binnen 14 dagen richten aan Zorgpartners Midden-Holland, t.a.v. secretariaat Personeel, Organisatie Opleiding, Postbus 737, 2800 AS Gouda. SCHAOESARANT De werkzaamheden bestaan uit; - het inboeken van in- en verkooporders - de gehele administratieve afwikkeling van - exportpapieren maken Huishoudelijk/ schoonmaak personeel Initial Dienstverlening Neder land B.V. Vraagt voor het object Ad Interim in Alphen a/d Rijn interieurverzorg- (st)ers, voor 5 dagen per week, werktijden van 17.00 uur t/m 19.00 uur. Liefst enige ervariong, eigen vervoer noodzakelijk. Reacties van maandag t/m vrijdag tussen 10.00-15.00 uur, tel.nr. 010- 2061717 Wij zijn op zoek naar een accurate zelfstandige administratieve kracht v/m voor 20 uur per week (werktijden in overleg) 1.450,80 en maximaal 2.106,00 bruto per maand (FWG35). Het salaris voor de functie van Verzorgende zonder IG valt in salarisschaal 30 en bedraagt minimaal 1.379,04 en maximaal 1.947,92 bruto per maand (beide salarissen zijn op basis van een fulltime dienstver band, t/m 20 jaar kunnen de jeugdschalen gelden). Zorgpartners Midden-Holland heeft goede mogelijkheden voor kinderopvang in zowel een kinderdagverblijf als gastoudergezinnen. leder stelt zijn eigen eisen aan zorg. Daaraan probeert Zorgpartners Midden-Holland tegemoet te komen met een geïntegreerd aanbod van wonen, verzorgen en verplegen op veertien locaties. Centraal bij dit alles staat de cliënt. In onze beleidsvisie gaan we ervan uit dat wonen, zorg en welzijn onlosmakelijk met elkaar verbonden zijn. Bel (0182) 38 99 77 en vraag naar Ewoud den Boer. Wat vragen we? Als Verplegende/Verzorgende beschik je over het diploma tot verzorgende niveau 3-IG of een vergelijkbare opleiding, aangevuld met relevante werkervaring. Als Verzorgende heb je een opleiding tot verzorgende niveau 3 of vergelijkbaar. Daarnaast beschik je over voldoende vakkennis voor het verrichten van uitvoerende werkzaamheden. Voor beide functies geldt dat je goed zelfstandig kunt werken en beschikt over goede sociale vaardigheden. Verder ben je oplettend, geduldig en nauwkeurig. Uw sollicitatie graag sturen naar Burg. Colijnstraat ll 2, 2771 GP Boskoop. Voor vragen over de functie kunt u bellen met Floor Grootendorst, tel. (0172) 60 09 77. voor dat onze klanten mobiel blijven. Schade aan elk merk auto, caravan en bedrijfsauto wordt binnen afzienbare tijd feilloos hersteld. Schadecenter van Leeuwen is innovatief, gaat met zijn tijd mee, maar verliest het ouderwetse vakmanschap beslist niet uit het oog. Ons enthousiaste team heeft dringend behoefte aan een nieuwe collega. D Z Wij zoeken een Ben je geïnteresseerd in Praxis Gouda en wil je een nieuwe uitdaging? Stuur je brief met c.v. naar: Praxis Gouda, Goudkade 1,2800 AA Gouda, t.a.v. dhr. R. Gouka. opleiding, ervaring MBO/HBO niveau met minimaal drie jaar ervaring in een soortgelijke functie. De kandidaat beschikt over goede communicatieve eigenschappen. Kennis van de nederlandse en engelse taal in woord en geschrift Leeftijd: minimaal 30 jaar. Praxis Gouda de grootste en meest decoratieve GOUDA bouwmarkt van Gouda en omgeving! •Fornuis, elektr. met keramische »4 Wielige ponywagen voor kookplaat, 1 jaar oud. prijs 250 Bel: Shetlander, nieuwe banden, geveerd, 0900-6000.551 code 926320 (0,80 geschikt voor 4 personen, voor