Zorgen is mijn levensreis Ervaar te luxe v«.n Waddinxveen op reis eckte kwaliteit!!! UIT DE PRAKTIJKVAN DE SOC. RAADSVROUW Wet Arbeidsongeschiktheids verzekering Zelfstandigen afgeschaft LTB A Kunstenaars Zonnig oogstfeest bij Wereldwinkel Agnietenkapel f MEDISCHE DIENSTEN KERKDIENSTEN WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Bel (0900) 708 09 00 (10 eurocent per minuut) in Colofon 7! F WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 9 WOENSDAG 25 AUGUSTUS 2004 X uur uur valling. Degenen die al een Waz uitkering hadden, blijven in de Waz. Met vragen over dit onder werp of andere onderwerpen kunt u van maandag tot en met donderdag terecht bij het In stituut Sociaal Raadslieden Wadinxveen, telefoon 624 767. Spreekuur alleen op afspraak. UITSLUITEND VOOR BEZORGKLACHTEN Weekeinddienst dierenarts: A.H.M. Hermans en J.C.H. van Dorst, Kattensingel 17, Gouda, tel. 0182-510958; Woubrechterf 42, Waddinxveen, tel. 0182-613112. Kleine huisdieren-spreekuur voor spoedgevallen ieder weekeinde volgens afspraak. J.C. Baas, Jan Dorrekenskade-Oost 36, Waddinxveen, tel. 0182-632051. Dierenkliniek 'Pieter Bas', me vrouw W.W.M. Smits en J.B. Cra mer, Prins Bemhardlaan 79, Wad dinxveen en Hoge Gouwe 21, Gouda. Voor spoedgevallen ieder weekeinde spreekuur volgens af spraak, tel. 0182-610462 of 0182- 516876. Dierenkliniek Zevenhuizen, drs. M.C. Pilgram, Zuidplasweg la, Zevenhuizen. Ieder weekeinde spreekuur volgens afspraak, voor spoedgevallen tel. 0180-631451 of 06-11163246, voor minder dringen de vragen: vragen@dierenkliniek- zevenhuizen.nl. STICHTING KWADRAAD, AL GEMEEN MAATSCHAPPELIJK WERK. Bezoek en postadres: Stationstraat Alternatieve verzekering Zelfstandigen kunnen zich na af- 12, 2741 HS Waddinxveen. Tel. 0182- 623040. Na 10.00 uur wordt u automatisch doorverbonden met de Vierstroom Zorglijn. VIERSTROOM JEUGDGEZOND HEIDSZORG. 0-4 JAAR Inloopspreekuur Consultatiebu reau, maandag 11.00 tot 12.30 uur. Stationstraat 12, Waddinxveen. (www.vierstroom.nl) ’OERKOOP Reisburo Estee JA service met een Voor gratis registratie en infor matie over vermiste en gevon den dieren kimt u bellen naar tel. 0186-601199. Binnen 24 uur uw melding op internet. Kijk voor recente gegevens op www.die- rencentrale.nl. Gevonden Poes, Cypers, witte bef, tenen voor en sokken achter, jong, Noordeinde (Moerkapelle) Zwarte kat, Zuidplasweg (Ze venhuizen) zou komen. Toen ben ik zelf ge gaan." Het opvangtehuis in Roe menië staat in een nare buurt. „De taxi wilde me in eerste in stantie niet eens brengen. Het was een buurt waar veel moord en roof voorkwam. De zusters doen het werk wat niemand wil doen, daar waar niemand het wil doen. Ze werken aan de rand van de samenleving." Het eerste contact is niet de makkelijkste. Ze wordt in het opvangtehuis aangevallen door een verstande lijk gehandicapt meisje. Huilend ligt ze 's nachts in bed. Maar vastberaden staat ze 's ochtends weer op: wat de zusters jaar in jaar uit konden, kan zij ook tien dagen doen. Het verstandelijk gehandicapte meisje zou zij uit eindelijk leren lopen. „Toen heb ik weer gehuild, al waren het op dat moment tranen van geluk." De samenwerking wordt inniger en uiteindelijk wordt er met hulp van andere stichtingen, vrienden, familie en buren