Saamhorigheid sterk bij jubilerend Moerkapelle Toos door met acrogym Ambitieuze seizoensstart duyirendyk JIMMI Klaverjassen voor Sint Victorkerk Rowah bouwt kantine Goede prestatie Antilopejeugd Geslaagd 24 uurs-voetbal Streetdance bij Kreater Bedrijven- toernooi jeu de boules WADDINXVEEN - Na het suc- W'veen klopt WSE Tennissucces v. Rosendaal Avondje dansen Uitslag de Sperwer Hockey International www.duijvendijkwonen.nl Marijke Zegwaart: 6-2, 0-6, 7-5. (Foto: Liesbeth van der Vis) aanleg van de nieuwe kunststof DE PUNTJES OP DE IJ Het ligt al geruime tijd net onder de honderd. De komende jaren rekenen we op een flinke toena me en hopen we op zo'n 150 le den uit te komen. Met jeugd- teams in alle leeftijdsgroepen en zelfs twee of meer teams." Voor meer informatie tel. 0182-615899 raat, Roel Tamerus, Cees Tamerus; Karei Cammeraat, Nic de Knegt, Geert van Helden, Wim.de Knegt Wzn, Huug de Graaf en Rinus de Knegt. De voetbalvereniging Moerkapelle speelde op een ter rein aan de Bredeweg dat werd gehuurd van de familie Nieuw- land. Het houten clubgebouwtje omvatte twee kleedkamers met daar tussen een consumptietent. Achterin bevonden zich twee wasbakken waarin de voetballers zich weer schoon konden spoelen. Deze situatie bleef gehandhaafd tot 1950, het jaar dat Moerkapelle kampioen werd in de eerste klasse afdeling Gouda. Na gewonnen promotiewedstrijden tegen de Rotterdamse clubs NHS en ONIT waarvoor in Boskoop werd ge speeld promotie Moerkapelle naar de vierde klasse. Het kam- pioenselftal bestond uit Arie Ver schoor, Dirk de Knegt en Frans Hertog; Piet Luytjes, Frans Zijder- hand, Maarten van Velde; Harry Luytjes, Bob van Lent, Arie van Dijk, Jan de Graaf, Henk Bakker. Piet Wisse, een speler die nog heel lang zou doorvoetballen, was wis selspeler. Trainer was Van Lent. De bestaande Acroles wordt ge houden op dinsdagavond van 18.15 - 19.45 uur in het eigen gymlokaal van TOOS aan de Staringlaan en staat onder lei ding van Arco Zwijnenburg en Hans Smit. De lessen zijn voor namelijk bedoeld voor meisjes en jongens c.q. dames en heren (van 6 tot circa 50 jaar) die het leuk vinden om aan Acrogym deel te nemen. Dat kan zijn als meisje of jongen als bovenper soon in de balanselementen of als oudere als onderpersoon of werper c.q. vanger tijdens de balans- en vluchtelementen. TOOS is op dit moment erg op zoek naar 'grote' onderperso- nen. Geïnteresseerden voor een van de Acrogymlessen kunnen zich opgeven bij TOOS (0182 - 613839 640277) of voor meer info: www.tooswaddinxveen.nl. Alle nieuwe leden mogen in ie der geval 2 keer op proef mee doen. door Bas Oosting. In 1976 nam Pe ter Roest de voorzittershamer van hem over. De voetbalclub Moer kapelle kende in de jaren zestig en Gouda 0182 - 59 98 68 door William Hoogeveen. Moer kapelle speelde in verband met het jubileum dinsdagavond te gen Jodan Boys voor de beker. Komend weekeinde begint de competitie. Het programma op zaterdag 4 september: Be Fair- WDS, Moerkapelle-Siveo (uitge steld), zondag 5 september: WSE-RVC'33 (wedstrijd van de week), CKC-Groeneweg, Wad- dinxveen-Nicolaas Boys. WADDINXVEEN - HCW opent zaterdag 4 september weer het WADDINXVEEN - De handbal lers van Rowah zijn het nieuwe MOERKAPELLE - „Er bestaat een van saamhorigheid. uitslag was (waarvoor de zeven hoogste