Polosters De Gouwe leggen accent op plaats laatste vier vanbunningen FordFocus Cool Edition normaal v.a. 17.150,- nu 14.650,- Basisschoolkampioen- schappen tafeltennis met de inruilpremie van maar liefst 2.500,- Bestel nu de geboortemunt 'OranjeVijf' en Geboortepenning! Flyers heren I niet in Play Off’s r±M I Nederlands Van Wijk Kerstklaver- www.ford-vanbunningen.nl Oudijk, Enthoven en jassen bij V.V.W’veen Vijftien geslaagden B-diploma WADDINXVEEN - In het Gouwebad De Sniep is op zaterdag 13 december weer gezwommen voor het B-di- ploma. Er waren vijftien kan- didaatjes, die allemaal zijn ge slaagd. De namen van de kinderen die het B-diploma gehaald hebben, zijn: Émile van der Wees, Bas van Ber- kel, Faith Ozan, Marbeth de Mik, Max Bouter, Lisanne Mulder, Jordy Benschop, Fer dinand Hartsuiker, Jennifer van der Meijdenjacke Blom, Anna Glazenborg, Danielle Jongejan, Ruben Baars, Perry Blom en Kovan Said. Inhalen Groeneweg in vorm kampioen Streetdance Verweij in poloselectie Kerstb ingo bij Be Fair C x (V De Focus Cool Edition is uitgerust met o.a.: Bel voor meer info: 0182 51 33 23 of mail naar: aertsglas@planet.nl 2 W F* - "yw J*» - - JT focus PAGINA 39 WOENSDAG 17 DECEMBER 2003 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Woonplaats: airco abs elektrische ramen c.v. a.b. boardcomputer radio/cassettespeler 2x airbag Adres: Postcode: Telefoonnummer: WADDINXVEEN - De jaar lijkse basisschoolkampioen- schappen tafeltennis vond op zaterdag 6 december plaats in het clubgebouw van t.t.v. Kwiek. In totaal namen 95 deelnemers van negen basis scholen deel. De jongens van groep zeven en acht speelden ’s ochtends, ’s Middags waren de meisjes groep zes, zeven en acht en de jongens groep zes aan de beurt. De wed strijden werden gespeeld op tijd. Bij de halve finales bij de jon gens groep acht versloeg Jan Zeeuw zijn broer Gert Zeeuw met 9-11. De andere halve finale ging tussen Rijnout Oudijk (Eben Haezer) en Damy de Zwart. Damy (Eben Haezer) ging door en won in een spannen de finale met 12-10/1 1-7 van Jan Zeeuw (Bethelschool). De overige uitslagen van de alphen bodegraven gouda t (0172) 47 56 41 t (0172) 63 17 17 t (0182) 51 29 77 uithoorn waddinxveen woerden t (0297) 56 69 77 t (0182) 61 01 70 t (0348) 49 60 60 Pn)s ind. BTW/BPM, exd. kosten rfklaarmaken en verwydenngsbijdrage. Innjilpremie is alleen geldig voor particuliere aankopen, 1 inruilpremie per auto, in te ruien auto moet minimaal 3 maanden op uw naam staanactie is geldig voor aanko pen vanaf 1 december 2003. urtertjke registratiedatum is 31 januari 2004. Afgeöeelde modellen kunnen afwijken van standaardspecificaties. h.k. onnesweg 26 europaweg 1c edisonstraat 2 sportlaan 17 noordkade 16 wagenmakersweg 1 WADDINXVEEN - Er is we derom koppelklaverjassen in de kantine van de V.V. Wad dinxveen (Sniepweg) op vrij dag I9 december. De avond begint om 20.00uur en er wordt gespeeld over drie rondes. Inschrijfgeld bedraagt 5,- euro per koppel, uiter aard zijn er voor de beste kaarters wederom mooie prijzen te winnen. AANBIEDING: Wanneer u vóór 1 januari 2004 één of meerdere zilveren/verguld zilveren Geboorte penningen of zilveren/verguld zilveren OranjeVijfjes bestelt, krijgt u €5,- korting op de hieronder genoemde prijzen! ZEVENHUIZEN - Voor de voetbalclub Groeneweg is voor zondag 21 december de inhaalwedstrijd vastge steld tegen Stolwijk. De wedstrijd in Zevenhuizen be gint om 14 uur. Overige in haalwedstrijden in de vijfde klasse: Garuda-Zwarte Pijl, Schiebroek-Aeolus. Garuda