Buid-Afrika Schakers ondanks GZC DONK in finale tegen Polar Bears De beste van de week! Moerkapelle 3 pakt laatste strohalm Be Fair loopt verder uit verlies toch veilig V Club- Handbaldames 11.250,- J Volleybaldames verloren Slechte vangst HSW Zwemdiploma derde in poule Wiersma vijfde bij Viking Race Flyersdames I diep in zorgen Sjoelen kampioenschap Jeu de Boules WADDINXVEEN - De club- kampioenschappen van de Jeu JUBILEUM RONDREIZEN Kijk ook op onze website: WWW.beterailtO.nl ,0/ (20) 2- 0-17-, WOENSDAG 17 MAART 2004 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 19 Groeneweg slaat een goede slag BOVAG GARANTIE Coenecoop 397 2741 PN Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 59 09 Exclusief van uw jubilerende reisadviesburo, 2 bijzondere rondreizen! Leeuwen speelden de blauw- witten slecht wat veel balver- Aan de andere kant moest de noeste verdediger Jaap Be vaart, die in het begin van de wedstrijd al geel kreeg na een het moment dat Sandra Berc- kenkamp voor twintig secon den naar de kant moest: I-2. Even tevoren had Kim Midden dorp namens De Gouwe tegen periode bracht De Gouwe- coach Jim van Es, die aan het worden beschikt. Opstellingen: Groeneweg: Haan,Van Erk,Terpstra, Be vaart, Rick van Yperen.Arn- oud van Leeuwen, Boudewijn, Zijderhand.Van Dam (Michael vanYperen), De Boer, Eck hardt, Zwarte Pijl: Bendalgir (Van der Leeuw), Nora, Bol- dewijn, Hoefdraad, Baars, Ru- perti, Getrouwe, Simons, Kortzorg, Medar, Braaf. nen. Nadat Getrouwe net naast had gekopt kwam Groe neweg in de 35ste minuut op 2-0. Na een pass van Camillo de Boer kon Maurice Eck hardt alleen doorgaan en in- valler-doelman Fouad Bendal gir omspelen en scoren.Vier minuten later tikte Eckhardt de bal door aan de op volle snelheid liggende Arnoud van Leeuwen, die met een klim mend schot voor 3-0 zorg de. In de tweede helft werd het doel van Zwarte Pijl ver dedigd door eerste doelman Regilio van der Leeuw. De Opel Astra-1.8-16V 1999 5-drs, Sport Kanaalstraat 12, 2741 HH Waddinxveen Telefoon 0182 688 488 "W, Nationale Autri Pas maal koppend in de doelmond redding brengen. Groeneweg speelde zonder Remco van Leeuwen (geblesseerd) en Cor Buitenhuis (geschorst), terwijl voorlopig niet over Jarno van Dorp (werk) kan Ook voor onderhoud van elk merk auto! dinxveen ging GZC DONK vooral met de numerieke meerderheden goed om. Bijna alle overtalsituaties leverden WADDINXVEEN - Het eerste team van Waddinxveen speelde afgelopen donderdag een thuis wedstrijd tegen de koploper, het eerste team van Nieuwer- kerk a/d IJssel. De Waddinxve- ners waren al verzekerd van handhaving in de eerste klasse, omdat het tweede team van Krimpen a/d IJssel had verloren van de hekkensluiter en daar door WSV niet meer kan inha len. De Waddinxveners konden vrijuit spelen. Ze kwamen met 1,5-0,5 voor door een snelle remise van Ronald Dannis en door sterk spel van Mark van Putten, die twee stukken van zijn tegenstander won. Invaller Bart van Putten kwam stevig onder druk te staan en verloor, waarmee de stand gelijk ge trokken werd. Erik Hennink speelde een ingewikkelde partij en het was onduidelijk wat het resultaat zou worden. Erik verl oor een stuk, maar kon de par tij toch nog op remise houden. Wim Hennink had een zware partij tegen Edo Pouwelse, die winnaar was van het Waddinx- veense Drie-Ronden-Toernooi en die al zijn voorgaande vijf partijen gewonnen had. Wim leek ook een slachtoffer van Edo te worden, maar Edo liet zijn kansen in het eindspel lig gen en het werd remise. Hans van Woudenberg stond een pion voor, maar kon deze mate riële voorsprong niet uitbuiten, wat leidde tot een puntende- ling en een 3-3 tussenstand. Ar jan Hennink