Groeneweg geeft jubileum glans Roos erevoorzitter van Dubbelrol Hoekstra Brus wint VINK-toernooi Van Diermen terug bij Be Fair-volleybal voetbalvereniging Groeneweg i I LAAGSTE RENTE 5 JAAR VANAF 3,95%* HYPOTHEKEN Wielerzege Michel Kreder De Bruijn na Lindhout Kampioenschap voor Korbis Sportweek School- Twee spelers Be Fair Slotdag WSE Zwemdiploma de Sperwer stoppen Heikoop wint Gouwebosloop Programma Sportweek zwemmen Inschrijving Koppelklaverjas Sportweek WADDINXVEEN - In het ka der van de 59e Sportweek Waddinxveen organiseert het Sportweekcomité i.s.m. Hotel Café Restaurant ’De Unie’ op zaterdag 5 juni 2004 de jaarlijk- t se Koppelklaverjaswedstrijd. Deze wedstrijd, met minimaal zeven partijen, begint om 10.00 uur en zal rond 17.00 uur afge lopen zijn. De zaal is om 09.30 voor het uur open. De inschrijfkosten beste totaalresultaat van alle zijn 22,00 per koppel. Hierin deelnemers ging dit jaar naar de is begrepen het inschrijfgeld per organiserende vereniging De Ijs- koppel en verder I kop koffie, I sel uit Moordrecht. consumptie, I kop soep en 2 1 - PAGINA 19 WOENSDAG 2 JUNI 2004 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN i r I VAN DER LOO WADDINXVEEN - HYPOTHEKEN VERZEKERINGEN PENSIOENEN de Mb Erkend Bij ons bent u verzekerd van een onafhankelijk advies van een bal doorkopte naar Van Zanten. Pal voor tijd maakte Peter Houtman er 2-4 van. Voor de Zevenhuizenaren troffen Mau rice Eckhardt en Arjen van Erk doel. Feyenoord trad onder meer aan met Andre Stafleu, Cees-Jan Snoeck, Mario Been, Peter Houtman en John Met- god. Coach was Henk Warnas. De wedstrijd werd bijgewoond door een kleine duizend toe schouwers. Een wedstrijd tus sen het huidige damesteam en een elftal van vroegere speel sters werd door de jongeren met 4-2 gewonnen. Jolanda de Graaff scoorde driemaal. no van Dam uit een voorzet van de regelmatig opkomende verdediger verenigingen met 170.000 le den telt. „Per weekeinde wor den 5000 wedstrijden gespeeld. Wij zijn groter dan de hockey bond". Van Rijk sprak de hoop uit Groeneweg weer snel een solide vierdeklasser zal zijn en overhandigde de oranje bonds- vlag. Wethouder Martien Zij- derhand toonde waardering voor de inzet van de vele vrij willigers. Hij vertelde dat Groe neweg in 75 jaar slechts vier voorzitters had gekend en dat de vereniging in die periode op drie lokatioes heeft gevoetbald. Sinds I968 wordt gespeeld in het Burg.Van ’t Verlaat sport park. Of Groeneweg daar bij het volgende jubileum nog 7.TheoThijssen (800,18), 8. Kon. Juliana (831,51), 9. Leilinde - 23 67 15 49 of per e-mail bij Richard Boer: richard_saskia- boer@zonnet.nl. Regenboog (864,06) en 12. Ka meleon (941,79). Hypotheekrente 5 jaar vast, effectieve rente 4,15%. Vraag naar de voorwaarden. Rentewijzigingen voorbehouden. broer Ruben die op de derde plaats eindigde, speelt bij de Goudse vereniging Messemaker I847. De verenigingsprijs WADDINXVEEN - De meisjes junioren van WSE spelen woensdagavond 2 juni een internationale wedstrijd tegen de meis jes van Leeds United. Op zaterdag 5 juni is er bij WSE het laatste toernooi van het seizoen: het D- toernooi. Dit toernooi is van I0.00 tot 17.00 uur. Er is een poule voor WSE Dl en voor WSE D2. In de Dl poule zal er ge streden worden om de Ome Piet Zaal wisselbo- kaal. Publiek is welkom om de D-puppillen van WSE aan te moedigen. Zondag 6 juni sluit voet balvereniging W.S.E. het voetbalseizoen af met een gezellige slotdag. Op deze dag zal ook het traditio nele 7 tegen 7 toernooi voor de senioren plaats vinden. Het programma begint om 12.00 uur en zal duren tot ongeveer 