makelaardij Kijk ook op onze site voor ons gehele aanbod www.depater.nl 00 woonobjecten bed rijf sobiecten nieuwbouw B- Waddinxveen tel. 0172 -21 54 09 tel. 0182 -61 38 22 fax 0182 - 61 11 18 e-mail waddinxveen@depater.nl Kantoor Boskoop vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Openingstijden Ma t/m vrij van 08.30 tot 17.30 uur. Kantoor Waddinxveen Kerkweg Oost 224 2741 HA Waddinxveen donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Za van 9.30 tot 16.00 uur. Boskoop Zijde 6 2771 EN Boskoop fax 0172 -21 03 89 e-mail boskoop@depater.nl NVM vï' Vraagprijs Vraagprijs 204.000,- k.k. 475.000,- k.k. 169.000,- k.k. Vraagprijs 232.500,- k.k. 397.500,- k.k. 435.000,- k.k. 3 (drie) Patiowoningen aan de Dorpstraat te Waddinxveen Koop-/aanneemsom: vanaf 461.856,-- v.o.n. ii j 'i ut hii j t 11m i 6 (zes) woon-/werkvilla’s "Aad Verhoeff Park" Waddinxveen Koop-/aanneemsom: vanaf 580.000,-- v.o.n. Vraagprijs 389.000,- k.k. Ernst Casimirlaan 12 Waddinxveen Anna van Burenstraat 3 Waddinxveen Troelstrahoeve 56 Waddinxveen Sterrenlaan 48 Biezen 32 Boskoop Waddinxveen Pippeling 1 Boskoop ARTIST-IMPRESSION WOON/WERKVILLA'S Bijzonder fraai afgewerkte "Eilandvilla" gesitueerd in de kindvriendelijke woonwijk "Waterrijk" met inpandige garage en 1 (één) parkeerplaats op eigen terrein. De halfvrijstaande woning is direct aan het water gele gen. Indeling: hal. Toilet met fontein. Garage ca. 5,65 x 3,00 m.. Woonkeuken met luxe, Italiaans design, inrichting in de kleur vanille met kersen compleet met de navolgende inbouwapparatuur: combi heteluchtoven, magnetron, afzuigkap, koel-/vriescombinatie, vaatwas- machine en gaskookplaat. De keuken is groot ca. 15 m’. De woonka mer is een niveau (ca. 40 cm.) lager gelegen en is groot ca. 40 nT en voorzien van een hardhouten schuifpui naar de achtertuin. In de achter tuin, welke fraai is aangelegd, staat een stenen berging van ca. 1,83 x 4,35 m.. 1e Verdieping: ruime overloop met een mogelijkheid voor het creëren van een werk/studeerkamer. 2 (twee) ruime slaapkamers (voorheen 3 (drie)) resp. groot 18,5 m2 en 15 m2. Goed afgewerkte en ingerichte badkamer voorzien van douchecabine, toilet, dubbele wasta fel en ligbad. Vaste kast met C.V.-ketel. 2e Verdieping: bereikbaar d.m.v. vaste trap. Voorzolder met vaste kasten en opstelplaats voor wasmachine en droger. Royale slaapkamer, oppervlakte ca. 15 m2. Bijzonderheden: bouwjaar ca. 1998. Inhoud ca. 500 m2. Grondopper- vlakte ca. 360 m2. Dak-, gevel-, vloer en glasisolatie. De parterre is afgewerkt met een wicanders houten vloer. Deze woning is door zijn afwerking en vormgeving zeer zeker de moeite van een bezichtiging waard. Aanvaarding in overleg. leuwbouw Bednjfsunits Algemeen: in bedrijvenpark Coenecoop II worden op een opvallende locatie door Bouwbedrijf Egbo B.V. 6 (zes) casco bedrijfsunits gerealiseerd. Oppervlakte: circa 90 m2 casco bedrijfsruimte. Indeling/voorzieningen: overheaddeur, loop- deur, dubbel glas, vrije hoogte ca. 5,5 m’, vloerbelasting ca. 1.500 kg/m2, eigen parkeervoorzieningen. Bereikbaarheid: nabij op- en afritten A-12 en A-20. Oplevering circa juli 2004. Koop-/aanneemsom: vanaf 122.000,-- v.o.n. exclusief B.T.W. Afhankelijk van het type woning varieert de inhoud tussen 510 m3 en 570 m3. De oppervlakte van de bouwkavels varieert van circa 155 m2 tot circa 240 m2 eigen grond. De 