Ben een schaap met 6 poten’ Woonpartners en huurderskoepels opnieuw een overeenkomst QPoanokker 1 r Avond- Pinksterconcert r Zomeravond- concert GLOBAL BEDDEN MATRASSEN 2e pinksterdag open 11.00-17.00 uur. Seniorenreis Bingo bij De Paddestoel RUIM1OOO KOSTUUMS OP VOORRAAD €395,- 425,- LEZERS SCHRIJVEN Poging woninginbraak WADDINXVEEN/BOSKOOP - In de avond van maandag 17 mei en de nacht van dinsdag 18 mei is ingebroken of geprobeerd in te breken in woningen in Boskoop en Waddinxveen. In bijna alle ge vallen probeerde men of heeft men het cilinderslot van de voor- c.q. achterdeur geforceerd om binnen te komen. Bij twee wo ningen aan de Poelruit en één aan het Noordeinde is het geble ven bij een poging. Bij één van de woningen aan de Poelruit lukte het binnenkomen niet, omdat de deur op de knip zat. Bij twee wo ningen aan het Kruiskruid en het Noordeinde heeft men een por temonnee, gsm’s en een handtas weggehaald. Ook de Ratelaar werd bezocht door inbrekers. Hier heeft men onder andere een fototoestel, geld en gsm’s meegenomen. Het is niet bekend hoe men deze woning kon bin nentreden. Uit twee woningen aan het Noordeinde in Waddinx veen werden een portemonnee en een geldbedrag gestolen. €35,- vierdaagse Zevenhuizen I V y POWERMATRAS VOOR MENSEN MET OVERGEWICHT NASA MATRAS NASA KUSSEN Specialist in het ontwerpen van matrassen voor mensen met rugklachten WOENSDAG 26 MEI 2004 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 11 Wijkagent Peter Rubeling gaat deze week met de VUT. (Foto: Liesbeth van der Vis) Coenecoop College voor- I Consumentendagen: wo. t/m/za. 10.00-17.00 uur koopavonden: do. en vr. tot 21.00 uur we hebben een aantal ming ten grondslag gelegen heeft.Volgende week misschien als de finale beslissing gevallen is? Gert Konijn, Molenring 143. niet alleen. Ook Jan Kukler is de wijk agent van Waddinxveen. De twee hebben besloten om Waddinxveen niet in een werkgebied op te delen. „We pakken het integraal aan. We komen allebei overal. Dat is ontzettend makkelijk bij ziekte bijvoorbeeld.” De laatste jaren heeft Ru beling toch nog enkele keren voor de klas gestaan (Doe effe normaal project). „Het lesgeven ligt mij toch wel en de kinderen vonden de lessen geweldig spannend. Vooral als het over drugs EXCLUSIEVE BEDDEN SENIORBEDDEN BEDDEN VOOR STARTERS BEDDEN EN SCHUIFWANDKASTEN OP MAAT Zuidplaspolderweg II Moordrecht tel.: (0182) 375022 www.globalbedding.nl Uw kopij en/of advertenties voor het Weekblad voor Waddinxveen kunt u inleveren in de daarvoor bestemde bus in de winkel van Cl 000 Passage 208, Waddinxveen. VOOR MENSEN MET GEWRICHTSKLACHTEN MARKT 32 GOUDA 0182-512509 (NAAST DE ZALM) Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het weekblad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van het recht op privacy te buiten gaan worden geweigerd. Anonieme brieven worden niet gelezen. Brieven onder pseudoniem worden wel geplaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. WADDINXVEEN - Door om standigheden zijn er nog een tiental plaatsen beschikbaar ge komen voor de reis van woens dag 9 juni. Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden bij T. Ververs, tel. 0182-614216. ging.” De komende tijd gaat Rubeling „even niets doen”. „Ik vind het heerlijk om nu even niets te moeten.Vrijblijvend dingen doen, als ik zin heb.” Maar hoogst waarschijnlijk zal de voormalig wijkagent niet op zijn lauweren blijven rusten. Hij is voorzitter van de Jeu de Boulesvereni- ging, zit in het bestuur van RTW en heeft een eigen programma en is ook lid van de seniorenraad. „Ik ben maatschap pelijk actief, ik blijf maatschappelijk actief. Ik ben een schaap met zes poten.” WADDINXVEEN - De Padde stoel houdt op vrijdag 28 Mei weer een Bingo- avond. Er wor den weer tien rondes gespeeld, plus een drank en een geldron- de. Natuurlijk zijn er vele mooie prijzen te winnen. De entree is gratis voor iedereen vanaf 12 jaar. De deur is open vanaf 19.30 uur.