en Wim van Vuur- en probeerden de overwinning binnen te halen, maar deden dit WADDINXVEEN - Negender tig kinderen hebben afgelopen zaterdag hun A-diploma ge haald in het Gouwebad ‘De Sn- iep’. De kinderen die het diplo ma hebben gehaald zijn: Shanna Wiekenkamp, Sarena Roor, Lisa Olijve, Isabel van de Wolf, Mel vin Stolwijk, Anneke Blaauw, Maxim Kurvink, Katja Tromp, Roy Elderhorst, Sven Koster, Nick Remmerswaal, Julia Sam- som, Karlijn Pranger, Aafke van Keulen, Anna van de Meiracker, Teddie van Noppen, Annelieke de Rooij, Ramon de Bont, Ster- re Doorenbosch, Lisa Schlei cher, Romy van de Harst, Sanne van Vliet, Hanne-Ruth Roos, Sa mira Voogd, Stefanie Boersma, Daphne van Zanten, Kürsad Tunc.Anouar Akalei, Renske de Pater, Franka Verlooij, Joyce Rats, Maaike Merlijn, Sander Boone, Wouter Rijkaards, Jorni Westdijk, Bram Valstar, Brahim Darrazi,Tom Steen en Joost van Stuijvenberg. WADDINXVEEN - Het eerste damesteam van handbalvereni ging ROWAH/Space hebben zich door de overwinning van af gelopen weekend stevig genes teld op de derde plaats in hun poule. Op bezoek waren de da mes van de Hollandiaan uit Vlaardingen. In de eerste minu ten van de eerste helft liep Ro- wah al snel uit naar een 4-0 voorsprong, maar de Hollandi aan knokte terug en bracht de stand in evenwicht. Bij rust had de Hollandiaan een nipte voor sprong, stand 7-8. Na rust kon den de dames uit Waddinxveen niet weg lopen van hun tegen stander. Rowah liep door breaks en goed combinatiespel uit naar een 16-11 voorsprong. In deze periode was het goed te zien dat dit team al geruime tijd samen speelt Dit resulteerde in een mooie overwinning van 20-14. nam in de eerste periode de leiding door een doelpunt van Danielle de Bruijn. Zij scoorde met Brenda Hogenboom aan de kant. Met Erica de Jong uit het water raakte Larissa Storm de lat. Karen Weerd scoorde met Mieke Cabout aan de kant de gelijkmaker (l-l), maar GZC DONK nam opnieuw de gepland voor 19 maart aan staande. Afgelopen vrijdag to gen twee spelers naar recht om vooruit te spelen. Zij kwamen terug met I punt, zo dat de overige 6 met een voor sprong aan deze taak kunnen beginnen. Boudewijn Weijer- mars won en werd daarmee de onbetwiste topscorer van het tweede team met een prachti ge score van 5 uit 7. Kevin Bak ker speelde een nuttige remise. Twee clubs promoveren naar de vierde klasse. Het jubile rende Groeneweg hoopt daar bij te zijn want in Zevenhui zen is men volledig uitgekeken op het voetbal in de vijfde klasse.Twee weken terug wer den in de wedstrijd drie Gou- derakkers na veel stampij uit het veld gestuurd en zondag tegen Zwarte Pijl kreeg de over zijn toeren geraakte Rotterdammer El- den Getrouwe een kwartier voor tijd een rode kaart van l scheidsrechter Kees van Dijk uit Oudewater. Ge trouwe, een vroegere contractspeler van Sparta, sloeg Marco Terpstra in het gezicht. Hevig verontwaardigd vocht hij zijn rode kaart aan bij Van Dijk, een oud-voetbal- ler van UNIO, die een goede wedstrijd floot. In het opstootje dat daarna ontstond werd over en weer geduwd en gesust. De Groe- neweg-speler Ed Boudewijn, die achterna werd gezeten door een speler van Zwarte Pijl, vluchtte vliegensvlug naar de kleedkamer en liet zich Door Bert Hertog ZEVENHUIZEN - In de vijfde klasse sloeg Groeneweg een goede slag. Zelf wonnen de Zevenhuizense voetbal lers met 4-1 van concurrent Zwarte Pijl, terwijl koploper Stolwijk op eigen veld tegen Waddinxveen niet verder kwam dan een 2-2 gelijkspel. Stolwijk leidt met een punt voorsprong op Zwarte Pijl en twee op Groeneweg. Zwarte Pijl heeft een wedstrijd meer gespeeld. Zondag speelt Groeneweg tegen het zwakke Kralingen waarna een week later