Periodetitel binnen handbereik WSE Polo Heren I tegen Katwijk I Flyers Dames I toont karakter Van Leeuwen AIL. kampioen HSW in halve finale NK Heren Be Fair Dames Be Fair a verslaan Inter Rijswijk sjoelcompetitie naar kampioenschap Naderend einde ii Van Es naar GZC DONK Kabouter- voetbal Schaatstocht Groeneweg verbetert Kampioen schap Korbis 7 tegen 7 positie Junioren bij Be Fair Hardloopcursus bij Antilope Jaarvergadering Hengelsport jan (0182-630352). Bel voor meer info: 0182 51 33 23 of mail naar: aertsglas@planet.nl (I 19.825), (I 19.800), WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Bel (0900) 708 09 00 (10 eurocent per minuut) i PAGINA 25 WOENSDAG 24 MAART 2004 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN (Foto: Marianka Peters) hebben Ingeborg Droge en De siree den Ouden (categorie Pu pil 2 NWS) zich geplaatst voor de halve finale. Eerst kwam Denise de Wilde uit de top van het klassement verbannen. Door een afgekeur de sprong (0.0 punten) was zij Otto Bas en dreigde waren de verdedigers Peter Oosterom en Frans’ Schwiebbe paraat. Doelman Rogier Streng had het niet moeilijk meer. Zelfs het inzet ten van al zijn wisselspelers bracht voor trainer Paul Sy- besma van ROAC geen zicht op verbetering.Trainer Marcel van Dijk: „ROAC was een heel matige ploeg. Voor de rust hadden we al op voorsprong moeten komen. Jammer is het WSE had voor de pauze nog heel wat te stellen met ROAC, maar na de pauze liepen de Waddinxveners over de ploeg uit Rijpwetering heen. UITSLUITEND VOOR BEZORGKLACHTEN dat Luuk Schwiebbe nu weer tegen een blessure aanloopt. We hoeven niet perse beide wedstrijden te winnen om de tweede periodetitel te beha len". Opstellingen: WSE: Streng,Van der Spoel, Den Houdijker, Frans Schwiebbe,Wolfgram (Krins), Addie van Leeuwen (Timo van Leeuwen), Ooster om, Saouny, Luuk Schwiebbe, Van Swieten, Elabeidi (Sterk), ROAC’69: Brugman,Van der Geest, Boere, Borst, Jeroen, Mark en Rob van de Kooy.Van Seggelen, Heemskerk, Kou- wenhoven.Van Schie. minuten in de derde periode vielen de ballen wel door de ring en kon het gr, 2. Rob Jenner 23.980 gr, 3. Rinus Reichard 23.100 gr, 4. Wim Houtman 20.220 gr, 5. John van Elswijk 16.150 gr. Aan staande zaterdag wordt de af sluitende wedstrijd van het winterseizoen gehouden. In schrijfgeld is 4,- euro. Vertrek vanaf het station NS om 06.00 uur. WADDINXVEEN - Het Wad- dinxveense sportweek commi- derveen toegekend nadat Ela beidi in het strafschopgebied was aangetikt. De inzet van Elabeidi leverde geen proble men op voor doelman Bob Brugman. Het jonge ROAC’69 met de dneling Jeroen, Mark en Rob van de Kooy in de gelederen had eveneens mogelijkheden op de openingstreffer, maar in beide gevallen liet Raymond Borst het afweten. In de twee de helft maakte een strijdbaar WSE korte metten met de ploeg uit Rijpwetering. Na tien minuten opende de opgerukte verdediger Arjan den Houdij ker de score na een hoek schop van Van Swieten: 1-0. Na de vervanging van de te ruggekeerde Tobias Wolfgram door Dennis Krins verraste WSE keer op keer op snel heid de op een lijn opereren de verdediging van ROAC. In de dertiende kreeg doelman Brugman de bal na een schot van Van Swieten niet klemvast waarna Samir Elabeidi voor 2- 0 zorgde. Dezelfde speler ver zuimde met alleen doelman Brugman voor zich de score te verhogen. In de 27ste mi nuut maakte Ramon van Swie ten na een fout in de verdedi ging er toch 3-0 van. Uit een hoekschop van Van Swieten tikte Imad Saouny acht minu ten later handig de bal in het doel wat 4-0 betekende. RO AC werd nauwelijks meer ge vaarlijk en als dat er wel Door Bert Hertog WADDINXVEEN - Trainer Marcel van Dijk van de voet balclub WSE heeft het hele seizoen al te maken met een waslijst aan blessures. Afgelo