Be Fair bejubelt kampioenschap WSE houdt het spannend TOOS Heren op stoom Flyers Heren I nu medekoploper Landschapscursus F-jes V.V. zijn kampioen Grote turnwedstrijd regio in De Dreef Ook promotie voor Moerkapelle B 9 Inschrijving Klaverjassen WADDINXVEEN - In het kader van de 59e Sportweek Waddinxveen organiseert het Sportweekcomité in sa menwerking met het Wijk centrum ’Zuidhonk’ voor alle inwoners op maandag 24 mei 2004 de jaarlijkse Klaverjasin- stuif. De wedstrijd wordt ge houden in het Wijkcentrum ’Zuidhonk’ aan de Zuidpla- slaan 552 te Waddinxveen. Het klaverjassen begint om 20.00 uur en de zaal is om 19.30 uur open. De inschrijf kosten zijn 2,50 euro per persoon en 65-plussers beta len 1,50 euro. Roken is bin nen niet toegestaan. De prij zen, verbonden aan het klaverjassen, bestaan onder andere uit kaas, vlees en bloemen. In de pauze wordt een verloting gehouden. Ook hier zijn aantrekkelijke en nuttige prijzen te winnen. Voor meer informatie:Arie Boer, tel. 079-3315205, mo biel 06-23671549. Monster erelid Klaverjas BegoniaritThe Skymasters Programma Sportweek WADDINXVEEN - In het ka der van de jaarlijkse Waddinx veense Sportweek (59e editie) draait met ingang van woens dag 5 mei weer het traditione le Sportweek Lunapark voor de jeugd op het evenemententer rein bij ’De Sniep’. Ook wordt vrijdag 7 mei het Sportweek- voetbal (7 tegen 7) weer ver Laatste smurfentraining Hengelen tijdens Sportweek WADDINXVEEN - Ook dit jaar wordt er weer gevist tij dens de Waddinxveense Sportweek. Op donderdag 27 mei kunnen visliefhebbers hun hengel uitgooien in het Gouwekanaal van 19.00 uur tot 21.30 uur. Belangstellen den kunnen zich tot 23 mei aanmelden bij dhr M. Rei- chard (tel. 617119). Er kan zowel individueel worden deelgenomen als in teamver band. Het inschrijfgeld is 6,- euro per persoon; voor teams is géén inschrijfgeld verschuldigd. Een team be staat bijvoorbeeld uit vijf deelnemers van dezelfde ver eniging, hetzelfde bedrijf, uit dezelfde straat of van één fa milie. De hengelaar en het team met het hoogste vangstgewicht ontvangt voor een jaar de wisseltrofee. Indi vidueel zijn er ook prijsjes te verdienen (verdeling 1:4). De loting voor de kantnummers vindt plaats op 27 mei vanaf 17.30 tot 18.15 uur bij het Gouwekanaal aan de Broek- weg. De prijsuitreiking is di rect na de wedstrijd aan de waterkant. Uitslag de Sperwer WADDINXVEEN - Postduiven vereniging de Sperwer hield met 601 duiven een wedvlucht vanuit het Noordfranse Nierg- nies over een afstand van 230 kilometer. De duiven werden om 09.30 uur met een zuid- zuidwestenwind gelost en de eerste duif arriveerde om I 1.54 uur met een snelheid van 1617 meter per minuut, dus ruim 97 km/u. De uitslag: Joh.L. Bol ID. Breedijk 2-4-7; A. v/d Made 3-5- 6; C.A. Bode 8-9;J.Toor 10. 4.XS x O Academie voor ICT Zoetermeer J 4U PAGINA 23 WOENSDAG 5 MEI 2004 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN (Foto: Uesbeth van der Vis) tig beleefde het zondagvoetbal in Moerkapelle een uiterst ma- sche traienr Arend van Bommel de derde klasse bereikt. Onder Van Bommel’s opvolger Piet van Mullem naar de tweede klasse. In 1983 werd metValleivogels en Arnemuiden een nacompetitie gespeeld voor een plaats in de eerste klasse, destijds de hoog ste klasse in het Nederlandse