Waarde Certificaat Wij staanfaltijd voor u klaar: ook op zaterdag Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! NVM ■B Boskoop -4X1 Waddinxveen I I I I I I I I I I I I J I - I - i Va* W5 I I I I I I I I I I - I I I I I I I I I I - I 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ja, wij willen graag dat er een makelaar langskomt voor een kostenloze prijsindicatie van ons huis, zonder enige verplichting Sn* a Adres: I b deServiceDesk Ingevuld Waarde Certificaat in een gesloten envelop opsturen naar Van ’t Hof Makelaardij, Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen of Zijde 64, 2771 EP Boskoop Opmerkingen/ bijzonderheden:. •it Nieuwstraat 59 Vraagprijs 119.000,- k.k. In gezellige en knusse straat, welke onlangs is v.v. nieuwe bestrating is dit losstaande huis gelegen. Deze straat wordt gekenmerkt door woningen uit begin 1900 tot 1930. Deze woning met een inhoud van circa 250 m3 is gesitueerd op een perceel van 125 m2 met een tuinligging op het Oosten. Indeling: Begane grond: Entree met garderobekast; Meterkast (4 groe pen aardlekscha- kelaar); L-vormige woonkamer met groot zijraam met uitzicht op de speeltuin. De woon kamer is v.v. een trapkast met toe gang tot de kelder (1,50 m hoog); Aan gebouwde, eenvoudig uitgevoerde keuken; Badkamer v.v. ligbad, toilet en wastafel. Ie Verdieping: Grote overloop met vaste kasten; Toiletruimte met closet; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde. Bijz.: De woning dient in zijn geheel gerenoveerd te worden en dient tevens een funderingsherstel te ondergaan. Het funderingsrapport is aanwezig en ter inzage. Het is tevens een object waar wel licht een nieuwe woning zou kunnen verrijzen. (Inlichting kunt u inwinnen bij de gemeente Boskoop). Oplevering in overleg. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 Telefax 0182 - 61 84 38 Zijde 64, 2771 EP Boskoop Telefoon 0172 - 23 24 94 Telefax 0172 - 23 26 48 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl boskoop@hof-makelaardij.nl Internet: www.hof-makelaardij .nl Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Kielkade 30 Vraagprijs 318.000,- k.k. In 1994 grotendeels verbouwd "dubbel" woonhuis met uniek vrij uitzicht over de polder en riante fraai aangeleg de achtertuin met achterom. Bouwjaar 1926, 288 m2 eig. grond en 570 m3 inhoud. Indeling: Souterrain: Woonkeuken 4.78x4.50m) met plavuizenvloer, Vaillant c.v.-combiketel en ruime U-vormige keukenopstelling; Bijkeuken met pla- Reigerlaan 60 Vraagprijs 249.000,- k.k. Bijzonder vormgegeven drive-in woning met oprit, voor- en achtertuin op het Zuiden gelegen en aan de achterzijde bereikbaar. Deze tussenwoning is centraal gelegen nabij het Gouwebos. Bwjr. ca. 1969, inh. ca. 525 m3 en 127 m2 eig. grond. Indeling: Entree met m.k.; Gang met c.v.-combiketel en trap; Garage voor stalling van 1 auto; Douche en toilet met aansluiting wasapparatuur; Luxe woonkeuken v.v. diverse in- bouwapp.: gaskookplaat, afwas machine, afzuigschouw en oven (allen R.V.S.); Deur naar tuin. Ie Verd.: Woonkamer met schuifpui en balkon v.v. sierhekwerk en afscheidingen; Open keuken met U- vormige inrichting v.v. inbouw gas kookplaat, afzuigkap en nis t.b.v. koel- en vrieskast; Portaal met toilet v.v. fonteintje. 2e Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de voorzijde; Badkamer met ligbad, douche, dub bele vaste wastafel, toilet en licht koepel; 2 Slaapkamers aan de achter zijde. 3e Verd.: Schitterende slaap- en hobby zolderkamer met wastafel, Velux tuimelramen, houten vloerdelen en dak terras (Z), welke gedeeltelijk overkapt is. Bijzonderheden: De woning is v.v. nagenoeg geheel dubbel glas en dakisolatie; Deels aluminium kozijnen/ramen/deuren. Oplevering in overleg. Kanaalstraat 15 Vraagprijs 357.000,- k.k. Onder fraaie architectuur gebouwde, royale hoekeen- gezinswoning met vrijstaande stenen garage, stenen ber ging en achtertuin (W). Bouwjaar ca. 1957, 342 m2 eig. grond en inhoud 480 m3 (woonhuis) en 85 m3 (garage en berging). Indeling: Beg. grond: Entree met meterkast; Hal met mozaïek tegelvloer en riante bordestrap; Toilet met fontein; Woonkamer 8.00x4.00m) met erker, zijraam, hout- kachel en lamel- strokenparketvloer; L-vormige keuken (2001) met inbouw- apparatuur: gas kookplaat, afzuig kap, koelkast, cesar- stone aanrechtblad en kast met toegang naar de droge beloopbare kelder. Ie Verd.: Overloop met toilet; Badkamer met ligbad; 2 Slaapkamers met balkon; 1 Slaapkamer met vaste kast. 2e Verd.: Zolderberging en overloop v.v. tuimelraam; 2 Zolderslaapkamers met dakkapel. Bijz.: C.v. combiketel, gedeeltelijk dubbel glas. Kunststofkozijnen/ramen in woonka mer. Parterrevloer is deels van beton. Aantrekkelijk en dege lijk gebouwd object gelegen nabij station, scholen en winkels. Oplevering in overleg. Willem de Rijkelaan 116 