randstad b Landelijke Banenmarkt: daar moet je zijn voor werk r i o Oplegger chauffeur ©ito smet erkoopteam medewerker Een 11 TEAMCOÖRDINATOR S1BI Dl ME SURIMME Zoekt u Personeel? Bel Level One BV 2 ERVAREN GLASZETTERS D.Speksmjder w wij zoeken jou en 2 LEERLING GLASZETTERS TOPSTYLIST Gastouder gevraagd Kwekerij Montis jij zoekt een baan SNEL HAIRSTYLING dé ttPPer! SR Meer dan 100.000 werkzoekenden, tienduizenden vacatures V I imams» Hhfi hoogst persoonlijk montis Commercieel administratief medewerker Zandbergen mantis W' Landelijke Banenmarkt 2004 moerkapelle W3D volle belactie, kort voor de banenmarkt. Vele bekende Nederlanders, onder wie - tekenaar/constructeur 101 102 102 Algemeen 102 cieel, hygiëne, collegiaal Restotruck A4 (gev. in het Zij zijn voor vele functies inzetbaar o.a. 102 Stichting Kinderdagverblijf financieel realiseren van-werk- onderwijs 102 kijk voor meer banen op www.randstad.nl li CCNfMM VOO* fN iMtCMEN PERSONEELSDIENSTEN D. Speksnijder Transport BV is een HACCP gecertificeerde logistieke dienst verlener met toonaangevende bedrijven als klant-. Onze specialisatie is gekoeld transport, distributie en opslag, vanuit ons koel- distributiecentrum in Hazerswoude en rechtstreeks vanuit de magazijnen van onze verladers. Op standplaats Hazerswoude hebben wij, voor één van deze verladers, een vacature voor een Voor de montage van het glas op nieuwbouw- en renovatieprojec ten hebben wij per direct behoefte aan versterking van ons team in Hazerswoude (ITC) met Wij bieden u: een gedegen opleiding in het bedrijf een goed salaris bedrijfswagen goede arbeidsvoorzieningen cursusaanbod via opleidingsinstituut glasbranche. Heeft u belangstelling voor één van deze functies of wilt u graag meer informatie, dan kunt u telefonisch contact opnemen met de heer Willem Wiggemansen, telefoon (0172) 23 59 57 of (06) 27 08 52 63. Een aanstellingskeuring maakt onderdeel uit van de sollicitatie procedure. Voor meer informatie, bel met Barbara Zandbergen, tel.nr. 071- 581 50 26. Solliciteren kan per brief of e-mail: Ben je geïnteresseerd bel dan: (06) 2I 53 55 48 en hoor dan wat wij nog meer te bieden hebben. Wij importeren vlees uit alle werelddelen. Ons afzetgebied is geheel Europa. Met ons geavanceerd computersysteem, het eigen wagen park en goede voorraadplanning spelen wij adequaat in op de wen sen van onze klanten. het zelfstandig kunnen opzetten en uitwerken van plan- en werktekeningen voor de genoemde projec ten. een WTB-kundige achtergrond, bij voorkeur met ervaring in Strucad of X-steel. Wij bieden: een zeer aantrekkelijk salaris goede secundaire arbeidsvoorwaarden prettige werksfeer in een middelgroot bedrijf Personeel gevraagd Meer dan roo.ooo gemotiveerde werkzoekenden gaan op zaterdag 2 oktober op zoek naar een baan. Want op die dag organiseert CWI, samen met UWV en de gemeenten, de Landelijke Banenmarkt. Honderden werkgevers presen teren zich in maar liefst 120 CWI-vestigingen en er staan tienduizenden vacatures klaar. Het motto: 'Ga voor werk'. Minister De Geus, gingen persoonlijk achter de telefoon zitten en verzamelden met elkaar een groot aantal vacatures. Ook dit jaar is er een prominentenactie, zowel landelijk als regionaal. Uiteraard gaan de prominenten van 2004 hun best doen om het resultaat van vorig jaar te overtreffen. In ieder geval zal ook Staats secretaris Van Hoof (Sociale Zaken) zelf met werkgevers gaan bellen. Logistiek- en transport personeel Maar ook bijvoorbeeld volleybalcoach Bert Goedkoop. land- en tuinbouw productiewerk bouw metaal ZHG Montage is een onderdeel van de ZUID-HOLLANDSE GLASCEN TRALE. Dit is een onderneming die gespecialiseerd is in het leveren en monteren van alle soorten vlakglas, voor zowel nieuwbouw- als renovatieprojecten in Midden Nederland. Zandbergen World’s Finest Meat, afd. P&O, Industrieweg 66, 2382 NW Zoeterwoude www.zandbergen.com E-mail: pz@zandbergen.com 3 Mercuriusweg 4 2741 TA Waddinxveen (0182) 63 05 85 In 2003 stonden in totaal maar liefst 40.000 vacatures klaar. Dat enorme aan bod was mede te danken aan de succes- docent Nederlands m/v Voor een leuk, niet al te groot, christelijk VCMBO, gelegen in het Groene Hart zoeken wij per 