pen week werd deze lijst uit gebreid door de blessure van de verdedigers John Mulder en Martijn Sol en de aanval lers Guido Hack en Kevin Steenwinkel. Bovendien liep de taaie verdediger Thijs van der Voort in de wedstrijd te gen MMO (0-1 verlies) tegen een gele kaart waardoor de Waddinxvener voor de thuis wedstrijd tegen ROAC’69 was uitgesloten. Van der Voort trad, zoals eerder in het sei zoen, nu als verzorger op. Na de vele regen van de afge lopen hoopte Marcel van Dijk dat de thuiswedstrijd tegen ROAC’79 uit Rijpwetering zou worden afgelast, maar de plot selinge weersverbetering zorgde er voor dat de Wad- dinxveense vereniging toch aan de bak moest. Achteraf kon Van Dijk en zijn gehaven de ploeg alleen maar met te vredenheid terugblikken want WSE boekte tegen de povere ploeg uit het geboortedorp van Tour-winnaar Joop Zoete melk de grootste overwinning (4-0) van het seizoen. Enige dissonant was de enkelbles sure die de goed spelende Luuk Schwiebbe in de laatste minuut opliep. Hij kon niet meer lopen en moest door komt Stolwijk in Zevenhuizen op bezoek. Groeneweg had na elf minuten al een 4-0 voor sprong tegen Kralingen door doelpunten van Maurice Eck hardt, Camillo de Boer en elftalleider Jan Sterk en een reservespeler naar de kleed kamer worden gedragen en naar het ziekenhuis vervoerd. Bij WSE wordt gehoopt dat de blessure van Luuk Sch wiebbe meevalt. Door de 4-0 zege op RO AC’79 en het gelijke spel van koploper Meerburg tegen Bernardus (l-l) heeftWSE de tweede periodetitel binnen handbereik. Aan de leiding gaat weliswaar MMO, maar WSE heeft minder verliespun- ten. Zondag speelt WSE voor de tweede periodetitel tegen en in Nieuwkoop waarna nog een thuiswedstrijd tegen Ber nardus, dat de eerste periode titel vervoerde, volgt. MMO is uitgespeeld, Meerburg heeft evenveel punten als WSE maar een wedstrijd meer gespeeld. Doordat naast Guido Hack ook Hafid Assoulymani nog al tijd is geblesseerd stond Ra mon van Swieten dit keer als diepste spits opgesteld. Van Swieten bewees zijn waarde voor WSE in de tweede helft. Hoewel ROAC in de eerste helft nog minstens de gelijke was van WSE had de thuisclub ook toen al met een I -0 voorsprong de rust in kunnen gaan. Eerst schoot Luuk Sch wiebbe in de achtste minuut rakelings naast, daarna miste Samir Elabeidi vijf minuten voor de pauze een strafschop. Deze was door scheidsrech ter A. van Mastrigt uit Aarlan- WADDINXVEEN - Het eerste damesteam van Be Fair heeft zaterdag met 3-1 gewonnen van Inter Rijswijk. Met nog drie wedstrijden voor de boeg moet Be Fair vechten voor elke punt om een directe degradatie te voorkomen. In de eerste set bracht de ser vice van Astrid de Jong direct een 8-1 voorsprong. Inter Rijs wijk antwoordde met ook een uitstekende service en bij 8-8 ging de strijd gelijk op. Uitein delijk kon Be Fair de set naar zich toe trekken met 25-23. In de tweede set kwam Inter Rijswijk beter in haar spel, en coach Van Maaren bracht zijn nieuwe speelster Liselotte de Gijt in om het blok van Be Fair te versterken. Helaas kon ook zij de ommekeer niet brengen en ging deze set met 25-15 naar de gasten. In de derde set werd Merel de kwam. Het programma voor zaterdag 27 maart: Hazers- woudse Boys-Be Fair, Koude- kerk-Moerkapelle, zondag 28 maart: Nieuwkoop-WSE, Groe- neweg-Stolwijk (wedstrijd van de week).Waddinxveen is vrij. aandeel in de score. Heren I deed goede zaken in Rotterdam tegen koploper Alexandria. Flyers speelde als team ijzersterk. In de eerste twee periodes kwam dit qua scores nog niet tot uitdrukking, want Alexandria bleef, via 20-19 en 21-16 aan de positieve kant van het scorebord. In de derde periode voerde Flyers de druk nog hoger op en dat resulteer de in een totale instorting van de gastheren. Via 