‘De Paddestoel’ is'te vinden aan de Lijsterbesstraat nr. 18. Gevonden Grijze, effen poes met enkele witte befharen, mager, Coene coop (Waddinxveen) Zwarte kater met witte neus, borst, voeten voor en sokken achter, N 254 (Waddinxveen) Rode kat met witte aftekenin gen, omgeving rotonde (Zeven huizen) Voor gratis registratie en infor matie over vermiste en gevon den dieren kunt u bellen naar tel. 0186-601199. Binnen 24 uur uw melding op internet. Kijk voor recente gegevens op www.dierencentrale.nl. VANAF gevraagd voor de knelpunten die men signaleert. Inmiddels heeft het Gemeentebestuur het Coenecoop College uitge nodigd op bestuurlijk niveau nader op de gesignaleerde knelpunten in te gaan. Het be stuur van het Coenecoop Col lege heeft positief op deze uit nodiging gereageerd. Daarbij behoudt men zich het recht voor alsnog bezwaarprocedu res te starten indien de oploss ingen niet bevredigend blijken te zijn. Directie en bestuur voorzien een drietal grote pro blemen. Net als elders in het land oefent een groot winkel centrum een onweerstaanbare aantrekkingskracht uit op jon- in al die ‘lokale’ geren, die het zullen gebruiken als ontmoetingsplek. Toene mend schoolverzuim zal daar van het gevolg kunnen zijn, ook al doet het Coenecoop Colle- nu al, nog zo zijn best om met allerhande maatrege len de leerlingen in de pauzes en tijdens tussenuren op het schoolterrein te houden. Daar naast is het onvermijdelijk dat er vroeg of laat irritaties en zelfs conflicten ontstaan tussen WADDINXVEEN - Woonpartners Midden-Holland heeft met de twee huurdersbelangenorganisaties HWZM en HWHM nieuwe samenwerkingsovereenkomsten geslo ten. De overeenkomsten gelden voor de komende drie jaar. Voor de Huurdersbelangenorganisatie Waddinx- veen/Zevenhuizen-Moerkapelle (HWZM), die zich sterk maakt voor de belangen van de huurders in Waddinxveen en Zevenhuizen-Moerkapelle, is het de derde keer dat de koepel een samenwerkingsovereenkomst afsluit met Woonpartners.Voor de Huurdersvereniging Woonbelang Hollands Midden (HWHM), die de belangen van de huur ders van Woonpartners in Gouda behartigt, is het de tweede keer. haalbare kaart, zou teveel tijd vergen en absoluut niet nood zakelijk zijn. Inmiddels mochten we wei meedenken over hoe er bezuinigd moest gaan worden, is er een enquête gehouden naar de woonbehoeften in Waddinxveen en is het burger panel, dat zich met het nieuwe winkelcentrum bezighield, doel treffend de mond gesnoerd on der het mom van geheimhou ding en vertrouwelijkheid. Transparantie heet dat in mo derne bestuurskunde. Zou in één van de onderzoeken die gehouden zijn een woord over het Winkelcentrum zijn gerept? Mij is niets gevraagd, de resulta ten zijn nog niet bekend of nog telijke Ordening niet gepubliceerd. Ik ben be- De betrokken partijen kunnen zich goed vinden in de nieuwe overeenkomst, zo bleek bij de ondertekening op dinsdag 18 mei, in de hoofdvestiging van Woonpartners. In het docu ment worden veel zaken gere geld tussen de corporatie en de koepels, onder meer op het vlak van taken en bevoegdhe den, overleg en inspraak. „Samenwerken loont, dat is de afgelopen jaren wel gebleken”, aldus’ Hugo Slootjes, voorzitter van de HWZM. „En ik hoop dat dat ook de komende jaren het geval zal zijn. Want er zijn ge noeg zaken die onze aandacht vragen, met name op het vlak van leefbaarheid en woonge not. Bewoners willen een pret tige woonomgeving, een redelij ke huur, veiligheid en sociale samenhang in wijk en buurten. Daarnaast blijft ook de klantge richtheid de komende jaren een belangrijk thema. Ik ga ervan uit dat we met deze samenwer kingsovereenkomst opnieuw een stap in de goede richting zetten. En dat de huurders hier van mee zullen profiteren.” Voorzitter Binnendijk van de HWHM vroeg zich drie jaar ge leden, bij de ondertekening van de eerste samenwerkingsover eenkomst, wel even af of zo’n document echt nodig is. „We