makelaardij gehele aanbod www.depater.nl Kijk ook op onze site voor ons mm r] JE til Sfe' Wadi- eten bedrijfsobjecten nieuwbouw 5 W gag Waddinxveen tel. 0172 - 21 54 09 tel. 0182 - 61 38 22 fax 0172 - 21 03 89 fax 0182 - 61 11 18 e-mail boskoop@depater.nl e-mail waddinxveen@depater.nl Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen L donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Za van 9.30 tot 16.00 uur. Kantoor Boskoop vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Openingstijden Ma t/m vrij van 08.30 tot 17.30 uur. Kantoor Waddinxveen Kerkweg Oost 224 2741 HA Waddinxveen Boskoop Zijde 6 2771 EN Boskoop w -fel JW Vraagprijs 590.000,- k.k. 225.000,- k.k. Vraagprijs 195.000,- k.k. Vraagprijs 209.000,- k.k. 197.500,- k.k. 359.000,- k.k. 179.000,- k.k. Vraagprijs Vraagprijs 439.000,- k.k. Vraagprijs 259.000,- k.k. Vraagprijs 215.000,- k.k. Vraagprijs 179.000,- k.k. 218.000,- k.k. Vraagprijs l Broekhuizen 12 Waddinxveen Oranjelaan 20 Waddinxveen Koordeinde 267 Boskoop Zilverschoon 14 Boskoop Amalia van Solmsstraat 8 Waddinxveen Burgemeester Colijnstraat 181 Boskoop Sterrenlaan 19 Waddinxveen Tuinstraat 19 Boskoop 0) Maatschouw 4 Boskoop Koordeinde 8 Jan Willem Frisoweg 49 Koningin Wilhelminasingel 19 (W r« In een rustige woonwijk gesitueerde, ruime eengezinswoning met garage en tuin op het zuid-westen. De woning is voorzien van ver nieuwde kozijnen. Indeling: entree, toilet met fontein. Keuken met een in L-vorm opgestelde inrichting compleet met koelkast, afzuigkap en gasfornuis. Zonnige tuingerichte woonkamer met schuifpui naar de achtertuin. De woonkamer is groot circa 35 m2 en is afgewerkt met een parketvloer. 1e Verdieping: overloop, 3 (drie) slaapkamers, groot circa 4,33 x 2,85 m., 2,01 x 3,38 m. en 2,84 x 4,35 m„ Badkamer met mar meren wand- en vloertegels. De badkamer is voorzien van een dou checabine, wascabine en een 2e toilet. 2e Verdieping: voorzolder met C.V.-combiketel (bouwjaar 1986). Zolderkamer met vernieuwde alumi nium dakkapel. Bijzonderheden: inhoud circa 350 m3. Bouwjaar 1973. Dubbel glas. Garage is voorzien van elektra. Aanvaarding in overleg. de pater NVM ’SC?;'; m Wilt u wonen in een rustige mooie woonstraat met voldoende parkeer ruimte en op loopafstand van alle voorzieningen? Aangeboden wordt u een ruime goed onderhouden eengezinswoning met vrij uitzicht aan de voorzijde en een grote achtertuin gesitueerd op het westen. Ind.: ruime entree met meterkast en trapkast. Licht betegelde toiletruimte. Lichte ruime doorzonwoonkamer v.v. dubbel glas. Dichte keuken met lichte keukenopstelling (2000) v.v. koelkast, gaskookplaat, oven, afzuigkap, 10-liter boiler en deur naar achtertuin. Ruime verzorgde achtertuin gesitueerd op het westen met stenen berging. 1e Verd.: overloop. 3 (drie) slaapkamers, allen v.v. vaste kasten en 2 (twee) v.v. een deur naar het balkon. Tot het plafond licht betegelde doucheruim te met douche, themostaatkraan en wastafelmeubel (2000). 2e Verd.: overloop v.v. wasmachine- en drogeraansluiting, opstelplaats voor Agpo C.V.-combiketel (ca. 1998). 1 (één) slaapkamer v.v. een kunststof dakkapel (2003) en dubbel glas en void, bergruimte achter de knieschotten. Bijz.: de woning is grotendeels v.v. kunststof kozij nen met dubbel glas (2003), ged. hardhouten kozijnen met dubbel glas en dakisolatie. Deze goed onderhouden eengezinswoning heeft een inh. van 330 m3 en is gebouwd in 1962 op 160 m2 eigen grond. Aanv. in overleg. Vraagprijs Karakteristiek vrijstaand woonhuis met garage gesitueerd nabij het centrum van de gemeente Waddinxveen en met een schitterend vrij uitzicht over het aangrenzende polderlandschap. Deze woning heeft een inhoud van circa 340 m3, is gebouwd in circa 1910 op circa 306 m2 eigen grond en wordt gekenmerkt door de vele originele details. Indeling: hal, meterkast. Studeerkamer met vaste kast. Doorzonwoonkamer met hardhouten kozijnen voorzien van dubbel glas en een stookplaats. Dichte keuken met geiser en een deur naar de tuin op het zuiden. Grote kelderruimte (stahoogte) met ijskelder. Toiletruimte met douche. 