COLPA Arrow L Q faltnfs n a t I c a W| dl MULDERmode KORTING HAIR MAXX| ïfe /u .(er- l/v.b AC'/e, e.t li^erió Over beharing?? Start nu behandeling IPL en u bent voor altijd glad!! mode voor de lange vrouw ^1 flitter ®srjl n Colpa optiek Ontdek’t bij Bac Naj aarskriebels Mooie nagels horen erbij Herfsttinten in je haar r e Ruime sortering ii 7/4 zwangerschaps BH's voedings BH's van B t/m H cup verkoop van hand- en nagelproducten en een breed assortiment sieraden! Het is najaar bij van der Linde mode en lingerie In verw achting en daarna... Overbeharing definitief weg met IPL Heftige modetrends in het najaar! Vrijetijdsmode voor jong en oud W I -j „gerecht short SS van Brilmode!! OPTIEK Gewoon bij Graag tot ziens, reyerskoop 160 2771 BT boskoop Tel: 0172 - 215 819 USA MULDERmode WADDINXVEEN WORMER’ 1 Ai ï&Ht-- business casuals Dealer van o.a.: Arrow, Mc Gregor, Tenson, State of Art, For Fellows, Melka, Van Gils, Desch, Lord Hamilton De herfst/wintercollectie moet anders zijn. Jasjes, pantalons en rokken in mooie dessins en stre pen in velours, jeans en ribkwali- teiten. Stiksels, franjes, ceintuurs en extra knopen zorgen ervoor dat de kleding er net anders uit ziet. Verder veel blouses met streepjes, grote manchetten, voile, printen en veel knoopjes. Stoere truien met Noorse patronen, mêlee garens, franjes en grote kol len. Leuke stoere jacks afgewerkt met imitatie bont, maar bij van der Linde ook een grote keus uit sportieve en nettere jacks. Kleuren zijn dit najaar bruin, camel en mosgroen gecombineerd met terra, oranje, rood en blauw. Voor de man is er ook een spor tieve en stoere collectie met stoere truien, shirts met een gewassen look, mooie overhemden. Kleuren bruin, mosgroen, camel en terra. Een mode met verrassingen!! Jawel, ze bestaan echt en u krijgt ze als u NU de nieuwe najaarscol- lectie 2003 gaat bekijken bij MUL DER MODE business casuals. De diverse collecties bieden voor elk wat wils dit najaar, voor ruige wandelingen en gezellige avond jes bij de open haard tot stijlvolle diners bij kaarslicht. Opvallend zijn de scherpe, slanke silhouetten in de business sfeer, terwijl de casuals gekenmerkt worden door traditie en authenticiteit waarbij wassin gen dikwijls het karakter bepalen. Genoeg te zien dus, we zien u dan ook graag in onze winkel waar u het zelf kunt ervaren. De herfst komt eraan, dat zie je overal in terug. Ook in de kleding en het haar. Voor het haar komen de modieuze kleuren weer terug. Denk hierbij vooral aan de herfst tinten. Laat u zich eens lekker ver wennen met een nieuwe kleur. Geef de wenkbrauwen ook eens een tintje. Laat je adviseren bij Kapsalon Hairmaxx, kappers van nature. Merken die Van der Linde o.a. ver koopt zijn voor de dames: HS, La Strada, fence, Blanchelle, Fransa, PL land, Marie Theme, Falino, Twinlife, Setter, Buddibon, Tiffany, Zaffiri en Zerres. En voor de heren: Twinlife, Tom Tailer, Glen, For Fellows, Traffic. Hoe leuk een zwangerschap ook kan zijn, de periode dat je in ver wachting bent is te overzien. Je wéét dat je lichaam na zo'n negen maanden weer van jou alleen is, zelfs als je borstvoeding geeft. Zwangerschap en borstvoeding vergen overigs extra energie van je lichaam. Wie daar rekening mee houdt blijft als moeder en vrouw langer in vorm. Letterlijk en figuurlijk. Kies de juiste zwanger- schapsbeha's, panties en slips. Na de bevalling gebruik je een comfortabele voedingsbeha. Bij alle veranderingen is dat een plezierig gevoel van comfortabele zekerheid. Graag verwelkomen wij u in onze winkel te Zevenhuizen, waar u op meer dan 1000 m2 volop inspiratie kunt opdoen. De nieuwe collecties dames, heren, kinder en baby- mode en schoenen zijn weer hele maal op elkaar afgestemd. Dus het hele gezin van top tot