16.00 uur.Tijdens de dag is er het Rad van Avon tuur waarmee leuke prij zen te winnen zijn.Tevens zal de uitslag van de ver kiezing Beste speler/speelster en trai ner van het seizoen’ be kend gemaakt worden. Speciaal voor de kinderen is er een luchtkussenat- tractie met water.Voor de kinderen geldt; neem ge noeg droge schone kle ding mee en een hand doek in verband met water en zeep dat voor de attractie wordt ge bruikt. Iedereen is wel kom op deze familiedag, ook niet leden. voetballers van Groeneweg. Cor Buitenhuis bleef kalm en schoot de bal vanaf elf meter fraai in het Rot terdamse doel: 3-0. Arjen van Erk en Dennis van Vliet hadden in de eind fase nog voor een hogere score kunnen zorgen, maar beiden misten de juiste richting. Het promotieteam van Groeneweg bestaat uit Reinier Gorissen, Remco van Leeuwen (Arjan Klein), Marco Terpstra, Arjen van Erk, Rick van Yperen, Pascal Crielaard (Dennis van Vliet, Arnoud van Leeuwe, Gert- Jan Lekkerkerk, Menno van Dam, Maurice Eckhardt (Camillo den Boer), Cor Buitenhuis, Gert Haan. maar ook de Groeneweg-aanhang, zeilde de bal over de doelman in de verste bovenhoek.Tien minuten na de l-O volgde het tweede doelpunt. Cor Buitenhuis nam een vrije trap waarbij de bal van richting werd veranderd en vervolgens nagestaard door iedereen, inclusief doelman Wuyts: 2-0. Daarna werd NOC en kele malen gevaarlijk waarbij een maal de bal terug stuitte van de borst van doelman Reinier Goris sen, maar gelukkig voor de thuisclub kon worden weggewerkt. Reinier Gorissen had in het doel opnieuw de voorkeur gekregen boven Gert Haan. Pal voor rust schoot aanvoer der Pierre Bijl rakelings naast het doel van Groeneweg. In de tweede helft verzuimde Men- ZEVENHUIZEN - Andre Hoek stra vervulde in de erewed- strijd Groeneweg-Oud Feye noord een dubbelrol. Niet alleen scoorde de gezette aan valler en trainer van Excelsior tweemaal, maar in de slotfase toen de Rotterdamse doelman Peter Brunings geblesseerd raakte nam hij ook diens plaats onder de lat over. Feyenoord, dat enkele technische hoog standjes etaleerde, zegevierde met 2-4 waarbij het derde doelpunt op naam kwam van Mark van Zanten. De jongste Feyenoorder scoorde na een afgemeten pass van Harry Me lis waarbij Peter Houtman de WADDINXVEEN - In het Gouwebad ‘de Sniep’ in Wad- dinxveen is afgelopen zaterdag weer gezwommen voor het B- diploma. Er waren 28 kandi- daatjes, die allemaal zijn ge slaagd. De namen van de kinderen die het B-diploma gehaald hebben zijn: Stijn Koren, Stefan Arnold, Femke van de Hondel, Made- lon Berends, Sanne van de Hondel, Tamara Gundelach, Amin Khouakhi, Kjeld Smith, Lisa Schleicher, Romy van de Horst, Isa-Marij Smith, Leon Kemper, Anne-Ruth Roos, Rick van Arkel, Kors Visser, Arjen de Jong, Matthea Veldhuyzen, Jelte Ooms, Younes Khouakhi, Da niel Cvetojevic, Nick van Noort, Rob Saarloos, Mannin- ne Toroy, Larissa Hellendoorn, Samuel Pacyk, Imane Boulah- rouz, Joyce Corver en Samuel Torsy. voorafgaand Uitslag i Io Lzi-z'kö Door Bert Hertog ZEVENHUIZEN - De voetbalvereni ging Groeneweg is na een jaar terug gekeerd in de vierde klasse. Groe neweg versloeg in de nacompetitie het Rotterdamse NOC met 3-0 en dat resultaat was voldoende voor promotie. De voetballers van het eerste elftal gaven daarmee de vie ring van het 75-jarig bestaan, dat in het Pinksterweekeinde werd ge vierd, extra glans. Groe neweg is terug op het sportieve niveau waarop de club thuis hoort. „Het kan niet mooier”, glunderde voorzitter Adriaan Roos toen al les in kannen en kruiken was. „Wat een feest”, ver zuchtte secretaris Hans Roos, die vrijdagavond