Be Fair slaat slag tegen Moerkapelle Schakers krijgen pak POOS zoekt duizend mensen Wederom verlies voor WSE na overwinning naar vierde plaats Elke ochtend... slaag van Schiedam voor inrichting nieuwbouw Be Fair volleybaldames Twee algemene clubrecords voor Jimmy de Lange Ir Kennismaken Allemaal met badminton in wijk Zuid Leden- vergadering Polosters in Voorverkoop Wintershow Groeneweg weer bijeen Rolling ‘90 geslaagd voor A-diploma WADDINXVEEN - In Gou- webad De Sniep is op zaterdag I november gezwommen voor het A-diploma. Alle 59 kandi- daatjes zijn geslaagd. De namen van de kinderen die het A-di ploma gehaald hebben zijn: Uitslagen Sjoelclub Reddingsbrigade nieuwe poule Rijn en Gouwe WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Bel (0900) 708 09 00 i e PAGINA 27 WOENSDAG 12 NOVEMBER 2003 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN (Foto: Liesbeth van der Vis.) Naam: Adres: Postcode: Plaats: I K W5HH Wie nu kiest voor een kennismakingsabonnement, ontvangt Rijn en Gouwe vijf weken vóór zeven uur in de bus. Voor deze vrijblijvende kennismaking betaalt u 12,95. UITSLUITEND VOOR BEZORGKLACHTEN weet ik niet. Dat laat ik aan het oordeel van de tuchtcommissie De Moerkapellenaars voelden zich ernstige tekort gedaan. De Met de overtalsituatie was ook Be Fair-trainer Cees Fransen niet van een Programma voor zaterdag: Per- kouw-Be Fair, Moerkapelle- BSC’68 (beide aanvang half 2 in verband met de televisie-uit- Stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar: Rijn en Gouwe, Afdeling Abonnementen, Antwoordnummer 10008, 2400 VB Alphen aan den Rijn. “Rijn en Gouwe gaat zorgvuldig om met uw gegevens. Zie voor nadere informatie het colofon van Rijn en Gouwe". Indien daartoe aanleiding bestaat kan het proefabonnement geweigerd worden. schop toe die door Peter Zijder- hand werd benut: 2-1 Daarmee leek Moerkapelle de wedstrijd toch een brok span ning te hebben terug gegeven, maar zeven minuten later had Be Fair de marge weer vergroot tot twee toen Koen Meijer de bal na een vrije trap van Taoufik Saouny bij de verste paal inkopte: 3-1. Vervolgens waren Koen Meijer (kopbal naast), invaller Henk-Jan Verzijl (van dichtbij over) en hard werkende verdediger. Stefan van zending van Schotland-Neder- land, zondag: WSE-Nicolaas Boys,Aeolus-Groeneweg,Wad- dinxveen-Gouderak. Wijk (De Leeuw verwerkt inzet tot hoekschop) dicht bij een vol gende doelpunt dat eerst in de 74ste minuut viel. Na een uitste kende aanval van Be Fair tussen Gibbon en Meijer werd deze doeltreffend afgewerkt door Van der Wees: 4-1Doordat Moerka pelle in de aanval een mannetje minder had konden de vleugel- verdedigers van Be Fair, Stefan van Wijk en de boomlange Ar nold Noorlander, regelmatig op- komen.Vlak voor het einde legde ZEVENHUIZEN - De voetbal- „Die stichting doet alles: die voert het overleg met de ge meente, regelt de architecten en zorgt dat het financieel in orde is.” Op het moment loopt de ac tie nog een beetje op een laag pitje, in afwachting van de bouwvergunning van de gemeente. Zodra die binnen is, staat alles klaar om de ac tie op poten te zetten.TOOS wil zich voornamelijk gaan richten op de middenstand in Waddinxveen. „Een kantine is iets dat wel veertig jaar blijft staan”, legt Jansen uit. „Veer tig jaar reclame voor hon derd euro is niet veel.” Aan de Staringlaan staat een ma quette van de nieuwbouw, met daarbij een thermome ter, om iedereen te laten zien hoever TOOS is met het geld ophalen. Jansen: „Als deze lo catie met inrichting straks rond is, wordt TOOS één van de betere