Nooit wanklanken, hoogstens wat aandachtspunt) es Vakantieschade? GRATIS ENTREE ZONDAG 26 OKTOBER 2003 U zoekt ‘n nieuwe huurauto voor één dag, een week, een maand of langer? •u MultiRent Drive NPK and feel the difference 1 1 wfc. ■Kf www.multirent.nl DEHACO MultiRent: dé specialist als het om tijdelijke mobiliteit gaat! www.npke.nl Marconistraat 16 Vlaardingen 010 - 248 1234 Sloophamers, Vergruizers, Betonscharen,Trilblokken, Sloopgrijpers lijk gewoon bij zijn. Maar het is TBR AAR s\ooP' Alphen aan den Rijn, Curieweg 9, tel. 0172 - 460 990 TEL. (0172) 60 50 59 JAN DE BOER AUTOSCHADE TER AAR Bel bij thuiskomst direct ons FOCWA Garantiebedrijf. En ’t wordt perfect geregeld. Vlot, veilig en vakkundig herstel. Complete afhandeling met de verzekering (ook de financiën). Vervangend vervoer. Twee jaar FOCWA Garantie en eventu eel overname van de fabrieksgarantie op de herstelde delen. NIETS VERSLAAT DE DEHACO SLOOPKRACHT AUTO- EN BESTELWAGENVERHUUR Uw vraag is ons aanbod deze gelegenheid nog even gebruik ma ken om iedereen plezierige en vooral vei lige wedstrijden toe te wensen." venswaardig." Schoof herinnert zich nog wat aan die eerste Supermotard in Al phen, jaren terug, vooraf ging. „Een der gelijke race organiseren, dat doe je niet zomaar even. Daar komt veel bij kijken. En nogmaals, als gemeente wilden we daarom exact weten welke voorzorgs maatregelen er genomen waren, hoe de fysieke condities van het parcours waren, hoe de samenwerking was met bijvoor beeld de brandweer en de politie en of de organisatie met de nabijgelegen bedrijven praatte. Het contact tussen de verschillen de partijen bleek uitstekend te zijn. Met verschillende bedrijven werd zelfs sa mengewerkt. Van die bedrijven mochten ruimten, attributen en/of grondgebied worden gebruikt. Fantastisch natuurlijk, als je zo nauw met elkaar samenwerkt. En dat is sindsdien zo gebleven." Als de Supermotard weer voorbij is, is het werk nog niet gedaan. Niet voor de orga nisatie, maar ook niet voor de gemeente. Schoof: „Daags na het evenement evalu eren we de Supermotard samen met de organisatie. Dat is een redelijk nauwkeu rige evaluatie. Wat dan steevast opvalt, is dat het nagenoeg perfect is gegaan. Geen genlijk van het evenement op zich? „Een prachtig festijn, zeker omdat er een hele kermis omheen zit. Het hoort inmiddels bij Alphen aan den Rijn. Wat dat betreft hoop ik dat het nog heel lang doorgaat." Tot zover het evenement. De betrokken heid van Schoof bij de Supermotard heeft veel meer met de organisatie achter het evenement te maken. „Ik koester de Su permotard vanwege het evenement zelf, maar vooral omdat er zo'n goede organi satie achter staat. Het is redelijk uniek te noemen dat het verlenen van een vergun ning voor de Supermotard vandaag de dag relatief gemakkelijk gaat. We weten namelijk als gemeente wat voor vlees we in de kuip hebben. Op het gebied van vei ligheid, milieu en geluidsoverlast worden alle denkbare voorzorgsmaatregelen ge nomen. Het is een zeer professionele club die dit sportevenement draagt. De eerste keer dat we vergunning moesten verle nen, ik weet het nog goed, gingen we be paald niet over één nacht ijs. We hebben gewikt en gewogen om uiteindelijk met een vergunning over de brug te komen. De organisatie bewees in de jaren daarna die lijn vast te kunnen houden. Dat is lo- wanklanken, hoogstens wat kleine aan- dachtspuntjes voor de volgende keer. Daar ontkom je niet aan: als er honderd dingen moeten gebeuren, gaat er altijd wel iets niet helemaal volgens plan. Maar feit blijft dat alles op het gebied van vei ligheid, milieu en geluid altijd onder con trole is, en dat is waar het ons natuurlijk om gaat." Nico Schoof is wat je noemt een hobbyrij- der. Bij mooi weer haalt hij zijn motor van stal en gaat hij toeren. „Ach, het mag geen naam hebben. Jaarlijks rijd ik nog geen vijfhonderd kilometer. Wat voor motor ik heb? Een oude Yamaha. Of ik bewust zo'n motor heb omdat ik juist die zo mooi vind? Nee, ik heb 'm gewoon al heel lang, vandaar dat 'ie zo oud is." Hij moet er zelf om lachen. Hij snapt de interviewer wel, die wil een bruggetje slaan met de Alphense Supermotard, de reden van dit vraaggesprek. Het brugge tje is er in de verte wel, een motor is nu eenmaal een motor, maar het maken van een vergelijking tussen een voor zijn ple zier toerende burgemeester op een B- weggetje ergens tussen Alphen aan den Rijn en Woubrugge en de aërodynami sche, racende, felkleurige, vol reclame be- stickerde, halsbrekende toeren uithalen de, ronkende en rokende snelheidsduivels van de Supermotard slaat eigenlijk kant noch wal. Een mooi festijn Goed dan, Alphen aan den Rijn en de Su permotard gaan al een aantal jaren sa men. Wat vindt burgemeester Schoof ei- W** .So^cet ,^’,e l»We'S .0^ de°' Wielerronde en triatlon Twee andere grote sportevenement in Al phen aan den Rijn, de Wielerronde van Alphen en de Alphense triatlon, zijn dit jaar niet gehouden. Een reden om de Su permotard extra te koesteren? „Nee", zegt de burgervader beslist, „natuurlijk hoop ik dat de wielerronde en de triatlon weer gaan plaatsvinden, maar los daar van hoop ik hetzelfde over de Supermo tard." Schoof is zelf een trouwe bezoeker van het evenement. Dit jaar moet hij wegens verplichtingen elders voor het eerst ver stek laten gaan. Het doet hem een beetje pijn. „Bij zo'n evenement, dat zo specta- lijk gewoon bij zijn. Maar het is nu een- culair is en waar zoveel mensen op afko- maal niet anders. Volgend jaar hoop ik er men, daar wil je als burgemeester natuur- weer bij te zijn. In ieder geval wil ik van l I SP 9 to WW. (X- sas ^*®c Professioneel slopen vereist het beste gereedschap. Kwaliteitsprodukten welke maximum kracht en een hoge mate van betrouwbaarheid combineren met minimale onderhoudskosten. Dehaco fabriceert en levert diverse gereedschappen voor effectief slopen in de uitvoering welke u wenst. Dehaco's sloopkracht stelt u in staat elke klus uit te voeren in een zo kort mogelijk tijdsbestek. Dehaco gereedschap geeft u geen kopzorgen en biedt de grootst mogelijke efficiency. Bel of fax Dehaco voor een advies op maat. Precisiekracht voor elk werk! Bezoek nu onze vernieuwde website: www.dehaco.nl DEHACO B.V. Kruisbaak 25. 2I65 AJ Usserbroek, Holland Telefoon (0)252-41 7950 Telefax (0)252-418531 Internet: www.dehaco.nl Email: info0dehaco.nl LOÏ®° ,de-w®’ .0^' nen®' NPK

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 35