Sandd A,E Postbezorgers Waddinxveen T erf eet J1 0800 - 726 33 28 ihè 4'1 HAIRMAXX Vernieuwde en uitgebreide Sligro-vestiging in Gouda FlCHENBouw< 11 1 11 zoekt in VERBouw Fa.J y1 (g) (06) 294 671 10 voor bedrijven en particulieren NIEUWbouw MNbouw Chauffeur m/v Administratief medewerker m/v Actie: Gezocht Welkom bij -Tifflillff— GOUDA DE FIETSENSTAL verkoop van jonge gebruikte dames-, heren- en kinder-merkfietsen. DYMoÖJeSaANAGER 150 4^4 GROENE HART SERVICE ouw dm/ van r Advertorial M ml 4 -dr Linnaeusweg 74 te Boskoop Kapsters gevraagd Vraagprijs 137.500,- k.k. Tevens zijn wij op zoek naar een: f- AANGEBODEN AANGEBODEN 06 - 514 332 85 1 4 0 €36®’ex. BTW MEER DAN 100 FIETSEN IN VOORRAAD BOEKEN HANDVAARDIGHEID [Bel gratis0800-4440000^ Als parttime postbezorger bieden wij u een aantrekkelijke stuksvergoeding. Bent u dinsdag en/of vrijdag beschikbaar, neem dan telefonisch contact op met Sandd via opruimers in de bouw hulpbouwvakkers oppermannen slopers groenvoorzieners grondwerkers kwekerij medewerkers Afgevallen voor de zomer? BEN JIJ TOE AAN EEN NIEUWE UITDAGING? GOUDA - Na een intensieve verbouwing, die vier maanden heeft geduurd, is de Sligro-vestiging Gouda aan de Burgemeester van Reenensingel 109 op 30 juli j.l. met stille trom heropend. Een pak van het hart van vestigingsmanager Jos de Jong, want vier maanden in het bouwstof bijten is geen pretje. En zeker niet als het gaat om de verbouwing van een pand waar je als jonge, zelfstandige ondernemer ooit aan je carrière begon. Jos is heel gelukkig met de stap die hij in 2002 waagde door het familiebedrijf De Jong Zoetwarengroothandel te verkopen aan Sligro. De Veghelse totaalgroothandel voor horeca en grootver bruikers wilde al jaren een vestiging in Gouda en dan het liefst door middel van een overname. Jos de Jong vertelt over ‘zijn’ Sligro-vestiging. Huwelijksaanzoeken Jos de Jong vervolgt zijn ver haal: “Dat moment van overna me kwam eerder dan wij had den verwacht toen wij 12 jaar geleden na het overlijden van mijn vader de zaak noodge dwongen moesten voortzetten. Omdat wij toen al een grote zoetwarenklant waren bij Sligro kwamen we uiteraard nogal eens in contact met het hoofd kantoor in Veghel, van waaruit met enige regelmaat een huwe lijksaanzoek naar ons werd geventileerd. In 1995 zijn de Hoogste prijs voor al uw eiken en klas sieke meubels en bankstellen Groot wijnassortiment Eveneens schitterend en verras send ruim is het scala aan wij nen, gedistilleerd en overige spiritualiën. In dat verband mag niet onvermeld blijven dat Sligro zich de laatste tien jaren het imago heeft verworven van de snelst groeiende wijnimpor teur van ons land en qua volume op dit moment waarschijnlijk tot de top 3 behoort. Daarmee heeft het concern klip en klaar bewezen dat puike wijnen niet perse duur hoeven te zijn. I I I I I I Openingstijden: ma t/m vr 08:30 - 17:00 uur do koopavond tot 21:00 uur za van 9:00 - 13:00 uur Verkoop: Makelaardij De Huizenbeurs, tel: (0172)210747 O o z u Takel en Berging ARIE VAN EIJK Chauffeur met technisch inzicht (rijbewijs B en E) Commercieel administratief medewerker Sligro Gouda Burg, van Reenensingel 109 2803 PA Gouda (0182) 69 60 00 www.sligro.nl al O B. Pouw Boy, tel. (0641) 249 985 MET U kunt ook reageren via www.sandd.nl Aanmeldingen uit andere plaatsen zijn ook welkom. 