Wind door je haren d byek t J Donatie Rabobank Vijftig en meer jaren geleden, deel 3 RBRDDD voor EHBO-groep Nachtrit Herinneringen van een Oud Onderwijzer Kinderbingo in De Boog Gouwe Rijders Bingo in De Boog WADDINXVEEN - De Boog heeft op vrijdag I4 mei weer een bingoavond in. Belangstel lenden zijn van harte welkom in het buurtcentrum aan de C. teerde. Zoo was dat gat gestopt Huijgenslaan 2 in Waddinxveen. Bingo in Zonnig Zuid WADDINXVEEN - Er is op dinsdag 18 mei weer een gezel lige bingo in Zonnig Zuid aan de Victorstraat. De bingo start om 20.00 uur. Er worden tien rondes en een spaarpotronde gespeeld en er zijn weer mooie prijzen te winnen. De boekjes zijn 7,50 euro enkel en een bezig met het dubbel boekje kost 11,-euro. Jonkman op radio WADDINXVEEN - Het echt Hf *- WOENSDAG 12 MEI 2004 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 13 r MEDISCHE DIENSTEN MID- KERKDIENSTEN prof. Jïistoriscfi ‘Waddinxveen 1 10-30% KORTING! mEUSEL-En cgg) ZEVEHHUIZEn Colofon A 41 OM - - "I - Bethelkerk, Bilderdijklaan zondag 9.30 uur ds. M.C. Baten burg, viering Heilig Avondmaal 17.00 uur ds. M.C. Batenburg, dankzegging Heilig Avondmaal Ontmoetingskerk, Groensvoor- de vrijdag I0.00 uur Ouderen viering, pastor A. vd Helm zaterdag 19.00 uur Eucharistie viering, pastor W. vd Meer zondag 11.30 uur Eucharistievie ring, pastor A. vd Helm 6000 M’ DOORLOPENDE MEUBELSHOW mee te nemen. In principe hebben we genoeg helmen, maar je kan natuurlijk beter te veel hebben dan te weinig.” De groep vertrekt rond 1115 uur vanaf ’t Zuidhonk en rijdt via de Zuidplaslaan naar De Dreef. Daarna vervolgt de tocht naar Moerkapelle, Kruis wijk, Boskoop, Hazerswoude naar Zoetermeer. In Zoeter- meer is het tijd voor de bo terham. Daarna rijdt de ploeg binnendoor weer terug naar Waddinxveen. „We hebben ei genlijk van alles wat tijdens de rit. Een beetje oudbouw, een beetje nieuwbouw, groen, wat water.” De motorploeg staat onder politiebegeleiding en er rijdt een volgauto achter de groep aan voor ongeregeldhe- dio Plus is te beluisteren via de kabel op 93.1 MHz of via de ether FM I05.8 MHz. gramma van de SWW) als Gas ten van de Week, an Radio Plus. Zij zijn 45 minuten lang te gast. Grijze kater, Balinees, met veel witte aftekeningen en halflang- harig, Kanaalstraat (Waddinx veen). Gevonden Teef, Herder X, bruin, grote hond met bruine halsband, Bre- deweg (Zevenhuizen). Kat, Cypers, donker zonder wit, Zuidplaslaan (Waddinx veen). In vier delen maken de le zers van het Weekblad ken nis met de werkzaamhe den van de brandweer in Waddinxveen. Deze week deel 3: Preparatie. den. Ook zal er met de snel heid rekening gehouden wor den met de speciale passa giers. De deelnemers hoeven niet bang te zijn dat het evene ment wordt afgeblazen. „Ze hadden al pech met de ballon vaart. Het moet wel heel erg slecht weer worden willen we dit afblazen.” En de collega van Vroegop? „Die weet niet of hij het nieuwtje ging er voor hen spoedig af en op een morgen, terwijl ik voor mijn ezeltje stond en het koor de oefeningen van Prinsen uitgalmde, zag ik, dat zij in het breede middelpad gezellig aan het dansen waren: de dames repeteerden de passen die ze den vorigen avond op de dansles geleerd hadden, en, toen die ‘bui tensporigheden’ trots mijn waar schuwingen zich telkens herhaal den, lanceerde ik onder protest van de danseressen: „dat Pa zoo boos zou zijn” mijn helpsters het lokaal uit Ik deed mijn werk dan liever alleen. En dat werk vlotte