Kijk ook op onze site voor ons gehele aanbod www.depater.nl makelaardij Waddinxveen tel. 0182 -61 38 22 fax 0182 - 61 11 18 e-mail waddinxveen@depater.nl donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Za van 9.30 tot 16.00 uur. Kantoor Boskoop vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Openingstijden Ma t/m vrij van 08.30 tot 17.30 uur. Kantoor Waddinxveen Kerkweg Oost 224 2741 HA Waddinxveen Boskoop Zijde 6 2771 EN Boskoop tel. 0172 -21 54 09 fax 0172 -21 03 89 e-mail boskoop@depater.nl ^L, Cl 569.000,- k.k. Vraagprijs 149.000,- k.k. Vraagprijs 169.000,- k.k. Vraagprijs 445.000,- k.k. 785.000,- k.k. Vraagprijs 226.000,- k.k. 249.500,- k.k. Boskoop Jan Willem Frisoweg 49 Pippeling 26 Rozenlaan 15 Boskoop Waddinxveen Woordeinde 12 Waddinxveen Waddinxveen Boskoop De Visserhoeve 1 Roemer 44 Waddinxveen Antares 6 Waddinxveen Royaal halfvrijstaand woonhuis met dubbel dakterras en een onder architectuur aangelegde achtertuin op het zuidoosten. Deze goed onderhouden woning is gesitueerd in een kindvriendelijke woonomge ving nabij het centrum van de gemeente Boskoop. Indeling: entree. Modern betegeld toilet met fontein. Zonnige tuingerichte woonkamer, groot ca. 5,50 x 5,50 m. met deur naar achtertuin. Keuken, ca. 14 m2, compleet met afzuigkap, gasfornuis en vaatwasmachine. De gehele parterre is afgewerkt met een hardhouten afzelia parketvloer. De pla- fondhoogte van de begane grond is ca. 3,00 m. 1e Verdieping: ruime overloop. 2 (twee) slaapkamers voorheen 3 (drie), resp. groot 4,00 x 5,50 m. en 3,25 x 3,30 m. Badkamer (wit betegeld) en ingericht met 2e toilet, wastafel, douche en ligbad. Riante berging ca. 2,00 x 2,20 m. 2e Verdieping: slaapkamer met deuren naar dakterrassen gesitueerd op Nabij het centrum gesitueerde hoekeengezinswoning met achtertuin op het westen en vrijstaande houten schuur. Deze hoekwoning is gebouwd in ca. 1906 op ca. 140 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 300 m3. Indeling: kleine entree aan de achterzijde van de woning. Toiletruimte voorzien van toilet. Doucheruimte. Ruime dichte woonkeuken voorzien van lichte keukenopstelling en deur met trap naar de 1e verdieping. Royale doorzonwoonkamer voorzien van een nis en houten kozijnen met dubbel glas. De achtertuin is gesitueerd op het westen en voorzien van een grote houten schuur. 1e Verdieping: grote open zolder voorzien van enkele vaste kasten, dakkapel en 2 (twee) Velux dakramen. Deze ruimte heeft de mogelijkheid voor het creëren van meerdere slaap-/studeer-/werkkamers. Bijzonderheden: deze woning is grotendeels voorzien van dubbel glas. De woning dient grotendeels gerenoveerd te wor den. Aanvaarding in overleg. Een op een schitterende locatie in de Zuidplas gelegen vrijstaande bungalow met grote garage/berging en diepe fraai aangelegde achter tuin op het noordwesten. Deze goed onderhouden woning is gebouwd in ca. 1991 op ca. 464 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 450 m3. Indeling: ruime entree, meterkast en hal. Toilet met fontein. Studeerkamer met vaste kast en wasmachine aansluiting. Tot plafond betegelde badkamer voorzien van ligbad, wastafelmeubel, vloerver warming, designradiator en thermostaatkranen. Oudersiaapkamer, oppervlakte ca. 16 m2 voorzien van vaste kastenwand. Tuingerichte living voorzien van plavuizen vloer, open haard en schuifpui naar de fraaie achtertuin met vijverpartij en zonneterras. Ruime dichte keuken, oppervlakte ca. 15 m2, met lichte in L-vorm opgestelde keukeninrich- ting met diverse inbouwapparatuur, Nefit H.R. c.v.