Nieuwe leider bij Zomerschaak Start van het sjoelseizoen SALE I i Grand Slam in Griekse sfeer en temperatuur TOOS start weer duiiirendiik met Sportseizoen Rijnwoudekoor wil uitbreiding f r Nieuw programma Volksuniversiteit W'veen www.duiivendiikwonen.nl Programma Talententuin Oefenwinst van Be Fair Kinderen en Astma Competitie Zomerbridge Uitslag de Sperwer Mantelzorg- café WSE bekert bij Floreant Zijderhand geeft op Nieuw record Koetsier s imo REGIO/GOUDA - Het Steun- (avond) Pop ballads en jazz com- 07.30 uur. Weersgesteldheid; tro pisch met een zuid-oostenwind. Aankomst eerste duif 12.52.55 uur, snelheid 1285 m.p.m. Uit- Deze eerste avond belooft een bijzondere avond te worden om- op 29 april 2005 tijdens de slot- avond (die altijd feestelijk wordt afgesloten) de wisselbeker. Deze is nu voor het tweede achtereen- van BOSKOOP - De Talententuin is een creatief centrum onder be- Harvink 3-zitsbank stof camel van 1995,00 voor 1095,00 meenteraad definitief voor de locatie voor het nieuwe winkel centrum aan het Wamaarplant- soen. De kinderboerderij mag blijven bestaan, maar voor voet balvereniging Be Fair en tennis vereniging Gouwe Smash, die moeten wijken voor de nieuw- bouwplannen, betekent dit be sluit een dolksteek. Bij Gouwe Smash werd een 'denktank' in gesteld, een soort commissie, die zich over de verhuizing en verdere ontwikkelingen gaat bezighouden. Boudewijn Rip, die na vijf jaar voorzitterschap de voorzittershamer begin dit jaar overdroeg aan Jan Rozema, heeft zitting in deze denktank. „Het besluit is pas in juni geval len, dus is het nog wat vroeg om concrete plannen naar buiten te brengen. Wel zijn we in overleg met de gemeente," aldus Rip. „De gemeente heeft zelf nog geen opties voor een nieuwe lo catie voor onze vereniging ge geven. Zelf mogen we ook op ties aandragen, maar dit is voor ons moeilijk omdat we niet we ten welke bestemmingsplannen op een bepaalde locatie liggen. Tenslotte zijn wij tennissers en hebben geen verstand van dat Harvink fauteuil leer kiezel van 1395,00 voor 895,00 en specialistisch verpleegkundigen die een speciale aantekening hebben om deze cursussen te mogen geven. WADDINXVEEN - Ralph Zijder hand bereikte in het open tennis toernooi van TIOD in Gouda de finale, maar moest in de laatste partij tegen de uit Gouda afkom stige Martin Kalkhoven opgeven. De Waddinxvener, die de eerste set met 7-5 had verloren, voelde zich in het warme weer te ziek om verder te spelen. Zijderhand be reikte de finale door met 6-1, 6-0 te winnen van Jos Eeland (Nieu- werkerk). Diens clubgenoot Chris Berkouwer, die als tweede was geplaatst, werd in de halve finale uitgeschakeld door Martin Kalk hoven. In het dubbelspel verloor Ralph Zijderhand met zijn Bent- huizense koppelgenoot Rogier van Renesse van Duivenbode van het duo Jos Eeland/Joost Hordijk. Van Renesse neemt deze week deel aan het toernooi van Berg- vliet in Haastrecht. Zijderhand speelt voordat hij op vakantie gaat nog toernooien in Bleiswijk en Tehado (Hazerswoude). Lange Tiendeweg 66 Gouda 0182 -59 98 68 Voor meer informatie opruiming: WADDINXVEEN - Eén op de tien kinderen op de basisschool heeft astma. In iedere klas zitten dus wel twee of drie kinderen met astma. Voor het Astma Fonds is dit een aanleiding om in samenwerking met de gezond heidsinstellingen in de regio cur sussen over astma voor kinderen en hun ouders te starten. In deze cursus leert u en uw kind hoe met astma zo goed mogelijk te leven is. Op 8 september start in Waddinxveen een kindercursus. Deelname aan de cursus kost 15,- euro. Voor meer informatie en lucht met muziek, cabaret, per formance of een