Goede resultaten TOOS Afsluiting seizoen van Rowah in het zand I WAARDEBON 1 MAAND 1 GRATIS HUUR! 50° tijdens finale turncompetitie ‘Ik hoop op meer speelminuten bij FC Utrecht’ 5O°/o 199 GROTE OPRUIMING BIJ FITNESS-RENT: KORTINGEN TOT IHh O l Groene Hartteam B-Junioren Korbis s promoveren naar hoofdklasse Roeier ProAction Cambridge Roeier Kettler Coach 0 Rotting*- Zwemdiploma voor de allerkleinste naar Haarlem Cup Groeneweg en WSE niet samen ingedeeld Diverse Crosstrai FITNESS/: RENT 50 00 Trophy voor Wessel Spoor WADDINXVEEN - Wessel Spoor is de nieuwe winnaar van de Gillian van den Berg Trophy. Deze Trophy, een ar tistieke impressie van kunste nares Gerthy Baars, wordt elk jaar uitgereikt aan het grootste talent van de zwem en poloclub Van Uden-De Gouwe.Wessel Spoor (I3) is een talentvolle zwemmer en waterpoloër, die behoorlijk heeft bijgedragen aan de pro motie van de zwemploeg van De Gouwe naar de tweede divisie. Het kunstwerk werd uitgereikt door de naamgeef- ster, de waterpoloster Gillian van den Berg. Zij betrok ook de overige genomineerden Susan de Heer, Anouk Rooth, Mike Sloot en Daphne Vene- ma in de huldiging. Allen kre gen een set waterpolocaps, Wessel Spoor ontving een permanent aandenken. Ook de winnaar van vorig jaar Da vey de Vos ontving zo’n aan denken. Met een barbecue, verzorgd door Gouwe Plus, werd het seizoen afgesloten. Ten niszege Zijderhand WADDINXVEEN - Ralph Zijderhand heeft het jaarlijk se open toernooi van de ten nisvereniging Moordrecht ge wonnen. In de finale versloeg de Waddinxveense tennisser de Nieuwerkerker Michael Jongste met 6-2 en 6-1Dat gebeurde na een eindstrijd die veel mooie rally’s te zien gaf. Het vastere spel van Zij derhand (24) gaf uiteindelijk de doorslag. Eerder bereikte Ralph Zijderhand met zijn club ALTV uit Zoetermeer de halve finale van de play of fs om het kampioenschap van Nederland voor mannen teams. Daarin verloor ALTV van DekkerWarmond.dat daarna in de finale tegen Dash Dordrecht onderuit ging. Deze week is de Wad- dinxvener van de partij in het tennistoernooi in Nieuwer- kerk aan den IJssel. Koppel- klaverjas Sportweek WADDINXVEEN - Afgelo pen zaterdag werd het jaar lijkse Koppelklaverjastoer- nooi (zeven rondes) in het kader van de 59e Spor tweek Waddinxveen gehou den,in HCR ’De Unie’. Dit jaar waren maar liefst 28 koppels actief. Na de trek king van de tombola maakte voorzitter Arie Boer de eindstand bekend en wer den de klaverjasprijzen ver deeld. Als eerste eindigden het koppel Piet Honkoop/Ad van Leeuwen met I3.I38 punten, hetgeen een gemiddelde was van I847 punten per ronde. Zij mochten als eerste een keu ze te maken uit de uitgestal de prijzen. Het koppel Rob van der Hoorn/Arno Holie- rook volgde op geringe af stand met 12.943 punten, terwijl het koppel Leen Hoogerbrugge/Cor Kanters met 12.464 punten beslag legde op de derde plaats. Ook voor de volgende elf koppels had Cor van Koot- en weer voor mooie prijzen gezorgd. De poedelprijs ging deze keer naar het dames- koppel Deurloo/De Jong die niet verder kwamen dan 8.485 punten. Abu* Diverse Hometrainers Bingo in ‘De Boog’ Diverse Loopbandei I PAGINA 31 WOENSDAG 16 JUNI 2004 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN MUM Tegen inlevering, krijgt u bij het 1 huren voor 3 maanden van een ML Atness-apparaat: Jg 1 keer per jaar de 'oudere1 verhuurmodellen met zeer hoge kortingen verkocht. Kom