Eerste hulp Remmen als je wilt stoppen Meet the stars bij Concordia uid-Afrika f Actie Zip your lip GROTEVERKOOP VAN GEBRUIKTE F Modeshow seniorenmode Filmmiddag voor senioren Colofon Kerkradio Rommelmarkt Open dag Trainsimulator Djembé in Kreater s in De Boog J S' r MEDISCHE DIENSTEN y 9 9 KERKDIENSTEN y JUBILEUM RONDREIZEN s 0^- Ik PAGINA 7 WOENSDAG 24 MAART 2004 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN MID- 198 basisschoolkinderen haalden deze week hun ehbodiploma. (Foto: Liesbeth van der Vis) www.bbcomputers.nl GEREFORMEERDE KERKEN geveer spreker: de I computers I i Toawslagersweg IZb-l 344* HX Woerden 0348 413 047 Bethelkerk, Bilderdijklaan zondag 9.30 uur ds. H. Schipaan- boord, bevest. 17.00 uur Immanuëlkerkgemeente, Prinses Beatrixlaan zondag 10.00 uur ds. C. de Jong 18.30 uur ds. C. de Jong, vesper 'De Rank’, herv. Conf., Coene- coopcollege zondag 10.00 uur ds. M.A. Bos 18.30 uur dhr. R.J. Crew, Wad- dinxveen, jeugddienst De Morgenster, Sterrenlaan zondag 9.30 uur ds.J. Noordam, Nieuwerkerk ad IJssel 17.00 uur Uitgever Dagblad van Rijn en Gouwe B.V. Alphen aan den Rijn Bezorging Telefoon: 0900-708 09 00 (10 eurocent per minuut) Foto’s van Liesbeth van der Vis vindt u op www.liesbethvandervis.nl Ontmoetingskerk, Groensvoor- de zaterdag 19.00 uur Woord Communiedienst, WCD Werk groep zondag 11.15 uur Eucha ristieviering, pastor A. vd Helm Woensdag 17 maart was het examen van de Bethelschool en de Eben Haezerschool en de laatste school was basis school de Leilinde.Totaal startten 201 kinderen met de cursus waarvan 198 hun ge tuigschrift in ontvangst moch ten nemen. In 19 weken wer den de lessen gegeven door vrijwilligers van de EHBO vereniging.Te weten: Joke Noordhoek, Greet Vermeulen, Yvonne Mud, Anneke Kom peer en coördinator Janneke Dubbelaar. De EHBO vereni ging is nog op zoek naar vrij willigers want dit jaar moes ten er scholen teleurgesteld worden.Voor vragen hierover kunnen geïnteresseerden con tact opnemen met Janneke Dubbelaar (tel. 0182 - 619440) of www.ehbo-wad- dinxveen.nl waar ook een groot aantal foto’s van de examens te zien zijn. Gevonden: Zwarte poes met een paarse halsband met bel, Bernhard- straat (Moerkapelle) Kater, Cypers, met witte tenen en bef door naar snuit en een donkere staart, Julianastraat (Moerkapelle) Poes, Cypers, rood op de rug, A 12 afslag Zevenhuizen Witte kater met grijze vlek op de kop, Zesde Tochtweg (Wad- dinxveen) Zwarte kater met witte afteke ningen, Noordeinde (Waddinx- veen) Kantoor Zijde 30 2771 EN Boskoop Fax:0172-212168 OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg: 10.00 uur leesdienst 18.30 uur leesdienst ROOMS-KATHOLIEKE KERK St.Victorkerk, Zuidkade zondag 9.30 uur Eucharistievie ring, pastor A. vd Helm dinsdag 30 maart 19.00 uur Eucharistie viering, pastor A. vd Helm Kanaalstraat 12, 2741 HH Waddinxveen Telefoon 0182 688 488 Uw kopij en/of advertenties voor het Weekblad voorWaddinxveen kunt u inleveren in de daarvoor bestemde bus in de winkel van CIOOO Passage 208, Waddinxveen. Redactie Noortje van Dorp 0172-420512 E-mail: weekbladvoorwaddinxveen@ rijnengouwe.nl Kopij dient uiterlijk op maandag 16.00 uur in het bezit van de redactie te zijn om in aanmerking te komen voor plaatsing. Bijdragen per e-mail of op floppy verdienen de voorkeur. Advertenties Telefoon 0172-21 1731 E-mail: verkoopboskoop@rijnengouwe.nl Advertenties kunnen tot dinsdag I 1.00 uur worden opgegeven, IM’ers (ingezonden mededelingen) tot maandag 16.00 uur. JEHOVA’S GETUIGEN Koninkrijkzaal Burgemeester Troostraat 10.00 uur Openbare toespraak 11.00 