Moerkapelle laat BSC langszij komen i Flyers I maakt het spannend Jl De beste van de week! Be Fair kan kampioen worden Goede resultaten TOOS Turn Team M Handbaldames winnen nipt F Laatste competitie wedstrijd waterpoloteams östr Eerste plaats Leijn in rolskiën Programma Sportweek Jubileum en reünie Korbis zet stijgende lijn door Koninginnerit 6.450,- I Ö8DVAG - -I Kijk ook op onze website: WWW.beterailtO.nl Ratje toernooi Jeugdkampioen schap bij drie tennisverenigingen WADDINXVEEN - Drie Wad dinxveense tennisverenigingen; TV Waddinxveen, Be Fair en Gouwe Smash, organiseren op donderdag 6 mei en vrijdag 7 mei, de Waddinxveense jeugd kampioenschappen. Deze tennis voor de jeugd wor den voor de vierde keer met veel succes gehouden.Vorige jaar 0-1 voorsprong. Pieter Lips deden ongeveer honderd jeugd- kapte twee tegenstanders uit spelers mee. Op donderdag 6 mei worden de singles inclusief finale gespeeld en op vrijdag 7 mei komen de dubbels aan bod. Er zal op alle drie de parken ge tennist worden. De jeugdige spe lers zullen elkaar in de finales treffen op het tennispark de ‘Woerd’. Tijdens dit evenement staat niet alleen de sportieve prestatie voorop maar ook het van de onderlinge band tussen de jeugdspelers van TV Waddinxveen, Gouwe Smash en Be Fair. M| Ijf Jii Opt'es voor deze aut0: PAGINA 27 WOENSDAG 28 APRIL 2004 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN igk? BOVAG GARANTIE Coenecoop 397 2741 PN Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 59 09 I c )i REGIO - De Waddinxveen- se llonca Leijn is eerste ge worden in de eerste wed strijd om de Holland Cup Rolski in Bergschenhoek. De Waddinveense behaalde een tijd van rond de 35 mi nuten. Pupil Jannick Mole naar behaalde een tweede plaats bij de aspiranten. Hij komt dit seizoen bij de as pirantenklasse uit. Jannick moest dus I3.2 km rolskiën i.p.v. 6.6 km bij de pupillen. Een knappe prestatie werd door hem neergezet in 27 minuten. Allebei zijn ze sporters van de Goudse LanglaufVereniging. Moerka- het maar de I ste Cees de Bruijn en Ferry Taal (blessure) aantrad, maar Marcel van de Heuvel schoot precies in handen van doelman Mark bis een uitstekende prestatie geleverd door het hoger ge- klasseerdeVentura Sport uit St- rijen met I4-I0 te. verslaan. Door deze overwinning heeft Korbis nu de voorlaatste (de- fNationale Auto Pas Kdw«crtt'l*rCïrWfcMt WADDINXVEEN - Onlangs is de jaarlijkse Waddinx- veense Sportweek (59e edi tie) weer van start gegaan met het traditionele Spor- tweekvoetbal. De wedstrij den vinden plaats op het WSE-terrein en beginnen in de regel om 19.00 uur. Het restant van de nog te spe len wedstrijden vindt plaats op 7, 21 en 28 mei en even tueel 4 juni. Op vrijdag 30 april vindt de traditionele Koninginnerit van de AMC ’De Gouwe Rijders’ plaats. Inschrijven kan vanaf 05.00 uur in Hotel-Café-Restau- rant ’De Unie’. In de week van maandag 3 t/m zaterdag 8 mei, m.u.v. dinsdag 4 mei, is er weer het traditionele Sportweek Lunapark voor de jeugd op het evenemen tenterrein bij ’De Sniep’. WADDINXVEEN - Hockey club Waddinxveen maakt zich op voor het 30e ‘Ratje’ Toernooi op 30 april. Wat ooit begon als een binnen de club georganiseerde ei gen activiteit is inmiddeLs uitgegroeid tot een waar sportfeest voor de hele fa milie. Meer dan 150 deelne mers zullen zich dit jaar van hun sportieve kant laten