‘Groeneweg heeft sportief goede jaren gekend’ Zilver voor De De beste van de week! Graaff op NKTurnen Programma Sportweek Korbis blijft in tweede klasse Koppelklaverjassen Pronk terug bij De Gouwe Antilope derde in 24-uursloop lwrber; Schaaktoernooi Top 12 Het Vink Tête a tête Tekort aan Rondrit 9.350,- Danstest Oud-Feyenoord metTahamata Voorjaars- toernooi Klaverjas JudoTeam.com succesvol WADDINXVEEN - Op het instap toernooi van de Jud- obond Nederland, zondag 23 mei, waren de judokas van Judoteam.com zeer suc cesvol. In totaal werden er door de judokas 64 partijen gejudoot en daarvan wer den er maar I4 verloren. Door al die winstpartijen vielen er van de I7 judokas van Den Edel en Kintaiko, er I6 in de prijzen, vier 3e plaatsen, vijf 2e plaatsen en maar liefst 7 Ie plaatsen. Meijndert Makking viel net buiten de prijzen en werd vierde. Derde plaatsen wa ren er voorjaimy Schoema- ker, Hessel de Breed, Joris Ie Poole, Hannes Rathmann. Tweede zijn geworden Fem ke Huizinga, Daan van Beek, Jelle van der Poel, Robin van den Nieuwendijk en Thomas van den Poel. Met een eerste plaats gingen naar huis, David Nieuwen- huijse, Lars Boers, Bart Jan maat, Daisy Kruidenier, Lars Keuris, Nathaniel Ormskerk en Sam Ie Poole. vrijwilligers PAGINA 27 WOENSDAG 26 MEI 2004 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Kijk ook op onze website: WWW.b6tGrautO.nl ÖBDVAGc^ Opties voor deze auto: Opel Corsa 1.2 Inj. 3-deurs Bouwjaar 2001 Km stand 24.000 Rood Comfort Sport uitvoering Stuurbekr. 1 a I i -j- plek. De uitslag BOVAG GARANTIE Coenecoop 397 2741 PN Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 59 09 WADDINXVEEN MOERKAPELLE - Tijdens de rondrit die De Trekkervrienden uit Moerkapelle op zaterdag 29 mei door Moerkapelle, Zeven huizen en Nieuwerkerk aan den IJssel met oude tractoren maken, wordt ook een verloting gehou den. De trekking is tijdens de stop bij het monument aan de Rotte. De opbrengst is voor het onderhoud van het monument. De tocht vertrekt om I0 uur bij het dorpshuis Op Moer in Moer kapelle en voert langs de Molen viergang waar de molens zullen draaien. De lunch.is op het Raad huisplein in Nieuwerkerk aan den IJssel. In Show een discoshow verzor gen. Volgende week komt het Zijn mooiste herinnering? Roos:„Dat is toch wel de hal ve finale-wedstrijd tegen tweedeklasser Blauw Zwart in Wassenaar in 1977. We won nen met 2-I. Ik denk dat er toen wel zeshonderd Zeven huizenaren waren meegegaan. met mensen. Wij zijn een ver eniging zonder veel schokken de problemen. Ik heb in het bestuur altijd op veel mede werking kunnen rekenen. Ook van de mensen in de commis sies. Zij zijn een geweldig steun in de rug”. Hoe lang ik nog voorzitter denk te blij ven? „Ik ben op zoek naar ie mand die mij als voorzitter kan opvolgen. Ik denk iemand te hebben gevonden. Alleen kan die persoon het nu nog niet overnemen. Maar ook als ik geen voorzitter meer ben en ik blijf gezond dan zal ik wat voor deze club blijven doen. Als vereniging houden we vast aan een korte termijnplanning. Dat kan al leen als je met gerust hart iets aan een commissie kan overlaten”, zegt het erelid. Een onderscheiding die in de loop der jaren ook werd toe gekend aan Agnes Zweere, Janny Bakker, Henk Hordijk, Leen van Erkjan Noomen, Wim Roos, Johannes van Hel den en Chris van Halm. De toekomst van Groeneweg? Roos: „We zijn een vereniging met 450 leden. We hopen dat te kunnen blijven.We trekken veel jeugd aan. Uit de nieuwe wijk Nesselande hebben zich al dertig jeugdleden aange- zelfde avond vindt ook het schoolzwemmen plaats. Deze schoolzwemwedstrijden worden georganiseerd in samenwerking met de Z&PC Van Uden-De Gouwe en worden gehouden in