Tenniszege Alexander van Rosendael niet in gevaar Biljartkampioenschap M'kapelle Duizendste lid J, o Tennisweekend Veteranen/Senioren Politie houdt vechtersbazen aan fPoonokker Rolling'90 scoort meerdere titels op Nederlands kampioenschap kunstrolschaatsen Stuivertje wisselen bij Zomerschaak Prijzenregen bij Reigersburgh s Slechte vangst voor HSW Record voor Niels Koetsier Uitslag de Sperwer RUIM1OOO KOSTUUMS OP VOORRAAD Indeling waterpoloteams 'iö Polovrouwen met Jong Oranje al?' Or .I Sff Door Bert Hertog «WW f5® Zin ill WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 21 WOENSDAG 7 JULI 2004 maar de Van Rosendaeltjes wer- vier volgen tevens de regiotrai- pioen van Nederland noemen. Danielle Hoogendoorn werd tels. Paardansen: a 1 j i Junioren: Iris Dijkema en Mark Bakkerle In het enkelspel heren 3 won Alexander van Rosendael eer der in toernooien in Moordrecht en bij De Woerd. In het toernooi In de finalepartij heren-enkel- spel 5 tegen Patrick Degenaar spelen. De strijd om de derde en vierde plaats ging tussen de twee spe lers die de meeste caramboles 6-1, DD 7 25+: Marjon Min nen/Ina Geertsen (Nieuwer- 1. Bernadina Scheffers/Jenny Beekhuizen (Nieuwerkerk). MOERKAPELLE - Van 2 tot en met 4 Juli werden in Zaandam Solodansen: Pupillen: Danique Veldmeijer le, Chelsie Rupke 2e, Nicky Boer 3e. Aspiranten: Elja kamp le Chan tal Hertog 2e. Junioren: Emily van 't Wout le, Claudia Jonker 2e, Iris Dijkema 3e, Lizzy Quick 4e WADDINXVEEN - Ronde 3 en 4 stonden op de tweede speel avond op het programma bij het Zomerschaaktoemooi, dat voor één keer niet werd gespeeld in de vertrouwde omgeving van Het MARKT 32 GOUDA 0182-512509 (NAAST DE ZALM) Tijdens de parade die wederom werd aangevoerd door Aletta van der Breggen en Nicolette de Wit werden er zo'n twintig kam pioenen gehuldigd. Daarvan WADDINXVEEN - Op zater dag 31 juli start wederom voor de dertiende maal het bekende ontspannen senioren weekend met een vervolg op zondag 1 augustus. Het toernooi is popu lair in de hele regio en staat open voor dames en heren en is opgedeeld in damesdubbel, he rendubbel en gemengd dubbel A en B. Het toernooi wordt ge organiseerd door de tennisver eniging 'Waddinxveen' op het WADDINXVEEN - Tennisvere- ning Be Fair huldigde vrijdag niet één, maar twee leden als 'duizendste lid'. De twee vrien dinnen Laura Timmermans en Miriam Poldner hadden elkaar opgegeven bij de Waddinx- het heren-enkelspel categorie 6. Volgende week is Alexander van Rosendael, die kort geleden overging van klas 3 naar 4 van tennispark 'de Woerd'. Om en kele voorbeelden te noemen; oom Klaas van 76 speelt met zijn neef van 46 jaar, terwijl tan te Pauline met haar zus Chateri- ne (beiden ruim 50 jaar) gaat spelen. Hoewel geen levens partners vinden Nicole en Nico elkaar heel gezellig in het ge mend dubbel. Informatie en re serveringen zijn nog mogelijk bij Henk Weering tel. 618493 of Ton van Ginkel tel 616117. ZEVENHUIZEN - De politie hield op zondag 4 juli rond 04.10 uur in een uitgaansgelegenheid aan de Zuidplasweg twee man nen uit Gouderak en Waddinx veen aan. De twee, 19 en 16 jaar oud, gingen om nog onduidelijke reden met andere bezoekers op z'n optreden tegen Langerveld en V/d Starre. René Ordelmans schaarde zich deze avond ook on der de winnaars door van Jan Kraijesteijn en Wim Mulder te winnen. Dit gold ook voor Theo van Herk tegen Henk Stam en Theo Goor, Jan