vertrouwen elkaar immers, werken prettig samen. Maar ik heb inmiddels gemerkt dat het goed is om afspraken op papier te zetten, te formaliseren. Dat schept duidelijkheid. Mocht ie mand zich niet aan de gemaak te afspraken houden, dan kun nen we elkaar daarop aanspreken. Gelukkig hebben we in de afgelopen drie jaar nog geen één keer met de overeen komst hoeven zwaaien, om zo druk op de ketel te zetten bij Woonpartners. Het overleg verloopt goed en samen inmiddels mooie resultaten bereikt. Ik hoop dan ook dat we met z’n allen op de ingeslagen weg doorgaan”, aldus voorzitter Binnendijk. Directeur René Mascini van Woonpartners Midden-Holland verwacht ook ZEVENHUIZEN - Dit jaar wordt de Avondvierdaagse voor Zevenhuizen en omgeving ge houden van 7 tot en met I I ju ni. Het thema van de wandel tocht is Robots. Deelnemers wandelen vijf avonden door het mooie buitengebied, naar keuze kan er één avond worden over geslagen. De deelnemers kun nen kiezen voor een route van 5 of 7,5 kilometer. De aller kleinsten van 0 tot 4 jaar kun nen op vrijdagavond mee. Op de puppie-avond wordt de groep met muziek ingehaald en krijgen de kleintjes een leuk aandenken mee naar huis. De voorinschrijving is zaterdag 5 juni van 10.30 tot 13.00 uur op het Dorpsplein. Bij de in schrijving krijgt men een infor- matieboekje waar in de routes en de stempelkaart zijn opge nomen. De kosten voor deelna me zijn: voorverkoop groepen v.a. 25 personen: 2,20 euro, indi vidueel: 2,50 euro entijdens de avonvierdaagse 3,- euro. De start is iedere avond tussen 18.30 en 19.00 uur vanaf het Dorpsplein. Voor meer info: www.avondvierdaagsezevenhui- zen.nl of tel. 0180-633365. Het Nieuwe Winkelhart Mede naar aanleiding van de in gezonden brief van dhr Barth dan toch nog een reactie be treffende het Nieuwe winkel centrum. Na enige aarzeling, want alles is inmiddels wel zo’n beetje gezegd en geschreven. Vijftien jaar nadat Be Fair voor de eerste maal als mogelijke lo catie voor het nieuwe winkel centrum werd geopperd is de kogel dan toch eindelijk door de kerk. Door dezelfde kerk wel te verstaan. Midden april viel de lang verwachte brief op de mat van naar het schijnt alle belanghebbenden. De woens dag daarop werd de beslissing tijdens een bijeenkomst in het Anne Frankcentrum nader toe gelicht. Een beetje kort dag, maar toch een prima initiatief om de betrokkenen zo snel mogelijk te informeren om trent de stand van zaken. Toch kijk ik op de beslissing ais zoda nig met gemengde gevoelens terug; een beetje blij omdat er nu eindelijk eens iets beslist was, eindelijk weer aan de slag om de verdere verpaupering van de Passage mogelijk een halt toe te roepen en voor Be Fair en de Gouwe Smash mo gelijk een nieuwe start met nieuwe uitdagingen en fantasti sche mogelijkheden. Daarnaast ook teleurgesteld, bedroefd en eigenlijk ook boos omdat het toch - na heel veel onderzoek, geld, commissies, vergaderingen en frustraties - deze mooie plek in Waddinxveen geworden was. Een van de weinige plekjes groen in die toch al zo ver steende ‘Parel aan de Gouwe’. Na zoveel jaar en een multi-va- riabelen onderzoek met we gingsfactoren een uitkomst die voor iedereen waarschijnlijk al lang vast stond. Een gewogen besluit van het college van B&W, dat misschien in de toe komst wel weer een - histo risch gezien - onjuiste beslissing zal blijken te zijn omdat het weer een stap is in de verdere ontgroening van Waddinxveen, waarbij de schaarse groene ruimte opgeofferd wordt aan ‘projectontwikkeling’. ‘Maar het parkje blijft’ zult u zeggen. Da’s waar, voor dit moment. Maar één van de redenen om voor de locatie Be Fair te kiezen is de uitstekende uitbreidingsmo gelijkheid die daar aanwezig is. Hoe lang zal het duren voordat het Warnaarplantsoen en ook het overige groen geslacht offerd zal worden aan de ver dere ontwikkelingsplannen van dit ambitieuze dorp, dat op de rand van de artikel 12 afgrond balanceert. De