van Dijken (Waddinxveen) 5-5- 28+; (Noordscharwoude) 5-4-24+; 3.v.d.Steen/de Bruin (Gouda) 5- 4- 21+; 4.Duits/v.Loon (Gouda) 5- 4-20+; 5.Arnold Janssen/Ger- ben Nieuwland 5-4-19+. back. Toen ik 22 jaar was kreeg ik last van een voetbal- knie. Ik ben er aan geope reerd in het toen nog be staande ziekenhuis De Wijk in Gouda, heb daarna nog wel enkele wedstrijden gespeeld, maar ben daarna gestopt om dat het niet langer verant woord was. Een kampioen schap met het eerste elftal heb ik nooit gemaakt. Een derde plaats in de eerste klas se van de Goudsche Voetbal Bond was het hoogste. We waren daar indertijd erg trots op. Pas iri I963 werd Groene weg kampioen in de afdeling Gouda. Ik ben in I965 in het bestuur gekomen, dat toen nog onder leiding stond van Cees van Helden. Ik volgde Cees Schelling op, die naar de vakbond vertrok. In I969 ben ik voorzitter geworden. Ande re bestuursleden in die tijd waren wijlen Jo Heerschap en Jan Boere.Jan van Reeuwijk, Maarten Strijdhorst en Cor van Leeuwen.” wedstrijden speelden. Adriaan Roos is een clubman ‘pur sang’ en dat al vele jaren. „Ik heb altijd met plezier met veel mensen samengewerkt”, zegt hij. „Je moet niet schro men om ook vuile karweitjes op te knappen. Nu ik niet meer werk ben ik elke maan dagochtend bij Groeneweg om de kantine- en kleedka mers te helpen schoon ma ken. Mijn drijfveer om door te gaan zit vooral in de omgang meld. Achter ons complex worden nu huizen gebouwd, maar toch hoop ik dat Groe neweg hier kan blijven voet ballen. De club is bereikbaar voor iedereen, ook voor de bewoners van De Zevenster, die graag op ons terrein een wandelingetje maken". Het mooiste jubileumgeschenk? „Het zal ontzettend fijn zijn als we weer vierdeklasser worden. We hebben goede kansen daarop. Ik vind dat het eerste elftal bestaat uit een leuke groep jongens. Ze doen hun uiterste best. Het zal een mooie dag zijn als we het ha len”. WADDINXVEEN - In het kader van de jaarlijkse Waddinxveense Sportweek (59e editie) wordt op donderdag 27 mei, in samenwer king met de Hengelsportvereni- ging Waddinxveen, het unieke f Nationale Auto Pas en 2002 Ben van Geffen en I e van Elteren Beiden spelen in het eerste team dat uitkomt in de 3e klas se van de KNSB competitie. Van Nieuwerkerk: Clubkam pioen Gerard Nieuwenkamp en de topscorer van het eerste team Edo Pouwelse. Beiden maken deel uit van het eerste team dat dit jaar promoveerde wedstrijd krap m<jt I -0. Er was zelfs voorverkoop van kaarten in de bestuurskamer. Wat ik ook een schitterende happening vond was de beslis singswedstrijd tegen Nieuw koop in 1987 op het terrein van Bodegraven. We zijn toen voor het laatst naar de derde klasse gepromoveerd.” In I979 promoveerde Groe neweg als eerste regioclub naar de tweede klasse. Het was de tijd dat de Zevenhui- zense club nog kon beschik ken over de talentvolle aanval ler Jan Monster, die daarna naar FC Utrecht zou vertrek ken. „Er waren mensen uit de omgeving die speciaal voor hem naar Groeneweg kwa men kijken”, herinnert Roos zich. De voorzitter is ook trots op de accommodatie. Toen Groeneweg in I969 ver huisde van het terrein achter cafe Hof van Holland naar het nieuwe sportpark Van ’t Ver laat bouwde de club met ge meentelijke subsidie en veel zelfwerkzaamheid een nieuwe kleed- en kantine-accommo- datie. In I977 werd het club gebouw, onder meer met een nieuwe bestuurskamer, uitge breid. In I989 volgde het nieu we jeugdhonk. In die tijd be schikte Groeneweg ook al over een lichtinstallatie op het tweede veld waar Goudse se lecties eveneens hun oefen- WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag werd in Hellevoetsluis het Nederlands Kampioen- voor heren geor- De