makelaardij Kijk ook op onze site voor ons gehele aanbod www.depater.nl Gratis waardebepaling of second opinion m/v Naam Adres Postcode en woonplaats Telefoon werk Telefoon privé Datum Ja, ik wil graag gebruik maken van uw gratis aanbod! Deze bon kunt u opsturen óf naar ons faxen 0182-61 11 18/0172-21 03 89 Waddinxveen tel. 0172 -21 54 09 tel. 0182 - 61 38 22 fax 0172 -21 03 89 fax 0182-61 11 18 e-mail boskoop@depater.nl e-mail waddinxveen@depater.nl Waddinxveen donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Za van 9.30 tot 16.00 uur. Openingstijden Ma t/m vrij van 08.30 tot 17.30 uur. Kantoor Waddinxveen Kantoor Boskoop vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Kerkweg Oost 224 2741 HA Waddinxveen Boskoop Zijde 6 2771 EN Boskoop Bent u van plan een makelaar uit te nodigen voor de verkoop van uw woning, dan zijn wij u graag van dienst en komen zonder enige verplichting bij u langs om advies te geven over de verkoop en/of waarde van uw woning. Heeft u twijfels over de waarde van uw woning en wenst u duidelijkheid, neem dan contact met ons op voor een second opinion. 53: NVM 349.000,- k.k. 415.000,- k.k. 149.000,- k.k. 169.000,- k.k. Vraagprijs 203.500,- k.k. 395.000,- k.k. 144.000,- k.k. 192.500,- k.k. Vraagprijs 126.950,- k.k. 0) Boskoop Calville 75 Troelstrahoeve 56 Waddinxveen Burgemeester Colijnstraat 77 Burgemeester Trooststraat 19 Boskoop Waddinxveen O Frederik Hendriklaan 28 Waddinxveen Boskoop Rietkraag 13 Boskoop Koordeinde 331 Waddinxveen Weidezoom 84 i Boskoop Tuinstraat 53 Willem de Rijkelaan 20 b Royaal vrijstaand herenhuis gesitueerd aan rivier ‘De Gouwe’ en nabij het centrum van de gemeente Boskoop. Ind.: hal v.v. meterkast en luik naar bergvliering. Gezellige woonkamer v.v. grenenhouten vloer en toog met daarachter een open kast voor event, een TV-meubel en toe gang tot de opstelplaats C.V.-combiketel. Open keuken v.v. L-vormige keukeninr. compleet met inbouwapp., zoals koelkast, gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser en oven. De gang is afgewerkt met een lami- naatvloer, houten lambrisering en een fraai plafond. Kelder (gedeelte lijk stahoogte). Toilet. Gedeeltelijk betegelde badkamer v.v. een ligbad, wastafel en douche. De achterkamer, welke dienst doet als wasruimte, is v.v. een aansl. voor wasm. en droger. 1 e Verd.: bereikbaar d.m.v. een fraaie bordestrap. Hier zijn gesitueerd 4 (vier) zeer ruime slaapkamers, waarvan 1 (één) slaapkamer nog afgewerkt dient te worden. Modern betegelde toiletruimte. 2e Verd.: bereikbaar d.m.v. vaste trap. Deze zol derverdieping is afgewerkt d.m.v. een laminaatvloer en het dakbe schot is afgewerkt met gipsplaten. Deur naar op het oosten gelegen dakterras (groot ca. 40 m!) met fraai uitzicht. Bijz.: bouwj. 1898. Grondopp. ±272 m2, incl. 122 m2_ weg en water. Woonopp. 210 m2. Inhoud 625 m3. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs -in: Uitstekend verzorgd hoekappartement op de 1e woonlaag met zonnige tuin van ca. 72 m2 en stenen berging gesitueerd in goede en rustige woonstraat. Dit ruime appartement is gebouwd in ca. 1953 en heeft een woonoppervlakte van ca. 110 m2. 