hoe langer hoe meer, alles ging vlugger, zoodat er na een paar maanden geen aanmerkingen vielen, ja, eindelijk werd er goed keurend op mijn schouder getikt en klonk uit den mond van den patroon: „Nu gaat het best” Ik werkte met plezier! En, zal de belangstellende lezer mogelijk vragen, hoe ging het met de financiën? Treurig! Op en meekan. Hij had die dag ook een voetbaltoernooi!” Geïnteresseerden kunnen voor deelname of info contact opne men met John Vroegop, tel. 06- 13465536 of Henk Hoogen doorn, tel. 06-23728657. Ook wordt er een oproep gedaan aan mensen die willen komen zwaai en bij het vertrek vanaf 't Zuid honk om I l.l5 uur. HuisArtsenPost Midden-Holland (HAP) Jan v Beaumontstraat 4 (bij de Jozef-locatie van het GHZ) 2805 RR Gouda tel. (0I82) 322 488 (alleen na te lefonische afspraak) Dienst Apotheek Midden-Hol land (DAM) Ronsseweg I38 (tegenover de Bleuland-locatie van het GHZ) 2803 ZR Gouda tel. (0I82) 69 88 20 www.dam-mh.nl NEDERLANDS HERVORMDE KERK Brugkerk, Kerkweg-Oost zondag 9.30 uur ds.A.W. van der Plas, viering Heilig Avondmaal I4.30 uur ds. A.W. van der Plas, dankzegging heilig Avondmaal JEHOVA’S GETUIGEN Koninkrijkzaal Burgemeester Troostraat I0.00 uur Openbare toespraak I 1.00 uurWachttorenbespreking ROOMS-KATHOLIEKE KERK StVictorkerk, Zuidkade zondag 9.30 uur Themaviering, pastor Wvd Meer dinsdag I8mei 19.00 uur Woord communiedienstWCD Werk groep OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg: I0.00 uur leesdienst I8.30 uur leesdienst weekeinde spreekuur volgens af spraak, tel. 0182-610462 of 0182- 516876. Dierenkliniek Zevenhuizen, drs. M.C. Pilgram, Zuidplasweg la, Zevenhuizen, leder weekeinde spreekuur volgens afspraak, voor spoedgevallen tel. 0180-63 1451 of 06-11163246, voor minder dringende vragen:, vragen@die- renkliniekzevenhuizen.nl. Dorpsstraat 119 Zevenhuizen ZH Tel. 0180 - 63 11 11 Fax 0180 - 63 30 24 www.voorbrood.nl Openingstijden: op werkdagen tot 18.00 uur; vrijdag koopavond tot 21.00 uur; zaterdag 10.00-17.00 uur; zondag gesloten. Ontmoetingskerk, Groensvoor- de zondag 9.30 uur dhr. M. de Ridder, Sassenheim WADDINXVEEN - Een ge sprek met een verstandelijk gehandicapte collega bracht John Vroegop op het idee. Sa men met Henk Hoogendoorn (en achterban) haalde hij alles uit de kast om een motorrit te organiseren die al veel lan ger in Noord-Brabant be stond: een motorrit voor ver standelijk gehandicapten. Op eerste Pinksterdag is het zo ver. Diverse instellingen heb ben bewoners uitgekozen die mee mogen doen aan de rit. Het zijn er twintig in totaal. De geluksvogels zullen niet zelf rijden. Ze zitten, met helm en rugsteun, achter op de mo tor. De Shadow Motor Club, een motorclub voor eigenaren van dit type Honda-motoren, orga niseert al zo’n vijf a zes jaar motorritten voor verstandelijk gehandicapten. Afgelopen keer waren er zo’n I50 deelne mers! „Sommigen hebben zelfs een motorpak of een helm aangeschaft voor dat ene ritje per jaar,” vertelt Vroegop. De initiatiefnemers lieten een mailtje rondgaan onder de ei gen regioleden of ze het leuk vonden om een rit te maken met een verstandelijk gehandi capte achterop. „Inmiddels hebben we voldoende motor bestuurders die iemand achter op nemen,” aldus Vroegop. Maar natuurlijk mag iedereen die een motor heeft meerij den. „Hoe meer zielen, hoe meer vreugd. Het is natuurlijk veel machtiger om met hon derd motoren te rijden dan met twintig.” Ook doet Vroeg op een oproep aan de deelne mers. „Iedereen