Humor met een Grimlach tijdens Eenakter Festival €25O.- Elke ochtend... Creatieve kerstmarkt met activiteiten, kunst en muziek Informatieavond Milieu- ^Paanakker effectenrapportage Milieudefensie vraagt Zuid-Hollanders over bebouwing in Zuidplaspolder Op Mk. r r verschillende Waddinxveens STROPDAS bedrijf wint Zilveren Operatie Schoenen doos op school Vogelshow met 650 RUIM 1OOO KOSTUUMS vogels KOSTUUM Schrijfster Judith Koelemeijer geeft lezing ZEVENHUIZEN - De Zeven Muzen organiseert dinsdag 2 december samen met de Openbare Bibliotheek Ze venhuizen en boekhandel Karssen (Gouda) een lezing door de schrijfster Judith Koelemeijer. De avond begint om 20.00 uur en wordt ge houden in de Openbare Bi bliotheek (Dorpstraat 87). Judith Koelemeijer werkt als journalist bij de Volkskrant en debuteerde als schrijfster in 2001 met het boek ’Het zwijgen van Maria Zachea'. Het verhaal van dit boek is een documentaire over een groot katholiek gezin in de jaren vijftig en zestig. Het is ook het eigentijdse verhaal van twaalf broers en zussen die samen voor hun moeder (oma van de schrijfster) zor gen in haar laatste levensfase. Judith Koelemeijer onder vroeg de broers en zussen over hun moeder. Wat wis ten ze van haar, maar ook wat wisten ze eigenlijk van elkaar? Hoe keken ze terug op hun gezamenlijke jeugd? Voor ’Het zwijgen van Maria Zachea’ ontving de schrijfster vele prijzen, waaronder het Gouden Ezelsoor voor het best verkochte literaire de buut en de NS Publieksprijs voor het Nederlandse Boek. Entreeprijs is 5 euro, inclusief een kopje koffie of thee, ver zorgd door de Wereldwinkel. Boekhandel Karssen is met een boekentafel aanwezig. Kaartverkoop vindt plaats bij Reisbureau De Zwaluw (Dorpsstraat 149) en in de bibliotheek. Belangstelling openbaar onderwijs neemt toe! Rapport: kadeverzakking onduidelijk ’Kijk zelf ook uit je doppen’ Voortbestaan peuterspeelzaal De Zeven Dwergen in gevaar Fietsbel PAGINA 21 WOENSDAG 26 NOVEMBER 2003 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN v Rijn en Gouwe OP VOORRAAD OVERHEMD LEZERS SCHRIJVEN (Foto: Liesbeth van der Vis) E.T. Pieterse-Hogenelst Naam: Adres: Postcode: Plaats: K W5HH wee rond: de fietsers gaan er de volgende keer van uit dat zij voorrang hebben of het toch wel krijgen. Een automobilist wordt er een tegenovergesteld effect bereikt. Daarnaast is het op z’n zachts gezegd mosterd na de maaltijd. In alle jaren dat de leerlingenaantallen daalden werd er door de gemeente geen actie ondernomen. Nu er eindelijk een stijgende lijn is ontstaan, gebeurt er dit. Overi gens blijken vooral de gevolgen van de fusie, de vergrijzing en de afstand tot de school de oorzaken van de terugloop te zijn in het verleden. Dit wordt inmiddels gecompenseerd door de scholen. Onder andere door te zorgen voor een goede sfeer en een goede kwaliteit onder wijs te bieden. Gemeente: het lijkt me dus beter om ervoor te zorgen dat dit soort goede boodschappen in de krant ver schijnen. Een artikel over de stijging van het aantal leerlingen in het openbaar onderwijs lijkt me een goede start. Marianne de Graaf Voorzitter MR Theo Thijssen- school schriftelijk bij het college in te dienen. Deze zienswijze heeft betrekking op de richtlijnen die de gemeenteraad zal opstellen. Indien u dit wenst, kunt u ver zoeken uw persoonlijke gege vens niet bekend te maken. Mailen kan ook via info@mas- keradeweb.nl. Tel: (voor controle op de bezorging) MOERKAPELLE - Leden van Rondje Kunst uit Moerkapel- le en Zevenhuizen organise ren dit jaar een Creatieve Kerstmarkt. Deze wordt ge houden op zaterdag 13 de cember op het plein Kerke- water 4, van 16.00 tot 20.00 uur. Er zijn op het plein di verse kramen met verschil lende activiteiten te zien, zo als handboekbinder