Kunst in een natuurlijke omgeving [iw «te Iwxe van eckte kwaliteit!1-! Zwemmen voor Ronald Mc Donald Doe je ding op Wokkelpop Computercursussen voor Senioren bij bibliotheek Zevenhuizen O l Kinderplay- backshow op Wokkelpop Modeshow Doorduyn Cursus Bridge voor beginners —Je Colofon MEDISCHE DIENSTEN KERKDIENSTEN t Vermist Rode kater, witte buik, sokken, 1 rode voet, witte snuit en wit on der kin, rode neus, is gechipt, Weidezoom (Waddinxveen) Zwarte kater, witte kin, bef, snuit door in streep tussen ogen en iets wit aan poten, halsband rood bel, Zuidplasweg (Zeven huizen) WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Bel (0900) 708 09 00 (10 eurocent per minuut) Weekeinddienst dierenarts: A.H.M. Hermans en J.C.H. van Dorst, Kattensingel 17, Gouda, tel. 0182-510958; Woubrechterf 42, Waddinxveen, tel. 0182-613112. Kleine huisdieren-spreekuur voor spoedgevallen ieder weekeinde volgens afspraak. J.C. Baas, Jan Dorrekenskade- Oost 36, Waddinxveen, tel. 0182- 632051. Dierenkliniek 'Pieter Bas', me vrouw W.W.M. Smits en J.B. Cra mer, Prins Bemhardlaan 79, Wad dinxveen en Hoge Gouwe 21, Gouda. Voor spoedgevallen ieder weekeinde spreekuur volgens af spraak, tel. 0182-610462 of 0182- 516876. Dierenkliniek Zevenhuizen, drs. M.C. Pilgram, Zuidplasweg la, Zevenhuizen. Ieder weekeinde spreekuur volgens afspraak, voor spoedgevallen tel. 0180-631451 of 06-11163246, voor minder drin gende vragen: vragen@dierenkli- niekzevenhuizen.nl. STICHTING KWADRAAD, ALG. MAATSCHAPPELIJK WERK Carina de Rooy, Ries Koetsier, Sjaak Verbij, Angèle de Rooy, Marije van der Schilden, Sanne Verweij en Thomas Brand. De laatste twee zijn ook bij het ge sprek aanwezig. Thomas Brand is hier de vreemde eend in de bijt. Hij is geboren in Leidschen- dam. Met een duidelijke doelstelling is Verweij voor dit seizoen naar de notaris gestapt. „Die doel stelling luidt dat wij naar een goed evenwicht streven tussen cultuur en natuur. Zodoende zijn we een stichting geworden met onder andere een puur de mocratische deelnemersraad, die bestaat uit de al genoemde acht personen. Alles bij elkaar bestrijkt ons team een mannetje of twintig." Het seizoen begon weliswaar moeizaam maar Tho mas Brand merkt op dat de sfeer altijd heel erg goed is en dat de pr die in zijn takenpakket zit langzaam vruchten af begint te werpen. Brand is student cul tuur maatschappelijke vorming. Hij is werkzaam bij theater- WADDINXVEEN - Op het jaar lijks terug kerende festijn 'Wok kelpop' op 4 september wordt er weer een kinderplaybackshow georganiseerd. Er is ruimte voor 14 acts, de deelname is gratis. Kinderen kunnen zich opgeven bij fam. Meiderwijk, tel: 0182- 612237 (tot 21 augustus). De kinderplaybackshow is 's middags. De prijsuitreiking is in het begin van de avond. zwembad en ontvangen dan een gratis plonspakket met diverse surprises. Het zwembad zorgt dat het geld overgemaakt wordt naar het Ronald MC Donald- fonds.Deelnemers zijn niet ver plicht om aan deze actie mee te doen. Voor gratis registratie en infor matie over vermiste en gevon den dieren kunt u bellen naar tel. 0186-601199. Binnen 24 uur uw melding op internet. Kijk voor recente gegevens op www.die- rencentrale.nl. WADDINXVEEN - De Nationale zwemvierdaagse wordt dit jaar voor de 35e keer georganiseerd in ruim 600 zwembaden in heel Nederland. Een jaarlijks terug kerend zwemfestijn, gestart in 1969, waarbij de Nijmeegse wan delvierdaagse de grote inspira tiebron was. Een van deze zwembaden is het Gouwebad De Sniep, waar iedereen in Wad dinxveen en omgeving kan deel nemen aan dit landelijk grootste zwemfestijn. Van maandag 16 augustus t/m vrijdag 20 augus tus, Nationale zwemvierdaagse te