zien. Opa’s, oma.s, peuters en kleuters, hockeyers, voet ballers, dammers, schakers, leden, niet-leden, alle doen mee. De teams worden vooraf samengesteld op ba sis van gelijke sterkte. Elk team bestaat uit 7-8 spelers. Dit jaar krijgen de teams eervolle namen en worden ze genoemd naar een lid van het Koninklijk Familie. was Flyers de betere ploeg, maar kon dit in de score niet goed ver zilveren en de verkregen kleine voorsprong bleek niet toerei kend te zijn om de inhaalrace van DAS te weerstaan. Uitslag 35-39. Topscoorder: Susan Tholenaar met 12 punten. Jongens Aspiranten I kon tegen Zoebas alvast oefenen voor de alles of niets wedstrijd voor het kampioenschap tegen Grasshop pers op 7 mei. Vanaf de eerste periode gingen de jongens voor meer dan honderd punten en de basis hiervoor werd in de eerste won van Ventura Sport 2 met 18-17; Korbis 2 houdt daarmee goede perspectieven op de ti tel. Bij de jeugd handhaafde Korbis Al zich als lijstaanvoer der door een duidelijke 18-9 zege op KCC A2. Korbis BI moest echter de punten in Rotterdam laten: tegen OZC BI werd verloren met 10-6.Al le D-teams kwamen tot over winningen in uitwedstrijden. In de wedstrijd tegen IJsselvogels Fl kwam Korbis Fl tot een rui me 10-2 overwinning, terwijl Korbis Cl juist een stevige I- I I nederlaag moest incasseren ten Sagitta CI Ook voor onderhoud van elk merk auto’. net als in de Ie helft kwam WIK weer langszij. En met nog I minuut op de klok stond er een stand van 12-12 op het bord. Nadat een aanval van WIK werd geblokt kon door een razend snelle break-out Rowah de 2 punten toch mee nemen naar Waddinxveen. Eindstand 12-13. Op zaterdag moesten de 3 jeugdteams in actie komen op het eigen handbalveld aan de Sniep. Na enige vertraging, door het niet op komen dagen van de bondsscheidsrechter, kon de wedstrijd van de heren- B onder leiding van een eigen scheidsrechter beginnen.Ventu- ra uit Schiedam was de oppo nent van de heren. Het was een gelijkopgaande strijd in de Ie helft. Dit resulteerde dan ook in een ruststand van 4-5 nipt in het nadeel van Rowah. Na de li monade begonnende heren wat vertwijfeld en daar maakte Ventura gebruik van. Ventura liep wat weg bij Rowah, maar Rowah liet veerkracht zien en knokte zich terug in de wed strijd. Opvallend was het goede debuut van nieuwkomer Frank van Oeveren, die in zijn eerste wedstrijd voor Rowah een goe- MOERKAPELLE - De voet balvereniging Moerkapelle zal de activiteiten, die wor den gehouden ter gelegen heid van het 75-jarig be staan, bundelen in een feestweek van 28 augustus tot en met 4 september. Op 28 augustus wordt een 24 uur durende voetbalmara- thon gehouden, die wordt afgesloten met de wedstrijd Moerkapelle-Oud Ajax. Ook heeft een sponsoravond en een officiële receptie plaats. Op 4 september wordt een groot feest in het dorpshuis Op Moer gehouden voor alle leden en donateurs. Ook wordt gewerkt aan een reünie waarvoor de commissie zoveel mogelijk oud-Moerkapellenaars hoopt te benaderen. Men hoopt 200 uitnodigingen te kunnen verzenden.Voor waarde is dat men ouder dan 35 jaar moet zijn en dat men gedurende een perio de van minimaal vijftien jaar lid is geweest.Tijdens de reünie wordt een fototen toonstelling .Moerkapelle door de jaren heen’ gehou den. Voor oude foto’s, kran tenartikelen etc. kan con- -j- tact wordeen opgenomen metWim Stormbroek (tel, 079-5932108) of