langs in onze grote showroom. Wij verkopen natuurlijk ook nieuwe fitness-apparaten! tot VERHUUR EN VERKOOP VAN THUISFITNESS Prins Bernhardstraat 45a, Bodegraven Telefoon (0172) 61 99 61 www.fitness-rent.nl 499 - voor (in doos) Om ons assortiment zo nieuw mogelijk te houden, worden i 1 r ■s f I if? f --4 s f i is) (Foto: Liesbeth van der Vis) ‘A I J Tim van der Lans, Ryan Jon gen, Jikke van Paasen, Martin Vlasman, Roosanne Berkou- wer,Thijs Boere, Ruben Bouwman, Lisa Bruining, Jas per Baaijens, Levi Willemse, Ruben Theelen, Pharisha Vy- ent, Ruben Mooy en Summer Peters. Teddybeer Brons Tessa Kempen,Thom van de Berg, Suzanne Gorissen, Kayl- eigh Veerman, Rist Muyzere, Mathijs Vermeij, Huub Brand, Jaco Oskam,Tara Staman, Carlijn Hoogendoorn, Ilse van de Voort, Pawl Berger, Jo sephine Lansink, Britt van de Kreke, Chiara Janmaat, Max Dul. Teddybeer Zilver Twan de la Saussaye Briët, Ri co van Pelt,Tim van de Dool, Tessa Kempen,Anouk Man- demaker, Sabine van de Voort,Tijana van Tol, Debby Merkesteijn, Kim de Groot. Teddybeer Goud Esther Steenkamer, Denise Janmaat, Steven Oskam,Thess Havenaar, Rick Lens, Max Nonkes. FC Utrecht. De concurrentie is echter groot. Als rechtervleugel- verdediger haalde FC Utrecht Tim Cornelisse van Vitesse bin nen. Voor het centrum zijn Alje Schut, Sander Keiler en Bas van den Brink beschikbaar en hoewel de solide verdediger Patrick Zwaanswijk, die weg wil bij FC Urtrecht, nog geen nieuwe club heeft gevonden trokken de Utrechters inmiddels ook de 24- jarige Franse verdediger David di Tomasso van de tweedeklasser Sedan aan. „Als er spelers door blessures of schorsingen wegval len, dan moet ik er staan”, zegt de fysiek sterke verdediger, die op 5 juli aan zijn tweede seizoen als contractspeler begint Michael Sip. Die na drie jaar ARC bij Be Fair terugkeerde als jeugdtrai ner: „De vijf minuten, die Leen bij FC Utrecht meespeelde, zijn nog een kostbare affaire voor de club geworden. Op dat moment was hij geschorst voor het tweede elftal en had dus niet in het eer ste mogen spelen. Dat kostte Utrecht een boete van 2000 eu ro. Bovendien moest FC Utrecht door zijn meespelen in het eer ste elftal een deel van de oplei- dingskosten aan Moordrecht en Be Fair betalen. Bij elkaar ging het om enkele duizenden euro. De penningmeester van Be Fair was er blij mee”. Wij verhuren honderden fitness-apparaten: www.fitness-rent.nl Showroom geopend maandag t/m zaterdag van 10.00 - 17.00 uur WADDINXVEEN - 89 kandi- daatjes zwommen vorige week voor het Ducky Duck- en hetTeddyberen-diploma. Ze zijn allemaal geslaagd. Ducky Duck Jeroen Vogelaar, Mara Walra ven, Raymond de Pater, Meike van Tol, Delano Scharff, Alicia Huizer, Caressa van de Ho ven, Joey Verbey, David Multa- ni,Timo Hoogenbosch, Marit van de Ridder, Stan van Til burg, Rick van der Spek, Am ber van Beilen.Joran Klaui, Ruben Hubers, Meline Crolla, Mathijs den Ouden,Jemey Vreeswijk, Puck Stigter, Luca Colla, Demi Slappendel, Babs van Meerkerk, Coen van Oudheusden, Frank Zomer dijk, Max Hart, Isa Domna, Toby Möhle, Nomi Möhle, Roy Koetsier, Quinty ten Ha ve, Jay Bremmert, Manon Kla verveld,Tom Geers, Demi van der Loo,Tristan Peters, Femke Nieuwland, Olaf Moons, Suzanne van Tol,Yar- no Boonstoppel, Shivara La rose, Calvin de Jeu, Floor Hooftman, Skip Cammeraat, wedstrijd winnend af met 11-3. In de derde wedstrijd was SKF uit Veenendaal de betere. Korbis verloor