2 (twee) geschakelde patiowoningen met garage bieden een hal met toilet, een ruime patiogerichte woonkamer met open keuken, een ouderslaapkamer en een badkamer op de begane grond. De 1e verdieping biedt, afhankelijk van het type woning, 1 (één) of 2 (twee) slaapkamers, een berging en een extra bad kamer. De vrijstaande patiowoning is op de begane grond ingedeeld met een hal, ruime woonka mer en woonkeuken en via de patio is de ruime garage/berging bereikbaar. De 1e verdieping biedt 3 (drie) slaapkamers, een ruime badkamer en een separaat toilet en de 2e verdieping is ingericht als bergzolder. Bij het ontwerpen en bouwen van de woningen is rekening gehouden met duurza me en milieuvriendelijke toepassing van materialen. Goed onderhouden en uitgebouwde hoekeengezinswoning gesitueerd nabij de dorpskern, scholen en openbaar vervoer met verzorgde achtertuin op het westen. Indeling: entree met trapopgang. Trapkast met vernieuwde meterkast en aardlekschakelaar. Toiletruimte met toi let. Zonnige riante doorzonwoonkamer met hardhouten kozijnen met dubbel glas, voormalige stookplaats en laminaat vloer. De open keuken met lichte in L-vorm opgestelde keukeninrichting (1996) is in de uit bouw gesitueerd en voorzien van diverse inbouwapparatuur en deur naar achtertuin. De ruime verzorgde achtertuin is gesitueerd op het westen en voorzien van een stenen en een houten berging. 1e Verdieping: overloop. Vaste kast met opstelplaats voor wasmachine. 3 (drie) slaapkamers, waarvan 2 (twee) voorzien van een vaste kasten- wand. De tot het plafond betegelde badkamer is voorzien van een wastafel en een douche. De gehele 1 e verdieping is voorzien van hard houten kozijnen met dubbel glas en rolluiken. 2e Verdieping: overloop met opstelplaats voor Nefit HR C.V.-combiketel (1996) en voldoende bergruimte. Zolderkamer met hardhouten dakkapel en groot Velux dak raam (2002). Bijzonderheden: de woning is geheel voorzien van hard houten kozijnen en grotendeels van dubbel glas. De uitbouw is gerea liseerd in 1996. Grondoppervlakte ca. 198 m2. Inhoud ca. 330 m3. Aanvaarding in overleg (planning ca. april 2004). In het centrum gesitueerde eengezinswoning met vrij uitzicht aan de voorzijde. Indeling: entree, meterkast, kelderkast, toiletruimte. Woon kamer (type doorzon), oppervlakte circa 6,80 x 3,60 m. Keuken met eenvoudige inrichting, warm water door middel van een geiser en deur naar de achtertuin. De achtertuin is gelegen op het noorden en is voor zien van een stenen berging. 1e Verdieping: overloop. 3 (drie) slaap kamers, resp. groot circa 10 m2, 12 m2 en 5 m2. 2 (twee) slaapkamers zijn voorzien van een vaste kast. Badkamer met douche en wastafel. 2e Verdieping: zolder is bereikbaar door middel van een vlizotrap. Tevens staat hier de C.V.-ketel (1992) opgesteld. De zolder biedt de mogelijkheid voor het creëren van een extra slaapkamer. Bijzonder heden: grondoppervlakte circa 123 m2. Inhoud circa 275 m3. De woning is gelegen nabij winkels en openbaar vervoer en is gedeeltelijk voor zien van dubbel glas. Aanvaarding in overleg. de pater In het gezellige oude centrum van Waddinxveen worden 4 (vier) vrijstaande en 2 (twee) gescha kelde woon-/werkvilla’s gebouwd. Afhankelijk van het type woning varieert de inhoud van circa 725 m3 tot circa 800 m3. De woning en de kantoor-/praktijkruimte hebben een aparte ingang, maar