een hulptransport naar Roemenië opgezet. Mevrouw Vaesen vertelt haar verhaal met lichtjes in haar ogen. Af en toe wordt er een fotoboek je bijgepakt om een gezicht dat bij de naam hoort te laten zien. Het verhaal van Rietje Vaesen is een verhaal vol wonderen. Bij voorbeeld het volgende verhaal. Als ze op Schiphol wacht tot ze in het vliegtuig naar Boekarest kan stappen, trapt een meneer op haar sandaal. Uitgerekend deze meneer, Günther Troud, zit naast haar in het vliegtuig. Tij dens de reis praat Günther met zijn buurman over de hopeloos heid in de wereld. „Dat ging zo een tijd door dat ik mijn mond niet kon houden," vertelt me vrouw Vaesen. „Er is wel hoop in de wereld! Moet je eens kijken hoeveel rugzakjongeren de wij de wereld in trekken om daar waar het nodig is hun diensten aan te bieden. Er wordt alleen niet naar het kunnen van de in dividu gekeken. We hoeven niet allemaal als moeder Teresa te zijn. Iets wat jij goed kan en uit je hart doet, is jouw talent. Daar kan je anderen weer mee hel pen." Mevrouw Vaessen vertelt de mannen over moeder Teresa en de orde van zusters. Over het harde werk en de liefde die de zusters, die zelf in armoe leven, dagelijks aan anderen geven. Bij thuiskomst ligt er een brief op de mat. Günther biedt Rietje Vaesen een gouden ei aan om aan moeder Teresa te geven als ze naar Calcutta zou gaan. Kort daarna staat er een man uit de kerk voor de deur. Hij biedt dui zend gulden aan: vijfhonderd voor Roemenië en vijfhonderd voor moeder Teresa. Enkele da gen daarna staat mevrouw Niesing op de stoep. Zij heeft, met enkele andere dames, kleu rige dekentjes gemaakt die be stemd zijn voor de kinderen in Inda. „Nu wist ik dat ik mocht," straalt mevrouw Vaesen. „Ik had gebeden en gewacht en had nu drie tekens van God gekregen dat ik mocht." Met het geld, de dekentjes en de brief vertrekt ze naar Calcutta. En dan staat ze plotseling oog in oog met de vrouw die zij al jaren wilde ont moeten. „Ik kon alleen maar hui len van geluk. Maar moeder Theresa bleef rustig. Ze pakte mijn hand en vertelde dat ik mijn sandalen aan moest doen. schaffing van de Waz particulier verzekeren tegen arbeidsonge schiktheid, zwangerschap en be valling. Zelfstandigen met een verhoogd gezondheidsrisico krijgen auto matisch door particuliere verze keraars een alternatieve verzeke ring aangeboden, als zij na het afschaffen van de Waz onverze- kerbaar blijken. Ook als men slechts met uitsluitingen of tegen een hoge premie wordt geaccep teerd, kan men in aanmerking komen voor de alternatieve ver zekering. Dit geldt ook voor startende ondernemers. Iedere zelfstandige kan zich verzekeren ZEVENHUIZEN - Natuurlijk is het op het oogstfeest ook feest bij de plaatselijke We reldwinkel. De wagen én een paar kramen staan die zater dag op het terrein naast de apotheek. Op de kramen staat een aantal vrolijke nieuwe ar tikelen uitgestald, waar u ze ker naar moet komen kijken en die natuurlijk ook te koop zijn. Het is een voorproefje van de fraaie artikelen die in de najaarsfolder van Fair Tra de staan. Die folder wordt na het Oogstfeest verspreid. De Meeting Colours campag ne stelt in de nazomer de kleur geel centraal. Geel is een belangrijke kleur in gerechten in Azië en Afrika, omdat er vaak