kinderprogram ma. De Talententuin is slechts per boot bereikbaar. Bezoekers dienen zich vooraf aan te mel den en worden dan afgehaald vanaf de Lansing bij Windhorst van Veen. Het middagprogram ma is van 15.00 tot 18.00 uur en een avondprogramma van 21.00 tot ca. 23.30 uur. Er is ook een kookkring met vrijwilligers die een maaltijd bereiden. Reserveren kan telefonisch via een antwoordapparaat: 213986. ma is, hoe ze het uit kunnen leg gen aan klasgenootjes, hoe de medicijnen werken, hoe ze zo gezond mogelijk kunnen leven en wat ze kunnen doen als ze ge plaagd worden vanwege hun astma en hoe ze door middel van 'warming-up' oefeningen beter aan sportactiviteiten mee kun nen doen. Astma is ook 'lastig' omdat de klachten vooral 's nachts optre den en het kind overdag gewoon Kees Kuipers. Wint Kees hem dit seizoen weer dan mag hij hem houden. Er wordt gespeeld in 5 klassen (A tot E). Per avond zijn er in el ke klasse drie of vier prijzen te verdelen. De eerste ronde telt voor de competitie en de tweede ronde heeft men bijna altijd een prijs. Een ronde bestaat uit sjoe len over tien bakken van de to taal zeventien geplaatste en de kosten bedragen 1.- euro per persoon. Uiteraard is de regel dat als men voor het eerst komt een ronde gratis gesjoeld mag worden. Alle avonden vinden plaats in het clubgebouw aan de Alb. Thymlaan (naast de sintelbaan van de atletiekvereniging). De sjoeldata zijn: in 2004: 25 au gustus, 15 september, 6 en 27 ok tober, 17 november, 8 en 22 de cember. In 2005: 5 en 26 januari, 16 februari, 2 en 23 maart, 13 en 29 april. Voor informatie kunt u terecht bij: Jan Kersbergen, Meidoom- straat 48, tel. 0182-615421 of Ma rius Kersbergen, Pr. Alexander- straat 6, tel. 0182-617903. ligheid van de luchtwegen is in de nacht en vroege ochtend gro ter. Benauwdheid kan een kind uit zijn slaap houden. Tegen de tijd dat het kind naar school gaat, gaat het weer beter. Het kind lijkt gezond, maar het zit wel in de klas te gapen. 'Stuurt uw kind wat vroeger naar bed'is een goed bedoeld, maar kwet send advies van de leerkracht. Voor een leraar op school is het soms moeilijk om in te schatten voor het kind in de klas betekent: 'Eva vindt gymnastiek vast niet zo leuk, ze gaat zo vaak aan de kant WADDINXVEEN - De Volksuni versiteit Waddinxveen (gestart in dit voorjaar) geeft cursussen op alle mogelijke gebieden: Cre ativiteit, Talen, Computercursus sen, Maatschappelijke cursus sen, Culinair, Kunst en Cultuur, Hobby en nog vele andere. Deze cursussen worden gegeven door gediplomeerde docenten of door ondernemers die reeds jaren werkzaam zijn op hun vakge bied. Hierdoor ontstaat een pro fessioneel en breed cursusaan bod, dat ten opzichte van het eerste cursusprogramma aan merkelijk uitgebreid. De Volksuniversiteit richt zich op iedereen in Waddinxveen die het leuk vindt een cursus te vol gen of zijn kennis te vermeerde ren. Er hoeft geen examen te worden afgelegd. Hierdoor voe len mensen geen druk om te presteren en leren ze echt voor hun plezier. Op 26 en 28 augustus zijn er Open Dagen, waarop de Volks universiteit het nieuwe cursus programma presenteert. De Stu- WADDINXVEEN - Volgende week start de Waddinxveense Jazzdans- en Turnvereniging TOOS weer met de vele Gym nastiek-, Jazz-, Aerobic-, Turn-, Spring-, Acro- en Trim-lessen. Vanaf maandag 16 augustus be ginnen alle volwassenen lessen (vanaf 12 jaar) en vanaf maan dag 23 augustus starten ook de kinderlessen (basisschool) weer. Enthousiastelingen kunnen dan weer bij TOOS terecht voor één of meer uurtjes sportieve ont spanning per week. Totaal wordt er per week ruim 75 uur sport bij TOOS aangeboden in 65 ver