Stolwijk op bezoek komt in het sport park Van ’t Verlaat. wedstrijd leek weer open toen Boldewijn na twaalf mi nuten de stand op 3-1 bracht. Vijf minuten later was het echter al 4-1 door Camillo de overtreding op Kortzorg, een- Boer.Vervolgens kreeg Groe neweg een handvol kansen om de score verder op te voeren, maar deze werden ge mist. Camillo de Boer schoot tegen de doelman op, een treffer van Menno van Dam werd wegens buitenspel af gekeurd, Maurice Eckhardt raakte de lat en invaller Mi chael vanYperen stuitte op doelman Van der Leeuw. MERK TYPE BOUWJR. um/. KM-STAND 48.000 KLEUR OPTIES blauw ABS, meerdere airbags, stuurbekrachtiging. Auto in nieuwstaat, lichtmetalen sport- velgen, metallic lak, cen trale deurvergrendeling lies tot gevolg had. Na de pau- speeld. In de wedstrijd in Wad- ze ging het beter. Binnen een minuut liet de doelman de bal na een voorzet van Stefan van Vuuren uit zijn handen vallen waarvan Gido Stuurman profi- doelpunten op. GZC DONK teerde. In de tiende minuut werd het 3-0 door een pegel van middenvelder Menno Ver schoor. Tien bracht een steek pass van Danny Pols Rob van Leeuwen in schietpositie wat 4- 0 betekende. Vervolgens kwa men de wisselspelers Lennaert Visser en Robin Reigwein bin nen de lijnen. Beiden scoorden nog eenmaal. Eerst legde Visser leiding door Nina Germing op al zijn agressie in een schot en vervolgens trof Reigwein doel na een doelworsteling. In de zondagcompetitie speelde Waddinxveen in een harde wedstrijd met 2-2 gelijk tegen de lat geschoten. In de tweede Stolwijk. Waddinxveen nam de leiding door een doelpunt van Rene van der Sluis. Na de ge lijkmaker van Gerard Both na men de geelzwarten opnieuw de leiding door Bjorn Tollenaar. Vervolgens maakte Both er 2-2 van. Mark Rietveld van Stolwijk en Mohammed Darazzi van Waddinxveen werden uit het veld gestuurd. Het inhaalpro gramma voor zondag 21 maart: WSE-ROAC (wedstrijd van de week), Groeneweg-Kralingen. GOUDA/WADDINXVEEN - De waterpolovrouwen van Grando GZC DONK hebben de finale bereikt van de strijd om de KNZB Trophy. De dub bele confrontatie tegen Van Uden/De Gouwe leverde afge lopen weekeinde pure winst op. In Gouda werd 9-3 voor GZC DONK na een 7-0 voor sprong, een dag later toonde het Goudse team zich opnieuw sterker dan de dames uit Wad dinxveen: 8-11. In de finale komt GZC DONK uit tegen Polar Bears. De ploeg uit Ede won de eerste wedstrijd tegen Het Ravijn met 6-7 en speelde de tweede met 8-8 gelijk. De fi- nale-wedstrijden worden in het weekeinde van 26,27 en 28 maart en 2, 3 en 4 april ge- einde van het seizoen de Wad- dinxveense club gaat verlaten, Wendy van der Neut, Natascha Baatje en Kristen Veldman in het veld. Het succes lag echter bij GZC DONK dat door schitterend schot van Nina Germing op 1-4 kwam waarna Mieke Cabout op aangeven van Germing voor 1-4 zorgde en Mieke Cabout een overtalsitu- atie afrondde: 1-5. In het derde part keerde spanning even te rug nadat Petra Meerdink (nu merieke meerderheid) en Brenda Hogenboom (straf- worp) 3-5 op het scorebord hadden gebracht. Vervolgens gaf GZC DONK weer gas en liep door Nina Germing, Da nielle de Bruijn en Nienke In- genhoven uit naar 3-7. In het vierde part werd het door mooie boogballen van Danielle de Bruijn 5-10 waarbij Karen Weerd tweemaal voor De Gouwe scoorde. Uit een strafworp werd het door Bren da Hogenboom 6-10 waarna Debbie Elstgeest met een fana tieke omhaal succes had: 6-11. In de slotfase troffen Suzan Kaynar en Natascha Baatje nog tweemaal doel voor De Gou we (8-11), dat international Gillian van den Berg miste. In april als de finalewedstrijden om het kampioenschap van Nederland worden gespeeld is Van den Berg wel