de werkruimte is ook binnendoor bereikbaar. U bent natuurlijk vrij in uw keuze om het werkver trek voor privé of zakelijke doeleinden te gebruiken. Iedere villa heeft meerdere parkeerplaatsen op eigen terrein en een ruime garage/berging. De riante woonkamer is tuingericht en afhankelijk van het type woning, biedt de 1e verdieping ruimte voor 3 (drie) of 4 (vier) slaapkamers en een riante zolder berging is bereikbaar d.m.v. een vaste trap. De villa’s zullen worden gebouwd van mooie, kwalitatief goede en duurzame materialen. Riante twee-onder-één kapwoning met 5 (vijf) slaapkamers fraai gesi tueerd aan een singel in de wijk "De Zuidplas" op loopafstand van scho len, winkels en het openbaar vervoer. Dit perfect onderhouden heren huis met een inhoud van ca. 550 m3 is in ca. 1990 gebouwd op ca. 247 m2 eigen grond. Indeling: entree. Modern betegelde toiletruimte met fontein. Grote woonkamer, opp. ca. 57 m2, met open haard, aan de voorzijde een erkerkozijn en aan de achterzijde een schuifpui. Woon keuken, opp. ca. 20 m2, met een in L-vorm opgestelde moderne inrich ting compl. met inbouwapparatuur. De voormalige garage/berging, opp. ca. 10 m2, is ook binnendoor bereikbaar. 1e Verdieping: overloop, toilet met fontein. 3 (drie) ruime slaapkamers, waarvan 1 (één) met balkon. Modern betegelde badkamer ingericht met ligbad, wastafel en stoom- douchecabine. 2e Verdieping: overloop, ruimte met een opstelplaats voor wasapparatuur en de C.V.-combiketel. 2 (twee) zolderkamers, waarvan 1 (één) met dakkapel en 1 (één) met Velux dakraam en berg ruimte achter de knieschotten. 3e Verdieping: d.m.v. een schuiftrap is de vliering te bereiken. Bijzonderheden: de voor- en achtertuin zijn fraai aangelegd. In de achtertuin staat een houten berging. De woning is voorzien van dubbel glas, dak-, gevel en vloerisolatie. Aanv. in overleg. Vraagprijs Zeer goed onderhouden half-vrijstaande woning gesitueerd aan één van de mooiste lanen van Boskoop. Indeling: entree. Royale L-vormige woonkamer voorzien van een eiken parketvloer, 2 (twee) marmeren schouwen waarvan 1 (één) met gashaard, gestukadoord plafond met kroonlijsten, 2 (twee) vaste kasten en een toegang tot de kelder. De woonkamer is groot ca. 8,50 x gedeeltelijk 3,70 en gedeeltelijk 5,00 m.. Keuken met een in 2000 vernieuwde inrichting, compl. met gaskook plaat, RVS-afzuigkap, koelkast, combimagnetron en granito aanrecht- blad. Vanuit de keuken is de achtertuin (ca. 10 x gedeeltelijk 7 m.). De gecombineerde douche-/toiletruimte is opnieuw betegeld in ca. 2000. 1e Verdieping: overloop met Velux dakraam en vaste kast. 2 (twee) slaapkamers aan de voorzijde, resp. groot ca. 3,25 x 1,85 m. en 3,25 x 2,40 m.. De derde slaapkamer aan de achterzijde is groot ca. 2,75 x 4,10 m. 2 (twee) slaapkamers zijn voorzien van vaste kastruimte. Bijzonderheden: bouwj. ca. 1930. Inhoud ca. 300 m3. Grondoppervlakte ca. 305 m2. Gedeeltelijke dak-, gevel- en glasisolatie. De buitengevels zijn gereinigd en opnieuw gevoegd. De woning is recentelijk gereno veerd met behoud van div. originele details en is mede hierdoor zeer zeker de moeite van een bezichtiging waard. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs Grote en luxe afgewerkte villa met garage/berging en tuin op het zuid westen, gesitueerd op een schitterende locatie in het centrum van de gemeente Waddinxveen en nabij "De Gouwe". Indeling: hal, meterkast. L-vormige woonkamer, oppervlakte ca. 50 m2, met plavuizen vloer met vloerverwarming, gasgestookte open haard en deur naar betegeld ter ras op het westen. Trappenhuis. Kast. Toilet. Luxe ingerichte keuken (Siematic) met uitgebreide inbouwapparatuur. Achtertuin afgewerkt met sierbestrating. Garage/berging. Houten berging. 1e Verdieping: gang. 3 (drie) slaapkamers, respectievelijk groot circa 22 m2, 11 m2 en 11 m2. Mooi afgewerkte badkamer met ligbad, douche en dubbele wastafel. Kast. Apart toilet met fontein. 2e Verdieping: hobbyruimte, circa 24 m2, grenzende aan een balkon van circa 24 m2. Kamer, circa 12 m2 en een werkkamer van circa 12 m2. 3e Verdieping: bergzolder bereikbaar d.m.v. een schuiftrap. Bijzonderheden: bouwjaar circa 1995. Inhoud circa 600 m3. Grondoppervlakte circa 216 m2. De tuin is rondom voor zien van een schitterend metalen hekwerk. De wanden zijn grotendeels afgewerkt met sierpleisterwerk en sierlijsten langs de plafonds. Uitstekend geïsoleerd. Aanvaarding in overleg (planning circa 2e kwar taal 2004). Riante halfvrijstaande woning met inpandige garage/berging gesitu eerd in de gewilde woonwijk ‘Zuidplas 90’. Deze riante woning is onder fraaie architectuur gebouwd in ca. 1997 op ca. 223 m2 eigen grond en biedt een inhoud van ca. 550 m3. Indeling: entree. Licht betegeld toilet met fontein. Trapkast. L-vormige woonkamer, groot ca. 50 m2 met aan de voorzijde een fraai erkerkozijn en aan achterzijde een convectorput en een hardhouten schuifpui naar de tuin. De hal en de woonkamer zijn afgewerkt met een fraaie massieve kersenhouten vloer. De open woon keuken met marmeren vloer is voorzien van een luxe moderne keuken inrichting met granieten aanrechtblad en uitgebreide inbouwappara tuur. Via de keuken is de inpandige garage ook bereikbaar. 1e Verdieping: overloop, 3 (drie) slaapkamers waarvan de ouderslaapka mer is voorzien van dubbele deuren naar het balkon. Licht betegelde badkamer ingericht met ligbad, dubbele wastafel en douche. Separaat 2e toilet. 2e Verdieping: vaste trap, zolderkamer met dakkapel en diverse bergruimte. Hobbyruimte met opstelplaats C.V.-combiketel (1997). Bijzonderheden: fraai aangelegde achtertuin op het zuidoosten. Parkeerplaats op eigen terrein. Dak, muur- en vloerisolatie en dubbel glas. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs Zuidkade 14 Waddinxveen RECHTER ZIJGEVEL 6 (zes) halfvrijstaande luxe kadevilla’s aan ‘De Gouwe’ te Waddinxveen Wonen op niveau. Mooie plekjes aan het water worden schaars. Aannemingsbedrijf De Langen Van den Berg B.V. te Bergambacht is erin geslaagd 6 (zei) halfvrijstaande kadevilla’s te ontwikkelen, waarvan de achtertuinen direct grenzen aan de levendige rivier ‘De Gouwe’. Indeling: Behalve een inpandige gara ge/berging beschikt de villa ook over een carport. De plattegronden van de kadevil la’s worden gekenmerkt door een vide die de woonkamer van ruim 46 m2 ruimtelijk verbindt met de hieronder gelegen woon keuken. De bovengelegen slaapkamers zijn rondom de royale badkamer gesitu eerd. Doordat de woonkamer letterlijk en figuurlijk ‘op niveau' is gesitueerd, heeft u een prachtig uitzicht op de levendige rivier ■De Gouwe’ en het aangrenzende polder landschap. Koop-/aanneemsom: vanaf 415.000,-- v.o.n. 1

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 28