EEN AANTAL BELANGRIJKE GEGEVENS OP EEN RIJTJE. makelaardij 7 BOSKOOP - Goudse Rijweg 40 BOSKOOP - Emma kade 61 BOSKOOP - Valkenhorst 13 BOSKOOP - Reijerskoop 191 Wist u dat...: Is uw interesse gewekt? Loop dan eens bij ons binnen voor een vrijblijvend gesprek of neem telefonisch contact op voor het maken van een afspraak. Als uw droomhuis hier niet bij zit, dan kunt u geheel vrijblijvend contact met ons op nemen voor het complete aanbod. Makelaardij de Huizenbeurs sinds 1 juli 2003 lid is van de Landelijke Makelaars Vereniging. Makelaardij de Huizenbeurs scherpe tarieven hanteert voor taxatie’s, aankopen of verkopen van woningen Makelaardij de Huizenbeurs kan zorgen voor hypotheken en verzekeringen op maat en tegen gunstige condities. 1 J 7, 11 -- ---- Landelijke Makelaars vereniging Zijde 28, 2771 EN Boskoop, Tel. 0172 - 210747, e-mail: info@makelaardijdehuizenbeurs.nl internet: www.makelaardijdehuizenbeurs.nl BOSKOOP - Pippeling 78 BOSKOOP - Nieuwstraat 92 BOSKOOP - Zinkeling 82 BOSKOOP - De Heesters i l - S38BI ^sgggfé Vraagprijs 305.000,- Vraagprijs 205.000,- Vraag prijs 195.000,- De appartementen zijn ontworpen in een hedendaagse stijl maarzorgen tevens voor een passend beeld met de naast gelegen bebouwing. De voorgevel van de appartementen is een samensmelting van een warm rood vooruitspringend deel en een licht gekleurd volume. Beiden ont moeten elkaar bij de entree. Eenheid in de gevelopbouw wordt versterkt Vrijstaand woonhuis (bouwjaar ca. 1964) in een gezellige karak tervolle straat. De woning beschikt over een patio-achtige tuin met vlonder boven water. Het woonhuis verkeert in goede staat van onderhoud en is gelegen in de directe nabijheid van het cen trum van Boskoop. Indeling: zij-entree, hal, toilet met fonteintje en meterkast. Woonkamer met gashaard. Functionele half open keuken met gascomfoor, oven, vlakscherm afzuigkap en koelkast. Tevens is er een verdiepte trapkel- derkast aanwezig. Vanuit keuken toegang tot serre met schuifpui en doorloop naar berging met c.v. combiketel opstelling en was/droger aansluiting. 1e verdieping: overloop, met ruime inpandige kast. 3 slaapkamers in verschillende formaten en waarvan 2 voorzien zijn van inpandige kast- ruimte. Badkamer met wastafel en zitbad. Bergvliering is verwarmd en toegankelijk middels vlizotrap. Bijzonderheden: de woning is grotendeels v.v. isolerende beglazing. Oplevering in overleg. Ruime geschakelde hoekwoning met aangebouwde stenen berging en parkeervoorziening op eigen terrein. De woning beschikt over een gunstig op de zon gelegen tuin met optimale privacy. In de directe omgeving bevinden zich winkels, scholen en uitvalswegen. Indeling: zij-entree, hal, toilet met fonteintje, garderobe en meterkast. Open keuken in L-opstelling v.v. afzuigkap, gaskookplaat en koel- /vriescombinatie. Woonkamer met open trap en deur naar gunstig op de zon gelegen achtertuin (W). 