Wij staan altijd voor u klaar: ook op zaterdag Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Waddinxveen OPEN HUIS 29 NOVEMBER F makelaardij rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! Als je alles op ’n I I NVM Moerkapelle f I bi-1 j OPEN HUIS ZATERDAG 29 NOVEMBER TUSSEN 10:00 EN 12:00 UUR a Oplevering in overleg. deServiceDesk Bijzonderheden: C.v. combiketel (1995), gedeeltelijk dubbel glas. Kunst- stofkozijnen/ramen in woonkamer. Oplevering in overleg. Algemeen: In het centrum van Moerkapelle is, in een in 2002 gerealiseerd statig en kleinschalig nieuwbouwcomplex, deze maisonnette gesitueerd. De maisonnette is zo opgezet dat wonen en slapen op één verdieping kan plaatsvinden met de mogelijkheid om de 2e verdieping als extra slaapverdieping te laten fungeren. De totale woonoppervlakte is 148m2. Indeling: Centrale afgesloten hal met bijzondere vide werking. Ie Verdieping: Entree woning met trapkast; Toiletruimte; Toegang tot het ruime balkon (circa 5,8m2) gelegen op het Zuiden; Woonkamer aan de voor zijde (circa 33,5m2) welke overgaat in de open keuken; Badkamer; Slaapkamer (circa 14,5m2) aan de achter zijde. 2e Verdieping: Slaapkamer met markante dakkapel (circa 9,5m2); Grote voorzolder; Berging/c.v.-/was- ruimte. Bijzonderheden: Deze maisonnette heeft een vaste parkeerplaats op het binnenterrein, welke bereikt kan worden door van uit het Noordeinde onder het complex door te rijden. De toegang is afgesloten met een elektrische garage deur. Deze maisonnette is ideaal voor diegene die het gevoel van een eengezinswoning willen hebben, zonder de lasten van een tuin, maar met de mogelijkheid tot gelijkvloers wonen. Moerkapelse Zijde 7E Vraagprijs 249.000,-v.o.n. Ottoerf 19 Vraagprijs 242.000,- k.k. Algemeen: In de wijk Zuidplas, tegenover een kinderspeel plaats en speelveld gelegen, uitgebouwde eengezinswo ning. Bwjr. 1987,140 m2 eigen grond en inhoud ca. 375 m3. Deze keurig verzorgde woning heeft een diepe achtertuin (N/O) met vrijstaande stenen berging en achterom. Indeling: Entree/hal met meter kast en toilet met fon- teintje; Uitgebouwde woonkamer met par ketvloer; Open keu ken met granieten vloer en een in L- vorm opgestelde keu ken met inb.app.: combimagnetron, koelkast, keramische kookplaat, afzuigscherm en close-in boiler. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 1 Grote slaapkamer (v/h 2) aan de a.z. met balkon; Badkamer met wastafel en dou- chehoek. 2e Verd.: Voorzolder met c.v. ketel (Nefit HR 1995), Velux dakvenster en aansl. wasapp.; 1 Slaapkamer met dak kapel, Velux dakvenster en bergruimte. Bijzonderheden: De volgende verbouwingen zijn uitgevoerd: uitbouw (1998), dakkapel (1999), nieuwe deuren begane grond, toiletruimte (1998) en de kamers zijn v.v. KPN- en kabelaansluiting. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: De woning is v.v. hardhouten kozijnen met dubbele begla zing, ankerloze spouwmuur, muur-, vloer- en dakisolatie. Oplevering in overleg, ca. 2e kwartaal 2004. Bijzonderheden: Dit appartement is geheel v.v. dubbel glas. Zoekt u een appartement waar u nog geheel uw eigen wensen kunt ver vullen met een prachtig uitzicht en vrije ligging, dan is dit appartement het bekijken waard. De bijdrage aan de V.v.E. bedraagt 150,- p.m., incl. voorschot stookkosten. Oplevering in overleg. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 Telefax 0182 - 61 84 38 Zijde 64, 2771 EP Boskoop Telefoon 0172 - 23 24 94 Telefax 0172 - 23 26 48 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl boskoop@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Bijzonderheden: De oplevering van deze keurig verzorgde woning is in overleg. 1 I Bijzonderheden: Op eenvoudige wijze kan deze woning in gebruik worden genomen als senioren woning met wonen en slapen op de begane grond. De woning is v.v. hardhouten kozijnen, dub bele beglazing, muur-, vloer- en dakisolatie. Het schilder werk is uitgevoerd in 2002 en 2003. Oplevering in overleg. Kanaalstraat 15 Vraagprijs 335.000,- k.k. Algemeen: Onder fraaie architectuur gebouwde, royale hoekeengezinswoning met vrijstaande stenen garage, ste nen berging en achtertuin (W). Bwjr. ca. 1957, 342 m2 eigen grond en inhoud van ca. 480 m3 (woonhuis) en ca. 85 m3 (garage en berging). Indeling: Entree met meter kast; Hal met riante bordestrap; Toilet met fontein; Woon kamer met erker, zijraam, houtka- chel en lamel-stro- kenparketvloer; Keuken (2001) v.v. L-vormige keuken- inrichting met inb. app.: gaskookplaat, afzuigkap, koelkast, cesarstone aan- rechtblad en kast welke toegang geeft naar de droge beloopbare kelder. Ie Verd.: Overloop met toilet; Badkamer met ligbad; 2 Voorslaapkamers; 1 Achterslaapkamer met balkon en vaste kasten. 