Waarde Certificaat Wij staan altijd voor u klaar: ook op zaterdag Waddinxveen In het presentatie ruimte voor uw woning in ons nieuw onder komen in Boskoop! Waddinxveen Waddinxveen Moerkapelle r makelaardij rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! Als je alles op ’n nieuwe j aar veel I I NVM Waddinxveen Waddinxveen tv-, IT B I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I Ja, wij willen graag dat er een makelaar langskomt voor een kostenloze prijsindicatie van ons huis, zonder enige verplichting Naam: Adres: Postcode/ plaats: Telefoon: Opmerkingen/ bijzonderheden: deServiceDesk Bijzonderheden: Deze goed onderhouden woning is in 1994 van twee woon huizen naar één woonhuis verbouwd. Verder is de woning grotendeels v.v. dubbele beglazing, muurisolatie en kunst stof en hardhouten kozijnen. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: De woning is geheel v.v. hardhouten kozijnen en dubbele beglazing. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: Zowel de woonkamer als de slaapkamer aan de achterzijde zijn v.v. elektrisch bedienbare zonwering. De servicekosten bedragen circa 104,44 per maand. Oplevering in overleg, maar kan eventueel per direct. Bijzonderheden: De woning is geheel v.v. kunststof kozijnen, deuren en iso latieglas. Een prima afgewerkte woning in uitstekende staat van onderhoud. Ingevuld Waarde Certificaat in een gesloten envelop opsturen naar Van ’t Hof Makelaardij, Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen of Zijde 64, 2771 EP Boskoop Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 Telefax 0182 - 61 84 38 Zijde 64, 2771 EP Boskoop Telefoon 0172 - 23 24 94 Telefax 0172 - 23 26 48 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl boskoop@hof-makelaardij.nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. inb.app.: combi magnetron, vriezer, koelkast, gaskook- Bijzonderheden: Deze woning heeft een aantal bijzondere details, royale woonkamer en slaapkamer en een groot souterrain. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: Schitterende siergrindvloer op de woonverdieping. Op par terre hardhouten kozijnen/ramen/deur. Smaakvol en per fect onderhouden object. Actieve, solide V.V.E.. Bijdrage WE. 56,10 per maand. Henegouwerweg 30 Vraagprijs 429.000,- k.k. Algemeen: Op loopafstand van het centrum, tegenover "De Gouwe" gelegen 2/1 kapwoning. Bwjr. 1928, 280 m2 eigen grond, woonopp. ca. 180 m2 en souterrain 70 m2 en een inhoud van ca. 750 m3. De garage staat achter in de tuin (O) welke via de poort bereikt kan worden. Indeling: Trapopgang; Inpandige berging: Grote werk-/ver- blijfsruimte; 2e Hobbyruimte/berging met 2 toegangsdeu ren. Begane grond: Entree/hal; Toilet met fonteintje: Meterkast; Riante woonkamer met 2 erkers: Eetkamer met deur naar het balkon: Gesloten in L-vorm opgestel de keuken (1996) v.v. plaat en RVS schouw; Tevens is hier de aansl. wasapp., aansl. vaatwasmachine, bergkast en deur naar het balkon. Ie Verd.: Overloop met c.v. opstelling; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; 1 Slaapkamer aan de zijde; 1 Grote slaapkamer aan de voorzijde met vaste kastenwand, wastafel en balkon; Luxe badkamer met vloerverwarming, douchecabine, lig bad en wastafelhoekmeubel. Noordkade 221 Vraagprijs 187.000,- k.k. Algemeen: Aan de rivier- "De Gouwe" gelegen uitgebouwde hoekwoning. Bwjr. ca. 1900,120 m2 eigen grond en inhoud ca. 254 m3. In ca. 1987 is deze woning grotendeels gereno veerd en aan de zij zij de en deels aan de achterzijde uitge bouwd. Verder beschikt deze woning over een geheel bestra te achtertuin met vrijstaande houten berging en direct uit zicht over "De Gouwe". Indeling: Entree/hal; Meter kast; Bijkeuken met wasmachine- aansl. en c.v. combi opstelling; Bad kamer met ligbad, douchecabine, vaste wastafel en designradiator; Toilet met fonteintje; Woonkamer met lichte kurkvloer, allesbrander en trapkast; Semi-open keuken met licht eiken L-vormige keukenopstelling v.v. koelkast, vrieskast, gas kookplaat, afzuigkap en elektrische oven. Ie Verd.: Overloop met toegang tot de bergvliering; 1 Werk/slaapka- mer aan de achterzijde met dakkapel; 1 Slaapkamer over de gehele diepte van de woning met dakkapel aan de voor- en achterzijde; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met dakkapel. J Willem de Rijkelaan 24 Vraagprijs 182.500,- k.k. Algemeen: Riante en comfortabele maisonnette met inpan dige berging, fraai verzorgd zonneterras (W) en grenzend aan gemeenschappelijke tuin. Bwjr. ca. 1963, ca. 300 m3 inhoud en woonopp. ca. 100 m2. Indeling: Parterre: Gang met vaste kasten, trapkast en trap naar le verdieping; 1 Grote achterslaapkamer met deur naar zonneterras en kastenwand v.v. schuifdeuren; 1 Kleine achterslaapkamer met kast v.v. aansl. wasapp.; Berging v.v. c.v.