1e Verdieping: ruime overloop met dakkapel en voldoende bergruimte achter de knieschotten. 2 (twee) slaapka mers beiden voorzien van vaste kasten. Stookruimte voorzien van C.V.-ketel met boiler. Bijzonderheden: deze vrijstaande woning bevindt zich grotendeels in originele staat en dient geheel gerenoveerd te wor den. De woning grenst aan een rustige straat en in de achtertuin bevindt zich een waterput. Diverse kozijnen en goten zijn ver nieuwd. Aanvaarding in overleg. Vrijstaand landhuis gebouwd op de grens van het natuurgebied '"t Weegje". Indeling: hal met hardhouten open spiltrap. Een U-vormige woonkamer, oppervlakte ca. 57 m2, met open haard en een serre, oppervlakte ca. 24 m2. Open keuken met diverse inbouwapparatuur. Bijkeuken ingericht als voorraadkast met aansluitmogelijkheden voor o.a. de wasapparatuur. Toilet. Garage/berging met houten kanteldeur, inrichting voor wasapparatuur en entresol. Diverse terrassen aan de zuidzijde grenzende aan royale waterpartij. 1e Verdieping: entresol/- vide. 3 (drie) royale slaapkamers, resp. groot ca. 4,40 x 6,00 m., 3,45 x 4,11 m. en 3,45 x 4,11 m.. Badkamer met ligbad, wastafel en toilet. 2e Badkamer met douche en wastafel. Balkon aan de zuidzijde. 2e Verdieping: open zolder, hier staat de gasgestookte HR C.V.-combi ketel opgesteld. Bijzonderheden: bouwjaar ca. 1977. Grondopper- vlakte ca. 609 m2. Woonopper- vlakte ca. 200 m2. Inhoud ca. 732 m2. De begane grondvloer in de woning is grotendeels afgewerkt met een schitterende leisteen- vloer. Aanvaarding in overleg. Recent gebouwd sfeervol halfvrijstaand herenhuis met garage en een riante zonnige en fraai aangelegde achtertuin op het noordwesten. De woning is gebouwd in 1999 op ca. 229 m2 eigen grond en is kindvrien delijk gesitueerd en gelegen op loopafstand van scholen, openbaar vervoer en sportaccommodaties. Indeling: hal, entree. Fraai betegelde toiletruimte met fontein. Riante meandervormige woonkamer met schuifpui naar de tuin. De parterre is grotendeels afgewerkt met een fraaie lichte plavuizenvloer (travertin design) met vloerverwarming. Open woonkeuken met een in L-vorm opgestelde inrichting compleet met diverse inbouwapparatuur. De inpandige garage is voorzien van een kanteldeur met ioopdeur, aansluitingen wasmachine en is ook binnendoor bereikbaar. 1 e Verdieping: overloop. 2 (twee) slaapkamers (voorheen 3 (drie)), waarvan 1 (één) slaapkamer is voorzien van dub bele openslaande deuren naar een balkon. Fraai betegelde badkamer ingericht met bad, wastafel en douche. Separaat toilet met fon- tein. 2e Verdieping: zolderkamer met dakkapel, opstelplaats voor de C.V.-ketel en de zonneboiler. Bijzonderheden: de woning is fraai afgewerkt en gesitueerd in de gewilde woonomgeving 'De j Zuidplas '90'. Inhoud ca. 530 m3. Aanvaarding in overleg. Royaal uitgebouwde halfvrijstaande woning met een circa 25 meter diepe achtertuin en houten schuur van circa 25 m2. Vanuit de woonka mer heeft u een fraai uitzicht over het polderlandschap. Indeling: entree. Modern betegeld toilet. Vaste kast met C.V.-combiketel (bouw jaar ca. 1997). Badkamer (bouwjaar ca. 1997) ingericht met doucheca bine, ligbad en wastafel. Bijkeuken met uitstortgootsteen en aanslui ting wasmachine. Slaapkamer met deur naar achtertuin. Woonkamer met goede lichtinval. Open keuken met een lichte, in L-vorm opgestel de inrichting compleet met diverse inbouwapparatuur. 