schillende lessen. Zo is er voor elke leeftijd (van 1 tot en met circa 70 jaar) wel wat bij. Gekozen kan er worden uit een van de circa 65 lesuren die er worden gegeven. Zo biedt TOOS: Gymnastiek voor jon- gens/meis-jes/da-mes en heren. Trimmen voor dames en heren. Aerobic voor dames en heren. Jazz voor meisjes, dames en ook heren. Maar ook Acrogym voor de acrobaten in spé. En voor de allerkleinsten onder ons is er Ouder- en Peutergym, Jazztiek, Baltiek en Kleu-tergym- nastiek. Helemaal fit en goed Willem Mulder had geen kans tegen Leon Willemen en Hans van Woudenberg bleek een maatje te groot voor Ab Scheel. De langste partij van ronde 13 naam van Teun v/d Linden en Stefan v/d Zalm. Bei de kemphanen gaven elkaar geen duimbreed toe in de partij, waardoor uiteindelijk de tijd een grote rol ging spelen. Hier wist Teun het beste mee om te gaan. Er was veel strijdlust in deze ronde, ondanks de hitte, want er waren géén remises te noteren In ronde 14 stond het treffen tus sen Mourits en Pouwelse op het programma. Mourits wist deze partij knap te winnen en bezorg de daarmee Pouwelse z'n 2e ne- HAZERSWOUDE - Het Driehof- koor in Hazerswoude heet voor taan Rijnwoudekoor en is op zoek naar uitbreiding. Het koor droeg de naam Driehofkoor om dat destijds veel van de leden in dit huis woonden. Op dit mo ment is dat niet meer zo, van daar dat is gekozen voor een nieuwe naam: Rijnwoudekoor. De groep gezellige en enthou siaste mensen repeteert op maandag van 16.30 tot 18.00 uur onder leiding van mevrouw D. Houweling. kort voor het einde van het toernooi een domper voor Pouwelse vanaf ronde 7 aan de leiding ging. Van Herk profiteerde opti maal van de situatie en dankzij zijn winstpartijen in ronde 13 en 14 nam hij de koppositie over. uitgerust staat de gediplomeer de en /of gekwalificeerde TOOS-leiding weer te popelen om aan een nieuw seizoen te be- en inschrijving: Vierstroom- ginnen. Naast de vele bestaande Zorglijn, tel. 0182-594500 of docenten zijn er dit nieuwe sei- mailen naar: ledendiensten@ zoen ook nieuwe docenten: Hans Smit voor de Acrogym en Farah Beguedda voor style Jazzdans Streetdance. Maaike Willems, Sharon Wilmer, Chantal Bik, Eline van Zoest en posities, 6 euro. Zaterdag 14 augustus (middag) terrassen), kookkring, (avond) Spontanitatie avond: iedereen welkom op het podium, de orga nisatie zorgt voor de instrumen ten, jij voor het bespelen. Prijs: 2 euro. Vrijdag 20 augustus (avond) Ka meleon 'Over sleutels en sloten', filosofisch-poëtische voorstel ling, 8 euro. Zaterdag 21 augustus kook kring, (avond) Kameleon 'Over sleutels en sloten', filosofisch- poëtische voorstelling. Prijs: 12,50 euro. Zaterdag 28 augustus: (middag) 'Moving Sculpture' door Esther Siebers, prijs 8 euro. Kookkring, (avond) Theater Lava, prijs 8 eu ro. WADDINXVEEN - De voetbal club WSE speelt in de eerste ron de van de strijd om de Amstel Cup op dinsdag 17 augustus te gen het zaterdagteam van Flore ant in Boskoop. Aanvang 19 uur. In dezelfde poule spelen op die avond ook WDS en Waddinx veen tegen elkaar. Be Fair begint een uitwedstrijd tegen DSO in Zoetermeer. Moerkapelle speelt in de eerste bekerronde bij Vites se Delft en Groeneweg krijgt in Zevenhuizen het Benthuizense BSC’68’op visite. diegids met alle cursussen ligt klaar, docenten zijn aanwezig om uitleg te geven over hun cur sus en men kan direct inschrij ven of donateur worden. De prij zen van de Volksuniversiteit worden zo laag mogelijk gehou den. De Volksuniversiteit is een stichting en werkt dus zonder winstoogmerk, maar wel kos tendekkend. Er wordt geen ge bruik gemaakt van subsidies, zo dat er geen concurrentie ontstaat