heeft voor het niet opkomen in de wedstrijd tegen Oude- water drie punten in minde ring gekregen. Het Goudse Olympia speelt zondag op eigen veld voor de Amstel Cup tegen het Haagse VUC. ONA speelt zondag 21 de cember een oefenwedstrijd tegen DONK, dat op vrijdag avond 2 januari 19 uur de nieuwjaarsreceptie houdt. finales zijn: Jongens groep zes: Mitch Huizer tegen Gert-Jan Oudijk 11-6/1 1-6, jongens groep zeven: Mark van Vliet tegen Johan Teeu- wen 8-1 I 10-12, meisjes groep zes/ zeven Inge de Jong tegen Leoni de Heer 11- 6/1 1-6, meisjes groep acht Corine van Heusden tegen Danielle Molenaar 5-1 l/l I- 7/14-12. Het toernooi werd geleid door de wedstrijdleiding Niels Marchand en Leon Bouwman. De wedstrijden werden geteld door Kwiek jeugdleden. De nummers één tot en met vier van alle groe pen mogen in maart 2004 deelnemen aan de volgende ronde regionaal. Dank gaat vooral uit naar Jörgen Reichard die veel tijd en moeite heeft gestoken in het voorbereiden van dit toernooi. WADDINXVEEN - Tien rijders van de Gouwe Streek mochten zondag weer wedstrijd rijden. Jeroen Enthoven was de eerste van de groep die een dik per soonlijk record (PR) reed op de vijfhonderd meter. Met zijn 55,72 was hij weer dik een se conde sneller dan zijn oude PR. Gonnie Oudijk reed bijna een seconde van haar oude tijd af en bereikte de finish in 1.00,55 Daarna was het Mark van Wijk die zijn PR scherper stelde door meer dan een seconde sneller te rijden. Hij bereikte de finish in 57,47 seconde. Reinout Oudijk was echt in super vorm en haalde bijna 2 seconde van zijn tijd af. Zijn nieuwe PR staat nu op 59,44. Marloes Rehorst wist ook deze wedstrijd haar PR met twee tienden aan te scherpen naar 1.00,94. WADDINXVEEN - Twee streetdance groepen van Diana’s Free Aerobic hebben deelgenomen aan de Dutch Open wedstrijd in ’s-Herto- genbosch in het Sportion. Het was de eerste keer dat er werd meegedaan aan de ze wedstrijd. Er werd in de categorie Youth nieuwko mers meegedaan met twee groepen. De kinderen in de leeftijdsgroep zeven tot en met tien jaar behaalden he laas geen finale plaats en hoefde zondag niet terug om te dansen. De categorie vijf tien tot en met zeventien jaar behaalde een finale plaats. Zij hebben zondag de eerste prijs behaalt! Er wa ren acht deelnemende groe pen in het Sportion aanwe zig. De groep uit Waddinxveen bestaat uit acht enthousiaste meiden die naast school keihard trainen en veelal ook les geven aan nieuw komende streetdan cers en daarmee hun en thousiasme overdragen naar misschien wel een volgende winnende groep. Nereus kwam De Gouwe geen moment in gevaar. De voorma lige landskampioen uit Zaan dam heeft het team flink ver jongd. De oud-international Ingrid Rempt-Leijendekker is verreweg de meest gerouti neerde speelster. In de eerste periode kon de Zaanse ploeg de schade nog beperken. Ne reus nam nog wel de leiding door een doelpunt van Marjo lein Binnekade, maar met een fraai achterwaarts schot liet Kirsten Veldman de gelijkmaker aantekenen. In de tweede pe riode nam de thuisclub een 4-2 voorsprong door doelpunten van Kirsten Veldman, Petra Meerdink en Natascha Baatje, die weer aan het eerste team is toegevoegd in wedstrijden waarin De Gouwe niet over de internationals kan beschikken. Naast Gillian van den Berg zijn dat Karen Weerd en Brenda 0 GLA&anm betreurt het dat Van Erk, vroe ger keeper in het eerste team, is opgestapt. In de derde periode liep De Gouwe verder uit naar 8-3 door doelpunten van Suzan