r makelaardij rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! Als je alles op ’n I I Wij staan altijd voor u klaar: ook op zaterdag NVM kom eens WONINGWinkej in BOSKOOP! Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop Él Ook in Boskoop wordt u ’’hoffelijk” ontvangen! Wist u al dat Van ’t Hof Waddinxveen ook een kantoor in Boskoop heeft met een opvallende presentatievitrine? Hier richten wij ons vooral op deze gemeente en de omgeving. En vanzelfsprekend bieden wij u ook hier ons complete service- pakket en een goed advies. U vindt ons aan de Zijde 64, vlakbij het centrum. ’'an'thof makelaardij v.v. fa-, deServiceDesk Bijzonderheden: De woning en de garage/schuur verkeren in een matige staat van onderhoud. Er moet rekening worden gehouden met noodzakelijk herstelwerk- Het object biedt vele moge lijkheden mede vanwege de bereikbaarheid aan de achter zijde. De riolering wordt binnenkort aangelegd. De gara ge/schuur heeft een golfplatendak, vermoedelijk bestaande uit asbesthoudend materiaal. De woning is landelijk gele gen aan de rand van de gemeente. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: Op eenvoudige wijze kan deze woning in gebruik worden genomen als senioren woning met wonen en slapen op de begane grond. Het schilderwerk is uitgevoerd in 2002 en 2003. Oplevering is in overleg. Bijzonderheden: De achtertuin grenst aan 'open' ruimte met bomen en de zijtuin grenst aan groenstrook; In 1999 zijn er stuc wanden en stucplafonds aangebracht en is de douche vernieuwd; De woning grenst aan een wandelpad en in de directe omgeving zijn autoparkeerplaatsen; Oplevering in overleg. Bijzonderheden: De oplevering van deze leuke en speelse drive-in woning is in overleg. Bijzonderheden: Deze goed onderhouden woning is deels voorzien van hard houten kozijnen en dubbele beglazing. Oplevering in overleg, indicatie 4e kwartaal 2003. Bijzonderheden: De woning is landelijk gelegen, goed onderhouden en v.v. hard houten kozijnen, dubbelglas, dak-,muur-en vloerisolatie. De woning mag door een particulier gekocht en bewoond worden. Oplevering in overleg. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 Telefax 0182 - 61 84 38 Zijde 64, 2771 EP Boskoop Telefoon 0172 - 23 24 94 Telefax 017223 26 48 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl boskoop@hof-makelaardij ,nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Bijzonderheden: De zolder heeft de mogelijkheid tot het realiseren van een kamer. De keuken en het toilet zijn vernieuwd in 1998. Deze woning is gelegen nabij winkels en het Gouwebos. Oplevering in overleg. Bosweg 26 Vraagprijs 199.000,- k.k. Algemeen: Riante, in groene omgeving gesitueerde hoek woning met vrijstaande stenen berging, voortuin, zijtuin en geheel vrij gelegen achtertuin v.v. terras en breed tuin pad. Bwjr. ca. 1967, ca. 330 m3 inhoud en 145 m2 eigen grd. Indeling: Entree/hal met trapkast en betegeld toilet met fonteintje: Doorzon woonkamer; L-vormige open keuken v.v. diverse inb.app.: koelkast, vries- zO kast, R.V.S.-kook- plaat, afzuigkap [5? en 10 liter boiler, f De parterre is v.v. diagonaal geleg-RH de lichtkleurige plavuizenvloer. H le Verd.: Overloop met kast; 1 Slaap kamer aan de voorzijde; Keurig verzorgde douche met wastafel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met 'open' kast. 2e Verd.: Overloop met berging achter knieschotten en afzonderlijke stook ruimte v.v. c.v.-combiketel; Zolder-, slaap- en hobbyruimte v.v. kunststof dakkapel aan de achterzijde. Zuidkade 138 Vraagprijs 215.000,- k.k. Algemeen: Nabij het centrum van Boskoop en de rivier de Gouwe gesitueerde speelse drive-in woning. De woning is gunstig aan de weg gelegen en op loopafstand van winkels. Bwjr. 1992, op 75 m2 eigen grond en woonoppervlakte ca. 100 m2. Vanuit de woonkamer en terras (W) heeft u vrij uitzicht. Indeling:Entree/tochtportaal; Hal met laminaatvloer en trapopgang; Deur naar de ruime gara ge welke is v.v. geï soleerde deur, ver warming, schuif- wandkast, bijkeuken met achterentree, wasmachineaan- sluiting en c.v.- ketel (1992); Bad kamer met closet, lig bad en wastafel; 1 Slaapkamer met schuifwandkast en laminaatvloer aan de voorzijde, le Verd.: Speelse woon kamer met dakterras (West) aan de voorzijde en laminaat vloer; De woonkamer gaat over in de open keuken welke is v.v. een L-vormige keukenopstelling met inbouwappara- tuur: oven, magnetron, afzuigkap, gaskookplaat, koelkast en vaatwasser; Tussenhal met toiletruimte met closet en fonteintje; 1 Slaapkamer aan de achterzijde. Castor 19 Vraagprijs 222.500,- k.k. Algemeen: In de wijk "Zuidplas" nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen bijzondere eengezinshoek- woning. Bwjr. 1996, 145 m2 eigen grond en inhoud ca. 320 m3. Er is de beschikking over een voortuin en een met sierbestrating bestrate achtertuin (Z/W). Indeling: Entree/hal; Meterkast; Woon-/zitkamer met vide, massieve parket vloer en trapkast; Hal met toegang tot het toilet met fonteintje; Bad kamer met ligbad, wastafel, wasmachi ne en drogeraansl.; Open keuken met rechte keukenop stelling en toegang tot de achtertuin; Tuingerichte eetkamer met massieve par ketvloer. le Verd.; Overloop; Doucheruimte met douche- hoek, hangend toilet en fonteintje: CV kast v.v. c.v.