Groeneweg verslaat acht Gouderakkers S|p)9@g)@0© Waterpoloteam dankzij sponsors internationaal /1F Be Fair heeft periodetitel voor het grijpen WADDINXVEEN - De voetbal club Be Fair heeft opnieuw de p •V fïg Schaker Ronald Dannis naar halve finale Nieuw record Wisselend succes Korbis Buitendijk grijpt naast brons Bingo bij ‘De Paddestoel’ Flyers Heren 2 haalt flink uit Stunt M’kapelle 2 tegen koploper Volleybalheren Be Fair behalen koppositie K— Bel voor meer info: 0182 51 33 23 of mail naar: aertsglas@planet.nl X 5 F I |L'v 9F- ■gr U PAGINA 19 WOENSDAG 25 FEBRUARI 2004 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Veldhoven met I I caramboles. l derby tegen Boys: 2-2. Bij winst van Koude kerk had Be Fair de tweede pe- riodetitel veroverd, maar deze kan nu zaterdag worden behaald in de uitwedstrijd tegen Hazers- woudse Boys. Trainer Cees Fransen: „Als Koudekerk had gewonnen zouden we nu al de tweede periodetitel hebben ge had, maar op termijn is het re- schikt, moet echter rekening houden met het feit dat de club de komende weken drie spe lers gaat missen. Bij de Gou- derakse voetbalvereniging is Remco Sutter als nieuwe voor zitter aangetreden. Opstellin gen: Groeneweg: Haan, Remco van Leeuwen,Terpstra, Bevaart, Van Erk, Boudewijn, Zijderhand (Klein), Arnoud van Leeuwen (De Boer), Rick van Yperen,Van Dam, Eckhardt, Gouderak: De Jager, De Jong, Vleggeert (Sleg- tenhorst), Den Ouden, Trouw borst, Acchoud (Van Kesteren), Kooy, Boer, Steenbergen, Bak ker, Evengroen. na- (Foto: Liesbeth van der Vis) Door Bert Hertog WADDINXVEEN - De wa- terpolosters van Van Uden/De Gouwe nemen van 2 tot en met 7 maart deel aan het internationale toer nooi om de LEN Trophy in Madrid. Het is de eerste keer dat de polosters uitWaddinx- veen in een internationaal toernooi in actie komen. De reis naar Spanje wordt moge- De ploeg van maart deelneemt aan het toernooi om de LEN Trophy in Madrid. lijk gemaakt door financiële bijdragen van achttien spon- sors.Aan reis- en verblijfkos ten is een bedrag van 15000 euro begroot. De Gouwe is in toernooi om de LEN Trophy ingedeeld in groep Al met Skif Moskou uit Rusland en het Griekse Olympiakos. In de andere poule A2 spelen Alcorcon Ma drid, het Duitse Wuppertal, naar het finaletoernooi, dat later wordt gespeeld.Tegelij kertijd met het LEN-toernooi in Madrid heeft ook in Eind hoven een LEN-toernooi plaats. Het team van Van Uden/De Gouwe dat op maandag I maart naar Madrid afreist be staat uit Francine Lankhuyzen, Kim Middendorp, Marion van Hooft, Sandra Berckenkamp, Karen Weerd, Wendy van der Neut, Gillian van den Berg, Natascha Baatje, Suzan Kay- nar, Erica de Jong, Niki Huk ken Kirsten Veldman, Brenda Hogenboom, Megan ter Braake en Mirjam de Meij. Trainer/coach is Jim van Es, fysiotherapeut Nancy van der Hoek en teammanager Elly Middendorp. Aanvankelijk zouden ook twee gastspeelsters, Noeki Klein van LZ’86 en lefke van Belkum van De Zijl/LGB, met De Gouwe meedoen, maar de KNZB gaf daarvoor geen toe stemming. In het verleden was het wel mogelijk om gas tspeelsters op te stellen. Bui ten het team zullen nog twin tig supporters, voornamelijk ouders, naar Madrid afreizen. Ook komen later in de week op eigen gelegenheid nog be stuursleden van deWaddinx- veense vereniging over. Vorige week werd nog een oefen- Jv GLASAlItK WADDINXVEEN - De teams werkten afgelopen zaterdag een beperkt programma af. Bij de senioren vielen twee ver- liespartijen te noteren: Korbis 2 verloor met 8-6 van tegenstan der Nieuwerkerk 3, terwijl Korbis 6 met 7-14 kansloos was tegen de kampioen ODI 2 uit Schiedam. Bij de junioren stelde de A2 na de verloren partij