weer van de partij. Voor de Waddinxveen- sen is het de laatste mogelijk heid, na de gemiste kans in het toernooi om de LEN Trophy in Madrid en de verloren wed strijden tegen GZC DONK, om nog een prijs te pakken. WADDINXVEEN - Jetske Wiersma is het afgelopen weekend bij de Viking Race, een internationaal jeugdtoernooi, in Heerenveen vijfde geworden. Wiersma was, naar aanleiding van haar goede prestaties op het NK allround, hiervoor uit genodigd. Op de ijsbaan verbe terde Wiersma haar persoonlij ke records op zowel de 500 als de 1000 meter. Op de 500 me ter reed zij 44,13 en op de 1000 meter verbeterde zij haar persoonlijk record met bijna drie seconden tot 1.27,87. Uit eindelijk bereikte zij met deze tijden de vijfde plaats in het al gemeen klassement. WADDINXVEEN - Het eerste damesteam van Be Fair heeft het afgelopen weekend met 4-0 verloren van Kalinko. Door het verlies ziet de toekomst van de volleybaldames er niet roos kleurig uit. Ze hebben weer stuivertje gewisseld met Skania en staan nu op een degradatie- plaats in promotieklasse A. Be Fair begon enthousiast aan de wedstrijd tegen Kalinko. Tot de 15 ging de strijd gelijk op, maar Be Fair kwam heel moeilijk tot scoren. De gastvrouwen had den minder moeite en maakten de set af met 25-19. Ook in de tweede set zette de strijd zich voort. Be Fair scoorde goed met de serves, maar de aanval liet het afweten. Kalinko kwam beter in haar spel en maakte de set af met 25-16. Coach van Maaren probeerde in de derde en vierde set een aantal andere combinaties uit, maar geen van deze konden verhinderen dat Kalinko gedegen beide sets naar zich toetrok met twee maal 25-15. Be Fair heeft nog vier wedstrijden te gaan dit sei zoen en zal alle zeilen bij moe ten zetten om een degradatie te kunnen verhinderen. WADDINXVEEN -Voetbalver- Zwijnd- enigingWSE organiseert op za terdag 20 maart weer het smurfenvoetbal voor jongens en meisjes van drie tot en met vijf jaar. Een speelse manier van kennismaking met het voetbal spel. De smurfen leren alle be ginselen van het voetballen: een bal schieten, koppen, dribbelen aannemen en nog veel meer. Er zijn nog meer ochtenden inge- Vraag de uitvoerige documentatie aan bij: ^TOERKOOP Reisburo Estee service met een WADDINXVEEN - De neder laag van Dames I tegen BC Utrecht brengt het degradatie spook akelig dichtbij. De wed strijd Dames I tegen BC Utrecht was voor Flyers van groot belang. Bij winst kon er aansluiting worden gehouden bij de middenmoot. Bij verlies zouden de dames alleen op de laatste plaats staan. De start was goed aan Flyers zijde en dat resulteerde in een 21-16 voorsprong. In de tweede pe riode kwam er langzaam aan verandering in het spel van de thuisploeg. BC Utrecht profi teerde daar van en via 5-11 werd er met een gelijke stand gepauzeerd. Ook in de derde periode ging het mis bij de Waddinxveense vrouwen. Het vertrouwen was weg en met 6- 14 was de overwinning ver weg. In de vierde periode kwa men de dames, dankzij een zwakke periode van BC Utrecht, nog terug tot 43-45, maar toen was het over en uit. Uitslag 45-51. Topscoorder: Anita van Unen met 22 punten. zonder veel succes. Ze verlo ren beiden en daardoor deed Nieuwerkerk met een 5-3 overwinning en met nog één wedstrijd te gaan goede zaken voor het kampioenschap. WSV staat met 6 punten in de mid denmoot en speelt de laatste wedstrijd uit op 2 april tegen het tweede team van Over- schie. In de onderlinge competitie liep nummer 2,Theo van Herk, in op zijn concurrent Erik Hen- nink.Theo won na een lang ge vecht van Eduard Philipse in een gelijkopgaande partij. Je roen Eijgelaar en Wim van Os maakten al gauw in hun partij remise. Peter de Louw en Ton