e/min) Shetlander van ongeveer 100cm •Gasfornuis Atag infra-turbo, hoog, leuke prijs Bel: 0900-6000.551 i.p.st. prijs €125 Bel: 0900-6000.551 code 993760 (0,80 e/min) code 965764 (0,80 e/min) •Gasfornuis, merk Pelgrim, met elektrische oven, prijs 75 Bel: 0900- 6000.551 code 928946 (0,80 e/min) •Gasfornuis met oven, merk: Pelgrim, in goede staat, prijs 150 Bel: 0900-6000.551 code 983436 •Polyester roeiboot, 3.50 x 1.40 (0 80 e/min) m, 'n goede staat, dubbelwandig. •Gasstel, 4 pits, merk Pelgrim compleet, vraagprijs 350 Bel: 0900- Eminent, kleur wit, met afdekplaat. 6000.551 code 970760 (0,80 e/min) pr.n.o.t.k. Bel: 0900-6000.551 code »Surfzeil. prijs 23 Bel: 0900- 992053 (0,80 e/min) 6000.551 code 945747 (0,80 e/min) Zorgcentrum Boskoop is één van de veertien zorg- centra/verpleeghuizen van Stichting Zorgpartners Midden- Holland en gelegen in een mooie groene, Boskoop zo eigen, boomrijke omgeving, niet ver van de dorpskern. Zowel in de voorzieningen als de gebouwen klinkt de visie van het zo lang mogelijk zelfstandig wonen door, waarbij bewoners zich verzekerd weten van professionele zorg binnen handbereik. De 65 aanleunwoningen van Parkzicht zijn hiervan een mooi voorbeeld. Hier wordt ook thuiszorg geboden. Wanneer permanente verzorging en/of verpleging nodig is, beschikt Zorgcentrum Boskoop over de Mendelhof (65 appartementen voor verzorgings huiszorg, Irene 4 en 5 met 62 verpleeghuisplaatsen en er zijn 2 dagverzorgingen). Daarnaast beschikt Zorgcentrum Boskoop over een project dagverzorging, aanvullende verpleeghuiszorg en het zorgloket. Kortom, een zorgcen trum met wonen, zorg en welzijn voor ouderen op één locatie, waarbij steeds, in samenwerking met de bewoner en de mantelzorg, die zorg wordt geboden die nodig is. De functie In beide functies ben je belast met de algehele verzorging en begeleiding van de bewoners bij het dagelijks functio neren, zoals dit is vastgelegd in het zorgplan. Ook lever In ieders leven komt een fase dat de jaren gaan tellen. Zowel fysiek als geestelijk. plezierig te weten dat er een organisatie is die eigentijdse voorzieningen aanbi mogelijk zijn/haar eigen leven k 9 Wat bieden we? Zorgpartners Midden-Holland biedt je een aanstelling op oproepbasis in een veranderende organisatie. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Het salaris voor de functie van Verplegende/Verzorgende met IG bedraagt minimaal Op zo'n moment is het Stichting Zorgcentra Midden Holland en Stichting Gouwestreek, telt ruim 2700 medewerkers en heeft in totaal waardoor iemand zo goed 14 verpleeghuizen/zorgcentra in Gouda, Boskoop, Waddinxveen, Bodegraven, Lekkerkerk, Ouderkerk a/d IJssel, ontstaan uit een fusie van Reeuwijk en Moordrecht. Wij vragen; - bekendheid met de boomkwekerijsector is een pre - kunnen werken met het automatiseringssysteem de boomkweker! - kennis van Word en Excel - goede typevaardigheid - kennis van de Engelse taal - zelfstandig kunnen werken Floris Grootendorst BV is een exportbedrijf in bomen en planten naar Skandinavië en Finland. Ons kantoor is gevestigd aan de Burgemeester Colijnstraat 112 te Boskoop. TOFXH E 8 S T I I -1 --- Anker Kaas B.V. is een snelgroeiend en dyna misch kaasveredelingbedrijf, voor onze afdeling transport zoeken wij op korte termijn een

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 22