Peter Blok, Kerstdecoraties en klei ne kerstboompjes in pot van Ineke van derVlugt, de SKR met bezems en manden, Stichting Orion met zelfge maakte kaarsen, sjaals en kleine decoraties, bakker Es huis met oliebollen, de We reldwinkel en Unicef met di verse cadeauartikelen en kaarsen.Verder zijn er in Ar- tistique mooie kunstwerken te bewonderen en ook te 0172-232181 of Roelof Schut, tel. 0182-640419. stelt deze milieuorganisatie die vindt dat de bebouwing moet stoppen. „Er moet juist geïnves teerd worden in natuur en de aanleg van wandel- en fietspaden. Alleen zo blijft het boerenland schap behouden en kan de pol der uitgroeien tot een heerlijke uitwaaiplek. Er mag niet gesold worden met de Zuidplaspolder”, aldus Willem Verhaak, campagne leider Ruimte van Milieudefensie. „Het gebied is een onlosmakelijk deel van het Groene Hart en vormt daarmee een buffer van rust en groen in de drukke Rand stad." Milieudefensie omschrijft het verhaal van de Zuidplaspolder als het sprookje van het lelijke eend- MOERKAPELLE - Op de openbare basisschool de Burgemeester Keijzerschool vindt momenteel de najaars actie Operatie Schoenen doos plaats.Dit is een lande lijke actie waarbij kinderen een schoenendoos vullen met schoolspullen en speel goed voor kinderen in arme landen. Alle leerlingen van de Ke ijzerschool doen aan deze actie mee. De groepen één tot en met acht zijn druk be zig met het versieren van de schoenendozen.Er wordt met veel inzet en enthousias me gewerkt aan het beschil deren en beplakken van de dozen. Hierna worden de schoenendozen door de leerlingen gevuld met de spulletjes die zij zelf hebben meegenomen, zoals school spullen, toiletartikelen en klein speelgoed. De gevulde en versierde schoenendozen gaan uitein delijk een verre reis maken naar kinderen in onder ande re India en Malawi. Met deze actie laat de Burgemeester Keijzerschool weten deze kinderen niet te vergeten. ZEVENHUIZEN - Vogelver eniging Zang en Kleur houdt zaterdag 6 december haar jaarlijkse vogelshow van di verse vogelkwekers in de re gio. De show wordt dit jaar voor de 35ste keer georgani seerd in het Dorpshuis Swanla. Er worden ongeveer 650 vogels geshowd in diver se soorten en kleuren, waar onder kanaries, zebravinken, parkieten en papagaaien, in gezonden door 75 vogellief hebbers. De keuring van de vogels is op donderdag 4 de cember. Deze wordt verricht door tien keurmeesters van de Nederlandse bond van vogelliefhebbers. De tentoon stelling is geopend op vrijdag 5 december van 13.00 tot 22.00 uur en zaterdag 6 de cember van 10.00 en 16.00 uur. De toegang is gratis en er is een rad van avontuur met prijzen. MARKT 32 GOUDA 0182-512509 (NAAST DE ZALM) STRIJKVRIJ OXFORD koop, met onder andere ke ramiek van Anneke Nap, et sen en schilderijen van Ingrid Bovekerk-van derVlugt, mas kers en foto’s van Sarah Car net, houtsculpturen van Kees Doedijns, Surface design van Cary Stol, beelden van Paul van Barneveld en Ilse van Stein, schilderijen van Ineke van derVlugt en Emmy Noordam, pasteltekeningen van Diet Alblas en illustraties van Rienke Verheul. De Kerstmarkt wordt opge- vrolijkt door kerstliederen, gezongen door het kinder koor Levi uit Zevenhuizen, van 16.00-16.30 en 17.00- 17.30 uur. Ook zijn er war me hapjes en drankjes ver krijgbaar. Bent u al een beetje nieuwsgierig geworden kom dan kijken.Voor meer infor matie, tel. 079-5931708. toe. Dit is vooral te danken aan een aantal ingezette acties van uit de school zelf. En wat doet de gemeente? Een In de nacht van zaterdag op zondag van 9 november werd om omstreeks 02.00 uur de spiegel van mijn auto vernield (kosten 42,50 euro) door een groepje vandalen. Ook andere auto’s in de wijk werden onder handen genomen. Dit is niet de eerste keer, maar