1e Verdieping: bereikbaar d.m.v. een bordestrap. Overloop. 3 (drie) slaapkamers. Zowel aan de voor- als achterzijde is de woning voorzien van een dak kapel. Bijzonderheden: bouwjaar ca. 1930/1935. Uitbouw van western red cedar. Dakopbouw uitgevoerd in Meranti. Inhoud ca. 325 m3. Grondoppervlakte ca. 283 m2. Dak-, gevel- en glasisolatie. Aan-vaarding in overleg. Schitterend aan singel gesitueerde uitgebouwde hoekeengezinswo- ning met ca. 16 meter diepe achtertuin op het zuidoosten. Deze hoek woning met een inhoud van ca. 340 m3 is gebouwd in ca. 1962 op ca. 233 m2 eigen grond en is op loopafstand gelegen van winkels, week markt en openbaar vervoer. Indeling: hal, trapkast, meterkast. Toilet met fontein. L-vormige ruime lichte woonkamer voorzien van kelder kast. Ruime open keuken met deur naar de achtertuin. Vanuit de keu ken is de diepe achtertuin met stenen berging bereikbaar. 1e Verdieping: overloop, vaste kast. Separaat toilet met fontein. 3 (drie) royale slaapkamers. Badkamer voorzien van douche, wastafel en deur naar balkon.2e Verdieping: bereikbaar via schuiftrap. Voorzolder met opstelplaats gasgestookte Rad-son HR C.V.-ketel (ca. 1997). Zolderkamer met dakkapel. Bij-zonderheden: grotendeels voorzien van hardhouten gevelkozijnen met dubbel glas. Aanvaarding in over leg. Op schitterende locatie gelegen vrijstaande woning. De in 2001 totaal gerenoveerde woning beschikt over een riante achtertuin van 6,50 x 16,00 meter incl. riante schuur met bergvliering. De tuin is direct gelegen aan de levendige rivier “De Gouwe". Ind.: de woning is in 2001 totaal gerenoveerd en v.v. alle gemakken, waaronder: moderne open keuken met RVS Bosch Solitaire fornuis 90 cm. breed, hoge RVS Bosch koelkast en vaatwasm., hardhouten Jatoba vloeren, opensi. deuren naar achter tuin, nieuwe kozijnen met dubbele beglazing, kelder, C.V.-inst., totale iso latie, whirlpool en 2e toilet, hoge kamers met origineel balkenplafond. 1e Verd.: 2 (twee) ruime slaapkamers aan de voorzijde en 1 (één) riante ouderslaapkamer aan de achterzijde. Deze laatste beschikt nog over een aparte werkkamer of inloopkast. Op deze verd. bevindt zich ook de bad kamer, welke is v.v. dubbele wasbakken, whirlpool, 2e toilet en hardhou ten vloer. Ook in de badkamer is het originele balkenplafond bewaard gebleven. De gehele 1e verd. is v.v. een mooie grenen vloer. Bijz.: het gezellige centrum van Boskoop bevindt zich op loopafst.. Park.gelegenh. direct voor de deur. Gevel- en dakvloer zijn geïsoleerd en v.v. nieuwe pannen. Nieuwe hardhouten kozijnen met dubbele beglazing, nieuw leidingwerk. In de achtertuin met achterom staat een royale houten berging. Inh. 370 m3. Grondopp. 299 m2. Aanv. i.o. Vraagprijs Goed onderhouden vrijstaande woning gelegen aan water met zowel aan de voor- als achterzijde vrij uitzicht over boomkwekerijen. Indeling: entree met laminaatvloer en trapopgang naar de 1e Verdieping. Meterkast. Zonnige woonkamer voorzien van houten vloer, open haard met schouw en kelderkast. In L-vorm opgestelde open keuken voor zien van inbouwapparatuur. Bijkeuken met aansluiting voor de wasap paratuur en opstelplaats voor de HR Vaillant C.V.-combiketel (2002). Toilet in uitbouw. Tuin is gelegen op het oosten en voorzien van hou ten vlonder en houten berging. Tevens is de tuin middels een poort aan de zijkant bereikbaar. 1e Verdieping: overloop. 3 (drie) slaapkamers waarvan 1 (één) slaapkamer voorzien is van dakkapel. De 2 (twee) slaapkamers aan de voorzijde zijn voorzien van elektrische rolluiken. Ruime ouderslaapkamer voorzien van vaste schuifwandenkast. De badkamer is via de overloop en de ouderslaapkamer bereikbaar. De badkamer is ingericht met ligbad, douche, wastafel en 2e toilet. Bijzonderheden: woonoppervlakte ca. 100 m2. Inhoud ca. 300 m3. Perceeloppervlakte ca. 100 m2. Bouwjaar 1930. Rustige ligging. Grotendeels dubbele beglazing. Aanvaarding in overleg. .