8-19 kwamen de Waddinxveense heren op een voorsprong, die in de vier de periode bekwaam werd ver dedigd. Uitslag 65-68. Tops coorders: Walter Padding en Wim Koole, ieder met 15 pun ten. waren kleine kansen over en weer, maar dankzij goed keep erswerk van Erik Vermij wist Katwijk in deze periode niet te scoren, terwijl Peter Bergenhe- negouwen zijn tweede goal wist te scoren. Met een 2-4 voorsprong begonnen de heren van Z&PC Van Uden-De Gou we aan de derde periode. Het begin van deze periode was duidelijk voor De Gouwe. Remko Overdam wist twee overtal-situaties te benutten en zette zijn ploeg op een comfor tabele 2-6 voorsprong. Katwijk toonde nog enige veerkracht en kwam in deze periode terug tot 4-6. In de vierde periode was het even spannend, wie zou het eerste doelpunt ma ken. De prima spelende Alexan der Schot liet een buitenkansje niet onbenut en frommelde de ZEVENHUIZEN - De voetbal club Groeneweg verbeterde de positie in de vijfde klasse. Zelf Naast Ingeborg en Desiree ook Tessa Gutker, Carmen Venema en Brenda Blom. Brenda was de hele week ziek geweest en mis te kracht en conditie om een goede wedstrijd te turnen. Zij kwam met 26.375 niet verder dan een 3 I ste plaats. Carmen Venema wisselde twee uitste kende oefeningen op brug sprong af met twee matige WADDINXVEEN - Flyers Da- ander Flyers in het veld. Na vijf mes I wint van SVO. Heren I verrast met uitzege op Alexa ndria. Ook winst voor Heren 2, ring en kon het - door felle Meisjes Kadetten I, Jongens verdediging - heroverd balbezit Kadetten 2 en Jongens Mini’s I Verloren werd er door Meisjes Aspiranten 2 en Jongens Kadet ten I Na de ietwat teleurstellende resultaten van de afgelopen weken begon Flyers niet gerust aan De Meern. De eerste twee pe riodes waren duidelijk voor de bezoekers. Zij scoorden mak kelijker en de thuisploeg moest alle krachten aanspreken om in het spoor te blijven. Via 12-15 en 14-19 lukte dit maar matig. Na de pauze stond er een heel wonnen de Zevenhuizenaren gemakkelijk met 10-0 van het laag geklasseerde Kralingen. Zwarte Pijl kwam tegen Oude- water niet verder dan 2-2., Gouderak verloor met 3-1 van RVC’33 in Reeuwijk. Stolwijk won door treffers van Ernst Verdoold en Gerard Both met kende oefeningen op brug en 0-2 van NOC en heeft evenveel sprong af met twee matige oe- punten als Groeneweg. Zondag feningen op balk en vloer. Met name op vloer ging het niet goed en hierdoor kwam ze minder dan 0.2 punt te kort om zich te plaatsen.Tessa draai de een goede wedstrijd maar Ed werd door een, volgens de trai- Boudewijn (2). Direct na de ner foute beslissing van de jury, pauze maakte Michael vanYpe- ren er 5-0 van. Het scorever- loop was verder: 6-0 Eckhardt, 7-0 Menno van Dam, 8-0 De Boer, 9-0 en 10-0 Eckhardt.Van om 20.00 uur, in het wijkge- bouw van de Speeltuinvereni ging‘De Paddestoel’, Lijsterbes- (I 19.250) straat 18 in Waddinxveen. (119.138) allemaal nog kam- stabiele wedstrijd. Met name op sprong en brug ging het uit stekend. Helaas kon zij op het laatste toestel haar zenuwen niet helemaal in bedwang hou den. Ze kon niet op de balk blij ven staan. Dit koste haar een vol punt op dit toestel en uit eindelijk ook plaatsing voor de halve finale. Met 32.900 punten kwam zij 0.3 punten te kort en eindigde ze als 17de. Bij de pu pillen 2 kwamen maar liefst 5 turnsters van TOOS in actie. Best op de diagonaal positie in gezet en door een combinatie van sterke services en gerichte aanvallen moest Inter Rijswijk met 25-15 toezien hoe Be Fair op voorsprong kwam. In de vierde set zette Be Fair haar spel sterk door en trok ook deze set (25-13), naar zich toe. Aanstaande zaterdag wacht Be Fair een uitwedstrijd tegen Nesselande dames 2 in Zeven huizen. WADDINXVEEN - Het hoogste juniorenteam