LITIE I OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN I. EN MEDEDELINGEN WEEK N° T R U N E B R M E E E K G E BEDANKT WADDINXVEEN! GEMEENTELIJKE VERORDENINGEN BOUWZAKEN RUIMTELIJKE ORDENING WET GELUIDHINDER BEZWAAR NIEUWS UIT WADDINXVEEN 1 www.waddinxveen.nl GROEN 28/5 25/5 24/5 r OVERIGE VERGUNNINGEN X VERKEERSZAKEN PAGINA 3 WOENSDAG 2 JUNI 2004 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WADDINXVE In dankbaarheid kijkei Onvergefelijk! Het gaat u goed! het de vijf wonin- vindt dat MAM 62 45 00 OPENINGSTIJDEN DE GEMEENTEBALIE maandag tot en met donderdag 08.30 14.00 uur vrijdag 08.30 - 12.30 uur dinsdag- en donderdagavond 19.00 - 20.30 uur vrvri iiicuwj en uvmviyi wiiMiiiivi iiiwin COLOFON Eindredactie Gemeenterubriek: BDS/Communicatie 395 ug/l. Ook hij kreeg een proces-verbaal. Mede namens mijn echtgenote, F. jonkman Tegen betaling deze verordening en werd ingesloten door de politie. Op het Koningin Wilhelmina- plein werd rond 18.50 uur een 45-jarige motorrijder aangere den toen hij voor het rode verkeerslicht stilstond. De 27- jarige bestuurster van een bus je botste achter op de motor rijder, die niet gewond raakte. Het busje is door de politie in beslag genomen voor tech nisch onderzoek. Op de Dreef bij de hockeyver- eniging werd in de ochtend een damesfiets gestolen. Het betrof een zilverkleurige Cum berland. SPREEKUREN Burgemeester en wethouders alleen na afspraak via de secretaresses. Nadere informatie hierover kunt u krijgen bij de afdeling Openbare Werken, doorkiesnummer 624846. ingericht dat min deze stemlokalen kun- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 26/5 Een 36-jarige Waddinxvener is door de politie aangehouden omdat hij reed terwijl zijn rij bewijs ongeldig was verklaard. Na verhoor is de man heenge zonden.Tegen hem wordt pro ces-verbaal opgemaakt. Sociaal raadsvrouw - uitsluitend op afspraak - maan dag tot en met donderdag van 09.00 tot 16.30 uur. 23/5 In de middag van 23 mei werd ingebroken in een schuur aan de Mozartlaan. De deur werd opengebroken en er werden 2 fietsen weggenomen. Toen de bewoner in de buurt ging zoe ken, vond hij een van de fiet sen weer terug in struiken in zijn straat. een rijverbod uitgereikt, nadat hij een blaastest had afgelegd. Bij 3 woningen in Waddinx- veen werd in de Luilaknacht een ruit ingegooid. Hiervan is in deze gevallen aangifte ge daan bij de politie. Op de A12, de rijbaan richting Den Haag, raakte een 36-jarige man uit Zwijndrecht de macht over het stuur van zijn auto kwijt, sloeg over de kop en be landde buiten de rijbaan. De bestuurder raakte gewond aan zijn nek en werd naar het Bleuland-ziekenhuis vervoerd. Zijn auto moest worden weg getakeld. Bij een alcoholcontrole werd een 44-jarige Waddinxveense automobilist door de politie aangehouden in verband met rijden onder invloed. De man blies in het bureau 350 ug/l, terwijl 220 ug/l uitgeademde lucht maximaal toegestaan is. Tegen de man is proces-ver baal opgemaakt. Bij een alcoholcontrole op de Bredeweg werd een 21-jarige bromfietser van Moerkapelle door de politie aangehouden, omdat hij onder invloed van alcohol reed. Deze man blies 27/5 Op de rijksweg Al 2 werd een 32-jarige man uit Zoetermeer door de politie aangehouden, omdat hij onder invloed reed. De man trok de aandacht door De stemlokalen zijn zodanig gelegen en dervaliden