-combiketel (ca. 2000). Garage/berging voorzien van met elektrische roldeur en verwar ming. Bijzonderheden: zoekt u een woning op een mooie en rustige locatie met een slaapgele genheid op de begane grond, dan is een bezichtiging zeker de moei te waard. De woning is gesitueerd nabij winkels, scholen en open baar vervoer. De woning is voor zien van hardhouten kozijnen met dubbel glas, dak-, vloer- en muur- isolatie. Aanvaarding In overleg. Vraagprijs Deze goed onderhouden, op de 1 e verdieping uitgebouwde hoekeenge zinswoning (tevens geschikt voor senioren of bewoners met een handi cap) is gelegen in een vriendelijke, moderne woonomgeving direct nabij een uitstekend aangelegd wandelpark en winkels. De mooi vormgegeven hoekwoning is gebouwd in 1996 op 145 m2 eigen grond en heeft een inh. van 360 m3. Ind.: entree/hal met meterkast. Woonkamer met schitte rende vide, trapkast en parketvloer. Betegelde crèmekleurige toiletruimte met toilet en fonteintje. Lichte badkamer, tot plafond betegeld, met ligbad en wastafelmeubel met marmeren blad. Ruime eetkeuken (voorm. slaap kamer) met rechte keukenopst. met r.v.s. wasemkap, dubbele spoelbak, keramische kookplaat, wasm. aansl. en deur naar de tuin. De beg. gr. is grotendeels v.v. spachtelputzwanden. Diepe, fraai aangelegde achtertuin met grote stenen berging en achterom. 1e Verd.: ruime overt, met spach telputzwanden. C.v.-kast met c.v.-combiketel (1996). Lichte doucheruim te, tot plafond betegeld, met dou che, design wastafel en toilet. 2 (twee) slaapkamers, beide rriet toe gang tot de royale lichte 3e slaap kamer (voorm. dakterras). Bijz.: de woning is v.v. hardhouten kozijnen, dubbel glas, muur-, vloer- en dak isolatie. Voldoende parkeervoorzie ningen. GlW-garantie. Door de inrichting, indeling en mogelijkhe den is deze hoekwoning multifunc tioneel te noemen. Aanv. i.o. Vraagprijs de pater NVM Bijzonder fraai en goed onderhouden karakteristieke villa gelegen aan één van Boskoops mooiste lanen. De woning is voorzien van een achtertuin gelegen op het westen en parkefergelegenheid op eigen ter rein. Indeling: vestibule. Hal met toilet en kelder. Keuken met nette witte inrichting met complete inbouwapparatuur, een natuurstenen aanrecht en dito vloer. Vanuit de keuken is het onderheide terras bereikbaar. Riante woonkamer (11,50 x 4,00 m.) en suite met in de voorkamer een openhaard, erkerkozijn en 2 (twee) vaste kasten. In de achterkamer staat gesitueerd een schouw met kachel en 2 (twee) vaste kasten. Serre met dubbele deuren naar achtertuin en terras op het westen. 1e Verdieping: ruime overloop met toilet. 4 (vier) slaapkamers, resp. 3,60 x 3,70, 3,60 x 2,20, 3,00 x 3,00 en 3,00 x 2,00 m., waarvan de oudersiaapkamer is voorzien van dubbele deuren naar balkon. Aangrenzend aan de oudersiaap kamer is de badkamer. Deze is uitgerust met een hoekbad, dou che en wastafel. 2e Verdieping: ruime zolder met veel bergruimte en een extra slaapkamer. Bijzonderheden: grondoppervlak- te ca. 310 m2. Inhoud ca. 550 m3. Houten berging in achtertuin. Aanvaarding in overleg. Riante multifunctionele eengezinswoning (voormalige drive-in woning) met 5 (vijf) slaapkamers, een achtertuin en een parkeerplaats op eigen terrein. De goed onderhouden ruime eengezinswoning is gebouwd in ca. 1969 op ca. 126 m2 eigen grond en biedt een inhoud van ca. 500 m3. Indeling: begane grond, entree afgewerkt met lichte plavuizen vloer. Toilet met fontein. Bergkast. Slaapkamer met deur naar tuin. Inpandige berging/bijkeuken met aansluiting wasapparatuur en deur naar tuin. De voormalige garage is ingedeeld met computerkamer en slaapkamer (eventueel ook te gebruiken als kantoor-/praktijkruimte). 1e Verdieping: fraaie spiltrap. Royale woonkamer, opp. ca. 40 m2, en deur naar balkon op het zuiden. Woonkeuken met een in L-vorm opge stelde inrichting compleet met diverse inbouwapparatuur en c.v.-kast met c.v.-combiketel. 2e Verdieping: fraaie spiltrap. Overloop. 