voetbalvereniging Groene weg bestaat 75 jaar. Het jubi leum wordt komend weekein de gevierd met een receptie (vrijdagavond), een voetbaldag en een erewedstrijd tegen oud-Feyenoord op zaterdag (I6 uur). Daarna staat op Tweede Pinksterdag nog de promotiewedstrijd tegen NOC op het programma. Groeneweg heeft nog twee kansen om de vierde klasse te bereiken. Naast de winnaar van de promotiecompetitie gaat ook de nummer twee over. Een gevolg van het feit dat de Rotterdamse clubs De Musschen en DEH gaan fuse ren en DCL zelfs helemaal verdwijnt. Adriaan Roos (66) voelde zich al gauw aangetrokken tot het organiserende werk in een voetbalvereniging. Hij vertelt: „Ik was vijftien, zestien jaar, we woonden nog op de oude Klinkhamerweg, dat ik de ver- enigingslotto rondbracht. Dat was de voorganger van de of ficiële voetbaltoto. Later werd ik jeugdleider en jeugdsecreta- ris. Ik heb nog jongens bege leid, die later in het eerste elf tal speelden. Zelf heb ik niet lang gevoetbald. Ik heb nog wel met Hannes van Helden in het eerste elftal gespeeld. Hij stond linksback, ik rechts- WADDINXVEEN - Ondanks een 12-9 nederlaag tegen Fortissimo uit IJsselstein is Korbis er afgelopen zaterdag toch in geslaagd om ook voor volgend veldseizoen een plaatsbewijs te bemach tigen voor de tweede klasse. Concurrent voor de degra- datieplek ADO, vorige week in een rechtstreeks duel ver slagen door Korbis, liet door zelf met 12-13 te verliezen van het gedegradeerde Oranje Zwart de kans lopen om gelijk te eindigen met Korbis.Tegen Fortissimo speelde Korbis vooral een goede eerste helft, hetgeen ook tot uitdrukking kwam in de ruststand (4-5). Na rust werd er weliswaar goed ge knokt voor overwinning, maar ontbrak de scherpte bij een paar opgelegde kansen. Mede dankzij een aantal strafworpen kwam Fortissi mo weer aan de goede kant van de score uit: 12-9. De doelpunten werden ges coord door Jaco Wineke REGIO - In samenwerking met Bouwbedrijf Frans Vink Zn organiseert schaakvereniging De IJssel uit Moordrecht op za terdag 29 mei het achtste top I2 schaaktoernooi, een rapid- schaaktoernooi voor topscha- kers uit de Zuidplasregio. Aan het toernooi wordt deelgeno men door schakers die woon achtig zijn in het Zuidplasge- bied of spelen bij de vier schaakverenigingen in dit ge bied t.w. Moerkapelle, Nieu- S.C. Antilope finischte op zater dag om 14.00 uur uiteindelijk als 3e met een afstand van 353,03 km. Ruim I0 km minder dan het Duitse team. Deze afstand van 353 km was ook ruim minder dan het Waddinxveens record van 369 km welke twee jaar ge leden werd gelopen. Aan dit spektakel deed ook een recre- atieteam van S.C. Antilope mee. MOERKAPELLE - Als afsluiting van het Rolling’90 trainings weekend werden er officiële danstesten afgenomen. Na 4 dagen hard trainen hebben de volgende leden hun test ge- Gouwebad ’De Sniep’. De scho- lenstrijd begint om 19.00 uur. Op vrijdag 28 mei wordt de laatste ronde gespeeld bij het Spor- tweekvoetbal ’7 tegen 7’. De wedstrijden vinden plaats op het WSE-terrein en beginnen om 19.00 uur. Eventueel worden op vrijdag 4 juni nog wedstrijden ge speeld, welke door omstandighe den geen doorgang hebben kun nen vinden. De Sportweek wordt afgesloten op zaterdag 5 juni met het traditionele koppel- klaverjassen in HCR ’De Unie’. Het klaverjassen begint om 10.00 uur en zal rond 17.00 uur afgelo pen zijn. Op dinsdag 8 juni vindt nog een evaluatie plaats in de kantine v^n de v.v.WSE. Aanvang 20.00 uur. jubileumboek uit, dat aan alle le den van Groeneweg ter be schikking zal worden gesteld. WADDINXVEEN - De voetbal vereniging Waddinxveen heeft een tekort aanvrijwilligers. In een brief aan de leden, ouders en do nateurs wordt