za- terdagvoetbal.Tot 1985 bleef Be Fair tweedeklasser. Daarna gin gen de prestaties in neerwaartse lijn. Voetballers, die naar Be Fair waren toegekomen vertrokken even gemakkelijk weer.Na, de gradaties in 1990 en 1992 be landde Be Fair weer in de afde ling. Deze werd in 1996 toen in de KNVB een herstrukturering werd doorgevoerd voorgoed verlaten. Be Fair werd (de laat- werd hij winnaar van de wissel- beker voor de hoogste dagsco- re bij de keuze-oefenstof. Loes - Ruud Beekhuizen, met 9452 pnt. Cor Stolker - Theo de Wit, met 9389 pnt. Elly - Bert Hendrichs, met 93 15 pnt. plaats op het WSE-terrein en beginnen in de regel om 19.00 uur. Het restant van de nog te spelen wedstrijden vindt plaats op 21 en 28 mei en eventueel 4 juni. Op woensdag 12 mei (v.a. 13.00 uur) en zaterdag 15 mei WADDINXVEEN - Scheide nde penningmeester Bert Monster is in de voorjaars vergadering van de voetbal vereniging Be Fair benoemd tot erelid. Hij is zeventien jaar penningmeester geweest van de Waddinxveense club. Met Monster verliet ook Jack Bal het bestuur. Nieuwe be stuursleden zijn Arie van Beek, Leon Hogenelst en Gerard Scholtes. Onno Glas beek werd als bestuurslid herkozen. WADDINXVEEN - Autoclub De Gouwe Rijders organi seert donderdag 6 mei weer haar traditionele klaverjas- avond in De Unie. Inschrijven kan vanaf 19.45 uur. Het kla verjassen begint uiterlijk om 20.15 uur. Elke avond worden er vier ronden gepseeld. Het is niet verplicht om lid te zijn van de vereniging om aan de avond deel te nemen. Elke avond zijn er leuke en nuttige prijzen te winnen. nomen vrije trap raak en Wad dinxveen kon de 0-1 aanteke nen. Na de rust waren de bete re kansen voor Be Fair maar onze keeper hield de ene na de andere bal uit het doel. De kan sen die Waddinxveen had gin gen er ook niet in en na span nende momenten floot de gen de selectie en trainer Cees Fransen van 10 tot 16 uur een supervoetbaltotaaldag voor ze stig pupillen van Be Fair. Opstellingen: Floreant: Slappen del, Geers, Evert Miltenburg (Van den Berg), Maarten Evers, Rob de Mos, Van der Lip (Basti aan Evers), Roel de Mos, Robin Krins (Chris Miltenburg), De Wild, Van der Laan, Van Veen, Be Fair: Van Schoneveld, Molenaar Van Tol), Scheuierman.Van Wijk, Noorlander, Marco Verzijl (Den Adel), Meijer, Van der Wees,Ver meulen (Gibbon), Henk-Jan Ver zijl, Kok. REGIO - The Skymasters or ganiseren op Vrijdagavond 7 mei de begoniapuzzelrit. Met de auto rijden deelnemers aan de hand van een lijst met opdrachten (zoals Ie weg rechts, na boom links) een route van ongeveer twintig kilometer. Over deze afstand doen ze zo’n twee uur.Voor mensen zonder of met weinig ervaring zal vooraf uitleg worden gege ven. Na de rit zal er uitleg worden gegeven en een prijsuitreiking plaatsvinden. Inschrijven kan vanaf 19.45 uur bij het Zwembad van Nieuwerkerk, lersestraat 15. De eerste auto start om 20.15 uur.Voor meer infor matie: www.skymasters.nl en go.to/puzzelrit. REGIO Zuid-Holland organiseert op donderdagavond 13 en 27 mei de cursus ’Ontstaan van ding van trainer Cees Verbree Moerkapelle naar de vierde klasse. Afgelo pen zaterdag werd een nieuwe mijlpaal in de Moerkapelse bereikt. „We zijn hier heel blij mee", vertelde pr-man Klaas Huizin ga. De volgende spelers droe gen bij tot het succes: Mark Huisman, Peter