Evengroen tegen Ton Bronk en Henk van Erk en Edo Pouwelse tegen Ton Kuiper en Ed Singeling. Opvallend was het aantal remises dat er deze avond op de borden kwam. Slechts drie stuks geeft aan dat men zeer strijdlustig was deze avond. Deze kwamen voor reke ning van Harry Brinkhorst tegen Laurens Ellers, Wilbert Mounts tegen Barthold Jansen en Eduard Philipse tegen Erik Hennink. Wei nig roem is er vooralsnog te mel den voor Langerveld, Bronk, Dirk van Offeren en Frank Hordijk: Zij mochten het zoet der overwin ning nog niet proeven. Stand aan kop na 4 ronden: l.Erik Hennink. 2.Barthold Jansen. 3.W.Mourits. Donderdag 8 juli zal er weer in de vertrouwde zaal van het Zuid- honk worden gespeeld. Ronde 5 en 6 zullen dan op het program ma staan en wellicht de ranglijst weer flink op z'n kop zetten. Aan vang 20.00 uur. Toeschouwers zijn van harte welkom. Erik de winst pakken. Na deze 2 partijen was het de beurt aan Cor van Pelt (Zevenhuizen) en Marcel Drost. Marcel nam vanaf het begin een voorsprong en stond deze niet meer af. Op de andere tafel speelde René van Leeuwen tegen Douwe Mets (Benthuizen). Douwe had in de tussenronde alles gewonnen en was de torenhoge favoriet. He laas voor hem had hij dinsdag een off-day. Hij had geen schijn van kans tegen René, die zo wel heel makkelijk de finale haalde. combinatie. Pup.A :Nicky Boer 3e, 6e en 5e. Chelsie Rupke 6e, 7e en 7e. Dani que Veldmeijer 9e, 13e en 11e. Ju lia Sinnige 10e, 10e en 9e. Daph ne Stormbtoek 12e, 12e,en 12e. Aspiranten A: Elja Kamp figuren 5e, vrijtijden 5e combinatie 6e. Chantal Hertog lie, 11e,en 11e. Cadetten: Stefanie Hathie 7e, 7e en 7e. Maxime Disseldorp 8e, 9e en 8e, Valerie Krijgsman 9e, 8e en 9e, Lindsey Krijgsman 10e Junioren: Danielle Hoogendoorn 2e,le en le, Emily van 't Wout 4e. Sjoukje van haastert 5e. Mark bakker 2e (vrijtijden) Senioren: Sonja Kroep 6e, 7e en 6e. de vuist. Bij de vechtpartij liepen een 18-jarige Rotterdammer en een 17-jarige Gouwenaar vermoe delijk een gebroken neus op. Zij werden overgebracht naar het Groene Hartziekenhuis in Gouda. De verdachten zijn ingesloten. De politie stelt een onderzoek in. WADDINXVEEN - Bij het pols- stokverspringen in Linschoten verbeterde Niels Koetsier zijn persoonlijk record met liefst 43 centimeter. De 16-jarige Wad- dinxvener, die uitkomt in de ca tegorie jongens A, kwam in de derde omloop tot een mooie af stand van 13.33 meter. Zijn oude record stond op 12.90 meter. Winnaar in de groep jongens A werd Christiaan Spruit uit Snel- rewaard met een nieuw pr van 15,81 meter. WADDINXVEEN - De indeling van de waterpolocompetitie 2004- 2005 is bekend. De teams van Z&PC Van Uden-De Gouwe spe len allen een compleet program ma met 12 teams. Bij de hoofd klasse dames zal het twaalfde team (buiten mededinging) waar schijnlijk worden ingevuld door de meisjes van Jong Oranje 1. De indeling voor de dames hoofd klasse: ZWV-Nereus 1, Grando GZC Donk 1, De Ham 1, Lumio het Ravijn 1, ZVL1, Polar Bears 1, Brandenburg 1, SG Twente 1, Van Uden-De Gouwe 1, PSV 1 en OZ&PC 1, alsmede Jong Oranje 1. De indeling voor de dames le klasse: UZSC 1, Grando GZC Donk 2, Haerlem 1, Njord 1, Lu mio het Ravijn 2, ZPB H&L Pro ductions 1, Polar Bears 2, Bran denburg 2, Robben/Tomingroep 1, Van Uden-De Gouwe 2, PSV 2 en OZ&PC 2. De indeling voor de heren 2e klasse C: De Futen 1, Hoorn 1, Oceanus 1, Het Y 1, DAW Finenzo 1, KZC 1, De