neemt revanche op Be Fair Rol Groeneweg lijkt uitgespeeld Schakers verliezen opnieuw Triomf voor Dames Bert Monster Geen kampioenschap voor Dames 2 treedt terug Smurfen veroveren WSE Record in Avond- Succes Kintaiko Uitslagen sportweek- voetbal vierdaagse Antilopers lopen Marathon Rotterdam Moerkapelle ontsnapt aan degradatie Jaarvergadering TOOS Boegheim stopt bij Nesselande Parkloop Voetbal op Paasdagen PAGINA 31 WOENSDAG 7 APRIL 2004 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN M king- M WADDINXVEEN - De rol van de voetbalvereniging Groene weg in de strijd om het kam pioenschap in de vijfde klasse lijkt uitgespeeld. De Zevenhuize naren verloren met 3-0 van het zwakke Bergambacht. Koploper Stolwijk zegevierde van 6-0 op Gouderak en staat nu acht pun ten voor op Groeneweg, dat in middels ook is gepasseerd door het Reeuwijkse RVC’33,dat met 0-2 won bij Aeolus in Rotter dam. Er promoveren twee clubs rechtstreeks. In de wedstrijd tegen Bergam bacht liet Jaap Bevaart in het be gin twee kansen onbenut. Na een counter werd het na een Be Fair-doelman Jan-Willem van Schoneveld verdween de bal in de bovenhoek: 2-0. Geschrokken probeerde Be Fair het spel te verplaatsen. Koen Meijer, bijzonder scherp in de gaten gehouden door Pieter Lips, kopte uit een hoekschop over en ook Jöhan Scheuierman miste de juiste richting.Vlak voor de rust ver dween de bal na een goede actie van Patrick Vermeulen over doelman van Mark Huis man. Kort daarvoor raakte de Moerkapelse doelman gebles seerd en even bestond de vrees dat Huisman niet verder kon spelen. Hij bleef echter, zij het soms wat hinkepinkend, zijn doel verdedigen. Be Fair-trainer Cees Fransen bracht in de tweede helft twee verse krachten binnen de lijnen. Marco Verzijl en Ron van Tol namen de plaatsen in van Chris Visser en Rob den Adel. Het bracht nauwelijks verbetering bij Be Fair, dat een andere kant kopte Benjamin Gibbon eenmaal net naast na een vrije trap van invaller Marco Verzijl. De degelijk spe lende verdediging van Moer- kapelle gaf geen kansen weg. Onder applaus verdwenen de blauwwitte spelers na afloop richting warme douches.Trai ner Cees Fransen: „We zullen er alles aan doen om het ver trouwen in de ploeg te hou den. Paniek moeten we voor komen". De leiding van de wedstrijd was in goede han den van S. van Erven (Naald wijk). Opstellingen: Moerkapelle: Huisman, Jeroen Hertog, Zij- derhand, Reigwein,Van Vuuren, Verschoor, Lips, Kievit (Pols), Stuurman,Van Leeuwen (Vis ser), Hoogma (Bontenbal), Be Fair: Van Schoneveld,Van Wijk, Den Adel (Marco Verzijl), Scheuierman,Visser (Van Tol), Molenaar, Meijer,Van der Wees, Gibbon (Henk-Jan Ver zijl),Vermeulen, Kok. week eerder bij Hazerswoud- se Boys ook al onder de maat bleef. Gido Stuurman miste na een doorgetikte bal van Van Leeuwen de kans op 3-0, maar dit verzuimd werd in de 22ste minuut recht gezet door Jurn Hoogma na een pass van Menno Verschoor. In eerste in stantie werd Hoogma gestuit door doelman Van Schoneveld, maar na goed doorzetten werkte de jonge Moerkapelle- naar de bal toch nog in het Waddinxveense doel. Daarna was de kans op 4-0 meer aan wezig dan op 3-*l. Robin Reig- wein schoot echter nu na een vrije trap de bal over het doel van Be Fair. Daarna glipte Stuurman langs Scheuierman en met Ron van Tol op zijn hielen schoot hij de bal in de handen van Van Schoneveld. Invaller Patrick Bontenbal kopte over de Waddinxveense vaste en voorts redde Van Schoneveld