1e Verdieping: bereikbaar d.m.v. vaste trap. Ruime entree met bergkast. Half betegeld toilet met mecha nische ventilatie. Woonkamer, groot ca. 25 m2, voorzien van laminaat vloer en wandafwerking stucwerk. Lichte woonkeuken, groot ca. 10 m2, met correcte jonge inrichting, trapkast en deur naar balkon. Tot plafond licht betegelde doucheruimte met douche en wastafel. Slaapkamer, groot ca. 12 m2. 2e Verdieping: vaste trap. Overloop met voldoende bergruimte achter knieschotten. Grote voorzolder met Velux dakraam, wasmachine aansluiting en toegang tot bergvliering. Mogelijkheid tot voor het creëren voor een extra slaapkamer. Ruime slaap-/studeerka- mer met Velux dakraam, opstelplaats voor Agpo HR C.V.-ketel (1999) Sfeervol 3 (drie)-kamerappartement op de derde etage, gelegen nabij de winkels en het openbaar vervoer. Indeling: hal, toilet. Slaapkamer, groot ca. 3,10 x 3,30 m., met deur naar loggia. Woonkamer met gas haard. De woonkamer en de hal zijn afgewerkt met een laminaatvloer. Vanuit de woonkamer heeft u een vrij uitzicht. Eet-/studeerkamer. Betegelde badkamer voorzien van een douche en wastafel. Keuken met eenvoudige inrichting en deur naar het op het westen gelegen bal kon met uitzicht over de sportvelden. In de keuken is tevens de aan sluiting voor de wasapparatuur. Bijzonderheden: vloeroppervlakte circa 70 m2. Bouwjaar circa 1963. Het appartement is gedeeltelijk voorzien van dubbel glas. Nieuwe keukeninrichting wordt gedeelte lijk bijgeleverd. Aanvaarding in overleg. In de rustige wijk "Snijdelwijk" gelegen goed onderhouden eengezinswo ning met vrijst. stenen garage en zonnige achtertuin op het westen, in de nabijheid van scholen en winkels. De woning is in 1973 gebouwd op een perceel opp. van 128 m2, inh. 3$0 m3. Ind.: uitgebouwde entree v.v. tdf- let met fontein. Complete in U-vorm opgestelde keuken v.v. afzuigkap, gaSkookplaat, boiler, koelkast en houten kozijn met glas-in-Iood. Tuingerichte woonkamer (opp. 35 m2) v.v. vloerverwarming, ged. vloer bedekking en ged. plavuizen, balken plafond, open haard en open trap naar 1e verd.. 1e Verd.: overloop. 2 (twee) slaapkamers (voorheen 3 (drie)), resp. groot 12,4 m2 en 19,1 m2, beiden v.v. vaste kasten. De ouderslaapkamer is v.v. een fraaie kasttafel. Badkamer v.v. ligbad, wasta- felmeubel en 2e toilet. Vaste trap naar 2e verd.. 2e Verd.: overloop. Voorkamer met hardhouten dakka pel (1990) met aansl. wasm. en bergruimte achter knieschotten. Slaapkamer v.v. dakkapel en vaste kast. Opstelplaats Atag C.V.-combi- ketel (1989). Bijz.: fraai gesitueerde eengezinswoning gelegen aan waterpartij in één van de laatste stil- tegebieden van de Randstad. Garage v.v. elektra. Geheel v.v. dubbel glas. Aanv. in overleg. Vraagprijs Mooi en rustig gelegen halfvrijstaande villa met garage/berging op een bijzonder mooie locatie. De woning gebouwd in 1974 met een inhoud van ca. 675 m3 is gebouwd op ca. 316 m2 eigen grond. Indeling: royale hal met toilet. L-vormige woonkamer met open haard, open trap en schuifpui naar terras aan het water. Studeerkamer. Keuken met enkele inbouwapparaten. Bijkeuken met opstelling van de gasgestookte HR C.V.-combiketel, wasmachine en drogeraansluiting. Royale garage/ berging. De achtertuin is gesitueerd op het westen. 1e Verdieping: 1 (één) grote slaapkamer met balkon. Badkamer met ligbad, wastafel en toilet. 