zonder grote problemen nen bezoeken. zijn slingerende rijstijl. In het politiebureau blies de man 315 ug/l, terwijl 220 ug/l als uiterste is toegestaan. De man is na verhoor en het opmaken van een proces-verbaal heengezon den met een rijverbod. Bij een automobielbedrijf in Waddinxveen is door 2 man nen geprobeerd een auto weg te nemen. Een van de mannen sprak een werknemer aan en deed zich voor als een klant, die een auto in onderhoud had gegeven. De werknemer kreeg argwaan en gaf de sleutels niet mee. Daarna heeft vermoede lijk de andere man, toen de werknemer met een andere klant bezig was, toch de sleu tels van de auto weggepakt. Nadat men merkte dat de sleu tel weg was, werd de betreffen de auto veilig weggezet door het personeel van het bedrijf. Bij de politie is aangifte gedaan. Op de A12, richting Den Haag en vlakbij het Gouwe-aqua- duct, ontstond in de ochtend een aanrijding, waarbij 9 voer tuigen waren betrokken. De snelweg werd voor een korte periode afgesloten, terwijl het verkeer via de A20 werd om geleid. De aanrijding ontstond doordat een bestuurder met zijn auto achterop een ander botste. Toen achterop komend verkeer hiervoor afremde, bot sten ook daarbij weer enkele voertuigen op elkaar, vermoe delijk door het niet houden van voldoende afstand. Een van de bestuurders, een 25-jarige man uit Druten, werd ter ob servatie in het Bleuland-zie kenhuis opgenomen. Op een school aan de Dreef is dooreen 14-jarige Waddinxve ner gespoten met pepperspray naar medeleerlingen. Een aan tal leerlingen kregen hierdoor ademhalings- en gezichtspro- blemen. De politie heeft de zaak in onderzoek en zal tegen de dader proces-verbaal opma ken ter zake van mishandeling en overtreding van de Wet Wa pens en Munitie. Bij een controle op grond van de Wet Wapens en Munitie is door de politie bij een 74-jari- ge Waddinxvener een jachtge weer in beslag genomen. De man was sedert een jaar niet meer in het bezit van een jachtakte. Het wapen stond gewoon in een hoek van het 29/5 In de nacht is bij een school aan de Sperwerhoek ingebro ken. Hierbij werd computer- materiaal weggenomen. De Technische Recherche heeft de zaak in onderzoek. Op de Nesse werd door de politie aan een 20-jarige man uit Zevenhuizen, die aanstalten maakte om te gaan autorijden, De bouw is niet in overeenstemming met de ter plaatse gel dende bestemmingsplannen, doch de afwijking is van beperkte betekenis als bedoeld in artikel 19, derde lid, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en in artikel 20 van het Besluit op de ruimtelijke ordening 1985. kantoor van de man. Tegen de man zal proces-verbaal wor den opgemaakt. In de avonduren werd uit een personenauto op de Koningin Wilhelminasingel een laptop ontvreemd. De 2 daders reden daarna weg op een scooter, vermoedelijk zonder uitlaat, richting Vondellaan. De politie heeft de zaak in onderzoek. 20040103 Kerkweg-Oost 230, het gedeeltelijk veranderen en vergroten van een school. 