In de huid een ander kruipen van «uid-Afrika PKLITI e PWAschool neemt extra lokaal in gebruik Nieu Ie regio Actie Vraag Aanbod Sint Victorparochie Solidariteits- Colofon Volwassenen- ballet Kinderdisco in het‘Zuidhonk’ in Kreater Kledingbeurs De Regenboog maaltijd MEDISCHE DIENSTEN KERKDIENSTEN s zondag 9.30 uur dhr. G. Ter Beek, Groningen JUBILEUM RONDREIZEN M ■r PAGINA 7 WOENSDAG 10 MAART 2004 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN MID- Groens- spreker: de I Exclusief van uw jubilerende reisadviesburo, 2 bijzondere rondreizen! Weekblad voorWaddinxveen is een onafhankelijk weekblad, dat in een oplage van 15.300 exemplaren wordt uitgegeven en verspreid in Waddinxveen, Moerkapelle en Zevenhuizen. Weekblad voorWaddinxveen verschijnt op woensdag. Uitgever Dagblad van Rijn en Gouwe B.V. Alphen aan den Rijn Foto's van Liesbeth van der Vis vindt u op www.liesbethvandervis.nl zondag 10.00 uur ds. C. de Jong ’De Rank’, herv. Conf., Coene- coopcollege zondag I0.00 uur ds. M.A. Bos 18.30 uur ds. L. de Reuver, Bos koop, lofprijzingsdienst spoedgevallen tel. 0180-631451 of 06-1 I 163246, voor minder dringende vragen: vragen@die- renkliniekzevenhuizen.nl. WADDINXVEEN middelbare leeftijd van deze spelers wordt Toi Toi steeds meer beperkt in de keuze voor toneelstukken. Keuken: „Je kan niet van mij verwachten dat ik een jongen van twintig ga spe len.” Toi Toi is redelijk selectief in haar keuze voor stukken. Ze spelen niet zomaar alles wat voor handen ligt. In het toneel stuk moet toch een zekere diepgang, maar ook wrange hu mor aanwezig zijn. „Wij willen serieus genomen worden,” al dus De Knikker. Verjonging en verbreding.Twee dingen die Toi Toi nodig heeft. „Op dit moment houden de spelers zich ook bezig met de rekwisieten en de p.r.,” vertelt De Knikker. „Dat is eigenlijk niet de bedoeling. Als speler moet je je volledig inleven in je rol, en niet verantwoordelijk voor de dingen daarbuiten hoe ven zijn.” Maar kan iedereen acteren? Vaak genoeg bezoeken mensen een toneelstuk. Maar om nu zelf op de bühne te staan is weer heel iets anders. Korver zit sinds anderhalf jaar bij Toi Toi en moest ook over een drempel stappen om zichzelf in het toneelspel te kunnen geven. „De eerste periode heb ik niet gespeeld. Ik had het hartstikke druk met het regelen van alles wat er bij een productie komt kijken.” Ook Korver had al jaren in ge dachten dat het best wel leuk zou zijn om te gaan acteren. „Natuurlijk is het best wel een beetje moeilijk in het begin. Het is nieuw, maar ook een uitda ging.” „Je moet willen acteren,” vult De Knikker aan. „Een beet je gek doen is niet voldoende. Acteren moet je van binnenuit voelen. Je kruipt in de huid van een ander, en neemt daarbij een stukje van jezelf mee.” Kor ver: „Acteren is voor iedereen, als je maar wilt.” Toi Toi heeft er voor gekozen om bij elke productie weer met een andere regisseur te werken. „Het is prettig en leerzaam om steeds een nieu we regisseur te hebben. Dan vermijd je het risico dat de gewoonte erin sluipt en je van elkaar gaat weten hoe de re actie zal zijn,” aldus Keuken. De laatste tijd werkt Toi Toi ook samen met studenten of net afgestudeerden van de Hoge School voor de Kunsten (Utrecht). „Het is hartstikke leuk om vernieuwend bezig te zijn. We willen niet alleen stukken spe len die al jaren bestaan. Jonge schrijvers hebben weer een heel andere visie op toneel spel,” vertelt Keuken. Op dit moment repeteert de groep voor ’Gloria’, geschreven door een derdejaars studente van de HKU. ’Gloria’ gaat over een vrouw die in coma ligt en flash backs heeft naar haar jeugd. „En voor dit soort stukken zijn wij nou