tijdens de jubileumre- ceptie nog een applaus in ontvangst mocht nemen na het verschijnen van het goed verzorgde jubileum boek. Het was een tegenvaller voor Groe neweg dat de reguliere competitie niet met een kampioenschap kon worden afgesloten. De titel in de vijfde klasse moesten de Zevenhui zenaren aan het verrassende RVC’33 uit Reeuwijk laten. Daarna restte de nacompetitie, waarin een balletje vaak anders kan rollen. Na het 2-2 gelijkspel tegen Zwarte Pijl moest Groeneweg (liefst) met 3-0 van NOC winnen om zeker te zijn van een terugkeer in de vierde klas se. Aan die voorwaarde voldeed de jonge ploeg van scheidende trainer Cor Hazebroek, die in het komende seizoen wordt opgevolgd door Ben Stukart uit Oudewater, keurig. Al dreigde bij de 2-0 stand halverwege nog wel het gevaar van een tegen- goal. Cor Hazebroek: „Ik wist dat NOC in de tweede helft opportu- nistischer zou gaan voetballen om dat doelpunt te maken.Toch ben ik niet bang geweest dat wij een goal tegen zouden krijgen. Daarvoor speelde NOC te zwak. Het is posi tief voor Groeneweg dat.de ploeg is gepromoveerd. Ik geef de club meer kans om zich te handhaven dan vo rige keer. Wesley van Maaren en doelman Johan Hooge- veen komen terug van resp.WSE en Olym pia. Bovendien zijn y de jongens een jaar I ouder geworden en hebben zij meer ervaring gekregen”. Een speler die er vol gend seizoen niet meer bij zal zijn is Maurice Eckhardt. De lan ge aanvaller, met 4I doelpunten ge kroond tot regionaal topscorer, gaat in de volgende competitie voor de zaterdag-tweedeklasser Jodan Boys in Gouda spelen. Eckhardt kon zijn laatste optreden in het sportpark Van ’t Verlaat weinig fleur mee ge ven. Halverwege de tweede helft werd hij gewisseld voor de beweeg lijke Camillo den Boer. Bij Groene weg ontbraken de door de KNVB uitgesloten Jaap Bevaart en Ed Bou- dewijn. De grote man van Groeneweg was de kleinste voetballer, Cor Buiten huis, die alle drie de doelpunten voor zijn rekening nam. Na een half uur zette hij Groeneweg op een ge ruststellende 2-0 voorsprong. Van het eerste doelpunt had Cor Bui tenhuis zelf geen weet. Zo’n twee meter vanaf de zijlijn zette hij een als voorzet bedoelde bal hoog voor het doel van NOC.Tot grote ver rassing van doelman Frans Wuyts, Mulder uit Reeuwijk. In totaal trok Van de Helder acht gele kaarten, vijf Rick van Yperen Groeneweg op een voor spelers van NOC, drie voor grotere voorsprong te zetten. De thuisclub raakte daarna de grip op de wedstrijd wat kwijt.Trainer Ha zebroek verving Maurice Eckahrdt door Camillo den Boer. Na een snelle rush stelde Den Boer de an dere invaller Dennis van Vliet in staat om er 3-0 van te maken.Van Vliet werd echter van de bal gezet door doelman Frans Wuyts hetgeen de jonge scheidsrechter B. van de Helder (Ter Aar) bestrafte met een door NOC hevig betwiste straf schop. Heel NOC dromde om Van de Helder heen, die echter goede rugdekking kreeg van de wat oude re assistent-scheidsrechter Gerke ter gelijk te trekken en zelfs nog een strafworp te verzilve ren, waardoor een 7-6 eind stand viel te noteren en Korbis BI gehuldigd kon worden door werdén sponsor Timmer- en Aanne mingsbedrijf De Jong. Volgende week mogen de Waddinxveen- se B-junioren strijden om de ti tel van het district Zuid-West Vreugde bij Groeneweg dat de viering van het 75-jarig bestaan extra glans gaf door de terugkeer naar de vierde klasse. (Foto: Liesbeth van derVis) GOUDA/WADDINXVEEN - Waterpoloster Danielle de Bruijn van Grando GZC DONK is in de jaarlijkse ver kiezing ‘Speelster van het jaar’ tweede geworden achter Alice Lindhout van