verenigingen qua huisvesting. We zijn dan niet meer afhankelijk van de ge meente voor verhuur en we hebben alles bij elkaar, als één geheel. Ik kijk ernaar uit.” (10 eurocent per minuut) Tel.: (voor controle op de bezorging) invaller Rob van Leeuwen met een kopbal de eindstand wast op 4-2. Opstellingen: Be Fair:Van Schon- eveld, Van Wijk, Scheuierman, Den Adel, Noorlander, Marco Verzijl, Meijer (Molenaar), Van der Wees, Gibbon, Kok, Saouny (Henk-Jan Verzijl), Moerkapelle: Huisman (De Leeuw), Van Vuur- en, Zijderhand (Alex Hertog), Lips, Pols, Verschoor, Kievit, Lek- kerkerk, Visser, Hoogma (Van Leeuwen), Stuurman. cords kwamen op naam van Je roen v/d Helm (2.17,69 op de 1500 meter) en Rik Wisgerhof (4.48,38 op de 3000 meter). Be Fair opnieuw twee kansen om verder uit te lopen. Sauony schoot na aangeven van Jesse Kok voorlangs, de doorgebroken Gibbon strandde op de jonge doelman De Leeuw. Met tien man probeerde Moerkapelle wel degelijk iets aan de score te doen. Na een vrije trap van Ste fan van Vuuren belandde de bal via het been van Johan Scheuier man tegen de paal, maar in de 54ste minuut kwamen de gasten toch aan een doelpunt toen scheidsrechter Van Os een over treding constateerde van doel man Jan-Willem van Schoneveld. Hij kende Moerkapelle een straf- nen de dames aan de wedstrijd. Zonder de op vakantie zijnde libero Merel de Best en de ge blesseerde Sandra v.d. Berg moest geïmproviseerd worden op een aantal posities. Helaas pakte dit voor de gastvrouwen niet gunstig uit. Delta zat goed in haar vel en speelde in de eerste set superieur. Met 10-25 mocht dat duidelijk zijn. In de tweede set veranderde coach Milev van Be Fair van spelver- deelster, maar de passing bleef dusdanig slecht dat er geen verandering in spel merkbaar was. Ook deze set ging verlo ren met 16-25. In de derde set kum, die tweemaal een 500 m mocht schaatsen, verbeterde twee maal zijn pr tot uiteinde lijk 52,30 seconden. Roosje Glasbeek reed zowel op de 500 als op de 1000 meter een pr. Nadat ze haar pr op de 500 rpeter scherper had gezet op 54,35 verbeterde ze haar snel ste tijd over 1000 meter met maar liefst 2 seconden naar 1.54,40. Wout Matze reed de 3000 meter voor de eerste keer. Na op de 300 meter (27,45) en op de 500 meter (43,96) een pr te hebben gere den gleed Wout na drie kilome ter over de finish in een tijd van 4.54,04. WADDINXVEEN - De winter show van Rolling ‘90 heeft dit jaar de titel ‘Cinderola’. Een op rolschaatsen aangepast sprook je. Alle leden van 4 tot 28 jaar doen mee. De voorverkoop is op woensdag 26 november van 19.00 tot 20.00 uur en indien er nog kaarten over zijn op woensdag 10 december zelfde tijd. De voorstellingen zijn op maandagavond 22 december van 19.00 - 21.00 uur, dinsdag avond 23 december van 19.00 - 21.00 uur; woensdagmiddag 24 december van 12.30 - 14.30 uur; zaterdagmiddag 27 decem ber van 14.00 - 16.00 uur en zaterdagavond 27 december van 19.00 - 21.00 uur. Entree: 6,50 euro voor volwassenen, een kinderkaart (kind tot 12 jaar) kost vier euro. De laatste voorstelling is een VlP-voor- stelling; een kaart voor een vol wassene kost tien euro en voor een kind 6,50 euro. Deze voor verkoop wordt in Op Moer ge houden. Reserveren is op geen enkele wijze mogelijk. Gekoch te kaarten kunnen niet terug gegeven of omgeruild worden. sloeg het noodlot.toe en Marit de Heus viel geblesseerd uit. Gelukkig kon Be Fair beschik ken over Liselotte de Gijt uit het derde team en zij speelde zeer sterk. Er werd beter spel vertoond door Be Fair, waar door er aantrekkelijke rally’s gespeeld