Boskoop Boskoop Gouda Waddinxveen F makelaardij rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! Als je alles op ’n I NVM flfJ ORF I L -ffl 11 w Een eigen huis is een spaarpot die elk jaar dikker wordt. Als u weet hoeveel er onze klantgerichte werkwijze als actieve en moderne makelaar. Met zo’n prijs- in zit, kunt u plannen maken. Zoals voor de overstap van een appartement indicatie weet u dus globaal hoeveel uw huidige huis waard is en kunt u naar een huis met een tuin. U kunt de overwaarde van uw huis ook benutten gericht gaan plannen. Overigens: u kunt onze bezoekende makelaar ook om Opmerkingen/bij zonderheden voor een tweede hypotheek. Bijvoorbeeld voor een verbouwing, een nieuwe advies vragen over alle zaken die met huizen, hypotheken en verzekeringen te keuken of een mooie badkamer. De waarde van uw huis kan ook een belang- maken hebben. En alweer zonder kosten en zonder enige verplichting! rijke rol spelen bij het regelen van een pensioenvoorziening, zodat u eerder kunt stoppen met werken. Maar voor alles geldt: u kunt pas echt plannen gaan Bel snel of gebruik het Waarde Certificaat. Bel snel voor een afspraak: maken als u weet hoeveel uw huidige huis nu waard is. (0182) 618055, op maandag t/m zaterdag tijdens de kantooruren. Komt u dat 4- contact met u op voor het maken van afspraak. 0 deServiceDesk Stuurt u het ingevulde Waarde Certificaat in een gesloten envelop aan Van 't Hof Makelaardij B.V., Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen of Van 't Hof Makelaardij B.V., Zijde 64, 2771 EP Boskoop. Adres Postcode/plaats Telefoon Waarde Certificaat Naam U weet dat uw huis in waarde is gestegen, maar u weet niet hoeveel. Op die vraag geeft Van ’t Hof u snel een duidelijk antwoord - zonder kosten of verplichting! Snelle prijsindicatie zonder kosten! Als u even contact met ons opneemt, komt er snel een makelaar bij u langs voor een prijsindicatie van uw woning. Dat kost u niets en het geeft geen enke le verplichting. Wij zien dat namelijk als een serviceverlening, die past bij Ja, wij willen graag dat er een makelaar langskomt voor een kostenloze prijsindicatie van ons huis, zonder enige verplichting. I •TO niet uit, vul dan het Waarde Certificaat in en stuur het op. Wij nemen dan snel 1 L ■_van ’t hof ft Bijzonderheden: Deze goed onderhouden woning is deels v.v. hardhouten kozijnen en dubbele beglazing. Oplevering in overleg, indicatie 4e kwartaal 2003. Halve Raak 32 Vraagprijs 549.000,- k.k. Algemeen: In het sierteelt gebied van Boskoop gelegen vrijstaand woonhuis met daar achtergelegen kas welke gedeeltelijk dienst doet als garage. De woning is op 30 meter afstand van de weg gelegen. Bouwjaar 1985 en inhoud ca. 380 m’. Het perceel is thans 7280 m2, waarvan een gedeelte, circa 5500 m2 wellicht zal worden afgescheiden. De tuin is zowel aan de voor- als achterzijde netjes aangelegd. Indeling: Entree/hal met parketvloer, meterkast; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; Toilet met fonteintje; Badkamer voor zien van ligbad, douchecabine en wastafel; De doorzonwoonkamer is voor zien van een parketvloer, open haard en openslaande deuren naar de achtertuin; Open keuken met rechte keukenopstelling in eiken uitvoering en voor zien van diverse apperatuur: oven, gaskook plaat, koelkast/vriezer en afzuigkap; Bijkeuken met achterentree, plavuizen, c.v.-ketel en wasmachineaansluiting. Ie Verdieping: Overloop met bergkast; 1 Riante slaapkamer waar mogelijk twee kamers van te maken zijn; 1 Slaapkamer waar ook mogelijk twee kamers te realiseren zijn. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 Telefax 0182 - 61 84 38 Zijde 64, 2771 EP Boskoop Telefoon 0172 - 23 24 94 Telefax 0172 - 23 26 48 E-mailwaddinxveen@hof-makelaardij .nl boskoop@hof-makelaardij.nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. I Dfl deServiceDesk is een initiatief van de Van 't Hof Groep die hiermee haar diverse activiteiten als hypotheken, verzekeringen en financiële planning in één organisatie heeft geïntegreerd. Onze glasheldere filosofie staat beschreven in onze brochure, die u natuurlijk gratis kunt aanvragen. Maar natuurlijk kunt u ook een vrijblijvend een afspraak maken met een van onze medewerkers voor een informatief gesprek en een persoonlijk advies. Bijzonderheden: De woning is v.v. dakisolatie en dubbel glas. Landelijk wonen aan de rand van de gemeente. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: De woning is landelijk gelegen, goed onderhouden en v.v. hard houten kozijnen, dubbelglas, dak-, muur- en vloerisolatie. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: C.V. combiketel, 2 boilers, waarvan 1 zonneboiler (2001); begane grond vloer is uitgevoerd in graniet met vloerverwarming; luxe sanitair en prachtige keuken.; garage met afstandsbedieining. Aan deze woning hoeft absoluut niks meer te gebeuren. Oplevering in overleg. Onderweg 49 Vraagprijs 165.000,- k.k. Algemeen: Sfeervolle, knusse tussenwoning met vrijstaande stenen schuur, leuke voortuin en een betegelde achtertuin met achterom. Bouwjaar ca.1925,113 m2 eigen grond en inhoud ca. 250 m3. Indeling: Entree met trap; Woonkamer met potkachel en trap kast; Open keuken v.v. witte kunststofinrichting met inb.app.: gas kookplaat, afzuigkap, oven, koelkast, vrieskast, vaatwasser en RVS-spoelbak; Bijkeuken met plavuizenvloer, opstelplaats c.v. combiketel (bouw jaar ca. 1991) en aan sluiting wasappara- tuur; Geheel bete geld toilet; Luxe geheel betegelde douche met thermo-1 staatkraan, afzuiger, I glazen deuren, vaste I wastafel met grote spiegel met planchet en designradiator. Ie Verd.: Fraaie slaap- en leefruimte v.v. dakka pel over de gehele breedte aan de achterzijde en bergruimte achter de knieschotten; Voorslaapkamer v.v. dakkapel; Berging. Bosweg 32 Vraagprijs 213.000,- k.k. Algemeen: In de wijk "Snijdelwijk" gelegen goed onderhouden eengezinswoning met voortuin en achtertuin (0) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. ca. 1969,173 m2 eigen grond en inhoud ca. 350 m3. Indeling: Entree/tochtsluis; Toilet; Meterkast; L-vormige woonkamer met zon wering aan de voorzijde en elektrische zonwering aan de achterzijde; Open keuken met U- vormige opstelling v.v. div. inb.app.: koelkast, vrieskast, vaatwasma- chine, combimagne tron, gaskookplaat, afzuigkap, wasmachi ne en droger. Ie Verd.: Overloop;Toilet; Badkamer met dou- chehoek en wastafel met meubel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde. 2e Verd.: Overloop met c.v. combi opstelling; Vaste kasten en bergruimte achter de knieschotten; Zolderslaapkamer met dakka pel, bergruimte achter de knieschotten, kabel en telefoonaansluiting. Gortmolenerf 4 Vraagprijs 695.000,- k.k. Algemeen: Vrijstaande villa met inp. garage, kelder en tuin rondom met dakterras ca. 11.00x4.60; bwjr.: ca. 2001/2002; inhoud: ca. 850 m3. Indeling: luxe design toilet; open keuken ca. 5.00x3.00 met alle wensbare inb.app.; riante living ca. 14.00x4.30/7.00 met fraaie gashaard; ruime kantoorkamer ca. 3.25x3.75 le Verd.: 2 slaapkamers vz ca. 2.35x3.15 en .ca. 3.85x3.25; badkamer ca. 2.85x1.80; slaap kamer ca. 3.65x3.25; master bedroom ca. 4.90X.410 met in- loopkast; luxe badka mer ca. 3.15x2.50, wasruimte 2e Verd.: grote zolderkamer ca. 4.05x5.50. I 5 - X

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 24