«■■■I Goed onderhouden eengezinswoning met achtertuin gesitueerd op het zuiden. De woning is gelegen nabij winkels en openbaar vervoer. Indeling: entree met meterkast en toiletruimte. De toiletruimte is recent betegeld tot aan het plafond. Tuingerichte woonkamer. De vloer is afgewerkt met vurenhouten planken. Vanuit de woonkamer is de fraai aangelegde achtertuin van ca. 10 meter diep bereikbaar. Open keuken met witte, in L-vorm opgestelde inrichting compleet met oven, gas kookplaat en afzuigkap. 1e Verdieping: 1 (één) slaapkamer aan de achterzijde en 1 (één) slaapkamer aan de voorzijde, waartussen de compleet vernieuwde badkamer is gesitueerd. De badkamer is bete geld tot aan het plafond en ingericht met een stoom-/douchecabine, wastafelmeubel en wasmachineaansluiting. 2e Verdieping: riante slaapkamer met deur naar het op het zuiden gelegen balkon. Stookruimte met C.V.-combiketel (bouwjaar ca. 1994). Diverse berg ruimte achter knieschotten, en kleine bergvliering. Bijzonderheden: grondoppervlak te ca. 113 m2Inhoud ca. 300 m3. Vernieuwde hardhouten kozijnen met gedeeltelijk dubbel glas. Stenen berging met elektra. Bouwjaar ca. 1958. Aanvaarding in overleg. 7*» In rustige kindvriendelijke woonstraat nabij het centrum gesitueerde zeer goed onderhouden eengezinswoning met vrij uitzicht over boom kwekerijen en windakker. Deze aan een vaarsloot gelegen woning is gebouwd in 1990 op ca. 111 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 300 m3. Indeling: entree met meterkast. Licht betegeld toilet met fontein. Keuken met vernieuwde L-vormige inrichting (2002) in de kleur vanille/kersen compleet met koelkast, vriezer, afzuigkap, keramische kookplaat, vaatwasmachine en hete luchtoven. Woonkamer (tuinge- richt) met vaste kast en eiken vloerdelen. Deur naar de op het westen gelegen achtertuin met vlonder aan het water. 1 e Verdieping: overloop. 3 (drie) slaapkamers waarvan 1 (één) voorzien van vaste kastenwand. Badkamer met douchecabine, wastafel en 2e toilet. 2e Verdieping: ruime open zolder met dakkapel. Op deze verdieping is tevens aan wezig C.V.-combiketel (2003) en mechanische afzuigunit. Bijzonderheden: 1 (één) parkeer plaats op eigen terrein aanwezig. Dak-, gevel-, en vloerisolatie. Stenen berging. Aanvaarding in overleg. Sfeervolle vrijstaande woning met achtertuin van 23 meter diep met houten berging. Deze in het centrum gesitueerde woning is in 1927 gebouwd op 165 m2 eigen grond en biedt een irih. van ±410 m3. Ind.: entree/hal, meterkast. Ruime kelder. Betegelde toiletruimte met fon tein. Doorzonwoonkamer 31 m2) met houten vloer, ged. verlaagd plafond en sierhaard. Dichte keuken met lichte keukeninr. v.v. spoel bak, gaskookplaat, afzuigkap, combimagnetron, vaat-/wasmachine aansl.. Deur naar aanbouw met toegang tot de op het z/o gelegen achtertuin met houten berging. 1e Verd.: vaste trap, overloop, separaat toilet. 3 ruime slaapkamers waarvan 1 met vaste kasten. Moderne wit betegelde badkamer (1997) ingericht met ligbad met brede douche- plaats, kersenhouten wastafelmeubel en deur naar balkon. 2e Verd.: ruime voorzolder met Nefit HR C.V.-combiketel ('97) en voldoen- S de berging. Gezellige zolderka- B mer v.v. 2 dakkapellen. Bijz.: deze B vrijstaande woning is grotendeels ja v.v. voorzetramen, de goten zijn B vernieuwd. Buiten-schilderwerk in 2002 uitgevoerd. Op loopafst. van alle voorz., zoals scholen, winkels 3 en openbaar vervoer. Aanv. i.o. (planning ca. okt. 2004). Vraagprijs li

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 22