konden worden. Het mocht echter niet baten en de derde en daarop volgende vier de set werden verloren met 19-25 en 20-25. Be Fair begeeft zich nu in de onderste regionen van promotieklasse A en zal hard moeten werken de ko mende weken om zich hoger op de lijst te plaatsen. teerd nadat Van Os een straf schop had toegekend aan Be Fair en trapte vervolgens de bal tegen het hoofd van de scheids- rechter. Niet dui- delijk was of dit bewust gebeurde of niet. Van Os: „Ik te noteren toen ik de bal keihard te- zijn stijgende lijn van de afgelo pen weken voort en hij won van Willem Mulder. Theo Goor liet zijn derde overwinning op rij noteren; deze keer was Jan Kraijenstein het slachtoffer. Ton Kuiper maakte er tegen Albert Prins een lange partij van, maar Ton trok toch aan het langste eind. Ryan den Drijver heeft zijn oude vorm weer te pakken. Hij won een pion van Adriaan van Starre, en na een tijdje zwoegen won Ryan de partij. Door een winst op Dirk van Offeren boekte Randy Girdhari zijn eer ste zege van het seizoen. Lau rens Ellers is al weken uit vorm. Met een snelle remise tegen Arie Versluis wist hij zich enigs zins te herstellen. Stand aan kop: I T. van Herk, 2 E. Hennink, 3. P. de Louw. en gingen verloren,Wim van Os stond al vanaf het begin moeilijk en zag dit niet meer goed ko men. Arjan Hennink leek op een gelijkspel uit te komen, maar overzag een schaakje en ging mat. In de onderlinge competitie is er na deze ronde meer span ning gekomen. Koploper Theo van Herk kwam slecht uit de opening tegen Barthold Jansen en die daar goed gebruik van door te winnen. Peter de Louw draait een goed seizoen en wist dit voort te zetten na een over winning op Eduard Philipse, na dat Eduard een aanval over het hoofd zag en een stuk verloor. Herman Smitskamp had een goede aanval tegen Bert van de Knaap; na een mooie combina tie won Herman. Henk Stam zet Ook werd een aantal persoon lijk records verbeterd, door Vincent v/d Kraats (14,28 sec.), Iris ten Barge (14,89) en Hes ter Hoondert (15,02) op de 100 meter. Jochem de Boer, die voor het eerst een 100 en 500 meter wedstrijd schaatste, kwam tot 14,03 sec. op de 100 m en I minuut en 6,51 sec. op de 500 m. Vincent v/d Kraats (1.07,72) en Hester Hoondert (1.09,76) verbeterden ook hun 500 m tijd. Christiaan van Gor- ontstaan zo langzamerhand ook leuke initiatieven”, ver telt Jansen. „Zoals bijvoor beeld de mensen die de aerobicles op dinsdagavond volgen. Die vonden 100 euro de man te veel, maar hebben gezamenlijk geld ingelegd en zo een donatie gedaan.” De nieuwbouw is volgens de voorzitter ’op een haar na’ rond. Het gaat om het veld naast de huidige locatie aan de Staringlaan. De nieuwe hal wordt 550 m2, met kantine, zodat alle activiteiten van TOOS in de toekomst onder één dak ondergebracht kun nen worden. Op het moment zijn deze verdeeld over het ’home’ aan de Staringlaan, de Duikelaar en een locatie aan de Johan Postlaan. „We ho pen februari of maart vol gend jaar toch de eerste paal te slaan, zodat we in septem ber 2004 het nieuwe seizoen in de nieuwbouw kunnen be ginnen.” De nieuwbouw komt, net als de huidige loca tie, onder beheer van de Stichting Exact, een stichting die uit TOOS is opgericht. Leeuwen,Teddy Moliej, De wedstrijd Be Fair-Moerkapel- le bood tot de 33ste minuut een Beek, Valery wisselend speelbeeld. Daarna kwamen de Moerkapellenaars niet alleen met 2-0 achter te staan, maar moesten ook met tien man verder doordat doel man Mark Huisman door scheidsrechter R. van Os uit Schoonhoven uit het veld werd I -0 voorsprong. Na een puntgave diep- tepas van mid- denvelder Marco J Verzijl scoorde Taoufik Sauony met een schot in de verste hoek. Zeven mi- WADDINXVEEN - De uitsla gen van de Waddinxveense Sjoelclub zijn: Klasse A, I. Dick Dros met 1382 punten, 2. Kees Kuipers met 1374 punten, 3.Jan Kersbergen met 1283 punten. Klasse B, I.Wim Slingerland jr. met 1346 punten. Klasse C, I. Frans Botger met 1238 punten. Klasse D, I. Cor van Gils met I 149 punten. Klasse E, I.Wim Slingerland sr. met 1031 pun ten. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense Reddingsbrigade houdt maandag 17 november haar jaarlijkse ledenvergadering in de kantine van het zwembad de Sniep. In deze vergadering wordt het jaarverslag en het fi nancieel verslag van het afgelo pen seizoen besproken. Er wordt aandacht besteed aan de werkzaamheden die verricht zijn in het kader van de ARBO wetgeving. Daarnaast licht het bestuur het beleid in het afge lopen jaar toe en presenteert de plannen voor volgend jaar. Belangstellen zijn vanaf 20.00 uur welkom. redactrice van het clubblad is Hedy Suurland. Op zondag 4 januari houdt Groeneweg de nieuwjaarsreceptie. WADDINXVEEN - Na de 0-2 overwinning op Alkmania is de voetbalclub WSE opgerukt naar de vierde plaats. In de vierde klasse B heeft Bernar dus dat met l-l gelijk speelde tegen Floreant 18 punten uit 9 wedstrijden. Meerburg en SJZ hebben er 16 en WSE 15. In een slechte eerste helft werd er bij Alkmania-WSE niet ges coord. In de zeventigste mi nuut opende Imad Saouny de score voor de Waddinxveners. Twintig minuten later ver scheen Hafid Assoulymani al leen voor de doelman en scoorde 0-2. In de vijfde klasse deed Groe neweg goede zaken. In Zeven huizen werd concurrent NOC met 7-1 verslagen. Maurice Eckhardt scoorde zesmaal. Eerder kwam hij de wedstrijd tegen Garuda tot negen treffers. Het Rotterdamse NOC begon wat hautain aan de wedstrijd. Groeneweg nam al in de derde minuut een 1-0 voorsprong door Eckhardt. Uit een vrije trap maakte NOC ge lijk. In de 40ste minuut maakte Menno van Dam er 2-1 van. Nog voor de rust zorgde Mau rice Eckhardt met een schitte- WADDINXVEEN - Kinderen in de wijk Zuid kunnen de ko mende weken kennismaken met de sport badminton. Dit in het kader van de Brede School in deze wijk, waar de serie ’Kennismaken met sport’ draait. Gedurende vier midda gen kunnen kinderen in de leeftijd van zeven tot en met twaalf jaar het badmintonnen onder de knie krijgen. Sport kan een positieve bijdrage leve ren in de ontwikkeling van een kind. Daarom worden de kin deren in de gelegenheid ge steld kennis te maken met een aantal sporten, in de hoop dat kinderen enthousiast worden voor een sport. De lessen vinden plaats in ba sisschool De Kameleon (Ka naalstraat 2-4) op dinsdag 18, 25 november en 4, 11 decem ber en worden verzorgd door badmintonvereniging ’Invictus’ uit Waddinxveen. De kinderen worden om 15.30 uur ver wacht bij de hoofdingang van de school. Om 17.00 uur kun nen de kinderen daar weer worden opgehaald. De kosten bedragen 2,00 euro per kind. Opgeven bij SWW, 0182- 631932 of via e-mail sww@stww.nl. (graag naam, adres en leeftijd vermelden). WADDINXVEEN - Het eerste team van Waddinxveen heeft een grote nederlaag tegen HZP uit Schiedam geleden, het werd 6,5-1,5. Het was op donderdag 6 november vervroegd Sinter klaas. Ten eerste gaf Ronald Dannis een dame weg toen hij probeerde een pion te winnen, hij verloor. Wim van Vuuren liet een toren ongedekt staan, hij vocht nog wel dapper door, maar moest toch opgeven. Leo van de Haven verloor een toren en een loper en dus de partij. Erik