met 4-7. Daarmee waren de poulewedstrijden afgesloten en moest er nog een wedstrijd om de derde en vierde plaats ge speeld worden. Ook deze wed strijd kon Korbis niet controle ren en de overwinning ging met 5-7 naar Dos Kampen. Voor de BI zal het volgend jaar een grote uitdaging zijn om in de (landelij ke) hoofdklasse te spelen. spel. Vermeldingswaardig is dat Rowah speler Robin van Velzen, van alle aanwezige B-spelers, de bal met de hoogste snelheid in het doel gooide. Hij deed dit met een snelheid van 113 km per uur. Hij won hiermee de I e prijs. Het heren-B team eindigde uiteindelijk als 6e. Op zondag was het de beurt aan de senio ren. Rowah nam deel met één damesteam. Dit team bestond uit speelsters van het Ie en 2e seniorenteam van Rowah. Deze speelsters staan bekend om hun goede spel op zand. Afgelopen jaar wisten zij zelfs door te drin gen tot de Nationale eindstrijd in Lelystad. Ook dit jaar begon Rowah goed aan het toernooi en zij wisten dit niveau vast te houden. Alle poule wedstrijden werden winnend afgesloten. In de finale stonden zij tegenover WIK uitVlaardingen, geen onbe kende tegenstander want ook in de reguliere competitie komen zij deze dames tegen. Het werd een zeer spannende eindstrijd, die bij het eindsignaal dan ook een gelijke stand kende. Shoot- outs moesten de beslissing bren gen. Rowah wist de zenuwen het beste onder bedwang te houden en won deze reeks shoot-outs waardoor zij met de Ie prijs naar Waddinxveen konden terug keren. Velocitas uit Gouda en OKV uit Harmelen) op achterstand gezet. Met 2 punten voor behaalden deze dames een eerste plaats. In Poule 6 moesten Inge van de Meiracker, Sharona Meijers, Na dia Koedoot, Sharon Smit,Tama ra Berends en Nathalie Knijnen- burg het opnemen tegen de ploegen Pro patria uit Zoetre- meer,Velocitas uit Gouda en Udi uit Naaldwijk.De meiden hadden zich als derde ploeg geplaatst. Op de toestellen sprong en brug werd er zeer goed geturnd. Vooral brug werd met over macht gewonnen. De andere twee toestellen gingen iets min der en dat gaf de ploeg uit Zoe termeer de kans om de TOOS meiden in te halen. Toch waren we zeer blij met een verdiende Geldig tot 12 juli 2004 (start kuurperiode) vertelt: „Ik heb zeven jaar in Moordrecht gewoond. Ik ben daar bij de plaatselijke voetbal vereniging in de F’jes begonnen. Samen met Jan de Joode, die nu naar Olympia gaat.Toen mijn ou ders verhuisden naar Waddinx veen ben ik als tweede jaars C- junior bij Be Fair gaan voetballen. Mijn eerste trainer daar was Ar jen Blom. In de B-junioren werd Michael Sip mijn trainer. Ik heb nog steeds contact met hem.Vol- gend seizoen ga ik hem helpen bij de training van de B-junioren bij Be Fair. In het tweede seizoen bij de B-junioren behaalden we een periodetitel en promoveer den naar de landelijke derde divi sie. Daarna zijn we allebei weg gegaan. Michael Sip ging als trai ner naar Jodan Boys (Sip: „Een zelfde soort vereniging als Be Fair, alleen Jodan Boys wilde er prestatief meer voor doen") en ik vertrok naar FC Utrecht”. Zijn teamgenoten in die periode bij Be Fair waren Jesse Kok, Patrick Vermeulen,. Wibout van der Wees en Stefan van Wijk, spelers die nu in het eerste elftal uitko men. Het goede spel als rechtsbuiten bij de B-junioren van Be Fair brachten verscheidene scouts op het spoor van Leendert van Steensel. Niet alleen FC Utrecht meldde zich ook het in Waddinx veen