uurWachttorenbespreking spreekuur volgens afspraak, voor spoedgevallen tel. 0180-631451 of 06-11163246, voor minder dringende vragen: vragen@die- renkliniekzevenhuizen.nl. Huisarts en apotheek voor alle inwoners van de regio Midden- Holland WADDINXVEEN - Buurt centrum De Boog houdt op zaterdag 27 maart weer een rommelmarkt van 10.00 - 15.00 uur aan de C. Huygenslaan 2 te Waddinx veen. De toegang is gratis. Voor meer informatie: me vrouw C.Verbeij, tel. (0182) - 610469 (b.g.g. 06 - 22 68 10 97). rinkschool de getuigschriften aan de kinderen. Op 16 maart waren deTheoThijssenschool en de Kameleonschool aan de beurt. Dit was in de Unie waar iedereen gastvrij werd ontvangen. Dokter Beeker overhandigde de getuigschrif ten op de Rehobothschool. A//e auteursrechten en databankrechten ten aanzien van (de inhoud van) deze uitgave worden uitdrukkelijk voorbehou den. Deze rechten berusten bij Rijn en Gouwe B.V. c.q. de betreffende auteur. Voor spoedmedicatie buiten kantoortijden: van 17.30 uur ’s middags tot 08.00 uur ’s och tends, tijdens het weekeinde en feestdagen: Dienst Apotheek Midden-Holland (DAM), Ronsse- weg 138 (tegenover de Bleuland- locatie van het GHZ), 2803 ZR Gouda, tel. (0182) 69 88 20, www.dam-mh.nl WADDINXVEEN - De leer lingen van groep 8 van basis school De Leilinde deden af gelopen donderdagavond EHBO-examen. Burgemeester Jonkman kwam ook een kijkje nemen en werd, onder toe ziend oog van de examinator, door twee leerlingen voor zijn ’verwondingen’ verbon den. Natuurlijk was dit alles maar gespeeld, want burge meester Jonkman had zich verplaatst in de rol van slacht offer. Hij was gegrimeerd door Yvonne Mud, een erva ren LOTUS (Landelijke Oplei ding Tot Uitbeelding Slacht offers) van de EHBO vereniging van Waddinxveen. Burgemeester Jonkman was de hele week al op diverse scholen geweest om de ver richtingen van de kinderen te volgen zoals stabiele zijligging, beademen, alarmeren en het aanleggen van verschillende verbanden. Ook werd hun kennis van de theorie ge toetst. Hij was zeer onder de indruk, prees de kinderen en vond het fijn dat er weer zo veel scholen waren die EHBO in hun lespakket hadden op genomen. Zo overhandigde de burgemeester op maandag 15 maart op de Kon. Beatrix- school en de Kardinaal Alf- ALGEMEEN MAATSCHAPPE LIJK WERK VIERSTROOM Bezoek en postadres: Station straat 12, 2741 HS Waddinx veen. Spreekuur: maandag t/m donderdag van 09.00 tot 10.00 uur.Telefoonnummer:(OI82) 623 040. Na 10.00 uur wordt u au tomatisch doorverbonden met Vierstroom Zorglijn centralist die uw boodschap aanneemt. verlenging tot vijftien lessen ne men,” vertelt Gonnie. „De één pikt het sneller op dan de an der.” Ondertussen probeert ze de groep weer te verzamelen om een nieuwe verkeersregel uit te leggen. „Nog één rondje en dan mag je bij mij verzame len,” herhaalt ze terwijl de groep één voor één voorbij rijdt. Gonnie legt rustig de voorrangsregels uit. „Als je de bocht omgaat, kijk dan niet al leen over je schouder van de kant die je opgaat, maar ook over je andere schouder voor dat je je hand uitsteekt. Over de schouder kijken vinden de meeste niet zo’n probleem. Een hand uitsteken is een heel an der verhaal. „Het valt wel mee,” vertelt Houria. „Alhoe wel ik toch liever beide handen aan het stuur houd.” Ook Fat- ma laat haar stuur liever niet door het harmonie orkest met het muziekwerk Hooray for Hollywood.Tijdens dit muziek werk zullen alle beroemdheden de revue passeren. Gevolgd door de Franse zanger Gilbert Becaud met het gelijknamige werk A tribute to Gilbert Be caud. Hierna gaat het