nog een keer voor de actieve Stuurman. Aan de club na 29 seconden al met I- 0 voorstond. Uit een voorzet van de beweeglijke Gido Stuurman scoorde Rob van Leeuwen I -0. De goede aan vangsfase van Moerkapelle kreeg in de tiende minuut een vervolg in de vorm van een tweede doelpunt. Uit een vrije trap tikte Menno Verschoor de bal naar Robin Reigwein,- die met het linkerbeen zuiver uithaalde. Onhoudbaar voor WADDINXVEEN - Bij het Spor- tweekvoetbal Waddinxveen, het zgn ’7 tegen 7-toernooi’, zijn af gelopen vrijdag 2 april de eerste wedstrijden gespeeld. Easy din ner speelde met 4-4 gelijk tegen Jong oranje, Grazy piano’s verl oor met 4-7 van Wesseling, de Out laws wonnen met 2-0 van de Rozebottel en Team X won met 3-2 van de combinatie Al- no/G.J.V. In de tweede sessie walste Jong oranje met 7-0 over Own style, de Out laws deden goede zaken door ook Team X te verslaan; het werd 2-1 en Easy dinner won met 2-1 van de Ro zebottel. De volgende wedstrij den worden vrijdagavond 9 april gespeeld op het terrein van de v.v. WSE. Aanvang 19.00 uur. Daarna zijn er nog wedstrijden op I6 april, 7 mei, 2I mei en 28 mei. fout van dezelfde speler l-O voor Bergambacht. Na een vrije trap van Gijs van Driel liep de thuisclub uit naar 2-0.Vervolgens kregen Jaap Bevaart en Ed Bou- dewijn de rode kaart waarna Groeneweg met negen spelers verder moest. Tien minuten voor tijd werd na een counter 3- 0 door Ronald van Herk. WSE speelde geen beste wed strijd tegen Alkmania: 0-I. Na een redelijke eerste helft (0-0) kreeg de Waddinxveense club de wind mee. De beste kans was voor A-juni- or Abdel el Merrum, maar via de vingertoppen van de doelman ging de bal over. Daarna scoorde NIJVERDAL -Trainer/coach Jim van Es van Van Uden-De Gou we was zeer content. Aan de 9-12 winst tegen Lumio het Ra vijn was niets af te dingen. Bei de ploegen hielden elkaar in de eerste periode nog in even wicht (3-3), maar in de tweede periode nam De Gouwe ’het rit’ aan, met als gevolg dat hal verwege de wedstrijd de stand op 3-8 was gebracht. In de der de periode stokte de productie van de Waddinxveensen en konden de Nijverdalsen de stand op 4-8 brengen. In de vierde periode kwam Lumio het Ravijn nog even terug tot 8- 9, maar daarna was het weer WADDINXVEEN - De achtste Waddinxveense avondvierdaag se wordt dit jaar gehouden van dinsdag 8 tot en met vrijdag I I Juni. De intocht zal dit jaar op geluisterd worden door vijf muziekkorpsen. De voorin schrijvingen vinden plaats op zaterdag I5 mei van I0.00 uur tot 12.00 uur en op dondag 27 mei van 19.00 uur tot 21.00 uur in de kantine van voetbal vereniging Be Fair. De kosten voor individuele wandelaars bedragen bij voorinschrijving 3,50 euro en voor groepen van meer dan tien personen 3,- eu ro per persoon. De loopafstan den zijn 5 kilometer en I0 kilo meter. Deelnameformulieren, de routes en informatie over de sponsors alsmede een foto- overzicht van de vorige avond vierdaagse is te vinden op: www.waddinxveenwandelt.nl. WADDINXVEEN - En flinke de legatie van S.C. Antilope heeft de afgelopen maanden vele kilome ters getraind om deel te kunnen nemen aan de Rotterdam Mara thon van afgelopen zondag. De deelnemers aan de Rotterdam Marathon (Ron Moons, Hans Blokland, Bert van de Knaap, Jo- lanka Boon, Anja Dijkhuizen en Cees van leperen) hebben goede prestaties neergezet. Daarbij sprongen de prestaties van Ron Moons en Anja Dijkhijzen, naast debutanten Jolanka Boon en Cees van