woonachtige Hoofd Oplei dingen van Excelsior, Marco van Lochem, alsmede Ajax, ADO en SC Heerenveen had de naam van Van Steensel genoteerd staan. In Heerenveen speelde hij een proefwedstrijd en pikte hij een doelpuntje mee. Bij Excelsior volgde hij een paar trainingen en speelde de jonge Waddinxvener ook een proefwedstrijd. „Het beste gevoel had ik echter bij de belangstelling van FC Utrecht. Be Fair kreeg een brief van Henk Vonk, toen hoofd scouting. Ik werd uitgenodigd voor een proefwedstrijd op het jeugdcom plex Zoudenbal, niet vere van hét stadion Galgenwaard. In de eerste helft, tegen een amateur club, speelde ik rechtsbuiten, in de tweede als rechtshalf. Henk Vonk is samen met Dick de Boer (toen hoofd opleidingen, in het nieuwe seizoen trainer van SC Cambuur) in Waddinxveen ge weest om verder te praten. Daarna is er nog een gesprek in het stadion geweest waarin het rond kwam dat ik naar FC Utrecht ging. Doordat de leef tijdsgrens werd gewijzigd I juli in I januari mocht ik nog een jaar in de B-junioren bij trainer John van Loen spelen. Daarna heb ik twee jaar in de A-junioren gespeeld. In het eerste jaar als A-junior zat het tegen. Ik ben vijf maanden ge blesseerd geweest en slechts vijf, zes wedstrijden gespeeld. Het tweede seizoen als A-junior WADDINXVEEN - Handbalver eniging ROWAH/Space heeft het seizoen 2003/2004 af geslo ten met een beachhandbaltoer- nooi. Drie teams reisden daar voor af naar Heesch (Noord-Brabant). Het meisjes-C team had het zichtbaar naar de zin op het zand. De techniek van het beachhandbal, dat erg ver schilt van het reguliere handbal, hadden zij snel onder de knie. Iris Goedhart en Nicky Janssens toonden zich ware specialisten. Sonja Fokkema, die voor het eerst op doel stond, keepte een aantal prima wedstrijden. Rowah groeide, zoals dat heet, in het toernooi en gingen steeds beter spelen. Met heel wat souplesse en vechtlust ’knokten’zij zich soms letterlijk naar een mooie 3e plaats. Bij het heren-B team was het voor de meeste heren een eerste kennismaking met beachhandbal. Zij hadden dan ook wat meer moeite met dit GOUDA/WADDINXVEEN - Het Groene Hart jeugdvoetbal- team neemt van 20 tot en met 24 juli voor de vijfde keer deel aan het jaarlijkse internationale toernooi om de Haarlem Cup. Na driemaal succesvol te zijn ge weest met een D-team en vorig jaar te hebben deelgenomen met een C-juniorenteam gaat ook dit keer een C-groep proberen ho ge ogen te gooien. Door de Bo- degraafse scout/organisator Piet den Boer zijn de volgende spe lers geselecteerd: Dennis van Putten, Bjorn Rozemeyer en Ke vin de Vries (Alphense Boys), Twan Bakker, Mark van de Maar- el en Niels Verhaar (Argon, Mijd recht), Niels Kahlmann en Brian Lexmond (BVCB, Bergschen- Schiebroek’94 (het vroegere Unicum), Schoonhoven, Siveo’60, Spirit, Sportlust'46,WOR,WDS, zondag vierde klasse B: Bodegra ven, Delfia, Floreant, Full Speed, Gouda, Moordrecht, Nieuw koop, NSV’46, RVC’33, Wippol- der.WSE, FC Zoetermeer, vierde klasse F: Cabauw, CKC, Dilettant, Groeneweg, Haastrecht, Lekker- kerk, SMV/Hilligersberg, Soccer Boys, Stolwijk, SVS, Swift Boys, Xerxes/DZB, vijfde klasse B: Al- phen, Ammerstol, Bergambacht, Gouderak, GSV, HSC, Kickers’69, Nicolaas Boys, RFC 2000, Schie- broek’94, Waddinxveen. De voetbalcompetitie begint in het weekeinde van 4 en 5 septem ber. Op de dinsdagen I7 en 24 augustus en het weekeinde van 28 en 29 augustus