orkest verder met Walt Disney’s film Jungle book die zowel muzikaal als op film gespeeld en getoond wordt. Het harmonie orkest sluit het gedeelte voor de pau ze af met Stevie Wonder’s ‘Sir Duke’. Na de pauze wordt de Hollywoodavond vervolgd met het opleidingsorkest C-Ak- koord, bestaande uit leerlingen van Muz.Ver. Excelsior Boskoop en Concordia Waddinxveen. Zij vervolgen het concert met l’m a believer, daarna Music from Hercules, met filmbeelden uit de gelijknamig film en tot slot speelt het orkest Ashford Cele bration waarmee het orkest een tweede prijs behaalde op een festival in Schoonhoven in januari. Het laatste deel ver volgt het harmonieorkest dit concert met Hoagy Carmicha el. Hierna komt onder andere Pavarotti aan bod met het mu ziekwerk The Three Tenors, waar de tenor saxofoon spe lers Hans Scheuierman, Aart van Ringelenstein en Marina v.d. Bosch als de drie tenoren zullen optreden. Daarna volgen de Carpenters met Top of the World. De avond wordt geza menlijk afgesloten met C-Ak- koord en het harmonie orkest met‘the best years of our lives.’ De avond wordt gehouden in de Ontmoetingskerk aan de Groensvoorde in Waddinx veen. Het concert begint om 20.00 uur, de zaal is open vanaf 19.30 uur. Kaarten a 5,- euro zijn te verkrijgen aan de zaal, of telefonisch te bestellen bij dhr. J. Romijn, tel. 616297. om niet geraakt te worden door een voorwiel. „Je moet wel remmen als je wilt stop pen,” zegt ze enigszins lacherig tegen de dame die haar toch nét niet kon ontwijken. Gonnie heeft oren en ogen in haar ach terhoofd. „Je nam de bocht te laat,” zegt ze tegen de jonge da me op de roze opoefiets. „Ik hoorde het.” Vorig jaar verenigden de Ma rokkaanse vrouwen in Wad dinxveen zich in de StichtingTa- wiza. De stichting heeft als doel te voorkomen dat de Marokka nen in Waddinxveen in een so ciaal isolement raken. Stichting Jeugd- en Jongerenwerk Mid den Holland (STJJMH) geeft structurele begeleiding aan Ta- wiza. Amal Farahi, van STJJMH, vertelt dat ze een aantal jaar WADDINXVEEN - Doorduyn Seniorenmode verzorgt op maandag 19 april eén mode show in Huize ‘Souburgh’. In de modepresentatie laat Door duyn zowel dames- als heren kleding zien. Daarnaast worden er ook speciale aangepaste ar tikelen getoond als de rolstoel- cape. Aanwezigen krijgen tij dens de presentatie een kop koffie en wat lekkers aangebo den. De modepresentatie start om 10.00 uur. De verkoop van de geshowde kleding vindt VERSLAVINGSZORG DEN-HOLLAND Pamassia, psycho-medisch cen trum, IJssellaan 2-2a, 2806 TK Gouda. Tel.nr. 0182-563500, fax.nr. 0182-563521. Bereikbaar maandag t/m vrijdag 09.00-17.00 uur. RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Samenkomsten worden gecom bineerd gehouden met de Rafa- elgemeenschap Gouda, in het schoolgebouw de Goudse Waar den aan de Catslaan 100 te Gouda. Ontmoetingskerk, Groensvoor de zondag 9.30 uur ds. D.H. El- derman, Oudewater 16.30 uur vesper in Immanuelkerk nair...of...voor altijd?!’ Iedereen is van harte welkom.Tijdens de plaats na de modeshow to on dienst wordt er ook de op- geveer 15.00 uur. brengst van Zip your lip bekend gemaakt. Om 19.00 uur wordt de actie afgesloten met een ge zamenlijke maaltijd.” De opbrengst van Zip your lip wordt door World Vision ge bruikt om te vechten tegen aids. Elke 14 seconden verliest een kind op deze wereld zijn ouders door aids. Deze kinde ren blijven alleen achter, zonder iemand om voor hen te zorgen. Om te voorkomen, dat nog meer mensen met aids besmet raken, geeft de organisatie on der andere voorlichting over de ziekte. Voor de dertiende keer