WSE kanshebber op tweede periodetitel Korbis ook in zaalkorfbal in tweede klasse n Koudekerk passeert Moerkapelle 4 «f I met hakken over de sloot Flyers Heren Overwinning waterpolo heren I tegen Hoorn - Podiumplaats d PAGINA 21 WOENSDAG 18 FEBRUARI 2004 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Waddinxveense schakers geklopt door aartsrivaal Rolling’90 huldigt vrijwilligers en NK kampioenen Moerkapelle 3 heeft klein wondertje nodig Be Fair kent goed valentijnsweekeinde WADDINXVEEN - De heren van Be Fair won afgelopen zater dag de thuiswedstrijd tegen hek- ploeg de rekening gepresenteerd kensluiter Servylo met 3-0 (25- 18, 25-16, 25-23). De Verlies voor Waddinxveense- volleybaldames Be Fair 1 ff IV W*" K pp - I I’ F - I k E> moeite had (5-0) met een verzwakt Floreant. der Vis) Boys I6-2I. Be Fair-trainer Eric de Ridder kon naar hartelust wis selen tegen Servylo. In de uitwed- ning hielden met de openings treffer. Zoals zo vaak viel deze nu koste van een hoekschop redden op een moment waarop de sup- gunstige positie over het doel van Rogier Streng. Trainer Van Dijk moest op nieuw improviseren met zijn opstelling. De Waddinxveense oefenmeester heeft al geen grote groep tot zijn beschik king, maar als dan ook nog voetballers door blessures of wintersport wegvallen dan blijft er van de mooi bedachte plan netjes weinig over. Oud-speler Marcel van Dijk, die vrijwel ze- ker ook in het volgende seizoen trainer van WSE is: „Tien van de negentien spe- I Iers waren fit. Dit 1 was de tweede wedstrijd dat ik met Guido Hack en Hafid Assoulymani voorin kon spelen en nu viel Hafid weer Martijn Sol en John Mulder zijn naar de wintersport, maar zijn wellicht in de komende inhaal wedstrijden weer inzetbaar. WSE-SJZ was een gelijk op gaande wedstrijd, die echter bitter weinig doelrijpe kansen opleverde.Van WSE viel dat, on danks de absenties, een beetje tegen, van SJZ daarentegen minder. De ploeg uit Zoeter- woude scoorde in vijftien wed strijden slechts zestien doel punten, evenveel als Kickers dat onderaan bengelt. Met slechts elf tegentreffers heeft SJZ wel een sterke verdediging hetgeen ook WSE ondervond. In de eerste helft had alleen Imad Sa- ouny twee mogelijkheden om te scoren. In beide gevallen schoot Saouny naast het doel, dat betrouwbaar werd verde digd door Jean Pierre Meeder. Voor het gevaarlijkste moment van SJZ zorgde middenvelder Mark Versteeden, die rakelings naast knalde. Omdat Peter Oosterom met verve verdedig de probeerden de bezoekers het met schoten uit de tweede lijn die geen succes opleverden. In de tweede helft hetzelfde speelbeeld. Hard werken, maar weinig goede combinaties. In de 78ste minuut kreeg Guus van der Hoeven op aangeven van Freek Verzaal een goede kans om SJZ aan de leiding te bren gen, maar zijn schot was te zacht om doelman Rogier Streng in het nauw te brengen. Even daarvoor was Peter Oos terom tegen een gele kaart van scheidsrechter M. Rampersad WADDINXVEEN - De korfbal club Korbis bereikte een mijlpaal in de geschiedenis. In het veld- korfbal speelden de Waddinxve- ners al in de tweede klasse, in het zaalkorfbal werd dat niveau ook bereikt. Zaterdagavond werd Korbis door een nipte 12-11 Door Bert Hertog WADDINXVEEN - De krachtsverhoudingen in de vierde klasse B van de zondagcompetitie ontlopen elkaar niet veel. Het verschil tussen SJZ, tot zondag voor de 0-0 te gen de voetbalclub WSE koploper, en de nummer zes ROAC bedroeg slechts zeven punten. Omdat de impro ductiviteit van SJZ in Waddinxveen opnieuw schrijnend aan het licht kwam werd de ploeg uit Zoeterwoude als lijstaanvoerder gepasseerd door Meerburg, dat geen uit Rotterdam aangelopen na dat hij de doorgebroken Joost Spierenburg had neergelegd. Opstellingen: WSE: Streng,Van der Spoel, Oosterom, De Lange (Swinkels).Van der Wal, Van Swieten, Saouny (Hoogerdijk), Luuk Schwiebbe, Assoulymani (Elabeidi), Hack, Steenwinkel, SJZ: Meeder,Van Bergen,Van der Poel, Wouter van der Hoe ven,Versteeden,Van de Raken, Guus van der Hoeven, Rietker ken,Verzaal,Van Nierop, Spie renburg. lenaar Pieter Lips, terwijl de wedstrijd daar nauwelijks aanlei ding toe gaf. Bij Floreant volgt aan het einde van het seizoen de vroegere Jodan Boys-voetballer Murat Karna het vertrekkende trainersduo Cees Verbree/Bert Kouer op. Karna is nu assistent van trainer Willem den Besten bij Nieuwerkerk. In het zondagvoetbal verloor Groeneweg in Reeuwijk met 4-2 van RVC’33. Na een kwartier kreeg Pascal Crielaard de rode kaart waardoor de Zevenhuize naren met tien man verder moesten. Drie minuten later was het 1-0 en binnen een kwartier 3-0. Maurice Eckhard scoorde uit een strafschop 3-1 en maakte er twee minuten na de rust 3-2 van. Balverlies leidde tot 4-2 door Schoonderwoerd. Zondag speelt Groeneweg thuis tegen Goude- rak (wedstrijd van de week) en een week later wordt ingehaald tegen Stolwijk. Waddinxveen keek tegen Aeolus al snel tegen een 0-2 achterstand aan. Daarna scoorde Stephan Kanters tegen. Na 1-3 werd het in de tweede helft 1-5 voor de Rotterdam mers. het cruciale moment werd deze gemist waarna de thuisclub echt opgelucht adem kon halen. Ove rigens zou ook bij een gelijkspel de titel al naar het kordate Kor bis zijn gegaan. Het sfeertje zat er in de sporthal De Dreef echt in. Vele in blauw wit getooide supporters zaten op de tribune om Korbis de laat ste lastige horde te laten nemen. Spandoeken hingen aan de muur, discomuziek dreunde door de zaal en de speaker was niet té verstaan. Vriendenschaar begon sterk. Nog binnen zes minuten braken de Bodegravers de score open (0-1) en via goed aanvals- spel werd even later een 1-3 voorsprong bereikt. Daarna kwam Korbis sterk te rug. De veel scorende Marco van Leeuwen scoorde uit een straf- worp 2-3 en Donja van Otterloo en Niels Graafland zorgden er voor dat Korbis voor kwam te staan. Mede door een strafworp en een afstandsschot van Van Leeuwen werd het 7-5 waarna Van Leeuwen een strafworp mis te. In de tweede helft haalde Vrien denschaar, dat eveneens werd gesteund door een flinke schare supporters, op tot 10-8 door een mooi afstandsschot van een Bodegraafse speelster. Die marge bleef het scorebeeld bepalen. Marco van Leeuwen liet 12-9 MOERKAPELLE - Het bestuur van rolschaatsvereniging Rol ling’90 huldigde afgelopen zater dag in Dorpshuis Op Moer alle vrijwilligers en kampioenen van het NK Show- en Formatierij- den. Twee van de bevlogen en zeer enthousiaste vrijwilligers, Lenie van 'tWout en Marian Kris pijn, kregen symbolisch hun vleu gels uitgereikt door voorzitter Ciska Dijkema. Caroline Oskam, die ook dit jaar weer de leiding had over al de showkleding, kreeg een kroon. Geheel in stijl kreeg Ed Koorevaar een Edison voor het bewerken en op de site zetten van alle filmpjes. Daarna was het de beurt aan de sporters die één voor één hun behaalde NK medailles mochten ophalen. De kampioenen gaan allemaal naar Italië. Alle andere vrijwilli gers kregen een sjaal van het NK 2004. ploeg scoorde makkelijker en beter bij de vele strafworpen (41 in de gehele wedstrijd) en hield uiteindelijk nog vier punten over van de voorsprong. Uitslag 68-64. Topscoorder: Wim Koole met I I punten. Dames I begon goed aan de wedstrijd tegen MSV. Beide teams speelden vol op de aanval en dat resulteerde in een 16-16. In de tweede pe riode ging het bij Flyers stroever en de thuisploeg profiteerde daar dankbaar van en nam via 21-7 een ruime voorsprong. In de derde periode vochten de Waddinxveense dames knap te rug en wisten via 7-14 de ach terstand terug te brengen tot zeven punten. De vierde periode ging aanvankelijk