Rinus Zij derhand (tel. 079-5931715). Zij maken deel uit van de jubileumcommissie die ver der bestaat uit Cor Rut- grink (voorzitter), Edwin Zuierveld (penningmees ter), Jacques van der He ijden (secretaris), Cees van Helden, Ronald Germeraad, Ron Kievit en Fred Hertog. beide ploegen gelijk, maar Kor bis heeft een beter doelsaldo. Na de zaalperiode maakt het Waddinxveense achttal in de veldcompetitie een goede fase door, waardoor Korbis uitzicht houdt op handhaving in de tweede klasse. Ook Korbis 2 en schoot de bal beheerst langs doelman Jeroen Slaman. Toen Pieter Lips er tien minuten na de hervatting na een snelle ac tie van Gido Stuurman er 0-2 van maakte leek de zaak voor Moerkapelle .gepiept’. Een foutieve terugspeelbal van Robin Reigwein zou daarna grote gevolgen hebben. De bal werd onderschept door Sander versterken Retel, die BSC’68 weer in de wewdstrijd bracht: 1-2. Gido Stuurman had meteen daarop na een snelle doorbraak voor 1-3 kunnen zorgen, maar de uit Zevenhuizen afkomstige aanval ler stuitte op doelman Slaman. Ron Kievit raakte geblesseerd, maar tot opluchting van Moer kapelle kon hij verder spelen. Koninginnedag Wel verdween Rob van Leeu wen naar de kant. Hij werd ver vangen door Emiel Lobbezoo. Moerkapelle werd met de rug tegen de muur gezet en voor het doel van Mark Huisman de den zich verscheidene panieke rige situaties voor. Vijf minuten voor tijd belandde de bal na een hoekschop van Jasper Koch op het hoofd van invaller Irving deVries die 2-2 liet aan tekenen. Het was een klap die Moerkapelle niet meer te bo ven kwam. Opstellingen: BSC’68: Slaman, Van der Kelij, Greeve (Van Kreel), Van Klink, Salemink (Reedijk), Retel, Rietveld, Gie- ben.Van de Heuvel (DeVries), Blonk, Koch, Huisman, Lekkerkerk, Kievit, Reigwein, Hoogma, Lips, Stuurman, Van Leeuwen (Lobbezoo),Visser. Door Bert Hertog MOERKAPELLE - De voetbalvereniging Moerkapelle is de koppositie in de vierde klasse B weer kwijt geraakt. De blauwwitten verspeelden in Benthuizen tegen BSC’68 een 0-2 voorsprong (2-2) en werden op de voorlaatste competitiedag gepasseerd door Be Fair, dat dit keer geen enkele moeite had met FC Perkouw: 5-0. Koudekerk, dat met 1-4 won van het gedegradeerde SDV, heeft evenveel punten als Moerkapelle dat met een katerig gevoel Bent huizen verliet. BSC’68 veroverde door het gelijkspel een plaats in de nacompetitie. de partij speelde. Helaas ging Afgelopen zaterdag heeft Kor- Ventura er met de 2 punten vandoor met een eindstand van 12-13. Het publiek heeft een zeer goede en vooral spannend duel voorgeschoteld gekregen, maar Rowah trok net aan het kortste eind. Vervolgens stond gradatie-) plaats op de ranglijst overgedaan aan ADO uit ’s Gravendeel: qua punten staan ÉB -ABS - Stuurbekrachtiging - Elektrische ramen - Groenmetallic Lak - Radio CD-Speler - Enz. Berends, Nathalie Knijnenburg, Sharon Smit, Nadia Koedoot, Inge van de Meiracker en Sha- rona Meijers was het de laatste poulewedstrijd. In de wedstrijd tegen de turnverenigingen HERES, DONAR en PRO PA- TRIA werd een eerste plaats behaald. De ploeg van TOOS was duidelijk te sterk voor de concurenten. Op alle onderde len werd een eerste plaats be haald en het totaal van 141.15 punten was bijna zeven punten In de laatste thuiswedstrijd te gen FC Perkouw vielen de vijf doelpunten tussen de achttien de en de eenendertigste mi nuut. Bij