scores telden): 1. Ton de Jong, 31142 pnt. 2. Cees Koot, 31087 pnt. 3. Marianne Gerts, 30000 pnt. Spelers die zich niet willen vastleggen op de compe titie zijn ook welkom en kunnen zich in ieder geval verheugen op een gezellig avondje kaarten. De overige speeldata zijn 1 okto ber, 5 november, 3 december, 7 januari, 4 februari, 1 april, 6 mei, 3 juni. Kaarters die niet over eigen ver voer beschikken en daardoor deelname als een belemmering zien kunnen een beroep doen op de 'taxiservice'. Voor informatie kunt u tot uiterlijk 2 september bellen naar Joop Brosens, tel. 0182-615719. derden hoort ook meedoen aan verschillende optredens door het jaar heen bij de cursus. De cursus modem jazz is bedoeld voor mensen die houden van af wisselende, dynamische en cre atieve dans. Er komt veel free style aan bod en er is ruime variatie in muziekgebruik. Bij musicaldans gaat het om show- dansen zoals in Grease, Aïda of Chicago. In alle lessen wordt schieters hierbij waren Wessel v Kooten (7) met een 2de, Fabian Reehuis (9) met een 1ste, Peter Krijgsman (9) met een 4de enTa- ru vd Zijde (10) met een 4de plaats. Ook werd er in de 6 mi nutenloop goed gepresteerd met prijzen voor Amanda Reehuis (6) met een 5de, Wessel v Koot en (7) met een 3de, Victor de Vries (8) met een 4de, Fabian Reehuis (9) met een 5de en Inge Dukker (10) met een 3de plaats. De jeugdatleten van SC Antilope komen volgend weekeind, zater dag 4 september, wederom in ac tie bij een onderlinge meerkamp wedstrijd. In verband met de WADDINXVEEN - Jazzdans- en Turnvereniging TOOS uit Waddinxveen is 4 seizoenen ge leden met een nieuwe vorm van gymnastiek begonnen, namelijk Acrogym voor jongens en meis jes vanaf 6 jaar tot en met dames en heren van ongeveer 50 jaar. Dit nieuwe seizoen continueert TOOS de bestaande les op de dinsdagavond. Acrogym is in twee basisonderdelen in te de len, namelijk de balanselemen ten en de tempo-elementen. De ze elementen worden aan elkaar verbonden en dit resulteert dan in een oefening van circa 2 mi nuut. Bij de balanselementen maken verschillende mensen 'piramides' op elkaar. Even wicht en spanning zijn daarbij heel belangrijk, daar zal dan ook veel op worden geoefend. Bij de tempo-elementen worden na de gooi verschillende bewe ging zoals salto's in de lucht uit gevoerd om daarna weer door doen om de contributie laag te houden en via shirtsponsoring ook de kosten van leden”. Blauw Wit, de naam werd eerst in 1950 toen de vereniging promoveerde naar de vierde klasse vande KNVB gewijzigd in Moerkapelle, werd opgericht op 1 september 1929. Het eerste bestuur bestond uit Wim de Knegt (voorzitter), Lo- dewijk Tamerus (tweede voorzit ter), Dirk de Graaf (penningmees ter), Roel Tamerus (tweede penningmeester) en Dirk Hofman (secretaris). Met twee elftallen werd deelgenomen aan de com petitie van de Goudsche Voetbal Bond. Moerkapelle had aange vraagd om te mogen beginnen in de tweede klasse. Een verzoek dat niet werd gehonoreerd. De GVB deelde Moerkapelle in de derde klasse in. Een foutje naar later bleek. Moerkapelle werd twee keer kampioen en speelde in 1931 al in de eerste klasse van de GVB, de latere afdeling Gouda van de KNVB. Het elftal dat in 1930 de GVB-beker won bestond uit Ba rend Cammeraat, Teun Zijder- hand, Jo Verschoor; Cors Camme- leumboek, dat