van vorige week ditmaal niet teleur: Sagit ta A2 werd met 8-17 opgerold. De A3 gaf een overwinning in de laatste minuten uit handen. Nieuwerkerk A3 was nipt met 9-10 te sterk. De B2 was in de wedstrijd tegen Merwede B2 niet trefzeker, maar wist met een 3-2 eindstand de winst wel naar zich toe te trekken. De B4 won overtuigender van Velox B15-0. De DI zette een prima prestatie neer door in Dor drecht met 2-3 van Sporting Delta Dl te winnen. Ook de andere D-teams, de D2 en de D3, bleven aan de goede kant van de score. Respectievelijk werden RWA D2 en Harga DI met 2-5 verslagen. De Fl deed goede zaken door een 8-0 overwinning op Vitesse Fl, zo dat een kampioenschap dichtbij komt.Twee wedstrijden eindig den onbeslist. De C4 speelde met 3-3 knap gelijk tegen Oranje Nassau C2 en het duel tussen deW3 en KCC W4 ein digde zoals het begon: 0-0. werden na beledigende opmer kingen tegen scheidsrechter Caspers uit het veld gezonden. Ook Acchoud zocht de zijlijn op, maar hij werd vervangen door Frank van Kesteren. Bij Groeneweg werd Arnoud van Leeuwen vervangen door Ca- millo de Boer. In de resterende tijd had Groeneweg geen kind meer aan het numeriek ver zwakte Gouderak, dat met acht man de wedstrijd uitspeelde. Invaller Camillo de Boer scoor de met fraaie schoten nog tweemaal en ook Rick vanYpe- ren liep nog een keer dwars door de verdediging richting doelman De Jager, die geen ver weer meer had. In de laatste WADDINXVEEN - Wijk en Speeltuinvereniging ‘De Padde stoel’ heeft aanstaande vrijdag een bingoavond. Er worden tien rondes gespeeld, plus een drank- en een geldronde. De entree is gratis voor iedereen vanaf twaalf jaar. De zaal is open vanaf 19.30 uur. speelden zonder de geschorste Cor Buitenhuis en Pascal Criel- aard. Buitenhuis kan zondag te gen Stolwijk weer meedoen, Crielaard heeft nog voor drie wedstrijden uitgesloten. Door de overwinning blijft Groene weg meedoen in de strijd om de twee promotieplaatsen. Bo venaan met 32 punten staan Stolwijk, dat na een tumultueu ze wedstrijd met 6-0 won van het zwakke PKC’85 en Zwarte Pijl, dat met l-l gelijk speelde bij Bergambacht. Groeneweg heeft 31 punten en RVC’33 en Gouderak 30. Gouderak, dat over een kleine selectie be- Door Bert Hertog ZEVENHUIZEN - Na het onverwachte verlies tegen RVC’33 in Reeuwijk zag de voetbalclub Groeneweg de thuiswedstrijd tegen Gouderak met enige zorg tege moet. Gouderak begon de competitie weliswaar slecht met drie nederlagen, maar bleef daarna elf wedstrijden ongeslagen. Aan die ongeslagen status kwam een einde in de wedstrijd tegen Groeneweg: 5-1. de waterpolovrouwen van Van Uden/De Gouwe, die van 2 tot en met 7 (Foto Liesbeth van der Vis) Basel uit Zwitserland en Sent- terit Pori (Finland). De Gou we begint op woensdag 3 maart met een wedstrijd te gen Olympiakos.Twee dagen later wordt gespeeld tegen Skif Moskou. Op 7 maart staan de wedstrijden om de vijfde en zesde plaats, de der de en vierde plaats en de fi nale op het programma. De twee beste teams gaan door pelle nog de volle winst kunnen bezorgen maar faalde voor open doel. In de zondagcompetitie kwam WSE bij NSV’46 er niet aan te pas: 4-1Drie van de vier Noor- dense doelpunten werden ges coord door Jelle de Jong. Ihmad Saouny redde de eer voor WSE. Guido Hack kopte in de eerste minuut naast. Waddinxveen was vrij. Programma voor zaterdag 28 februari: Hazerswoudse Boys- Be Fair, Koudekerk-Moerkapel- le, zondag 29 februari: Nieuw- koop-WSE, Groeneweg-Stolwijk. Wedstrijd van de week: Langs de Gouwe- loop, aanvang 13.30 uur. H minuut redde Richard Bakker de eer voor Gouderak (5-1), dat in het laatste kwartier een historisch