schijnt al meerdere malen gebeurd te zijn in ons tot nu toe zo rustige dorp. Volgens mij kwamen de vandalen uit een uitgaansgele genheid. Zelf kwam ik vroeger (veertig jaar geleden) ook uit zulke gelegenheden, maar dan ging ik met mijn vrienden naar huis om, zoals dat heet, mijn roes uit te slapen. Vandaag de dag (lees: nacht) slaap je je roes niet meer thuis uit, maar ga je onder invloed van alcohol, en misschien zelfs drugs, vernielin- Hoezo dalende belangstelling voor openbaar onderwijs in Waddinxveen? Het gaat juist goed met het openbaar onder- ik niet goedkeur, maar het schijnt niet anders meer te kunnen. Deze vandalen vragen er in ieder geval zelf om. Toch vraag ik me af, past deze pet ons allemaal? Naam en adres bij de redactie bekend. de toneelvoorstellingen plaats vinden, in de nieuwe Toneelzaal van Kreater. Vorig jaar gaf de schatten. Veel automobilisten geven, wanneer zij een rotonde op- of afrijden, uit voorzorg (lees: angst) of een overdosis aan normen en waarden de fiet sers onterecht voorrang en stoppen midden op de weg of toneelvereniging haar optreden nog in de Ontmoetingskerk, dit jaar mogen zij gebruik maken van een eigen ruimte. „Het is heel plezierig om te mogen oe fenen in de zaal waar je uitein delijk ook in speelt”, aldus Schut. „We konden van te vo ren de lampen uitproberen en alles goed neerzetten. Daarbij is het ook gewoon een hele fij ne zaal.” De toneelgroep heeft ervoor gekozen eenakters op te voeren, omdat er niet ge noeg tijd was voor een groot stuk. „Door de verhuizing had den we maar drie en een halve maand de tijd, we konden echt pas na de zomer beginnen met oefenen.” De eenakters zijn gebaseerd op het thema ’humor met een grimlach’. Voor de pauze staan drie absurdistische stukken op het programma waarin de snij dende werkelijkheid wordt uit vergroot. In Per Auto van de Vlaamse schrijver Freddy van Besien gaat het om een naar contact smachtende automobi list die met zijn auto een za kenman de weg verspert. Zijn opzet slaagt maar geleidelijk wordt duidelijk dat het zo ge wenste menselijk contact an ders uitpakt dan de bedoeling was. In Cafe Noir is de vraag wat een overspelige zaken vrouw en een oude mopperpot die wél de verkeersregels in acht neemt, krijgt het gebruike lijke vingertje en de blik van 'je ziet me toch?’. Het lijkt mij zinvol en beslist niet overbodig als jong en oud nog eens duidelijk gemaakt krijgt waar fietsers wel en waar zij géén voorrang hebben en dat zelfs teveel beleefdheid van weggebruikers ongewild tot on gelukken kan leiden. ZEVENHUIZEN - Het zojuist verschenen onderzoeksrap port van kennisinstituut Geo- Delft geeft geen uitsluitsel over de oorzaak van de kadeverzak king aan de Bergse Linker Rot- tekade. Hiervoor is verder on derzoek vereist en Schieland zal dan ook aanvullend onder zoek naar sterkte- en stijfheids- parameters laten uitvoeren. GeoDelft zal deze laatste fase pas over enkele weken afron den in afwachting van het oor- zakenonderzoek in Wilnis. Het onderzoek heeft wel vol doende inzicht gebracht voor het opstellen van een advies en het uitwerken van een plan ter versterking van de kade. Schie land heeft de nodige voor zorgsmaatregelen getroffen om zodra het advies bekend is het werk in gang te kunnen zetten. Wie nu kiest voor een kennismakingsabonnement, ontvangt Rijn en Gouwe vijf weken vóór zeven uur in de bus. Voor deze vrijblijvende kennismaking betaalt u 12,95. Afgelopen zaterdag gaf Maskerade haar eerste optreden in de nieuwe Toneelzaal in Kreater. WADDINXVEEN -Toneelgroep Maskerade Waddinxveen gaf afgelopen zaterdag de eerste voorstelling van het Waddinxveens Eenakter Festival. Met 65 bezoekers was het optreden een succes te noemen. „Het was een fijn publiek, er werd