Kuiper maakten er een leuke partij van, maar geen beiden beslissend voordeel te halen en het werd remise. Albert Prins, halve finalist in de beker, is de laatste tijd goed in vorm en won in zijn partij van Ton van Nieukerke. Albert stijgt met zijn overwinning naar de 12e plaats. Leo van der Haven had donderdag niet zijn avond, hij gaf zomaar een dame weg te gen Wim van der Hoek en daarna direct op. Wim Mulder en Teun van der Linden speel den een siciliaanse partij met kansen over en weer.Teun won een stuk, maar raakte deze ook weer kwijt en verloor uiteinde lijk. Stand aan kop: I. E. Hen nink, 2.T. van Herk, 3. R. Dannis. Volgende week donderdag speelt het tweede team van Waddinxveen zijn laatste wed strijd tegen het derde team van Messemaker uit Gouda. niet meer zien. Boudewijn werd vervangen door Arjen Klein. Gescoord werd er na dien niet meer. Zwarte Pijl kon moeilijk de nederlaag verkroppen. De Rotterdamse ploeg beschikt over enkele technisch vaardi ge voetballers onder wie Jerry Simons en Elden Getrouwe, die eerder in het betaalde voetbal voor Excelsior en Sparta uitkwamen. De verdediging t van Zwarte Pijl liet echter enkele kost- bare steken C' vallen waar- door de aanval lers van Groeneweg volkomen vrij kwamen te staan. Dit leidde na acht minu ten al tot een kans voor de actieve Rick van Yperen, die in gunstige positie naast het Rot terdamse doel schoot. Nadat Kortzorg alleen voor doelman Gert Haan over het doel had geschoten nam Groeneweg in de 22ste minuut de leiding. Uit een vrije trap van midden velder Kevin Zijderhand be landde de bal via een verdedi ger op het hoofd van Maurice Eckhardt, die I -0 liet aanteke- MOERKAPELLE - Het derde team van schaakvereniging Moerkapelle beleefde tot afge lopen vrijdag een ongelukkig seizoen. Na vijf wedstrijden was nog maar een matchpunt verzameld. Sliedrecht 3 was af gelopen vrijdag het perfecte slachtoffer. Het jeugdige acht tal, met slechts twee ’echte’ se nioren, behaalde drie overwin ningen, vijf remises en geennederlaag. De volle punten werden genoteerd door Jac ques de Lange, Ron Droog en André Corpeleijn. Christiaan Noorland, Michiel Rensen, Ste fan van der Zalm, Patrick Stam en invalster Jojanneke Weijer- mars deelden allen het punt. In de laatste wedstrijd tegen IJs- selmonde I is het opnieuw er op of eronder. Mogelijk dat een WADDINXVEEN - Kees Kui pers heeft de afgelopen week als enige sjoeler boven de 1400 punten gescoord met een pun- tenaantal van 1419. Door dit re sultaat heeft Kuipers zijn leiden de positie verstevigd en zijn gemiddelde opgevoerd naar 136.350 punten. Jan Kersbergen volgde met 1341 punten, een aantal wat eveneens door Dick Dros werd gegooid. Kersbergen is met 133.620 tweede en Dros vijfde met 131.750 in de A Klas. De B Klas wordt geleid door Pascal van Gils met 129.460 pun ten die en score van 1316 be haalde. Frans Bouwmeester kwam op de eerste plaats met 1375 punten en klom in de stand naar de derde plaats met 129.137 punten. Cees Slingerland voert met een gemiddelde van 119.825 de C Klas aan. Zijn sco re was 1197 punten. Cor van Gils staat bovenaan in de D Klas met 109.640 met een score van 1029 punten. De laagste klas (D) wordt aangevoerd door Paul van de Meer. Hij scoorde 993 punten en heeft een gemiddelde van 99.978 punten. Hekkensluiter is Yvonne Veringmeier met een ge middelde van 79.560 punten. de Boules Vereniging zijn met de komst van het voorjaar weer van start gegaan. Elf teams strijden om de titel. Dinsdag, 9 maart zijn de eerste twee wedstrijden gespeeld en die leverden de volgende tus senstand op. I. Wout Versluis/Elly Nieuwland/An- dries Roos 2-2-20+; 2. Ton en Jopy Hulskamp/Peter Rubeling 