Yperen, het meest in het oog. Anja Dijkhuizen verbe terde haar beste tijd met ruim 12 minuten tot 03.45.00 uur en Ron Moons kwam tot een verbete ring van bijna I5 minuten tot 03.14.05 uur. De eerste periode werd, via 2- I (Wendy de Frankrijker), met 4-2 (Megan ter Braake) afgeslo ten. Na 4-3 (Wendy) kreeg De Gouwe ook in de tweede pe riode weer een viermeter te gen, doch Wendy de Frankrijker wist 5-4 en 5-5 te scoren. De tweede periode werd met 6-5 afgesloten. Inmiddels had ook een tweede speelster van De Gouwe haar derde P-tje opgelopen. Begin derde perio de scoorde Marion van Hooft 6-6, doch een vierde viermeter bracht Donk weer op een 7-6 voorsprong. De periode werd afgesloten met 7-7, via een goal van Kir sten Veldman. In de vierde pe riode ontvingen nog twee speelsters van De Gouwe een derde P-tje en toen was de koek op. Voor de dames van Van Uden-De Gouwe was het vechten tegen de bierkaai. Via de vele overtalsituaties kon GZC Donk verder uitlopen naar de eindstand van I I -7. De Gouwe wat de klok sloeg. Eindstand 9-I2. De Gouwe scoorde vijf maal uit zeven overtalsituaties en uit een vier meter, terwijl Het Ravijn slecht vijf keer scoorde uit I4 overtal situaties. Voor Van Uden-De Gouwe scoorden Natascha Baatje en Karen Weerd ieder 3x en Brenda Hogenboom, Pe tra Meerdink, Suzan Kaynar, Kim Middendorp, Erica de Jong en Sandra Berckenkamp ieder één maal. Het eerste herenteam van Van Uden-De Gouwe heeft weder om verloren. Het zat gewoon niet mee, de heren hebben geen moment hun normale ni- WADDINXVEEN - De voet balvereniging Be Fair houdt op maandag I9 april de voorjaars vergadering in het clubgebouw in het Warnaarsportpark. Aan vang 20 uur. Bij de bestuursver kiezing is aftredend en herkies baar Onno Glasbeek. Niet herkiesbaar zijn penningmees ter Bert Monster en Jack Bal. Monster heeft bijna twintig jaar deel uit gemaakt van het be stuur van Be Fair. De Waddinx- vener kwam in I985 gelijktijdig in het bestuur met de huidige voorzitter Tom Glasbeek en Dicky de Bruin. Het bestuur stelt voor om te verkiezen als lid van het bestuur A. van Beek, L. Hogenelst en G. Scholtes.Te vens wordt de begroting voor het seizoen 2004-2005 behan deld. gen hekkensluiter SDV Op za terdag 17 april is een inhaal programma vastgesteld. Moerkapelle lijkt net op tijd de vorm te pakken te hebben. „In de wedstrijd tegen Lin- schoten (6-0 winst) hebben wij het toontje al gezet", ver telde na afloop trainer Peter Kerkhof, die in Alphen aan den Rijn een applicatiecursus volgt onder leiding van Quick Boys trainer Gert Aandewiel en diens assistent Gerard van der Werf. Kerkhof hield voor het duel met Be Fair vast aan zijn voornemen dat spelers die niet waren komen j trainen ook niet Al worden opge- ste'd- Een stelregel die in Moerkapelle aanvankelijk de nodige scepsis opriep.Tegen Be Fair ontbraken daardoor aanvanke lijk de aanvaller LennaertVis ser en linkerverdediger Danny Pols. Maar ook zonder deze twee ervaren voetballers be reikte Moerkapelle een 3-0 voorsprong. Daarna werden beiden wel ingezet voor resp. Rob van Leeuwen en Ron Kievit. Het gedreven Moerka pelle kende tegen Be Fair, dat de boomlange linkerverdedi ger Arnold Noorlander (pas vader geworden van een dochter, red.) moest missen waardoor Chris Visser het Waddinxveense team comple teerde, een droomstart. Lang niet alle toeschouwers waren uit de kantine toen de thuis- veau kunnen laten zien en speelden twee wedstrijden: te gen Oceanus