Kaynar, Natascha Baatje (straf- worp), Petra Meerdink en Mir jam Pet-Overdam (fraaie boog- bal). Aan Zaanse kant benutte Marjolein Binnekade een over- tal-situatie. In de vierde periode voegde de Waddinxveense vrouwen nog drie punten aan de score toe. Sandra Berckenkamp scoorde tweemaal, Petra Meerdink met een halve omhaal eenmaal. Eens te meer bleek dat Nereus aan kracht heeft ingeboet en amper kansen wist af te dwingen. Voor De Gouwe speelden Francine Lankhuyzen, Kim Mid dendorp, Petra Meerdink, Sand ra Berckenkamp, Natascha Baatje, Wendy van der Neut, Nikkj Hukker, Mirjam Pet- Overdam, Suzan Kaynar, Erica de Jong en Kirsten Veldman. Hoogenboom. Tijdens de wed strijd tegen Nereus maakte speaker Cees Kroon, die op za terdagmiddag speaker is bij de voetbalvereniging ARC uit Al phen aan den Rijn, bekend dat ook de Waddinxveense doel- vrouwe Francine Lankhuyzen aan de nationale selectie van coach Paul Metz is toegevoegd. Volgende maand vertrekt Oranje met Lanckhuyzen voor een trainingsstage in Australië. Het tweede doelpunt van Ne reus werd gescoord door Leo- nie van der Molen. Ingrid Rempt verzuimde de aanslui- tingstreffer te scoren. Zij stuit te op doelvrouwe Francine Lankhuyzen. Mirjam Pet-Over- dam zag een strafschop gestopt door de Zaanse doelvrouwe Inge Jansen. De pas getrouwde Mirjam Pet-Overdam speelt te gen GZC DONK haar af- scheidswedstrijd. Zij gaat een WADDINXVEEN - Heren I speelde afgelopen weekend in het belangrijke duel tegen Can- geroes zijn slechtste competi tiewedstrijd en verloor met 68- 79. Doordat BS Leiden in Rotter dam wel wist te winnen van Rotterdam-Zuid, plaatst Flyers zich niet voor de play off’s en speelt de tweede helft van de competitie in de 2e klas Rayon. LUSV wordt langzamerhand een tegenstander voor Dames I waar op voorhand niet van gewonnen kan worden. Winst was er wel voor Heren 2, Dames 3, Jongens Junioren 2, Jongens Kadetten 2 en Jongens Mini’s I. Nipt verlies was er voor Jon gens Kadetten 3. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense waterpoloër Paul Verweij, die voor de hoofdklas ser ZPB uit Barendrecht uit komt, behoort tot de voorlopi ge Nederlandse selectie, die eind januari in Rio de Janeiro de kwalificatie moet spelen voor de Olympische Spelen in Athene. NaastVerweij zijn door bondscoach Ron de Vogel uit genodigd: Marc Nolting (AZPC), Gijs de Koek (ZPB), Ronald Sol (AZC), Eelco Uri, Matthijs de Bruijn.Arno Haven ga en Gerben Silvis (Olympic Nice), Robert van den Hoogen- band, Willem Wouter Gerritse, Frank Hoogland en Mark Sie wers (AZPC), Björn Boom, Kjell Boom,Tjerk Kramer, Niels Zuidweg, Pieter Boot en Pirn Visscher (AZC), Bas de Jong, Marco Schefffer en Richard van Eck (Polar Bears), Marco Booy (ZPB). Aim Door Bert Hertog WADDINXVEEN - De water- polosters van Van Uden/ De Gouwe doen het prima in de strijd om de KNZB Trophy. In het zwembad De Sniep werd met I 1-3 gewonnen van ~ZyNN Nereus. Toch is het behalen van de na tionale beker niet het eerste doel van de Waddinxveense vrouwen. „Het accent wordt gelegd om in de competitie om het landskampioenschap bij de laatste vier te komen”, zegt trainer/coach Jim van Es. „Drie keer eerder slaagde De Gouwe er in de play offs te bereiken. Twee keer werd een derde plaats behaald, een keer een vierde. De eerste keer waren we dicht bij de landstitel.” Voor verscheidene speelsters in Waddinxveen zou de titel de bekroning van hun waterpolo- carriere zijn. In verband met de voorberei ding van het Nederlands team op de