Wij staan altijd voor u klaar: ook op zaterdag Waddinxveen r makelaardij rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! Als je alles op ’n I NVM Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Gouda Gouda Moerkapelle Boskoop I Is <4 deServiceDesk Bijzonderheden: De bijdrage aan de actieve Vereniging van Eigenaren is 46,10 per maand. De oplevering is in overleg. Bijzonderheden: De woonkamer en de gang zijn v.v. houten vloerdelen. De woning is gedeeltelijk v.v. dubbelglas en ligt op circa 7 minuten loopafstand van centrum en centraal station. Kortom aantrekkelijk en levendig wonen. Oplevering per direct. Bijzonderheden: C.v. combiketel (1995), gedeeltelijk dubbel glas. Kunst- stofkozijnen/ramen in woonkamer. Aantrekkelijk en degelijk gebouwd object gelegen nabij station, scholen en winkels. Oplevering in overleg. Bij zonderheden: WE kosten 105,- p/mnd, excl. voorschot stookkosten ca. 55,- p./mnd. Bijzonderheden: Gedeeltelijk dubbel glas. Recentelijk vernieuwde hoofden tree. Lift aanwezig. Actieve WE, bijdrage 148,- per maand (incl. voorschot stookkosten). Het buiten schilderwerk is in 2002 geschied. Centraal en fijn wonen op ca. 3 min. loopaf stand van Gouwebos, NS-station en winkelcentrum De Luifelbaan. Oplevering in overleg. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 Telefax 0182 - 61 84 38 Zijde 64, 2771 EP Boskoop Telefoon 0172 - 23 24 94 Telefax 0172 - 23 26 48 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl boskoop@hof-makelaardij.nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. fflt Haastenburg 19 Vraagprijs 133.000,- k.k Algemeen: 3 kamerappartement op de 2e en 3e verd. 2e Verd.: entree: gedeeltelijk betegeld toilet met fonteintje; lichte woonkamer ca. 7.53x4.99/2.52, met toegang tot een groot balkon op het Zuid-Oosten met wijds uitzicht op een fraai park. Half open keuken met licht standaard keuken blok en vaatwasseraansluiting; twee slaapkamers, resp. 4.57x2.69,1.89x3.25 aan g badkamer is gedeel telijk betegeld met ligbad, wastafel en wa 3e Verd.: Open zolderverdieping met dakraam (meer dere kamers moge lijk). Bijzonderheden: Veel glas 'tot aan de grond'. Schitterende natuurstenen vloeren. Gedeeltelijk dubbel glas. Fantasierijk ontworpen woning met veel leuke details!. Ideale en rustige locatie met eromheen wandelpaden en daarna autoparkeergelegenheid. Oplevering in overleg. Centauri 17 Vraagprijs 435.000,- k. Algemeen: In de wijk Zuidplas gelegen luxe afgewerkt halfvrij staand herenhuis met inpandige garage en car port. Bwjr. ca. 1997, 315 m2 eigen grond, inhoud ca. 520 m3 en woonopp. ca. 160 m2. De voor-, zij- en riante achtertuin zijn onder architectuur aangelegd en v.v. een automati sche beregeningsinstallatie. Indeling: Entree/hal met meterkast en toegang tot dé garage; Toilet met fonteintje; Open keuken met luxe U-vor- mige Siematic keukenopstel- ling v.v. RVS 5 pits fornuis met oven, RVS schouw, koel- kast, vrieskast, vaatwasmachine en granieten aanrecht- blad; Royale tuingerichte L-vormige woonkamer met par ketvloer en toegang tot de achtertuin. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achter zijde: 1 Slaapkamer aan de zijzijde met toegang middels openslaande deuren tot het riante dakterras; Luxe badka mer met ligbad, douchecabine, vaste wastafel en designra diator; Toilet met fonteintje. 2e Verd.: Overloop: Stookruimte met c.v. combiketel met zonnecollector, zon neboiler en aansl. wasapp.; 1 Zolderslaapkamer/kantoor met telefoon en kabelaansluiting. Bijzonderheden: De vloeren van de le en 2e verdieping zijn v.v. een beuken parketvloer. De wanden van de gehe le woning zijn v.v. schuurwerk. Oplevering in overleg. KOM KIJKEN EN PROEVEN TIJDENS HET OPEN HUIS, DE WIJN STAAT VOOR U KLAAR. Bijzonderheden: Vrijwel geheel dubbel glas; hardhouten kozijnen; groot par keerterrein; actieve WE, servicekosten 190,- per maand, excl. stookkosten ca. 75,- p/mnd; Zijde 98 Vraagprijs 285.000,- k.k. Algemeen: Karakteristiek en sfeervol vrijstaand woonhuis met aangebouwde houten garage voorzien van kanteldeur en berging. De vrij gesitueerde achtertuin is fraai aange legd, v.v. veranda en bruggetje voor achterom en is gelegen op het Zuiden. Bwjr. ca. 1925, op 184 m2 eigen grond en inhoud ca. 550 m3. Indeling: Begane grond: Hal/- vestibule v.v. authen tieke tegels op de vloer en wanden; Deur naar de gang met trapopgang; Kelder; Kast met cv.-combiketel; Betegeld toilet met fonteintje; Keuken v.v. afzuigkap; Woonkamer met open haard en schoor steenmantel. le Verdieping: Ruime overloop met bergruimte; 2 Voorslaapkamers met vaste wastafel en kast; Betegelde badkamer v.v. ligbad, douche, wastafelblok en kunststof dakraam; 2 Achterslaapkamers v.v. wastafel. 