Vuur- sche 1, Wiekslag 1, Katwijk 1, Van Uden-De Gouwe 1, Sassenljeim 1 en De Dolfijn SPAX 1. kwartfinalewedstrijd speelden Johan v/d Krogt (Zoetermeer) en Gert-Jan de Vos tegen elkaar. In een hoogstaand duel trok Gert-Jan aan het korste eind en ging Johan door naar de halve fi nale. Op het andere biljart speel den gelijktijdig Kees de Knegt en Erik Winkster (Waddinxveen) te gen elkaar. Deze partij duurde iets langer, en dat kwam niet al leen omdat beide spelers meer caramboles moesten maken, maar kende wel een bloedstol lend spannend slot. Kees moest nog 1 car. en miste, waarop Erik de partij had moeten winnen, maar ook hij faalde. Tenslotte eindigde de partij in remise, maar omdat er een winnaar moest komen werd er een barra ge gespeeld. Pas in de tweede barrage kon MOERKAPELLE - Eind april is begonnen met de voorronde van Het Biljartkampioenschap van Moerkapelle. Er waren maar liefst 42 inschrijvingen uit heel de regio binnengekomen. Via een tussenronde werden de acht finalisten uiteindelijk bekend. De finaleavond werd afgelopen dinsdag gehouden. In de eerste veense tennisvereniging. Be Fair voorzitter Niek van Ter- mey besloot daarop om dan maar beide dames tot duizend ste lid te huldigen. Eigenlijk was de huldiging op zaterdag gepland, maar dan konden Na loting werd bekend dat Drost tegen Winkster moest en Van Leeuwen tegen V/d Krogt. Bei de partijen kenden een. span nend wedstrijdverloop maar uit eindelijk waren het Drost en Van Leeuwen die de finale zouden - organisatie dat zij een fantastisch georganiseerd kampioenschap hadden gespeeld en dat ze zeker volgend jaar weer mee zullen doen. Veel meer dan in andere jaren hadden de organisatoren in Ze venhuizen te maken met walk overs. Rob Poorter: „Het 21ste toernooi is goed verlopen. Al leen op zaterdagochtend zijn we pas om 12 uur begonnen omdat de banen door de regen blank stonden. Door de walk-overs, liefst 25 in totaal, heb- ZEVENHUIZEN - Aan het jaarlijkse open tennistoernooi van Zevenhuizen is deelgenomen door 186 tennissers en tennissters onder wie 76 van de organiserende tennisclub Zevenhuizen. Dat aantal lag beduidend onder het aantal dat in voorgaande ja ren op de zes banen in Zevenhuizen in actie kwam. Volgens Rob Poorter van de toernooicommissie, die verder bestond uit Angele Bakker, Karin vander Horst en Sandra van Rijn, was dat een gevolg van de televisie-uitzendingen van het EK-voetbal. WADDINXVEEN - Postduiven vereniging de Sperwer nam met 437 duiven deel aan een concours vanuit Duffel, afstand 104 km. Weersgesteldheid; krachtige z.w. wind. Aankomst eerste duif 14.17 uur, snelheid 1362 mpm. Uitslag: 1-3-4 Kees Hofman; 2-5-10 Joh.L. Bol. De Sperwer nam ook deel aan een concours vanuit Chateau- roux, afstand 619 km. Aankomst eerste duif 13.32 uur, snelheid 1576 mpm. Uitslag: 1-2-4-5-6-8 A. Zuidhonk. Vanwege een druk be- v/d Made; 3-10 C.A. Bode. zocht personeelsfeest van De Goudse Waarden werd er uitge weken naar de bar-ruimte van Sporthal De Duikelaar. Ondanks deze éénmalige verhuizing wer den er 34 schakers ingedeeld in ronde 3 en 4. De trotse lijstaan voerder Henk Jan Evengroen kon de goede start van de vorige week niet voortzetten. In ronde 3 moest hij het afleggen tegen Erik Hen- nink en in ronde 4 was Ab Scheel hem de baas. Stefan v/d Zalm, ook één van de jongelingen, be gon het toernooi voorbeeldig. Na vorige week afwezig te zijn ge