2-2-15+; 3. Rob, Ron en Fred van Dijken l-l-l l+;4. Herman Verwaal/Henry van Wagenin- gen/Toon v.d. Velden 2-I-4+; 5. Babs Allaard/Hanna de Wil- de/Wil Vons 2-I-I+; 6. Wim Hendriks/Roek de Jong/Bert Grootjen 2-1-4-; 7. Imca Mat- la/Corrie Monster/Anneke Grootjen 2-1-6-; 8. Harm Mail- lé/Jan Lapaer/Jan van Luiken 2- 1- 7-; 9.Toos Wubben/Jan Koois- tra/Leen Roos I-0-5-; 10.Nel Oudijk/Wim van Bockom Maas/Norbert Schifferling 2-0- I2-; II. Hans van Wouden- berg/Arnold en Marco Janssen De volgende wedstrijden wor den op 16 maart gespeeld. Groeneweg (donker tenue) had in het begin heel wat te stellen met Zwarte Pijl, maar had na de rust toen een Rot terdammer uit het veld werd gestuurd weinig meer te duchten. (Foto: üesbeth van der Vis) WADDINXVEEN - Hengel- sportvereniging HSW had we derom een slechte vangst in de wintercompetitie. In de dertien de wedstrijd, gehouden in de Oude Rijn bij Koudekerk, werd door dertien deelnemers slechts vier kilo witvis gevangen. De uit slag was als volgt: I .John van Els- wijk 1.310 gr, 2. Rinus Reichard 970 gr, 3. Herman Kraan 670 gr, 4. Aat van Leeuwen 450 gr, 5. Henk Romeijn 350 gr. Met nog één concours te gaan stijgt de spanning om het kampioenschap. Jenner voert de ranglijst nog steeds aan met 19.150 gr, maar ziet Van Leeuwen met 19.050 gr heel dicht naderen. Ook Rei chard is met 15.830 gr nog kans hebber. Dit geldt in principe ook voor Kraan, van Elswijk en Hout man, al geven hun vangstgewich- ten (12.810, 12.440 en 12.400 gr), gezien het verloop van de competitie, daar weinig hoop op. De laatste wedstrijd wordt a.s. zaterdag gevist in de Haarlem mer Ringvaart Vertrek vanaf het station NS om 06.00 uur. WADDINXVEEN - De voor sprong van de voetbalclub Be Fair op Koudekerk is opgelo pen tot drie punten. Terwijl de Waddinxveense koplopers in de vierde klasse in de slotfase Zwammerdam eindelijk over de knie kregen (1-3) verspeel de Koudekerk kostbare punten gaf aan TAW: 0-0. Ook Moerkapel le, dat met 6-0 zegevierde over het zwakke Linschoten, blijft volop meedoen. In de wedstrijd Zwammerdam- Be Fair nam de thuisclub de lei ding uit een strafschop, die werd benut door Remco Have naar. Vlak voor de rust maakte Patrick Vermeulen gelijk. Na de rust duurde het vrij lag voordat Be Fair, door Zwammerdam- trainer Rob Romijn bestempelt als de beste ploeg van de afde ling, de overwinning greep. Dat lukte eerst na de wissel Rob den Adel voor Johan Scheuier- man. Op aangeven van Den Adel scoorde Wibaut van der Wees I -2 waarna Jesse Kok aan alle onzekerheid een einde 4-4 nog voldoende is, maar met maakte: I -3. een overwinning wordt degra- Hoewel Moerkapelle in de datie vrijwel zeker op het nip- thuiswedstrijd tegen Linscho- pertje voorkomen. ten al gauw met I -0 voorkwam Ook Moerkapelle 2 deed goe- dooreen doelpunt van Rob van de zaken. In een seizoen waarin ook degradatie op de loer lag, moet in de laatste wedstrijd niet verloren worden van Zwijndrecht 2. Deze pot staat Smurfenvoetbal pland: 27 maart, 10 april, 17 april, I mei en 8 mei. De voet- balochtenden staan onder pro fessionele begeleiding van jeugdtrainers.Aan de kennisma king zitten geen kosten verbon den. Het smurfenvoetbal begint om 10.45 bij WSE.Voor meer infor matie: voetbalvereniging WSE, tel. 0182-614710 of met Rian- ne: tel. 06-46205137. Uitgebreide informatie speciaal voor u. 4Op 30 maart 2004 organiseren wij een levendige t voodichtingsavond over StF Zuid-Afrika en onze 2 unieke rondreizen. locatie: 't Raedthuijs, Westersingel te Berkel en Rodenrijs Aanvang: 19.30 uur Kaarten: Gratis af te halen uitsluitend bij onze kantoren OIO TECHhuSCM bu?

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 19