20040134 Burgemeester Trooststraat 18, het plaatsen van een schuur. Raadhuisplein 1 (0182) 62 46 24 Postbus 400, 2740 AK 62 46 80 www.waddinxveen.nl gemeente@waddinxveen.nl BINNENGEKOMEN SLOOPAANVRAAG De volgende aanvraag om afgifte van een sloopvergun ning is ontvangen op de tussen naakjes vermelde datum: 20040187 Noordkade tot nr. 48, het slopen van een zoutloods' (24-05-2004) Gemeentehuis Raadhuisplein 1 wijkgebouw Zonnig Zuid St. Victorstraat 4 zalencentrum Het Trefpunt Stationsstraat 1 8 De /Hoeksteen Esdoornlaan 2 aula Zorgcentrum Souburgh,Prins Bernhardlaan 2 Bethelkerk school De Regenboog Anne Frankcentrum Ontmoetingskerk school De Leilinde Dick Brunaschool wijkgebouw Zuidhonk kerk De Morgenster Overzicht locaties stembureaus Stemdistrict stemlokaal aanrijding plaats toen een 73- jarige vrouw uit Boskoop bij het inparkeren het gaspedaal in plaats van de rem intrapte. De auto, die achter haar ge parkeerd stond, werd aangere den, raakte zwaar beschadigd en moest worden weggeta keld. In een flatwoning aan het Ko ningin Wilhelminaplein werd in de middag ingebroken. De da ders braken een balkondeur aan de achterzijde open. Aan de voorzijde lieten zij vervol gens de luxaflex zakken. De buit bestond uit een flats- creen-tv en een computer met beeldscherm. Mogelijke getui gen worden verzocht zich te melden bij de politie Waddinx veen. 54 75 00 62 47 67 63 04 44 Andere belangrijke telefoonnummers in de gemeentegids GEMEENTEHUIS postadres telefax website e-mailadres Tegen bovenstaande besluiten kunt u bezwaar aantekenen (zie BEZWAAR). Met het indienen van een bezwaarschrift wordt de aanvang van de bouw/sloop niet tegengehou den. Om dat te voorkomen kunt u een verzoek om een voor lopige voorziening indienen bij de Arrondissementsrecht- De Gemeentebalie voor informatie, vragen en klachten Cyclus: afvalinzameling, ophalen grofvuil e.d. Instituut Sociaal Raadslieden Gouwebad "De Sniep" 20040143 Zuidkade 28,30 en 31, het oprichten van gen (25-05-2004) 20040156 Troelstrahoeve 30, het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak (25-05-2004) VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN De volgende bouwvergunningen zijn verzonden op de tus sen haakjes vermelde datum: Tegen bovenstaand besluit kunt u bezwaar aantekenen (zie BEZWAAR). Als u een bezwaarschrift heeft ingediend, kunt u een voorlopige voorziening aanvragen bij de Arrondis sementsrechtbank 's-Gravennage, Sector bestuursrecht, t.a.v. de voorzieningenrechter, Postbus 20302, 2500 EH 's-Gravenhage, tel. 070-3813815). Aan het indienen van zo'n verzoek zijn kosten verbonden. De aanvragen liggen m.i.v. donderdag 3 juni 2004 gedurende vier weken ter inzage bij de Gemeenteba lie, op werkdagen van 08.30 uur tot 12.30 uur. Gedurende deze termijn kunt u over de aanvragen schrif- telijk uw zienswijze kenbaar maken bij het college van B& W. VERORDENING LEERLINGENVERVOER GEMEENTE WADDINXVEEN De gemeente heeft op 27 mei 2004 vastgesteld de eerste aanvulling op de "Verordening leerlingenvervoer gemeente Waddinxveen 2003" De verordening en eerste aanvulling treedt in werking met onmiddellijke ingang, na de datum van het raadsbesluit. De verordening ligt ter inzage bij de Gemeentebalie, op werkdagen van 8.30 uur tot 12.30 uur. Tegen betaling van de legeskosten kunt u een afschrift van verkrijgen. CONCEPT VOORSTEL VERHOGING AANTAL EVENEMENTEN De hockeyclub Waddinxveen wil het aantal evenementen per jaar van vier naar negen verhogen. Daartoe is een wij ziging nodig van art. 4.1.3. van de Algemene Plaatselijke Verordening (APV). Het concept voorstel met de zakelijke inhoud ligt met ingang van heden ter inzage bij de Gemeentebalie. Scnriftelijke reacties op dit voorstel kunnen in het