saffraan of kurkuma (koenjit) in wordt verwerkt. In India wordt reizigers gele saf- fraanrijst aangeboden voor hun vertrek als teken van hoop op een behouden terug keer. Veel non-food artikelen, zoals bloemvazen, sjaals, e.d. hebben nu zonnig gele kleu ren. Eveneens zijn er op het Oogstfeest veel mooie artike len te koop, die niet in deze folder staan en zijn er diverse lekkere non-food producten, zoals vruchtensap, meerdere soorten thee en koffie en ook koffiepads. Jong en oud kan, traditiege trouw zijn geluk beproeven bij het 'enveloppen trekken' en de koopjeskraam is er ook weer. Vrijdag 3 september staat de wagen van 10.00 - 16.00 uur op het C-1000 plein, maar op het oogstfeest dus bij onze kramen naast de apo theek in de Dorpsstraat. Vermist Kater, Cypers, witte voeten en bef, grote dikke kat, halsband zwart bel en penning, Wilgen horst (Waddinxveen) Overgangsrecht De Waz is een sociale verzeke ring tegen arbeidsongeschikt heid voor zelfstandigen, hun meewerkende echtgenoten en beroepsbeoefenaren. Vooruitlo pend op de afschaffing hoefden zelfstandigen met ingang van 1 januari 2004 al geen premie meer te betalen voor de Waz, maar waren zij de eerste helft van 2004 nog wel verzekerd tegen ar beidsongeschiktheid. Zelfstandi gen die vóór de afschaffing ar- WADDINXVEEN - Met ingang van 1 augustus 2004 is de Wet ar beidsongeschiktheidsverzeke ring zelfstandigen (Waz) afge schaft. Zelfstandigen die op of na de afschaffingsdatum ar beidsongeschikt worden, komen niet meer in de Waz. Zij kunnen zich particulier ver zekeren tegen arbeidsonge schiktheid, zwangerschap en be- Onze jarenlange samenwerking met Silverjet Vakanties biedt ons de mogelijk- N heid u dit topproduct warm aan te bevelen. Een programma, boordevol hoogte- punten voor een fantastische winter-zon vakantie. Haal de brochure bij een van onze kantoren of bel en wij bezorgen u het programma thuis. voor medio oktober 2004 en bin nen drie maanden na het starten van een nieuwe onderneming. De verzekering keert na een wachttijd van twee jaar uit. Al leen zelfstandigen die volledig en duurzaam arbeidsongeschikt zijn, komen voor deze uitkering in aanmerking. De premie be draagt ongeveer 2.200 euro per jaar. Meer informatie kunt u vinden op www.szw.nl en www.verze- keraars.nl. VERSLAVINGSZORG MIDDEN- HOLLAND Pamassia, psycho-medisch cen trum, IJssellaan 2-2a, 2806 TK Gouda. Tel. 0182-563500, fax.nr. 0182-563521. Bereikbaar maandag t/m vrijdag 9.00-17.00 uur. Al-anon/Alateen is een zelfhulp groep voor kinderen, vrienden en familie van alcoholisten. Voor meer informatie: Joke 0182-612765 of Marieke 0182-503773. Voor problemen met alcoholge bruik: Anonieme Alcoholisten Werkgroep Gouda, Peperstraat 56, Postbus 30, 2800 AA Gouda. Tel. 0182-519712 of 0653875058 (dag en nacht). GROENE HART ZIEKENHUIS Bleulandlocatie: Bleulandweg 10, Gouda, 0182-505050. Postadres: postbus 1098, 2800 BB Gouda. Jo- zeflocatie Jan van Beaumont- straat. Voor het maken van poliklinische afspraken is elke polikliniek recht streeks te bereiken. Voor inlichtin gen: tel. 0182-505050. Bezoektijden voor beide locaties: algemene verpleegafdelingen: 14.00 tot 15.00 uur en 18.30 tot 19.30 uur. Voor informatie over wachttijden, opname, afdelingen etc. kan men