Zijderhand, Martin Lekkerkerk, Danny Pols, Robin Reigwein, Pieter Lips, Menno Verschoor, Ron Kievit, der), Aad van de Kraan (verzorger), Henk Breedijk (keeperstrainer), Martin Huis man (assistent-verzorger), Dick Bakker (vlagger), Cor Rutgrink (technisch coordinator). speeld door Henk-Jan Verzijl en scoorde I -3. Floreant bleef aan vallen, maar de verdediging met aanvoerder Johan Scheuierman en Stefan van Wijk aan het hoofd gaf geen krimp. Eenmaal ver scheen Roel de Mos voor doel man Van Schoneveld die formid abel redde. Na het laatste fluitsignaal van scheidsrechter Nico Bot uit Bodegraven nam de aan hang van Be Fair bezit van het veld om het kampioenschap met de spelers te vieren. Be Fair werd opgericht op I augustus 1953. Met drie senioren en twee juniorenelftallen werd begonnen in de afdeling Gouda. In 1961 promoveerde de vereniging naar de vierde klasse en in 1973 werd onder leiding van de legendari- informatie over de cursus en inschrijving is mogelijk via www.landschapsbeheerzuid- holland.nl of tel. 0182-683670. WADDINXVEEN - Het smurf envoetbal is bijna afgelopen voor dit seizoen. Aanstaande zaterdagochtend 8 mei is de laatste smurfentraining van dit seizoen. Dan zullen de smurfjes nog even laten zien wat ze al geleerd hebben! Alle jongens en meisjes van 3,4 of 5 jaar zijn welkom bij voetbalvereniging WSE om op jonge leeftijd al kennis te maken met de popu laire sport voetbal. De smurfjes worden getraind door de trai ners: Stefan Brugman en Mauri ce van Velzen, en door opa Smurf (Fred Bijl) en smurfin (Rianne van Leeuwen). De smurfjes leren de beginselen van het voetbalspel en ze leren samen te werken en samen te spelen met andere kinderen. De training bestaat uit: een warming-up, een technisch par- courtje, op doel schieten, par tijtje, vaardigheden met de bal oefenen (koppen, hoog schie ten, hard schieten ed.) Hebben uw kinderen en u inte resse in een vrijblijvende (kos- tenloze) kennismaking met het smurfenvoetbal. Kom dan za terdag 8 mei om 10.45 uur bij voetbalvereniging W.S.E. Voor meer informatie: voetbalvereni ging WSE: 0182-614710 of met (smurfin) Rianne: 06-21295135. In de NWS (Nationale Wed strijd Sport) had het TOOS Turn Team vier deelnemers. Daan Koedoot turnde een sterke wedstrijd in niveau Ben- jaminn-A en werd overtuigend eerste. Yannick Verwey was als vanouds op dreef in niveau In- stap-C en miste helaas net het podium: hij werd knap vierde. Daan Vermeij kwam uit in ni veau Junior-IC. Bij het laatste toestel brug was zijn warming up ongelukkig: een grote blaar van zeker vier vierkante centi meter op zijn rechterhand, waar het bloed uitspoot. Flink ingetapet verbeet hij de pijn tij dens zijn oefening. Dit werd uiteindelijk beloond met een gouden medaille. Tenslotte turnde Anton Stoter zich in niveau Senior-C naar een eerste plaats. Al met al een goede generale voor de aanko mende finalewedstrijden. WADDINXVEEN - Flyers he ren I trof dit weekend weder om Bourgondie. Vorige week was het een spannende strijd. Daarom ging Flyers goed gemo tiveerd richting Wijk bij Duur stede met de wetenschap, dat er gewonnen moest worden om uitzicht op het kampioen schap te behouden. De eerste periode ging gelijk op. Verdedi gend ging het niet zo soepel, maar aanvallend was het beter verzorgd dan een week gele