gemeld dat be paalde zaken niet meer kunnen worden gedaan als op korte ter mijn geen vrijwilligers zich heb ben aangediend. In september 2001 zat de oudste voetbalver eniging van Waddinxveen (van 20 mei 1922) voor een zelfde situ atie, maar kreeg toen steun van vrijwilligers. Inmiddels is een deel weer gestopt. Waddinxveen houdt op maandag 7 juni de le denvergadering. In november van dit jaar zal de tweede penning meester M. Swijnenburg aftreden en in mei 2005 jeugdvoorzitter J. van der Ark. Andere bestuursle den overwegen of zij door zullen gaan of niet. (4x), Marco van Leeuwen (2x), Gerben Wijnstra (2x) en Rik Molenaar. Ook bij de jeugd viel het een en ander te vieren. De A2 behaalde de titel door Oranje Wit met een simpele I I -4 overwin ning te verslaan. De BIde D3, de E2 en de W4 pres teerden naar behoren en hebben in de komende we ken nog kans om de titel naar zich toe te trekken. He laas verspeelden de B2 en de B3 de koppositie door re spectievelijk van GKV B2 en Zwijndrecht BI te verliezen. De CI deed het beter door Fortis CIhet beste team uit de poule te verrassen: met een 3-4 overwinning keer den de C-aspiranten terug uit Zeeland. De wedstrijd tussen de Dl enWION Dl eindigde in een deceptie. De winnaar van het duel zou zich kampioen mogen noe men. Helaas ging deze eer aan de D-junioren voorbij en de ploeg uit Rotterdam won met 2-9. Wouter turnde zoals wel vaker dit seizoen een zeer constante wedstrijd, met slechts een en- Autoclub ‘De Gouwe Rijders’ organi seert donderdag 27 mei de tra ditionele klaverjasavond in De Unie. De inschrijving is vanaf I9.45 uur. Het klaverjassen be gint om 20.15 uur. Er worden vier ronden gespeeld. Het is niet verplicht om lid te zijn van de vereniging om deel te ne men. Elke avond zijn er leuke en nuttige prijzen te winnen. RSB. Van Waddinxveen: Mark van Putten, Robert Dannis en Bart- WADDINXVEEN - In het kader van de 59e Sportweek Waddinx veen organiseert het Sportweek- comité i.s.m. Hotel Café Restau rant 'De Unie’ op zaterdag 5 juni de jaarlijkse Koppelklaverjaswed- strijd. Deze wedstrijd, met mini maal zeven partijen, begint om I0.00 uur en is rond 17.00 uur afgelopen zijn. De zaal is om 09.30 uur open. De inschrijfkos ten zijn 22,- euro per koppel, in- kel klein foutje. Hierdoor profi teerde hij optimaal van de ste ken die zijn tegenstanders lie ten vallen. Een zeer onverwachte tweede plaats was een uitstekende prestatie voor het eerste jaar in dit leef- tijdsniveau. Anton Stoter kwam tenslotte uit in niveau Senior C. Hij kende een slechte start op het onderdeel voltige, maar herstelde zich daarna uitste kend. Een dertiende plaats was uiteindelijk zijn deel. Het TOOS Turn Team heren sluit over twee weken het seizoen af in Bergen op Zoom. Daar wordt het Nederlands Kampioen schap voor Topsport georgani seerd met deelname van Daan Koedoot en tevens de finales per toestel in de NWS, met vier heren van het TOOS Turn Team op diverse toestellen. clusief een kop koffie, een con- Haarlem. Het westrijdteam van sumptie, een kop soep en 2 be legde broodjes per persoon. Tij dens het toernooi zijn loten te koop, waarmee men waardebon nen en nuttige prijzen kan win nen. Inschrijven kan bij de Unie, Kerkweg-Oost, tel. 0182-616965 of bij Arie Boer, tel. 079- 3315205/06-23 671549 of per e- mail bij Richard Boer: richard_saskiaboer@zonnet.nl. veense Schaakvereniging en het Moordrechtse De IJssel. De deelnemers die door de orga nisatie zijn uitgenodigd, de invi- tatiegroep, zijn: Van Moerkapel- de Korput, Harry Vos, Harry Ie: De top 12 winnaar van I996 Melis, Gaston Taument, Regi Blinker, Peter Houtman, Henk bordspeler Hugo Fraser, Cees Jan Snoeck (aan voerder van het