van Korbis heeft afgelopen za terdag de titel veroverd in de tweede klasse van junio rencompetitie. Na afloop van de reguliere zaalcom- petitie was Korbis samen met Sagitta en Klimop op een gedeelde eerste plaats geëindigd. Gevolg hiervan was dat een driekamp uitsluitsel moest geven over het kampioen schap. Korbis kwam, eerst uit tegen Sagitta en won die wedstrijd met 8-6. Daarna speelde Sagitta te gen Klimop en de Ridder kerkers wonnen overtui gend. In de derde wedstrijd was Korbis veel sterker dan Klimop en haalde met een ruime 13-6 overwinning de titel, die recht geeft op promotie naar de eerste klasse. WADDINXVEEN - Na het te leurstellende verlies vorige week tegen Het Y, mochten de heren afgelopen weekeinde weer vol aan de bak in de uit wedstrijd tegen Katwijk. Thuis werd immers al verloren en Katwijk staat zeer degelijk op de derde plaats. Jaco de Jong en Peter Bergenhenegouwen openden de score en zorgden voor een verrassende 0-2 voorsprong in de beginfase van de wedstrijd. In tegenstelling tot de thuis wedstrijd liet Katwijk geen sprankelend waterpolo zien, maar wisten zij wel in de eerste periode terug te komen tot 2- 2. Alexander Schot wist uitein delijk met fraai afstandschot zijn ploeg op 2-3 te zetten. In de tweede periode waren bei de ploegen gelijkwaardig. Er WADDINXVEEN - De kam pioen van de Waddinxveense Sjoelers, Kees Kuipers, zal nu het einde van de competitie na dert naar alle waarschijnlijkheid direct kansloos voor plaatsing. Ingeborg en Desiree turnden een goede wedstrijd. Allebei hadden ze I minder goed toe stellen maar daar stonden 3 uitstekende oefeningen tegen over. Hierdoor plaatsten zij zich terecht voor de halve fina le. Nu was het de beurt aan Leo- nie Heikens en Tiffany Smit Zij komen uit in de categorie Jeugd NWS (meisje 12 en 13 jaar). Beide dames zijn dit jaar gepro moveerd vanuit een lagere klas se en hoewel ze hun program ma redelijk goed afwerkten, kwamen zij nog te kort om mee te kunnen doen om de hoogste plaatsen. Zij werden respectievelijk 25ste en 34ste. Als laatste kwamen José Droge en Rosanna van Bruinessen in de categorie Senior NWS (meisjes 16 jaar e.o.) aan de beurt. Rosanna is ook gepro moveerd en haar programma komt ook nog wat moeilijkheid te kort. Toch draaide ze een prima wedstrijd. En eindigde op een keurige 18de plaats. José deed het nog beter. Met name haar brug was goed. Maar ook zij kwam minder dan 0.2 pun ten te kort om zich te plaatsen en ze moest genoegen nemen met de 13de plaats. Veel meiden van het TOOS TURN TEAM misten dus net de plaatsing en kwamen teleur gesteld terug. Maar het geeft ook vertrouwen voor een ko mend seizoen waar we hopelijk net aan de goede kant van de streep zullen eindigen. De halve finale van Ingeborg en Desiree is op 8 en 9 mei inVught. 4-7 in het doel van Katwijk. Twee minuten later maakte Pe ter Bergenhenegouwen geen fout bij het nemen van een strafworp en was de marge weer terug naar vier doelpun ten. Katwijk mocht in de reste rende tijd nog twee doelpunten maken, maar kon niet voorko men dat de heren van Z&PC Van Uden-De Gouwe, enigszins verrassend, maar zeker niet on terecht, met de volle winst naar huis konden gaan. Een prima wedstrijd voor de ploeg van trainer/coach Anton Heiden met een opvallende rol voor de jongelingen en Alexander Schot en Erik Vermij. De heren kun nen zich nu met een gerust hart gaan opmaken voor de dubbel aankomend weekend tegen koploper Vlaardingen en Hoorn. WADDINXVEEN - Met twee overwinningen, 3-0 tegen Vre- vok en de I -3 tegen Dosko, in de tas liet concurrent VTC Woerden thuis tegen Livoc de punten liggen. Het kampioen schap kan dan ook al aanstaan de dinsdag thuis tegen hetzelf de Woerden worden binnengehaald. Bij winst neemt Be Fair een