den. (17-18). Toen de verdedi ging verder aangescherpt werd, kwam Bourgondie in de proble men en konden de Waddinx veense heren via 12-19 een voorsprong nemen. De derde periode was weer de Flyers-pe- riode, men ging over op man- De cursus is bedoeld voor vrij willigers en eigenaren die actief zijn in het landschapsonder- houd, maar ook voor inwoners die zich bezig houden met of uitgebreid cursuspakket. Meer geïnteresseerd zijn in lokale ge schiedenis of archeologie en die meer willen weten over de ontstaansgeschiedenis van hun De kampioenen van Be Fair. De club is na een een jaar weer terug in de derde klasse. Na de wedstrijd werd het team met een snel gecharterde boot van Boskoop terug gevaren naar Waddinxveen. 0-1. De klok op het sfeervolle sportpark Hoogeveen wees 39 minuten aan toen Be Fair op 0- 2 kwam. Uit een vrije trap van Arnold Noorlander kopte mid denvelder Koen Meijer de bal via de vingertoppen van doel man Jordi Slappendel in de bo venhoek: 0-2. .Kampioenen’- werd er door de aanhang van Be Fair op de goed gevulde tri bune al gezongen. Maar Floreant legde zich niet bij de feiten neer. Uit een vrije trap schoot invaller Chris Miltenburg precies in de handen van doelman Jan-Willem van Schoneveld. Een moment van onachtzaamheid in de gele deren van Be Fair bracht Roel de Mos in vrije postitie. Een bui tenkansje dat deze speler van het jaar zich niet liet ontnemen: 1-2. Floreant zette in de twee de helft hoog in. Het kreeg drie kansen op rij voor de gelijkma ker, maar deze werden alle gemist. Erst tik te Roel de Mos de bal na een door Theo van der Lip ver lengde vrije trap van Rob de Mos over de lat, vervol gens stuitte de doorge broken Maarten Evrs op de uit stekende reagerende doelman Van Schoneveld en werd een in zet van Roel de Mos weggekopt door Wibout van der Wees. In de 63ste minuut legde Ron van der Laan, die tien jaar meespeelt bij Floreant en voor de wedstrijd werd gehuldigd, de bal terug op Maarten Evers. Het was op nieuw een schitterende doel kans, maar meer dan een hoek schop zat er niet in. Spaarzaam kwam Be Fair tot aanvallende daden. In de 67ste minuut stuur de Koen Meijer invaller Benja min Gibbon (voor moe gestre den Patrick Vermeulen) de diepte in. In de ren naar het Bo- skoopse doel raakte Gibbon de onderkant van de lat. Vier minu ten later besliste Giboon wel de wedstrijd. Hij werd keurig aange- nemers een i De deelnemers kunnen dan meedoen aan een Acroclinic, een dansgedeelte en als laatste is er voor alle deelnemers een aantal sprongbanen uitgezet in clusief een tweetal tumblingba- nen. Het middagprogramma is identiek aan het ochtendpro gramma alleen dan voor de jongens en meisjes van 10-11 jaar. De wedstrijd begint om 13.15 uur en het recreatief programma start om 16.00 uur. Tijdens de wedstrijd zijn er in dividuele prijzen per niveau en per groep te verdienen, deze prijzen zullen na het recreatief programma worden uitgereikt (circa 12.15 uur en 17.00 uur). De toegang tot De Dreef is vrij. Landschapsbeheer omgeving. De kennis over het ontstaan van het landschap kan worden toegepast bij het land- het schapsonderhoud dat wordt Nederlandse landschap’. Tij- uitgevoerd door vrijwilligers dens de cursus wordt aandacht besteed aan de geologie, de cultuurhistorie en de vorming van het landschap