4 (vier) slaapkamers zijn verbouwd naar 2 (twee) zeer ruime slaapkamers. Bijzonderheden: deze uitstekend onderhouden, jong ogende woning met een woonka mer op twee niveaus heeft zeer bijzonder ogende details. Een belangrijk deel van de woning op de begane grond is uitgevoerd in een gebroken kalksteen met licht voegwerk. De begane grondvloer is gedeeltelijk afgewerkt met een mooie bruine plavuizen vloer. Aanv. in overleg (planning 1e kwartaal 2004). Vraagprijs Hoekwoning met zeer riante achtertuin van ca. 25 meter diep. De woning heeft een inhoud van ca. 250 m3 en een grondoppervlakte van ca. 254 m2. Indeling: entree. Badkamer met douche, wastafel en aan sluiting wasmachine. Woonkamer gesitueerd aan de wegzijde, voor zien van gashaard, balkenplafond en grenenhouten vloer. Vernieuwde hardhouten kozijnen aan de voorzijde voorzien van dubbele beglazing. De woonkeuken met apothekerskast is gelegen in het achterhuis en voorzien van diverse inbouwapparatuur, o.a. gaskookplaat, afzuigkap en heteluchtoven. In de keuken bevinden zich tevens de geiser (bouw jaar ca. 1996) en een luik naar de kruipzolder. 1 e Verdieping: overloop met schuifwandkast. 2 (twee) slaapkamers voorzien van dakkapel. Bijzonderheden: parkeerplaats op eigen terrein. De woning is gesitu eerd op de hoek van het Noordeinde en de Puttenlaan, waardoor na het verkrijgen van de benodigde vergunning het realise ren van een garage tot de moge lijkheden behoort. Aanvaarding in overleg. Riante twee-onder-één kapwoning met 5 (vijf) slaapkamers fraai gesi tueerd aan een singel in de wijk “De Zuidplas” op loopafstand van scho len, winkels en het openbaar vervoer. Dit perfect onderhouden heren huis met een inh. van 550 m3 is in 1990 gebouwd op 247 m2 eigen grond. Indeling: entree. Modern betegelde toiletruimte met fontein. Grote woonkamer, opp. 57 m2, met open haard, aan de voorzijde een erkerkozijn en aan de achterzijde een schuifpui. Woonkeuken, opp. 20 m2, met een in L-vorm opgestelde moderne inrichting compleet met inb.apparatuur. De voormalige garage/berging, opp. 10 m2, is ook binnendoor bereikbaar. 1e Verdieping: overloop, toilet met fontein. 3 (drie) ruime slaapkamers, waarvan 1 (één) met balkon. Modern bete gelde badkamer ingericht met ligbad, wastafel en stoomdouchecabine. 2e Verdieping: overloop, ruimte met een opstelplaats voor wasapp. en de C.V.-combiketel. 2 (twee) zolderkamers, waarvan 1 (één) met dak kapel en 1 (één) met Velux dak raam en bergruimte achter de knieschotten. 3e Verdieping: d.m.v. een schuiftrap is de vliering te bereiken. Bijzonderheden: de voor- en achtertuin zijn fraai aan gelegd. In de achtertuin staat een houten berging. De woning is v.v. dubbel glas, dak-, gevel en vloer- isolatie. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs Zeer goed onderhouden vrijstaande woning met achtertuin gelegen aan water en vrij uitzicht aan zowel voor- als achterzijde over boomkwekerij en. Ind.: entree met granitovloer. Toilet met fontein. Kelder met groepen- kast. De kelder is hoog 1,70 m. Keuken met eiken L-vormige inrichting v.v. inbouwapp. Tuin gelegen op het oosten met hardhouten vlonder aan water. Doorzonwoonkamer (ca. 30 m2) met open haard, wandafwerking spachteiputz en dubbele deuren naar de achtertuin. 