het eerste doelpunt draaide Patrick Vermeulen van zijn tegenstander weg en schoot in de eerste hoek. Het tweede doelpunt maakte Koen Meijer met een kopbal, het der de kopte Jesse Kok in na een hoekschop van Wibaut van der Wees. Nummer vier was weer van Koen Meijer uit een vrije trap waarbij de bal over het muurtje werd geschoten. Het vijfde doelpunt kwam op naam van Patrick Vermeulen. In de tweede helft wilde Be Fair de score verhogen, maar toen bleek het heel wat lastiger om de kansen te verzilveren. Gescoord werd er niet meer, ook niet nadat drie wisselspe lers waren ingezet. Benjamin Gibbon verving Henk-JanVerzijl en Patrick Vermeulen en Arnold Noorlander werden vervangen door Matthijs Compeer en Marco Verzijl. Verdediger Rob den Adel ontbrak door een en kelblessure, maar de technische staf van Be Fair hoopt dat hij tegen Floreant weer van de partij. Het wordt het laatste optreden van het trainersduo Cees Verbree/Bert Kouer. Vol gend seizoen nemen zij het tweede elftal van tweedeklas ser RCL in Leiderdorp onder meer dan de nummer twee. Met-dit goede resultaat zijn de ze meiden vrijwel zeker van een plaats in de finale op 12 ju ni. In Den Haag werden regio- kampioenschappen voor de lós lijn 3 georganiseerd. Namens TOOS deden Michelle Jacques en Elizabeth Paulus mee. Mi chelle draaide haar beste wed strijd van het seizoen met vooral een prima brugoefening. Zij eindigde op een keurige 7de plaats. Ook Elizabeth draaide een goede wedstrijd met hoge scores op vloer en brug. De balk ging ietsje minder en zij eindigde daardoor op een ver dienstelijke 31ste plaats in een deelnemersveld van 64. WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag speelden heren I en da mes 2 van Van Uden-De Gouwe hun laatste competitiewedstrij den. In Ede won dames 2 met 8- 9 van Polar Bears 2 en eindigde daarmee definitief op de tweede plaats in de Ie klasse. Na de be kerwinst in de ManMeer!-com- petitie kan dames 2 met trots te rugkijken op een uitermate geslaagd seizoen. Heren I kon het in Spijkenisse net niet bol werken tegen De Kempvis I en verloor nipt met 8-7. Door dit resultaat is heren I uiteindelijk op een achtste plaats beland. De heren moesten de laatste wedstrijd naar Spijkenisse om aan te treden tegen degradant De Kempvis. In de beginfase was het De Kempvis die het betere van het spel had en op een 2-0 voorsprong kwam. Peter Bergen- henegouwen was de enige Van Uden-De Gouwe speler die in deze periode iets terug kon doen. In de tweede periode was het wederom Spijkenisse dat meer grip kreeg op de wedstrijd. De heren van Van Uden-De Halverwege de wedstrijd tegen BSC’68 leidde Moerkapelle nog met 0-2. Beide doelpunten werden na goede acties ges coord door Pieter Lips. Toen BSC’68 in de 25ste minuut de onverwachte aansluitingstreffer scoorde (1-2) kantelde de wedstrijd. Niet lan ger controleer de I pelle spel, zette Benthuizense club met nieu- we energie de verdediging van Moerkapelle onder flinke druk. Trainer John van der Helm zette al zijn wisselspelers in en de vreugde was groot toen invaller Irving deVries vijf minuten voor tijd na een hoek schop van links de gelijkmaker inkopte: 2-2. Bij Moerkapelle heerste grote twijfel of de bal daarbij de doel lijn was gepasseerd. Maar scheidsrechter WP. Reeuwijk uit Noordwijkerhout, die er niet ver vandaan stond, keurde het doelpunt meteen