Periodetitel voor Dubbelkampioenschap tennis bij Love *70 doelpuntloos Be Fair Groeneweg delft onderspit tegen Stolwijk Voorjeze’r beginne Succes Bror TOOS tweede in finale Degradatie Be Fair dames atletiekwedstrijd ROWAH/SPACE uit de beker r 1 Winterseizoen de Rondrit van Trekkervrienden Koetsier uit bestuur PBH Geen Spelen Van de Leur Europees succes Visser HSW afgesloten it Tri plette Open dag bij Braves record is if- nu op de WK in 2005 in Austra- VS-H Gorkum lië. De definitieve selectie voor W. f PAGINA 21 WOENSDAG 31 MAART 2004 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN van EERST EVEN LANGS J v de EK, die van 29 april tot en met 3 mei in Amsterdam wor den gehouden, aangewezen. er te redden viel. De ijverige Jaap Bevaart kopte na een vrije trap van Arnoud van Leeuwen naast en het zelfde deed Maurice Eckhardt na een voorzet van Cor Buitenhuis. In het verdere verloop bracht trainer Cor Hazebroek de drie wisselspe lers AlexVroegop, Arjan Klein en Gert-Jan Lekkerkerk in, maar echte kansen kreeg de club uit Zevenhui zen nauwelijks.Vlak voor tijd kopte Bevaart uit een hoekschop van Bui tenhuis opnieuw naast.Tot genoegen van het elftal van RVC‘33 uit Reeuw- ijk, dat als Stolwijk inderdaad kam pioen met Groeneweg en Zwarte Pijl gaat strijden om de tweede pro- motieplaats. Groeneweg-Stolwijk was met een paar honderd toeschouwers de best bezochte wedstrijd van het seizoen. Toch viel voor de Zevenhuizenaren het financiële gewin, afgezien van de kantine-opbrengst, tegen. Door ge brek aan vrijwilligers heeft Groene weg niemand die aan de poort toe gangskaartjes verkoopt. Dat mei bij Philip Vermulm (tel. 079- 5932780) of Bert Vermulm (tel. 0180-633213). Deelnemers uit Nieuwerkerk dienen zich op te geven aan Mas de Wit (tel. 0180- 312172). Voor de verzorging tij dens de rondrit wordt een bij- 27-25 en 26-24. Duidelijk aange slagen speelde Be Fair de vierde set en ondanks een dubbele wis sel aan het einde van de set was de fut uit het team en ging de laatste set verloren met 25-13. Be Fair krijgt nu te maken met een interessante ontwikkeling, want het tweede damesteam van Be Fair is al zeker van hand having in promotieklasse B. Gaat het tweede damesteam nu haar plaats afgeven aan het eerste da- mestéam of ruilen de dames teams van nummer? Het bestuur van Be Fair zal zich de komende weken moeten buigen over deze moeilijke beslissing. scheelde de jubilerende vereniging gauw vijfhonderd euro. Opstellingen: Groeneweg: Haan,Van Erk (Vroegop),Terpstra, Bevaart,Van Yperen, Boudewijn, Buitenhuis,Van Dam (Lekkerkerk), Arnoud van Leeuwen (Klein), De Boer, Eckhardt, Stolwijk: Jasper Verdoold, Schellevis, Van der Stad, Bijkerk, Speksnijder, De Wit, Jan-Willem Verdoold,Van Buren, Both, Zijderlaan, Ernst Ver doold. kwam Be Fair definitief in bezit van de tweede periodetitel. Bo vendien nam de ploeg van trai ner Cees Fransen de koppositie in de vierde klasse over van Koudekerk, dat op eigen veld verrassend onderuit ging tegen Moerkapelle: I-3. Zaterdagmid- twee keer. Zijn pr staat nu op 1.01,20. Anne Wisgerhof pro moveerde naar een hogere klasse in een tijd van 1.01,78. De traditionele recordwed- strijden in de laatste schaats- punt, maar ze wisten beide ke ren geen gebruik te maken van de gelegenheid. Buiten de gast vrouwen was het publiek de winnaar van deze