dieptepunt beleefde. Het gebeuren binnen de lijnen werd met schaamrood op de kaken door de huidige en vroe gere bestuursleden aangezien. Ook voorzitter Adriaan Roos van Groeneweg had het liever allemaal anders gezien. „Nor maal spelen wij prettige wed strijden tegen Gouderak", sprak hij. En trainer Cor Haze- broek, die voor volgend sei zoen nog geen andere club heeft: „Jammer dat het zo Is ge lopen". De Zevenhuizenaren WADDINXVEEN - In de 21e ronde van de onderlinge com petitie liepen de nummers I, 2 en 3 uit bij hun concurrenten. Erik Hennink,Theo van Herk en Ronald Dannis wonnen hun par tijen. Ronald Dannis is dankzij zijn overwinning de eerste die zich heeft geplaatst voor de hal ve finale van de beker, hij deed dit ten koste van Jeroen Eijge- laar. Ronald Dannis speelde op donderdag 19 februari in de eerste kwartfinale van de beker tegen Jeroen Eijgelaar. Deze twee maakte er een ingewikkel de partij van. Ronald kwam na een tijdje beter te staan en zet te Jeroen mat. Ronald plaatste zich hiermee voor de halve eindstrijd van de beker, die op 8 april gespeeld wordt. In de huishoudelijke competitie speelde kampioen Erik Hennink met zwart tegen oud-kampioen Mark van Putten. Mark, die vori ge week nog Theo van Herk versloeg, speelde sterk en kwam erg goed te staan. Hij miste ech ter de juiste voortzetting en het leek af te stevenen op een remi se. Maar Mark verloor uiteinde lijk nog, doordat hij in tijdnood een dame weggaf. Theo van Herk speelde tegen de nummer 2 van vorig jaar.Wim Hennink. Theo zette Wim onder druk en creëerde een sterk paard. Wim deed nog wel zijn best, maar hij MOERKAPELLE - Het tweede team van de schaakvereniging Moerkapelle speelde vorige week dinsdag uit tegen koploper Dordrecht 3. Het team heeft het dit jaar moeilijk. De tegenstand is sterk en de huidige positie is net boven de degradatiestreep. Een goed resultaat tegen de koploper in een uitwedstrijd en ook nog eens met 2 invallers, is dan alleen maar iets waarop je kan hopen. Toch gebeurde het. Het werd een gelijkspel: 4-4. Degradatie is- nog steeds mogelijk. In de laatste ronde komt het team dat nu één plaats onder Moerkapelle 2 staat, Zwijndrecht 2, op bezoek. Een belangrijke wedstrijd, want bij een nederlaag is Moerkapelle 2 alsnog de klos. Tegen Dor drecht was er winst voor Arno Luinenburg, Boudewijn Weijer- mars (topscorer met 4 uit 6) en invaller Jacques de Lange. Kees van Vuuren en Arie Hoogduijn brachten met remises het 4e punt binnen. Michiel Rensen, Jan Blok en Kevin Bakker beten in het stof. Van Hees serveerde als zo vaak naar een ruime voorsprong, waarna het team de voor sprong eenvoudig kon uitbou wen door een goed blok en servicedruk. Aan het einde van de tweede set leek het Wad- dinxveense team enigszins in slaap gewiegd, maar bij 21-20 maakte Be Fair het gedecideerd af en trok de set naar zich toe met 21-25. De derde set was toen een formaliteit. Vrevok is door de nederlaag uit de top van het klassement verdwenen en staat net als Jodan Boys op zeven verliespunten meer. Al leen Woerden doet nog mee voor het kampioenschap. Kij kend naar de rest van de com petitie heeft de formatie uit Woerden het zwaarste pro gramma. VTC krijgt in haar laat ste drie wedstrijden Jodan Boys nog op bezoek en moet naar Be Fair en Nesselande, terwijl Be Fair de twee toppers alleen nog thuis krijgt. In de beker verloor Be Fair haar ongeslagen status. In Wateringen verloor de for matie van Eric de Ridder met I - 3 vanVelo. Na een goede eerste set, gewonnen met 15-25, verlo ren de Waddinxveners de grip over de wedstrijd. De spelers hadden duidelijk moeite met hal en trainer De Ridder kwam niet met de juiste oplossing boven tafel. Be Fair concentreert zich nu volledig op het behalen van het kampioenschap. 