kader van de openbare voorbereidingsprocedure van afd. 3.4 Alge mene wet bestuursrecht worden ingediend bij het college van B&W (Stafafdeling Bedrijfsvoering, tel. 624633) 30/5 Bij een nachtelijke alcoholcon trole op de Beijerincklaan werd een 46-jarige automobilist uit Moordrecht door de politie aangehouden, in verband met het rijden onder invloed. De man trok de aandacht op zich omdat hij zonder verlichting reed. De man blies in het bu reau 280 ug/l. Zijn rijbewijs werd door de politie ingeno men, omdat de man in de afge lopen 2 jaren al 4 maal eerder was betrapt op het rijden onder invloed van alcohol. Op de Ijsermanweg is ingebro ken in een caravan. Men verniel de de sloten en nam na door zoeken van de caravan niets mee. Op de rotonde Dreef-Sniepweg is een aanrijding tussen 2 auto’s ontstaan doordat een van de partijen geen voorrang verleen de. Het bleef bij blikschade. Op de rotonde bij de Henegou- werweg met de oprit van de Al2 ontstond dezelfde dag een soortgelijke aanrijding. Ook hier gelukkig alleen blikschade. U mag niet op uw gegeven volmacht terugkomen! Eens gegeven blijft gegeven. U mag zelf niet meer aan de stem ming deelnemen. Degene, die voor u gaat stemmen mag niet meer dan twee volmachtstemmen uitbrengen. Totaal kan hij drie keer stem men. Twee keer voor een ander en één keer voor zichzelf. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer B.Kramer van de afdeling Soza-GBA. Telefoon 624706. BEKENDMAKING VERZOEK HOGERE GRENSWAARDE Burgemeester en bekend dat zij het Staten van vaststellen Wet geluidhinder zones langs wegen 6b. Voor dit perceel is het oprichten van 20020508). OPENINGSTIJDEN ANDERE AFDELINGEN Alle afdelingen elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. In de middag kunt u alleen terecht op afspraak. OPENINGSTIJDEN AFVALSTATION, Zuidelijke Rondweg 250 Voor afgifte (grof)vuil en KCA elke werkdag van 13.30 tot 16.30 uur en zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur. Voorts stellen burgemeester en wethouders eenieder in de gelegenheid opmerkingen te maken ten aanzien van de ontwerpverzoeken tijdens de openbare zitting op 9 juni 2004, van 15.00 tot 15.30 uur in het gemeen tehuis van Waddinxveen. VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN - Alberdingk Thijmlaan, 19 bomen in de noordelijke windsingel op het terrein van atletiekvereniging Antilope t.b.v. de renovatie van de atletiekbaan. Op het terrein vindt herplant plaats van 19 bomen. - tegenover Nesse 6 en 8, 1 populier met houtworm. Op locatie vindt herplant plaats van 1 boom. BINNENGEKOMEN BOUWAANVRAGEN De volgende bouwaanvragen zijn ontvangen op de tussen haakjes vermelde datum: 20040186 Zuidplaslaan 496, het gedeeltelijk veranderen van een woning (25-05-2004) 20040188 Zuidkade 231, het gedeeltelijk veranderen en vergroten van een woning (14-05-2004) 20040189 Dorpstraat 45, het gedeeltelijk veranderen van een res taurant (17-05-2004) 20040191 Peuleyen 86, het gedeeltelijk veranderen van een woning (26-05-2004) 20040192 Roemer Visscherstraat 28, het gedeeltelijk veranderen en vergroten van een woning (25-05-2004) VERKIEZING LEDEN VAN HET EUROPEES PARLEMENT OP 10 JUNI 2004 Uitoefening kiesrecht door personen die in dienstbetrekking zijn. Iedere werkgever wordt er aan herinnerd dat hij, inge volge artikel J10 van de Kieswet, verplicht is te