sets, want het werd getrakteerd op een span- Deelname aan de tocht vanaf zestien jaar. Het is niet toege staan kleine kinderen op de trac tor mee te nemen. Voor de kin deren van de deelnemers rijdt een speciale kinderbus. Om mee te rijden wordt drie euro ver goeding gevraagd. Tijdens de rondrit mag geen alcohol wor den gedronken. sen te benutten. In de tweede helft kwam Rowah nog goed terug in de wedstrijd en kwam op gelijke hoogte. Maar uitein delijk liet Rowah de winst aan het eind van de wedstrijd lig gen. Eindstand 6-8. In de twee de wedstrijd tegen MOK uit Dordrecht wist Rowah beter om te gaan met de kansen en speelde een goede wedstrijd met de einduitslag van 11-5. schaatsers van schaatsvereni ging De Gouwe Streek succes vol.Van de achttien deelnemers lukte het veertien om een per soonlijk record te schaatsen. Beide danies scoorden zeer hoog op sprong, 9.70 punten. Ook op brug scoorden ze alle bei boven de 9 punten. Sharon haalde ook nog een 9 voor haar lange mat oefening. Alleen de balk ging iets minder Nadia stond teveel te wiebelen en bij Sharon mislukte I onderdeel. De dames kwamen uit op 35.40 en 35.45 punten. Ondanks deze hoge totalen kwamen ze niet verder dan de 15de en 17de plaats. Niet genoeg om zich te plaatsen voor de finale. Bij de pupillen 2 mocht Nathalie Knij- nenburg laten zien wat ze kon. Mar helaas wilde het niet luk ken. Ze begon met een misluk te oefening op brug, ze kwam niet verder dan 5.40 punten op dit toestel, waar ze normaal ho ger dan 8 punten scoort. Ze was direct kansloos voor een goed e klassering. Ook de balk ging niet vlekkeloos, maar de lange mar en de sprong gingen gelukkig wel goed. Met 30.25 eindigde ze op de 36ste plaats. de gelegenheid om te scoren en die kans liet de Stolwijkse topscorer zich niet ontnemen: 0-1 Vijf minuten na de rust kreeg Groe neweg een tweede dreun te incasse ren. Na een keurige voorzet van Ernst Verdoold bereikte de bal Ger ard Both, die met een kloeke kopbal doelman Gert Haan voor de tweede keer het nakijken gaf: 0-2. Groene- Gouda dit doelpunt af omdat de Ze- weg trachtte daarna te redden wat venhuizense verdediger Jaap Bevaart doelman Jasper Verdoold met bal en al in het doel liep. Even daarvoor Door Bert Hertog ZEVENHUIZEN - Voor de voetbal club Stolwijk ligt de weg naar het kampioenschap in de vijfde klasse open. De Stolwijkers versloegen concurrent Groeneweg in Zevenhui zen verdiend met 0-2 en hebben nu vijf punten voorsprong. Zondag speelt Groeneweg de lastige uitwed strijd tegen Bergambacht waarna op paasmaandag de return tegen Stol wijk volgt. Hoewel Stolwijk tegen Groeneweg vier basisspelers miste bleek dit geen belemmering om in Zeven huizen volop op de winst te spelen. Doelman Rik Burger en de verdedigers Bernd van Oudshoorn en Marnix van Such- telen staan op de blessurelijst, terwijl Mark Rietveld voor vier wedstrijden is ge schorst. Eerder verdwenen Berry Teeuwen en Edo Burger naar het tweede elftal. Na het passeren van Teeuwen is in het elftal van Stol wijk geen enkele voetballer meer over van het team, dat in 1990 kam pioen werd in de toenmalige afdeling Both kreeg daardoor een uitnemen- Gouda en de opgang begon die ein digde in de tweede klasse. Misschien, zo realiseerde zich het Zevenhuizense publiek, was de wed strijd anders gelopen als Groeneweg in de beginfase op