weest mocht hij achtereenvolgens Jaap v/d Heiden in ronde 3 en Jan Muit in ronde 4 een draai om de oren geven. Harfie Brinkhorst moet na een lange tijd zonder schaken weer even warm draai en. Na een remise tegen Laurens Ellers in ronde 3 was in ronde 4 Jan Kraijesteijn hem de baas. Al bert Prins deed goede zaken deze avond en scoorde de volle hon derd procent. Dit dankte hij aan waren er dit jaar maar liefst zes van Reigersburgh. De volgende amazones die uitkwamen voor Reigersburgh mochten te paard of pony hun kampioenslint met bijbehorende beker ophalen: In de klasse pony's B springen Sandra Heijmans met haar pony Z. Scarlatti. In de klasse pony's L springen Kian van Santvoort met Melle. In de klasse pony's B dressuur Daphne Meeuwissen met Montana. In de klasse po ny's M2 dressuur Brenda van der Sluis met Victor. In de klasse pony's Z2 dressuur Natasja Ver- bree met Mistral. In de klasse paarden LI dressuur Maloes Kuyper met Renaissance. Aansluitend volgde traditioneel een ereronde door de kersverse kampioenen. De organiserende verenigingen en kring 4 het Groene Hart kun nen wederom terugkijken op een geslaagde dag. moesten maken. Johan v/d Krogt, goed voor 110 car., had echter de pech dat hij zijn slecht ste partij van het hele kampioen schap speelde, terwijl Erik Wink ster, 150 car., toevallig zijn beste wedstrijd speelde. Na dertien beurten ging zo de winst naar Erik. In de finale werd ook al snel dui delijk dat Marcel Drost niet bij machte was om René van Leeu wen van de winst te houden. Na 18 beurten werden de keuen uit elkaar geschroefd en tijdens de prijsuitreiking kreeg René de wisselbokaal overhandigd. Ook voor de nummers twee en drie was er een beker. Terwijl alle fi nalisten ook nog een huishoude lijk kado mochten uitkiezen. Al le finalisten verzekerden de WADDINXVEEN - Manege Rei gersburgh was afgelopen zater dag voor de vierde keer het ter rein van de kringkampioenschappen dres- suur en springen. De weerprofe- ten hadden een dag met veel re gen voorspeld. Gelukkig bleef dit beperkt tot een enkele bui in de ochtend. De enige regen die er 's middags viel was de prij zenregen tijdens de parade waarin de kringkampioenen werden gehuldigd. Van 8.00 uur 's ochtends tot 16.30 uur 's mid dags streden meer dan vierhon derd combinaties in alle ver schillende dressuur- en springrubrieken om een felbe geerd kampioenslint. Laura en Miriam niet aanwezig zijn omdat ze vakken vullen bij de Hoogvliet en de Albert Hein. Tegelijkertijd werd ook de klok onthult die de vereni ging van sponsor Spruitenburg heeft gekregen. Het was een spannend kam pioenschap waar Marielle Dijk-' huizen weer de senioren Titel vrijtijden en combinatie binnen haalde. De figuur titel ging dit jaar echter naar senioren debu tant Diana van der Doelen. WADDINXVEEN - De twaalfde plaats in de hoofdklasse van de waterpolovrouwen voor de niéuwe competitie zal waar schijnlijk worden ingenomen door de meisjes,van Jong Oranje 1. Dit team zal buiten mededin ging meespelen. Dit vanwege het samengaan van LZ'86 en het gepromoveerde De Zijl/LGB-Vi- vax onder de naam ZVL. Eerder was bekend dat de hoofdklasse bestaat uit ZWV-Nereus, Grando GZC DONK, De Ham, Lumio Het Ravijn, ZVL, Polar Bears, Brandenburg, SG Twente, Van Uden-De Gouwe, PSV en OZPC. Het tweede vrouwenteam van Dé Gouwe speelt in de eerste klasse met UZSC, GZC DONK 2, Haerlem, Njord, Het Ravijn 2, ZPB, Polar Bears 2, Brandenburg 2, De Robben, PSV 2 en OZPC 2. De indeling van mannen van De Gouwe was al eerder bekend. in de Oude Rijn ten westen van j Koudekerk. 