Vraagprijs 129.000,- k.k. Op de bovenste woonlaag van een kleinschalig apparte mentencomplex gelegen 2-kamer hoekappartement (voor heen 3). Het appartementencomplex is gunstig gelegen t.o.v. openbaar vervoer en winkels. Dit hoekappartement biedt zowel aan de voor-, zij- en achterzijde vrij uitzicht. Bouwjaar 1963 en circa 70 m2 woonoppervlakte. De centrale hal is afgesloten en v.v. een intercom installatie. De hal biedt toegang tot de bergingen en het trappenhuis. Indeling: Entree/- gang met meter kast (3 groepen boilergroep); Vaste kast; Toiletruimte met closet; Royale doorzonwoonkamer welke is v.v. een gas kachel, aluminiumkozijnen met dubbel glas aan voor-, achter- en zijzijde. De slaapkamer bevindt zich aan de voorzijde en is v.v. een balkon (Oost). De gesloten keuken uit 1993 is v.v. een rechte opstelling met inbouw gaskookplaat, afzuigkap, (huur) boiler (80L), aansluiting wasapparatuur en balkon (West); Volledig betegelde badgelegenheid v.v. douchehoek en wastafel. Bijz.: De bijdrage aan de actieve Vereniging van Eigenaren is 46,10 per maand. Oplevering circa februari 2004. 1 - Elzenhorst 63 Vraagprijs 147.000,- k.k. In een appartementencomplex op de 8e verdieping gesitu eerd 4-kamer appartement met berging in de onderbouw, gelegen op een zeer centrale locatie in Waddinxveen. Dit appartementencomplex is gunstig t.o.v. 2 kleine winkelcen tra, N.S.-station en ander openbaar vervoer gelegen. Woonoppervlakte ca. 85 m2, exclusief balkon (W). Middels de afgesloten entree bereikt men de 2 z liftinstallaties en het trappenhuis. Ind.: Entree/gang j met vaste kast en meterkast; Royale hal met toegang tot alle andere ver- H trekken; 1 Grote slaapkamer met 2 vaste kasten 3.58x3.24m); Toiletruimte met closet en fon teintje; Douchegelegenheid met granitovloer, douchehoek en wastafel; 2 Slaapkamers (resp. ±4.00x2.29m en 3.10xl.98m); Grote woonkamer van ca. 26 m2 met toegangs deur naar het balkon; Woonkeuken van ca. 12 m2 met stan daard keukenopstelling en aansluiting wasapparatuur. Bijz.: Dit appartement is onderdeel van een project waarbij huurwoningen, welke leeg komen worden verkocht, der halve is er een vaste projectnotaris bij dit project betrokken. Oplevering per direct. Naam: Postcode/ plaats: Telefoon:- vuizenvloer, berg- kast en wasmachi- neaansl.; Geheel licht betegelde badkamer met lig- bad, douchecabi- H| ne, toilet, wastafel jH| en elektrische ven- H tilatie; Vanuit de keuken fraai uitzicht op en toegang tot de tuin; Tevens toegang tot de tuin en de riante inpandige berging 4.78x6.50m) met verwarming. Beg. grond (straatniveau): Entree/hal; Riante woonkamer 60 m2) met marmoleumvloer, grote open haard en prachtig uitzicht over de polder. Ie Verd.: Overloop met openslaande deuren naar het balkon; 3 Slaapkamers; 1 Bergkamer waar op eenvoudige wijze een slaapkamer te creëren is; Deels licht betegelde toiletruimte met toilet en fonteintje. Bijz.: Grotendeels v.v. dubbele beglazing, muurisolatie en kunst stof en hardhouten kozijnen. De oplevering is in overleg. Tollenslaan 1 Vraagprijs 159.500,- k.k. Op de le woonlaag gelegen 3-kamer hoekappartement (voor heen 4) met balkon (Z). Het appartement is gelegen nabij win kels, NS-station en het "Gouwebos". Het appartement is bereikbaar middels vernieuwde afgesloten entree met inter com en lift en beschikt over een inpandige berging in de onderbouw. Bouwjaar ca. 1966, woonoppervlakte ca. 90 m2 en inhoud ca. 250 m3. Ind.: Entree/tocht- JU sluis v.v. granol wanden, vaste kast en meterkast; Hal v.v. granol wanden; Woonkamer 3.80- x6.75m) met spach- I telputz wanden; g Open eetkeuken 3.60x3.80m) met rech te keukenopstelling v.v. gaskookplaat, afzuigkap en elektri sche boiler (huur); Geheel betegelde toiletruimte met toilet, fonteintje en mechanische ventilatie; Geheel betegelde bad kamer met douchehoek en wastafel met meubel; 1 Slaapkamer 3.10x3.50m) met vaste kastenwand en kabel aansluiting; 1 Slaapkamer 4.25x3.10/4.05m, voorheen 2 slaapkamers) met kersen laminaatvloer, deels spachtelputz wanden en toegang tot het balkon. Bijz.: De hal, woonkamer en eetkeuken zijn v.v. een plavuizen vloer. Het appartement is verder geheel v.v. dubbele beglazing. Het interne schilder werk is in 2003 uitgevoerd. Oplevering in overleg. - Ê3 I ■Lvan ’t hof r makelaardij A deServiceDesk is een initiatief van de Van 't Hof Groep die hiermee haar diverse activiteiten als hypotheken, verzekeringen en financiële planning in één organisatie heeft geïntegreerd. Onze glasheldere filosofie staat beschreven in onze brochure, die u natuurlijk gratis kunt aanvragen. Maar natuurlijk kunt u ook een vrijblijvend een afspraak maken met een van onze medewerkers voor een informatief gesprek en een persoonlijk advies. SI s Dfl r .3 aSZlS-T’" II

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 30