overige sportlo- caties zijn al genomineerd. Niets is te dol in een dorp waarvan de levensaders al dichtgeslibd zijn met verkeer en waar je in de meeste wijken je spreekwoordelijke kont niet kunt keren vanwege de gepar keerde auto's. Verstedelijken zullen we, moeten we zelfs, lijkt het wel. Het groene hart op slot en de woonkernen onleef baar. Alles vol bouwen en in het weekend de file in om geza menlijk op daartoe bestemde plaatsen te recreëren. Want er staat ons wat te wachten in de komende - zeg - 10 jaar: de Triangel, Industrieterrein Al2 Noord, Coenecoop III, het Gouwepark, en van daaruit - bijna naadloos - over in Wes- tergouwe en het kassengebied in de Zuidplas. Daar tussen door kronkelt de‘berm’ van de rondweg en de Al2 als ecolo gisch hoofdstructuur waarlangs de ‘herten en de reetjes' kun nen vluchten van het Bentwoud naar de Reeuwijkse Hout. Een somber toekomstbeeld. En dan de democratie. De betrokken partijen: het college van B&W de projectontwikkelaar en de plaatselijke middenstand von den en vinden het een prachtig idee. Voor de burgers werd in de aanloop naar de uiteindelij ke beslissing door het project team een aantal informatie avonden verzorgd om hen te informeren en aan te horen wat er zoal onder de Waddinx- veense bevolking leeft be treffende dit heikele onder werp. Er zijn 3000 ingezetenen en 150 belangengroeperingen uitgenodigd volgens dhr Barth. In totaal hebben ca 200 burgers - minder dan 1% van de Wad- dinxveners, waarvan een groot deel beroepsmatig - de moeite genomen om één van deze avonden te bezoeken. Mede op basis van het gehoorde op deze avonden heeft de besluitvor ming plaatsgevonden. Diverse WADDINXVEEN - Na tien jaar wijk- agentschap in Waddinxveen, valt op maandag 24 mei voor Peter Rubeling (58) het doek. De laatste officiële hande ling van de (bijna vuttende) wijkagent zal het startsein zijn van de praktische ver- keersproef voor de leerlingen van groep '8 van de Waddinxveense basisscholen. Op het moment van schrijven is Rube ling nog in afwachting van wat zijn colle ga's voor zijn afscheid in petto hebben. Want dat er wat gaat gebeuren, dat is wel duidelijk. „Erg vervelend. Normaal gesproken, heb ik altijd een vinger in de pap. Nu word ik buitengesloten, en dat vind ik maar niks. Ik troost me met de gedachte dat het afscheid maar drie uur duurt.” Rubeling koos zalencentrum ’t Trefpunt uit als locatie van zijn afscheids feestje: „Een doodgewone locatie voor een doodgewone wijkagent.” De geboren Rotterdammer had vroeger eigenlijk het idee onderwijzer te wor den. „Maar ik was verrekte slecht in wis kunde, een verplicht vak voor de kweek school.Toen moest ik een andere keuze maken.” Rubeling werkte tweeëneenhalf jaar bij een bank totdat het Rijk aan de bel trok: dienstplicht. Rubeling werd goed gekeurd en kreeg te horen dat hij de onder-officiersopleiding zou gaan vol gen. Rubeling vervulde niet alleen zijn dienstplicht, maar tekende ook voor vier jaar bij. „Aan het einde van die vier jaar kreeg ik wederom de vraag of ik nog voor twee jaar wilde bijtekenen. Dat heb ik niet gedaan. Hoe ouder je wordt, des te moeilijker het is een baan te vinden in de burgermaatschappij.” Rubeling sollici teerde bij de politie en werkte vijftien jaar als postcommandant rijkspolitie in Zevenhuizen. In ‘94 kwam, door een re organisatie, de functie van Rubeling in Zevenhuizen te vervallen en startte hij als wijkagent in Waddinxveen. Wijkagent; een omschrijving van de functie die niet de lading dekt, aldus Rubeling. „Wijk agent is een stoffig en oud woord. Deze functie heette voorheen ‘contactmede- werker’, dat dekt veel meer de lading. Maar het management heeft een aantal jaren geleden besloten dat ‘wijkagent’ beter in het gehoor ligt. De functie om schrijft Rubeling als één met veel veelzij digheid: „Ik noem mijzelf wel eens rela tiebeheerder, of accountmanager, of kennismakelaar. Ik weet ontzettend veel, heb overleg