13 deelnemers trot seerden de vele regen, maar in- Na het toernooi van De Woerd (Waddinxveen) en Moordrecht zegevierde Aleanxander van Ro sendael van Be Fair ook in het herenkelspel 5 in Zevenhuizen. (Foto: Liesbeth van der Vis) I De twee vriendinnen Laura en Miriam werden vrijdag beiden gehuldigd tot duizendste lid van tennisvereniging Be Fair. dan ik. Ik maakte teveel fouten. Overige uitslagen: HD 5: Patrick Ik had nooit eerder tegen hem Degenaar/Ron de Graafg (Dek- getennist. In de laatste set speel- ker-Rokkeveen)-Martin Huis de ik iets aanvallender waar- man-Peter Braaksma (Schie- door hij in de problemen broek) 6-3, 3-6, 6-3, HE 6: Jeno kwam". Cheung (Z'67)-Karel van de Bos (Plaswijck) 6-7, 6-4, 5-7, DE 6: Soms is tennissucces eerder Marjanne van Iwaarden-Ferbra- haalbaar dan verwacht. Robert Boeve en Marijn Verhoef, twee voetballers van Nieuwerkerk, dat in de nacompetitie de pro motie naar de eerste klasse nipt miste, begonnen als tennissers van ben we het pro gramma wat moe- ten aanpassen. Toch hebben we alles op schema kunnen afwerken". Enkele spelers vermoedden dat de walk-overs het gevolg zijn van het nieuwe dynamische speelsterkte systeem van de KNLTB. Spelers kunnen nu op internet de resultaten zien van hun tegenstander. „Als deze te sterk wordt geacht, wordt een blessure voorgewend", vertelde Angele Bakker. Deze wedstrijdinstelling speel; de in de kaart van Patrick Dege naar van Dekker-Rokkeveen uit Zoetermeer. Via een bye en een walk-over bereikte Degenaar WADDINXVEEN - Hengelsport- vèreniging Waddinxveen (HSW) de Nederlands kampioenschap- viste zaterdag de zesde wed- pen Kunstrolschaatsen verreden, strijd voor de zomercompetitie Rolling'90 stond met achttien- deelnemers aan de start. Meer dere titels werden binnen ge haald de volgende deelnemers casseerden de slechtste vangst mogen zich een jaar lang Kam- tot nu toe in dit seizoen, een ge zamenlijk vangstgewicht van 17 kilo. De uitslag was als volgt: 1. Frans van Steenderen 2.740 gr, 2. tweede met figuren, maar eerste Herman Kraan 2.690 gr, 3. Rinus met vrijtijden en in de combina- Reichard 2.660 gr, 4. Hennie de tie dus Junior kampioen kun- KWaadsteniet 2.570 gr, 5. Martin strolschaatsen. Emily van 't van Leeuwen 1.880 gr. Met nog 4 Wout werd Kampioene Solodan- wedstrijden te gaan is de stand sen Junioren, Iris Dijkema be- aan kop: 1. Rinus Reichard haalde samen met partner Mark 44.980 gr, 2. Martin van Leeuwen Bakker de titel in het Paardansen 29.340 gr, 3. Herman Kraan bij de Junioren. Aspiranten solo 27.260 gr, 4. John van Elswijk dansen had Elja Kamp als Kam- 24.730 gr, 5. Aat van Leeuwen pioene, bij de pupillen solodan- 21.800 gr. sers haalde Danique Veldmeijer In de zomeravondcompetitie de titel binnen. Oftewel zes ti- wèrd - eveneens in de Oude Rijn - iets beter gevangen. De uitslag van de vijfde wedstrijd was: 1. De andere uitslagen zijn: De be- Frans van Steenderen 4.700 gr, 2. schreven plaatsingscijfers zijn Jan Verhoef 3.350 gr, 3. Erwin voor Figuren, vrijtijden en de Keizer 2.960 gr. Het blijft tot de zesde en laatste wedstrijd span nend aan de kop: 1. Frans van Steenderen 11.970 gr, 2. Henk den Haan 11.320 gr, 3. Jan Ver hoef 11.110 gr. wel heel gemakkelijke de finale