op woensdag 1 september verschijnt. Op die dag wordt in het clubgebouw de jubi- leumreceptie gehouden. Op don derdag 2 september is er een sponsoravond met de bekende oud-topscheidsrechter Mario van een geslaagd 24 uurs-voetbalevenement waar mee de viering van het 75-jarig bestaan werd geopend. Hoewel de weersomstandigheden aan voor spelden kon het programma toch in zijn geheel worden afge werkt. Om 12 uur 's nachts waren twee honderd toeschouwers op het sportcomplex aanwezig om bei de dameselftallen te zien. Als sluitstuk speelde Moerkapelle voor de eerste keer werd ge houden, wordt ook dit jaar weer een voor bedrijven en instellingen gehouden. Gespeeld wordt de spelvorm triplette, dus drie te- van het ledental zorgde er voor dat de kleed- en kantine-accom- modatie moest worden aange past. De club kreeg de beschik king over drie velden en een WADDINXVEEN - Vrijdag 3 september wordt, voor de eerste keer dit seizoen, geklaverjast ten bate van het restauratiefonds van de Sint Victorkerk. De VAC (Victor Activiteitencommissie) heeft ook dit jaar weer negen speelavonden op het program ma staan. Vanaf 19.30 uur bent u welkom op de pastorie (Zuidka- de 176), waar om 20.00 de kaar ten voor de eerste ronde worden geschud. Ook deelnemers met weinig of geen ervaring zijn wel kom. Er is hulp genoeg om u de regels (opnieuw) uit te leggen. De kosten bedragen 2,- euro p.p. Vrijdag 18 juni is het seizoen 2003/2004 afgesloten. Er is ca. 1.800,- euro bij elkaar gekaart voor de Sint Victorkerk. De eind- aantrad. De wedstrijd werd ge leid door Fred Zwarteveld, assis- tent-scheidsrechters waren Dick Bakker en Henk van der Loos. Moerkapelle nam de leiding door een doelpunt van Rob van Leeuwen na voorbereidend werk van Jum Hoogma. Met goede reddingen op schoten van Aron Winter voorkwam doel man Mark Huisman aanvanke lijk de gelijkmaker. Hij was ech ter kansloos op een ziedend schot van Dennis Gerritsen. De zelfde speler, enkele seizoenen terug nog actief bij De Graaf schap, maakte er 1-2 van. In de tweede helft kreeg Ron Kievit, werd op het terrein van Groene weg in Zevenhuizen gespeeld. Moerkapelle verhuisde naar een nieuw terrein aan de Oranje straat,.dat werd gehuurd van leveren. De instuiven vinden plaats op het Rowah-veld in Sportpark de Sniep (naast het zwembad) en starten om 14.00 uur. Medio oktober organiseert Rowah het jaarlijkse school- handbaltoemooi. Behalve een enerverende happening voor de schooljeugd, is dit ook een mo gelijkheid om kinderen voor het handballen te interesseren. Voor meer informatie over handbal, over de instuiven van Rowah en/of over het schoolhandbal- toemooi, bel naar 0182-615899 of 0182-618685. Ook voor infor matie over lidmaatschap, trai- ningstijden van teams en derge lijke kun je hier terecht. Iedereen kan eerst enkele we ken kennismaken zonder enige verplichting. een lang gekoesterde wens in vervulling. Het start in sep tember met de bouw van haar kantine en kleedkamers. De af gelopen jaren heeft de vereni- kampioenschap. Happy ging op allerlei manieren gepro- Hockey Hours: zaterdag 4 sep- beerd om een onderkomen te tember van 15.00-18.00 uur. Ter rein Sniepweg (achter Texaco). Informatie op: www.hcwaddinx- veen.com. REGIO - Dansclub Reeuwijk houdt op zaterdagavond 4 sep- een wedstrijd tegen