organiseert World Vision Ne derland de actie Zip your lip. World Vision is een van de grootste christelijke hulporga nisaties ter wereld. Samen met de lokale bevolking zorgt World Vision voor blijvende verbete ring van de leefomstandigheden van kinderen. Dit gebeurt on der andere door het financiële sponsorprogramma en de actie Zip your lip. World Vision heeft een raadgevende status bij de Verenigde Naties en Unicef en werkt samen met de Wereldge zondheidsorganisatie. Meer in formatie over de actie is te ver krijgen bij Annemarie Smit, 0182-619406 of bij World Vi sion, Amersfoort: 033-4643441. DE BRUGGEN RESTAURANT DE BRUGGEN Sterrenlaan 2 zondag I I april 11.00 uur. Jan Delhaas, paasmorgen Voor spoedeisende huisartsen hulp buiten kantoortijden: van 17.00 uur ’s middags tot 08.00 uur ’s ochtends, tijdens het weekeinde en feest dagen: HuisArtsenPost Midden-Holland (HAP), Jan v Beaumontstraat 4 (bij de Jozef-locatie van het GHZ), 2805 RR Gouda, tel. (0182) 322 488 (alleen na telefo nische afspraak). REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met deVrijzin- nige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade zondag 4 april 10.00 uur ds.A.S. Lenselink,Alblasserdam Weekblad voorWaddinxveen is een onafhankelijk weekblad, dat in een oplage van 15.300 exemplaren wordt uitgegeven en verspreid in Waddinxveen, Moerkapelle en Zevenhuizen. Weekblad voorWaddinxveen verschijnt op woensdag. WADDINXVEEN - Duizenden jongeren in Nederland hebben zich inmiddels opgegeven voor de actie Zip your lip die World Vision Nederland ieder jaar or ganiseert. Ook in Waddinxveen, in de Confessioneel Hervorm de Gemeente ‘de Rank’ zullen jongeren een dag hun eten laten staan en hiervoor sponsors zoeken. Op 27 maart vanaf 19.00 uur eten zij 24 uur lang echt niets meer. De jongeren zijn al weken bezig geweest om sponsors voor de actie te zoe ken. Met de opbrengst van Zip your lip wordt de strijd tegen aids in Afrika gesteund. Door een actieteam is er een uitgebreid programma samen gesteld om de jongeren bezig te houden. Annemarie Smit, lid van het actieteam, vertelt: „We be ginnen om 19.00 uur de actie met een video over het project van Zip your lip, zodat de jon geren weten waar ze het voor doen. Daarna is er een quizz, er kan gesport worden in de gym zalen, er is een overdenking over ‘vasten’, en er wordt een avondfilm gedraaid. Ook bou wen we het café ‘Bar weinig’ op, een gezellige waterbar. Zondag ochtend gaan we met elkaar naar de kerk. Daarna gaan we naar het strand even uitwaaien. Om 17.00 uur is er een jeugd dienst in het Coenecoopcollege met als thema ‘Weekend miljo- AI-anon/Alateen is een zelfhulp groep voor kinderen, vrienden en familie van alcoholisten. Voor meer informatie: Joke 0182- 612765 of Marieke 0182- 503773. JEUGDGEZONDHEIDSZORG 0-4 Inloopspreekuur Consultatiebu reau, maandag I 1.00 tot 12.30, Stationstraat 12,Waddinxveen. Avondspreekuur Consultatiebu reau, 2e en 4e maandag vanaf 17.00 uur www.vierstroom.nl voor meer informatie. los. „Het is toch wel een beet je moeilijk hoor. Het fietsen gaat wel, maar al die regels! Mijn dochter helpt me nu met oefenen. Op de stoep gaat het wel, maar straks op straat” Mimouna en Houria hebben het fietsen aardig onder de knie. Of in ieder geval het ne men van de bochten. Gonnie moet nog verschillende malen roepen: „Over de schouder kij ken dames.” Of „Hand uitste ken.” Halima krijgt vandaag een beetje privéles van Henrita. „Het opstappen kan ik wel, maar zodra ik op mijn zadel zit vind ik het zo eng dat ik bijna omval.” Maar Halima is een doorzetter, hoe