die een extra helm heeft vragen we deze Huisarts en apotheek voor alle inwoners van de regio Midden- Holland CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat woensdag I2 mei I9.45 uur geen dienst, zondag 9.30 en 17.00 uur ds.J.G. van Tilburg donderdag 20 mei 9.30 uur d. J.G. van Tilburg (Hemelvaart) WADDINXVEEN - De Boog houdt op woensdag I9 mei weer een kinderbingo in het buurtcentrum. De zaal gaat open om I3.30 uur, de bingo begint om 14.00 uur. Er wordt geen entreegeld geheven. Alle kinderen vanafvier jaar zijn van harte welkom in het centrum aan de C. Huygenslaan 2 in Waddinxveen. WADDINXVEEN - Autoclub de Gouwe Rijders organiseert op I9 mei haar traditionele nachtrit voor de 47e keer. Geïnteresseerden kunnen per auto of motor aan deze rit deelnemen. Inschrijven kan op de avond zelf van I9.30 tot 20.15 uur in De Unie aan de Kerkweg Oost. De auto of mo tor kan alvast geparkeerd wor den op de grote parkeerplaats tegenover het hotel bij de ra- bobank. De nachtrit start om 20.00 uur. Ook niet-leden zijn van harte welkom. Na de rit zal tekst en uitleg worden gegeven wat de deelnemers wel en niet goed hebben gedaan.Tips voor deelname: houdt rekening met andere weggebruikers, denk aan de eigendommen van ande ren, neem schrijfgerei en een goed werkende zaklamp mee. Voor spoedeisende huisartsen hulp buiten kantoortijden: van 17.00 uur ’s middags tot 08.00 uur 's ochtends, tijdens het weekeinde en feest dagen: Voor spoedmedicatie buiten kantoortijden: van I7.30 uur ’s middags tot 08.00 uur ’s ochtends, tijdens het weekeinde en feest dagen: Voor gratis registratie en infor matie over vermiste en gevon den dieren kunt u bellen 0186- 60II99. Binnen 24 uur uw melding op internet. Kijk voor recente gegevens op www.die- rencentrale.nl Weekeinddienst dierenarts: A.H.M. Hermans en J.C.H. van Dorst, Kattensingel I7, Gouda, tel. 0182-510958; Woubrechterf 42, Waddinxveen, tel. 0I82- 6I3II2. Kleine huisdieren spreekuur voor spoedgevallen ieder weekeinde volgens af spraak. J.C. Baas, Jan Dorrekenskade- Oost 36, Waddinxveen, tel. 0182- 632051. Dierenkliniek ’Pieter Bas’, me vrouw WWM. Smits en J.B. Cra mer, Prins Bernhardlaan 79,Wad dinxveen en Hoge Gouwe 2I, Gouda.Voor spoedgevallen ieder REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met deVrijzin- nige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade zondag 23 mei I0.00 uur Dr. E.H. Cossee, Rotterdam gende dag dat de maskers ge reinigd zijn, de auto’s afgetankt en de watervoorraad weer is bijgevuld.” Ook zorgt Scharff voor een keurig overzicht waar alle brandkranen in Waddinx veen zijn en of alle materialen hun jaarlijkse keuring hebben gehad. Een gedegen voorberei ding is van levensbelang. Daar naast zorgen de trainingen er voor dat de lieden zijn voorbereid. Het korps oefent wekelijks op verschillende lo caties met verschillende situ aties. De ene keer staat de hulpverlening centraal, de an dere keer weer een brand met slachtoffers. „We oefenen op verschillende locaties omdat de brandweerlieden zo niet bekend worden met het ter rein. Elke keer krijgen ze te maken met een nieuwe omge ving en is het onbekend wat ze binnen aan treffen,” legt Gert Huizer uit terwijl hij een team in de gaten houdt. Elk team be staat uit zes man: de bevelvoer der, de chauffeur/pompbedien- de, twee man waterploeg en twee man aanvalsploeg. De aanvalsploeg wordt als eerste het pand ingestuurd om op verkenning te gaan.Als er meer en duidelijke