voorsprong was gekomen. De bal verdween na zes tien minuten spelen inderdaad in het doel van Stolwijk, maat terecht keur de scheidsrechter Ruud de Bruijn uit WADDINXVEEN - Sharon Me ijers van TOOS heeft afgelopen zaterdag tijdens de distrcitsfina- les voor de LOS een tweede plaats behaald. Meijers heeft zich daarmee verzekerd van deelname aan de landelijke fina le op 15 mei van dit jaar. Voor TOOS deden vijf turnsters mee. Bij de Instap waren dat Sharona Meijers en Inge van de Meiracker. Sharona draaide een uitstekende wedstrijd met drie maal een score van boven de 9 punten op brug, sprong en lan ge mat en een 8.45 voor de balk behaalde ze een eindscore van 36.40 punten wat goed was voor een zilveren medaille. Inge had ook een goede wedstrijd, met alleen een fout op de brug met ongelijke liggers. Ze kwam met 34.30 punten uit op de twaalfde plaats, net niet goed genoeg om ook naar de finale te mogen. Bij de categorie pupil I (meisjes 10 jaar) kwamen Nadia Koe- doot en Sharon Smit in actie. 2004 noemen.Bij de dames ging de finale tussen Anneke Schep en Janny van der Linde en de zussen Tine Heesterman enAn- jaTepper. De eerste set leek ge lijk op te gaan, maar bij de stand 3-3 zetten Janny en An neke door en wonnen met 6-3. De tweede set ging met 6-2 naar Anja en Tine en zij wonnen ook de derde set. Hiermee ne men zij de titel ‘damesdubbel’ over van Anneke en Janny. De mixed kampioenschappen zullen pas in het najaar afge rond worden. Tennisclub Lo- ve’70 uit Moerkapelle is klaar voor het nieuwe tennisseizoen. Nadat vorig seizoen drie banen werden gerenoveerd, zijn er nu vier nieuwe lichtmasten ge plaatst, waardoor de banen twee en drie twaalf maanden per jaar ook in de avonduren bespeeld kunnen worden. De vereniging gaat het nieuwe competitieseizoen in met vijf MOERKAPELLE -Tijdens de jaarlijkse rondrit met oude trac toren op zaterdag 29 mei doen De Trekkervrienden dit keer ook Nieuwerkerk aan den IJssel aan. De deelnemers worden ’s morgens om 09.00 uur bij het dorpshuis Op Moer in Moerka pelle verwacht. Om 10.00 wordt vertrokken waarna de rit gaat langs de Molenviergang. Er is een kleine pauze met verloting bij café De Roerdomp. De op brengst van de verloting is be stemd voor het nabij gelegen monument Via Zevenhuizen gaat de rit vervolgens naar Nieuwer kerk waar wordt gestopt bij het Raadhuisplein voor de lunch. Het oponthoud zal anderhalf uur du ren. Daarna gaat de tocht terug naar Zevenhuizen en vervolgens naar Moerkapelle waar tractor- enthousiasten om 17.00 uur ho pen aan te komen bij het dorps huis. Daarna is er nog gelegenheid voor de nababbel. Trekkervrienden kunnen zich Ook de derde wedstrijd tegen voor de rondrit opgeven voor 15 de Meeuwen wisten de dames uit Waddinxveen in winst om te zetten. Vooral de onderhandse schoten waren een plaag voor de keepster van de Meeuwen. Rowah won deze wedstrijd met 14-9. In de laatste wed strijd stond Rowah tegenover drage van acht euro gevraagd. Unitas. Unitas dat na drie wed strijden aan de leiding ging was de betere ploeg in deze wed strijd. De dames van Rowah wisten tot 6-6 nog bij te blijven maar zagen ook in deze wed strijd de overwinning aan het eind verloren gaan en sloten dit bekertoernooi af met een 6-9 nederlaag. le-Be Fair op het programma. Be Fair stuitte bij Hazerswoudse Boys waar de Goudse trainer