1e verdieping: overloop met ruime vaste kast en 3 slaapkamers in verschillende formaten waarvan 2 met vaste kastruimte. Badkamer met douchecabine, wastafel, 2e toilet en wasmachine aansluiting. Zolderverdieping: voorzolder met inloopbergruimte en c.v. combike tel opstelling. Ruime zolderkamer met volop bergruimte achter knieschotten en met Velux dakraam. Bijzonderheden: de 1e verdieping is recent (2003) v.v. rolluiken. De keuken en badkamer zijn v.v. mechanische ventilatie. Indien u op zoek bent naar een ruime goed onderhouden woning is deze woning abso luut een bezichtiging waard. Oplevering in overleg. Deze 2/1 kap woning moet u gezien hebben, een verrassende inrichting, veel inhoud, zeer luxe, een rustige ligging, aan het water, een diepe tuin, een eigen plek voor de auto, een magnifiek uitzicht, te veel om op te noemen. Ondanks deze ligging bevindt de woning zich toch op loopafstand van de gezellige dorps kern, scholen en winkels. Indeling: zeer ruime hal met garderobe, trapopgang naar 1e verdieping, modern zwevend toilet met fonteintje, klassiek ingerichte ruime eet- keuken met div. inbouwapparatuur t.w. koelkast met vriesvak, inductie kookplaat met afzuigschouw, combi magnetron en vaatwasmachine. Ruime woonkamer met natuur stenen openhaard partij, de keuken en woonkamer zijn v.v. een plavuizen vloer met vloerverwarming als hoofdverwarming. 1e verdieping: riante overloop, 2 ruime slaap kamers (voormalig 3) waarvan één met inbouwkast, een zeer luxe afgewerkte badkamer met whirlpool, douchecabine, badkamermeubel, 2e toilet en handdoekra- diator. Zolderverdieping: waanzinnige zolder ruimte met dakterras op het westen en een aparte technische ruimte voor de wasmachine, droger en centrale verwarming met een warmtepompboiler t.b.v. de warmwatervoorziening. Bijzonderheden: de schitterende onder architectuur aangelegde tuin ligt op het westen en is ca. 15m. diep en ligt over de lengte aan het water, de hardhouten vlonders zijn onderheit met 6m. lange palen. Naast de vrijstaande ruime berging is een opstel mogelijkheid voor de auto. De woning is v.v. 2 elektrische sereens en 1 handbediende. Oplevering in overleg. Schitterend in directe nabijheid van het centrum van Boskoop gele gen 2 onder 1 kapwoning met aangebouwde garage en zéér diepe achtertuin (ca. 40 meter) met gunstige zonligging op het westen. Indeling: zij-entree, hal met natuurstenen vloer, meterkast en toilet met fonteintje. Royale L-woonkamer met allesbrander, parketvloer en opens laande deur naar terrasvlonder (9m. x 5m.) en middels loopbrug over waterpartij toegang tot achtertuin. Open keuken in L-opstelling v.v. vaat wasser, koelkast, combimagnetron en gaskookplaat. 1e verdieping: overloop met ruime bergkast, 3 slaapkamers in verschil lende formaten waarvan 1 met dakkapel. Badkamer in lichte kleurstelling met douchecabine, 2e toilet, ligbad en wastafel met meubel. Zolderverdieping: voorzolder met inloopkast, wasmachine en droger aansluiting en c.v. combiketel opstelling. Zolderkamer met dakkapel en veel bergruimte. Bijzonderheden: de woning verkeert in uitstekende staat van onderhoud. De gehele begane grond en het trappenhuis is v.v. spachtelputz wandaf werking. Indien u op zoek bent naar een woning in de directe omgeving van het centrum van Boskoop, gelegen op een zéér royaal bemeten per ceel (577m2) is deze woning een bezoek waard. Oplevering in overleg. Karaktervolle twee-onder-één kapwoning (bouwjaar ca. 1935) met vele authentieke details en toch v.v. alle hedendaagse gemakken en wensen. De woning is zeer centraal in de direkte nabijheid van het centrum van Boskoop gelegen. Indeling: voorentree, gang en toilet. Woonkamer met hoekerker en laminaat parketvloer. Bergruimte met was-/droger aansluiting. Woonkeuken in L-opstellling v.v. gaskookplaat, oven, vlakscherm afzuigkap, losse apparatuur en toegang