informatie is, stuurt de bevelvoerder ook de waterploeg naar binnen om de brand te blussen, dan wel af te schermen. Aan de gezichten is het duidelijk te zien dat de aan wezige brandweermannen en - vrouwen hun taak serieus ne men. Serieuze gezichten en bezweten hoofden volgen de situatie nauwlettend. De beve len van de bevelvoerder wor den nauwkeurig opgevolgd. El ke ondoordachte beslissing kan fataal zijn. Even verderop is een brand- weervrouw doorsnijden van een stuk me taal met een speciale gasbran der. Twee andere breken een auto open met een hydrolische ram. De brandweerlieden zijn vrijwillig, maar verplicht om bij de (meeste) oefenavonden aanwezig te zijn. In de ARBO is opgenomen dat elke brand weerman en -vrouw een be paald aantal oefenuren volgt per jaar. Dit wordt ook nauw lettend bijgehouden. Redactie Noortje van Dorp 0I72-4205I2 E-mail: weekbladvoorwaddinxveen@ rijnengouwe.nl Kopij dient uiterlijk op maandag 16.00 uur in het bezit van de redactie te zijn om in aanmerking te komen voor plaatsing. Bijdragen per e-mail of op floppy verdienen de voorkeur. Advertenties Telefoon 01 72-21 173 I E-mail: verkoopboskoop@rijnengouwe.nl Advertenties kunnen tot dinsdag I 1.00 uur worden opgegeven, IM’ers (ingezonden mededelingen) tot maandag I 6.00 uur. Bezorging Telefoon: 0900-708 09 00 (I0 eurocent per minuut) Foto’s van Liesbeth van der Vis vindt u op www.liesbethvandervis.nl Alle auteursrechten en databankrechten ten aanzien van (de inhoud van) deze uitgave worden uitdrukkelijk voorbehou den. Deze rechten berusten bij Rijn en Gouwe B.V. c.q. de betreffende auteur. ke Kompeer van de Waddinx- veense E.H.B.O.. Zij besteedt het bedrag aan de vervanging van de oude behandelbus waar in menig Waddinxvener de eer ste hulp verleend kreeg. De Klanbordgroep brent advies uit aan de raad van toezicht over de mogelijke bestedingen van het Winstuitkeringsfonds. In dit fonds stort Rabobank Gouwezoom jaarlijks een be drag ter grootte van één pro cent van het bedrijfsresultaat. maar -den volgenden dag ver jaarde de Juffrouw en die moest natuurlijk een cadeau van ons hebben. Hoe dat te redden? Ik antwoordde kort dat ik naar huis ging en in ’t voorbijgaan aan de secretarie mijn ontslag zou aanvragen, direct ingaande. Het zou de moeite waard geweest zijn de uitdrukking van zijn ge zicht te zien. Niet-tegenstaande mijn geprikkelden geestes-toe- stand, moest ik inwendig toch la chen en dacht aan Potgieters Vondel in Bur-germeesterska- mer:Wat mart ge me diens blik VERSLAVINGSZORG DEN-HOLLAND Pamassia, psycho-medisch cen trum, IJssellaan 2-2a, 2806 TK Gouda. Tel.nr. Ol 82-563500, fax.nr. Ol82-563521. Bereikbaar maandag t/m vrijdag 09.00-17.00 uur. De Morgenster, Sterrenlaan zondag 9.30 uur ds. J. de Jong, viering Heilig Avondmaal 17.00 uur ds. J. de Jong, dankzeg ging Heilig Avondmaal PROTESTANTSE KERK NE DERLAND Protestantse gemeente i.w. Immanuëlkerkgemeente, Prinses Beatrixlaan zondag 9.30 uur ds. C. de Jong RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Samenkomsten worden gecom bineerd gehouden met de Rafa- elgemeenschap Gouda, in het schoolgebouw de Goudse Waar den aan de Catslaan I00 te Gouda. BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Gebouw Kreater, Kerkstraat zondag I0.00 uur spreker: de heer W. Woning klassiek koloniaal modern design romantisch nood te hoog, dan werd er een stille bedevaart naar de keuken gedaan -we wisten precies wan neer de Juffrouw daar alleen was- en