met externe partners als de gemeente en ben ook het aanspreekpunt voor de mensen op straat.” Rubeling is MOERKAPELLE - Chr. Gem. Zangvereniging ‘Sursum Corda’ uit Moerkapelle organiseert op zaterdag 19 juni in samenwerking met Jongerenkoor ‘Cantate Do mino’ uit Zoetermeer ter afslui ting van het seizoen een Zomer- avondconcert. Deze avond wordt gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Moerkapelle, aan vang 20.00 uur.'Cantate Domino’ staat onder leiding van Peter Ver- weij en wordt op het orgel bege leid door Hans Pors. ‘Sursum Corda’ staat onder leiding van Erik van Balen en wordt op het orgel begeleid door PeterVerwe- ij. Het thema van deze avond is: ‘Muziek door de eeuwen heen’. Met een gevarieerd programma ’zingen’ wij door de Eeuwen heen een repertoire met stuk ken van o.a. Robert Parsons (1535-1572) Goudimel 1565), Vivaldi (1618-1741), Gabriël Fauré (1845-1924) e.a. Ook zal er samenzang zijn, onder begelei ding van de organisten Hans Pors en Peter Verweij. De toe gang is vrij. Wel is er een collec te. De opbrengst daarvan is be stemd voor de MAF. De MAF staat voor Mission Aviation Fel lowship. MAF vliegt met ruim 160 vliegtuigen in 29 van de arm ste landen ter wereld. Meer dan negenhonderd (noodhulp-) orga nisaties zijn afhankelijk van deze diensten. pikken. De school kijkt bepaald niet uit naar moeizame (en kostbare) projecten waarin wijkagent, school, gemeente en winkeliersvereniging veel ener gie steken in het beheersbaar houden van overlast en irrita tie. Een tweede belangrijk punt is dat de school nu gebruik maakt van de sportfaciliteiten van het Be Fair-terrein. Als die verdwijnen, moeten grote groepen leerlingen zich meer dere keren per week tijdens schooltijd per fiets gaan ver plaatsen door Waddinxveen. Er gaat zo niet alleen kostbare les tijd verloren. Ook de veiligheid van de leerlingen komt hier in het geding. Het derde bezwaar betreft de verkeersveiligheid in de directe omgeving van de school. Een groot winkelcen trum betekent een enorme verhoging van de verkeers dichtheid, niet alleen veroor zaakt door bezoekende klan ten, maar ook door vrachtverkeer van leveranciers. Haastige klanten die een par keerplaats zoeken, moeten manoeuvreren tussen honder den, vaak jonge en onopletten de leerlingen. Dat kan niet goed gaan, zeker niet omdat het par keerterrein van de school on vermijdelijk gebruikt zal gaan worden als overloop van de parkeerterreinen van het win kelcentrum. Dit baart ons nu reeds grote zorgen. De optie sportpark Burgemeester War- naar/Be Fair is dus risicovol. Ri sicovol in de eerste plaats voor de scholieren. Onze scholen moeten veiligheid bieden aan onze kinderen. Een veilige om geving, in de school zelf, maar zeker ook daarbuiten. In de school werkt het personeel daar hard aan, samen met de schoolleiding en het bestuur. Buiten de school moet de ge meente Waddinxveen haar ver antwoordelijkheid nemen. On ze kinderen verdienen dat. Het heeft ons dan ook zeer ver baasd dat de nabijheid van scholen in de door het Ge meentebestuur voor de loca- tieselectie uitgevoerde Multi- criteria-analyse geen rol heeft gespeeld. Mevr, drs M.E.M. Beertema, al gemeen directeur Coenecoop College. TWEE BOXSPRINGS TWEE POCKETSPRINGMATRASSEN IN DIVERSE STOFFEN MET HOOFDPANEEL COMPLEET GEÏNSTALLEERD VANAF 1090,- de komende jaren veel van de samenwerking met de twee huurderskoepels, zo bleek tij dens de ondertekening. „Een modern dienstverlenend bedrijf luistert niet alleen naar zijn klanten, maar baseert ook de dienstverlening op de mening van deze klanten. In onze orga nisatie betekent dat de omscha keling van klantgericht naar klantgestuurd handelen. Niet het pand, maar de klant staat centraal. Gelukkig boeken we op dit vlak veel vooruitgang. Zo vragen we bewoners steeds va ker naar hun mening en naar hun wensen, met behulp van enquêtes. En de uitslagen van die enquêtes vormen weer het uitgangspunt voor