gelijk op. Flyers verdedigde goed, maar toen de afstandsschoten van MSV doel begonnen te treffen, was er voor de Waddinxveense dames geen eer meer te behalen. Uitslag 69- 52.Topscoorder:Anita van Unen met 19 punten. Heren 2 behaalde uiteindelijk nog een makkelijke overwinning op Woody Blues. De start van beide teams was niet goed. Nie mand kon echt de weg naar de WADDINXVEEN - De teams van Flyers speelden vorige week niet echt sterk. Heren I redde het net tegen New Stars. Dames I verloor de uitwedstrijd in Noordwijk van MSV. Winst was er voor Heren 2, Heren 3 en Gemengd Benjamins I.Verloren werd er door Jongens Junioren IMeisjes Aspiranten I en Jon gens Aspiranten 2. Heren I begon slapjes aan de wedstrijd tegen New Stars en liet het initiatief over aan de gas ten. Pas tegen het einde van de eerste periode kwamen de Waddinxveners beter in hun spel en de periode werd afgeslo ten met een 12-12 stand. In de tweede periode ging het nog een stukje beter en nam Flyers via 19-15 een kleine voorsprong. Nadat Flyers in de derde perio de tien punten op rij scoorde, begon het foutenfestival. Beide teams scoorden bijna uitsluitend uit strafworpen. Via 19-13 kon de thuisploeg een royale voor sprong opbouwen. In de vierde periode dacht Flyers de wed strijd rustig te kunnen uitspelen, maar New Stars vocht terug en kwam nog dichtbij. De thuis- Het kampioensteam bestaat uit Marco van Leeuwen, Niels Graafland, Marjolein Visser, Don ja van Otterloo, Jaco Wineke, Gerben Wijnstra, Stefanie Visser en Patricia Belt. MOERKAPELLE - Het vorig jaar gepromoveerde derde team van schaakvereniging Moerkapelle speelde afgelopen vrijdag in Ca- pelle aan den IJssel tegen CSV 3. Punten waren hard nodig, want Moerkapelle 3 stond laatste in een klasse van acht teams. Uit eindelijk degraderen twee teams. Ron Droog bevond zich bij een 3-3 tussenstand als laatste speler in een gecompliceerde stelling die alle kanten op kon. Maar het derde team verloor met de kleinst mogelijke cijfers.Hier- door is het team nog vaster op de laatste plaats gedrukt. De twee resterende duels moeten gewonnen worden,misschien kan dan degradatie nog ontlopen worden. De punten werd deze keer behaald door Christiaan Noorland, André Corpeleijn en Stefan van der Zalm. Patrick Stam speelde als enige remise. Korbis en Vriendenschaar speelden een spannende kampioenswedstrijd. De Waddinx veners wonnen met 12-11 en zijn daardoor onbereikbaar voor de concurrentie. (Foto: Uesbeth van De achterstand van WSE op Meerburg bedraagt vijf punten, maar de Waddinxveners heb ben nog een wedstrijd te goed. Komende zondag haalt WSE in bij NSV’46 in Noorden, een week later wordt gespeeld bij Nieuwkoop. Die wedstrijd geldt voor de tweede periodetitel waarop WSE een goede kans maakt Kampioensillusies zijn er bij de vereniging uitWaddinx- veen-Noord niet te bespeuren, wel wil WSE graag meedoen aan de nacompetitie, die meestal flink I wat publiek l trekt. Trainer Marcel van Dijk toonde zich tevreden met het gelijkspel dat tegen SJZ werd behaald. De 0-0 uitslag gaf de krachtsver houding goed weer, maar toch mocht de thuisclub blij zijn dat die uitslag ook na afloop op het wedstrijdformulier kwam. Im mers in de slotfase miste SJZ twee dotten van kansen om de wedstrijd in het voordeel te beslissen. In beide gevallen kwam de linkerspits Joost Spie renburg niet tot scoren. Eerst zag Spierenburg de bal na zijn inzet door de Waddinxveense verdediger Peter Oosterom van de doellijn gehaald, daarna kopte dezelfde speler uit een voorzet Stefan van de Raken in aan de andere kant. Vlak voor de rust kwam de bal als het ware uit de lucht vallen voor Jeroen de Wild. De nummer I I bedacht zich geen moment en liet met een welgemikte trap zijn derde seizoenstreffer aantekenen: 1-0. Daarvoor had doelman Mark