is er beker- voetbal. hoeken van het veld liet zien. Met FC Utrecht 2 eindigde wij in het afgelopen seizoen op de vijfde plaats". Voor het nieuwe seizoen is Leendert van Steensel op nieuw ingedeeld in de B-selectie. De A-selectie van trainer Foeke Booij bestaat uit 22 spelers.de B- selectie waarin trainer en oud- speler Koos vanTamelen de ont slagen Erik van der Meer opvolgt, bestaat uit achttien spe lers. Inmddels is de Waddinxve ner contracspeler en dat bete kent dat het grootste deel van de tijd wordt gevuld door voetbal len en trainen. Sinds vorig jaar rijdt hij in een lease-auto van FC Utrecht. „Toen ik zestien jaar was ben ik van school af gegaan”, vertelt Leendert van Steensel. „Ik heb daarna verscheidene baan tjes gehad. Ik heb in Utrecht in een sportzaak gewerkt, in Wad dinxveen in een witgoedwinkel, in Utrecht in een broodjeszaak en nu vul ik vakken bij de Plus markt in de Zuidplas. Ik hoop echter als profvoetballer te sla gen". Daarvoor is echter meer nodig dan een invalbeurt van vijf verliep super. Ik werd aanvoer- minuten in het eerste elftal van der en in de tweede helft van het seizoen mocht ik met het twee de elftal meetrainen en regelma tig invallen. Ik was inmiddels van centrale verdediger weer rech- tervleugelverdediger geworden. Ik heb steeds in de basis gestaan, alleen in de wedstrijd tegen Ajax 2 werd ik gewisseld. Ik stond te genover de Roemeen Mitea, een getructe voetballer die mij alle Leendert van Steensel met zijn vroegere jeugdtrainer bij Be Fair Michael Sip. „Bij FC Utrecht had ik het beste gevoel”, zegt de jonge verdediger, die inmiddels vijf minuten in de eredivisie speelde. hoek), Richard van Horssen en Jaël Zoutewelle (jodan Boys), Sander Klasse (Be Fair), Robin Kaspers (ESTO, Bodegraven), Er win van de Klis (Oudewater), Thomas de Jonge (Spirit, Ouder kerk aan den IJssel), Leon Over- beek (Sportlust). De voorberei ding bestaat uit een drietal trainingen op het kunstgrasveld van Mixed Hockeyclub Bodegra ven en oefenwedstrijden tegen RVC’33, ARC Cl en Argon Cl. De begeleiding bestaat uit Paul van Veen (trainer van RVC’33), Rolf Kerkman (assistent-scheids- recher Bodegraven),Teun Bakker (verzorger Argon), Henk Zaal (bestuurslid Zwammerdam). De finale heeft plaats op het hoofd- veld van RCH in Heemstede. WADDINXVEEN - De KNVB heeft voor het nieuwe voetbal seizoen de beide gepromoveer de clubs Be Fair en Moerkapelle in het zaterdagvoetbal in de der de klasse B ingedeeld in een ge mengde afdeling met clubs uit de Goudse en Rotterdamse regio. In het zondagvoetbal spelen het ge promoveerde Groeneweg en WSE niet in een zelfde afdeling. WSE speelt in de vierde klasse B onder meer tegen Gouda en drie Delftse clubs. Groeneweg is ingedeeld in de vierde klasse F met clubs uit de Krimpener- waard en Rotterdam. In de vijfde klasse treft Waddinxveen onder meer het Goudse GSV als tegen stander. De indelingen zijn: zaterdag: der de klasse B: Be Fair, Kamerik, Le onidas, Moerkapelle, PPSC, Bijvoorbeeld: Kettler Golf E van^6557^ voor 489,- V WADDINXVEEN - Korbis BI heeft afgelopen zaterdag een promotie naar de hoofdklasse af gedwongen. Op het Nederlands Kampioensschap voor district teams behaalde het de vierde plek. De eerste wedstrijd tegen Vitesse uit Beilen begon Korbis goed. Het was een spannende wedstrijd die Korbis met 5-4 won. In de tweede wedstrijd kwam tegenstander BEP uit Pur- merend er niet