Hennink zorgde voor één van de drie remises, door zon der risico te spelen. De tweede remise kwam van Wim Hennink na een herhaling van zetten. Het laatste halfje haalde Hans van Woudenberg voor Waddinx veen binnen. De overige partij- Door Bert Hertog WADDINXVEEN - Koudekerk behaalde in de vierde klasse B de eerste periodetitel, maar voor de tweede lij ken de voetballers van Be Fair aspiraties te hebben. De Waddinxveners wonnen de derby tegen Moerkapelle met 4-2 en zijn nu koploper Koudekerk, dat met 2-2 gelijk speelde tegen BSC’68 in Benthuizen, tot op zeven punten genaderd. Overigens blijft Moerkapelle na het verlies met Marlies Baan, Laura van Leeu- zeventien punten op de tweede plaats, wen, Merel van der Meyden,Ti mo van Suzanne vd Pol, Celeste Verk- ley, Diederick van v.d. Werff, Sabine Groenendijk, Michelle Kling, Felice Zijder hand, Julia Sol, Stan v.d. Laan, Arent v.d. Put, Sanae Sbaa, Jas per Koopmans, Hessel Mul, Ju lia Vermorken, Yessina Qui- chou, Eva van Rooijen, Rutger Bosman, Caitlin Steenwinkel, gestuurd. Huisman raakte geïrri- Melle Meeuwisse, Olva v.d. Nieuwendijk, Simone v.d. Lugt, Lars Prins, Britt de Jong, Jesse Brauckman, Floris de Booij,An ne Gerritsen, Janine Hendriks, Luuk v.d. Werf, Demi van Zan ten, Twan Hofman, Ahmet Cin- cil, Max Bouter, Anouk de Wit, Celine Pellegrom, Natasja De genkamp, Kevin Zwaan, Nassim stond Benhaddou, Linda Brand, Jordy Benschop, Anouk Smit, Marloes gen mijn hoofd kreeg. Terwijl ik Rodenburg, Kim de Jong, Rob- niet eens recht voor het doel bert van ’t Wout, Debby van ’t stond. Of het bewust gebeurde Spijker, David Luiten, Peter Geurts, Kars Havenaar, Rob Saarloos, Dylan Schaeffer, Jen- over", nifer van der Meyden, Bas Slin- F gerland, Jens Looijen, Jorien Buitenhuis en Hans Slappendel. uit de junioren afkomstige Derk de Leeuw, wiens vader en groot vader ook doelman waren, ver ving Huisman onder de lat, twee de doelman Matthew Dubbis is herstellende van een (tweede) beenbreuk. LennaertVisser werd door trainer Peter Kerkhof naar vereniging Groeneweg houdt de kant gehaald, op donderdag 20 november de algemene ledenvergadering in het clubgebouw. Aanvang 20.45 echt blij. Liever had hij uur. Bij de bestuursverkiezing zijn penningmeester L. Segaar en B. Helmink (kantinebeheer) aftredend en herkiesbaar. Te vens komt het beleid van het bestuur ter sprake en wordt de begroting voor het seizoen 2003-2004 behandeld. Ook worden mededelingen over de viering van het 75-jarig jaar (volgend jaar) gedaan. Nieuwe WADDINXVEEN - Voor de inrichting van de gewenste nieuwbouw voor TOOS heeft de jazz- en turnvereniging een aparte actie verzonnen. TOOS zoekt duizend mensen in Waddinxveen, die ieder een bijrage van 100,- euro doneren, om zo de inrichting te financieren. Deze gulle ge vers worden beloond met eeuwige roem: in de nieuwe kantine worden de plaquettes met namen in de vorm van een kunstwerk opgehangen. „Wat dat precies wordt, we ten we nog niet”, aldus voor zitter Jos Jansen. „Maar het wordt in ieder geval iets moois.” Waddinxveen heeft ongeveer 26.000 inwoners. Daarvan zijn negenhonderd mensen lid van TOOS. Er is een le vendige middenstand en ook het industriegebeid kan bij dragen, vindt TOOS. Zo moe ten duizend mensen bij el kaar gesprokkeld worden. De vereniging begon de actie in het voorjaar tijdens de bra derie. Inmiddels hebben zij 2000,- euro opgehaald. „Er Door de 4-2 overwinning van Be Fair op Moerkapelle verbeterden de Waddinxveners de positie op de ranglijst. Zij staan zeven punten achter op koploper Koudekerk. WADDINXVEEN - In de thuis wedstrijd tegen Delta is het eerste damesteam van Be Fair er niet in geslaagd om punten te pakken. Gehandicapt begon- WADDINXVEEN - Tijdens de schaatswedstrijden afgelopen weekend op De Uithof, heeft Jimmy de Lange van schaatsclub De Gouwe Streek twee alge mene clubrecords gereden: op de 300 en 500 meter. Het oude record op de 300 meter sneu velde in een tijd van 27,07. Het 13 jaar oude record op de 500 m van Geert Veenstra werd door Jimmy verbeterd in 42,38. In totaal werden vijf clubre cords verreden, waarvan drie algemene clubrecords. Jetske Wiersma schaatste sneller dan haar eigen algemene clubre- cord op de 1000 meter in 1.32,32. De overige clubre- W’VEEN/GOUDA - De water- polosters van Grando GZC DONK en Van Uden/De Gou we uit Waddinxveen hebben zich samen met Lumio Het Ra vijn geplaatst voor de kam pioenspoule. Het speelschema is: weekeinde 21,22 en 23 no vember: Het Ravijn-GZC DONK, GZC DONK-De Gouwe, De Gouwe-Het Ravijn, weekeinde 19, 20 en 21 de cember: GZC DONK-Het Ra vijn, De Gouwe-GZC DONK, Het Ravijn-De Gouwe. Daarna hebben de play offs eerste ron de op 16, 17 en 18 april in ei gen baden. Daarna wordt de tweede ron de (finale) gespeeld. De wed strijden om de eerste en twee de plaats worde in het weekeinde van 23,. 24 en 25 april in het Sloterparkbad in Amsterdam gespeeld. Voor de bekercompetitie won GZC DONK met 8-1 I van Het Ra vijn. Overige uitslagen: OZPC- PSV 8-9, De Ham-ZPB 14-5. rende lob voor 3-1 en even la ter voor 4-1In de tweede helft is NOC nauwelijks meer ge vaarlijk geweest, terwijl Eck hardt nog driemaal scoorde voor de Zevenhuizenaren. Sinds vier wedstrijden heeft trainer Cor Hazebroek het elf tal niet meer gewijzigd. Cen traal in de verdediging stonden weer Jaap Bevaart en Marco Terpstra. Waddinxveen won met 2-1 in Oudewater. Bjorn Tollenaar gaf de geelzwarten de leiding. Sjaak Slootweg maakte in de tweede helft voor Oudewater gelijk. De ploeg van trainer Ben Stukart ging in de aanval, maar Waddinxveen kreeg de punten in de schoot geworpen toen een Oudewaterse verdediger de bal voor de voeten van Tol lenaar plaatste die voor 1-2 zorgde. Opvallend was de hoge score van Gouderak dat aan de dijk met liefst 18-0 won van het zwakke Kralingen. Aan de kop gaat ondanks het verlies NOC met 10-23, Zwar te Pijl heeft 9-22 en Groene weg 9-20. Daarna volgen Stol wijk en RVC’33 met 10-20. Stolwijk is over anderhalve week te gast in Zevenhuizen. volledig Moerkapelle gewonnen. In de beginfase hadden de blauw- witten de kans om de score te openen. Twee rappe acties van Gido Stuurman leverden echter niets op. Uit een vrije trap van Ron Kievit kopte Jurn Hoogma de bal over het Waddinxveense doel. Aan de andere kant kopte Taoufik Sauony uit een hoek schop van Wibaut van der Wees over. Uit een vrije trap van Van der Wees miste Koen Meijer. Na 26 minuten nam Be Fair een nuten later liep Be Fair uit naar 2-0. Uit een voorzet van aan voerder Rob den Adel bereikte de bal Benjamin Gibbon, die ech ter een zet in de rug kreeg van Moerkapelle-aanvoerder Peter Zijderhand. De toegekende straf schop leverde geen problemen op voor Koen Meijer: 2-0. Be Fair probeerde daarna verder uit te lopen en vroegtijdig een beslissing te forceren. De actieve Wibaut van der Wees schoot echter rakelings over de lat en Marco Verzijl knalde uit een vrije trap net naast. Vlak voor de rust stuitte Gido Stuurman op de Waddinxveense doelman Jan- Willem van Schoneveld. In het begin van de tweede helft kreeg 9 9. 1 y- A:," -y

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 27