tot verdiepte trapkelderkast. Verdieping: overloop met HR c.v. combiketel opstelling en toegang tot twee ruime slaapkamers met vaste kastruimte. Moderne badkamer in lichte kleurstelling v.v. ligbad en wastafel. Zolderverdieping: toegang middels vlizotrap. Op de zolderverdieping bestaat de mogelijkheid om een 3e en eventueel 4e slaapkamer te realiseren. Bijzonderheden: indien u op zoek bent naar een goed onderhouden woning met onverwachts veel ruimte in een leuke woonomgeving is deze woning een bezoek waard. Oplevering in overleg. Als u geïnteresseerd bent in een volledig gerenoveerde woning met een ca. 40 meter diepe tuin aan het water, dan is deze woning zeker een bezichtiging waard. De woning heeft hardhouten kozij nen en is volledig geïsoleerd. Indeling: entree, modern toilet, trapopgang naar 1e verdieping, moderne in lichte tinten uitgevoerde keuken met div. inbouwappara tuur. Ruime woonkamer met spachtelputzwanden en inbouwkast. 1e verdieping: overloop moderne douche met cabine, wastafel en handdoekradiator. Drie slaapkamers waarvan één over de breedte van de woning. Over de gehele 1 e verdieping is een bergzolder, te berei ken via een vlizotrap. In de bijkeuken, te bereiken via de entree, is een technische ruimte gecreëerd waarin de CV, wasmachine en droger staan. Bijzonderheden: de rust vindt u in de tuin gelegen op het zuiden, aan het water is een hardhouten aanlegplaats voor een boot en is tevens schitterend viswater. In de tuin staat een ruime vrijstaande houten ber ging. Het pand heeft enige scheefstand. Oplevering in overleg. Het nieuw te bouwen appartementencomplex van 6 appartementen wordt gerealiseerd op een historische locatie. Het betreft hier een loca tie waar vroeger “taxicentrale Van Helden” gevestigd was te weten een begrip in Boskoop. Het kleinschalige appartementencomplex bevindt zich verder centraal in Boskoop recht tegenover het Gemeentehuis met het Raadhuisplein. Centraal in Boskoop Zuid-Oost gelegen uitgebouwde karaktervol le 2/1 kapwoning. De woning is zeer rustiek gelegen met aan voor- en achterzijde een waterpartij. De woning is volledig gemoderni seerd en aan achterzijde geheel uitgebouwd, echter met behoud van originele kenmerken. Indeling: voorentree en gang met trapopgang. Voorwoonkamer met erker en glas in lood details. Achterkamer. Moderne keuken v.v. oven, gaskook plaat, afzuigschouw, koelkast en vrieskast. Diepe trapkelderkast en meterkast. Badkamer met douchegelegenheid, ligbad, toilet en wastafel. 1e verdieping: royale overloop met wastafel en deur naar balkon. Drie slaapkamers in verschillende formaten voorzien van dakkapel en twee tevens met vaste kastruimte. Zolderverdieping: vaste trap naar zolderverdieping. Royale zolder slaapkamer met veel licht en openslaande deuren naar balkon. Bijzonderheden: indien u op zoek bent naar een karaktervolle woning met stijlkenmerken en onverwachts veel ruimte is deze woning abso luut een bezichtiging waard. Oplevering in overleg. Zeer goed onderhouden midden ééngezinswoning met vrijstaan de garage/berging in achtertuin. De woning is optimaal gesitueerd t.o.v. winkels, scholen, uitvalswegen e.d. Tevens bevindt de woning zich op loopafstand van het "Gouwe Bos". Indeling: voorentree, hal met meterkast en vernieuwd toilet met fon teintje. L-woonkamer met parketvloer en spachtelputz wandafwerking. Moderne gesloten keuken v.v. keramische kookplaat, vaatwasser, koelkast, vlakscherm afzuigkap, combimagnetron en close-in boiler. 