4. Bij Be Fair werd Johan Scheui- erman (wintersport) op zijn po sitie goed vervangen door Ste fan van Wijk. Henk-Jan Molenaar was rechtsachter en op links blonk Arnold Noorlander weer uit. Moerkapelle keek in de thuiswedstrijd tegen Zwammer- dam twintig minuten voor tijd nog tegen 0-2 achterstand aan. Daarna werd de geest over de blauwwitten vaardig en een 2-2 gelijkspel uit het vuur gesleept. Na een schot van Chris van Leeuwen op de lat opende Zwammerdam in de 25ste mi nuut de score toen Pieter Lips in een poging de bal weg te wer ken in eigen doel kopte. Direct na de hervatting maakte Chris van Leeuwen er 0-2 van waarna de bezoekers enkele dotten van kansen lieten liggen. Maarten Niessing verscheen twee keer voor Mark Huisman, maar slaag de er niet in de Moerkapelse doelman te passeren. Bij Moerkapelle maakte Jeroen Hertog plaats voor Rob van Leeuwen. Deze stelde Gido Stuurman in staat om 1-2 te scoren. Vijf minuten kopte Rob van Leeuwen uit een hoekschop van Danny Pols de gelijkmaker in: 2-2. Stuurman had Moerka- aantekenen. Gouderak ant woordde met een inzet van de jonge Jeroen Boer waarbij de bal van dichtbij werd gestopt door de Zevenhuizense doel man Gert Haan. Een minuut la ter schoot ploeggenoot Wim den Ouden uit een vrije trap rakelings over de lat. Bij Groe neweg verzuimde Menno van Dam uit een fraaie voorzet van de rappe Arnoud van Leeuwen de score te verhogen. Een gele kaart was er voor t Gouderakker Khalid Acchoud na een overtreding op Men- no van Dam. Dezelf- de Van Dam stelde even later Eckhardt in de gelegenheid de score te verho gen, naar de Zevenhuizense spitsspeler schoot in vrije posi tie over de lat. Tot halverwege de tweede helft verliep de wed strijd Groeneweg-Gouderak zoals meer wedstrijden tussen beide verenigingen in het verle den waren verlopen. Maar een tweede gele kaart voor Wim den Ouden (dus rood) bedierf de stemming binnen de lijnen en wijzigde het spelbeeld to taal. Jeroen Boer en Cees Trouwborst van Gouderak wedstrijd gespeeld tegen een mannen-combinatie van BZPC uit Bodegraven. Ook Karen Weerd was na haar blessure weer van de partij. Topspeelster Gillian van den Berg zal eerst nog met het Nederlands team deelnemen aan het Olympisch kwalifica tietoernooi in het Italiaanse Imperia, dat van 23 tot en met 29 februari wordt gehou den. De vier beste teams, twee uit elke poule, plaatsen zich voor de Olympische Spe len die komende zomer in Athene worden gehouden. Om de reis en het verblijf fi nancieel rond te krijgen stel de De Gouwe een Werk groep LEN Trophy in bestaande uit Jaap van Tol, Ad ri Berckenkamp, Elly Midden dorp, Nico Landheer en oud- eerste teamspeelster Riet Verwey. Berckenkamp: „Drie kwart van de bijdragen is af komstig van sponsors, die re gelmatig voor De Gouwe klaar staan. De verwachtingen is dat onze dames tegen de Russische en Griekse dames op de nodige tegenstand zullen stuiten. Wij zijn zeer benieuwd naar het resultaat.We hopen bij de eerste twee te eindigen. Voor het vertrek worden geen competitiewedstrijden meer gespeeld". ZEVENHUIZEN - De tweeënze ventig jarige R Korneef uit Bleis- wijk heeft bij de afgelopen zater dag gehouden Lions Rottemerenloop een nieuw re cord van I uur, I minuut en 47 seconden gelopen en wel over de uiterst incourante afstand van 11,7 kilometer. Hij miste namelijk het keerpunt van de 10 kilome ter en ontdekte dat pas toen hij al bijna een kilometer te ver was doorgelopen. Voor de extra moeite mocht hij na afloop een bos rozen mee naar huis nemen. De overige 263 