onoverbrugbare voorsprong. Na een eenvoudi ge winst op het Nieuwegeinse Vrevok startte trainer/coach Eric de Ridder met de spelers die het minst hadden gespeeld. Zowel Jeroen Lagrouw als Jo chem Vermeulen lieten zich van de goede kant zien, dit in te genstelling tot de rest van het team. Vooral passend liet de Waddinxveense formatie het GOUDA/WADDINXVEEN - Jim van Es wordt in het nieuwe seizoen de trainer/coach van de poloërs van Grando GZC DONK. Hij volgt bij de Goudse club Marjan van Galen op. De trainer, die voorheen Alkemade trainde, is bezig aan zijn vierde seizoen bij de waterpolovrou- wen van Van Uden/De Gouwe uit Waddinxveen. Met deze ploeg strijdt Van Es nog om het landskampioenschap. De man nen van GZC DONK spelen in de eerste klasse, maar willen op termijn naar de hoofdklasse. De vroegere GZC-poloër Eric Noordegraaf vertrekt aan het einde van het seizoen bij hoofdklasser AZC. WADDINXVEEN - De winter competitie van de Hengel- sportvereniging Waddinxveen (HSW) is gewonnen door Aat van Leeuwen. In de veertiende en laatste wedstrijd, in de Ring vaart bij Aalsmeer, werd goed gevangen. Tien deelnemers vis ten in ruig weer ruim 43 kilo witvis bij elkaar en zorgden voor de beste vangst van het winterseizoen. Aat van Leeu wen buitte zijn door loting ver kregen gunstige kopplaats vol ledig uit. Zijn vangst van 13.540 gr aan voorn en brasem was voldoende voor de overwin ning. Goed werd er ook gevan gen door Wim Houtman (2e met 7.820 gr) en Rinus Rei chard (3e met 7.270 gr). Rob Jenner, die op de andere kop zijn hoge klassering moest ver dedigen, maar deze poging in het water zag vallen, eindigde met 4.870 gr op de vierde plaats. De vijfde plaats was voor John van Elswijk met 3.710 gr. De eerste vijf in de einduitslag zijn: I.Aat van Leeuwen 32.160 liggen. Ingrijpen was nodig en De Ridder kon niet anders dan teruggrijpen naar een stukje er varing. Net zo balend als Ver meulen en Lagrouw zag de ver trekkende coach het team iets beter passen en het initiatief overnemen van Dosko. Zonder nog echt in gevaar te komen speelde Be Fair in één van haar slechtste wedstrijden naar de van tevoren ingecalculeerde winst. De wedstrijd werd snel vergeten en was het uitkijken naar de wedstrijd van het sei zoen. Op dinsdag 23 maart spe len tegen Woerden in de Groenswaard. Ondanks de wat treurige avond kan het de wed strijd worden waar het team het hele seizoen naar gewerkt heeft. Hazebroek: „We zijn thuis nog ongeslagen". Waddinxveen was vrij. De meeste wedstrijden in de zaterdagcompetitie werd door de slechte weers- en ter- reinomstandigheden afgelast. Koudekerk speelde wel en won met 3-2 van Floreant waardoor het met Be Fair gelijk bovenaan zijn titel prolongeren. Óp dit Het programma voor moment staat hij weer eerste met 136.350 punten voor Jan Kersbergen die met 133.620 punten op de tweede plaats staat. De Moordrechtenaar Wim Slingerland is derde (132.500) en Dick Dros vierde. De spelers vormen de A-klas die in het verleden een grotere bezetting kende. Leider Pascal van Gils (129.460) van de B- Klas kan nog promoveren. Op de tweede plaats staat de Gou wenaar Cor Faay (129.270), op de voet gevolgd door Frans Bouwmeester op de derde steeds worden verzilverd. SVO raakte volledig de kluts kwijt, ging fouten maken en kwam niet meer in de wedstrijd. Via 13-4 werd de achterstand weg- gewerkt.Ook in de vierde pe riode eenzelfde beeld. SVO was de wedstrijd tegen SVO uit totaal gesloopt en via 12-5 werd er een verdiende over winning geboekt en is er weer een sprankje hoop om van de vervelende laatste plaats af te komen. Uitslag 51-43. Tops coorder: Anita van Unen met 19 punten. Ook Ymke Troost met I I punten had een flink WADDINXVEEN - Bij de kwartfinale voor het Neder lands