Polar Bears. Lind hout was ook topscoorster van de afgelopen competitie. Als derde eindigde de naar Paler mo vertrekkende Gillian van den Berg van Van Uden/De Gouwe. Bij de mannen werd Tjerk Kramer van AZC eerste. De prijzen werden uitgereikt door NOC*NSF-voorzitter Erica Terpstra. Hypotheek adviseur wel. Het eerste team zal de plaats innemen van het tweede team. Dick van Diermen volgt bij de mannen Eric de Ridder op, die bij Be Fair is vertrokken. Als besluit van een feestweek met jeugdfestiviteiten, een mixedtoernooi en klaverjassen hield Be Fair een lustrumborrel waarbij ook ou-voorzitters Evert-Jan van Beek, Gert Koele en Jan van Rijswijk aanwezig waren. Het huidige eerste man nenteam speelde een wedstrijd tegen een team bestaande uit oud-spelers. Ook enkele mini teams die kampioen waren ge worden werden gehuldigd. Doordat er sprake is van lichte ledengroei hoopt het bestuur op termijn met een extra da mes- en herenteam de basis te verstevigen. WADDINXVEEN - Verdediger Arnold Noorlander en mid denvelder Marco Verzijl stop pen als eerste elftalspeler bij de voetbalvereniging Be Fair. Dat vertelde trainer Cees Fransen tijdens de receptie, die ter gelegenheid van het kampioenschap in de vierde klasse in het clubhuis is gehou den. Van het tweede elftal gaan stopt Edwin de Bruin en gaat Andy Koele lager spelen. Ed win Geluk en William Hooge- veen proberen weer plaatsje in de selectie te werven. Op de receptie den gelukwensen namens KNVB over gebracht door be stuurslid Ad Kooijman uit Ber gambacht. Namens de suppor tersvereniging werd het woord gevoerd door Dick den Adel omdat voorzitter Laurens Peters wegens vakan tie ontbrak. Een dankwoord werd gesproken door voorzit ter Tom Glasbeek. WADDINXVEEN - Dick van Diermen keert als trainer/coach terug bij de vol leybalclub Be Fair. Dat vertelde voorzitter Annemarie Diouf- De Rooij tijdens de lustrum borrel ter gelegenheid van he ZEVENHUIZEN - Michel Kre der uit Zevenhuizen won op paaszaterdag de wielerronde van Stolwijk bij de junioren. Hij was de sterkste van een kop groep van zes renners van wie Frank Wierstra uit het Friese Bergum tweede werd. Excelsi- or-coureur Erik-Jan Kooiman, zoon van het vroegere schaatsduo Jan en Ineke Kooi man uit Ammerstol, eindigde als zesde. De kleine Raymond Kreder, broer van Michel, werd derde bij de nieuwelingen achter Jeff Vermeulen (Rotterdam) en Pim Ligthart (Twisk). WADDINXVEEN - De Moord rechtse atleet Maurits Heikoop won de jaarlijkse Gouwebos loop van de SC Antilope. Mau rits (3I) had voor de tien kilo meter een tijd van 35 min. en 58 sec. nodig. Cees Kruit van AV Gouda eindigde als tweede in 37.16 en WimVerkleij van SC Reeuwijk werd derde in 39.15. De vijf kilometer was voor Hans van Beek van het Bo- skoopseAV’47 in 16.09 gevolgd door zijn clubgenoot Leon van Prooyen in 17.09 en Jan Os kamp (Antilope) in I8.06. Mau rits Heikoop liep voorts in IJs- selstein een 2I.I km in een tijd van 1.08.50 waarmee hij vijfde werd. WADDINXVEEN - De Wad- dinxveensé Sportweek loopt weer teneinde. In het kader van deze jaarlijkse terugkerende Sportweek (59e editie) worden op vrijdag 4 juni bij het Spor- tweekvoetbal ’7 tegen 7’ even tueel nog wedstrijden gespeeld, welke door omstandigheden geen doorgang hebben kunnen vinden. De wedstrijden vinden plaats op het WSE-terrein en beginnen om 19.00 uur. De Sportweek wordt afgesloten op zaterdag 5 juni met het traditio nele koppelklaverjassen in HCR ’De Unie’. Het klaverjassen be gint om I0.00 uur en zal rond 17.00 uur afgelopen zijn. Op dinsdag 8 juni vindt nog een eva luatie plaats in de kantine