veel gelachen en achteraf veel nage praat”, vertelt Roelof Schut, de voorzitter van de toneel groep. „Het was ons debuut in Kreater, dus dat was wel even spannend, maar het is allemaal goed verlopen.” Aan komende zaterdag brengen de leden voor de tweede keer de vier eenakters ten tonele. „We hopen dat het dan nog mooier wordt.” Christiaan van Duijnen en Roelof Schut spelen‘Per Auto’, één van de Eenakters van de voorstelling van Maskerade. (Foto: Liesbeth van der Vis) Elke dinsdagavond oefenen de leden van 20.00 tot 23.00 uur op hetzelfde podium waar ook ten die in een basisschool plaatsvinden. Kinderen worden gestimuleerd in hun taal- en motorische ontwikkeling, ze le ren daar omgaan en rekening houden met andere kinderen, deel te zijn van een groep, zich te houden aan groepsregels, sa men spelen en samen delen. Het is op de basisschool duide lijk te merken als kinderen naar de peuterspeelzaal zijn ge weest. Ook de basisscholen in Zevenhuizen delen deze me ning. Het bestuur en de leidsters van De Zeven Dwergen willen er alles aan doen om ervoor te zorgen dat de peuterspeelzaal ook in de toekomst een be langrijke rol kan blijven spelen in de ontwikkeling van alle kin deren in Zevenhuizen. Indien u zich geroepen voelt een bijdra ge te leveren, in welke vorm dan ook, kunt u contact opne men met het bestuur, Renate Bordes, tel. 0180-633067. Bestuur en leidsters van peu terspeelzaal De Zeven Dwer gen. len zelf een auto hebben en het bij hen ook gebeurd, hebben ze iets om over hun jeugd te ver tellen. Er gaan nu berichten over een vluchten. En een lol dat ze dan hebben. Ook de situaties bij de roton des - waarvan de meeste toch al niet te ruim bemeten zijn - is vaak nodeloos gevaarlijk. Bij het verlaten van de rotonde wordt een fietsgangersoversteekplaats de rotonde. Zo is het kringetje gekruist. Deze fietspaden zijn in de meeste gevallen geen voor- rangskruisingen van rechts en zijn daarom ook duidelijk voor zien van haaientanden. Automo bilisten kunnen dus de rotonde zonder oponthoud verlaten, hetgeen - zoals de bedoeling is van rotondes - de doorstro ming van het verkeer bevor dert. Wat in praktijk gebeurt is echter dat in negentig procent van de gevallen fietsers hier voorrang nemen. Daardoor moeten automobilisten een noodstop maken op de rotonde wijs in Waddinxveen. Voor het waardoor de achteropkomende auto bijna in de kofferbak zit, omdat men door de bocht de situatie niet snel genoeg kan in stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar: Rijn en Gouwe, Afdeling Abonnementen, Antwoordnummer 10008, 2400 VB Alphen aan den Rijn. “Rijn en Gouwe gaat zorgvuldig om met uw gegevens. Zie voor nadere informatie het colofon van Rijn en Gouwe”. Indien daartoe aanleiding bestaat kan het ey proefabonnement geweigerd worden. OS'?' Peuterspeelzaal De Zeven Dwergen is reeds 32 jaar een begrip in Zevenhuizen.Veel ou ders van de kinderen die nu de peuterspeelzaal bezoeken heb ben deze vroeger ook zelf be zocht. Nu moet de gemeente Zevenhuizen bezuinigen om het begrotingstekort van de ge meente terug te dringen. Voor de peuterspeelzaal houdt dit in dat de noodzakelijke financiële bijdrage, die de peuterspeelzaal jaarlijks van de gemeente Ze venhuizen ontvangt, vanaf 2004 tot 2007 volledig wordt afge bouwd. Zonder deze financiële bijdrage is het onmogelijk de peuterspeelzaal betaalbaar en dus toegankelijk te houden voor alle kinderen. De peuter speelzaal is een heel belangrijke schakel in de doorgaande ont wikkelingslijn voor kinderen en vervult een belangrijke rol in de ontwikkeling van het jonge kind en speciaal voor kinderen met een trage ontwikkeling en/of ontwikkelingsachterstand. De peuterspeelzaal is tevens een voorbereiding op alle activitei- je. „Ook dit