Huisman een Boskoopse voor sprong voorkomen door razend snel te reageren op een schot van de doorgebroken routinier Ron van der Laan. Met Chris Miltenburg voor Mar tin Geers probeerde Floreant na de pauze de voorsprong te ver hogen. Na een vrije schoot Roel de Mos, dit seizoen de meeste keren bij de Boskopers de ,man van de match’ rakelings over en miste ook Van der Laan de juiste richting met zijn schoten. In de 33ste minuut kwam Moerkapelle verdiend op gelijke hoogte door invaller Jurn Hoogma, die de bal na een voorzet van Ron Kievit inkopte: l-l. Daarna eiste scheidsrechter Edwin Looije uit ’s Gravenzande de hoofdrol voor zich op met gele kaarten voor de Boskopers Chris en Evert Mil tenburg en Ron van der Laan en een rode kaart voor Moerkapel- voor het verzuim toen Raymond Wens met een onverwacht schot scoorde: I -1 In Boskoop verzuimde Moerka pelle in de eerste helft op voor sprong te komen. De kansen daarop waren aanwezig. In de 22ste minuut tikte Gido Stuur man de bal na een pass van Men- WADDINXVEEN - Heren I en dames 2 speelden afgelopen za terdag thuiswedstrijden. In Gou- webad 'De Sniep’ won heren I met 9-3 van Hoorn, terwijl da mes 2 NVA/HHC uit Haarlem met I 1-2 huiswaarts stuurde. Da mes I was vrij.Voor de ploeg van trainer/coach Jim van Es breken spannende tijden aan. Bij heel van Uden-De Gouwe is nu de Euro- pa-koorts echt merkbaar. Onder andere wordt aanstaande dins dagavond om 19.30 uur in Wad dinxveen een oefenwedstrijd ge speeld tegen de herenselectie van BZ&PC uit Bodegraven.Voor de ploeg van trainer/coach Anton Heiden stond afgelopen zaterdag een belangrijke wedstrijd op het programma. Immers in een span nende competitie, zoals de 2e klasse Bond, is het belangrijk dat je tegen lager geplaatste ploegen punten haalt. Op papier zijn de heren van Van Uden-De Gouwe de betere ploeg, maar in de prak tijk moest nog wel gewonnen worden. Jaco de Jong opende de score en zette zijn ploeg op een I -0 voorsprong. In de tweede pe riode was het wederom Jaco de Jong (2x) en Bas Pronk die hun ploeg naar een 4-2 voorsprong leidden. In de derde periode was concurrentie verspeelde punten tegen elkaar:VTC Woerden-Vre- vok 3-1 en Jodan Boys-Thor 2-2. Een beter valentijnsweekeinde kan de Waddinxveense formatie zich niet wensen. De stand aan kop is VTC Woerden 16-25, Be Fair l4-24,Vrevok 15-21 en Jodan no Verschoor over, miste de ijve rige Ron Kievit na een scherpe voorzet van Danny Pols en zag Pieter Lips in gunstige positie strijd tegen de Gouwenaren ging doelman Jordi Slappendel ten het nog mis in de derde set, maar in Waddinxveen waren er geen problemen. De wisselspelers gre- potters van Moerkapelle al reke- pen dan ook deze mogelijkheid aan om zich in de kijker te spe len. Jochem Vermeulen en Jeroen Lagrouw lieten een goede indruk achter en lieten zien dat de strijd om een plek in de basis steeds groter wordt. Be Fair blijft in dit seizoen ongeslagen en probeert komende week in de beker een ronde verder te komen. WADDINXVEEN - Het eerste team van Waddinxveen heeft met een ruime nederlaag van het tweede team van Messemaker verloren; het werd 6-2 voor de aartsrivalen uit Gouda. Het vier de team deed het beduidend be ter; ze wonnen met 5,5-2,5 van het vijfde team van Krimpen a/d IJssel. Erik Hennink is na de 20e ronde de nieuwe koploper van de onderlinge competitie door dat Theo van Herk verloor. Het eerste team van Waddinx veen speelde vorige week maan dag een uitwedstrijd in Gouda te gen het tweede team van Messemaker. Het team van Mes semaker had nog revanchegevoe- lens overgehouden van vorig sei zoen, toen hielden de Waddinxveners Messemaker op eigen bodem van het kampioen schap af.WSV stond aan het be gin van de wedstrijd op een 1-0 voorsprong dankzij Wim Hen nink, die een week geleden voor