en de ken merkende begroeiing van de ijstijden tot heden. Ook de in vloed van de mens op de vor ming van het landschap zoals wij dat nu kennen komt aan bod. Extra aandacht zal worden gegeven aan landschapstypen in de provincie Zuid-Holland. en particulieren. Komend najaar wordt in aansluiting op deze cursus een cursus ’Opgaande beplantingen’ georganiseerd. De cursus sluit goed aan bij de televisieserie ’Holland, Van Texel tot Tiengemeten’ die op dit moment iedere dinsdag bij TV Rijnmond en iedere zondag bij TV West wordt uitgezonden. Meer info over de televisieserie op www.ikhouvanholland.info. De cursus is op donderdag 13 en 27 mei 2004, aanvang 20.00 uur, Blekerssingel 56, 2806 AC Gouda. De cursuskosten be dragen 45,- euro, inclusief een Door Bert Hertog WADDINXVEEN - Hartstoch telijk bejubelde Be Fair het kam pioenschap in de vierde klasse B. In de laatste competitiewedstrijd werd Floreant in Boskoop met I -3 verslagen. De Waddinxveen se club kwam daardoor op 46 punten en werd daarmee onbe reikbaar voor Moerkapelle, dat eveneens naar dederde klasse promoveert, en Koudekerk. De teleurstelling bij Floreant, dat in 1991 voor laatst op eigen veld van Be Fair verloor, was groot. De Boskopers eindigden met Hazerswoudse Boys en FC Per- kouw op de tiende plaats en moeten nu een nacompetitie spelen om het vierdeklasser- schap te behouden. Aan spanning ontbrak het niet in ,de kraker’ Floreant-Be Fair. De entourage liet niets te wensen over. Een dag tevoren had de ge meentelijke terreinver- zorgerjan Slappen del op vrijedag veld nog WADDINXVEEN - Vorige week werden bij de voetbalver eniging Waddinxveen de Fl en de E2 al kampioen. Afgelopen zaterdag werd ook de F2 kam pioen. De laatste wedstrijd van de Fl was tegen dorpsgenoot Be Fair Fl. Waddinxveen moest win nen om voor het kampioen schap in aanmerking te komen. Waddinxveen kon zijn eigen spel spelen en had een goede start. Nadat eerst de bal net naast was gegaan, was het in de 15de minuut uit een goed ge ste) kampioen in de afdeling Gouda en promoveerde meteen door naar de derde klasse.Vorig jaar degradeerde de club via de nacompetitie naar de vierde klasse, maar onder leiding van trainer Cees Fransen die jonge spelers een kans gaf, is de ver eniging uit het Warnaarplant- soen in eej jaar teruggekeerd. Met boot werd terug gevaren naar Waddinxveen waar een oldtimer van de brandwer klaar stond voor een rondrit door Waddinxveen. Het kampioen schap is tot in de late uurtjes ge vierd. Donderdag 6 mei verzor- wen, Gido Stuurman, Lennaert Visser, Stefan van Vuuren, Je roen Hertog, Alexander Her tog, Johan Klomp, Patrick Bon tenbal, Derek de Leeuw, Dennis de Bruyn. De begeleiding be stond uit Peter Kerkhof (trai- WADDINXVEEN - De voet balclub WSE speelde de eerste wedstrijd voor de nacompetitie met l-l gelijk tegen UDO in Oegstgeest, een club die in de vierde klasse A op de tweede plaats was geëindigd achter kampioen Oliveo. WSE ver wachtte veel tegenstand, maar nam verrassend in de eerste helft een 0-1 voorsprong door een doelpunt van Samir Elabei- di uit een hoekschop van Tobias Wolfgram. Na de rust trachtte WSE, dat opnieuw enkele ge blesseerden telde, de voor sprong te consolideren, maar uit een scrimmage scoorde UDO de gelijkmaker: I -1Zon dag mist WSE Peter Oosterom