terecht op www.ghz.nl. EERSTE HULP Voor eerste hulp kan men alleen terecht bij de afdeling Spoedeisen de Hulp op de Bleulandlocatie van het Groene Hart Ziekenhuis, Bleu landweg 10, Gouda. beidsongeschikt zijn geworden, kunnen na afloop van de wacht tijd van een jaar (dus tot 1 au gustus 2005) nog in aanmerking komen voor een Waz-uitkering. De hoogte van de uitkering is af hankelijk van de mate van ar beidsongeschiktheid en van wat de uitkeringsgerechtigde ver diende. Het maximum is 70% van het minimumloon. Een uit kering op basis van de Waz is al leen mogelijk als daadwerkelijk sprake is van een inkomensder- ving. Ontmoetingskerk, Groensvoorde zondag 9.30 uur drs. T.H. Prins, Nieuwkoop REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrijzin nige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade zondag 5 september 10.00 startzondag OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg: 10.00 uur leesdienst 18.30 uur leesdienst CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat woensdag 25 augustus 19.45 ds. J.G. van Tilburg zondag 9.30 en 17.00 uur ds. J.G. van Tilburg woensdag 1 september 19.45 uur ds. M. van Kooten ROOMS-KATHOLIEKE KERK St. Victorkerk, Zuidkade zondag 9.30 uur Eucharistievie ring, vicaris D. Verbakel Ontmoetingskerk, Groensvoorde zaterdag 19.00 uur communievie ring, pastor M. Ameling zondag 11.15 uur communievie ring, pastor M. Ameling GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage zondag 9.30 uur ds. E. Brink, vie ring Heilig Avondmaal 16.30 uur ds. E. Brink, viering Hei lig Avondmaal JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijkzaal Burgemeester Troostraat 10.00 uur Openbare toespraak 11.00 uur Wachttorenbespreking RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Samenkomsten worden gecombi neerd gehouden met de Rafaelge- meenschap Gouda, in het school gebouw de Goudse Waarden aan de Catslaan 100 te Gouda. BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Gebouw Kreater, Kerkstraat zondag 10.00 uur spreker: de heer H. van Bemmelen DE BRUGGEN Sterrenlaan 2 zondag 19 september 11.00 uur, Jan Delhaas MOERKAPELLE Ned. Herv. Gemeente (in hersteld verband) Dorpshuis 'Op Moer', Raadhuis straat zondag 11.00 uur geen opgave ontvangen 18.30 uur geen opgave ontvangen ^TOERKOOP Reisburo Estee JA JpO service met een jJ! Konaoktroot 12,2741 HH Woddinxveen Telefoon 0182 688 488 E-moil estee.woddinxveen@toerl(oop nl Fox 0182 688 588 Huisarts en apotheek voor alle in woners van de regio Midden-Hol- land. Voor spoedeisende huisartsenhulp buiten kantoortijden: van 17.00 uur 's middags tot 08.00 uur 's ochtends, tijdens het weekeinde en feestdagen: HuisArtsenPost Midden-Holland (HAP) Jan v Beaumontstraat 4 (bij de Jozef-lo- catie), Gouda, tel. 0182-322488 (al leen na telefonische afspraak). Voor spoedmedicatie buiten kan toortijden: van 17.30 uur 's mid dags tot 08.00 uur 's ochtends, tij dens het weekeinde en feestdagen: Dienst Apotheek Midden-Holland (DAM), Ronsseweg 138 (tegen over de Bleuland-locatie), Gouda, tel. 0182-698820, www.dam-mh.nl. bij het echtpaar in huis woonde. „Ik kan geen andere weg meer gaan. Dit is mijn reis, dit is mijn droomreis. Ik wil geen subsidie, ik wil geen betaalde krachten. De hulp die ik krijg