goed. Doelman Mark Huisman pro testeerde en kreeg de gele kaart voorgehouden. Die was nen mum van tijd voor met 6- 0. Dit kwam vooral door goed samenspel en het hard werken in de verdediging. Na een 6-2 stand bij rust ging Rowah weer verder waar het de I e helft ge bleven was en breidde de score verder uit. Dit resulteerde in een mooie overwinning van 10- 4..Als laatste op de zaterdag was het de beurt aan de D- jeugd. De jongste telgen van handbalvereniging Rowah/Space was duidelijk een maatje groter dan DWS uit Schiedam. Technisch en condi tioneel was Rowah de betere en dit zorgde dan ook voor een eindstand van 10-3. WADDINXVEEN - Autoclub de Gouwe Rijders organiseert op weer voor de 47ste keer haar traditionele Ko ninginnerit. Evenals voorgaande jaren hoopt het bestuurd dat het weer een gezellige rit zal wor den. Na de rit zal tekst en uitleg worden gegeven wat men wel en niet goed heeft gedaan. Geïnte resseerden kunnen met de auto of motor aan deze rit deelne men. De inschrijving voor deze rit is op de ochtend zelf van 5.45 tot 6.30 uur bij ‘De Unie’ aan de Kerkweg Oost. De auto kan ge parkeerd worden op de grote parkeerplaats bij de Rabobank, tegenover het hotel. De Koning innerit start om 6.15 uur. Ook niet-leden zijn van harte welkom. Enkele tip voor de deelnemers: houd rekening met andere weg- Moerkapelle: gebruikers, denk aan eigendom men van een ander, zonder Pols, Verschoor, schrijfgerei gaat het moeilijk en neem een goedwerkende zaklan taarn mee. Huisman en Mark Gieben joeg de bal hoog over het doel van Moerkapelle. Na veertien minuten deed zich de eerste Moerkapelse moge lijkheid voor. Menno Ver- supporters weten beter, want in de vierde periode gaat er nogal eens iets mis. Zo ook nu, in de eerste acht minuten presteerde Flyers het om maar één keer te scoren en de gasten maakten daar gretig gebruik van en kwa men terug tot 53-51. Hierna werd Flyers wakker en nam het heft weer in handen, maar de spanning bleef tot het eindsignaal te snijden. Uitslag 59-54. Tops coorder: Wim Koole met 19 punten. Dames 3 boog pas in de laatste periode voor koploper DAS. In de eerste drie periodes Gouwe waren zichtbaar geïrri teerd over het fysieke spel dat ruimhartig door het arbitrale duo werd geaccepteerd. Hier door werden de meeste Van Uden-De Gouwe spelers uit hun spel gehaald en was het De Kempvis dat verrassend met 5-1 voor kwam. Vanaf dit moment gingen de heren iets harder spe len en kwamen zij terug in de wedstrijd. Sjoerd Verwey, Remko Overdam, Jaco de Jong en Wou ter Steller zorgden dat de heren weer helemaal terug in de wed strijd kwamen. Met een 6-5 ach terstand moest het in de laatste periode geen probleem zijn om alsnog de volle winst binnen te halen. In de vierde periode kwa men de heren zelfs op voor sprong door scores van Jaco de Jong en Sjoerd Verwey, maar in de slotseconde lieten de heren zich verrassen en gaven in het eindsignaal de wedstrijd uit han den en verloren uiteindelijk met 8-7. Het seizoen zit erop voor de heren, die zich nu in alle rust kunnen gaan voorbereiden op het nieuwe seizoen. hun hoede. In de zondagcom- petitie verloor WSE in Wad dinxveen de laatste wedstrijd tegen het gedegradeerde Ber nardus met 1-2. In de vijfde klsse kan Groene weg de kans op directe promo tie wel vergetegen. De Zeven huizenaren verloren in Rotterdam met 3-2 van NOC. Zonder de