Lucky Ajax, dat met tal van vroegere cracks tember een gezellige dansavond voor iedereen in de grote zaal van Zalencentrum De Brug (Dunantlaan 1, Reeuwijk). De entree is 5,- euro per persoon. De muziek wordt verzorgd door Aad Steevens. De zaal is open van 20.00 tot 24.00 uur. Voor handbaljaar met veel ambitie ge- meer info: H. Lagendijk, tel. 0182-392719. realiseren op het sportpark de Sniep. Vanaf begin september tot half oktober verwacht Rowah haar kantine casco neer te zetten. In de maanden daarna zal de in richting grotendeels door de le den zelf plaatsvinden. Op zeven september zal de eerste paal worden geslagen. Daarbij zal waarschijnlijk wethouder Do renda Gerts aanwezig zijn. De met eerste paal zal worden geslagen om 16.00 uur. Het ontbreken van een eigen sportkantine heeft de groei van de handbalvereniging de laatste jaren gestagneerd. Vol gens het bestuur van de club is een eigen accommodatie van le vensbelang voor de club. Voor zitter Jaco Goedhart: „Zonder kantine zorgt voor inkomsten!" Goedhart: „Met de bouw van de kantine verwacht Rowah nu een van nieuwe leden, oude leden die te- een opbouw van een echte verenigingssfeer. Door de inzet van velen is het leden aantal van Rowah de afgelopen kantine kan Rowah niet vol doende zorgen voor de onderlin ge binding binnen de club en een omslag: het aantrekken echte verenigingsgezelligheid en sfeer realiseren. In ieder geval rugkeren en niet zoals het bestuur en de le den dat wensen. Daarnaast ver langt een vereniging zonder kantine extra veel van haar ka- jaren redelijk stabiel gebleven, derleden. Het inhuren van een accommodatie voor een feest avond vraagt extra organisatie en kost daarnaast onnodig veel geld. Ook voor vergaderingen, teambesprekingen en andere in formatievoorziening binnen de in de meeste leeftijdscategorieën vereniging zijn we aangewezen op andere locaties. Of het ge beurt gewoon bij de kaderleden of 0182-618685. STEEK UW LICHT OP BIJ DUIJVENDIJK WONEN WADDINXVEEN - De voetbal club Waddinxveen won in de strijd om de Amstel Cup verras send met 2-1 van WSE. Beide doelpunten werden gescoord door Onder en Ozgur Ates, bei den afkomstig van GSV. Voor WSE trof de van Gouda te- ruggkeerde Erik Klijn doel. Be Fair maakte tegen BVCB een 0-2 achterstand ongedaan: 2-2. Bei de doelpunten werden gemaakt WADDINXVEEN - Voor Hand- Waddinxveen hoog houden balvereniging Rowah gaat dit alsmede vijf jongens-elftallen. jaar Met ingang van het nieuwe sei zoen is ook weer een Heren 2 ac tief op zondag. Zowel Heren 1 als Dames 1 strijden dit jaar voor het de werpers te worden opgevan gen. Bij Acrogym is samenwer king dus enorm belangrijk. Tus sen de tempo- en balanselementen worden ook verschillende sprongseries ach ter elkaar uitgevoerd. Van mak kelijke sprongen tot moeilijke sprongcombinaties, variërend Vein radslag tot de flik flak salto. In de Acrogymles zal er na de opwarming aan het begin, ruim aandacht worden besteed aan deze drie onderdelen van de acrobatiek. Er wordt op ver schillende niveaus gewerkt en er kan worden geoefend om he le complete oefeningen op mu ziek aan te leren. Acrogym is heel erg geschikt om demon straties mee te geven. Ook be staat er de mogelijkheid om met TOOS deel te nemen aan Acro- gymwedstrijden. Maar eerst zal er binnen de les veel