met bestaande organisaties. De cursussen vinden plaats in Zalencentrum Het Trefpunt, met uitzondering van de cursus Indisch Koken. Deze wordt gegeven in het Coenecoop Colle ge- De Open Dagen worden gehou den op donderdag 26 augustus van 19.00 - 21.00 uur en op zater dag 28 augustus van 11.00 -14.00 uur in Zalencentrum Het Tref punt, Stationsstraat 18 in Wad dinxveen. Voor meer info: www.volksuni- versiteit-waddinxveen.nl. of bel len naar tel. 0182-634943. Eygelaar slaagde er niet in om z'n kunststukje van ronde 13 te herhalen: Tegen Theo van Herk werd hij rechtmatig van het bord gezet. Lang was de partij tussen Van Nieukerke en Philipse: Uit- eindelijk wist Philipse in de par tij het heft in handen te nemen en dit om te zetten in z'n 2e over winning van de avond. Ronald Dannis herstelde zich knap in de partij tegen Rene Ordelmans en Leon Willemen ging onver stoord verder met zijn reeks overwinningen. Hier was Hans van Woudenberg het slachtoffer. Ad Multem gaf Teun v/d Lin den een draai om de oren en Thoe Goor en Nico Dannis von den een remise een goede uit- slag.Jan Kraijesteijn was Henk Stam de baas evenals Gerard v/d Wouden die zich niet liet in pakken door de jarige Jaap Smit. Hans van Offeren redde het niet tegen Wim v/d Hoek en Aad Langerveld mocht het punt in casseren tegen Ton Bronk. Donderdag 12 augustus wordt de 15 en laatste ronde gespeeld. Van Herk kan zich bijna kam pioen noemen. Al moet nog wel even de laatste partij van het toernooi worden gespeeld. Voor de andere ere-plaatsen zijn er nog een aantal kanshebbers in de race die in de laatste ronde al les op alles zullen zetten. Span ning gegarandeerd in Het Zuid- honk. Na de prijsuitreiking zal de loterij plaatsvinden. mijn met de Sniep gebeuren? Verdwijnt het zwembad of wordt het geprivatiseerd? De exploitatiekosten van de Sniep staan al jaren ter discussie en als het zwembad verdwijnt wat ge beurt er dan met de aangren zende tennishal? Dit zijn slechts enkele punten waarover we duidelijkheid willen krijgen." Na het zomerreces beslist de ge meenteraad het verkeers- en stedenbouwkundig plan. Vol gens planning gaat in 2007 de eerste paal de grond in voor het nieuwe winkelcentrum, het geen betekent dat 2006 het laat ste jaar voor de sportverenigin gen is op de huidige locatie. Toch is Gouwe Smash niet van plan om rustig te gaan afwach ten, want als de vereniging eer der kan vertrekken, zal zij het niet nalaten. „Eind december verwachten wij duidelijkheid van de gemeente, zodat wij dit ook in onze leden vergadering kunnen voorleg gen. Telkenmale heeft de raad toegezegd dat de verenigingen geen financieel nadeel zullen ondervinden van de verhuizing en daar gaan we dus maar van uit." WADDINXVEEN - De voetbal club Be Fair heeft de eerste oe fenwedstrijd van het nieuwe sei zoen gewonnen. In Gouda werden de zaterdag- Philipse bleef ook zicht houden voetballers van Gouda, die in op één van de ereplaatsen door het voorbije seizoen promoveer- zijn winst op Ronald Dannis. den naar de vierde klasse, met 1- 2 verslagen. Gouda nam de lei ding door een doelpunt van Michael Hageman. Uit een straf schop maakte Martijn Clardey gelijk waarna William Hooge- kwam op veen voor de winnende treffer zorgde. Waddinxveen verloor met 2-6 van BZC'95 uit Rotter dam. Enkele malen per jaar treedt het koor op tijdens kerkdiensten, in zorgcentra en Het Anker. Het koor breng een afwisselend re pertoire van geestelijke liederen, maar ook het 'lichtere' werk wat de gevolgen van astma komt aan bod. Om het koor een gezonde basis te geven zijn 10 tot 15 nieuwe mensen nodig. Be langstellenden zijn welkom voor zitten'. De