Waddinxveen. De formule van de zwemvier daagse is eigenlijk heel eenvou dig. Alle deelnemers dienen ge durende minimaal vier van de vijf beschikbare dagen 250 of 500 meter per dag te zwemmen, waarna ze als beloning een na tionale zwemvierdaagse medail le ontvangen. Bij het Gouwebad kunnen de deelnemers een keu ze maken uit twee verschillende starttijden verdeeld in twee blokken, te weten; tussen 16.00 - 18.00 uur of tussen 18.00 - 20.00 uur. Wegens onderhoud is het recreatiebad dit jaar gesloten. Alle deelnemers,die minimaal een diploma A moeten bezitten ongeacht de leeftijd betalen 6,- euro voor deelname aan een he le midweek zwemmen. Gevonden Rode kat, zonder wit, mager, kit ten, Sterrenlaan (Waddinxveen) Zwarte kater, langharig, Vondel- laan (Waddinxveen) Kat, Cypers, zonder staart, Omg. Houtex (Waddinxveen) Poes, Schildpad, witte bef, neus, sokken, staartpunt en vlekken op buik, Coenecoop (Waddinx veen) Kater, Cypers, witte bef, kin en sokken, Lange Zijde (Zevenhui zen) Kat, Cypers/lapje, Esdoomlaan (Zevenhuizen) WADDINXVEEN - De Stichting Waddinxveens Welzijnswerk (S.W.W.), afdeling senioren, or ganiseert voor de liefhebbers van Bridge de cursus 'Bridge voor beginners'. In september 2004 gaat er weer een cursus van start. Voor de cursus van twaalf lessen zijn nog enkele plaatsen beschik baar. Deze lessen vinden plaats in het Anne Frank-activiteiten- centrum en duren van 9.30 tot 11.30 uur. De kosten voor deelname bedra gen 20,- euro, inclusief een les boek. De S.W.W. organiseert de ze activiteit voor alle senioren in Waddinxveen. Geïnteresseerden kunnen zich individueel of per paar opgeven. Voor opgave of meer informatie: S.W.W. tel. (0182) 615555 of 631932. Huisarts en apotheek voor alle in woners van de regio Midden- Holland. Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantoortijden: van 17.00 uur 's middags tot 08.00 uur 's ochtends, tijdens het week einde en feestdagen: HuisArtsen- Post Midden-Holland (HAP) Jan v Beaumontstraat 4 (bij de Jozef- locatie), Gouda, tel. 0182-322488 (alleen na telefonische afspraak) Voor spoedmedicatie buiten kan toortijden: van 17.30 uur 's mid dags tot 08.00 uur 's ochtends, tij dens het weekeinde en feestdagen: Dienst Apotheek Midden-Holland (DAM), Ronsse- weg 138 (tegenover de Bleuland- locatie), Gouda, tel. 0182-698820, www.dam-mh.nl. "9%. vrijdag 3 september 2004 van 13.00-14.30 uur. (gedurende 8 weken) Kosten voor de cursus zijn afhankelijk van het aantal deelnemers (100-115 euro per persoon.) Handleiding 12,- euro (niet verplicht). Deze cursus is bestemd voor cursisten die de cursus 'Word voor Windows' hebben gevolgd en meer willen weten over het programma Word. In deze cursus wordt ge leerd gebruik te maken van de vele handige trucs en geavan ceerde toepassingen van Word. Schriftelijke informatie over de inhoud, de kosten en de duur van de cursussen ligt tijdens openingstijden van de biblio theek voor u klaar, maar kan ook telefonisch worden aange- vraagd. Voor meer informatie en om aan te melden kunt u bellen met Hettie Kolijn, Bibliotheek Zevenhuizen: 0180-638388, of met mevrouw J.Groenveld, Ge meente Zevenhuizen-Moerka- pelle: 0180-637709. aan het publiek te laten zien op een groot buitenpodium, en dit mag in de breedste zin van het woord, geef je dan op voor 21 augustus bij Cees Meider wijk tel: 0182-612237. Deze act mag niet langer duren dan 6 minuten. Dus grijp je kans en laat de mensen met grote bewonde ring kijken naar wat jij kan! Het meedoen is gratis. goed kunnen gebruiken van Windows staat centraal. Ook leert u de beginselen van een brief typen met Word en zal uit gelegd worden wat Internet nu eigenlijk is. 