Olympische Spelen in Athene lopen de reguliere en bekercompetitie dit seizoen door elkaar heen. Het is erg verwarrend om het verloop in beide competities uit elkaar te houden. Ook de speelsters en coaches hebben daar moeite mee.Van Es: „Ik bekijk het daar om van week tot week.” In het begin werden de wedstrijden voor de reguliere competitie in een neutraal bad gespeeld. Maar volgens Jim van Es is dat voorbij. In veel gevallen liep de publieke belangstelling terug. Volgend weekeinde worden de laatste competitie-wedstrijden voor de play offs, die in april beginnen, in eigen bad gespeeld. Om half zes neemt Van Uden/De Gouwe het in het zwembad De Sniep op I tegen Grando GZC DONK waarvan in de eer ste wedstrijd werd ge- wonnen. „Maar ook nu zal het niet gemakkelijk worden tegen de Goudse club”, dekt Van Es zich in tegen een te groot opti misme. „GZC DONK heeft re delijk goede speelsters in de gelederen.” Om halfzeven staat in hetzelfde bad de wed strijd De Gouwe 2- GZC DONK 2 op het program- ma. Op zondag 1 21 december speelt De Gou we de laatste wed- strijd in de kam pioenspoule tegen regerend landskampioen Het Ravijn uit Nijverdal. In de wedstrijd tegen de ZVW Bestellen doet u eenvoudig door onderstaande bon in te vullen. Daarna levert u deze in bij een van de Waddinxveense juweliers Robert den Haag, Spruijtenburg of Rebel of stuurt u het naar de S.N.F.W., p.a. Sweelinckhof 4, 2742 CD in Waddinxveen. Voor bestellingen via internet en meer informatie verwijzen wij u naar onze website, bereikbaar via www.waddinxveen.net. x zilveren OranjeVijf a €34,90 x - x zilveren Geboortepenning o €43,50 Uw naam: wereldreis maken en is daar door ook niet inzetbaar in het toernooi om de LEN Trophy, dat van 3 tot en met 7 maart in Madrid wordt gehouden. Ook Petra Meerdink moet, wegens werk, verstek laten gaan. Het is toegestaan om twee gastspeel- sters op te stellen en coach Van Es heeft daarvoor de interna tionals Noekie Klein (LZ’86) en Yvke van Belkum (De Zijl/LGB) uitgenodigd. Beide Leidse po losters gaan na de jaarwisseling aan de voorbereiding mee doen. De Waddinxveense en Boskoopse middenstand wordt benaderd voor bijdragen om de reis van de waterpolosters naar Madrid mogelijk te maken. Want de trip naar Spanje wordt buiten de normale be groting gehouden. Overigens is Henk van Erk, voorzitter van de ondersteunende commissie Gouwe Plus, opgestapt. Hij is het niet eens met het laten meedoen van buitenstaanders. Het bestuur van De Gouwe E-mailadres: Afhaaladres: O Robert Den Haag, Passage Q Spruijtenburg, Koningin Wilhelminaplein Q J.W. Rebel, Luifelbaan De waterpolosters van De Gouwe (witte caps) hadden weinig moeite met het Zaanse Nereus Zaterdag om half zes komt het Goudse GZC DONK in het zwembad De Sniep op bezoek. (Foto. Marianka Peters) WADDINXVEEN - Er weer kerstbingo bij voetbalclub Be Fair op vrijdagavond 19 decem ber. De kantine is sfeervol inge richt en niemand gaat zonder prijs naar huis. De avond begint om 20.00 uur. Medio januari 2004 geeft de Stichting Nationale Feestdagen Waddinxveen (S.N.F.W.) 1.000 nikkelen, slechts 200 zilveren geboortepenningen, 200 zilveren OranjeVijfjes én een beperkt aantal penningen en munten in verguld zilver uit. Zij doet dit ter gelegenheid van de geboorte van Prinses Catharina-Amalia. verguld zilveren OranjeVijf a €59,50 ..x nikkelen Geboortepenning a €5,- x verguld zilveren Geboortepenning a €69,50 D - S B - V "7, - - 7' CM

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 39