Xerxes-team dat in I977 de bekerfinale tegen Groeneweg speelde, red.), Carlo de Leeuw, John Metgod en And re Hoekstra. Eerder op de dag zijn wedstrijden voor junioren en de overige senioren-elftallen, die tegen Moerkapelle voetbal len. Op 5 juni houdt Groeneweg naar de promotieklasse van de de feestvond in het dorpshuis Swanla. De band Bassline ver zorgt het muzikale gedeelte. In de pauze zal de Blue Star Drive hold Jansen. Zij behoren tot de toppers van WSV waarvan het eerste team dit jaar uitkwam in door Hans Roos samengestelde de I e klasse van de RSB. Van De IJssel: Meervoudig club kampioen Jan Evengroen, win naar van het toernooi in I998 met 3500 toeschouwers op het terrein van Olympia in Gouda was een geweldige ter Adriaan Roos, die vijftig jaar actief is voor de Zeven- happening. We verloren die huizense club. Centr. deur vergr. Elektr. ramen Airbags Licht Metaal Velgen J Radio Cd Speler WADDINXVEEN - Waterpolo- trainer Martin Pronk keert terug bij Van Uden/De Gouwe. Hij wordt in het zwembad De Sniep de opvolger van Anton Heiden, trainer van het mannenselectie. Vier jaar geleden vertrok Pronk bij de vrouwenselectie van De Gouwe om de mannen van HZ- ZIAN in Den Haag te gaan trai nen. Met HZZIAN promoveerde de Capellenaar naar de hoofd klasse. Voor de opvolging van vrouwentrainer Jim van Es, die de mannen van GZC DONK in WADDINXVEEN - Tijdens de 25e internationale 24-uursloop te Apeldoorn is het wedstrijd- team van S.C.Antilope als 3e ge ëindigd. Op vrijdag 2I mei om I4.00 uur loste de locoburge- meester van Apeldoorn, onder het toeziend oog van de NOC voorzitter Erica Terpstra het startschot Onder goede weer- somstandig overdag was het van af het begin een stuivertje wisse len met het uit Duitsland afkomstige team Tri Power Aegi- dienberg en KAV Holland uit Ook voor onderhoud van elk merk auto! In deze categorie eindigde het Antilope team niet onverdienste lijk als 9e met een afstand van 308,52 km. Zoals gezegd waren de weersomstandigheden om te lopen zeer goed. Het was droog gebleven, het enige wat de lopers parten speelde was de intense koude gedurende de nachtelijke uren. Uiteraard wordt met dit soort weersomstandigheden re kening gehouden, echter als een verwarmingsapparaat het be geeft dan wordt het vervelend. Het ijs zat op de autoruiten, de kleding kon niet meer worden gedroogd, het masseren werd stopgezet omdat het ook daar te koud voor was geworden. En de lopers konden niet meer op temperatuur komen. Gelukkig konden aan het einde van de nacht de hulptroepen nieuwe ap paratuur en gasflessen inrijden zodat de lopers en loopsters weer langzaam op temperatuur konden komen. WADDINXVEEN - Zaterdag 22 mei speelden de leden van de Jeu de Boules vereniging Waddinx veen het voorjaarstoernooi voor doubletten gespeeld. Een open toernooi waar iedereen in den lande zich voor kon inschrijven. Twintig paren namen deel aan dit toernooi en speelden vijf partij en. De Waddinxveners lieten zich niet onbetuigd en behaalden on der anderen een eerste en vijfde van dit gezellige schap turnen toernooi is. I .Nel Oudijk/Fred ganiseerd.Wouter de Graaff, lid van het TOOS Turn Team uit 2.Meester/Koelewijn Waddinxveen eiste hierbij zeer onverwacht de zilveren medail le voor zich op. In de NWS (Nationale Wedstrijd Sport) kwamen in totaal drie turners van TOOS uit. Wouter de Graaff en DaanVermeij turnden in niveau Junior IC. Daan kwam slecht uit de startblok ken met een misser aan het rek. Hij herstelde zich daarna sterk en turnde mooie oefenin gen op de overige vijf toestel len. Dit leverde hem een ne- Gouda gaat trainen, is Jan Mid dendorp kandidaat. Middendorp was al eens eerder trainer, maar verlangt wel dat