zorgen, dat iedere kiezer, die bij hem in dienstbetrekking is, de gele genheid krijgt zijn stem uit te brengen, voorzover dit niet kan buiten de vastgestelde arbeidstijd en mits de kiezer daardoor niet meer dan twee uur zijn werk kan verrichten. Overtreding van dit voorschrift worat bestraft met hechtenis of een geldboete. Wijziging stembureau voor Woubrechterf De kiezers van Woubrechterf worden met ingang van komende Europese verkiezingen ingedeeld bij stemdistrict 12, het stembureau wordt voor hen het wijkgebouw Zuid honk, Zuidplaslaan 552. Bilderdijklaan 2 Jacob Catslaan 3 Jan van Bijnenpad 1 Groensvoorde 3 Lindengaarde 17a Sperwerhoek 6 Zuidplaslaan 552 Sterrenlaan 1 Op de kruising Maarten Schoutenstraat-Mercuriusweg kwamen 2 auto’s met elkaar in botsing, toen een van de auto mobilisten de ander niet de vrije doorgang verleend. Nie mand raakte gewond. Een van de auto’s moest worden weg getakeld. Bij een controle door de Vreemdelingendienst van de politie Hollands-Midden en de Arbeidsinspectie bij een kwe kerij aan de Zesde Tochtweg werd een 49-jarige man uit Turkije aangehouden ter zake van valsheid in geschrifte. De man toonde bij de controle een valse verblijfsvergunning Stemmen in een stembureau naar keuze Kunt of wilt u niet in uw eigen stembureau stemmen maar u wilt wel persoonlijk uw stem uitbrengen dan kunt u in heel Nederland in een willekeurig stembureau gaan stemmen. U kan hiervoor alleen nog een mondeling verzoek indienen. U moet dan uiterlijk 4 juni 2004 persoonlijk uw oproe pingskaart voor de verkiezing van 10 juni 2004 bij de balie van de afdeling "De Gemeentebalie" overleggen. Uw oproepingskaart wordt meteen omgezet in een kiezerspas. VERZOEKEN OM VRIJSTELLING Burgemeester en wethouders hebben het voornemen voor de volgende bouwplannen vrijstelling van het bestem mingsplan te verlenen: Bij de pinautomaat van een bank aan de Passage, werd een man door middel van een babbeltruc bestolen van zijn pinpas. Een Engels sprekende man, in gezelschap van een vrouw, sprak het slachtoffer aan en leidde hem af met het verhaal dat zijn pas was inge slikt. Vermoedelijk heeft het duo kennelijk tegelijkertijd de pincode van hem afgekeken en heeft de vrouw snel de pinpas uit de automaat weggepakt, toen het slachtoffer met tonen van een bankbiljet van 50 Euro door de man werd afgeleid. La ter werd geld van de rekening van de man gepind. Een dag la ter zou hetzelfde gebeuren bij een pinautomaat in Boskoop. In de Dorpstraat vond een Een omzien in verwondering. Dat was het na ruim zeven jaar burgemeester van Waddinxveen te mogen zijn geweest. zo persoonlijke wenskaarten. Die heerlijke telefoontjes. Al die bijzondere ont- wethouders van Waddinxveen maken voornemen hebben bij Gedeputeerde Zuid-Holland een verzoek in te dienen tot het van hogere grenswaarden als bedoeld in de en het Besluit grenswaarden binnen voor het perceel Middelburgseweg een bouwaanvraag ingediend voor een bedrijfswoning (dossiernr. bank 's-Gravenhage, Sector bestuursrecht, t.a.v. de voor zieningenrechter, Postbus 20302, 2500 EH 's-Graven- hage. De rechter beziet dan of met de bouw/sloop mag worden begonnen. Aan het indienen van zo'n verzoek zijn kosten verbonden. Stemmen bij volmacht Wilt of kunt u zelf niet uw stem uitbrengen dan kunt u dit alleen nog door een ander laten doen en wel door uw oproepingskaart