drie geschorsten Cor Buitenhuis. Ed Boudewijn en Marco Terpstra nam Groe neweg na een kwartier een 0-1 voorsprong door een doelpunt van Pascal Crielaard. Een mi nuut later werd het l-l waarna Groeneweg opnieuw kwam door een inzet van Menno van Dam. Vervolgens werden drie, vier kansen gemist. Vlak na de pauze werd het 2-2 waarna het een minuut voor tijd uit een te rechte strafschop 3-2 werd. Met nog wedstrijden tegen PKC en Kralingen te spelen zit WADDINXVEEN - Het twee de damesteam van handbalver eniging Rowah/Space speelde zondaf tegen DWS in Schie dam. Rowah miste de schot- kracht en speelde in de eerste helft niet het beste van het spel. Toch werd er in de twee de helft gevochten voor ieder punt en was de verdediging be ter georganiseerd. Helaas moest Rowah het hoofd buigen voor de Schiedamse dames. De eindstand was 18-2. Later die dag moest het eerste damesteam spelen tegen WIK uit Vlaardingen. De vorige ont moeting was met ruime cijfers gewonnen, maar dat gaf geen garantie voor het duel dat ge speeld moest worden. Na een goed begin van de Rowah-da- mes kende WIK een goede pe riode en ging de stand gelijk op. Aan het einde van de Ie helft liep WIK, doordat Rowah ver zuimde de opgelegde kansen te verzilveren, iets weg bij Rowah en dit zorgde dan ook voor een 8-6 stand bij rust. Rowah liet zich niet kennen en knokte voor alles wat ze waard was en bracht meer snelheid in het du el. In het begin van de 2e helft liep Rowah weg bij WIK, maar WADDINXVEEN - Be Fair kan zaterdag in de laatste competi tiewedstrijd tegen Floreant in Boskoop kampioen worden in de vierde klasse. De Waddinx- veners versloegen afgelopen zaterdag FC Perkouw met 5-0 en hoorden vervolgens tot gro te tevredenheid dat koploper Moerkapelle tegen BSC’68 in Benthuizen met 2-2 gelijk had gespeeld. Be Fair nam daardoor de leiding weer van de Moerka- pellenaars over. Vorig jaar degradeerde Be Fair via de nacompetitie naar de vierde klasse.Voor de Waddinx- veners was dat een grote te leurstelling. Dit seizoen werd alles gezet op een terugkeer. Opvallend is dat Floreant, dat vorig jaar in een beslssingswed- strijd in Alphen aan den Rijn ruim werd verslagen, nu weer de tegenstander is van Be Fair. Beide ploegen kennen elkaar van haver tot gort.Voor Be Fair is het nog niet een gelopen koers. Trainer Cees Fransen: „In theo rie kan Floreant nog op de tiende plaats eindigen en na competitie spelen. Aan de an dere kant is ook een vijfde plaats nog haalbaar. Spannend zal het zeker worden. Ook Koudekerk speelt nog een rol, maar krijgt het lastig tegen Sportief, dat vorig seizoen zes punten van Koudekerk pakte”. schootr passte op de doorge lopen Rob van Leeuwen, die voorbij de verste paal richtte. Twaalf minuten later scoorde VanLeeuwen op aangeven van Visser wel, maar deze treffer werd door scheidsrechter Reeuwijk wegens buitenspel wedstrijden geannuleerd. Na een half uur kwam Moerkapelle toch op een WADDINXVEEN - Heren I moet erg geschrokken zijn van de start van Bourgondie. De het duel van de meisjes C op het programma.TOG uit Berkel en Rodenrijs. Op de bank zag het nieuwe lid van Rowah Mirjam Timmer haar nieuwe ploeggenoten voortvarend aan de wedstrijd beginnen en stond Rowah bin- wedstrijd was nog geen twee mi nuten bezig en de stand was 0- 13, voordat Flyers de eerste sco re kon optekenen. Hierna ging het iets beter en