aan te pas. Na dertig minuten sloot Korbis de tweede plaats. In poule I (NWS keuze oefenstof) waren de turn sters van TOOS als derde de fi nale binnengekomen. In een wedstrijd tegen Velocitas uit Gouda, OKV uit Harmelen en Udi uit Naaldwijk, konden Ro sanna van Bruinessen, Tiffanie Smit, Leonie en Marleen Heikens en José en Nelleke Droge niet voor een verassing zorgen. Als derde geplaatst betekent op balk beginnen en dat is altijd moeilijk. Hoewel het niet slecht ging wa ren er toch teveel fouten om van een goede start te spreken. Op vloer werd uitstekend gepres- teerd en de laatste twee toestel len gingen redelijk. Na vier toe stellen was Velocitas de sterkste gevolgd door OKV. TOOS ein digde op de derde plaats. Ook nieuw in doos tot 50% korting!! WADDINXVEEN - Op vrijdag 18 juni aanstaande is er weer een bingoavond in ’De Boog’. U bent van harte welkom in het buurtcentrum aan de C. Huij- genslaan 2 in Waddinxveen. Er zijn mooie prijzen te winnen. De zaal gaat open om 19.00 uur, de bingo begint om 20.00 uur. - - a van ^^»h95 Ook Air Rowers tot 40% korting! i». WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag werd er in Woerden de laatste wedstrijd van het seizoen gehouden. De Finale van de turn competitie waar Jazzdans en TurnverenigingTOOS zich met 3 ploegen voor had geplaatst. Alle drie de ploegen wisten een podi um plaats te bemachtigen. In Poule 2 (NWS verplichte oe fenstof) hadden Tessa Gutker, In geborg Droge, Desiree den Ou den, Carmen Venema, Brenda Blom, Rosa Schinkelshoek en Denise De Wilde zich als beste ploeg geplaatst In een bijna fout loze wedstrijd werd de favorie ten rol ook waargemaakt.Vooral op de evenwichts balk werd goed gepresteerd. Met bijna een 8 gemiddeld werd de concuren- tie (Pro patria uit Zoetermeer, Bijvoorbeeld: Weilo loopband vanJZ99^ Ook nieuw in doos tot 40% korting!! Door Bert Hertog WADDINXVEEN - Eventjes maar, om precies te zijn vijf mi nuten inclusief blessuretijd, mocht de vroegere jeugdvoet baller van Be Fair Leendert van Steensel in het afgelopen seizoen ruiken aan het grote werk bij FC Utrecht Het gebeurde in de wedstrijd tegen RodaJC.een du el dat de Utrechters graag afge last hadden gezien. Na de Euro pese wedstrijd tegen het Franse Auxerre kampten vele spelers met ziekteverschijnselen. De KNVB wilde echter van geen uit stel weten. Met een ‘gebroken’ team kwam FC Utrecht tegen de Limburgers in het veld. Twee mi nuten voor tijd maakte voor tijd maakte de net 20-jarige Leen dert van Steensel, die als centra le verdedigers vrijwel alle wed strijden meedeed in het tweede team, zijn debuut voor de Utrechters. In het nieuwe sei zoen hoopt de jonge Waddinxve ner op meer speelminuten. Het is 24 jaar geleden dat de piepjonge Jan Monster van het naar de tweede klasse doorge stoten Groeneweg naar FC Utrecht. De slanke spits dribbel de weldra naast Willem van Ha- negem in de hoofdmacht tot een ernstige blessure een einde maakte aan de voetbaltoekomst van Jan Monster. Leendert van Steensel lijkt de volgende streek- voetballer, die aan de deur van de eredivisie rammelt. Hij heeft er inmiddels vier seizoen bij de Utrechtse BVO (Betaald Voetbal Organisatie) opzitten. Leendert van Steensel werd in Rotterdam geboren, maar be landde na Oud-Beijerland met zijn ouders in Moordrecht. Hij Ook nieuw in doos tot 50% korting!! van

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 31