over te dragen aan een andere kiezer. Deze kiezer moet in hetzelfde stemdistrict zijn geregi streerd als waar u bent geregistreerd. U en degene, die voor u gaat stemmen moeten op de oproepingskaart in het daarvoor bestemde vak hun handtekening zetten. Geef uw kaart pas aan een ander mee, nadat uzelf heeft ingevuld welke kiezer voor u gaat stem men. Deze kiezer kan uw volmachtstem uitsluitend gelijktijdig uitbrengen met zijn eigen stem. Hij kan bijvoorbeeld dus niet eerst 's morgens zelf gaan stemmen en dan later 's mid dags nog eens voor u gaan stemmen. 'b Wanneer u vindt dat uw directe belangen worden geschaad door de verlening van een - hiervoor genoemde - verleende vergunning/beschikking, kunt u binnen zes weken na de verzenddatum van de beschikking een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van B&W (tenzij in de publicatie een andere procedure is vermeld). Informatie over de beschikkingen kunt u krijgen bij de genoemde afdelingen. Het was een hartverwarmend afscheid. Al die bloemen. Die prachtige brieven. Die moetingen. In dankbaarheid kijken we ook terug op dat bijzondere afscheid op maandag 24 mei j.l. De overweldigende belangstelling. De zovele hartelijke handdrukken, woorden en persoonlijke attenties. Het ontroerende moment: het ereburgerschap. Een bijzondere eer om zo burger van ons dorp te mogen zijn. De gegevens van deze aanvragen kunt u op afspraak inzien bij de cluster Bouwtoezicht, telefoon 624832 of 624835. Informatie over de vergunningen kunt u krijgen bij de clus ter Bouwtoezicht, tel. 624832 of 624835. Het rooien van bovengenoemde bomen en houtopstanden heeft geen gevolgen voor aantasting van natuur-, land- schap-, of dorpschoon, als bedoeld in artikel 5.4.2 van de APV. Voor informatie kunt u terecht bij de afdeling Openbare Werken. Het is onmogelijk u allen op een meer persoonlijke wijze te bedanken. Langs deze weg wil ik, mede namens mijn echtgenote, al degene die - in welk verband dan ook - een bijzondere bij drage hebben geleverd aan het welslagen van dit indrukwekkende afscheid, hartelijk bedanken! r” B&W hebben de volgende vergunning verleend voor het mogen plaatsen van voorwerpen op de openbare weg: Wijziging locatie stembureau 5 Stembureau 5 is met ingang van de komende Europese verkiezingen verplaatst van de Immanuëlkerk aan de Pr.BeatrixIaan naar de aula van het zorgcentrum Sou burgh, Prins Bernhardlaan nummer 2. Het ontwerp van het verzoek en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 3 juni 2004 gedurende twee weken ter inzage bij de Gemeentebalie, op werkdagen van 8.30 uur tot 12.30 uur. Gedurende deze termijn kunt u de ontwerpen en de bijbe horende stukken inzien en opmerkingen ten aanzien van de ontwerpen schriftelijk indienen bij het college van B W. - Wijfje Heiwerken B.V., gevestigd Kort Ter Aarseweg 121a te Ter Aar. Voor het op 9 juni 2004, van 10:00 uur tot 15:00 uur, mogen plaatsen van een heistelling, met een oppervlakte van 12 m2, ten behoeve van de bouw van een nieuwe brug, op de Bloemendaalseweg, ter hoogte van het perceel Bloemendaalseweg 22, waarbij ter waarborging van de veiligheid de weg ter plekke voor al het gemotori seerd verkeer wordt afgesloten en er een beperkte door gang voor het fietsverkeer en voor voetgangers mogelijk is.

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 3