uitspeelde. Dit leek een goede uitgangspositie voor een mooi resultaat. Het mocht echter niet baten. Messemaker kwam op ge lijke hoogte, nadat Leo van der Haven ongelukkig op tijd verloor. Hans van Woudenberg, normaal zeker voor minstens een remise, verloor een paard in het midden spel en zag deze niet meer terug en verloor. Kopman Mark van Putten leek op remise af te ste venen, maar gaf een toren cadeau en kon opgeven. Ronald Dannis gokte verkeerd in de opening en verloor, een 4-1 achterstand. Een gelijkspel was nu het maximaal haalbare voor WSV Deze droom spatte echter gauw uiteen nadat Wim van Os verloor en daarmee kwamen de Waddinxveners op een onoverbrugbare 5-1 achters tand met nog 2 partijen aan de gang. Toen Wim van Vu uren ook nog verloor, leek het een grote afgang te worden voor de Wad dinxveners. Erik Hennink redde uiteindelijk nog de eer voorWSV, nadat hij zich terugvocht uit een moeilijke positie. De overwinning van Erik deed echter niets af aan de pijnlijke 6-2 nederlaag. Met nog twee wedstrijden te gaan, lij ken de kampioenskansen van WSV verkeken. overwinning op concurrent Vriendenschaar uit Bodegraven kampioen in de derde klasse. Al le reden voor een feestje in de volgepakte sporthal De Dreef waar de Waddinxveense suppor ters overigens tot en met de laatste minuut in spanning wer- WADDINXVEEN - Be Fair da mes I speelde afgelopen vrijdag avond tegen Delta dames I in Delft. In de eerste set speelde Be Fair slecht Slechte serves, foute passes en het niet afmaken van een bal resulteerden in een snel verlies van 25-12. In de tweede set was het precies andersom. Be Fair toonde wilskracht en speel de goed. Met 14-25 leek de wed strijd weer volledig open en was het niet duidelijk wie er zou gaan winnen. In de derde set blunder de Be Fair echter constant Wis sels die coach Van Maaren toe paste, bleken ook geen verbetering en Delta trok met 25-16 de set naar zich toe. In de vierde set werd er geen beter spel getoond. De gastvrouwen speelden minder geconcentreerd zo kon Be Fair in de laatste fase van de wedstrijd toch nog terug komen. Maar het bleek niet vol doende. Met 25-20 maakte Delta een einde aan de wedstrijd. den gehouden. Korbis, dat kort na het begin van de tweede helft een voorsprong had van vier punten, zag deze .veilige’ marge bijna verdwijnen.Toen de laatste minuut inging was de score 12- 11 waarna de Bodegravers een strafworp moesten nemen. Op aantekenen waardoor een gat leek geslagen. Door kort achter elkaar tweemaal te scoren haal den de gasten op tot 12-11 waarna een minuut later het ,We are the champions’ kon worden aangeheven. Felicitaties volgden en wethou der mevrouw Th. M. B. Gerts overhandigde bloemen aan de kampioenen. Trainer/coach Ro nald Pieck: „Tevoren had ik ge zegd: we moeten ongeslagen kampioen worden. Dat is ook gelukt, we hebben de meeste goals gescoord en de minste te gen gehad. Mentaal zijn we ster ker geworden. De tweede klasse zie ik met vertrouwen tegemoet, zeker als de ploeg intact blijft Het tweede team draait ook goed. Er zijn enkele spelers(sters) die aan de deur van het eerste kloppen. De op zet in het volgende seizoen wordt handhaven. In de veldcom- petitie spelen we al in de tweede klasse, maar staan we op een de- gradatieplaats. Daarom is deze promotie belangrijk.We blijven in geval in de tweede klasse korf ballen". ring vinden. Flyers scoorde al leen uit strafworpen, maar nam wel een kleine voorsprong (7-4). Hierna gingen de beide teams beter spelen, waarbij de thuis ploeg meer overwicht had. Via 14-7, 19-21 en 16-11 won Flyers met 56-43 en verloren de gasten hun eerste wedstrijd. Topscoor der: Edwin van Heiningen met 23 punten. Jongéns Junioren I had de ne derlaag tegen Crackerjacks aan zichzelf te wijten. De eerste pe riode ging misschien