is vrijwillig en uit liefde. De stichting groeit en groeit door vriendschap. En zo ziet het echtpaar Vaesen dag in dag uit kleine wondertjes gebeuren. Ze zien de blijdschap op de gezichten van de kinderen die ze een thuis geven. Ze 'zien' de helpende hand, in de vorm van speelgoed, kleding of een donatie, die ze krijgen van bu ren, vrienden en onbekenden. Mevrouw Vaesen heeft goed contact met de Bethelschool in de buurt zodat de kinderen di rect onderwijs kunnen genieten. En zo krijgen deze kinderen - sommigen gedurende een aantal jaar, sommigen maar voor een paar maanden - een veilige basis om kind in te zijn en op te groei en. De stichting zet zich in om onderdak en werk voor de moe der te vinden zodat zij later haar kind weer in huis kan nemen. „Wij helpen, totdat de moeder weer kan zorgen." En op deze manier is Rietje Vae sen al jaren bezig met haar 'droomreis'. Ze zet zich in voor een betere wereld, daar waar zij kan helpen. De zusters dragen het echtpaar op handen. De kin deren ook. Tijdens het gesprek gaat een aantal keer de telefoon. Kinderen, nu volwassen, die zijn opgegroeid bij het echtpaar en graag even langs komen. Aan de muur boven de bank hangt een foto, met het echtpaar omringd door de drie adoptiekinderen en zo'n acht 'zorgkinderen'. Me vrouw Vaesen heeft een open lijn met de Raad van Kinderbescher ming. Ze wil het beste voor de kinderen. Maar de wegen die zij moet bewandelen zijn niet altijd even leuk. Zo moet Lusi, met ou ders en broertje, terug naar Ar menië. Het echtpaar is druk be zig om een fotoboekje te vullen en een afscheidsfilmpje te ma ken. Verdriet is er nog even niet. Dat komt straks, als ze haar naar Schiphol hebben gebracht. Die afspraak is gemaakt met de Vreemdelingenpolitie. Rietje Vaesen wil niet dat de kinderen opgepakt worden. Ze mogen tot het laatste moment in het huis in Waddinxveen blijven. „Ik heb één hand met verdriet en één hand met zegeningen. Als je die in elkaar doet, kun je alles aan." Rietje Vaesens levensreis is om te zorgen. Haar huis is groot ge noeg om iedereen te ontvangen en te laten logeren. Ze heeft nu ook mensen om zich heen die ook kinderen willen opvangen als het huis 'vol' is. Maar nie mand zal op straat staan. Er is al tijd nog wel ergens een plekje te vinden. Rietje Vaesen is dank baar, dankbaar dat ze dit werk mag doen. „Sinds de dood van moeder Teresa voel ik dat ik haar werk met de zusters in Neder land mag voortzetten." Anders zou ik ziek worden." De reis zou eigenlijk drie weken duren, maar duurt uiteindelijk maar één week door problemen met het visum. „Maar in die ene week heb ik meer gezien en be leefd dan iemand normaal ge sproken in een halfjaar zou bele ven. Tussen de tijden door dat mevrouw Vaessen op het politie bureau zit om een visum te rege len, laat moeder Teresa haar ver schillende kindertehuizen zien. Ze mag zelf de dekentjes uitde len in het kindertehuis, even bui ten Calcutta. „Geweldig, als je zag wat die vrolijke kleuren de den met de kinderoogjes." Na terugkomst houden de twee een innig contact met elkaar. Twee dagen voordat moeder Te resa in 1997 zou komen te over lijden, ontvangt Rietje Vaesen een brief. „Ik las in de brief al dat ze zou overlijden. Mijn eerste re actie was om weer naar