2e Verd.: Zolderberging en overloop v.v. Velux tuimelraam; 2 Zolderslaapkamers; Beide kamers zijn v.v. een dakkapel. Peppelhorst 60 Vraagprijs 158.500,- k.k. Algemeen: Op de 8e (top) verdieping van appartementen complex gelegen 4 kamer appartement met berging in de onderbouw. Dit pand biedt door zijn hoogte een prachtig uitzicht welke strekt van Rotterdam tot Scheveningen aan toe. Nabij het complex zijn diverse voorzieningen zoals win kels, NS-station en uitvalswegen. Het appartementencom plex is v.v. een afge- sloten entree met 2 liftinstallaties. Indeling: Entree/gang met vaste kast en meterkast; Geslo ten keuken met standaard keuken blok, aansl. was app. en een vaste kast; Woonkamer aan balkonzijde (W); 1 Slaapkamer aan galerijzijde met vaste kasten; 2 Slaapkamers aan balkonzij de; Toiletruimte met closet en fonteintje; Badkamer met ligbad en wastafel. Castor 19 Vraagprijs 222.500,- k.k. Algemeen: In de wijk "Zuidplas" nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen eengezinshoekwoning. Bwjr. 1996,145 m2 eigen grond en inhoud ca. 320 m3. Verder is er een voortuin en een achtertuin (Z/W) met stenen berging. Indeling: Entree/hal; Meterkast; Wbon-/zitkamer met vide en massieve parketvloer: Toilet met fonteintje; Bad kamer met ligbad, wastafel, wasmachi ne en drogeraansl.; Tuingerichte eet- keuken met rechte keukenopstelling, massieve parket vloer en toegang tot de achtertuin. Ie Verd.; Overloop; Doucheruimte v.v. douchehoek, toilet en fonteintje; CV kast met c.v.-combi opstelling (Vaillant); 1 Slaapkamer aan de a.z. (v/h 2) met knikarm zonwering en toegang tot het dakterras (Z/W). Zuidkade 13 Vraagprijs 499.000,- k.k. Algemeen: Aan de rivier "De Gouwe" gelegen, luxe afge werkt, riant herenhuis met achtertuin (W) v.v. vrijstaande stenen garage. Bwjr. 1995, 255 m2 eigen grond en inhoud ca. 600 m3. Indeling: Entree/hal; Meterkast; Royale T-vormige woonkamer met uitzicht over de rivier "De Gouwe", gashaard en toe gang tot het terras (W); Open keuken met U-vormige luxe keukenopstelling v.v. diverse inb. app.; Toilet met fonteintje. Ie Verd.: Overloop; Toilet met fonteintje; Luxe badkamer met whirlpool, royale douche cabine, design radiator, vaste wastafel met meubel en vloer verwarming; 1 Slaapkamer aan de a.z.; 2 Slaapkamers aan de v.z. 2e Verd.: Royale hobby-/werkruimte met c.v. combi opstelling (Nefit HR), toegang middels schaartrap tot de bergvliering en toegang tot het dakterras; Waskamer; 1 Slaapkamer aan de a.z. Zuidkade16 B Vraagprijs 279.000,- k.k. Algemeen: In het centrum van Boskoop, als onderdeel van een fraai nieuw gebouwd appartementen/woning complex is deze royale eengezinswoning (type drive-in) van 400 m3 gele gen. Bwjr. 2001 en woonoppervlakte van ca. 160 m2. Bijzonder bij deze woning is dat de auto vanuit de parkeerkelder de inpandige garage ingereden kan worden, deze heeft ook een elektrische bedien- l bare kanteldeur (totaal 25 m2). Indeling: Grote entree/hal met Epoxy grind- vloer, m.k.; Royale toilet met fontein tje; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; Deur naar de garage/- berging. Ie Verd.: Woonkamer met open keuken van totaal 53 m2, welke is v.v. massief eiken plankenvloer, terras aan de voorzijde van 10 m2 (W); Open luxe keuken met inbouw- apparatuur: Combimagnetron, keramische kookplaat, RVS schouw, wasemkap, vaatwasser, koelkast en apothekers- kast. Tevens is er een deur naar het (gezamenlijke) dakter ras. 2e Verd.: Overloop met c.v.-ruimte, mechanische venti- latie-unit en c.v.-ketel; 1 Badkamer met ligbad, douche cabine, closet en wastafel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; 2 Slaapkamers aan de voorzijde met toegang tot het terras (W). 2? ■_van ’t hof ft - Dfl deServiceDesk is een initiatief van de Van 't Hof Groep die hiermee haar diverse activiteiten als hypotheken, verzekeringen en financiële planning in één organisatie heeft geïntegreerd. Onze glasheldere filosofie staat beschreven in onze brochure, die u natuurlijk gratis kunt aanvragen. Maar natuurlijk kunt u ook een vrijblijvend een afspraak maken met een van onze medewerkers voor een informatief gesprek en een persoonlijk advies. sa*

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 32