van de v.v.WSE. Aanvang 20.00 uur. eerste bordspeler van Moerka- pelle Hugo van Elteren moest het afleggen tegen de koplopers en eindigde na de kampioen van Nieuwerkerk a/d IJssel, Gerard Nieuwenkamp, op de zevende plaats. een ver wen de 45-jarig bestaan van de Wad- dinxveense club in bar/eetcafe De Point.Van Diermen wordt in het nieuwe seizoen trainer/coach van het eerste mannenteam dat kampioen werd in de tweede klasse en promoveerde naar de eerse klasse. Ook wordt hij jeugdco- ordinator van de jeugdselectie van de dames. Het is de opzet een nieuw vrouwenteam op te leiden.Afgelopen seizoen degra deerde het eerste damesteam uit de promotieklasse. Het tweede team handhaafde zich Zijde 60 Boskoop telefoon 0172 21 37 15 www.loo.nl WADDINXVEEN - In Gouweb ad 'De Sniep’ was het afgelopen donderdag weer een drukte van belang bij het Schoolzwemmen. Dit Sportweekevenement, geor ganiseerd door Van Uden-De Gouwe, is een jaarlijks terugke rend spektakel. Bij de meisjes van groep 5/6 won de Pr. W. Alexander O. team 3 158,60 pnt) voor de Kard.Alfrink team I (159,36) en de Kameleon team 2 (185,33). Bij de jongens van groep 5/6 won de Pr. W. Alexander W team I (159,04) voor de Kard. Alfrink team I (178,04) en de Kon. Juliana team I (178,70). Bij de meisjes van groep 7/8 won de Pr. W. Alexan der O. team 2 (144,96) voor de Kon. Beatrix team 3 149,42) en de Kard.Alfrink team 2 (158,36). Bij de jongens van groep 7/8 werd de Kon. Beatrix team 3 117,89) eerste voor de Pr. W. Alexander O. team 3 (136,45) en de Pr. W. Alexander W. team I (147,75). In het algemeen werden snellere tijden gezwommen dan in de vo rige editie. De totaaluitslag was als volgt: I. Kon. Beatrix (657,47), 2. Pr. W. Alexander O. (692,10), 3. Pr. W. Alexander W. 4. Eben 5. Kard. speelt is onzeker. Zijderhand gaf bestuur de raad om ook over andere zaken dan sportie- (700,07), 4. Eben Haëzer ve na te denken. Namens het (709,37), 5. Kard. Alfrink gemeentebestuur overhandig- (687,56), 6. Dick Bruna (794,80), de hij een kunstwerk voor de bestuurskamer. Namens de ju bileumcommissie is gesproken (838,04), 10. Bethel (862,24), 11 door Cees Roos. Hij overhan digde het gezin van de voorzit ter een dinerbon. Het bestuur kreeg een foto van het clubhuis in verschillende fases. Adriaan Roos bedankte de sprekers na eerst nog te hebben gewezen op de slechtge toestand van het trainingsveld en het par keerterrein. „Ik ben ongeloof lijk blij met het feit dat ik ere voorzitter ben geworden”. REGIO - De negende editie van het VINK Top 12 schaaktoer nooi, georganiseerd door schaakvereniging De IJssel en Bouwbedrijf Frans Vink Zn te Moordrecht, is gewonnen door Dick Brus uit Nieuwerkerk a/d IJssel. Na zijn debuut met een tweede plaats in de editie van 2003 bleek hij ditmaal de sterk ste in dit toernooi voor top- schakers uit de Zuidplasregio. Vrijwel het gehele toernooi ging de strijd om de eerste plaats tussen Ben van Geffen van Moerkapelle en de beiden bij Krimpen a/d IJssel in de 2e klas se van de KNSB spelende Dick Brus en titelverdediger Marcel Glissenaar. Na nederlagen tegen Evengroen en Van Geffen waren de kansen voor Glissenaar op prolongatie van zijn titel verke ken. Ook Van Geffen moest te gen Brus, Waddinxvener Bart hold Jansen en Gerard Nieuwenkamp van Nieuwerkerk a/d IJssel echter verliespunten incasseren. Dezelfde Nieuwen kamp was ook verantwoordelijk voor de enige nederlaag van Brus, die in de laatste ronde aan een snelle remise tegen Even groen voldoende had voor de eindzege. De IJssel favoriet Jan Evengroen incasseerde in de eerste ronden, na twee afgesla gen