1e verdieping: overloop, 3 slaapkamers in verschillende formaten en 1 v.v. balkon en vaste wastafel. Recent gemoderniseerde badkamer in lichte kleurstelling v.v. ligbad, wastafel, douchecabine en 2e toilet. 2e verdieping: voorzolder met HR c.v. combiketel opstelling (2001) en was-/drogeraansluiting. Zeer ruime zolderkamer met dakkapel en slaapvide. Bijzonderheden: indien u op zoek bent naar een ruime ééngezinswo ning met garage en een gunstige ligging is deze woning een bezichtiging waard. Oplevering in overleg. door het dak dat de volle breedte beslaat. Door deze compositie sluit het gebouw goed aan bij het straatbeeld. Vraagprijs 235.000,- k.k. De entreehal beslaat de volle hoogte van het gebouw. Door een groot giasvlak in het dak valt het licht naar binnen tot diep in de hal.Vanaf de twee balkons bij de lift is er een prachtig uitzicht naar het gemeentehuis. De appartementen variëren in formaat van ca. 84 m2 tot en met ca. 101 m2. De woonruimten zijn op het zuiden georiënteerd, ze beschikken over een tuin of een royaal terras. Deze terrassen verspringen ten opzichte van elkaar zodat de woningen optimaal licht krijgen. Zeer centraal in Boskoop Oost gelegen in een rijtje van drie gesi tueerde middenwoning. De woning verkeert in goede staat van onderhoud met achter uitzicht over de kwekerijen. Indeling: voorentree, gang, toilet, meterkast en verdiepte trapkelder kast. Dichte recent gemoderniseerde keuken v.v. vaatwasser, combimagnetron, gaskookplaat, afzuigkap, close-in boiler en koel- /vriescombinatie. Aan de achterzijde uitgebouwde woonkamer en geheel in moderne kleurstelling uitgevoerd. 1e verd: overloop met gangkast v.v. wasmachine aansluiting, badka mer met wastafel en douchecabine. Drie slaapkamers waarvan twee zéér ruim. 2e verd: ruime zolder met HR c.v. combiketel (dec. 2002) toegankelijk middels vlizotrap. Op deze zolder is eenvoudig een vierde slaapkamer te realiseren. Bijzonderheden: aan de achterzijde beschikt de woning over een patio-achtige tuin met houten berging v.v. electra. De gehele woning is v.v. dubbele beglazing. Oplevering in overleg. Op een royaal perceel gelegen vrijstaande karaktervolle woning met vrijstaande garage en tuinhuis. De woning is volledig gemo derniseerd met behoud van vele originele details. Het woonhuis beschikt over een ruime besloten tuin met vlonders boven de ach ter liggende waterpartij. Indeling: zij-entree, hal, meterkast en toilet met fonteintje. Royale voorwoonkamer. Moderne keuken in lichte kleurstelling voorzien van keramische kookplaat, oven, vlakscherm afzuigkap, koelkast en aan sluiting voor de wasmachine. Ruime achterkamer met schuifpui naar terras en tuin. 1e verdieping: overloop met vaste kastruimte. Ruime achterslaapka- mer met openslaande deur naar balkon en vaste inbouwkast. Voorslaapkamer met vaste kastenwand. Badkamer met 2e toilet, duo Whirlpool en wastafel met meubel. Bijzonderheden: de vrijstaande garage is voorzien van een elektri sche deur. Goed onderhouden karaktervolle woning met optimale privacy. Oplevering in overleg. De Huïienbeuri Vraagprijs 398.000,- k.k. Vraagprijs 198.000,- k.k. Vraagprijs 179.500,- k.k. Prijzen vanaf 224.500,- v.o.n. k.k. Vraagprijs 264.000,- k.k. k.k.

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 17