teen in het nieuw en alles onder een dak. We hebben weer veel topmerken, zoals Esprit, Mc Gregor, Tommy Hilfinger, Geoxx, Cars, Hookipa, Mac, Laaf, Exit en nog veel meer. En natuurlijk sparen voor gratis winkelen met de vaste-klanten- voordeelkaart. We zien uit naar uw komst. geldig t/m 31-10-2003 Voor meer informatie: www. studiofeelgood, nl La Percha vrijetijdsmode verkoopt een breed assortiment kleding voor jong en oud vanaf maat 36 t/m 48. We verkopen o.a. Cecil, Street One, Cotton Club, Zizo, Wrangler, Martomod, Brams Paris, Scotch Soda, Double Face, Gou- tex. De tinten voor het najaar zijn zwart, rood, aubergine, bruin, camel, brique en groen. Voor dames en heren zie je veel vesten en koltruien (met grote afhangende kol voor de dames) Met als accessoires leuke gekleurde gebreide sjaals. Kom gezellig bij ons langs en vraag gerust advies bij een van onze ver koopsters. 7 7 7 7 7 7 7 U bent van harte welkom, aan de leplaan 73 Waddinxveen, of in een van onze andere vestigingen. Burg. Colijnstraat 21, 2771 GE Boskoop (0172) 21 46 37 Brillen Contactlenzen Optometrie Ooglaserchirurgie SCHOENMODE, DIE PAST Hairmaxx Waddinxveen Passage 17 2741 HB Waddinxveen Telefoon (0182) 61 07 53 www.hairmaxx.nl L I N G E R I E Passage 21 Waddinxveen Natuurlijk Licht Onzichtbaar Modern Kleur Details Innovatief Zichtbaar Klassiek Frans Italiaans Scandinavisch Japans Nederlands Dames, heren en kinder Mode Schoenen BAC Dorpstraat 145, Zevenhuizen Tel. (0180) 63 12 38 !aJ Nog nooit waren de modetrends in de kleding en de schoenen zo veelzijdig en uitbundig als voor dit najaar! Vele verschillende invloe den zorgen voor dit diverse beeld, zoals sport, folklore en business look. Veel vernieuwing in combi naties, zoals de hippe legerbroe- ken met hoge hakken! Metalprints op stoere authentieke jacks wor den gecombineerd met stevige (veter) boots. En voor wie het alle maal nog niet genoeg is: denim en corduroy broeken met de broek in de hoge laarzen gedragen! Haast oneindig afwisselende combinaties zijn mogelijk, dus voor ieder wat wils. De mode was nog nooit zo leuk! Kom snel bij ons langs voor de nieuwste en leukste voetentrends. U bent van harte welkom bij Koetsier schoenen. SINCE 1 851 ->- Mode'S Schoenerv Bao AU about Eve is dé mode2aak, speciaal voor de lange vrouwe gj (vanaf 1.80 mtr.). Bij ons vindt u een actuele en betaalbare modecollectie. U i O5 www.allabouteve.nl 0182 - 64 92 89. Passage 57, Waddinxveen Tel. (0182) 61 21 27 Er is een nieuwe behandelme thode voor het verwijderen van overbeharing d.m.v. lichtflitsen: Intense Pulse Light ofwel IPL-ont- haring. De lichtflits wordt omge zet in warmte en wordt via het pigment in de haar doorgegeven aan de haarwortel. Deze wordt door de warmte vernietigd en de haar kan op die plaats niet meer terugkomen. De behandeling is 100% veilig, pijnloos en zonder complicaties. Er zijn ca. 4 tot 8 behandelingen nodig voor een blijvend resultaat. Prijzen v.a. 50,->per behandeling. U bent voor altijd glad!! Voor meer info: Studio Feel Good tel. (0172) 21 28 63 of kijk op www.studiofeelgood.nl Burgemeester Colijnstraat 10a gg GOOD 2771 GD Boskoop tel. (0172) 21 28 63 Koninginneweg la Boskoop tel.(0172)213129 Van Top tot Teen, daar horen ook je nagels bij!!. Je kunt er goed uitzien met nieuwe kleding, een nieuw kapsel en mooie make-up, maar wat dacht je van je nagels?! Met afge beten of gebroken nagels kun je natuurlijk niet voor de dag komen. Maak een afspraak bij "Nalini's" Nailcare en laat je informeren over de mogelijkheden. Ben je tevre den dan maken we een vervolgaf spraak voor een nieuwe set. RUSSEN SB - Boskoop Burgemeester Colijnstraat 13 Tel. (0172) 21 22 62 BUSINESS CASUALS F

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 15