Kampioenschap turnen in tee organiseert met WS.E. het Aalsmeer afgelopen zaterdag 7 tegen 7 voetbal toernooi. Deelname kan met een team van zeven spelers van zestien jaar en ouder. Er wordt ge speeld op een half veld met kleine doelen. De speeldagen voor TOOS in actie. Zij turnde zijn op vrijdagavond 2,9,16 in de Instap (meisjes 9 jaar) een april, 7, 21, 28 mei en 4 juni 2004. Informatie en inschrijving kan bij Joop van der lans, tel. 616673 of bij WS.E. tel 614710. WADDINXVEEN - Voetbalver eniging Be Fair organiseert op zaterdag 27 maart weer het ka- boutervoetbal. Hierbij kunnen kinderen van vier en vijf jaar op een speelse en creatieve ma nier kennis maken met de voet balsport. De vorige keren werd het voetbal al bezocht door ruim veertig deelnemertjes (waaronder zeven meisjes), maar nieuwe deelnemertjes zijn altijd welkom. Alles is kos teloos en een tenue is niet ver plicht. Het kaboutervoetbal be gint om 10.00 uur. Voor informatie of opgave kunt u te recht bij Léon Hogenelst (0182-610491) of Hans Jonge- iOOS turnsters WADDINXVEEN - S.C Antilo pe organiseert weer een hard loopcursus voor beginners. De cursus is voor iedereen die eens kennis wil maken met het fenomeen ‘hardlopen’ en/of iets aan zijn conditie of gewicht wil doen. Je hoeft geen sporter of hardloper te zijn om deel te kunnen nemen. De cursus duurt acht weken. De trainingen zijn onder bege leiding van een deskundige looptrainer. In de training is aandacht voor: de warming up, veel rek- en lenigheidoefenin- gen, loopscholing, looptech niek, looptraining, trainingsop- bouw, blessurepreventie en de cooling down. De loopcursus begint op zater dag 3 april van 9.00 tot 10.00 uur. De kosten bedragen 25 eu ro. Er wordt gestart vanaf het clubgebouw van de S.C. Antilo pe aan de Alberdingk Thymlaan te Waddinxveen. Als afsluiting zal op 27 mei aan de Gouwebosloop deel wor den genomen. Na de cursus be staat de mogelijkheid om je aan te sluiten bij een van de vele trainingsgroepen van de S.C. Antilope. Voor meer informatie: Ron Moons, tel. 0182-619699 of bij de trainer Ger Gijzen, tel. 030- 6666882 of bezoek de website van Antilope www.scanti- lope.nl. pioen kunnen worden en pro moveren naar de B-Klas. Johan Garlich moet oppassen voor degradatie met I 11100 pun ten. De middenmoot in de D-Klas wordt aangevoerd door Cor van Gils (109.640) die nog in staat moet worden geacht om te promoveren. Op de tweede plaats staat Annie Endeveld (108.070), Annie Warmelink volgt op korte afstand met 107.475 punten. Ben den Ou den staat in deze klasse der tiende (100.400) en zal boven de 100 moeten blijven gooien wil hij niet degraderen naar de laagste klasse. De nummers een tot en met drie in de E-Klas doen niet veel voor elkaar onder. Paul van de Meer (99.978), Ronald Meijer (99.586) en de 89-jarige Wim Slingerland sr. (99.550) kunnen allen nog promoveren. De rode lantaarn wordt gedra gen door Riet Looman (94.590). WADDINXVEEN - De hengel- sportvereniging houdt op Maandag 29 maart haar 42e Al gemene Jaarvergadering. Deze plaats (129.137). vergadering, voor alle leden van In de C-Klas is de spanning te de vereniging, wordt gehouden snijden omdat Cees Slingerland Supusepa Koppenaal Arie Roos WADDINXVEEN - Twaalf schaatsverenigingen, waaronder De Gouwe Streek, organiseer den afgelopen zaterdag een Mi- ni-elfstedentocht in de Uithof. Een spektakel met bruggetjes, kluunplaatsen, stempelposten en koek& zopie-kraampjes. Eén ronde schaatsen was ongeveer een kilometer, maar wel met de nodige hindernissen als klun- nen om een stempel te verdie nen. Dankzij de vele sponsors kregen de kinderen ook tijdens deze barre tocht koek&zopie aangeboden en na afloop een Elfstedenkruisje.

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 25