remises, twee nederlagen te gen zijn clubgenoten Ordelman en Visser en kon, ondanks een goede tweede toernooihelft de achterstand niet meer inlopen. Hij deelde met Jansen de vierde plaats. Ordelman scoorde in de eerste ronden 3 uit 3, maar kon daaraan in het vervolg nog maar twee remises toevoegen. De ZEVENHUIZEN - Tijdens de jubileumreceptie ter gelegen heid van het 75-jarig bestaan van de voetbalvereniging Groe neweg is Adriaan Roos be noemd tot erevoorzitter. Het was penningmeester Laurens Segaar, die al zeventien jaar met hem in het bestuur samen werkt, die dit bekend maakte. Roos is 35 jaar voorzitter van de club uit Zevenhuizen. Eerder had Adriaan Roos de gouden speld van verdienste van de KNVB ontvangen.Voor zitter Gerard van Rijk was daarvoor speciaal naar Zeven huizen gekomen. Van Rijk me moreerde dat na de herstruk- turering het district West II 500 belegde broodjes per persoon. Bij het klaverjassen zijn mooie prijzen te winnen. Tijdens het toernooi kan men loten kopen, waarmee men waardebonnen en nuttige prijzen kan winnen. Men kan zich opgeven bij HCR ’De Unie’, Kerkweg-Oost 206 te Waddinxveen, telefoon Eindstand in de invitatiegroep: I.Brus (K)8,5,2.v.Geffen (M)7,5, 3. Marcel Glissenaar (K)7,5, 4. Evengroen (IJ)6,5, Sjansen (W)6,5, ó.Nieuwenkamp (N)5,5, 7.v. Elteren (M)5, 8.Pouwelse (N)4,5, 9.v. Putten (W)4,5, 10.Ordelman (IJ)4, I I.Visser (IJ)4, l2.Dannis (W)2. K=Krim- pen a/d IJssel, M^Moerkapelle, N=Nieuwerkerk a/d IJssel, W=WSV, IJ=De IJssel. In de kandidatengroep ging de eerste plaats naar Pim te Lintelo van De IJssel na een nek aan nek race met Waddinxvener Hans van Woudenberg en zijn clubge noten Ad Multem en Theo van Herk. Bij de vierkamp tussen de vier Zuidplasverenigingen scoorden Nieuwerkerk a/d IJssel en Moer kapelle elk 7 matchpunten uit zes wedstrijden. Dankzij een be ter bordpunten totaal ging de Nieuwerkerk a/d IJssel hier met de eerste prijs naar huis. De IJs sel werd derde met 6 punten en dwe Waddinxveense schaakver eniging vierde met 4 punten. Bij de jeugd top 12 scoorden Henk-Jan Evengroen en titelver dediger Léon Jacobse (Nieuwer kerk a/d IJssel) ieder 10 punten uit hun elf partijen. Dankzij zijn betere score tegen sterkere te genstanders was de eerste plaats voor Henk-Jan Evengroen uit Moordrecht, die net als zijn WADDINXVEEN - Korbis BI heeft afgelopen zaterdag het kampioenschap in de eerste te Waddinxveen, klasse behaald. Na de reguliere (0182) 61 69 65 of bij de heer competitie stonden zowel Arie Boer, Stekelbaarssloot 16 OZC BI als Korbis BI op een te 2724 AS Zoetermeer, tele- gedeelde eerste plaats. Een be- foon (079) 331 52 05, mobiel 06 slissingswedstrijd op neutraal terrein moest bepalen wie de titel op zijn naam zou mogen schrijven. Een kleine honderd supporters, waarvan het me rendeel in de uren aan het duel een luilaktoernooi gespeeld had, zagen dat OZC de zege naar zich toe leek te trekken. Vlak voor het eindsig- WADDINXVEEN - Postdui- naal wist Korbis de stand ech- venvereniging de Sperwer hield met 271 duiven een concours vanuit het Franse Ablis over een gemiddelde afstand van 440 kilometer. Om 07.30 uur de duiven met zuid/zuidoostenwind gelost en om 12.41 uur arriveerde de eerste duif, snelheid 1.413 m.p.m. (ruim 84 km/u) De eer ste tien: I C.A. Bode; 2 D. Bree- en het team heeft zich ook ge- dijk; 3 A. v/d Made; 4 Kees Hof- plaatst voor het Nederlands man; 5 W. Breedijk; 6 D. Heeren; districtskampioenschap dat de 7 J.Toor; 8 J. Jansen; 9 C.G. Hof- week daarna zal plaatsvinden. man; 10 E. van Beek. T dl

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 19