Calcutta te reizen. Totdat ik me afvroeg wat moeder zou willen dat ik zou doen. Ik heb mijn armen open gesteld voor de zusters in Nederland en hen getroost. En vanaf die tijd heb ik kinderen uit de opvangtehuizen van de zus ters in mijn gezin opgenomen. Als eerste nam het gezin Vaesen de Chinese Ling en haar doch tertje Jiahui in huis. Na hen vol gen er veel meer. De stichting In Liefde Omzien wordt uiteinde lijk opgericht om de opvang te betalen voor de moeders van de kinderen die bij de familie Vae sen wonen. Op dit moment wo nen er vijf kinderen bij het echt paar: de Armeense Lusi en haar broertje Jerevant, Hervé, Geral- do en Patrick van vier maanden, het zoontje van Jessica die ook REGIO - De Waddinxveense Liz Venema organiseert een exposi tie in de Agnietenkapel in Gouda op donderdag 2, vrijdag 3, en zaterdag 4 september. Deze keer is er een verzameling te zien van de afgelopen 12,5 jaar. Deze 'jubileumexpositie' wordt met diverse kunstenaars ge deeld. Iris Bouman uit Moord recht met gemengde techniek, Constantin Duca uit Waddinx veen met gemengde techniek, Marina Francken uit Waarder met fotografie, Marry Haaksema uit Gouda met natuurlijke mate rialen, Ank Stolk uit Gouda met schilderijen en keramiek en Liz Venema met gemengde tech niek. Dan is er ook nog grafiek uit de twintigste eeuw te zien. De Agnietenkapel is aan de Nieuwmarkt 100 in Gouda. Ope ningstijden: donderdag van 12.00-17.00, vrijdag en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. De toe gang is gratis. Het Weekblad pakt de koffers en reist mee met de verhalen van Waddinxveners en Wad dinxveense organisaties. Want ook al is het niet direct zicht baar: Waddinxveen is wereld wijd! Diverse Waddinxveense organisaties (en plaatselijke afdelingen van landelijke or ganisaties) zetten zich, vaak op vrijwillige basis, in om een steentje bij te dragen aan deze wereld. Deze week deel 5: Rietje Vaesen en de stichting In Liefde Omzien. Na het lezen van het boek 'Moe der Teresa, een engel op aarde' in 1989 raakt Rietje Vaesen zo onder de indruk van het werk van de zuster van Calcutta dat ze op bezoek gaat bij de zusters van Moeder Teresa die twee op vangtehuizen in Nederland heb ben (Rotterdam en Amsterdam). „In de kerk kon ik nooit vinden wat ik zocht. Na de dienst ga je toch allemaal weer je eigen weg. Ik wilde meer." Bij de zusters verliest mevrouw Vaesen totaal haar hart. „Ik vond daar wat ik altijd heb gezocht. In liefde om zien. Er wordt niet alleen voor voeding, onderdak en kleding gezorgd. Bovenal gaat het om de liefde en de vriendschap die de mensen krijgen. De zusters van Moeder Teresa vangen dagelijks zo'n 150 moeders en kinderen op en zorgen daarnaast ook dat de relatie tussen de ouders, waar mogelijk, verbetert. „Ze begin nen elke dag met niets en aan het einde van de dag zijn 150 men sen gekleed en gevoed en is het huis weer schoon," vertelt me vrouw Vaesen. Mevrouw Vaesen wil graag mee helpen. Ze begint met schoon maken, maar al snel zien de zus ters bij Rietje Vaesen de liefde voor kinderen en mag ze de kin deren gaan verzorgen. Mevrouw Vaesen had één droom: Moeder Teresa ontmoeten. Nu, vijftien jaar verder, heeft het gezin Vaes sen haar veertigste zorgkindje, de vier maanden oude Patrick, in