onze groot- onderhoudsprojecteni Daar naast willen we in de toekomst gaan werken met klantenpa nels, zodat we ons beleid nog beter kunnen afstemmen op de wensen van onze toekomstige klanten.” De komende jaren lig gen er veel uitdagingen voor Woonpartners, onder meer op het terrein van leefbaarheid, be nadrukte de directeur in zijn toespraak. „We hebben de af gelopen tijd samen met allerlei andere partijen veel geld en energie gestoken in het vergro ten van de leefbaarheid. In som mige straten is echter sprake van hardnekkige overlast van met name jongeren. Ik hoop van harte dat we die ontwikke ling kunnen stoppen, samen met de huurderskoepels en de andere betrokken partijen. Dat we met zijn allen een front kun nen vormen, om zo te voorko men dat kleine groepjes het leefklimaat van zoveel anderen vergallen.” Woonpartners, de HWZM en de HWHM hebben afgesproken dat zij de samen werkingsovereenkomsten over drie jaar zullen evalueren. In 2007 zullen zij opnieuw om de tafel gaan zitten om afspraken te maken. malen is daarbij vanuit de zaal geopperd om de besluitvor ming te legitimeren aan de hand van een referendum, of in ieder geval een enquête te or ganiseren om de mening van de bevolking te peilen. Dit was vol gens de D66-deskundigen geen ziet problemen Op steenworp afstand van het Coenecoop College aan de Dreef zal het nieuwe winkel centrum verrijzen. Veel van de 1600 leerlingen zullen de ver leidingen daarvan niet kunnen weerstaan. De school vreest verkeersongelukken met scho lieren, toenemend spijbelen en conflicten met winkeliers. Al begin maart van dit jaar heeft bestuur en directie van het Coenecoop College haar na drukkelijke bezwaren voor de mogelijke keuze van de Be Fair- locatie schriftelijk aan het Ge meentebestuur kenbaar ge maakt. Tijdens de vergadering van de Raadscommissie Ruim- van woensdag 19 mei heeft het Coenecoop nieuwd! Ondertussen is het College andermaal aandacht moment van de definitieve be sluitvorming door de Gemeen teraad bijna daar. Een moment waarop Be Fair en de Gouwe Smash nog niet weten welk al ternatief hun geboden gaat worden. Ook een moment waarop de burgers van Wad dinxveen nog niet weten wat de werkelijke financiële conse quenties op de langere termijn zullen zijn omdat hieromtrent nog geen opening van zaken ge geven is. Een beslissing met mo gelijk verstrekkende gevolgen en allerlei open einden waarbij nog heel veel niet geregeld is en we maar af moeten wachten wat er van komt. Wat gaat de toekomst ons brengen in Wad dinxveen om behoeften te kunnen voorzien? Gaan we op deze voet door en wordt het parkeren in de Pet- teplas of Waterwonen in het Weegje of in de put bij WSE? ge, ook Waddinxveen Wandelt wordt Waddinxveen Winkelt of Wad dinxveen Wankelt, als we niet oppassen. Of gebruiken we toch noch een beetje ons ge zonde boerenverstand? Intus sen wacht ik al bijna 6 weken in spanning op het mij door het scholieren die op enigerlei wij- projectteam toegezegde rap- ze overlast veroorzaken en port dat aan deze besluitvor- winkeliers die dat terecht niet WADDINXVEEN - Alle koren van ‘Vox Jubilans geven op zater dag 5 juni een gezamenlijk Pink sterconcert te geven. De uitvoe ring vindt plaats in de Ontmoetingskerk te Waddinx veen. Het grote koor staat traditiege trouw onder de bezielende lei ding van Pieter Stolk. Daarnaast treedt ook het jongerenkoor Vox Jubilans op onder leiding van Marco den Toom en het kin- der-& tienerkoor De Zangvogels onder leiding van Martien v.d. Zwan. Muzikale medewerking wordt verleend door de beken de organist/pianist Jan Mulder, orgel/vleugel en Marjolein de Wit, dwarsfluit. Ds. M.C. Baten burg verzorgt de opening en sluiting en mediteert over de uitgevoerde liederen. Het concert begint om 19.30 uur, de deuren zijn om 19.00 uur open. De toegang is gratis, wel is er een collecte voor bestrijding van de onkosten.

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 11