zij hielp ons aan een voorschot 't Is gebeurd, dat ik steren, dan kunt u op I9 mei mijn laatste dubbeltje aan W. gaf naar de herhaling luisteren. Ra- toen hij een ongefrankeerden brief van zijn broer kreeg. Erg in den nood zaten we toen mijn jaardag aanbrak. Het was de ge woonte om te tracteeren verze kerde W. stellig. Maar hoe dit te doen, als men geen cent rijk is! Armoe zoekt list! Ik zond een schooljongen om een flesch anis ette en een pond janhagel met de boodschap: Meester had maar geen geld meegegeven, want hij wist den prijs niet op geen stuk ken na. Het gelukte -en ik trac- Er zijn mooie prijzen te win nen. De zaal gaat open om 19.00 uur, de bingo begint om 20.00 uur. DE BRUGGEN RESTAURANT DE BRUGGEN Sterrenlaan 2 zondag I I.00 uur,Jan Delhaas. De Hoeksteen, Esdoornlaan zondag 9.30 uur ds. H. Schipaan- boord, viering Heilig Avondmaal I8.30 uur ds. H. Schipaanboord, dankzegging Heilig Avondmaal De werkplaats staat vol rook. Je ziet geen hand voor ogen. Door het luide geknetter van het vuur klinkt er in de verte hulpgeroep. Er is nog iemand aanwezig! De aanvalsploeg schuifelt in de richting van het hulpgeroep. Maar dan opeens slaat het vuur over langs het plafond en zitten ze zelf als rat ten in de val.Via de mobilofoon proberen ze hun bevelvoerder te bereiken.Tot die tijd kunnen ze niks. Niks dan alleen hopen dat hulp op tijd zal komen en ze niet zelf het slachtoffer wor den. Buiten lachen twee brand weermannen met een blauw vest aan: ‘oefenleider’, staat er op. Het is maandagavond en we zijn aanwezig op een wekelijk se öefenavond van de brand weer in Waddinxveen.' Elke week worden de (vrijwillige) brandweerlieden getrained in het oplossen van diverse situ aties. Vanavond is het thema: ‘Veiligheid eigen personeel’. Bij het onderdeel preparatie denken we in eerste instantie aan voorbereiding en onder houd. Onderhoudsmedewer ker Richard Scharff zorgt er voor dat de wagens, de maskers, het materiaal etc. piekfijn in orde is. „Na elke oe fening of uitruk, zorg ik de vol- Weekblad voor Waddinxveen is een onafhankelijk weekblad, dat in een oplage van 15.300 exemplaren wordt uitgegeven en verspreid in Waddinxveen, Moerkapelle en Zevenhuizen. Weekblad voor Waddinxveen verschijnt op woensdag. Uitgever’ Dagblad van Rijn en Gouwe B.V. Alphen aan den Rijn Kantoor Zijde 30 2771 EN Boskoop Fax: 0172-212168 GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage 14 mei 19.00 uur ds. E. Brink, hu- welijkbevestiging Peter van Rooijen en Margriet Droge zondag 9.30 uur ds. K. de Vries, Alphen ad Rijn I6.30 uur ds. E. Brink WADDINXVEEN - E.H.B.O. Waddinxveen ontving maandag van Rabobank Gouwezoom een donatie uit het Winstuitke ringsfonds ter waarde van 5.000,- euro. Dat gebeurde tij dens de algemene ledenverga dering van de coöperatieve bank. Voorzitter van de Klank bordgroep, de heer Rob Van Tol, overhandigde het bedrag symbolisch via een waardeche- que aan voorzitter Ruud Kees maat en penningmeester Anne- mis: de bijbaantjes zouden ver vallen, aanmerkingen op mijn ar beid in de School onder vier oogen enz. De staking was opge heven; ik ging weêr naar mijn klasse. Den volgenden Dinsdag geen onweersbui. Hij vermaakte mijn pennen, leerde mij de kunst, gaf me nuttige wenken en be loofde mij hulp, daar hij erkennen moest, dat de klasse voor één man wel wat zwaar was. Die hulp verscheen den volgen den dag: de twee dochtertjes van den patroon, meisjes van I3 en I4 jaar zouden me helpen. In