13 september officiële opening Op maandagavond 13 septem- ber wordt Sligro Gouda voor genodigden officieel geopend. En dan nog even dit: Al enige jaren ontvangen nieuwe klanten gratis een drukknop thermoskan van het Sligro koffie- en thee huismerk Alex Meijer. Om een Sligro klantenpas te verkrijgen moet men wel een uittreksel Kamer van Koophandel en een paspoort van de gemachtigde meebrengen. Sligro Gouda is omgebouwd tot een volwaardige en eigentijdse horecagroothandel voor profes sionals en heeft in de eerste week van augustus al veel nieu we klanten mogen begroeten. Ook u bent harte welkom bij Sligro Gouda! OPSLAGRUIMTE I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I OPLEIDINGS CENTRUM TYPEVAARDIGHEID for KIDS Geen kassafiles Het totale assortiment DKW (Droge Kruideniers Waren) omvat alle denkbare artikelen. De afdeling non food is dan wel niet zo gigantisch groot, maar de meest belangrijke artikelen zijn ruim voldoende aanwezig. I Kruiswijk Groene Hart Service zoekt voor diverse projecten in de regio Zuid-Holland Montage medewerker (bouw) j| itwiï I Vader pe Jong is in 1961 begonnen met een zoetwaren groothandel. Jos de Jong vertelt erover in “Het rustpunt”, de kof- fie-corner van de prachtig ver bouwde Goudse Sligro-vesti ging: “Eind jaren tachtig klopte de directie van Sligro aan bij mijn vader met de vraag of hij zijn bedrijf wilde verkopen aan Sligro. Mijn vader had inmiddels filialen in Leiden, Schiedam en Breda, maar wilde de zaak niet verkopen, omdat mijn broer en ik in de toekomst de zaak wilden overnemen”. SPOEDCURSUS 24 lessen inclusief CBR-EXAMEN voor slechts 875,- MULTI-OFFICE GOUDA 3.500 m2 food en non food Jos de Jong is - zoals gezegd - zichtbaar in zijn nopjes met de verbouwing en uitbreiding. Hier aan de Burgemeester van Reenensingel liggen zijn roots. Hij vindt het geen probleem, dat voor de uitbreiding het ouder lijk huis onder de sloophamer moest. Meer verkoopruimte en parkeerplaatsen betekent meer omzet en daar gaat het om. Overigens zijn er twee gratis parkeerplaatsen: één aan de voorkant (Burgemeester van Reenensingel en één aan de zij kant (ingang achterzijde Antwerpseweg). Het pand zelf is ruim 3.500 m2 groot en her bergt tienduizenden artikelen in de food- en non food sfeer. Een zeer uitgebreid koeling en diep vriesassortiment trekt aan het En dan hebben we het nog niet gehad over de - hoe kan het anders met Jos de Jong aan het roer - grote sortering zoetwaren. Jos de Jong, die als een goed huisvader over zijn zaak waakt. Niet te beroerd om even bij de kassa bij te springen als er een file dreigt te ontstaan. “Daar heb ik zelf ook een hekel aan. Ik kan gerust een uur door een zaak als deze rondsnuffelen, maar als ik mijn karretje vol heb wil ik ook zo snel mogelijk wegwezen", vertelt hij als hij na een korte onderbreking van het gesprek terugkomt van een der kassa’s. Centraal in Boskoop gelegen 3-kamer hoekap- partement met berging in de onderbouw. Het appartement is geheel gemoderniseerd en ver keert in goede staat van onderhoud. Ind: entree, hal, toilet, 2 slaapkamers, douche ruimte en ruime woonkamer met open keuken. (06) 53 21 82 62 HAIR MAXX oog voorbij als we een ontdek kingsreis door de zaak maken. Daarbij is ons bijvoorbeeld de ‘collectie’ consumptie-ijs van Sannissimo niet ontgaan. Sannissimo, het huismerk van Sligro, dat jaarlijks hoog wordt gewaardeerd als er weer eens ijstesten worden uitgevoerd door de horecapers. vestigingen in Leiden en Schiedam overgedaan aan Sligro en in 2002 ook deze vestiging in Gouda ‘Part of the deal’ was overigens, dat ik vestigingsmanager zou worden in Gouda en dat is dus ook inge vuld. Mijn broer koos toch voor de zoetwaren