kwamen de gas theren langzaam maar zeker in het spel. De eerste periode werd dan ook met een 16-20 score af gesloten. In de tweede periode ging het gelijk op (9-7), maar toen werd al duidelijk, dat Flyers verdedigend de veel betere ploeg was, maar dat het scoren nog niet wilde vlotten. Dat gebeurde wel in de derde periode. Bourg ondie kwam hierin zowel verde digend als aanvallend te kort en via 26-9 werd een geruststellen de voorsprong opgebouwd - dacht men - maar de trouwe (33-15) en tweede periode (27- 4) gelegd. Ook na de pauze ging men gewoon door en in de zes de minuut van de vierde periode werd de honderd bereikt. De eindstand (via 29-6 en 19-7) werd 108-32. Topscoorder: Mar co Lindhout met 24 punten. Jon gens Kadetten 2 speelde niet goed en vergooide de kansen op het directe kampioenschap, door in de vierde periode de winst uit handen te geven tegen Springers. Het hoogst haalbare is nu een beslissingswedstrijd. Drie perio des was Flyers beter en ging via 5-3, 12-5 en 13-13 met een voorsprong van 30-21 de vierde periode in. Hierin ging het mis en Springers kon via 8-20 een 38-41 overwinning behalen. Topscoor der: Marnix v.d. Eijk met 14 pun ten. in de eerste helft ook uitge deeld aan Ferry Blonk van BSC’68. In de spannende slotfa se kreeg Moerkapelle zowaar nog de kans op de overwinning, maar Lennaert Visser stuitte tot tweemaal toe op de Bent huizense doelman Jeroen Sla- -man. Teleuerstelling k overheerste dus bij de 1 goed opge- J komen aan- K hang van Moerkapelle op het sport- terrein Ons Erf. In plaats dat de ploeg van trainer Peter Kerkhof zich de beste uitgangspositie ver schafte voor de laatste compe- titieronde, moest Moerkapelle de beste kijk op het kampioen schap over laten aan Be Fair, dat zaterdag bij Floreant in Bo skoop op bezoek gaat. Moerka pelle sluit de competitie op ei gen veld af tegen het gedegradeerde Rotterdamse SDV. Moerkapelle, dat na de winter stop een achterstand van negen punten wegwerkte op Koude kerk, ging niet zonder zorg naar BSC’68 waarvan in Moerkapel- WADDINXVEEN - TOOSTurn Team heeft afgelopen zaterdag aan verschillende wedstrijden er voor Groeneweg alleen nog meegedaan. In Bodegraven een plaats in de nacompetitie werd een wedstrijd geturnd in in.Voor de twee promotieplaat- de turncompetitie. Voor Tamara sen komen Stolwijk, dat met 2- 0 won van Zwarte Pijl en RVC’33 in aanmerking. Wad dinxveen verloor op eigen veld met 0-1 van Oudewater. Pro gramma voor zaterdag 8 mei: Floreant-Be Fair (wedstrijd van de week), Moerkapelle-SDV, zondag 9 mei: Groeneweg- PKC’85, Zwarte Pijl-Waddinx- veen. een 0-2 voorsprong waardoor de blauwwitten niet meer de beste kans op het kampioenschap in de vierde klasse hebben. (Foto: Liesbeth van der Vis) g&S sack le met 1-2 was verloren. Vrije ginperiode was weliswaar voor verdediger Peter Zijderhand BSC’68, dat zonder de geschor- ontbrak omdat hij tegen zijn derde gele kaart was aangelo pen. Voorts bleken ook Jeroen Hertog en Stefan van Vuuren door blessures niet te kunnen spelen. Zij werden vervangen door Robin Reigwein en Lenna ert Visser. Op de plaats van Pe ter Zijderhand speelden nu Ron Kievit, die ook de aanvoer dersband droeg. Kievit kweet zich prima van zijn taak. De be- ’**11 Suzuki Swift - Bouwjaar 2000 - KM-stand 46800 Wb - Airbags Ff’ lZ F /Mr

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 27