iets te mak kelijk (17-9), waardoor de con centratie verslapte en Crackerjacks de wedstrijd in handen kreeg. Flyers bleef de volgende drie periodes achter de feiten aan hollen. Enkele drie punters hielden de schade be perkt, maar winstkansen waren niet aanwezig. Via 14-22, 16-19 en 13-15 werd de stand 60-65 bereikt Topscoorder: Sebastiaan Overdam met 18 punten. Heren 3 had het alleen in de eerste twee periodes moeilijk tegen DAS. Via 7-6 en 10-10 bleef het spannend. Na de pauze kreeg de thuisploeg greep op de wed strijd en via 14-7 en 12-6 kwam een fraaie overwinning tot stand. Topscoorder: Niek de Jong met 15 punten. het duidelijk dat de heren lang zaam maar zeker meer grip kre gen op de wedstrijd en weinig kansen weggaven. Door doelpun ten van Remko Overdam, Jos van den Dool en Mark Hensen was de stand 7-2 aan het einde van derde periode; een voorsprong die in de laatste periode niet meer in gevaar kwam. Hoorn mocht in deze periode nog wat terugdoen, maar kon niet voor komen dat Wouter Steller en Bas Pronk de eindstand bepaalden op 9-4. De 11-2 overwinning van dames 2 van Van Uden-De Gou we op NVA/HHC I uit Haarlem was niet verrassend, want in Haarlem had de ploeg van coach Leo Hendriks al met 15-2 ge wonnen. Op papier was de ploeg toen sterker, omdat destijds ook Natascha Baatje en Erica de Jong van de partij waren. Niettemin zette de jonge ploeg NVA/HHC direct onder druk en werd in de eerste periode een 3-0 voor sprong behaald en in de tweede periode uitgebouwd naar 5-0.Via 5-1 werd de derde periode afge sloten met een 8-1 voorsprong. Ook in de vierde periode bleef dames 2 oppermachtig en kon een eindstand van I 1-2 worden bereikt. WSE telde tegen SJZ verscheidene invallers, maar bleef toch overeind. Over twee weken kunnen de Waddinxveners geblesseerd uit. Gelukkig kan ik de tweede periodetitel behalen. (Foto: Uesbeth van der Vis) vanaf 18 februari weer over To bias Wolfgram, die dan terug keert uit Curasao, beschikken. Ik hoop dat we leuk mee blij ven draaien en een periodetitel pakken". WSE mist al geruime tijd door een blessure de noeste verde diger Thijs van der Voort. De Waddinxvener maakte zich nu verdienstelijk als verzorger met de waterzak, terwijl hij in de tweede helft Richard Hooger dijk als grensrechter verving. Ook Arjan Houdijker en Frans Schwiebbe zijn geblesseerd. WADDINXVEEN - De voetbal club Koudekerk is Be Fair en Moerkapelle weer op de ranglijst in de vierde klasse gepasseerd. Terwijl de Koudekerkers met 0- 3 wonnen van Linschoten leden Be Fair en Moerkapelle tegen resp. Sportief (l-l) en Floreant (l-l) puntenverlies. Be Fair had voor de rust tegen het zwakke Sportief veel meer moeten sco ren dan de ene treffer van Koen Meijer. Vlak voor tijd kreeg de WADDINXVEEN - Jetske Wiersma behaalde afgelopen zondag de eerste plaats bij de baansprintkampioenschappen (100, 300 en 500 meter) bij de junioren c dames. Wiersma won alle drie de afstanden. De 100 meter reed zij in een clubrecord van 11,72. De 300 meter leverde met een tijd van 28,07 een Alge meen clubrecord op. Bij de jongens junioren C vero verde Jeroen van der Helm de derde plaats door onder andere een clubrecord op de 300 meter van 26,64. Bij de junioren B reed Jimmy de Lange een goed toer nooi, maar hij viel niet in de prij zen. Wel reed hij op de 100 me ter een Algemeen clubrecord van 10,79. Bij de pupillen bereik te Bauke Wiersma de vijfde plaats door onder meer een clubrecord van 29,33 te rijden op de 300 meter. De dag ervoor had Bauke zich op het Neder lands Kampioenschap voor pu pillen in Groningen naar een ver dienstelijke vierde plaats geschaatst. De 500 meter reed hij in een nieuw persoonlijk re cord van 47,01 en de 700 meter in 1.05,65. -iUi o.: - ■- u

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 21