De Riep er 9 VERKEERSSCHOOL TRICOM i ieéhst Kennis van administratie en techniek verplicht voor praktijkexamen vrachtwagen en autobus Eikenlaan 229 2404 BP Alphen aan den Rijn Telefoon 0172 422257 www.deridder.nl Wijziging per 1 oktober 2003 Professionele chauffeursopleidingen voor vrachtauto bij verkeersschool Tricom Dealer van o.a.: 4 Na 1 oktober 2003 moet iedereen die een praktijkexamen vrachtwagen of autobus wil doen geslaagd zijn voor de theorie-examens Verkeer, Administratie en Techniek. CCV heeft de toelatingseisen uitgebreid om te kunnen voldoen aan de nieuwe Europese eisen voor het rijbewijs vrachtwagen (C) en autobus (D). Verkeersschool Tricom is sinds 1984 een begrip in Midden Holland voor professioneel opleidingen tot vrachtauto-chauffeur. De opleiding kenmerkt zich door een aanpak waarbij naast het behalen van de vereiste diploma's het optimaal functioneren van de leerling in zijn (toekomstige) baan centraal staat. Door deze aanpak kan Verkeersschool Tricom een groot aantal bedrijven tot haar klantenkring rekenen. Au ping Royal Bedding House Boras Bergstrasse Christian Fischbacher Elegante Hastens Kardol Et Verstraten Lattoflex Living Colors Lloyd loom Luna Norma Svedex Treco Vera rdo Zack Design Zevenslaper A**’ Verkeersschool Tricom verzorgt opleidingen voor de rijbewijzen C (vrachtauto) en CE (vrachtauto met aanhanger) inclusief het chauffeursdiploma voor het beroepsgoederenvervoer alsmede het certificaat "vervoer gevaarlijke stoffen". Tevens voor particulieren en bedrijven wordt de opleiding voor het rijbewijs E achter B (personenauto met aanhanger) aangeboden en bestaat de mogelijk heid om middels een spoedopleiding de totale opleidingstijd in te korten tot circa 4 weken. Slagen vóór 1 oktober Als je vóór 1 oktober slaagt voor je examen Verkeer C of D, dan hoef je examens Techniek en Administratie niet te doen. Als je zakt en na 1 oktober herexamen doet, dan gelden voor jou de nieuwe toelatingseisen voor het praktijkexamen. Verkeersschool Tricom b.v. Oranjelaan 2, 2741 ER Waddinxveen telefoon (0182) 64 04 42 fax (0182) 64 05 22 mobiel (0654) 76 30 15 Aanhangwagen achter personenauto Het rijbewijs E achter B geeft de bevoegdheid voor het rijden met zwaardere aanhangwagens of caravans achter de personenauto. De opleiding bestaat uit een aantal modules praktijk en een praktijkexamen. Er hoeft dus geen theoretisch examen afgelegd te worden. Met name voor bedrij ven kan een versnelde opleiding worden verzorgd. Cursus chauffeursdiploma beroepsgoederenvervoer Regelmatig wordt gestart met de cursus chauffeursdiploma beroepsgoederenvervoer. Deze cursus wordt in 12 avonden gegeven in het leslokaal aan de Oranjelaan 2 in Waddinxveen. Vraag om nadere informatie of een vrijblijvende offerte. Vrachtauto-chauffeur De opleiding tot vrachtauto-chauffeur begint met de praktijklessen voor het rijbewijs C (vrachtau to). Tegelijkertijd volgt de leerling de theoretische vakken "Verkeer" en voor het chauffeursdiplo ma voor het beroepsgoederenvervoer de vakken "administratie goederenvervoer" en "techniek bedrijfswagens". Na het behalen van het rijbewijs C worden de praktijklessen voortgezet voor het rijbewijs CE (vrachtauto met aanhanger). Deze opleiding kan ook versneld gedaan worden. De slaapkamer maakt anno 21ste eeuw een steeds belang- rijker deel uit van de woning. De 'verblijfsduur' in de slaapkamer wordt langer en de slaapkamer wordt vaker als 'verlengstuk' van de woon- of studeerkamer gezien. In onze ruime showroom in Alphen aan den Rijn bieden wij u een totaalconcept voor uw slaapkamer. In deze dynamischer wordende maatschappij is een goede en gezonde nachtrust een must! Alle componenten voor een zo aangenaam mogelijk verblijf in uw slaapkamer zijn bij ons aanwezig. Of u nu TV wilt kijken, lezen, relaxen of slapen, wij bieden u de top in (slaap)comfort, slaapkamermeubilair, donsdekbed den en bedtextiel onder één dak. Natuurlijk weten wij als geen ander een passende oplossing voor uw specifieke ’slaapwensen’ te creeëren. NACHTRUST-ADVISEURS Openingstijden: dinsdag t/m donderdag 10.00 18.00 uur vrijdag (koopavond) 10.00 21.OO uur yk lij. laapwensen? LEIDEN GOUDA l DE RIDDER A •ERKEND, Erkend door de Centrale Branchevereniging Wonen AMSTERDAM CENTRUM ALPHEN AD. RUN TRICOM ZZh ^zz C z -.y. zaterdag 10.00 17.00 uur .EIKENLAAN fep

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 20