moeten worden gewerkt aan de basis van de Acrogym. Docente Deborah Campagne neemt de streetdancelessen en Het inschrijfgeld be- de lessen modem jazz en musi caldans voor haar rekening. Streetdance: dansen op lekkere inschrijven kimt swingende nummers die je van email videoclips kent, het leren van de basis- of gevorderdentechniek van streetdance. Voor de gevor- mende jaren qua niveau nog te stijgen. Het reserveteam van Ro wah is jong en zorgt voor een goede aansluiting. Rowah heeft in alle leeftijdsgroe pen teams. Begin augustus is het met een nieuwe trainingsgroep gestart voor jongens en meisjes tussen 6 en 9 jaar. Daarboven zijn er jongens en meisjesteams, waarin inmiddels al heel wat ta lentjes spelen. Zowel bij de he ren als de dames traint en speelt Rowah ook op recreatief niveau. Op 15 en 29 september organi seert Rowah twee handbalin- stuiven voor kinderen tussen 6 en 12 jaar. Voor deze instuiven worden de kinderen onder an dere via de scholen benaderd. Onze ervaring is, dat deze in stuiven altijd nieuwe leden op- thuis. Voor een bepaalde tijd kan dat, maar we merken dat de rek er bij onze leden langzaam uit gaat. En last but not least: een die stopt met voetbal, een ap- plajiswissel. Moerkapelle drukte Ajax terug, maar werd verrast door een derde treffer van Ger ritsen. Vlak voortijd maakte Pie ter Lips er 2-3 van. Voor Lucky Ajax traden aan Dennis Neder- lof, Keje Molenaar, Dick Schoe naker, John van der Brom, Ri chard Witschge, Gerrie Mühren, Danny Muller, Sjaak Swart, Den nis Gerritsen, Aron Winter, Yas sin Abdellaoui, wisselspelers Barry Hulshof en Eef Melgers. Coach Wemer Schaaphok. Op woensdagavond 1 septem ber houdt Moerkapelle de jubi- leumreceptie. digd. 's Avonds is er een feest avond in het dorpshuis Op Moer. Afgelopen wekeinde vond het 24 uurs-voetbal plaats dat werd afge sloten met de wedstrijd Moerka- pelle-Lucky Ajax. De voetbalvereniging Moerkapel le, door voorzitter Leo Moerman de Blauw Witte familie" ge noemd, is in de loop der ja ren uitgegroeid van een klein clubje N met twee elf- V tallen tot een I middelgrote vereniging r met zeven za terdag- en twee Door de promotie naar de vierde klasse moest de vereniging het terrein van Nieuwland verlaten. Het eerste jaar in de vierde klasse nieuw clugebouw, dat op 24 april 1976 door burgemeester I.J.P. Ke- ijzer werd geopend. Twee jaar eer der was voorzitter Gerrit Zwarte veld na een periode van liefst veertig jaar als bestuurslid terug Geertje van der Spek. Het houten getreden. Hij werd opgevolgd clubgebouw verhuisde mee. In middels was de club ook begon nen met zaterdagmiddagvoetbal. Na de invoering van de vrije za terdag breidde deze tak zich sterk zeventig enkele goede jaren in de uit. Tegenwoordig wordt op zater- vierde klasse. Een kampioenschap bleef echter uit. Daarna werden de prestaties van het eerste elftal minder en in 1983 degradeerde Moerkapelle weer naar de afde ling Gouda. De slechte prestaties van het eerste zondagelftal leid den in het seizoen 1992-1993 tot het besluit om voor prestatief voetbal op zaterdag te kiezen. Er namen dat seizoen twee zondag en vier zaterdagelftallen aan de competitie deel. Na de her- strukturering in de KNVB waar door de twintig afdelingen verd wenen en er ook drie hoofdklassen in het zaterdagvoet- bal kwamen