'Word en Windows': startdatum eveneens vrijdag 3 september 2004 van 10.45-12.15 uur (gedu rende 8 weken). Kosten zijn af hankelijk van het aantal deelne mers. (100 -115 euro per persoon.) Handleiding 12,- euro (niet verplicht). Deze Word en Windows cursus is voor de meer gevorderde cursist. Voor deze cursus is bijvoorbeeld de voor opleiding 'kennismaken met de computer' of enige ervaring met computers noodzakelijk. Ter in leiding zullen een aantal rele vante onderwerpen van Win dows worden herhaald. Vervolgens leert u een brief cor rigeren en mooi op te maken met behulp van de talloze hulpfunc ties van Word. 'Word 2' startdatum eveneens Ronald Mc Donald Vele kinderen zouden na deze sportieve inspanning zo'n mooie medaille willen verdie- WADDINXVEEN - Doorduyn Seniorenmode uit Bodegraven houdt op maandag 27 september een modeshow in Huize Sou- burgh. In de modeshow laat de firma Doorduyn zowel dames- als herenkleding zien. Daarnaast tonen zij de speciaal aangepaste artikelen, zoals de Rolstoelcape. Tijdens de modepresentatie biedt de firma Doorduyn aan al le aanwezigen een kopje koffie aan met wat lekkers. De verkoop van de geshowde kleding vindt plaats na de modeshow tot on geveer 15.00 uur. Bezoek en postadres: Station straat 12, 2741 HS Waddinxveen. Tel. 0182- 623040. Na 10.00 uur wordt u automatisch doorverbon den met de Vierstroom Zorglijn. VIERSTROOM JEUGDGE ZONDHEIDSZORG. 0-4 JAAR Inloopspreekuur Consultatiebu reau, maandag 11.00 tot 12.30 uur. Stationstraat 12, Waddinxveen. (www.vierstroom.nl) VERSLAVINGSZORG MIDDEN- HOLLAND Pamassia, psycho-medisch cen trum, IJssellaan 2-2a, 2806 TK Gouda. Tel. 0182-563500, fax.nr. 0182-563521. Bereikbaar maandag t/m vrijdag 9.00-17.00 uur. Al-anon/Alateen is een zelfhulp groep voor kinderen, vrienden en familie van alcoholisten. Voor meer informatie: Joke 0182- 612765 of Marieke 0182-503773. Voor problemen met alcoholge bruik: Anonieme Alcoholisten Werkgroep Gouda, Peperstraat 56, Postbus 30, 2800 AA Gouda. Tel. 0182-519712 of 0653875058 (dag en nacht). GROENE HART ZIEKENHUIS Bleulandlocatie: Bleulandweg 10, Gouda, 0182-505050. Postadres: postbus 1098,2800 BB Gouda. Jozeflocatie Jan van Beaumont straat. Voor het maken van poli klinische afspraken is elke polikli niek rechtstreeks te bereiken. Voor inlichtingen: tel. 0182- 50505'0. Bezoektijden voor beide locaties: algemene verpleegafde- lingen: 14.00 tot 15.00 uur en 18.30 tot 19.30 uur. Voor informatie over wachttijden, opname, afde lingen etc. kan men terecht op www.ghz.nl. Voor eerste hulp kan men alleen terecht bij de afdeling Spoedeis ende Hulp op de Bleulandlocatie van het Groene Hart Ziekenhuis, Bleulandweg 10, Gouda. BOSKOOP - Na twee jaar van gefröbel en uitvogelen heeft de Talententuin zijn vorm gekre gen. Misschien nog niet hele maal definitief maar de kinder ziektes zullen onderhand wel zo'n beetje zijn verdwenen. Be nevens cultuur kan er ook daad werkelijk worden gehapt want deze heel speciale tuin heeft een kookkring. Centraal staat liefde voor de natuur en alles groot en klein wat zich daarin bevindt en voortbeweegt. „Ik ben al jaren bezig met din gen op het gebied van theater, muziek en heb dat nu structuur gegeven", zegt Hans Verweij. „Drie jaar geleden heb ik een stuk kwekerij afgestoten en daar een natuurtuin van ge maakt. Daar wordt het water op een aparte manier gezuiverd en spuiten doen we hoegenaamd niet. Verder hebben we een ter ras gebouwd, een schuur in au thentieke stijl en een kas voor als het slecht weer is, waar artie sten hun kunsten kunnen ver tonen. Het hoort allemaal bij el kaar." De Talententuin heeft de hom en de kuit, van alles wat. Verwe ij zegt het