de selectie niet teveel aan kracht inboet. „Ik stop er veel tijd in en dan wil je er graag resultaat voor terug zien”. Bij De Gouwe vertrekken Gillian van den Berg (32),die terugkeert naar het Italiaanse Palermo en doelvrouwe Francine Lanckhuy- zen, die terugkeert naar HZ ZIAN. Van GZC DONK komt over doelvrouwe Martine van Wageningen. ZEVENHUIZEN - Simon Taha- mata, volgend seizoen jeugdtrai ner bij Ajax, staat opgesteld in het elftal van Oud-Feyenoord, dat op zaterdag 29 mei de jubi- leumwedstrijd tegen Groene weg speelt. De wedstrijd in Ze- werkerk a/d IJssel, de Waddinx- venhuizen, waar veel publiek wordt verwacht, begint om I6 uur. Op het lijstje van Feyenoor- ders staan verder Peter Bru- nings, Andre Stafleu, Michel van haald. Pupillen: Chelsie Rupke, Danique Veldmeijer, Cataline Sinnige, Nicky Boer. Aspiranten: Maxime Disseldorp. Cadetten: Mariotte Vonk, Colette Kamp. Jeugd: Lizzy Quick. uur, waarna direct het wegen en visconcours gehouden om het de prijsuitreiking volgen. Op die- Hengelkampioenschap van Wad dinxveen. Het concours vindt plaats in het Gouwekanaal aan de Broekweg tussen Gouda en Waddinxveen en begint om 19.00 uur. Het einde is om 21.30 Door Bert Hertog Die gaven de spelers na af- ZEVENHUIZEN - „Sportief gezien heeft Groeneweg loop vanaf de tribune een tussen 1970 en 1990 enorm goede jaren gekend. Er is wel enorme ovatie. Ik zal dat afwisselend gevoetbald. We hebben promoties naar de nooit vergeten. Ook de finale vierde, derde en zelfs tweede klasse meegemaakt, maar tegen hoofdklasser Xerxes ook degradaties, ’n Hoogtepunt, waar ik nog altijd met veel plezier aan terugdenk, is de bekerstrijd in I977. In de finale verloren we met 1-0 van Xerxes”, zegt voorzit- Voorzitter Adriaan Roos voor het clubgebouw van de jubilerende voetbalvereniging Groeneweg. „Ik zal altijd wat voor deze club blijven doen.” (Foto: Uesbeth van der Vis) WADDINXVEEN - Jeu de Bou- lesvereniging Waddinxveen maakte vorige week dinsdag een begin met het clubkampioen- schap tête a tête, oftewel I tegen gende plaats op. IDe 20 spelers die zich hadden ingeschreven speelden die avond 4 partijen en dit leverde de vol gende tussenstand op. I .Andries Roos 4-4-28+; 2.Rob van Dijken 4-3-23+; 4.Wout Versluis 4-3- 2I+; 5.Harm Maillé 4-3-1 l+; 6.Jan Kooistra 4-3-1 I 7.Toos Wubben 4-2-15+; 8.Wil Vons 4- 2-4+; 9 Ton Hulskamp 4-2-1+; lO.Peter Rubeling 4-2-0. en 2000 en kopman van het eerste team dat dit jaar uit kwam in de promotieklasse van de RSB. Daarnaast, de eveneens in het eerste team uitkomende René Ordelman (de winnaar van de kandidatengroep in 2003), en Frank Visser, geplaatst via de voorseiectiewedstrijd bij De IJssel. Van Krimpen a/d IJssel: Dick Brus en Marcel Glissenaar, twee, in Nieuwerkerk a/d IJssel wonende, toppers van het eer ste team dat uitkomt in de 2e klasse van de KNSB. Ook is er dit jaar weer een kandidatengroep en voorts een viertallen vierkamp (rating maximaal 1700) waarvoor door elk van de vier verenigin gen deelnemers zijn aangewe zen. De winnaar van de kandi datengroep zal worden uitgenodigd voor de top 12 van 2005. Eveneens is er weer een jeugd top 12 voor de sterkste jeugdspelers bij de Zuidplasver- enigingen. De deelnemers spe len een volledige competitie. De bedenktijd per persoon per partij is 15 minuten. Het toer nooi vindt een gastvrij onder dak in Gebouw ‘De Zespunt’, Molenlaan 10 te Moordrecht. Wethouder De Gast zal om 10.30 uur het startsein geven voor de individuele groepen. Vanaf 13.15 uur komen ook de vierkampers in actie. De prijs uitreiking zal naar verwachting rond 17.00 uur plaatsvinden. De toegang is gratis. Ff"V Hl-JP

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 27