Rene van Beek voor een derde seizoen bijtekende op veel te genstand. De ploeg uit Hazers- woude heeft de puntje onderin hard nodig en dat was goed te merken. De ploeg streed voor elke meter en had in de laatste tien minuten, doordat een doel punt van Be Fair uitbleef, nog uitzicht op de overwinning. Met kunst- en vliegwerk bleef de Waddinxveense verdediging overeind en slaagde er in elk ge val in een puntje te bemachtigen. In een gelijkopgaande eerste helft kreeg Be Fair drie goede kansen om de leiding te nemen. Een kopbal van Patrick Vermeu len ging via doelman Jan Sol over en kort voor rust kopte Koen Meijer rakelings naast. In beide gevallen was Wibaut van der Wees de aangever. Er tussen door had Benjamin Gibbon na een pass van Vermeulen voor 0- I kunnen zorgen, maar hij stuit te op de goede doelman Jan Sol, die in het begin van het seizoen nog veldspeler was. Sol onder scheidde zich ook in de tweede helft met goede ingrepen. Een maal had hij de bal niet klemvast, maar toen was er geen Wad- dinxvener die daarvan kon pro fiteren. Achtereenvolgens bracht trainer Fransen de wisselspelers Martijn Clardey, Marco Verzijl en Ron van Tol in. Meijer was nog het dichtst bij een treffer, maar de bal verdween rakelings voor langs. Scheidsrechter W. Brons Aanmelden via www.kvk.nl/starter5i of (oio) 402 76 10 WADDINXVEEN - Na de ne derlaag tegen Nesselande dames 2 van afgelopen zaterdag is het voor het eerste damesteam van Be Fair zo goed als zeker dat zij gedegradeerd zijn. Met nog twee wedstrijden in het vooruitzicht nende strijd met als eindstanden ziet het er niet naar uit dat de dames uit Waddinxveen de tien de plaats kunnen bereiken om zo door promotie/degradatie- wedstrijden in de race te blijven voor een plaatsje in de promo tieklasse. In de uitwedstrijd tegen Nesse lande gooide Be Fair alles in de strijd. Zonder de geblesseerde Liselotte de Gijt, maar verder met compleet team speelden de zenuwen nog parten in de eer ste set en maakte Nesselande de set af met 25-18, maar in de tweede en derde set had de winst beide kanten opgekund. In beide sets kwam Be Fair op set- ZEVENHUIZEN - Een Europees succes voor de uit Zevenhuizen afkomstige volleybalster Ingrid Visser. Met haar Spaanse club Tenerife won de aanvoerster van het Nederlands team de Champions League. In de finale werd het Italiaanse Perugia na een vijfsetter verslagen.Tenerife wordt getraind door de Neder lander Avital Selinger, die de nieuwe trainer van het Neder lands vrouwenvolleybalteam wordt. Ingrid Visser, die tot bes te blokkeerster werd uitgeroe pen, kan met haar club ook nog kampioen van Spanje worden. Kom naar de startersi 6 april, 19.00 uur Partyhome ‘De Baldaki MOERKAPELLE - Bij tennisver eniging Love’70 in Moerkapelle hebben de afgelopen week de heren en dames- dubbelwed- strijden plaatsgevonden. De wedstrijden waren een goede voorbereiding op de competi tie die in april van start gaat. Ook is er verlichting aangelegd, waardoor er geen belemme- meer is om ’s avonds par tijen te laten spelen. Bij zowel de dames als de heren werd in poules gespeeld en op zater dagochtend werden de halve fi nales gespeeld bij de heren: Hans Verdoom en Gert Zoet wonnen in drie sets van Ed en Guy Martienus. De andere fina listen waren Dennis Jager en Je roen Bakker die de halve finale hadden gewonnen van