-combi opstelling (Vaillant); 1 Slaapkamer aan de a.z. (v/h 2, waar op eenvoudige wijze weer 2 slaapkamers te maken zijn) met toegang tot het dakterras (Z/W). Dokter Hamburgerlaan 36 Vraaprijs 209.000,- k.k. Algemeen: Moderne en op aantrekkelijke locatie gesitueerde hoekeengezinswoning met vrijstaande stenen schuur en onder architectuur aangelegde tuin met vijver. De tuin is bijzonder groen en vrij en grenst aan een boomrijk gebied. Bwjr. ca. 1967, 267 m2 eigen grond en inhoud 320 m3. Indeling: Hal met meterkast en trap; Toilet; Keuken Siematic inrichting en Siemens inb.app: RVS-Gaskookplaat, RVS-afzuigkap, combi-oven, koel kast, vrieskast, vaat wasser, spots boven aanrecht, RVS-spoel- bak, eetblad en plavuizenvloer in de keuken en hal; Doorzonwoonkamer met zijraam, le Verd.: Overloop; Ruimte voor de douche met aansluiting/afvoer wasmachine en droger en wasbak;l Voorslaapkamer; Badkamer met ligbad, douche cabine, toilet, wastafelmeubel, designradiator, inbouwspots en vloerverwarming; 1 Achterslaapkamer. Via luik met vlizotrap is de 2e verdieping bereikbaar. 2e Verd.: Royale zolderkamer met Velux tuimelraam en opstelplaats C.V.-combiketel en ETHO unit voor de mechanische afzuiging. Bosweg 32 Vraagprijs 199.000,- k.k. Algemeen: In de wijk "Snijdelwijk" gelegen goed onder houden eengezinswoning met voortuin en achtertuin (O) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. ca. 1969, 173 m2 eigen grond en inhoud ca. 350 m3. Indeling: Entree/tochtsluis; Toilet; Meterkast; L-vormige woonkamer met zonwering aan de voorzijde en elektrische zonwering aan de achterzijde; Open keuken met U-vor- mige opstelling v.v. div. inb.app.: koel kast, vrieskast, vaatwasmachine, combimagnetron, gaskookplaat, afzuigkap, wasma chine en droger, le Verd.: Overloop: Toilet; Badkamer met douchehoek en wastafel met meubel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde. 2e Verd.: Overloop met c.v. combi opstelling; Vaste kasten en bergruimte achter de knieschotten; Zolderslaapkamer met dakkapel, bergruimte achter de knieschotten, kabel en telefoonaansluiting. Halve Raak 32 Vraagprijs 549.000,- k.k. Algemeen: In het sierteelt gebied van Boskoop gelegen vrij staand woonhuis met daar achtergelegen kas welke gedeel telijk dienst doet als garage. De woning is op 30 meter afstand van de weg gelegen. Bouwjaar 1985 en inhoud ca. 380 m3. Het perceel is 7213 m2. De tuin is zowel aan de voor- als achterzijde netjes aangelegd. Indeling: Begane grond: Entree/hal met parketvloer, meterkast; 1 Slaap kamer aan de voor zijde; Toilet met fonteintje; Bad kamer v.v. ligbad, douchecabine en wastafel; De door zonwoonkamer is v.v. een parketvloer, open haard en openslaande deuren naar de achtertuin; Open keuken met rechte keukenopstelling in eiken uitvoering en voorzien van diverse apparatuur: oven, gaskookplaat, koelkast/vriezer en afzuigkap; Bijkeuken met achterentree, plavuizen, c.v.-ketel en wasma- chineaansluiting. le Verd.: Overloop metbergkast; 1 Riante slaapkamer waar mogelijk twee kamers van te maken zijn; 1 Slaapkamer waar ook mogelijk 2 kamers te realiseren zijn. Noordeinde 66 Vraagprijs 157.500,- k.k. Algemeen: Karakteristieke hoek-dijkwoning met vrijstaan de houten garage/schuur voor bijvoorbeeld stalling van auto’s, voortuin en achtertuin (circa 20.00 x 4.50m) gelegen pp het Westen. Bwjr. ca. 1905, 420 m2 eigen grond en inhoud ca. 250 m3. Indeling: Gang met toilet; Trap; Kelderkast; Voorkamer met schoorsteenmantel: Achterkamer met vaste kasten; Keu ken met deur naar plaats v.v. beton nen vloer en trapje naar de achter tuin. le Verd.: Overloop; 1 Voor slaapkamer met nis en vaste kast; 2 Achterslaapkamers; De zolder is via een luik op de overloop bereikbaar. a t p J 1' ■_van’t hof ft deServiceDesk is een initiatief van de Van 't Hof Groep die hiermee haar diverse activiteiten als hypotheken, verzekeringen en financiële planning in één organisatie heeft geïntegreerd. Onze glasheldere filosofie staat beschreven in onze brochure, die u natuurlijk gratis kunt aanvragen. Maar natuurlijk kunt u ook een vrijblijvend een afspraak maken met een van onze medewerkers voor een informatief gesprek en een persoonlijk advies. Gfl

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 26