Zuid-Hollandse pol derlandschap krijgt niet de kans om haar schoonheid te tonen. Want overheid en bedrijfsleven staan klaar om dit deel van het Groene Hart vol te bouwen met woningen, kassen en bedrijven. Doodzonde, de Zuidplaspolder heeft namelijk de potentie uit te groeien tot een prachtige zwaan.” Mensen kunnen de enquête in vullen via de website van Milieu defensie, ook zijn op twee zater dagen in november enquêtes uitgedeeld in Gouda. De uitslag vormt de basis voor het debat op 27 november in Gouda (Turf markt 58, aanvang 20.00 uur) met lokale en provinciale politici. Op 12 december wordt de Mi- lieudefensie-campagne ’Waar trekt de Groene Grens’ in Rijs wijk afgesloten met een landelijk GroeneGrens-Debat met Twee de Kamerleden en minister Dek ker van VROM. ZEVENHUIZEN - Het college van burgemeester en wethou ders van Zevenhuizen-Moerka- pelle heeft op 14 oktober een startnotitie voor een Milieuef- fectrapportage ingevolge de Wet milieubeheer vastgesteld. Op woensdag 10 december wordt een informatieavond ge organiseerd in Dorpshuis Swanla (Burgemeester Klinkha- merweg 86). Deze avond begint om 19.30 uur en duurt tot ui terlijk 21.00 uur. Om het bestemmingsplan voor een nieuw recreatiegebied met waterberging in de Eendragts- polder te kunnen vaststellen, is het volgen van de milieueffec- trapportage-procedure (m.e.r.- procedure) wettelijk verplicht. Het doel hiervan is het vol waardig laten meewegen van milieugevolgen bij een ruimte lijke ontwikkeling. De startnoti tie is de eerste stap in de m.e.r.-procedure. De startnotitie ligt van I tot en met 29 december ter inzage op het gemeentehuis (Dorpsstraat 89), openingstijden 8.30 uur tot 12.00 uur. Het is in deze ter mijn mogelijk een zienswijze maar weigeren weg te gaan. Wie is eigenlijk te vertrouwen en wie neemt wie te pakken? Dat blijkt pas bij de verrassen de ontknoping van het stuk. Het is de derde keer dat Mas kerade een Eenakter Festival organiseert. De eerste twee keren vonden plaats in de oude locatie van de toneelgroep aan de Zuidkade. De ambities strekken nog ver. Schut: „We hebben inmiddels een aantal mensen erbij gekregen en ho pen ook in de toekomst meer met jongeren te gaan doen.Ver- der gaan we nu eerst werken aan een groot toneelstuk,.Voor november 2004. Ook willen wij proberen een Eenakter Festival te organiseren met de andere drie toneelverenigingen die Waddinxveen kent, in april of mei van het volgend jaar.” Kaarten voor de voorstelling van zaterdagavond 29 novem ber zijn nog verkrijgbaar. De kosten zijn 8,- euro. Ze zijn te verkrijgen bij Kreater (Dorps straat 13), op de avond van de voorstelling of vooraf'of per te lefoon, Margot Bouwman, tel. Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het weekblad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van het recht op privacy te buiten gaan worden geweigerd. Anonieme brieven worden niet gelezen. Brieven onder pseudoniem worden wel geplaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. met elkaar gemeen hebben. Zij voert een hitsig gesprek met haar ’Tijgertje’, hij vertelt over de klagende buurvrouw. Zij moet haar kinderen nog naar bed brengen, hij heeft zijn zoon bij zich. Beiden proberen zich wanhopig aan hun situatie aan te passen maar moeten consta teren dat het dagelijks leven iets is wat je overkomt terwijl je toch iets heel anders van plan was. Het Zwanenmeer - de derde eenakter - draait om ballet. In Kreater zijn al heel wat balletlessen gegeven. Maar zoals Ad van den Kieboom zich de repetitie van het beroemde stuk voorstelt, is nog niet eer der vertoond. Het is een bij vla gen hilarische eenakter waarin een balletleraar alle moeite doet om zijn onwillige leerlin gen aan het dansen te krijgen. Maar dat is wel heel lastig als je pupillen vinden dat ze zich als echte zwanen moeten gedra gen. Het sluitstuk van de to neelavond is een echte kome die: Non-Aktief van de Britse auteur Anthony Booth.Vijf non nen hebben een prachtig plek je gevonden in een oud land huis dat is omgedoopt tot het Klooster van de Heilige Voor zienigheid. Maar de komst van een non en een broeder heb ben ze niet kunnen voorzien. Die twee komen ongelegen REGIO - Milieudefensie heeft een enquête opgesteld onder de titel: ’Zuidplaspolder volbouwen, waar trekt de groene grens?’ Met behulp van de enquête vraagt Milieudefensie aan zoveel mogelijk burgers en politici waar zij de groene grens trekken als het gaat om de met bebouwing Zuidplaspolder. De uitslag van de enquête vormt de basis voor een debat op donderdagavond 27 november in Gouda met lokale en provinciale politici. De Zuidplaspolder wordt be dreigd door provinciale en ge meentelijke plannen voor tien duizenden nieuwe woningen, honderden hectares tuinbouw kassen en bedrijventerreinen, zo Er is een prachtige campagne gestart: ’laat je zien’. Deze was beslist niet overbodig, omdat het bijna mode lijkt te zijn in Waddinxveen om géén licht op je fiets te hebben. Na deze actie zou ik willen pleiten voor een volgende actie voor fietsers: ’kijk zelf ook uit je doppen’. Sinds fietsers van rechts voor rang hebben op een gelijkwaar dige kruising, is het hek van de dam en gedragen met name de jeugdigen onder hen zich als al leenheersers in het verkeer. Zij rijden, liggend met hun ellebo gen over het stuur, met vier tot vijf naast elkaar over de weg en kijken niet op of om als een an der per auto of fiets de horde wil passeren. Durf je te bellen of te claxonneren om aan te ge ven dat je er langs wilt, dan krijg je op zijn minst het bekende opgestoken middelvingertje. Heb je de pech een tegemoet komende fietser te zijn, dan word je,zoals mij is overkomen, van de weg afgereden en kan je met fiets en al de stoep op WADDINXVEEN - Het Wad- dinxveense bedrijf Condor Be nelux B.V. heeft de Zilveren Fietsbel gewonnen voor het percentage deelnemers aan de fietsactie ’Op de fiets werkt be ter!’. De prijzen werden afgelo pen donderdag uitgereikt. Alle deelnemers ontvingen fiets- bonnen en abonnementen voor het blad FietsActief. Tijdens de fietsactie hebben de deelnemers een half jaar lang hun fietskilometers in het woon-werkverkeer bijgehou den. Bijna 1000 fietsers hebben op deze manier ruim 800.000 kilometer gefietst. De fietsactie wordt elk jaar georganiseerd door Bureau Mobiliteit op Maat en VCC Zuid-Holland- Zuid voor de Leidse regio, Rijn streek, Midden-Holland en Zuid-Holland-Zuid. Meer infor matie is te vinden op www.fietsactie2003.nl. eerst sinds jaren is het totaal aantal leerlingen gestegen. De Theo Thijssenschool groeit al dertien jaar lang. De Dick Bru- naschool heeft het na de fusie een aantal jaren moeilijk gehad, Vandalen vragen om knokploeg maar kon in oktober ook mel- 0 r o den jat het tij keert. Ook bij gen aanrichten. Slaap je daarna hen neemt het aantal leerlingen beter? Het schijnt zo. Veel mensen zoals ik hebben met een dure lening een auto kunnen kopen, die in de mees te gevallen, zoals ook bij mij, verouderde analyse uit februari nog niet is afbetaald. Het Sin- 2003 behandelen, die zou moe- terklaascadeautje gaat nu naar ten verklaren waarom er een de garage. Later, als deze vanda- dalende belangstelling is en zou moeten adviseren wat de ge meente kan doen om het te verbeteren. Doordat de analyse inmiddels is achterhaald door de feiten, is er nu onterecht ne- knokploeg in de wijk, iets wat gatieve berichtgeving in de krant gekomen. Een uitermate slechte timing. Door deze actie -■

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 21