2e Verdieping: Vliering welke gedeeltelijk is bevloerd. galerijzijde; de Zg Beatrixlaan 85 Vraagprijs 279.000,- k.k. Algemeen: Fraaie, nagenoeg geheel vrijstaande bungalow (geschakeld d.m.v. 1 slaapkamer, welke aan een volgende bungalow grenst) met inpandige berging met c.v.-ketel en 80 liter boiler. Deze woning beschikt over een voor- en een riante achtertuin (Z) met terras. Bwjr. 1969, ca. 360 m3 inhoud en 404 m2 eigen grond. Indeling: Entree met meterkast, hal A en toilet met fonteintje; Woon- kamer v.v. open haard en glaswan- den aan de tuin- en p terraszijde; Studeer- en/of hobbykamer, welke deels is afge- scheiden met de woonkamer; Open keuken met L-vormige inrichting v.v. keramische kookplaat, afzuigkap, deur naar de tuin, schei dingswand voor wasmachine/drogerruimte en opstelplaats voor koel-/vriescombinatie; Luxe badkamer met ligbad en vaste wastafel op zuil; Gang; 1 Slaapkamer aan de v.z. (v/h 2) met kastenwand; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met deur naar tuin. I -Ma Ruigenburg 213 Vraagprijs 117.000,- k.k. Algemeen: Gelegen in woonwijk en nabij het winkel centrum Bloemendaal, uitvalswegen, scholen, sport- en recreatiemogelijkheden 2 kamer appartement met tuin. Ind.: appartement: woonkamer, totaal 2 kamers, badkamer met toilet en douche, open keuken, hal. Inhoud woning 162 m3, woonoppervlakte 60 m2. Bouwjaar 1974. Onderhoud binnen en buiten goed. De woning is voorzien van ver- warming d.m.v. pf blokverwarming, warm water d.m.v. centrale voorzie- lAAAaEBSg ning. Dubbel glas. Inpandige berging. Het appartement heeft vrij uitzicht op groenvoorziening aan de woonkamerzijde. Vraagprijs 129.000,- k.k. Algemeen: Op de bovenste woonlaag van een kleinschalig appartementencomplex gelegen 2-kamer hoekappartement (v/h 3). Het appartementencomplex is gunstig gelegen ten opzichte van openbaar vervoer en winkels. Dit hoekapparte ment biedt zowel aan de voor-, zij- en achterzijde vrij uitzicht. Bouwjaar 1963 en het appartement heeft een opp. van 70 m2. De centrale hal is afgesloten en v.v. een intercom in stallatie. De hal biedt toegang tot de bergingen en het trappenhuis. Indeling: Entree/gang met meterkast; Vaste kast; Toilet; Royale doorzonwoonkamer welke is v.v. een gaskachel, alumini- umkozijnen met dubbel glas aan voor-, achter- en zijzijde. De slaapkamer bevindt zich aan de voorzijde en is v.v. een balkon (Oost). De gesloten keuken uit 1993 is v.v. een rechte opstelling met inbouw gaskookplaat, afzuigkap, (huur) boi ler (80L), aansl. wasapp. en balkon (West); Badgelegenheid met douchehoek en wastafel. Algemeen: Onder fraaie architectuur gebouwde, royale hoekeengezinswoning met vrijstaande stenen garage, stenen berging en achtertuin (W). Bwjr. ca. 1957, 342 m2 eigen grond en inhoud ca. 480 m3 (woonhuis) en ca. 85 m3 (garage en berging). Indeling: Entree met meterkast; Hal met riante bordestrap; Toilet met fontein; Woonkamer met erker, zijraam, hout- kachel en lamel- strokenparketvloer; Keuken (2001) v.v. L-vormige keuken- inrichting met inb.- app.: gaskookplaat, afzuigkap, koelkast, cesarstone aanrecht- blad en kast welke toegang geeft naar de droge beloopbare kelder, le Verd.: Overloop met toilet; Badkamer met ligbad; 2 Voorslaapkamers; 1 Achterslaapkamer met balkon en vaste kasten. 2e Verd.: Zolderberging en overloop v.v. Velux tuimelraam; 2 Zolderslaapkamers, beiden v.v. een dakkapel. Algemeen: Fraai 4-kamer topappartement gelegen op de 5e verdieping met inpandige berging op de parterre. Bouwjaar ca. 1966 en inhoud ca. 260 m3. Indeling: Gang met garde- robekast en meterkast; Hal met betegeld toilet met fonteintje; Douche met vaste wastafel; Woonkamer; Woonkeuken v.v. RVS aanrechtblad met dubbele spoelbak, vaste kasten en aansl. wasapp.; 2 Slaapkamers aan balkonzijde (resp. ca. 4.10 x 2.20m en 3.10 x 2.10m met deur naar balkon (Zuidzijde) over de gehele breedte van de woning); 1 Slaapkamer aan de galerijzijde (ca. 3.00 x 2.70m) met kastenwand. Willem de Rijkelaan 116 Kanaalstraat 15 Tollenslaan 75 ■_van t hof A ft deServiceDesk is een initiatief van de Van 't Hof Groep die hiermee haar diverse activiteiten als hypotheken, verzekeringen en financiële planning in één organisatie heeft geïntegreerd. Onze glasheldere filosofie staat beschreven in onze brochure, die u natuurlijk gratis kunt aanvragen. Maar natuurlijk kunt u ook een vrijblijvend een afspraak maken met een van onze medewerkers voor een informatief gesprek en een persoonlijk advies. I Open huis 18 oktober van 15.00 - 17.00 uur. (Tijdens het weekend van het open huis tijdelijk in prijs verlaagd) ''■AAS'"» 7.S. I

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 24