belangrijk te vinden om naast zijn broodwinning als kweker iets geheel anders te doen. Werk is voor hem niet le vensvervullend. Samen met dochter Sanne broedde hij het ei uit voor dit concept. „We heb ben zo'n honderd brieven laten uitgaan en we kregen meteen leuk respons", vertelt Hans op een zwoele zomeravond in zijn heerlijke woonboot. „De men sen waren blij dat er weer eens wat te gebeuren stond." Hij vindt de aandacht voor zijn pro ject natuurlijk vleiend en leuk maar voor zijn persoontje hele maal niet. Alleen al daarom wil hij graag de namen van zijn vas te medewerkers zien vermeld: ZEVENHUIZEN - Bij voldoende belangstelling start met ingang van vrijdag 3 september 2004 a.s. een nieuwe ronde computercur sussen voor ouderen (vanaf 55 jaar). De cursussen worden in sa menwerking met de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle al enige jaren georganiseerd en worden geheel verzorgd door docenten van de Computerop leidingen firma Centa. Beginnerscursus: 'Kennismaken met de computer' startdatum vrijdag 3 september 2004 van 9.00-10.30 uur (gedurende 8 we ken). Kosten voor de cursus zijn afhankelijk van het aantal deel nemers (90-100 euro per per soon.) Handleiding 12,- euro (niet verplicht). De cursus Kennismaken met de computer is voor beginners. In acht lessen leert u de computer bedienen met de muis en het toetsenbord en krijgt u een goed beeld van wat er allemaal met een computer mogelijk is. Het groep Lava, waar trouwens ook vader en dochter Verweij deel van uitmaken. „Toen de organi satie van de Talententuin uit breiding zocht, heb ik. me aan gemeld aangezien ik er toch al iedere week zat", zegt de 22-jari- ge Brand. „En dan is het leuk als je kunt helpen om de boel een beetje te sturen." Sanne Verweij (25): „Ik word nogal eens gebeld door mensen die niet precies weten wat wij nou doen. Ieder een wil ons boekje hebben maar volgend jaar gaat dat zeker te gen betaling. Wel zitten we in augustus propvol, dat heeft he laas tot afzeggingen geleid. De kookkring bijvoorbeeld is ook zo leuk." Volgens Hans Verweij is de tuin het experimentele stadium voorbij. „Het is nog wel even zoeken", merkt hij op. „Wat als een huis staat is het vaartochtje en de omgeving waar we zitten. Maar het programma moet nog gevarieerder en vernieuwend blijven. Wat we dus niet zoeken is herhaling. Als we al een zelf- 1 tus en 11 september vijf keer zal worden opgevoerd belooft veel fraais aan de verbeelding over te laten. Sanne noemt zichzelf een felle donder als het gaat om diervriendelijkheid. „Mensen die kennis maken met biolo gisch drinken en eten ontdek ken dat het smaakt", meent ze. „Toegegeven, de prijs ligt" wat hoger. Maar de bio-industrie kan dus absoluut niet meer. En datzelfde geldt voor de visserij.” Hans Verweij, die net als zijn tuinmedewerkers de fiets als fa voriete vervoermiddel heeft, meldt niet zonder trots dat hij werkt zonder subsidie. Negatie ve reacties op zijn speeltje heeft hij nog niet gehad. Door alle muziek akoestisch te houden stelt hij zich positief op. Wel werden ze een keer voor een sekte aangezien toen artiesten optraden in jute zakken en met witte maskers voor. Volgens Sanne is pa voor zijn geestes kind de Talententuin altijd op zoek. Verweij zelf tenslotte: „Fooien die we krijgen gebrui ken we ter verbetering van de tuin en de rest gaat naar goede doelen, met name dierendoelen. Ik zoek naar andere locaties, wil tegelijkertijd de vegetatie en het dierenleven hier versterken, alsmede de programmering. En ik wil met Lava blijven door groeien." Reserveren moet minstens een week voor het betreffende on derdeel. Dat kan van maandag tot en met vrijdag tussen 9.00 en 