Ad Lafe- ber en Wim Koolhoven. Met een enorm servicegeweld won nen Dennis en Jeroen in twee sets ook de finale. Zij kunnen zich clubkampioenen dubbel WADDINXVEEN - Hengel- sportvereniging Waddinxveen (HSW) sloot met de gebruike lijke (koppel)wedstrijd afgelo pen zaterdag in de Amstel- Drecht het winterseizoen af. Twaalf deelnemers vingen geza menlijk achttien kilo witvis, een slechte vangst derhalve. Win naar werd het koppel Rome- ijn/Van Steenderen met 3.940 gram.Tweede en derde werden de koppels M.v.Leeuwen/Reijm (3.700 gr) en Houtman/Jenner (3.220 gr). HSW-lid Erwin Ke- ijzer heeft goed gepresteerd in de nationale hengelcompetitie van John Kooij Hengelsport in de afgelopen maand maart. Er werd gevist in de Oude Rijn tussen Koudekerk en Nieuwer- brug. Van de 224 deelnemers eindigde hij met dertien punten op een mooie dertiende plaats. Zaterdag 10 april start HSW de zomercompetitie. De eerste wedstrijd wordt gevist in de Oude Rijn. HSW’ers kunnen zich op de dag zelf bij het sta tion NS aanmelden vóór 06.00 uur. Voor meer informatie: A. van Leeuwen, tel. 615225. 12,8 sec, ver 4.78 m. De I OOOrn legde hij af in 3.12 min. Discus: l9,90m. Rob (15) van Haast recht behaalde een PR met dis cus 18.45 m, 100 m I2,9sec en ver 4,40 m. Jarno (13) van Kla veren, Cl, liep voor het eerst een 100 m: I2,6sec. Dit was di rect een scherp PR en goed voor een vierde plaats. Met ver springen kwam hij tot 4.56m en met discus tot 20,26m. Irene (12) Kaptein, Dl junior sprintte de 60m in 9,6 sec.en sprong 3,09 m ver. Haar tijd op de 600m was 2.09min. Marieke (15) Kaptein, BI junior: sprint lOOm in I3,8sec en een dikke PR op kogel van 9,38m.Wendy (17) Venema, B2: sprint lOOm in een mooie PR tijd van 14,9 sec, hoog l.35m en kogel PR 8,46m. Lysanne 17) Koops, AIsprint lOOm in I6,5sec.en een mooie PR met kogel 7.58m. WADDINXVEEN - Bror van der Zijde van de Waddinxveen se atletiek vereniging SC Antilo pe is opnieuw succesvol ge weest tijdens de openingswedstrijd baan atletiek in Papendrecht. Zaterdag 28 maart organiseerde SV Passaat haar traditionele eerste wed strijd buiten op de baan. SC An tilope was met een achttal juni oren vertegenwoordigd. Bror (15), C2 junior, behaalde bij de 100 m sprint een eerste plaats met 12,1 seconde, tevens een nieuw clubrecord. Bij het dis cuswerpen was zijn 39,69m goed voor een tweede plaats, wederom een verbetering van zijn eigen clubrecord. Zijn resul taat van 5.17m bij het versprin gen leverde hem een derde plaats op. Frank 15) van Haast recht behaalde een aantal per soonlijke records (PR): 100 m teams die de clubkleuren hoog zullen houden. Naast de com petitie worden er vele evene menten gehouden waaruit blijkt dat de club zeer enthou siast bezig is. Iedere zaterdag ochtend krijgt de jeugd van zes tot en met tien jaar les en dit clubje blijft maar groeienIToch kan de club nog nieuwe leden gebruiken. Om de komst van het licht te vieren, zijn alle in woners van Moerkapelle deze week uitgenodigd om in de avonduren tussen 19.30 en 22.00 uur gratis te komen ten nissen om zo kennis te maken met de vereniging. Zij die lid willen worden, krijgen bij in schrijving tijdens deze week een eenmalige korting van 20 euro op het lidmaatschap van 120 euro per jaar. Ook hoeft er geen inschrijfgeld betaald te worden. Jeugdleden betalen maar 50 euro in plaats