en tegen zichzelf. Met een 8-6 achterstand gingen de heren de 4e periode in. Even leek het tij te keren, maar een ongelukkig eigen doelpunt deed het opkomende tij veran deren in een stormvloed van Oceanus. Kortom, het tij was niet te keren. De ploeg was ge broken en had geen veerkracht meer om terug te komen. Uit eindelijk ging de ploeg met I4- 8 ten onder en zal de komende thuiswedstrijd tegen degradant Aquafit moeten worden ge bruikt om het zelfvertrouwen weer terug te krijgen. MOERKAPELLE - Het vorig jaar gepromoveerde derde team van de schaakvereniging Moerkapelle is ternauwernood ontsnapt aan degradatie. In de 3e Klasse B van de Rotterdam se Schaakbond spelen 8 teams waarvan er twee degraderen. Alle teams spelen 7 wedstrij den en na 5 merendeels onge lukkig verlopen wedstrijden was nog maar I matchpunt be haald. Na een overwinning in de 6e wedstrijd, leek er weer hoop te gloren. De laatste wed strijd werd in Rotterdam ge speeld tegen IJsselmonde I. Er moest minimaal I punt behaald worden en dan was er een goe de kans op behoud. De andere relevante wedstrijd tussen Sliedrecht 3 en Spijkenisse 4 mocht dan niet eindigen in een 4-4 gelijkspel. Na een heftige strijd met twee jeugdige inval lers en een snelle achterstand werd door Moerkapelle 3 een gelijkspel bereikt. Michiel Ren- sen, Ron Droog en invaller Matthias Freeke wonnen, ter wijl invalster Jojanneke Weijer- mars en Patrick Stam remiseer den. Jacques de Lange, André Corpeleijn en Stefan van der Zalm beten helaas in het stof. De wedstrijd tussen Sliedrecht 3 en Spijkenisse 4 is in een 3-5 geëindigd waardoor Moerka pelle 3 Sliedrecht 3 op bord- punten passeert. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense multisportvereni- ging TOOS, afdeling Jazzdans en Turnen houdt op 7 april haar jaarlijkse algehele ledenvergade ring in het verenigingsgebouw van Tafeltennisvereniging KWIEK aan de J. W. Frisoweg 43. De aanvang van deze verga dering is 20.00 uur. Op de vergadering zal het beleid van het afgelopen jaar en voor de komende jaren centraal staan. Een belangrijk onderwerp zal zijn de nieuwbouw van de ei gen accommodatie voor TOOS. De stichting‘eXacto’ zal de laat ste stand van zaken aan de leden toelichten. Ook de contributie voor de ko mende jaren zal moeten wor den vastgesteld, de vorm en de hoogte ervan zullen op de jaar- Door Bert Hertog MOERKAPELLE - De voetbal vereniging Moerkapelle is in de .winning mood’. In het sportpark De Wilde Veenen namen de blauwwitten door een 3-0 overwinning op Be Fair revanche voor de in Wad dinxveen met 4-2 geleden ne derlaag. Het succes bracht Moerkapelle op de tweede plaats in de vierde klasse B achter Koudekerk, dat door een krappe I -0 zege op BSC’68 uit Benthuizen, de koppositie van Be Fair weer over nam. Zaterdag middag staat de volgende topper l Be Fair-Koude- kerk op het pro gramma. Naast de met 9-I2. Door dit resultaat wist het team van trainer/coach Jim van Es beslag te leggen op de derde plaats. Heren I van Van Uden-De Gouwe spelen zondagavond nog een belangrijke uitwed strijd tegen Oceanus I in Aal smeer. Belangrijk, omdat bij winst het team van trainer/coach Anton Heiden dan veilig is voor behoud in de tweede klasse. Het tweede team van Van Uden-De Gouwe is er niet in geslaagd ook dit jaar het kam pioenschap te behalen in de eerste klasse. In Gouda werd met I I-7 verloren van de ande re titelkandidaat Grando GZC Donk. Vooraf had De Gouwe zich best wel