21.00 uur. Op zaterdag is dat van 10.00 tot 18.00 uur. Het nummer is 0172- 213986. Bellen voor informatie kan van maan dag tot en met vrijdag tussen 18.00 en 21.00 uur op nummer 06-25343315. Om een optreden te regelen (voor komend seizoen) moet je zijn op 0172 - 645641 of op ta- lententuin@hotmail.com. WADDINXVEEN - Stichting wijkwerk 'de Zuidplas' orga niseert ook dit jaar weer het jaarlijks terugkerende evene ment 'Wokkelpop'. Wokkel pop is op 4 september en wordt gehouden op het plein voor het Zuidhonk. Enthousiastelingen kunnen 'hun ding doen', dat wil zeg gen: kan jij iets op muzikaal gebied wat je leuk vind om nen. Helaas is deze vorm van sportieve inspanning niet voor iedereen mogelijk. Jaarlijks wor den heel veel kinderen met ern stige lichamelijke aandoeningen op genomen in een ziekenhuis. Voor hen is dat een ingrijpende gebeurtenis. Het is dan van groot belang, dat een kind in de ze angstige en moeilijke periode, warmte en geborgenheid kan vinden bij zijn ouders. Maar door de afstand tussen zieken huis en thuis is dat veelal niet mogelijk! De Ronald MC Donald Huizen zijn op loopafstand van een aca demisch ziekenhuis gebouwd, waardoor ouders dicht bij hun ernstig zieke kind kunnen zijn! Zo?n Ronald MC Donald Huis wordt op die manier een 'thuis ver van huis' waardoor het ge zinsleven zo normaal mogelijk door kan gaan! Voor deze Hui zen is veel geld nodig. Vandaar dat er aan zoveel mogelijk Ne derlandse zwembaden waar de nationale zwemvierdaagse wordt georganiseerd, de spon soractie voor het kinderfonds verbonden is. Een actie die de af gelopen 10 jaar miljoenen euro's heeft opgeleverd voor dit sym pathieke doel. Ook in Waddinxveen vindt tij dens de nationale zwemvier daagse deze sponsoractie plaats. De deelnemers kunnen zich la ten sponsoren door familieleden, kennissen,e.d. Op de laatste dag van de zwemvierdaagse leveren zij de kaart en het geld in bij het de groep hebben als het seizoen daarvoor vragen we of ze met iets anders willen komen. Met andere muziekinstrumenten of in een andere samenstelling. We zoeken vooral het experi ment." Thomas zou ook willen dat alle kunstuitingen meer aan bod kwamen. „Vooral theater en ik mik ook op een gevarieerder publiek", zegt hij. „Het publiek wordt trouwens al breder. Ver der zou ik een expositieruimte leuk vinden maar niet als dat ten koste gaat van de sfeer. Die moet gewoon gezellig en infor meel blijven." Sanne wil meer beeldende kunst zien, works hops, dans en participatie. „En ik hou van vage dingen, het moet niet te duidelijk worden." Lava omschrijft ze als abstract locatietheater en de drie zijn het niet altijd met elkaar eens maar op dit punt wel: „De groep is onwijs goed, voor Boskoop en omstreken." Hun nieuwe voorstelling Cato- cala Nupta die tussen 28 augus- Een deel van de natuurvriendelijke Talententuin met terras en een authentieke Boskoopse schuur. (Foto: Cicero) PROTESTANTSE KERK NEDER LAND Nederlands Hervormde Kerk Brugkerk, Kerkweg-Oost zondag 9.30 uur ds. H.G. de 1 Graaff, Rotterdam 17.00 uur ds. A. Stijf, Zegveld De Hoeksteen, Esdoomlaan zondag 9.30 uur ds. W. Gorissen, Voorthuizen 18.30 uur ds. H. Schipaanboord Bethelkerk, Bilderdijklaan zondag 9.30 uur ds. M.C. Baten burg, afsluiting tentweek 17.00 uur ds. B. Oosterom, Oude- water De Morgenster, Sterrenlaan zondag 9.00 uur ds. J. de Jong, af sluiting tentweek 17.00 uur ds. M.C. Batenburg Ned. Herv. Gemeente (in hersteld verband), gebouw Staringlaan zondag 9.30 u. ds. H. Verheul, Amersfoort 18.30 uur ds. J.C. den Toom, Som- melsdijk Protestantse gemeente i.w. Immanuëlkerk, Prinses Beatrix- laan zondag 9.30 uur ds. C. de Jong 'De Rank', Coenecoopcollege zondag 