3 (drie) slaapkamers waarvan 2 (twee) voorzien van bergkasten. Licht betegel de badkamer compleet ingericht met wastafelmeubel, ligbad, separate douche en 2e toilet. De houten berging staat in de achter tuin. Bijzonderheden: grotendeels nieuwe hardhouten kozijnen voor zien van dubbel glas. De dakbe dekking is in ca. 2000 vernieuwd. Aanvaarding in overleg. ruimte en dus uitstekend geschikt te maken voor een atelier of hobby- ruimte. Doordat dit fraaie landhuis gebouwd is op ruim 2.000 m2 eigen I grond is er void, parkeergelegenheid op eigen terrein en heeft u ook de I beschikking over een carport met I ruimte voor twee auto's. De rietge- dekte en geïsoleerde kappen van het I woonhuisgedeelte en het gastenver- blijf zijn in mei 2000/2001 gekamd en gecontroleerd. Aanv. in overleg. Vraagprijs Zeer charmant, rietgedekt landhuis met vrijstaand gastenverblijf, gelegen op een fraaie locatie grenzend aan het buitengebied van de gemeente Boskoop. Het landhuis heeft een inhoud van 590 m2, is in 1980 gebouwd en in 1995/1996 met smaak geheel verbouwd. Ind. woonhuis: fraaie hal. Kelderkast. Luxe toiletruimte met fontein. Vanuit de woonk. heeft u toegang tot de riante eetkeuken (Siematic) (1995) met o.a. roestvrijstalen afzuigkap en uitgebreide inb.app. De benedenverd. is ged. v.v. lichte, eikenhouten vloerdelen en ged. v.v. een plavuizen vloer. 1e Verd.: overloop. Luxe badk. (1996) met inloopdouche, ligbad, toilet en badmeubel. Twee grote slaapk. (v.h. drie) met grenenhouten vloerdelen. Ind. gastenverblijf: d.m.v. een fraaie veranda bereikbaar. Entree. Woonk.. Compl. ingerichte keuken. Badk. met bad/douche, wastafel en toilet. Vanuit de woonk. is de (slaap)kamer te berei ken. 1e Verd.: ruime slaapzolder met vaste kastenwand. Dit uitstekend d.m.v. onder andere dubbel glas geïsoleerd gastenverblijf beschikt over een eigen c.v.-combiketel. De naastgelegen kas/schuur van ruim 120 m2 is ook binnendoor (via de bijkeuken) bereikbaar en is v.v. een keukenblok en toilet- Goed onderhouden eengezinswoning met vrij gelegen en fraai aange legde, ca. 10 meter diepe achtertuin gesitueerd op het zuiden. De woning is gelegen in een rustige straat met ruim voldoende parkeer gelegenheid en nabij winkels, openbaar vervoer en een groene dijk. Indeling: entree met meterkast en tot aan het plafond betegelde toilet ruimte. Tuingerichte woonkamer met vrij uitzicht. Open keuken met witte, in L-vorm opgestelde inrichting compleet met oven, gaskook plaat en afzuigkap. 1e Verdieping: 1, (één) slaapkamer aan de achter zijde en 1 (één) slaapkamer aan de voorzijde, waartussen de compleet vernieuwde badkamer is gesitueerd. De badkamer is recent gemoder niseerd en betegeld tot aan het plafond en ingericht met een stoom- /douchecabine, wastafelmeubel en wasmachineaansluiting. 2e Verdie ping: riante slaapkamer met deur naar het op het zuiden gelegen bal kon. Stookruimte met c.v.-combi ketel (bouwjaar ca. 1994). Diverse bergruimte achter knieschotten en kleine bergvliering. Bijzonder heden: grondoppervlakte ca. 113 m2. Inhoud ca. 300 m3. Vernieuw de hardhouten kozijnen met gedeeltelijk dubbel glas. Stenen berging met elektra. Bouwjaar ca. 1958. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 155.000,- k.k. Vraagprijs 298.000,- k.k. Vraagprijs 329.000,- k.k. Vraagprijs Boskoop Zijde 142 Werumeus Buninglaan 56 Waddinxveen Sterrenlaan 128 Waddinxveen Eikenlaan 29 Hazerswoude-Dorp Prins Bernhardlaan 77 Gezellig en goed onderhouden eengezinswoning met patio en dakter ras op het zuiden. De woning is gelegen nabij openbaar vervoer en winkels. Indeling: entree. Riante woonkamer van ca. 7,35 m. x gedeel telijk 3,75 m. en gedeeltelijk 4,80 m.. De woonkamer is voorzien van een houten vloer, originele schouw en trapkast. Eetkeuken ca. 3,15 m. x 2,85 m. met L-vormige inrichting. Bijkeuken met deur naar patio en toilet. 