die geschorst is. Groeneweg maakte er tegen het povere PKC een waar doelpuntenestijn van. Het werd liefst 19-1 door doelpunten van Maurice Eckhardt 7, Camillo de Boer 6, Dennis van Vliet 3,Arn- oud van Leeuwen, Alex Vroeg- op en Michael van Yperen. Zon dag sluit Groeneweg de competitie af met uitwedstrij den tegen het zwakke Kralin- gen. Doordat RVC’33 (2-1 te gen Oudewater) en Stolwijk (2-3 tegen Schiebroek) even eens wonnen, is de stand aan de kop: RVC'33 en Stolwijk 51 punten, Zwarte Pijl 46 punten, Groeneweg 44 punten, Goude- rak 43 punten. Er promoveren twee clubs, twee spelen in de nacompetitie. woensdag 12 mei 118.00 - 21.00 uur open dag Haagse Hogeschool Locatie IBM gebouw Boerhaavelaan 11 Zoetermeer Opleidingen Informatica en Bedrijfskundige Informatica q www.academievoorictzoetermeer.nl to-man en de gasten raakten het overzicht kwijt hetgeen re sulteerde in een 13-17, waar door de voorsprong meer dan tien punten bedroeg. In de vier de periode werd dankzij goed teamspel en spelend met over zicht de voorsprong vastgehou den, ondanks een verwoed aan vallend Bourgondie. Via 14-14 werd de einduitslag 56-58 be reikt. Topscoorder werd Wim Koole met 18 punten. Later op volgd. De wedstrijden vinden de avond kwam het verheugen de bericht dat concurrent SBU een steek heeft laten vallen, door te verliezen in Rotterdam tegen Alexandria. SBU en Flyers nu samen lijstaanvoerders zul len daarom op 8 mei moeten uitmaken wie zich kampioen (v.a. 08.00 uur) worden op het mag noemen. terrein van de voetbalvereni ging Wadddinxveen het jaarlijk se schoolvoetbaltoernooi ge houden. Op woensdag 12 mei begint om 13.30 uur ook het klaverjastoernooi voor de 60- plussers in het Anne Frankcen- trum. WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag werd in Zwijndrecht de jaarlijkse Open Jongensdag Turnen georganiseerd. Voor veel heren van het TOOS Turn Team gold dit als een oefen wedstrijd in aanloop naar de komende finalewedstrijden la ter in mei. Van de negen deel nemers namen er vier een gou den medaille mee naar Waddinxveen! Tim van Agten turnde zich in niveau LOS 6 naar een vijfde plaats en Lesley van Hof werd in niveau LOS 3 zesde. Beide heren zullen zich qua moeilijk heid van hun oefeningen nog flink moeten verbeteren. Bas van Agten, Dennis van Hof en Menno Versluis vochten ge zamenlijk een strijd uit om de podiumplaatsen in niveau LOS 2. Dennis werd uiteindelijk der de, Bas liet zijn kans op het hoogste podium glippen door een misser aan de ringen en werd tweede. Menno turnde een constante wedstrijd en werd verdiend eerste. Tevens zijn het een keer extra ge maaid. Zeven honderd toe schouwers stroomden toe onder wie een heel contigent Be Fair supporters dat op de fiets was gekomen. Eveneens op de fiets bezocht burgemeester Fedde Jonkman de streekderby. Be Fair liet in de eerste helft me teen zien waarvoor het was ge komen. De eerste kans doemde al na drie minuten op, maar Henk-Jan Verzijl schoot na een voorzet van Patrick Vermeulen naast. Een minuut later werd een inzet van Jesse Kok gestopt door de doelnan Jordi Slappen del, de enige Boskoper die dit seizoen alle wedstrijden van Floreant meespeelde. In de ne gende minuut was het wel raak. Met een rappe actie ontdeed PatrickVermeulen zich van twee verdedigers waarna de .blonde draaitol’ met een laag schot doelman Slappendel passeerde: WADDINXVEEN - De jaarlijk se regionale aspiranten turn- wedstrijden zijn zaterdag 15 mei in sporthal De Dreef. Aan deze wedstrijd, georganiseerd door de regio Zuid Holland Noord en de gastvereniging Jazzdans- en Turnvereniging TOOS, doen ongeveer vijfhon derd recreatiegymnastiek meis jes en jongens mee. Zij kunnen dan in hun wedstrijden laten zien wat ze het afgelopen jaar hebben geleerd. De aspiranten dag is een combinatie van een wedstrijd gevolgd door een re creatief turnprogramma. Tij dens de wedstrijd moeten de meisjes turnen op de balk, lan ge mat en sprong en de jongens op de rek, lange mat en sprong. In de ochtend doen alle deelne mers van 7-9 jaar hun wedstrijd (aanvang 9.00 uur) en na de wedstrijd is er voor alle deel- ers (aanvang 11.15 uur) recreatief turnprogramma. Koppel- kaarten op Koninginnedag WADDINXVEEN - Met 56 deelnemers aan veertien tafels was het volle bak bij het jaar lijkse koppelkaarten op kon inginnedag bij KJV de Spring plank. Om 10.00 uur werd er gestart met de eerste ronde en na zes rondes was rond 16.00 uur de einduitslag be kend en werden de einduitslag en de prijswinnaars bekend ge maakt. Mevr.Moermans - Mevr. Si mons, met 10850 pnt. Riet Kruif - Sjaan v. d. Berg, met 10124 pnt. Jan van Velzen - Aad Eijkelhof, met 10030 pnt. Dhr.Kors - Dhr. Lossie, met 10019 pnt. Mevr. - Dhr. Holierook, met 9836 pnt. Dhr. Doornheim - Lies Koning, met 9710 pnt. Mevr.van Heiningen - Mevr. Bal- pes, met 9675 pnt. Mevr. J. Pronk - Dhr. van Ros sen, met 9653 pnt. momenten floot de Henny - Cor Montanje, met scheidsrechter af. Zo komt het 9526 pnt. datWaddinxveen Fl en Be Fair Fl evenveel punten hebben. Traditie getrouw sprongen de spelers en speelster met hun voetbalkleren onder de douche en het feest kon beginnen. MOERKAPELLE - Met kam- Snel, in 1973 eindigde GSV nipt pioen Be Fair promoveert ook voor de Moerkapellenaars. Eind de voetbalvereniging Moerka- jaren tachtig, begin jaren negen- pelle naar de derde klasse. In het goed bezochte sportpark De Wilde Veenen werd het ge- -gere periode. In 193 werd de- degradeerde SDV uit Rottrdam finitief gekozen voor prestatief met 7-1 verslagen. Ook bij voetbal op zaterdag. Onder lei- Moerkapelle waren er vreugde- taferelen na afloop. „Het doel is promoveerde bereikt", sprak voorzitter Leo Moerman. Deze zomer viert de club het 75-jarig bestaan. Moerkapelle had weinig proble- voetbalgeschiedenis men met SDV. De ruststand wees al 5-0 aan. In de eerste helft scoorden Rob van Leeu wen, Gido Stuurman, Jurn Hoogma (2) en Pieter Lips. Na 5-1 legden Gido Stuurman en Ron Kievit, die met voetballen stopt, de eindstand vast op 7-1 Bij de blauwwitten zet waar- Jurn Hoogma, Rob van Leeu- schijnlijk ook Lennaert Visser er een punt achter. Rob van Leeuwen vertelde dat hij in het tweede elftal gaat voetballen. Sinds de jaren vijftig wordt in Moerkapelle zaterdagvoetbal gespeeld. Prestatief deed het zondagvoetbal het beter. In ner), Ronald Germeraad (lei- 1966 promoveerde Moerkapel- der), Aad van Ie naar de vierde klasse. Twee keer was de blauwwitte forma tie dicht bij het kampioenschap. Eerst moest de eer worden ge laten aan het Haagse Lenig en -fr- tri. ft

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 23