eng ze het ook vindt. „Ik ga net zo lang door, totdat het mij gaat lukken,” zegt ze terwijl ze het zweet van hij voorhoofd veegt. Maar Hali ma vindt het naast eng, ook hartstikke gezellig. „Soms moe ten we zo om elkaar lachen, dat je vanzelf van je fiets valt.” WADDINXVEEN - De Centra le Hervormde Gemeente ver zorgt de uitzending voor de kerken op zondag 28 maart. Om 09.00 uur begint de uitzen ding met een programma voor de kinderen. Om 09.30 uur zal worden overgeschakeld na de ‘Morgenster’ voor de directe uitzending van De kerkdienst. Voorganger in deze dienst is ds. Noordam uit Nieuwerkerk a/d IJssel. Na de kerkdienst, om on geveer 10.50 uur, kunnen luiste raars luisteren naar een pro gramma met het thema ‘De zeven kruiswoorden’. Aan de hand van teksten, poëzie en mu ziek, zowel gezongen als instru mentaal, wordt er stilgestaan bij de zeven kruiswoorden van Christus. Een rode draad door de uitzending vormen de muzi kale kruiswoorden van Joseph Haydn, een serie muzikale me ditaties over de zeven laatste uitspraken van Christus. Ook andere componisten die geïns pireerd werden door de zeven kruiswoorden van Jezus Chris tus zijn te beluisteren. De uit zending-duurt tot 12.00 uur. De RTW is te ontvangen: ether: 105.8 of op de kabel: 103.4. Weekeinddienst dierenarts: A.H.M. Hermans en J.C.H. van Dorst, Kattensingel 17, Gouda, tel. 0182-510958; Woubrechterf 42, Waddinxveen, tel. 0182- 6131 12. Kleine huisdieren spreekuur voor spoedgevallen ieder weekeinde volgens af spraak. J.C. Baas, Jan Dorrekenskade- Oost 36,Waddinxveen, tel. 0182- 632051. Dierenkliniek ’Pieter Bas’, me vrouw WW M. Smits en J.B. Cra mer, Prins Bernhardlaan 79,Wad dinxveen en Hoge Gouwe 21, Gouda.Voor spoedgevallen ieder weekeinde spreekuur volgens af spraak, tel. 0182-610462 of 0182- 516876. Dierenkliniek Zevenhuizen, drs. M.C. Pilgram, Zuidplasweg la, Zevenhuizen, leder weekeinde WADDINXVEEN - Muziekver eniging Concordia ‘ontmoet’ op vrijdagavond 26 maart ver schillende sterren tijdens hun jaarlijkse voorjaarsconcert. Het harmonie orkest en het oplei dingsorkest C-Akkoord, beide onder leiding van dirigent Je roen Wentel, zullen deze avond verschillende muziekwerken spelen waar de diverse muzika le beroemdheden en filmhel den in te horen zijn en tevens zullen deze middels filmbeelden en/of foto’s ook getoond wor den. De avond wordt geopend BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Gebouw Kreater, Kerkstraat zondag 10.00 uur heer A.Bol WADDINXVEEN - De jarige Trainsimulator gebruikersgroep organiseert op zaterdag 3 april een open dag in zalencentrum ‘Het Trefpunt’ aan de Stations straat 18 in Waddinxveen. De gebruikersgroep, onderdeel van de Hobby Computer Club HCC, bestaat een jaar en telt ruim 350 leden. Microsoft Trainsimulator (MSTS) is een computersimula tie die alle facetten van het treinverkeer in zich heeft, van het rijden met stoom-, diesel en elektrische locomotieven tot het maken van een dienst regeling. Bezoekers hebben vo lop gelegenheid om vragen te stellen aan routeontwerpers, scenerymakers en andere ‘ge vorderde’ leden die zich met deze hobby bezighouden. In drie parallelsessies worden verschillende aspecten van MSTS gepresenteerd op een groot videoscherm. Daarnaast is het mogelijk om aanvullende hard- en software voor MSTS te bekijken en aan te schaffen. De open dag is van 13.00 tot 16.30 uur. De toegang is gratis. WADDINXVEEN - Voorzich tig, en soms wat giechelend fietsen ze keurig achter elkaar de rondjes om de pionnen. Bij de meeste gaat het redelijk vlot. Hier en daar valt er nog wel eens een