-combiketel. le Verd.: Entree/- gang met meter kast en toilet; Werkkamer met deur naar loggia en vaste kast; Royale doorzonwoonkamer; Luxe keuken (beuken/blauw) v.v. deur naar klein balkon en diverse inbouwapparatuur: gas kookplaat, afzuigkap (aluminium schouwmodel), vaatwas ser, koelkast en inbouwspots; Luxe betegelde douche met thermostaatkraan, fraai wastafelmeubel en paneelradiator. Van Hogendorpstraat 33 Vraagprijs 199.500,- k.k. Algemeen: In rustige woonomgeving en op loopafstand van scholen en het centrum van Moerkapelle gelegen eenge- zinstussenwoning. Bouwjaar 1969, inhoud ca. 350 m3, 102 m2 eigen grond en woonopp. ca. 125 m2. De woning heeft een voor- en achtertuin en een ruime vrijstaande stenen berging. Indeling: Entree, patio en een pad, welke is v.v. lichtdoorla- tende overkapping. Entree woonhuis; Hal met intercom, meterkast, toilet met fontein; Moderne keuken in hoekop- stelling v.v. koel- iMi /vriescombinatie, keramische kook plaat, afzuigkap, close-in boiler en eetbar; Voorts heeft de keuken veel kastruimte met o.a. een apothekerskast en een kast met aansl. wasapp.; Woonkamer met toegang tot de voortuin en open haard, le Verd.: Overloop, 3 Slaapkamers, waarvan 2 kamers toegang hebben tot het balkon; Luxe badkamer met vaste wastafel, toilet en douchecabine met afzuiging. 2e Verd.: Overloop; 1 Grote kamer/hobbyruimte met bergruim te en zowel aan voor- als achterzijde een dakkapel. Zuidplaslaan 419 Vraagprijs 174.000,- k.k. Algemeen: In appartementen complex ’t Suytende gelegen 3 kamer appartement met op het "Zuid/Westen" gelegen balkon. Het appartement is bereikbaar middels afgesloten entree met intercom en lift. De berging bevindt zich op de parterre. Het bouwjaar is 1994. Winkels en openbaar ver voer bevinden zich in de directe omgeving. Indeling: Entree/hal met garderobenis en intercom; Meterkast; CV kast - met Vaillant combi ketel (ca. 1994); Toilet met fontein tje; Badkamer met douchehoek, was machine en droge- raansl.; Woon kamer; Open keu ken met L-vormige keukenopstelling v.v. natuurstenen aanrechtblad, koelkast, vrieskast, gaskookplaat en afzuigkap; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste kastenwand en toegang tot het balkon; 1 Slaap/hobbykamer aan de voorzijde met vaste kastenwand. Kielkade 30 Vraagprijs 298.000,- k.k. Algemeen: In 1994 grotendeels verbouwd "dubbel" woon huis (hoekwoning) met uniek vrij uitzicht over de polder en riante fraai aangelegde achtertuin met achterom. Bwjr. ca. 1926, 288 m2 eigen grond en inhoud ca. 570 m3. Indeling: Souterrain: Woonkeuken met plavuizenvloer, Vaillant c.v.-combiketel en ruime U-vormige keukenopstel ling; Bijkeuken met wasmachineaansl.; Badkamer met lig bad, douchecabine, toilet en wastafel; Vanuit de keuken fraai uitzicht op en toegang tot de tuin; Tevens toe gang tot de riante inpandige berging met verwarming. Begane grond (straatniveau): Entree/hal; Meterkast; Riante woonkamer met marmoleumvloer, open haard en uitzicht over de pol der. le Verd.: Overloop met openslaande deuren naar het balkon; 3 Slaapkamers aan de voorzijde; 1 Bergkamer aan de achterzijde waar op eenvoudige wijze een slaapkamer te creëren is; Toilet met fonteintje. «n d iiimB »■-"»! w I i ■_van ’t hof ft Qfl deServiceDesk is een initiatief van de Van 't Hof Groep die hiermee haar diverse activiteiten als hypotheken, verzekeringen en financiële planning in één organisatie heeft geïntegreerd. Onze glasheldere filosofie staat beschreven in onze brochure, die u natuurlijk gratis kunt aanvragen. Maar natuurlijk kunt u ook een vrijblijvend een afspraak maken met een van onze medewerkers voor een informatief gesprek en een persoonlijk advies.

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 44