op zoek naar jonge men sen. We kunnen niet altijd ’jong' blijven spelen,” aldus Keuken. De productie ’Familie’ is afge blazen door te weinig spelers. De Knikker: „Je moet kwaliteit blijven leveren en niet koste wat het kost een productie wil len neerzetten.” Maar Toi Toi blijft niet bij de pakken neer zitten. Er wordt al weer druk gerepeteerd voor het Een Aktefestival in Gouda en tussendoor treden ze met hun mensgrote en ’levensechte’ poppenkast op, waarbij ze zelf Jan Klaassen en Katrijn zijn. Voor deze drie leden is het dui delijk waarom ze zijn gaan acte ren. De hoop is er om in okto ber met een nieuwe productie te starten. Mits er voldoende spelers zijn. „Acteren is een hobby. Al gieren bij elke uitvoe ring weer de zenuwen door je lijf,” vertelt De Knikker. „En als je er eenmaal mee in aanraking bent geweest,” vervolgt Keu ken. „Dan gaat het nooit meer over.” Voor meer informatie over Toi Toi en/of aanmelding, kunnen geïnteresseerden bellen naar: Kitty Schrever tel. 0182- 630854 of Henk Keuken, tel. 0182-617781 .Toneelvereniging Toi Toi heeft ook een eigen website: www.toitoitoneel.nl. WADDINXVEEN - Toneelver eniging Toi Toi heeft een pro bleem. Niet dat ze ruzie heb ben binnen de groep. Of dat hun oefenruimte op de tocht staat.Toi Toi bestaat uit een groep van negen enthousiaste toneelspelers. En dat is nu juist het probleem. De afgelopen ja ren is het ledenaantal zo afge nomen dat Toi Toi de laatste productie waarvoor ze aan het oefenen waren heeft moeten afblazen. Er zijn te weinig spe lers om veel toneelstukken te kunnen opvoeren.Want Toi Toi is niet alleen op zoek naar spe lers. De vereniging zoekt men sen die met hun een hele pro ductie neer kunnen zetten. Henk Keuken, Corrie Korver en Corrie de Knikker praten aan de eettafel over toneelspe len,Toi Toi en de toekomst. „Ik heb het idee dat het te ma ken heeft met de 24-uurs eco nomie,” antwoordt Keuken op de vraag waarom het ledenaan tal tanende is. „Vaak moeten mensen ook s avonds werken. Dan bind je je niet zo makke lijk.” Want voor de toneelver eniging is het wel heel erg be langrijk dat iedereen er ook is op woensdagavond om te oefe nen. „Het is vrij lastig voor de ande ren als iemand niet komt opda gen,” aldus Keuken. Door het beperkte aantal spe lers, maar ook de gemiddelde en. Al een aantal jaren zit groep 8 in de gemeenschapsruimte van de school, maar dit cursus jaar was er nog meer ruimte nodig. De kinderen van groep 6 hebben een aantal dagen per week gebruik gemaakt van het speellokaal. Vanaf nu kan het speellokaal weer de hele week worden gebruikt door de on derbouw. Niet alleen het extra lokaal werd in gebruik genomen. Ook het plein kan weer gebruikt worden. Het plein werd feeste lijk ingewijd. Alle kinderen kre gen krijtjes en gingen hard aan het werk om het schoolplein nog verder te verfraaien. Kantoor Zijde 30 2771 EN Boskoop Fax: 0172-212168 Advertenties Telefoon 0I72-2II73I E-mail: verkoopboskoop@rijnengouwe.nl Advertenties kunnen tot dinsdag 11.00 uur worden opgegeven, IM’ers (ingezonden mededelingen) tot maandag 16.00 uur. Kanaalstraat 12, 2741 HH Waddinxveen Telefoon 0182 688 488 Redactie Noortje van Dorp Ol72-4205I2 E-mail: weekbladvoorwaddinxveen@ rijnengouwe.nl Kopij dient uiterlijk op maandag 16.00 uur in het bezit van de redactie te zijn om in aanmerking te komen voor plaatsing. Bijdragen per e-mail of op floppy verdienen de voorkeur. Bezorging Telefoon: 0900-708 09 00 (I0 eurocent per minuut) REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrij zinnige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade zondag 2I maart I0.00 uur hr. D.C. Peters, Alphen ad Rijn OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg: I0.00 uur leesdienst I8.30 uur leesdienst ROOMS-KATHOLIEKE KERK St.Victorkerk, Zuidkade zondag 9.30 uur Eucharistievie ring, pastor A. vd Helm dinsdag I6 maart 19.00 uur Eu charistieviering, pastor A. vd Helm Ontmoetingskerk, voorde vrijdag I0.00 uur Ouderenvie ring, pastor A. vd Helm zaterdag 19.00 uur Eucharistie viering, pastor W. vd Meer zondag I LI5 uur Gezinsvie ring, pastor A. vd Helm BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Gebouw Kreater, Kerkstraat zondag I0.00 uur heer W. Woning pakte. De vrouw vond dit wel wat vreemd, maar schonk er verder geen aandacht aan tot ze bij de kassa ontdekte dat haar portemonnee uit haar schou dertas was weggenomen. De portemonnee werd later op de dag teruggevonden in een vuil nisbak in Zevenhuizen. GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage wo. 10/3 19.30 uur Biddag ds. E. Brink vrijdag I2 maart 19.00 uur ds. E. Brink, huwelijksbevestiging Daniel van Houdt en Margreet Verweij zondag 9.30 uur ds. H. ten Brin- ke, Bodegraven 16.30 uur ds. E. Brink, Ontmoe tingskerk, Groensvoorde, aan gepaste dienst voor mensen met een verstandelijke beper king Huisarts en apotheek voor alle inwoners van de regio Midden- Holland Voor spoedeisende huisartsen hulp buiten kantoortijden: van 17.00 uur 's middags tot 08.00 uur s ochtends, tijdens het weekeinde en feest dagen: HuisArtsenPost Midden- Holland (HAP),Jan v Beaumont- straat 4 (bij de Jozef-locatie van het GHZ), 2805 RR Gouda, tel. (0182) 322 488 (alleen na telefo nische afspraak) Voor spoedmedicatie buiten kantoortijden: van I7.30 uur 's middags tot 08.00 uur 's och tends, tijdens het weekeinde en feestdagen: Dienst Apotheek Midden-Holland (DAM), Ronsse- weg 138 (tegenover de Bleuland- locatie van het GHZ), 2803 ZR Gouda, tel. (0I82) 69 88 20, www.dam-mh.nl 05-03 Op de A12 raakte de bestuurder van een personenauto met zijn auto van de weg en kwam in de berm tot stilstand. De man was geschrokken van een opwaaiend stuk piepschuim. In zijn schrikre actie had hij een ruk aan het stuur gegeven. De auto moest worden afgesleept. Op het Koningin Wilhelmina- plein werd een vrouw het slachtoffer van tassenrollerij. Tij dens het boodschappen doen kwam er een man dicht bij haar staan toen hij iets uit een bak ALGEMEEN MAATSCHAPPE LIJK WERK VIERSTROOM Bezoek en postadres: Station straat I2, 2741 HS Waddinx veen. Spreekuur: maandag t/m donderdag van 09.00 tot I0.00 uur.Teleföonnummer: (0182) 623 040. Na 10.00 uur wordt u au tomatisch doorverbonden met Vierstroom Zorglijn centralist die uw boodschap aanneemt. Alle auteursrechten en databankrechten ten aanzien van (de inhoud van) deze urtgove worden uitdrukkelijk voorbehou den. Deze rechten berusten bij Rijn en Gouwe B.V. c.q. de betreffende auteur. JEUGDGEZONDHEIDSZORG 0-4 Inloopspreekuur Consultatiebu reau, maandag I LOO tot 12.30, Stationstraat 12,Waddinxveen. Avondspreekuur Consultatiebu reau, 2e en 4e maandag vanaf 17.00 uur www.vierstroom.nl voor meer informatie. 02-03 Op de kruising Willem de Zwij- gerlaan met de Prinses Beatrix- laan waren twee personenauto’s bij een kop/staartaanrijding be trokken. De achterste bestuur der had te laat door dat zijn voorganger remde en reed ach ter op hem. De aangereden auto werd tegen een houten paal ge drukt, die finaal uit de grond werd gereden. Er was alleen ma teriële schade. Op het Koningin Wilhelmina- plein werd een twintigjarige man, zonder vaste woon- of ver blijfplaats aangehouden. De man, een bekende van de politie, bleek nog een gevangenisstraf van 270 dagen uit te moeten zit ten. Op Akkeroord werd ingebroken in