waarin hij met 4-6, 6-1 en 1-6 werd verslagen door de jonge Waddinxvener Alexander van Rosendael. De tennisser van Be Fair bereikte de finale door de als tweede geplaatste Flip Jan sen met 6-2, 6-3 uit te schakelen. Alexander van Rosendael (15) is een telg uit het echte Wad- dinxveense tennisfa- rnilie. Ook zijn ou- X J dere broer Philippe x (V /<16) en zijn zusjes Julia’ (13) en Sophie (7) doen aan tennis toernooien mee. Sophie van Rosendael won kort tevoren het door wethouder Martien Zijder- Ditters/Nienke van Eist (TZ) 6- bekende Kikkerjeugdtoernooi het Coornhert gymnasium in- ning in Boskoop, alleen Sophie hand. 3, 6-4, HD 7 25+: Wouter en Pie- in Nieuwerkerk aan den IJssel In het enkelspel heren 3 won Gouda, van de partij in het toer- volgt de bondstraining. In het ter Engelen (TZ)-Frits in haar leeftijdsgroep. Met Julia Alexandervan Rosendael eer- nooi in Boskoop. Hij is lid van toernooi in Zevenhuizen ont- In de week van 2 tot en met 8 Visser/Reggy Lobry (Dekker- bereikte Alexander enkele we- der in toernooien in Moordrecht twee clubs, Be Fair en TV Wad- brak Philippe door blessure. augustus wordt op de tennisba- Rokkeveen) 3-6, 6-0, 6-3, HD 8 ken terug de finale van het Be en bij De Woerd. In het toernooi dinxveen, en traint onder lei- In de finalepartij heren-enkel- nen in Zevenhuizen het open 25+in poulevorm: 1. Mart van Fairtoemooi in de categorie 5, van Be Fair werd hij in de eerste ding van Frank van den Berg, spel 5 tegen Patrick Degenaar jeugdtoemooi in de categorieën Leeuwen/Wil Alkemade (Ad ronde geklopt door Michiel Ver- Daarnaast krijgt hij ook les van moest Alexander van Rosendael t/m 8 jaar, 10 jaar, 12 jaar en 14 Astra), DD 8 25+ in poulevorm: den toen verrassend verslagen waal. Bij het Rotterdamse Oase Ernst Slegtenhorst. Drie van de alleen de tweede set met 6-1 af- jaar gehouden. De inschrijfter- door Titia Blom en Amoud de zegevierde Van Rosendael in vier volgen tevens de regiotrai- staan. „Hij speelde toen beter mijn sluit op 17 juli. Lange van Be Fair. Daarna was er wel winst in de mixed-toer- nooien in Moordrecht en De Woerd (Waddinxveen) che (TZ)-Parilla van Blitterswijk (Slagwaardig) 6-1, 6-2, DD 6 in poulevorm: 1. Laura Brouwer/Irene Brouwer-Mos- terd (TV Waddinxveen), GD 6: Anja Tepper/Henk Huisman Zevensprong enkele weken (Love'70, Moerkapelle)-Astrid terug met wedstrijdtennis in de Boersma-Poot/Camiel Hack categorie 6. Zij wonnen meteen (TZ) 6-1, 4-6, 3-6, HE 7: Jeno het toernooi van Plaswijck en Cheung (Z'67)-Mark van den ook in Zevenhuizen gingen Ro- Bosch (TZ) 6-1, 6-7, 6-7, HE 7 bert Boeve, zoon van de vroege- 25+: Ronald Beukers (TZ)-Frits re Moerkapelse zaterdagvoet- Teusink (TZ) 6-2, 7-6, GD 7 25+: baller Kees Boeve, en Marijn Marja van der Doef-Dekker-Rob Verhoef voor de eerste plaats. Clerc (Seghwaert)-Gre Gouwe- Het koppel Jan Hendrik Toren- loos/Jan van Leeuwen (TZ) 6-1, vlied/Ron Bionda van Triomf werd met 2-6,6-4,6-0 verslagen. De prijzen werden uitgereikt kerk)-Anne-Marie door wethouder Martien Zijder- het Coornhert gymnasium in- ning in Boskoop, alleen Sophie hand. Gouda, van de partij in het toer- volgt de bondstraining. In het nooi in Boskoop. Hij is lid van toernooi in Zevenhuizen ont- twee clubs, Be Fair en TV Wad- brak Philippe door blessure, dinxveen, en traint onder lei- van Frank van den Berg, van

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 21