kansen toege dacht, doch deze werden gelijk al in het begin de bodem inge slagen. De scheidsrechters drukten gedurende de hele wedstrijd een zwaar stempel op de speel wijze van de dames van Van Uden-De Gouwe. Er was nog geen twee minuten gespeeld of De Gouwe had al twee vierme- ters en een UMV om de oren. ZEVENHUIZEN - Wim Boeg heim stopt aan het einde van het seizoen als trainer/coach van de volleybalsters van Cap/Nesselande, die in de eer ste divisie uitkomen. De Gou wenaar is aan zijn derde sei zoen bezig in Zevenhuizen. Volgend seizoen traint hij de volleyballers van Sliedrecht. Nesselande is op zoek naar een opvolger voor Boegheim. zeven. Alle teams zijn nu uitge speeld en iedereen kan zich gaan richten op de interne competitie. Afgelopen donder dag speelden Ronald Dannis en Mark van Putten gelijk in de huishoudelijke competitie. Ro nald had twee gevaarlijke pion nen, maar forceerde niet en ac cepteerde het remise-aanbod van Mark. Theo van Herk pro beerde de achterstand op kop loper Erik Hennink te verklei nen, en kwam daarbij Bart van Putten tegen op zijn pad. Bart wenste hier niet aan mee te werken en maakte het Theo heel lastig. Theo gaf een stuk weg en Bart maakte dit be kwaam af en won. Barthold Jan sen doet sterk mee aan de top, deze keer wist hij, de altijd lasti ge, Eduard Philipse te verslaan. Albert Prins had een slechte ge nerale voor volgende week, waarin hij in de halve finale van de beker uitkomt tegen Mark van Putten, hij verloor namelijk na een lange partij van Wim van Os. Het nieuwe lid Teun van der Linden speelt met de week be ter en won in een fraaie partij van Evert Hildebrand. Marco de Bruijn en Peter de Louw speel den een spannende partij met kansen over en weer, uiteinde lijk trok Peter aan het langste eind. Stand aan kop met nog 9 ronden te gaan: IE. Hennink, 2. R. Dannis, 3. L. Willemen. Vol gende week gaan de schakers verder en staan de halve finales van de beker op het program ma. Alkmania de enige treffer. WSE kan nog winnaar worden van de tweede periodetitel als op paas maandag wordt gewonnen van Bernardus en koploper Meer burg punten verspeeld. Wad dinxveen verloor met 4-3 van het onderaan staande Kralingen. De I -0 werd teniet gedaan door een doelpunt van Sjaak Weiman Daarna scoorde Waddinxveen eerst weer na 4-I door Bjorn Tollenaar (2). Het programma voor zaterdag I0 april: Be Fair- Koudekerk I5 uur (wedstrijd van de week), Moerkapelle-Per- kouw, maandag I2 april: Wad- dinxveen-RVC’33, Stolwijk- Groeneweg, Bernardus-WSE. binnen voor WSV, na een bloe deloze remise. Hierna haalde zijn broer Arjan ook remise bin nen in een onduidelijk eindspel. Ronald Dannis had niet zijn avond en verloor, wat de tus senstand op 3-I bracht. Hans van Woudenberg won de dame van zijn tegenstander en was de eerste Waddinxvener die de volle winst binnenhaalde. Wim van Vuuren stond iets beter, maar kon zijn voordeel niet uit buiten en zijn partij eindigde in remise. Mark van Putten bracht WSV op gelijke hoogte, door in het eindspel zijn tegenstander mat te zetten. Leo van der Ha ven stond een pion in het eind spel voor, maar verloor onnodig en ongelukkig zijn partij. Eind stand: een 4,5-3,5 nederlaag. WSV is uiteindelijk 6e gewor den, vlak voor de degratieplaat- sen, en heeft zijn handhaving te danken aan de 3 bemazzelde overwinningen van vorig jaar. Nieuwerkerk a/d IJssel I is on geslagen kampioen geworden en Krimpen a/d IJssel 2 en Schiebroek West-Regina