de eerste dagen ging het goed, maar AI-anón/Alateen is een zelfhulp groep voor kinderen, vrienden en familie van alcoholisten. Voor meer informatie: Joke 0182- 612765 of Marieke 0182- 503773. te vereeuwigen! Ik wil ons ge- heele onderhoud niet mededee- len, de bijzonderheden zijn me ontgaan ook. Ik zeide, dat ik be greep, dat ik nog op veel punten te kort kwam, dat ik gaarne op merkingen, wenken enz. zou aan nemen, maar na de schooltijd en niet in het bijzijn der kinderen en tenslotte dat ik bij mijn plan bleef en dat hij maar zien moest een exemplaar te krijgen, dat voor 350 zeven uur daags wilde schoolhouden en boven dat de kachels aanmaken enz. Hoofd schuddend en onder het mom pelen van: „Maar dat kan zoo niet” verdween de patroon -naar binnen! Ik pakte maar door. Daar verscheen de hulpbrigade in den vorm van de ‘Juffrouw’. „Wat ik toch begon -dat het zoo’n schan de voor haar man zou zijn” enz. De juffrouw was een beschaafde welbespraakte vrouw, die mij dan zoo ver bracht, dat ik een nieuw onderhoud met haar man zou hebben. Resultaat? een compro- P.W. van Milaan Pieter Willem van Milaan is geboren op I3 augustus I850 te Schiedam. Bij toe val vond zijn kleinzoon dhr. A.W. van Milaan, tussen ou de documenten, handge schreven herinneringen van zijn grootvader. Daar deze voor Waddinxveen bijzonder interessant zijn, was hij zo vriendelijk het Historisch Genootschap Waddinxveen toestem ming te geven een deel in te publiceren. P.W. van Mil aan noemt geen namen, maar werkt met initialen. Zelfs Waddinxveen wordt niet voluit genoemd, maar als ‘W’ aangeduid. - - VIERSTROOM THUISZORG. Bezoek en postadres: Station straat 12,2741 HS Waddinxveen. Telefoonnummer 0182 62 30 40. Na 10.00 uur wordt u automa tisch doorverbonden met de Vierstroom Zorglijn centralist die uw boodschap aanneemt VIERSTROOM JEUGDGE ZONDHEIDSZORG. 0-4 JAAR Inloopspreekuur Consultatiebu reau, maandag 11.00 tot 12.30 uur. Stationstraat 12, Waddinx veen www.vierstroom.nl voor meer informatie. Vermist Bruin-rode poes met witte bef en voeten en een hangbuik. Ze heeft dieetvoer nodig en ze heeft een bruine vlooienband, Gruttodreef (Waddinxveen). te kort. Gelukkig kon ik nog wel paar Jonkman is op woensdag enkele malen tehuis aankloppen 12 mei te horen in de uitzen- en werd er menige brandbrief ding van Radio Plus (radiopro- geschreven, waarvan het ant woord voor een korte poos uit komst gaf in onze armoede. Ik zeg zoo ‘onze’ want mijn collega Het gesprek zal niet gaan over W. was al even rijk als ik.Was de gemeente-belangen maar over huis, tuin en keukenzaken. De muziek die wordt gedraaid is door het echtpaar zelf uitge zócht. Mocht u de 12e niet in de gelegenheid zijn om te lui steren, dan kunt u ’De Rank’, Coenecoopcollege zondag 10.00 uur ds. M.A. Bos 18.30 uur ds. C. Bregman, Zoe termeer Het brandweerkorps Waddinx veen zoekt vrijwilligers. Geïnteres seerden tussen de 18 en 35 jaar, wonend en werkzaam in Wad dinxveen, kunnen voor meer in formatie contact opnemen met brandweercommandant Gert Huizer, tel. 0182-624511. John Vroegop (2e van links) en Henk Hoogendoorn (2e van rechts) en achterban rijden op Tweede Pinksterdag een motorrit met verstandelijk gehandicapten. (Foto.-Liesbeth van der Vis) Voor problemen met alcoholge bruik: Anonieme Alcoholisten Werkgroep Gouda, Peperstraat 56, Postbus 30, 2800 AA Gouda. Tel.nr. 0182-519712 of 0653875058 (dag en nacht). y 4^ j

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 13