van 70 euro. WADDINXVEEN - Verona van de Leur ziet af van de Olympi- gevoel. Door het gelijke spel sche Spelen in Athene. De Wad- dinxveense turnster heeft nog steeds last van haar enkelbles sure. Na overleg met haar trai ner besloot zij de kwalificatie wedstrijden voor het EK, die afgelopen weekeinde in Madrid werden gehouden, te laten schieten. De 18-jarige Verona dag staat de topper Moerkapel- van de Leur wil haar turnloop- baan voortzetten. Zij richt zich de Olympische Spelen wordt na WADDINXVEEN - Jeu de Boulesvereniging Waddinxveen speelde vorige week weer twee partijen voor het club- kampioenschap triplette. De stand is enigszins vertekend, omdat er elf teams meespeel den en er niet evenveel partij en zijn gespeeld. De tussen stand per 23 maart is. I.Toos Wubben/Jan Kooistra/Leen Roos 5-4-22+; 2.Ton en Jopy Hulskamp/Peter Rubeling 6-4- 8+; 3.Wout Versluis/Elly Nieuwland/Andries Roos 5-3- 20+; 4.Herman Verwaal/ Henry v.Wageningen/Toon v.d. Velde; S.Babs Allaard/Hanna de Wil- de/Wil Vons 6-3-5+; 6.Hans v.Woudenberg/Arnold en Mar co Janssen 6-3-0; 7.lmca Mat- la/Corrie Monster Anneke Grootjen 5-3-6-; 8.Harm Mail- lé/Jan Lapaer/Jan v.Luiken 5-3- 13-; 9.Rob/Ron en Fred van Dijken 5-2-0; 10.Nel Ou- dijk/Wim v.Bockom Maas/Norbert Schifferling 6-1- 25- en I I.Wim Hendriks/Riek de Jong/Bert Grootjen 6-1- 261. WADDINXVEEN - Traditio neel werd ook dit jaar het veld- handbalseizoen geopend met de zogeheten bekerwedstrij den. Wedstrijden in een toer- nooivorm waarbij na afloop de winnaar door gaat naar de vol gende ronde. Handbalvereni ging ROWAH/SPACE nam dit jaar deel met drie teams. Het C-team moest aantreden in Schiedam op het terrein van handbalvereniging DWS. In de drie wedstrijden die er deze dag gespeeld moesten worden kwamen de speelsters uit Waddinxveen in de ope ningswedstrijd nog het dichtst bij een overwinning. Tegen Oli- veo uit Pijnacker verloor Ro wah nipt met 1-2. De wedstrij- Groeneweg leed op eigen veld een kostbare 2-0 nederlaag tegen Stolwijk. Op paasmaandag volgt de re turn in stolwijk. (Foto: Liesbeth van der Vis) WADDINXVEEN - Be Fair slaagde er niet in te scoren te gen het lager geklasseerde Ha zerswoudse Boys (0-0), maar toch verlieten de Waddinxveen se voetballers het sportpark in Hazerswoude met een tevreden REGIO - De honkbal- en soft- balvereniging The Braves houdt op zaterdag 3 april een open dag op het sportcomplex De Uiter- ring waard (Goverwelle). Jongens en meisjes vanaf vijf jaar kunnen tussen 13.00 en 16.00 uur kenni smaken met het spel. Ook ou ders zijn op deze dag van harte welkom. In spelvorm kunnen kinderen de basistechnieken, zo als het vangen van de bal met echte honkbalhandschoenen en het slaan van de bal met de knuppel, beoefenen. Ook op an dere dagen is het mogelijk om vrijblijvend een aantal keren mee te trainen. Voor de trainingstij- den kan de website www.bra- ves.nl worden geraadpleegd. I had Camillo de Boer na een goede actie doelman Verdoold op zijn weg gevonden. Na een hoekschop van Arnoud van Leeuwen kon Bevaart de bal met het hoofd net niet de juiste richting meegeven. Gaandeweg kwam Stolwijk meer in de aanval en slaagde er in om Groe neweg in het laatste deel van de eerste helft onder druk te-zetten. Uit een hoekschop van Ernst Ver doold kopte verdediger Melvin Bij kerk de bal in de twintigste minuut