1e Verd.: overloop met vaste kast en schuifwandenkast. Slaapkamer 1 met douchecabine, deur naar dakterras, vaste kasten- wand, wandafwerking spachtel- putz. 2 (twee) slaapkamers a/d voorzijde, waarvan 1 (één) voor- zien is van vaste wastafel en 1 (één) met luik naar kleine bergvlle- ring. Bijz.: Inh 300 m'. Grondopp. 115 m Gedeeltelijk dubbel glas. Onderheide schuur met aansl. wasm. Rustige ligging. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs Gezellig gesitueerd goed onderhouden modern afgewerkt 3-kamerap- partement met aan de achterzijde een royale tuin op het zuiden. Winkels, markt en openbaar vervoer op loopafstand bereikbaar. Tevens voldoende parkeermogelijkheden aanwezig. Indeling: entree/hal met provisiekast. Toilet. Moderne badkamer .met douche en wastafel. De dichte keuken is voorzien van een nette keukeninrichting een aanslui ting wasmachine. Via de keuken heeft u toegang tot de royale tuin op het zuiden met stenen berging en achterom. De voormalige 2e slaap kamer is bij de woonkamer betrokken, waardoor er een royale en lich te woonkamer is ontstaan met spachteiputz afgewerkte wanden en gespoten plafond. Bergkast met opstelplaats C.V.-combiketel. Het appartement heeft 1 (één) slaap kamer aan de voorzijde. Bijzon derheden: bouwjaar ca. 1960. Woonopp. ca. 75 m2. Het apparte ment is centraal gelegen in het groene hart van Holland in een rustige woonomgeving, in de nabijheid van de A12 en vlakbij de grote steden (Rotterdam, Den Haag en Utrecht). Aanvaarding in overleg. Vraagprijs Goed onderhouden twee-onder-één-kap woning gelegen in de jonge kind vriendelijke woonwijk “Waterrijk" met hardh. terras aan waterzijde en tuin met onderheid, hardh. terras op het zuiden. Ind.: entree, toilet. Zonnige, woonkamer met deur naar de tuin. Open keuken met een nette, L-vormi- ge inrichting compl. met inb.app., t.w.: gaskookplaat, RVS afzuigschouw, vaatwasmachine, koelkast en combimagnetron. Vanuit de keuken is d.m.v. een deur direct de vlonder bereikbaar. De gehele parterre is afgewerkt met een eikenhouten vloer en de wanden zijn v.v. spachteiputz. 1e Verd.: ruime overloop. 3 (drie) ruime slaapkamers, resp. groot 9 m2,13,5 m2 en 10 m2. Luxe badkamer ingericht met handdoekenradiator, douchecabine, beek bad, hangend closet en wastafel. 2e Verd.: ca. 37 m2, met aansl. wasm. en opstelplaats C.V.-combiketel. Mede doordat de compl. verdieping ca. 2,50 meter hoog is, biedt deze verdieping ruimte voor 2 (twee) kamers. Deur naar het dakterras (waterzijde).Bijz.: bouwjaar 1998.Grondopp.222 m2. Inhoud 425 m3. Dak-, gevel-, vloer- en glasisolatie. Buitenwerk geschil derd-in 2002. Houten berging. Het water aan het terras is direct toe gankelijk, voor bijv, een boot. De vide, de hoge ramen van 5,50 m. en het ruim gebruik van glas maken de woning speels, zonnig en zeer licht. De woning is ook geschikt voor grotere gezinnen. De ligging van de woning is centraal, nabij het centrum en direct omgeven door meerdere speelplaatsjes. Aanvaar ding in overleg. Vraagprijs de oater I 355.000,- k.k. Vraagprijs derheden: hardhouten kozijnen met dubbel glas en gedeeltelijk dakisolatie. Inhoud ca. 280 m3. Servicekosten ca. 50,- per maand. Aanvaarding in overleg.

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 12