en is - overigens behoorlijk succesvol - alleen verder gegaan in deze branche”. I I A '8 Nff 0182-633673 zie ook www.bouwgarant.nl 3 a ■V’t afwisselende baan. Tel. (01801 63 47 19 i d Vakmanschap in een vriendelijke sfeer In verhand met de uitbreiding van ons team vragen wij enthousiaste kapsters. Heb je zin om samen met ons de uitdaging aan te gaan? En heb je behoefte om jezelf optimaal te ontwikkelen? Bel ons dan direct! Voor meer informatie kunt u op bovenver melde dagen bellen: (0182) 63 34 36 Voor onze orthodontistenpraktijk te Wad dinxveen zoeken wij zo spoedig mogelijk een Perfect brengt weer lijn in uw kleding Snel, vakkundig en betrouwbaar. tekens zeer Bovendien I- Kerkweg Oost 285, Waddinxveen Tel. (0182) 63 12 46 www.perfectwaddinxveen.nl Ervaring en eigen vervoer is een pré! Wij bieden je afwisselend werk met een goed salaris, kilometervergoeding en een prettige werksfeer. Ben je bereid om flink aan te pakken? Neem snel contact op met Groene Hart Service. Informatie en sollicitatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevr. Smolders van Eijk, telefoon 0348-417551. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie, richten aan: Takel en Berging Arie van Eijk BV, Polanerzandweg 5, 3446 CC Woerden. Op onze hoofdvestiging in Woerden zijn wij ter versterking van ons team, met spoed op zoek naar een: Functie-eisen: stress bestendig; leeftijd vanaf 20 jaar; opleidingsniveau: MBO; goede geografische kennis van Nederland: goede kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift; LEUKE BANEN! Hoogstraat 23 2801 HG Gouda Tel: 0182 - 55 05 11 E-mail: gouda@timing.nl Internet www.timing.nl Sollicitaties met c.v. binnen 10 dagen aan: Mw. M. Verboom Chico Mendesstraat 8 3573 AT Utrecht Hairmaxx Boskoop/Alphen a/d Rijn Tel. (0172) 21 31 18 Na 19.00 uur 06 50271004 Vragen naar Ariena v/d Ploeg 24 uur per week (maan-, woens- en donder dag 8.00 - 12.30/13.00 -16.30 uur) Salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens NMT-normen. (TANDARTS)ASSISTENTE Een interne opleiding wordt geboden. In verband met een zieke werknemer van onze opdrachtgever zoeken wij voor tenminste 6 maanden een medewerker die beschikt over rijbewijs B/E. Je zult worden ingezet om diver se apparaten en materialen op bouwplaatsen te brengen en om te assisteren bij het opbou wen van steigers. Om voor deze functie in aan merking te komen moet je niet bang zijn om vies te worden, geen hoogtevrees hebben en ervaring hebben met het rijden in grote auto's en het rijden met aanhangers. Een medische groothandel in Zevenhuizen is op zoek naar een administratief ondersteunen de medewerker op de afdeling commercie. Je verzorgt voor deze afdeling de correspondentie met hun klanten, je stelt offertes op, je volgt het offerte traject en ondersteunt de buiten dienst. Wij zoeken kandidaten die zich herken nen in het volgende profiel: integriteit, team- player, klantgerichtheid en zelfstandigheid Grondwerk en Tuinaanleg Bestratingen en beschoeiingen Bel voor info/reservering: Fulltime kappers van nature Parttime (32 uur) Kleding confectie Reparatie stomerij Functie-eisen: leeftijd vanaf 20 jaar. in het bezit van rijbewijs B,C,E en chauffeursdiploma enige technische kennis van motorvoertuigen; goede omgangsvormen; bij voorkeur enige kennis van de Duitse en Engelse taal; goede typvaardigheid; ervaring met Microsoft Office software; goede omgangsvormen; flexibele werkhouding. (gratis nummer) T“ Te huur van 5 tot 250 m2 te Waddinxveen *'——91 