10.00 uur ds. M.A. Bos Ontmoetingskerk, Groensvoorde zondag 9.30 uur ds. F. Bos, Wad dinxveen REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrijzin nige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade zondag 22 augustus 10.00 uur prof. Dr. E.H. Cossee, Rotterdam OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg: 10.00 uur leesdienst 18.30 uur leesdienst CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat woensdag 11 augustus 19.45 uur geen dienst zondag 9.30 en 17.00 uur leesdienst woensdag 18 au gustus 19.45 uur geen dienst ROOMS-KATHOLIEKE KERK St. Victorkerk, Zuidkade zondag 9.30 uur Eucharistievie ring, pastor A. vd Helm dinsdag 17 augustus 19.00 uur Eucharistieviering, pastor A. vd Helm Ontmoetingskerk, Groensvoorde vrijdag 10.00 uur Ouderenvie ring, pastor A. vd Helm zaterdag 19.00 uur eucharistievie ring, pastor W. vd Meer zondag 11.15 uur geen viering GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage zondag 9.30 uur ds. E. Brink 16.30 uur ds. H. ten Brinke, Bode graven JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijkzaal Burgemeester Troostraat 10.00 uur Openbare toespraak 11.00 uur Wachttorenbespreking RAFAEL GEMEENSCHAP Samenkomsten worden gecombi neerd gehouden met de Rafaelge- meenschap Gouda, in het school gebouw de Goudse Waarden aan de Catslaan 100 te Gouda. BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Gebouw Kreater, Kerkstraat zondag 10.00 uur spreker: de heer J. van Hall DE BRUGGEN Sterrenlaan 2 zondag 22 augustus 11.00 uur, MOERKAPELLE Ned. Herv. Gemeente (in hersteld verband) Dorpshuis 'Op Moer', Raadhuisstraat Zondag 11.00 uur geen opgave ontvangen 18.30 uur geen opgave ontvangen A WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 7 WOENSDAG 11 AUGUSTUS 2004 en UITSLUITEND VOOR BEZORGKLACHTEN Bezorging Telefoon: 0900-708 09 00 (10 eurocent per minuut) Foto's van Liesbeth van der Vis vindt u op www.liesbethvandervis.nl Redactie Noortje van Dorp 0172-420512 E-mail: weekbladvoorwaddinxveen@ rijnengouwe.nl Kopij dient uiterlijk op maandag 16.00 uur in het bezit van de redactie te zijn om in aanmer king te komen voor plaatsing. Bijdragen per e-mail of op floppy verdienen de voorkeur. Advertenties Telefoon 0172-211731 E-mail: verkoopboskoop@ rijnengouwe.nl Advertenties kunnen tot dinsdag 11.00 uur worden opgegeven, IM'ers (ingezonden mededelingen) tot maandag 16.00 uur. VRAAG UW REISADVISEUR VAN TOERKOOP REISBURO ESTEE NAAR DE NIEUWE SILVERJET WINTERBROCHURE! Alle auteursrechten en databank rechten ten aanzien van (de inhoud van) deze uitgave worden uitdrukkelijk voorbehouden. Deze rechten berusten bij Rijn en Gouwe B.V. c.q. de betreffende auteur. Door Ruud Bakhuyzen Onze jarenlange samenwerking met Silverjet Vakanties biedt ons de mogelijk- Nheid u dit topproduct warm aan te bevelen. Een programma, boordevol hoogte punten voor een fantastische winter zon vakantie. Haal de brochure bij een van onze kantoren of bel en wij bezorgen u het programma thuis. Weekblad voor Waddinxveen is een onafhankelijk weekblad, dat in een oplage van 15.300 exemplaren wordt uitgegeven verspreid in Waddinxveen, Moerkapelle en Zevenhuizen. Weekblad voor Waddinxveen verschijnt op woensdag. Uitgever Dagblad van Rijn en Gouwe B.V. Alphen aan den Rijn Kantoor Zijde 30 2771 EN Boskoop Fax: 0172-212168 ^OERKOOP Reisburo Estee /A service meteen Kanaalstraat 12,2741 HH Waddinxveen Telefoon 0182 688 488 E-mail estee.waddinxveen@toerkoop.nl Fax 0182 688 588 Bel snel of surf naar www.toerkoop.nl/estee. Maak nog tot 31 december 2004 kans op het winnen van een auto! WADDINXVEEN 1 MBf -

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 7