I zijn gedegradeerd. Ook het vierde team speelde zijn laatste wedstrijd, zij speel den thuis tegen het derde team van Hillegersberg. Het werd een duidelijke 2,5-5,5 neder laag. Henk Stam won als enige voor de Waddinxveners en er waren remises van Jaap Smit, Dirk van Offeren en Frans Draaisma. WSV 4 is met vier punten uit zes wedstrijden zes de geworden in een groep van WADDINXVEEN - Het eerste team van Waddinxveen heeft in het nieuwe jaar nog geen punt weten te behalen. Nadat er werd verloren van Messemaker 2 en Nieuwerkerk a/d IJssel I, versloeg het tweede team van Overschie, zei het met minima le cijfers, de Waddinxveners ook. Op vrijdag 2 april werd de laatste wedstrijd in Overschie gespeeld en de inzet daarbij was de derde plaats. De wed strijd begon goed voor de thuisploeg, ze kwamen op een l-O voorsprong, nadatWim van Os werd overdonderd door een mooie aanval van zijn te genstander. Kopman Erik Hen nink bracht het eerste halfje WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag speelde dames 2 van Van Uden-De Gouwe de be langrijke uitwedstrijd om het kampioenschap in de eerste klasse tegen Grando GZC Donk 2. De ploeg van trai ner/coach Leo Hendriks moest deze wedstrijd winnen met drie doelpunten verschil, om dat thuis reeds met 3-5 was verloren. Vooraf werd dames 2 van De Gouwe geacht deze klus te kunnen klaren, maar al spoedig bleek dat De Gouwe, door allerlei oorzaken, voor een onmogelijke missie stond. Uiteindelijk werd de einduitslag I I -7 voor GZC Donk, dat hier na de kampioensvlag kon hei- sen. Dames 2 zal a.s. zaterdag het seizoen goed moeten ma ken met winst in de finale om de ManMeer! Cup. Zondagmiddag speelde dames I van Van Uden-De Gouwe uit tegen Lumio het Ravijn I in Nij- verdal. De strijd ging om de derde/vierde plaats om de KNZB Trophy. Afgelopen zon dag werd met 9-9 gelijk ge speeld en deze keer werd Het Ravijn in eigen huis verslagen vergadering door de leden moe ten worden goedgekeurd. De Bontenbalbeker en de Rupkebe- ker worden uitgereikt aan re spectievelijk de turner/turnster met de beste klassering op Lan delijk niveau en de groep met de beste klassering op Landelijke niveau. De huidige bestuursle den continueren hun functie maar voor de volgende be stuursposten zijn nog vacatures; secretaresse, lid sponsorcom missie, lid facilitaire zaken en lid promotiecommissie. Kandidaten kunnen zich tot aan de vergade ring melden bij het secretariaat. De overige bestuursleden zullen hun functies blijven uitoefenen. Aansluitend aan deze vergade ring zal de jaarvergadering plaats vinden van de Multi Sport Vereniging TOOS. REGIO - De pas 18-jarige Ma rokkaan liep een nieuw par- coursrecord in de 31 ste Park loop van Avantri in Schoonhoven. Hij liet een tijd van 29.39 op de tien kilometer afdrukken. Het oude record was in handen van de Rus Ab- doelin in 30.32. Aan de Park loop werd ook deelgenomen door veel atleten uit de Goud se regio. Vijfde werd Maurice van Veldhoven (Olympus’70) in 32.57, dertiende Jan Zijderlaan jr (Avantri) in 34.57, veertiende de oud-Moerkapellenaar Jan Cammeraat in 35.07 en acht tiende Jan de Jong van het Bos- koopse AV’47 in 35.32. Daar mee was De Jong derde veteraan. REGIO - Het voetbalprogram- ma voor zaterdag I0 april is: Sportlust-Nootdorp, DSVP-Val- ken’68, Montfoort-Zevenhoven, Soccer Boys-Jodan Boys, SSS- Schoonhoven, Kamerik-Zes- tienhoven, Schiebroek-Roh- da’76, Bergambacht-Spirit, Moerkapelle-Perkouw, Linscho- ten-BSC’68, SDV-Sportief, Be