deelnemers aan de vijftiende Lions Rottemeren loop legden het fraaie parcours zonder problemen af nadat de Zevenhuizense notaris Jansen om precies twaalf uur het start schot had gegeven. Richard Cnossen werd derde op de 5 kilometer Heren met een tijd van 20.43. Op de 21 kilome ter Dames Veteranen I werd Di ni den Braber derde met een tijd van 1.51.27. Een bijzondere ver melding in de uitslagen verdient ook Quinto (achternaam onbe kend) die op vier poten en keu rig aan de riem van zijn baasje de tien kilometer in I uur 13 minu ten en 45 seconden volbracht. Mede dankzij de ruime spon soring voor deze loop bedraagt de netto opbrengst bijna vierdui zend euro, een bedrag dat door de stichting Cordaid nog eens verdubbeld zal worden. Dit gehe le bedrag zal worden aangewend voor het meerjarige doel van de Lions Club Zevenhuizen: de her inrichting van een aantal polikli nieken in het binnenland van Su riname. Nadat in voorgaande jaren microscopen en medicijn- koelkasten waren aangeschaft zullen dit jaar, dankzij deelnemers en sponsors, meerdere zuur- stofsets naar de poliklinieken worden verscheept. kon niet voorkomen dat Theo won. Wim van Vuuren speelde Wim van Os helemaal zoek en won een kwaliteit. Hij vergat echter zijn tijd en verloor onge lukkig. Bert van de Knaap maak te het Bart van Putten erg lastig, maar Bart verdedigde zich goed met remise als gevolg. Herman Smitskamp gaf een stuk weg te gen Jan Muit. Het lukte Jan ech ter niet om deze materiële voorsprong uit te buiten. Heel onverwacht verloor hij uitein delijk nog van Herman. Albert Prins was donderdagavond al heel vlug klaar tegen Henk Stam. Albert won een stuk in de opening, waarna Henk opgaf. Ton Kuiper won op mooie ma nier de dame van Marco de Bruijn. Marco gaf zich echter niet gewonnen en wist zijn exe cutie nog heel uit te stellen, maar Ton won uiteindelijk toch. Dirk en Hans van Offeren had den een familie-onderonsje. Dirk kwam tegen zijn neef beter te staan en won materiaal en uiteindelijk ook de partij. Jan Kraijesteijn zette Laurens Ellers stevig onder druk.Jan kreeg een paar gevaarlijke pionnen en Lau rens gaf op.Teun van der Linden won een stuk van Randy Gird- hari en maakte dit bekwaam af en won. Stand aan kop: I. E. Hennink, 2. T. van Herk, 3. R. Dannis. WADDINXVEEN - Be Fair heeft door de 0-3 (18-25,21,25, 16-25) overwinning op Vrevok de koppositie overgenomen van Woerden. De Waddinxveense formatie heeft één punt meer dan Woerden met één wed strijd minder. De afstand met de sub-top, waaronder Vrevok, is nu zo groot dat alles aankomt op de thuiswedstrijd van dinsdag 23 maart tegen Woerden. Weder- Groeneweg had in de eerste helft moeite met Gouderak. In de tweede helft kregen de Zevenhuizenaren vrij spel dat drie Gouderakkers uit het veld waren gestuurd. om was Be Fair gedwongen te spelen in een vakantieperiode. Hierdoor ontbraken er vijf spe lers. De nog aanwezige volley ballers, Marc Poulissen, Eric van Hees, Bobby van Maaren, Edwin van Erk, Ronald de Rooy en Jo han Veldhuis werden aangevuld met Hans Lindhout, onder an dere trainer van heren 2 en da mes IOndanks het vroege tijd stip van aanvang startte Be Fair geconcentreerd en gedegen. In de eerste helft nam Be Fair tegen TAW een 0-1 voorsprong door een doelpunt van Patrick schreef.Tweede werd Van Vermeulen op aangeven van Wi en baut van der Wees. In de twee de helft was Be Fair beter. Pa trick Vermeulen scoorde na een MOERKAPELLE - Cor Buiten dijk van BV Moerkapelle speel de in het valentijnsweekend in de nationale finale Hoofdklasse Driebanden. Na op vrijdag bei de partijen te hebben verloren startte Cor op zaterdag weder om met