een personenauto. Er was een ruit ingeslagen en vervolgens een koffer met wat persoonlijke eigendommen meegenomen. Getuigen hebben bij de kraak twee jongens op een scooter gezien. j WADDINXVEEN - Basisschool De Regenboog houdt op vrij dag 26 maart een kledingbeurs op de locatie Peter Zuidlaan. De kleding kan ingeleverd wor den op de locatie Jacob Cat- slaan 3 en Peter Zuidlaan 2 op donderdag I I maart, dinsdag I6 maart en dinsdag 23 maart van I5.I5 uur tot I5.45 uur. Het is belangrijk om op iedere zak te vermelden van wie de kleding is, duidelijk met naam, adres en telefoonnummer. Wanneer de kleding geheel aan de school wordt geschonken, hoeft er geen naamsvermelding op de tas gezet worden. De op brengst is voor de helft voor het opknappen van de school plein. De andere helft is voor de eigenaar van de kleding. Voor meer informatie: me vrouw Janmaat, tel. 610994 of mevrouw Van der laan, tel. 610848. uur dr. S. Meijers, Uifgebreide informatie speciaal voor u. S Op 30 maart 2004 organiseren wij een levendige voorlichtingsavond over f Zuid-Afrika en onze 2 unieke rondreizen. Locatie: 't Raedthuijs, Westersingel te Berkel en Rodenrijs Aanvang: 19.30 uur Kaarten: Gratis af te halen uitsluitend bij onze kantoren JEHOVA’S GETUIGEN Koninkrijkzaal Burgemeester Troostraat 10.00 uur Openbare toespraak I 1.00 uur Wachttorenbespre- king 04-03 Tijdens een verkeerscontrole nabij de Coenecoopbrug en op de Noordkade werden in totaal 41 bromfietsers en 124 automo bilisten gecontroleerd. Er wer den 39 processenverbaal opge maakt, waaronder onder andere vijftien voor het niet dra gen van de autogordel en acht voor een opgevoerde brommer. De rest was een scala aan over tredingen. Bij een bedrijf aan de Zuidpla- slaan is ingebroken door een voordeur open te breken. Bin nen werd onder andere een si garettenautomaat opengebro ken en werden het geld en de sigaretten weggenomen. Op de Alberdingk Thijmlaan werd een zestienjarige Boskoper bekeurd voor het fietsen zonder verlichting. Toen hem naar zijn naam werd gevraagd gaf de jon gen tot drie keer toe een vals adres op. Daarop is hij aange houden. Op het bureau kwam hij eindelijk met het juiste adres op de proppen. Naast een boete van 25,- euro voor het rijden zonder licht kreeg hij ook nog een boete van 95,- euro voor het opgeven van een vals adres. ook, om het zo leuk mogelijk te maken. De kinderdisco begint om 18.30 uur en duurt tot 20.00 uur. De entree is 1,50 eu ro, inclusief een lot voor de lo terij en een consumptiemunt. WADDINXVEEN - De SintVic torparochie neemt zaterdag 13 maart deel aan de actie Vraag Aanbod. Er wordt gebruiksappa- ratuur ingezameld, in samenwer king met het jongerenpastoraat van het dekenaat Groene Hart en de stichting Vraag Aanbod Internationaal. De stichting Vraag Aanbod Internationaal maakt zich sterk voor het inzamelen van afgedankt gereedschap. De ingeleverde spullen worden in Kreater werkplaatsen hersteld door heeft op dinsdagavond, onder langdurig werkloze jongeren. Op leiding van Nicolette Hovius, klassiek balletles voor volwas senen. Met elkaar wordt er ge werkt aan de eigen houding, het bijhouden van de conditie en NEDERLANDS HERVORMDE KERK Brugkerk, Kerkweg-Oost wo. 10/3 Biddag 9.30 uur ds. J. de Jong 19.30 uur ds.A.W. van der Plas zondag 9.30 uur ds. J.H. Gijs- bertsen 17.00 uur ds. J. de Jong De Hoeksteen, Esdoornlaan wo. 10/3 Biddag 9.30 uur ds. H. Schipaanboord 18.30 uur ds. H. Schipaanboord zondag 9.30 uur ds.A.vd Meer, Bodegraven 18.30 uur ds. L.W.Ch. Ruijrok, Monster Bethelkerk, Bilderdijklaan wo. 10/3 Biddag 19.30 uur ds. B. Oosterom, Oudewater zondag 9.30 uur ds. C.B. Stam, Papendrecht 