cursussen worden be- een kennismaking tijdens de eer- geleid door fysiotherapeuten ste repetitie op 16 augustus in de Driehof. Voor meer informatie: mevr. S. van der Linde (0172 - 587180). soort zaken. De zet is nu aan de gemeente om oplossingen aan te dragen." Zodra de nieuwbouwplannen van de gemeente bekend wer den, heeft Gouwe Smash haar randvoorwaarden voor een nieuwe locatie neergelegd bij het college van BenW. „Eén van de randvoorwaarden is dat we niet te dicht bij andere tennis verenigingen zitten, maar ver spreid over heel Waddinxveen. Ook midden in een woonwijk lijkt ons lastig ten aanzien van eventuele overlast. Daarnaast willen wij in ieder geval het hui dige aantal banen en liefst een uitbreiding met twee extra ba nen. Gelet op ons huidige ledental komen we daar zeker voor in aanmerking. Daarbij zal de nieuwbouwwijk Triangel op termijn ook een nieuwe aanwas van leden ge ven en dan hebben we die extra banen hard nodig." Rip is zich ervan bewust dat er de komen de maanden veel overleg ge voerd moet worden met de ge meente. „Ik hoop dat de gemeente wat verder kijkt dan hier en nu. Wat gaat er op ter- De winnaars van de Heren dubbel 5,1, de Jongh en G. Verhoeff, worden gefeliciteerd met hun overwinning. (Foto: Marianka Peters) WADDINXVEEN - Bridgelief- hebbers zijn tot en met eind au gustus op alle donderdagen wel kom in het AnneFrankcentrum. De zaal is vanaf 19.00 uur open, derlaag van de avond. Jeroen I De wedstrijden beginnen om 19.30 uur. Vooraf aanmelden is niet nodig. Deelnemers hoeven geen lid te zijn van de bridge club. Thuisbridgers zijn van har te welkom. De laatste donder dag van augustus (26/8) zal de zomerbridgefinale gespeeld worden. WADDINXVEEN - Tennisver eniging De Gouwe Smash speelde haar zinderende finales onder tropische omstandighe den. Op de baan werd gestre den om de fel begeerde titel van het Rabo Open toernooi te beha len. Het Rabo Open is één van de grand slam toernooien, waaraan de Waddinxveense tennisverenigingen Be Fair, Gouwe Smash, Waddinxveen en tennisvereniging Boskoop aan deelnamen. Tennisvereniging Gouwe Smash had voor deze gelegen heid haar sportaccommodatie gehuld in Griekse sferen met een knipoog naar de komende Olympische Spelen. Baansle- pers liepen in witte Griekse ge waden en ook de hapjes en drankjes hadden een Grieks tintje. Uit de luidsprekers klon ken Griekse klanken en gecom bineerd met de hoge temperatu ren, zou je je even aan één van de Griekse stranden wanen. De realiteit is echter anders, want naast de organisatie van grote toernooien, heeft Gouwe Smash nog andere belangrijke zaken aan het hoofd. Afgelopen juni besloot de Waddinxveense ge- mailen naar: vierstroom.nl. Deze cursus, die georganiseerd de Free- wordt in samenwerking met het Kinder Astma Netwerk (KAN) bestaat uit zes bijeenkomsten van 75 minuten. De cursus is be- Kelly Schippers hebben vorig doeld voor kinderen van groep 5 seizoen hun opleiding (deels) af- t/m 8. Op een speelse manier gerond en geven in het nieuwe komen verschillende onderwer- seizoen ook diverse lessen. pen aan de orde. Er worden spel- In het nieuwe seizoen, wordt een letjes gedaan, zoals een quiz, nieuw lesrooster aangehouden, kwartetspel, puzzels en rollen- Er worden lessen gegeven in de spelen. Kinderen leren wat ast- volgende gymnastiekzalen; 'De Duikelaar' in de Zuidplas, het eigen 'home' van TOOS De Sta- ringlaan in de Vondelwijk en als laatste de gymzaal de J. Postlaan in de Componistenbuurt. Wie vragen heeft over een van de lessen bij TOOS of een uitge breid lesrooster wil hebben, kan bellen met (0182- 640277 of 613839) of kijken op de ver nieuwde website