werd Moerkapelle in 1996 in de nieuw gevormde vier de klasse ingedeeld. Daarin wer den de prestaties steeds beter het geen in het jubileumjaar leidde tot promotie naar de derde klasse. Een historisch hoogtepunt. Het succesvolle team bestond uit Mark Huisman, Stefan van Vuur- en, Peter Zijderhand, Martin Lek- kerkerk, Jeroen Hertog, Danny Pols; Menno Verschoor, Pieter Lips, Ron Kievit, Jum Hoogma, Gido Stuurman, Rob van Leeu wen, Lennaert Visser, Robin Reig- wein. Trainer was Peter Kerkhof. Elftalleider Ronald Germeraad. In Moerkapelle is men zich er van bewust dat de tegenstand in de nieuwe competiie aanmerkelijker groter zal zijn. De blauwwitten atletiekbaan in Waddinxveen krijgen te maken met geroutineer- wordt deze op de baan van de de tegenstanders. Daarnaast is Boskoopse atletiekvereniging Ron Kievit gestopt en gaat Rob AV47 gehouden. van Leeuwen lager voetballen. dag prestatief voetbal en biedt de club op zondag gelegenheid voor de recreanten. In 1965 nam de voetbalvereniging Moerkapelle het houten clubge bouw van de voetbalvereniging Zwervers uit Capelle aan den IJs- sel over. Het clubleven kreeg daardoor een impuls en een jaar later was Moerkapelle opnieuw kampioen van de afdeling Gouda waar naar Blauw Wit in 1954 was terug gevallen. Het kampioenself- tal in 1966 bestond uit Ton Slin gerland, Dirk Deurloo, Kees de Knegt, Piet Verschoor; Harry Dek ker, Tem Zwarteveld; Fred Zwar teveld, Esdra Kievit, Barend Ta merus, Bert Boeve, Huig de Knegt. Wisselspeler Wim de Knegt. Trainer was Joop Beun, aantrekkelijke evenals destijds Bob van Lent af- WADDINXVEEN -Tennissucces voor Alexander en Julia van Ro sendaal van TV Waddinxveen in groot gevoel het tennistoernooi van Ad Astra Voor het grote aantal activiteiten, in Gouda. Alexander van Rosen- dat binnen onze vereniging wordt daal zegevierde in het heren-en- georganiseerd, zetten velen zich kelspel 5 door Daniel van Hooy- in. Of het nu gaat om het jaarlijkse donk met 7-5, 6-0 te verslaan, jeugdkamp, het BZAV-toemooi, Zijn zusje Julia boekte in de fina- het Oliebollentoemooi of de jaar- le dames-enkelspel 5 een zege op lijkse afsluiting van het seizoen met de familiedag. Het is geweldig om te zien hoe velen zich inzetten om dat alles mogelijk te maken". Dat schrijft voorzitter Leo Moerman van de 75-jarige voetbalvereniging hockeyseizoen. Onder het thema Moerkapelle in het fraaie jubi- Happy Hockey Hours zal een zilveren (Athene) hockey inter national een hockey-clinic geven aan de C-jeugd. Iedereen is van harte welkom. Hockeyers kun nen een wedstrijdje spelen en jongens en meisjes die willen kennismaken met stick en bal den Ende als spreker en ok zater- kunnen onder begeleiding oefe- dag 4 september wordt de reünie nen. De hockeyclub is klaar voor gehouden waarvoor velen oud- de nieuwe competitie. Op de za- Moerkapellenaars zijn uitgeno- terdagochtenden zullen maar liefst 12 teams elke week strijden om de hoogste eer. Deze teams spelen 6-tal of 8-tal hockey. Zes Meisjes-elftallen zullen de eer van WADDINXVEEN - Zaterdag 28 augustus werd door AAV36 de 4de en laatste pupillen meer kamp atletiek voor de regio Zuid Holland Midden georganiseerd. SC Antilope werd door een 25- tal jeugdleden vertegenwoor digd en met een prima resultaat. Voor een aantal leefttijdscatego- rieen