Fair-Koudekerk (I5 uur), MTC- Aarlanderveen, Rijnstreek-Oos- terheem, SVS-Gouda, SPV- CVV/Mercurius, Zwarte Pijl- Reeuwijk, HOV-Oudewater, I8 uur: Spartaan’20-Alphense Boys, Schiebroek-Oudewater, maandag 12 april (tweede paas dag): Alphense Boys-Olympia, Hellevoetsluis-UNIO, Nieuwer- ker-Neptunus, Alkmania-Meer- burg, Bernardus-WSE, Gouda- Haastrecht (I6 minuten), Oudewater-Gouderak, Wad- dinxveen-RVC’33, Kralingen- Zwarte Pijl, Stolwijk-Groene- weg, Aeolus-Schiebroek, Bergambacht-NOC, I8 uur:Jo- dan Boys-DSVP, Floreant-SDV, BSC’68-Zwammerdam, Oos- terheem-Oudewater, MTC-SPV, dinsdag 6 april 20 uur: Gouda- Oosterheem (terrein Ooster- heem), Hillesluis-Oudewater. Koploper Be Fair leed een verdiende nederlaag in Moerkapelle, dat nu de tweede plaats achter koploper Koudekerk inneemt. (Foto: Liesbeth van der Vis) WADDINXVEEN - Drie-, vier- 4- en vijfjarige jongens en meisjes kunnen bij voetbalvereniging WSE kennism maken met WSE en de voetbalsport. Een leukere en speelsere manier van kennis making met het voetbalspel is er niet, getuige het aantal en het plezier van de smurfjes. Smurfjes uit Waddinxveen, Boskoop, Gouda enz. kregen afgelopen week onder toezicht van een waar "peloton" aan ouders, om- a’s opa’s en andere familieleden en kennissen een uur lang voet- balles van de trainers Maurice van Velzen en Stefan Brugman en van opa smurf Fred Bijl en smurfin Rianne van Leeuwen. Een warming-up, afronden op het grote doel, een technisch parcourtje en een partijtje wa ren de ingrediënten van een uurtje vol voetbalplezier. Uiteraard was er na het uurtje sporten een glaasje limonade en een presentje voor deze kan jers, want dat verdienden zij wel. Dezelfde ingrediënten en hetzelfde plezier bieden wij weer op zaterdagochtend I0 april bij voetbalvereniging WSE. Alle kinderen van 3, 4 of 5 jaar kunnen vrijblijvend (kosteloos) meedoen. Om 10:45 uur moet iedereen aanwezig zijn zodat we om I 1:00 uur kunnen beginnen. Voor informatie kunt u contact opnemen met Rianne van Leeu wen: 06-46205137 (mau.rie@ wanadoo.nl) of met WSE: 0182- 6I47I0 4. kampioen promoveert ook de nummer twee in de ein drangschikking aan het einde van het seizoen naar de derde klasse. Met nog drie wedstrijden te gaan liggen Moerkapelle en Be Fair goed op koers voor de promotie. Be Fair kan zater dag een goede stap in die richting zetten als van Koude kerk wordt gewonnen. Daarna speelt Be Fair nog tegen FC Perkouw thuis (24 april) en Floreant uit in Boskoop (I mei). Moerkapelle, dat zater dag FC Perkouw op bezoek krijgt, komt op 24 april in ac tie tegen BSC’68 in Benthui zen waarna op zaterdag I mei de competitie wordt afgeslo ten met een thuiswedstrijd te- WADDINXVEEN - De presta ties van de judoklas van Kintai- ko-Den Edel waren afgelopen weekend succesvol. In Capelle wisten Daisy Kruidenier en Jas per van der Zwan de kleine fi nales te winnen en werden bei den derde. Femke Huizinga behaalde zilver met haar enor me inzet. Kim Kruidenier haal de een knappe eerste plaats. Op zondag was het judoteam actief in Leimuiden. Ze behaal den in totaal tien medailles. De eerste plaatsen waren voor: Bart Janmaat, Daan van Beek, Thomas van der Poel, Hannes Rathmann, David van Nieuwen- huijse en Hessel de Breed. Lars Boers, Lars Keuris en Robin van den Nieuwendijk werden tweede en een derde plaats was er voor Meijndert Mak- i'--.

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 31