pion om, of wordt er een stoeprandje geraakt. Het is dinsdagmiddag en vrij willigsters Gonnie en Henrita geven fietslessen aan acht al lochtone dames op het school plein van de voormalige Kohn- stamm Mavo. „We hebben het druk, want we zijn maar met weinig vrijwilligers vandaag,” vertelt Henrita terwijl ze een dame weer op de fiets helpt. Het ziet er naar uit dat de meeste dames er veel plezier in hebben. Of misschien zijn het toch een beetje de zenuwen die ze laat grinniken. Gonnie, die net voorrangsvakken met stoepkrijt op het schoolplein zet, moet even opzij springen WADDINXVEEN - Ousmane Seye uit Senegal start op don derdag 24 maart weer met een cursus djembé voor gevorder den. De lessen zijn van 19.30 tot 21.00 uur, in totaal gaat het om tien lessen. Kosten hier voor zijn 109,- euro. Er is nog een beperkt aantal plekken beschikbaar. Meer informatie bij Kreater 0182-614422 of info@kre- ater.nl. geleden ook al fietslessen heeft georganiseerd in Waddinxveen. „Toen was het eigenlijk een af lopende zaak. Nu de Stichting Tawiza is opgericht, hebben we ook de fietslessen weer opge pakt. Er was weer vraag naar.” Een initiatief dat erg gewaar deerd wordt. Terwijl de vrou wen buiten les krijgen, kunnen hun kinderen boven bij Stich ting Tawiza tekenen en van de glijbaan. „Ik doe het voor de beweging, maar ook zodat ik op de fiets naar het dorp kan,” vertelt Mi mouna. Houria vindt het leuk om straks, als het mooi weer is, ook met haar kinderen te kun nen fietsen. „Ik heb al lang mijn rijbewijs, maar fietsen kon ik niet!” lacht ze. Voor de meeste dames is van daag les nummer vijf in een reeks van tien. „Ze kunnen een NEDERLANDS HERVORMDE KERK Brugkerk, Kerkweg-Oost zondag 9.30 uur ds. J. Westland, Bergambacht 14.30 uur ds. M.C. Batenburg, intrede De Hoeksteen, Esdoornlaan zondag 9.30 uur ds. J. Geene, Katwijk 18.30 uur ds. H. Schip- aanboord Voor gratis registratie en infor matie over vermiste en gevon den dieren kunt u bellen naar tel. 0186-601199. Binnen 24 uur uw melding op internet. Kijk voor recente gegevens op www.dierencentrale.nl. Voor problemen met alcoholge bruik: Anonieme Alcoholisten Werkgroep Gouda, Peperstraat 56, Postbus 30,2800 AA Gouda. Tel.nr. 0182-519712 of 0653875058 (dag en nacht). CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat woensdag 24 maart 19.45 uur ds. J.G. van Tilburg zondag 9.30 en 17.00 uur ds.J.G. van Tilburg woensdag 31 jmaart 19.45 uur ds.J.G. van Tilburg GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage vrijdag 19.00 uur ds. E. Brink, huwelijkbevesti- ging Harry van Rooyen en He- leen Bosscha zondag 9.30 uur ds. A.O. Reitsma, Amersfoort 16.30 uur ds. H. vd Berg, Berkel en Rodenrijs Vroog de uitvoerige documentatie aan bij: ^TOERKOOP Reisburó Estee /A service met een Z WADDINXVEEN - De Stich ting Waddinxveens Welzijns werk (S.W.W.) organiseert op vrijdag 26 maart de laatste film middag voor senioren van dit seizoen in het Anne Frank-acti- viteitencentrum. Deze keer wordt de film ’Kruimeltje’ ge draaid. De zaal gaat open om 13.30 uur, de film begint om 14.00 uur. De entree is 2,50 euro. Halverwege de film wordt een pauze gehouden.Voor meer in formatie: S.W.W. in het Anne Frank-centrum, tel. (0182) - 61 55 55. Uitgebreide informatie speciaal voor u. Op 30 maart 2004 organiseren wij een levendige voorlichtingsavond over Zuid-Afrika en onze 2 unieke rondreizen. Locatie: 't Raedthuijs, Westersingel te Berkel en Rodenrijs Aanvang: 19.30 uur Kaarten: Gratis af te halen uitsluitend bij onze kantoren -

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 7