Water vraagt om heldere keuzes I iüAF l I PZmDHoLLAND 1 h S Zij zijn niet voor niets gevlucht. Zij kunnen niet voor niets studeren. Denkt ud Word óók donateur GIRO 76300 Iedere dag gratis reiszegel t.w.v. 0,50. Al Kennisgeving ontwerpbeschikking I I llPgw- AANGEBODEN AANGEBODEN AANGEBODEN Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard i.o. Maasboulevard 123 Postbus 4059 3006 AB Rotterdam www.schlelandendekrimpenerwaard.nl KATTEN DIEREN ALGEMEEN LESMATERIAAL Wét milieubeheer Verordening Bescherming Landschap en Natuur Zuid-Holland M M Onderwerp Inzage Kies het bestuur van uw waterschap! Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard Wie Nederland zegt, zegt water. Al dat water is van groot belang voor de scheepvaart, voor recreatie, voor een mooie natuur, voor een vruchtbare akkerbouw en een gezonder veeteelt. Omdat grote delen van Nederland onder de zeespiegel liggen, moeten deze gebieden beschermd worden tegen het water. Uw waterschap zorgt voor deze bescherming. Dit doet het waterschap door het controleren en onderhouden van dijken en er voor te zorgen dat er niet te veel en niet te weinig water is. Om een voorbeeld van het belang van goede dijken te geven: zouden er geen dijken zijn dan staat de Coolsingel, in het centrum van Rotterdam, een paar meter onder water! Zorg voor de waterkwantiteit en waterkerin gen zijn enkele taken van waterschappen. Ook de zorg voor een goede waterkwaliteit en het beheer van wegen behoort tot het takenpakket. Bij de uitvoering van de taken spelen verschillende, vaak tegengestelde belangen. Het bestuur van het waterschap weegt deze belangen evenwichtig af voordat het belangrijke besluiten neemt. Wilt u invloed uitoefenen op wie de komende vier jaren de besluiten over het waterbeheer in uw leefomgeving neemt? Dat kan door vanaf 24 september tot en met 6 oktober uw stem uit te brengen bij de bestuurs verkiezing van het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard i.o. Uw nieuwe waterschap per 1 januari 2005. Bedenkingen IBi ...en daarmee uit! www.broerereizen.com -- Vakantiebon I Naam- ilad voor het Groene Hart JÉ w I' Kostenplaats 615000/DWM/428 •Computer training Windows, e/min) s Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben het voornemen de gevraagde ontheffingen te verlenen. De Stichting voor Vluchteling-Studenten UAF ondersteunt vluchtelingen en asielzoekers bij hun studie en het vinden van werk. Wakil Delawar! "Ik had veel aan mijn begeleider van het UAF. Bovendien: zonder het UAF had ik niet kunnen studeren, want wie anders leent een vluchteling nu geldt" Onze projecten Wonen onder de zeespiegel. Een niet te laag en niet te hoog waterpeil. Vaak staan we er niet eens bij stil, zo vanzelfsprekend is het. Maar dat is het niet. Het waterschap is dagelijks bezig met het waterbeheer in zijn gebied. Een veelomvattend project is de dijkversterking Noord en Molendijk tussen Krimpen aan de Lek en Krimpen aan den IJssel. Deze wordt over een lengte van 2,2 km versterkt. In de Eendragtspolder wordt een recreatiegebied gerealiseerd mét mogelijkheden voor waterberging. In de wijk Ommoord (Rotterdam) worden watergangen verbreed en een gemaal gebouwd. Allemaal projecten van uw waterschap om het water te beheersen. Stemperiode en stempakket U stemt schriftelijk. Stemgerechtigden krijgen rond 24 september 2004 een envelop in de brievenbus met daarin een boekje waarin de kandidaten zich voorstellen, een stembiljet en een retourenvelop. U kunt stemmen door uw stembiljet in te vullen en uiterlijk 4 oktober 2004 gratis terug te sturen. De stemperiode eindigt op 6 oktober 2004 om 12.00 uur. Tot die tijd kunt u het stembiljet tijdens kantooruren ook deponeren in de stembus in het kantoor van het hoogheemraadschap van Schieland (Maasboulevard 123 in Rotterdam). Als het kantoor is gesloten, kunt u het stembiljet in de brievenbus van Schieland doen. Meer informatie Voor informatie over de bestuursverkiezing kunt u onze internetsite www.schielandendekrimpenerwaard.nl bezoeken. Heeft u vragen, dan kunt u gratis bellen met de verkiezingstelefoon 0800 7244 352 of e-mailen naar verkiezing@schielandendekrimpenerwaard.nl. De voorzitter van het stembureau, A. Biemond, waarnemend dijkgraaf van Schieland. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 24 maart 2004 een verzoek ontvangen van Handels- en loonbedrijf], den Uijl om ontheffing op grond van artikel 10 van de Verordening Bescherming Landschap en Natuur Zuid-Holland en een verzoek om ontheffing op grond van artikel 10.63 van de Wet milieubeheer. Het betreft het dempen van drie sloten voor een betere ontsluiting ten behoeve van grondhandel, opslag en grondmenging. De percelen zijn gelegen aan de Boskoopsweg 6 te Boskoop. U kunt de ontwerpbeschikking en de overige relevante stukken van 27 september 2004 tot en met 25 oktober 2004 inzien op werkdagen tijdens kantooruren: bij de Directie Groen, Water en Milieu van de provincie Zuid-Holland, kamer D409, Zuid-Hollandplein 1 te Den Haag, tel.nr. (070) 441 73 24; in het gemeentehuis van Boskoop, Raadhuisplein 1, tel.nr. (0172) 21 95 15. Inlichtingen Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de afdeling Vergunningen, de heer C. van der Pijl, tel.nr. (070) 441 71 69. 24 september t/m 6 oktober2004 Stichting voor Vluchteling-Studenten UAF, Postbus 14300 3508 SK Utrecht, tel 030 252 08 35,vw.uaf.nl Vaststelling voorlopige en definitieve verkiezingsuitslag Op 8 oktober 2004 wordt de voorlopige verkiezingsuitslag bekend gemaakt.Tijdens een openbare zitting om 19.00 uur in het kantoor van Schieland, stelt het stembureau per belangencategorie en kiesdistrict het aantal op iedere kandidaat uitgebrachte stemmen, het totaal aantal uitgebrachte stemmen en het aantal ongeldige stemmen vast. Op 13 oktober 2004 om 16.00 uur stelt het stembureau, eveneens in het kantoor van Schieland, in een openbare zitting de definitieve verkiezingsuitslag vast. Leyla Abdulkadir Yusuf: "Ik kreeg dankzij het UAF de kans om te studeren. Als je in een der gelijke situatie zit is het UAF een van de weinige mogelijkheden om iets te doen. Het is een droom dat ie zo'n kans kriist." Gedurende deze periode kunt u de stukken buiten vermelde uren inzien na telefonische afspraak. voor vluchteling-studenten Schriftelijke bedenkingen tegen de ontwerpbeschikking kunt u tot en met 25 oktober 2004 indienen bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag, onder vermelding van DGWM 2004/13653. Uw persoonlijke gegevens worden niet bekendgemaakt als u daarom in een aparte brief bij de, van persoonlijke gegevens ontdane, schriftelijke bedenkingen vraagt. Heeft u behoefte aan een gedachtewisseling over de ontwerpbeschikking dan kunt u daar telefonisch tot twee weken voor het einde van de inzagetermijn om verzoeken. Tijdens een dergelijke bijeenkomst kunt u ook mondelinge bedenkingen inbrengen. L Konijn, gezocht, van Happy Horse, «Twee katjes zoeken een «Computer training Windows, farmer serie 2000, beige met bruin, thuis, geboren 21-06-2004. Bel: Excell, Word, Powerpoint, Internet... c0(je 937743 0900-6000.551 code 922940 (0,80 Helemaal in eigen tempo. Bel: 0900- e/min) 6000.551 code 933082 (0,80 e/min) •Konijn, gezocht, van Happy Horse, Bel: 0900-6000.551 (0,80 e/min) o” <D Proefabonnementen kunnen zonder opgaaf van reden worden geweigerd. Rtjn en Gouwe B.V, ts een bedrijfsonderdeel van PCM Uitgevers N.V. PCM Gegevens legt van abonnees gegevens vast voor de uitvoering van de (abonnement-joveieenkornst Oct kan PGM Uègevm deze gegevens gebruiken om u te informeren over voor u relevante diensten en producten van de tftds en werkmaatschappijen van PCW uitgevers. Indien u op deze informatie geen prijs stek kunt u een briefje sturen naar Lezersservice Rijn en Gouwe 8.VPostbus t, 2400 AA Alphen aan den Rijn a.. Tot en met 10 december 2004 vindt u iedere dag op de voorpagina van Rijn en Gouwe een reiszegel met een waarde van 0,50. En op zater dag treft u er maar liefst twee reiszegels aan. Iedere week kunt u dus 3,50 korting sparen voor uw volgende vakantie. Dus voor u het weet heeft u zomaar een leuk bedrag bij elkaar gespaard. De korting kan oplopen tot maximaal 5% van de reissom. - U kunt de reiszegels voor elke vakantie gebruiken die u maar wilt. In de zomer, in de winter, een vakantie tussendoor, het doet er allemaal niet toe. De enige voorwaarde is dat u boekt via een reisbureau van Broere Reizen. Maar daar kunt u dan ook alle kanten op. Spaarkaarten haalt u bij de deel nemende reisbureaus van Broere Reizen. U kunt ze ook telefonisch bestellen via 0172-487 481. Als u nog geen abonnement heeft, wordt dat nu natuurlijk wel extra aan trekkelijk. Want met Rijn en Gouwe kiest u voor een complete krant, waar in u alles leest over wat er zich afspeelt in de wereld èn bij u in de buurt. Bovendien vallen de reiszegels dan iedere morgen vanzelf bij u in de bus. Lees Rijn en Gouwe vijf weken op proef voor slechts 13,50. Bel gratis 0800-0223040 of stuur onderstaande bon in een gesloten envelop naar Rijn en Gouwe, Antwoordnummer 10008, 2400 VB Alphen aan den Rijn. •■..«.•'•o*,.-... 4. af te schrijven. 4.44* Ja, natuurlijk wil ik Rijn en Gouwe vijf weken op proef. Ik machtig'-'' Rijn en Gouwe eenmalig 13,50 van mijn rekening Ik machtig niemand. Stuur mij maar een acceptgiro. - Handtekening verplicht bij machtiging: Rijn en Gouwe Binnen «en dag Adres- Postcode: Woonplaats- Telefoon E-mail. ■w K F

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 18