een verliespartij. In de overige twee partijen wist leiding in de vierde klasse B ge- ’Haagse Cor’ uit Zoetermeer nomen. De Waddinxveners wel de volle winst te pakken, wonnen in Ter Aar met 0-4 van Met vier punten uit vijf wed- TAW Koploper Koudekerk ver- strijden op de zesde plaats be- speelde echter punten in de gon Cor aan de slotdag. In de derby tegen Hazerswoudse zesde ronde werd helaas weer verloren zodat hij de bronzen I plak wel kon vergeten. In de af- sluitende ronde wist Cor zijn 40 car. in 34 beurten te produ ceren zodat hij toch nog een plekje op de ranglijst kon stij gen. Met zes punten en een al gemeen moyenne van 0.795 een gemiddeld goede prestatie. Nederlands Kampioen werd R. sultaat van zaterdag beter". Levering uit Akersloot die te vens de kortste partij (24 beur ten in de Ie ronde) op zijn naam de Hoogen uit Nijmegen derde werd P. Mets uit Amers foort. De hoogste serie werd gespeeld door Van Kruisdijk uit pass van Martijn Clardeij 0-2 en op aangeven van Benjamin Gib bon 0-3.Vermeulen was ook be trokken bij het vierde doelpunt. Na een pass van de goed spe lende Jesse Kok werd hij ten val gebracht. De toegekende straf schop werd (in tweede instan- WADDINXVEEN - Heren 2 be- tie) benut door Koen Meijer: 0- haalde een ruime overwinning. Ook was er winst voor Jongens Kadetten IJongens Aspiranten I en Jongens Mini’s I. Verloren werd er door Meisjes Kadet ten I, Jongens Junioren 2 en Meisjes Aspiranten 2. Heren 2 trad aan tegen Zoebas uit Zoetermeer. De tegenstan der had ook slechts één wed strijd verloren en er werd door de thuisploeg een zware wed strijd verwacht. Maar vanaf het allereerste moment was duide lijk, dat Flyers niet op al te veel tegenstand hoefde te rekenen. De thuisploeg dicteerde de strijd en Zoebas had totaal niets in te brengen. De eerste periode werd 29-1 IDe volgende perio des gaven eenzelfde beeld en het wachten was op het passeren van de honderd punten.Via 19-5, 27-16 en 24-8 lukte dit net niet Uitslag 99-40. Topscoorder: Ed win van Heiningen met 19 pun ten. Jongens Kadetten I tegen Grasshoppers was een strijd om de voorlopige tweede plaats en om uitzicht te houden op de nummer één. De eerste twee periodes waren een spannende strijd. Via 19-15 en 15-15 kon Flyers met een kleine voor sprong de pauze ingaan. De der de periode was duidelijk voor Flyers en hierin bleek ook, dat de thuisploeg als team het beste van het spel had en niet Gras shoppers, dat het maar van twee spelers moest hebben.Via 18-12 kwamen de Waddinxveense jon gens op een, wat later bleek, be slissende voorsprong. De vierde periode werd afgesloten met 16-18. Einduitslag 68-60. De Zevenhuizenaren waren in de matige eerste helft tegen Gouderak meer in de aanval, maar hadden toch moeite om tot doelpuntrijpe acties te ko men. Eerst vlak voor de rust gelukte het Groeneweg een I- 0 voorsprong te nemen. De doorgebroken Menno van Dam werd neergelegd door verdedi ger Wim de Ouden. Een over treding, die scheidsrechter R. Caspers uit Noord- wijk bestrafte met een strafschop en een gele kaart. De strafschop van de Zevenhuizense topscorer Maurice - Eckhardt werd in eerste in stantie gestopt door doelman Jerry de Jager, die vroeger het doel van CVC Reeuwijk verde digde. De tweede poging van Eckhardt leverde wel een doel punt op: 1-0. Groeneweg leek de wedstrijd onder controle te hebben toen onmiddellijk na de aftrap voor de tweede helft Gouderak knullig balverlies leed. Menno van Dam kon daardoor meteen doorbreken. Hij bediende vervolgens de nog beter voor het doel staande Maurice Eckhardt, die 2-0 liet w - -

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 19