huis, bestaat de stichting In Liefde Omzien bijna drie jaar en is de droom van mevrouw Vae sen in vervulling gegaan. De droomreis, zoals Rietje Vae sen haar werk voor moeder Tere sa en de zusters noemt, zou haar uiteindelijk vanzelf op het pad dat naar moeder Teresa leidde brengen. Vanuit de gereformeer de kerk in Boskoop heeft me vrouw Vaesen voor twee jongens contact gelegd met een opvang tehuis in Roemenië. Ze schrijft een brief aan de zusters dat de jongens hen graag zouden ko men helpen. Maar door de trage communicatie over de post, be sluiten de jongens uiteindelijk toch via een andere organisatie naar Roemenië te gaan. Net op het moment dat mevrouw Vae sen van de zusters antwoord krijgt dat ze zo blij zijn met de extra hulp. „Ik kon het niet over mijn hart verkrijgen om de zus ters te vertellen dat er niemand VRAAG UW REISADVISEUR VAN TOERKOOP REISBURO ESTEE NAAR DE NIEUWE SILVERJET WINTERBROCHURE! j Bel snel of surf naar www.toerkoop.nl/estee. Maak nog tot 31 december 2004 kans op het winnen van een auto! Het echtpaar Vaesen met (vlnr) Jerevant, Lusi, Patrick (op schoot), Geraldo en Hervé. (Foto: Liesbeth van der Vis) PROTESTANTSE KERK NEDER- LAND Nederlands Hervormde Kerk Brugkerk, Kerkweg-Oost zondag 9.30 uur ds. J.J. van Hol ten, voorbereiding Heilig Avond maal 17.00 uur ds. H. Schipaanboord De Hoeksteen, Esdoomlaan zondag 9.30 uur ds. H. Schipaan boord, voorbereiding Heilig Avondmaal 18.30 uur ds. W. Verboom, Bles- kensgraaf Bethelkerk, Bilderdijklaan zondag 9.30 uur ds. M.C. Baten burg, voorbereiding Heilig Avondmaal 17.00 uur ds. J. de Jong De Morgenster, Sterrenlaan zondag 9.30 uur ds. J. de Jong, voorbereiding Heilig Avondmaal 17.00 uur ds. D.J. Cuperus, Veen- endaal Ned. Herv. Gemeente (in hersteld verband), gebouw Staringlaan zondag 9.30 u. ds. A. Egas, Wer kendam 14.30 uur ds. J.C. den Toom, Som- melsdijk Protestantse gemeente i.w. Immanuëlkerk, Pr. Beatrixlaan zondag 9.30 uur ds. A.W. Ridder, Leiden 'De Rank', Coenecoopcollege zondag 10.00 uur ds. C. Bregman, Zoetermeer 18.30 uur ds. M.A. Bos Weekblad voor Waddinxveen is een onafhankelijk weekblad, dat in een oplage van 15.300 exemplaren wordt uitgegeven en verspreid in Waddinxveen, Moerkapelle en Zevenhuizen. Weekblad voor Waddinxveen verschijnt op woensdag. Uitgever Dagblad van Rijn en Gouwe B.V. Alphen aan den Rijn Kantoor Zijde 30 2771 EN Boskoop Fax: 0172-212168 Redactie NI oortje van Dorp 0172-420512 E-mail: weekblad voorwad dinxveen@ rijnengouwe.nl Kopij dient uiterlijk op maandag 16.00 uur in het bezit van de redactie te zijn om in aanmer king te komen voor plaatsing. Bijdragen per e-mail of op floppy verdienen de voorkeur. Advertenties Telefoon 0172-211731 E-mail: verkoopbuskoop@ rijnengouwe.nl Advertenties kunnen tot dinsdag 11.00 uur worden opgegeven, IM'ers (ingezonden mededelingen) tot maandag 16.00 uur. Bezorging Telefoon: 0900-708 09 OO 1O eurocent per minuut) Foto's van Liesbeth van der Vis vindt u op www.liesbethvandervis.nl Alle auteursrechten en databank rechten ten aanzien van (de inhoud van) deze uitgave worden uitdrukkelijk voorbehouden. Deze rechten berusten bij Rijn en Gouwe B.V. c.q. de betreffende auteur. k '^2 -fv 'f ^>2

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 9