In vier waanden tijd op een leuke manier snel leren typen, dat kan! Inschrijving nieuwe seizoen is weer begonnen! Bel voor informatie: 0182 62005? or kijk op internet: www.opleidingcentrum.nl Waddinxveen Alpheo a/d Rijn Geboden wordt: een aantrekkelijke zelfstandige en goede salariëring. goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Groene Hart Service BV Middelblok 210 2831 BR GOUDERAK Tel. 0182-541599 h.g.g. 06 - 48 430 418 in bezit van het certificaat technisch hulpverleningsspecialist of bereid zijn dit binnen een jaar te behalen; flexibele werkhouding; woonachtig in de directe omgeving van Woerden of Waddinxveen. Voor een bouwproject in Reeuwijk zijn wij op zoek naar een aantal montage medewerkers. Je werkzaamheden zullen bestaan uit het plaatsen van kozijnen en geveldelen en het zetten van glas. Omdat dit alles op grote hoog te gebeurt zijn wij op zoek naar kandidaten die geen hoogtevrees hebben. Verder dien je te beschikken over werkervaring in de bouw en beheers je de Nederlandse taal goed. Het betreft een opdracht voor tenminste 6 maanden. Damwanden en siervlonders Gazononderhoud en maai- werkzaamheden l Verhuuryan mini-kraan en diverse machines I Levering van: straatwerk, zand, grond, grind, boom schors, hardhout •Fitnessapparaat Deltawerker, •Damesfiets Batavus, 7 versnellin- vele manieren te oefenen, prijs 175 gen, moderne verlichting, slot, goed Bel: 0900-5000.551 code 968559 zadel, prijs 225 Bel: 0900-6000.551 (0,80 e/min) code 978028 (0,80 e/min) (gespreide betaling mogelijk) AUTORIJSCHOOL Ke’ Ce^ru^kTwo^rdenma^draagbaa^o^^b^reau- kan gebruikt worden bedienen. Door ^^XTe'tsXrd. I g 43,66 incl. BTW--- Alleen verkoop aan vertegenwoordigers van bedrijven, verenigingen, instellingen en stichtingen r^'.DE KANTOORSUPER ma. t/mvr. 9.00-18.00 uur. Goudse Poort, Hanzeweg 112803 MC Gouda. 0182 - 57 23 88, S 0182 - 57 24 30 De functie: Na een gedegen inwerkperiode zal u deel gaan uitmaken van ons team met daarin een grote zelfstandige verantwoordelijkheid. Uw taak zal onder meer bestaan uit transport en pechhulp aan gestrande motorvoertuigen. Inclusief 3 mnd. garantie Elke zaterdag geopend van 10.00 - 17.00 uur. (andere tijden ook moqeliik na telefonische afspraak) FfftSÖNEElSDIENSTEN Takel en Bergingsbedrijf A. van Eijk BV is een bedrijf, dat bestaat uit meerdere vestigingen en is aangesloten bij de Nederlandse Vereniging van Bergingsspecialisten. Ons bedrijf houdt zich voornamelijk bezig met mobiliteit, wat onder andere inhoudt: berging, transport, pech- service, Incident Management en vervangend vervoer. Tot onze klanten mogen wij rekenen: Alarmeringsdiensten van verzekeraars, ANWB, Politie, Brandweer, Belastingdienst. Justitie, Rijkswaterstaat, Lease en garagebedrijven. •Schoenleest. prijs 15 Bel: «Boeken van Zo was Boskoop, vijf 0900-6000.551 code 954289 (0,80 eeuwen boomkwekenj. Bel: 0900- e/min) 6000.551 code 955106 (0,80 e/min) •Slijpmachine voor edelstenen «Romans 10 stuks, christelijk, prijs prijs 25 Bel: 0900-6000.551 code 5 Bel: 0900-6000.551 code 978035 954288 (0,80 e/min) (0,80 e/min) De functie: Na een gedegen inwerkperiode zal u deel gaan uitmaken van ons team met daarin een grote zelfstandige verantwoordelijkheid. Uw taak zal onder meer bestaan uit het bedienen van de telefoon, liet verzorgen van ons geautomatiseerde meldings-, plannings- en factureersysteem en het regelen van taxi en/of vervangend vervoer na een incident. Itimiet o. K ia

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 12