was het een spannende fi nale wedstrijd. De verschillen tussen de nummers 1,2 en 3 wa ren zo klein dat de wedstrijd van zaterdag de doorslag moest gaan geven voor een definitieve podi umplaats. In het eindklassement zijn 11 atleten van SC Antilope bij de eerste 10 geëindigd. Uit- MOERKAPELLE - De voetbal- aandacht besteed aan het verbe teren van lichaamshouding en conditie door doelgerichte oefe ningen. Dansplezier staat bij alle lessen voorop. Alle lessen wor den op woensdag vanaf 17.30 uur gegeven. Geïnteresseerden zijn van harte welkom om te ko men meedoen aan 2 gratis proef lessen! Meer informatie bij Kreater: 0182-614422 of info@kreater.nl. WADDINXVEEN - Postduiven vereniging de Sperwer nam 105 jongen duiven deel aan een concours vanuit Ablis, afstand 440 km. Weersgesteldheid: zuid westenwind, lostijd 07.45 uur. Aankomst eerste duif 12.33 uur, snelheid 1525 m.p.m. Uitslag: 1 C.A. Bode; 2 W. Breedijk; 3-6 D. Breedijk; 4-5-7-8-9-10 K. Hof man. Ook nam de Sperwer met vereniging Moerkapelle kan te- 205 oude en jonge duiven deel rugkijken op aan een concours vanuit Hen- sies, afstand 190 km. Lostijd 11.30 uur. Aankomst eerste duif 14.01 uur, snelheid 1261 m.p.m. Uitslag: 1-2-3-4-6-7-10 A. v/d vankelijk weinig goeds Made; 5-8-9 Joh.L. Bol. start. Inmiddels trainen alle teams zo'n twee weken. Het en thousiasme komt enerzijds door dat de vereniging eindelijk haar langgekoesterde kantine gaat bouwen. Anderzijds heeft Ro wah een aantal sportieve ambi ties geformuleerd. Voor de jeugd heeft het een technisch plan ont wikkeld, dat de basis vormt voor cesvolle toernooi dat vorig jaar alle leeftijdsgroepen binnen de club. Hierdoor wordt de kwali teit van de ontwikkeling en een jeu de boulestoemooi goede doorstroming door de vereniging gewaarborgd. De da- messenioren van Rowah spelen inmiddels in de op één na hoog- gen drie. Niet alleen bedrijven, ste klasse van de afdeling Rotter- maar ook instellingen en ver- dam en heeft potentie om de ko- enigingen uit en rondom Wad dinxveen worden uitgenodigd om aan dit toernooi deel te ne men. Het toernooi wordt ge houden op 15 september en be- WADDINXVEEN - Naast mu- gint om 19.30 uur. Speellokatie ziek en beeldend heeft Kreater is de Jeu de Boulesvereniging ook een groeiende dansafdeling. Waddinxveen aan de Alber- dingk Thijmlaan in Waddinx veen. draagt 7,50 euro per team. De uiterste inschrijfdatum is 7 september en u via de jeu.de.boules.wad@zonnet.nl. Voor meer info: tel. 06-18287563. Moerkapelle speelde zaterdag een jubileumwedstrijd tegen Lucky Ajax. Na een wedstrijd, die door zevenhonderd toeschouwers werd bekeken, zegevierden de vroegere cracks komstig van Xerxes. De toename met 2-3. zondag-elftallen, veel jeugdteams en een trimgroep, die bijna dertig jaar bestaat. Een grote groep vrijwilligers zorgt er voor dat velen in staat worden gesteld hun geliefde sport te beoefenen. Voorzitter Leo Moerman schrijft daar over: „Wij bieden binnen Moerkapelle en zelfs daarbuiten mensen de mogelijkheid om laag drempelig aan sport te doen. Laagdrempelig betekent in dit ge val dat we als vereniging ons best WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 15 WOENSDAG 1 SEPTEMBER 2004 r Lange Tiendeweg 66 Door Bert Hertog [WO N E N

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 15