17.00 uur ds.A.W. van der Plas De Morgenster, Sterrenlaan wo. 10/3 Biddag 19.30 uur ds. J. de Jong zondag 9.30 Zeist 17.00 uur ds.W.C. Meeuse, Bilt- hoven wo. 10/3 Biddagl9.3O uur ds. J. de Jong Immanuëlkerkgemeente, Prin ses Beatrixlaan 06-03 Op de Bredeweg raakte een 55- jarige Gouwenaar door onbe kende oorzaak de macht over het stuur kwijt en kwam tegen een lichtmast tot stilstand. De man bleek aardig te hebben ge dronken en had een ademalco- holgehalte van 890, terwijl 220 de wettelijke limiet is. Zijn rijbe wijs is direct ingenomen. In de Passage werd een 45-jarige Gouwenaar aangehouden voor een winkeldiefstal. De man be merkte tijdens het winkelen dat hij niet voldoende geld bij zich en besloot een aantal bood schappen vast in zijn tas te doen en niet af te rekenen. Tegen de man, een recidivist, is procesver baal opgemaakt. Op de Kerkweg-Oost raakte de bestuurster van een personen auto bij het verlaten van een parkeerplaats een geparkeerde auto. De auto stond er ietwat ongelukkig, maar toch binnen de regels. Een vrachtwagen chauffeur die daar aan het lossen was maakte een opmerking over de geparkeerde auto. Hij had be ter zijn mond kunnen houden, want toen hij weg reed ramde hij het uithangbord van de gevel van de snackbar. Op de A12 werd een 28-jarige inwoner van Woerden aange houden die met een snelheid van meer dan 160 km/u reed. Bij zijn aanhouding bleek ook dat de man flink had gedronken. Hij had een ademalcoholgehalte van 815 en dat was ruim boven de wet telijke 220. Zijn rijbewijs is direct ingenomen. Op de Staringlaan viel een der tigjarige inwoonster van Hilleg- om op, omdat de verlichting van haar auto niet deugde. Bij con trole werd bij haar alcoholge bruik geconstateerd en bij de ademanalyse kwam zij tot een alcoholgehalte van 615 en dat is duidelijk te veel. Tegen haar is procesverbaal opgemaakt en haar rijbewijs is ingenomen. Weekeinddienst dierenarts: A.H.M. Hermans en J.C.H. van Dorst, Kattensingel 17, Gouda, tel. 0182-510958; Woubrechterf 42, Waddinxveen, tel. 0182- 6131 12. Kleine huisdieren spreekuur voor spoedgevallen ieder weekeinde volgens af spraak. J.C. Baas, Jan Dorrekenskade- Oost 36,Waddinxveen, tel. 0182- 632051. Dierenkliniek ’Pieter Bas’, me vrouw WWM. Smits en J.B. Cra mer, Prins Bernhardlaan 79,Wad dinxveen en Hoge Gouwe 21, Gouda.Voor spoedgevallen ieder weekeinde spreekuur volgens af spraak, tel. 0182-610462 of 0182- 516876. Dierenkliniek Zevenhuizen, drs. M.C. Pilgram, Zuidplasweg la, Zevenhuizen, leder weekeinde spreekuur volgens afspraak, voor 03-03 Op de Henegouwerweg gingen 787 bestuurders op de foto om dat zij zich niet aan de maxi mumsnelheid van 50 km/u hiel den. De hoogst gemeten snelheid was I 16 km/u. Op het fietspad langs de kinder boerderij verloor een 35-jarige Gouwenaar de macht over het stuur van zijn racefiets en kwam ten val. De man liep daarbij een flinke hoofdwond op. Hij werd voor behandeling per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. Een 34-jarige inwoner van Dor drecht is aangehouden voor ver- deze werkervaringsplaatsen oe fenen zij een arbeidsritme, leren zij omgaan met een werksituatie en ontdekken zij hun eigen capa citeiten. dansen op klassieke muziek. De gereviseerde spullen worden Bij deze groep kunnen er nog vervolgens naar kleinschalige volwassenen worden geplaatst, projecten in - met name - Afrika Geïnteresseerden kunnen ko men kijken en/of maximaal twee maal mee komen doen om zo de sfeer te proeven. De repetitietijden op de dinsdag avond zijn van 19.30 tot 20.45 uur. Voor meer info: tel. 0182- 614422 of bij Kreater dagelijks op kantoortijden geopend van 8.30 tot 17.00 