op de lat. Ook enkele andere hoek schoppen leverden gevaar op. Aan de andere kant ging de bal na een van richting veranderd schot van Cor Buitenhuis net f naast. Het zelfde lot onderging een inzet van Maurice Eckhardt.Twee minu- ten voor de rust kwam Stolwijk op voorsprong. Groe- neweg-aanvoerder Marco Terpstra schoot bij het wegwerken tegen de rug van een tegenstander waarna ploeggenoot Arjan van Erk finaal over de bal heen trapte. Gerard WADDINXVEEN - Tim Gorkum heeft de laatste schaatsweek van het seizoen aangegrepen om een persoon lijk record (pr) te schaatsen. Pupil Tim verbeterde zich afge- WADDINXVEEN - De pols- lopen zaterdag op de 500m stokbond Holland houdt op maandag 5 april de jaarvergade ring in het dorpshuis De Triangel in Polsbroekerdam. Aanvang 20 uur. Bij de bestuurverkiezing zijn de Waddinxvener Bert Koetsier en secretaris Wim Roskam (Ou- week waren ook voor andere dewater) aftredend en niet her kiesbaar. Kandidaat voor de functie van voorzitter is Gerard Hack (Woerden), verder stellen zich herkiesbaar voor een plaats in het bestuur Corinne Dubbel man (Lopik), Arjan Helmes (IJs- selstein) en Leo Roskam (Lopik). Aftredend en herkiesbaar is Werner Kamphof (Oudewater). Naast de bespreking over wed- strijdkalender en de nieuwe ac commodatie in Vlist wordt het nieuwe logo gepresenteerd. den tegen DWS en de Hollan- diaan werden met grotere cij fers verloren (3-6 en 3-7). Bij het heren-B team, dat speelde op het terrein van de Meeuwen in Rotterdam, zagen we het zelfde beeld. Ook hier kwam Rowah in de eerste wedstrijd in de buurt van een zege. He laas ging de wedstrijd tegen Ventura uit Schiedam verloren met 12-10. De twee Rotter damse tegenstanders, Roda en gastheer de Meeuwen waren duidelijk te sterk voor Rowah. Eindstanden 17-10 en 19-4. Een dag later stond het damesteam van Rowah op het zelfde veld klaar voor hun wedstrijden. Ro wah speelde tegen Roda wat onzeker en verzuimde de kan- uit Zoetermeer, die zich niet uit het veld liet slaan, toonde Benja min Gibbon een gele kaart voor commentaar op de leiding nadat hij eerder al een waarschuwing had gekregen. Moerkapelle deed eveneens goede zaken door met 1-3 van Koudekerk te winnen. In de eer ste helft bleek al dat Koudekerk, dat enkele spelers door schors ingen moest missen, niet goed draait. Moerkapelle ving de aan vallen van de thuisclub god op waarbij Jeroen Hertog en Peter Zijderhand een hoofdrol ver tolkten. Na vijf minuten leidde een vrije trap tot het eerste doelpunt van Jurn Hoogma, die via een verdediger scoorde. Vijf minuten voor rust zorgde doel man Mark Huisman er voor dat de voorsprong intact bleef. In de tweede helft tikte Jurn Hoogma na twintig minuten na een goede aanval het tweede doelpunt bin nen: 0-2. Vervolgens nam Hoog ma een voorzet van Ron Kievit ineens op zijn slof: 0-3.Vlak voor tijd scoorde Koudekerk met een kopbal tegen wat I -3 betekende. In het zondagvoetbal ging WSE naar Nieuwkoop. Het werd een wedstrijd met aan weerszijden kansen. De Nieuwkopers won nen met 2-0 door doelpunten van Jordy Vijfhuizen en Frank Tulp.Waddinxveen was vrij. Pro gramma voor zaterdag 3 april: Moerkapelle-Be Fair (wedstrijd van de week), zondag 4 april: Alkmania-WSE, Bergambacht- Groeneweg, Kralingen-Wad- dinxveen. wT s.>9. iI -r

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 21