van TOOS: www.tooswaddinxveen.nl.Alle nieuwe leden mogen in ieder ge- weer naar school kan. De gevoe- val 2 keer op proef mee doen. WADDINXVEEN - Bij het pols- stokverspringen oin de Vlister bokaal in Linschoten verbeterde de Waddinxvener Niels Koetsier opnieuw zijn persoonlijk record. Hij kwam tot een afstand van 13.74 meter wat hem de vijfde plaats in het dagklassement bij de jongens opleverde. WADDINXVEEN - Op de voorlaatste speelavond heeft Edo Pou- Winnaar bij de jongens werd welse de leiding af moeten staan aan WSV'er Theo van Herk. Zo Kenneth Broos uit Linschoten met 14.77 meter. De Vlister bo kaal ging naar junior Gerwin van Vliet uit Woerden met een uitstekende afstand van 17.82 meter. Hij troefde daarmee ook Zoals verwacht stonden er een alle senioren af. aantal 'krakers' op het program- De wedstrijd werd in Linschoten ma in ronde 13 die beslissend gehouden omdat de heropge- zouden kunnen worden voor de richte polsstokclub De Vlist nog titel. Pouwelse trad aan met de over slechts een schans kan be- zwarte stukken tegen Jeroen Ey- schikken. gelaar die een knap toernooi speelt. De zenuwen speelden, gezien de belangen, een grote rol en Eygelaar was deze het best de baas. Hierdoor kon Van Herk, mede dankzij z'n winst tegen Rene Ordelmans, het gat behoor lijk verkleinen. Wilbert Mourits bleef ook in het goede spoor door een soepele overwinning tegen Van Nieukerke. Eduard WADDINXVEEN - Nu de va kantie op zijn einde loopt, zijn de sjoelers alweer met de trainingen begonnen. De start van het sei zoen 2004/2005 van het sjoelsei zoen vindt plaats op 25 augustus vanaf 18.30 uur in het gebouw WADDINXVEEN - Postduiven- van de schuttersvereniging aan vereniging de Sperwer nam met de Alberdingk Thijmlaan. 289 duiven deel aan een con cours vanuit Pont St. Maxence, afstand 338 km. Lossingstijd dat de sjoelkampioenen van Ber- kel en Rodenrijs, Boskoop, Ca- pelle a/d IJssel, Gouda, Hendrik Ido Ambacht, Moordrecht, Wad dinxveen en Zoetermeer de slag: 1-7 C.A. Bode; 2-3-8-9-10 A. strijd tegen elkaar aan zullen v/d Made; 4-6 D. Heeren; 5 D. gaan binden. Breedijk. Dit seizoen zijn er weer veertien avonden dat er gesjoeld wordt. Om aan de competitie mee te doen moet men tien avonden ge weest zijn. Komt men alle veer tien avonden dan tellen de beste tien avonden voor de competitie. Degene die het hoogste gemid- punt Mantelzorg organiseert op delde haalt is kampioen en krijgt vrijdag 20 augustus a.s. tussen 10.00 en 12.00 uur het mantel- zorgcafé. Mensen die zorgen voor een naaste met een ziekte of handicap, hebben hier de moge- volgende jaar in het bezit lijkheid om elkaar te ontmoeten. Mantelzorgers kunnen zo hun verhaal bij elkaar kwijt, elkaar steun geven en kunnen er even uit zijn in een gezellige omge ving. Het doel van deze bijeenkomst is heer van een stichting. In het sei- het bieden van een plek aan zoen worden er wekelijks bijeen- mantelzorgers waar zij elkaar komsten gehouden in de open ondersteuning kunnen bieden, waarbij lotgenotenervaringen en informatie uitgewisseld kunnen worden, onder begeleiding van een deskundige. De bijeenkom sten worden iedere derde vrij dag van de maand gehouden en vinden plaats in café Resistance, bij het Verzetsmuseum in Gouda, Turfmarkt 30. U hoeft zich voor deze bijeenkomst niet aan te melden. Voor vragen of meer informatie kunt u op werkdagen van 9.00- 12.30 uur contact opnemen met het Steunpunt Mantelzorg via te- Zaterdag 7 augustus kookkring, w lefoonnummer 0182 - 547920. 3= s BB WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 15 WOENSDAG 11 AUGUSTUS 2004

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 15