1e Verdieping: overloop met opstelplaats HR c.v.-combiketel (2002). 2 (twee) slaapkamers, resp. groot 8,75 m2 en 12,5 m2, waarvan de oudersiaapkamer (gesitueerd aan de achterzijde) voorzien is van een deur naar het dakterras. De badkamer ingericht met douche, lig bad en 2e toilet. Bijzonderheden: bouwjaar ca. 1917. Grondopp. ca. 66 m2 Inhoud ca 250 m3. Dubbel Schilderachtig, halfvrijstaand woonhuis, gelegen op een mooie, rusti ge locatie met schitterend vrij uitzicht aan de voor- en achterzijde. Indeling: hal met witte marmeren vloer. Toilet. U-vormige woonkamer met een open keuken, totale opp. 71,5 m2. De woonkamer is afge werkt met een oude grenen plankenvloer. De achterzijde van het huis is voorzien van openslaande deuren naar de grote verzorgde achter tuin. De achtertuin is voorzien van een gazon, een terras, een kinder- speelhuis en een houten berging. 1e Verdieping: 1 (één) royale slaap kamer met balkon. Badkamer met ligbad en wastafelmeubel. 2 (twee) slaapkamers. 2e Verdieping: de zolder is bereikbaar met een vaste trap, Opstelplaats van de gasgestookte c.v.-combiketel (huur) met een op zonne-energie te verwarmen boiler. Hier is de mogelijkheid om een extra kamer te realiseren. Bijzonderheden: grondopp. 265 m2. De woning biedt een inhoud van 490 m3 en heeft een woon- opp. van ±147 m2. Bouwjaar 1997. 2 (twee) parkeerplaatsen op het voorterrein. Aanvaarding in overleg 1 e kwartaal 2005). Goed onderhouden 3 (drie)-kamerappartement (voorheen 4 (vier)) met berging in het onderhuis en ruim balkon op het westen. Indeling: entree, hal met vaste kast en meterkast. Lichte woonkamer voorzien van dubbel glas, spachtelputz wanden en laminaat vloer. Woonkeuken met een lichte in L-vorm opgestelde keukeninrichting (bouwjaar 1996), compleet met gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koel-/vriescombi- natie, oven en aansluiting wasmachine en droger. Betegelde toilet ruimte met closet en fontein. Licht betegelde badkamer met douche ruimte en wastafel. 1 (één) slaapkamer aan voorzijde, groot ca. 3,10 x 3,50 m., voorzien van vaste kasten. 1 (één) ruime slaapkamer aan achterzijde (voorheen 2 (twee)), groot ca. 14 m2. en deur naar het bal kon gesitueerd op het westen. Bijzonderheden: het appartement is grotendeels voorzien van dub- bel glas. Servicekosten ca. I 175,— per maand, inclusief ca. 42,— voorschot stookkosten. ,f Bouwjaar ca. 1969. Inhoud ca. 250 m3. Woonopper-vlakte ca. 85 m2. Aanvaarding in overleg. Royale uitgebouwde eengezinswoning met schitterend vrij uitzicht over polderlandschap en gesitueerd aan brede vaarsloot welke in ver binding staat met de ‘Oude Rijn’. Indeling: entree, toilet met fontein. Open keuken met L-vormlge inrichting compleet met diverse moderne inbouwapparatuur. Royale uitgebouwde tuingerichte woonkamer met schuifpui, open haard, plavuizen vloer en trapkast. Aangebouwde werkkamer. 1e Verdieping: overloop. 2 (twee) slaapkamers (voorheen 3 (drie)), waarvan 1 (één) slaapkamer is voorzien van deur naar balkon. Badkamer tot aan plafond betegeld met toilet, wastafel, ligbad en separate douche. 2e Verdieping: bereikbaar met vaste trap. Hier is een dakopbouw geplaatst waardoor er 2 (twee) slaapkamers zijn gecre ëerd. Aparte wasruimte, hier staat opgesteld c.v.-combiketel en aansluiting wasmachine. 3e Verdieping: bergvliering. Bijzon derheden: bouwjaar ca. 1985. Inhoud ca. 400 m3. Grondopp. ca. 130 m2. Muur-, vloer-, en dakiso latie. Gedeeltelijk dubbel glas. Parkeerplaats op eigen terrein. Aanvaarding in overleg. Stookruimte met c.v.-ketel en mechanische ventilatie. Berging ca. 1,50 x 2,40 m. Bijzonder heden: dak-, gevel-, vloeren glas isolatie. Bouwjaar 1998. Grond opp. ca. 143 m2. Inhoud ca. 425 m3. G.I.W. garantie. Aanvaarding in overleg.

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 10