uur. verzonden. Goederen die wel kom zijn: Naaimachines (hand, elektrisch, trap), breimachines (compleet), schrijfmachines (me chanisch of electrisch, geen lind- cassettes), matrixprinters (Star en Epson), handgereedschap (voor o.a. timmerman, fietsher- steller, auto monteur, elektricien, metselaar, loodgieter, schoenmaker), een voudig landbouwgereedschap (spade, hark, cultivator, snoei- schaar etc.), rolstoelen, krukken, looprekjes, verpleegsterskleding. Wat niet gebruikt kan worden: Meubilair, keukenapparatuur, beeld- en geluidsapparatuur, huisraad, wasmachines e.d. Spul len kunnen op zaterdag 13 maart, tussen 12.30-14.00 uur, ingeleverd worden bij de Sint Victorkerk, Zuidkade 176. WADDINXVEEN - De missie- en zendingscommissies van de RK Sint Victorparaochie, de Gereformeerde Ontmoetings kerk en de Hervormde Imma- nuëlgemeente organiseren op dinsdag 16 maart een solidari- teitsmaaltijd.Veel kerken in Ne derland organiseren in de pe riode voor Pasen een solidariteitsmaaltijd. Een een voudige maaltijd, in verbonden heid met miljoenen mensen op aarde, die in grote armoede le ven. Miljoenen mensen, die ’s avonds moeten gaan slapen met een lege maag. De maaltijd wordt gehouden in de Ontmoetingskerk en begint om 19.00 uur. De toegang is vrij; er is wel een collecte en men wordt ook gevraagd zich van tevoren op te geven. Dit kan telefonisch op tel. 619543/615621/612452. WADDINXVEEN - Kinderen kunnen op zaterdag 13 maart weer uit hun dak gaan op de muziek van DJ Rene, Koen Jasper. Nummers aanvragen kan, en in sommige gevallen moet dit duistering. De man had vorig jaar april bij een bedrijf aan het Noordeinde met een gestolen en vervalst rijbewijs een perso nenauto gehuurd en deze nooit meer teruggebracht. WADDINXVEEN - De Prins Willem-Alexanderschool, loca tie Oranjelaan, opende afgelo pen vrijdag op feestelijke wijze het extra lokaal. Onder luid ge juich van de aanwezige kinderen en ouders, maakte de voorzit ter van deVPCO.de heer Spelt, de strik aan het gebouw los.Het extra lokaal heeft de naam ‘Gr een House’ gekregen, gekozen door de kinderen.Het extra lo kaal was nodig omdat het aantal leerlingen van de school gestaag groeit. Op dit moment zitten er tweehonderd kinderen op de PWA school en door het extra lokaal is er ruimte geschapen om nog verder te kunnen groei- 01-03 Bij een inbraak in een bedrijf op Coenecoop werden enige do zen met computermaterialen ontvreemd. Men was in het pand gekomen via een naast gelegen, leegstaand pand. Daar was een buitendeur opengebroken en vervolgens een gat gehakt in de scheidingsmuur. Corrie Korver, Corrie de Knikker en Henk Keuken (vlnr) van toneelvereniging Toi Toi praten aan de eettafel over acteren. Foto. Liesbeth van der Vis) GEREFORMEERDE KERKEN Ontmoetingskerk, Groens voorde VERSLAVINGSZORG DEN-HOLLAND Pamassia, psycho-medisch cen trum, IJssellaan 2-2a, 2806 TK Gouda. Tel.nr. 0182-563500, fax.nr. 0182-563521. Bereikbaar maandag t/m vrijdag 09.00-17.00 uur. AI-anon/Alateen is een zelfhulp groep voor kinderen, vrienden en familie van alcoholisten.Voor meer informatie: Joke 0182- 612765 of Marieke 0182- 503773. Voor problemen met alcoholge bruik: Anonieme Alcoholisten Werkgroep Gouda, Peperstraat 56, Postbus 30, 2800 AA Gouda. Tel.nr. 0182-519712 of 0653875058 (dag en nacht). Vraag de uitvoerige documentatie aan bij: ^TOERKOOP Re'isburó Estee service met een /T* CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat woensdag 10 maart 9.30 en 19.00 uur ds. J.G. van Tilburg zondag 9.30 en 17.00 uur ds. J.G. van Tilburg woensdag 17 maart 19.45 uur ds. J.G. van Tilburg

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 7