5 november 2004 een docent Nederlands die 3 maanden verlof in wil vullen van de huidige docente. Het gaat om 0,6 fte en alleen brugklassen. Gezien de identiteit van de school vragen wij met name kandidaten met een pc-achtergrond te reageren. Bent u bevoegd docent of bent u bekwaam docent en beschikt u over ervaring, dan komen wij graag met u in contact. boekhoudkundig medewerker m/v Voor de periode 29 september tot en met ongeveer 15 december 2004 zijn wij op zoek naar iemand met boekhoudkundige werkervaring en kennis van Excel. Taken zijn het controleren van kasaf drachten, het maken en boeken van memo's en het boeken en versturen van facturen naar klanten. De arbeidsduur is 20 uur per week, verdeeld over 5 middagen van 4 uur. Ben je enthou siast en wil je deze tijdelijke opdracht graag gaan bekleden, neem dan contact met ons op. Heb je interesse in deze baan? Neem dan contact op met Nico van den Berg of Paul Weerheim Telefoon 079 5933110 Bredeweg 32b 2752 AA Moerkapelle ZHG MONTAGE, Postbus 11, 2770 AA BOSKOOP Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. moerkapelle Inl.: (06) 22 79 29 58 Kwekerij DE BOEZEM B.V. U kunt met ons telefonisch contact opnemen of uw sollicitatie met C.V. sturen naar: Bink Staalbouw B.V. T.a.v. dhr. M.H. Bink Flevoweg 31, 2318 BX LEIDEN Tel: 071-5223397 Daphne van Paassen 0182 30 31 92 Koningin Wllhelminaplein 47 Waddinxveen Daphne van Paassen 0182 30 31 92 Koningin Wllhelminaplein 47 Waddinxveen Level One BV v.Tolstraat 5 2411 BP Bodegraven Tel. (0172) 652 929 Fax (0172) 611 771 www.level1.nl info@level1 .nl Gevraagd: 2 MEDEWERKERS Vanaf 18 oktober voor een periode van 3 a 4 maanden. Voor zware rooi- en scheurwerkzaamheden. Zandbergen kent geen grenzen. De wereld is ons werkgebied. Zandbergen is op zoek naar talenten op bedrijfsadministratief, of logistiek gebied. Ter versterking van onze afdeling shipping zoeken wij per direct een: De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verwerken van docu menten ten behoeve van de aankomst van de containers in Rotterdam en het verzorgen van aangiften ten invoer/ door voer met behulp van de vereiste douane- en veterinaire docu menten. World’s finest meat Wij zoeken voor ons filiaal in Boskoop een enthousiaste KINDERDAGVERBLIJF KWIEBUS zoekt z.s.m. een voor circa 20 uur per week. Wij hebben een groot bestand van personeel uit Polen in bezit van een geldig Duits paspoort en sofi-nummer die binnen Nederland werkzaam mogen zijn. moerkapelle Bemiddelingen advisering bij kinderopvang Voor een jongen van S’/z en zijn zusje van bijna 1 jaar, 1 a 2 wisselende dagen per week. Omg.: Regenboogschool Oranjewijk, Waddinxveen Voorkeur: niet roken Geïnteresseerd? Bel: 010-437 75 03 ma. t/m vr. 08.30-12.00 uur De Landelijke Banenmarkt heeft zich vorig jaar, met ruim 100.000 bezoekers, direct bewezen als dé dag waarop werk zoekenden en werkgevers elkaar vinden. En dit jaar moet het nog drukker worden. Vandaar de grote belangstelling van werkgevers om zich op 2 oktober te presenteren: Dé ervaring van 2003 leert dat de bezoekers voor het overgrote deel gemotiveerde werkzoekenden met werkervaring zijn, op zoek naar een passende baan. Nieuw is de inbreng van UWV dit jaar. Op alle vestigingen staat deze organisatie met een infostand. Daarnaast verzorgt UWV op een groot aantal plaatsen workshops over het starten van een eigen bedrijf terwijl je nog een uitkering hebt, en over de weg terug naar werk voor mensen met een WAO-uitkering. Opvallend is het Proeftijd aanbod van Is een prachtig "bijna" nieuw bedrijf, uitgebreid en volledig geautomatiseerd. Wij telen op een oppervlakte van 1,6 hectare exclusieve soorten kamer- en vaste planten. Juist voor onze produc ten is en blijft er een goede afzetmarkt en dat is al langer de basis voor ons succes. Om ons team compleet te maken zoeken we Zo kun je er de CV-check laten doen, een slimme manier om snel na te gaan of je CV goed in elkaar zit. Uiteraard geven de mensen van CWI ook praktische sollicitatietips en er staan op elke vestiging specialisten van CWI klaar om vragen te beantwoorden over arbeidsrechtelijke zaken, zoals ontslag en tewerkstellingsvergunningen. Wil je meer weten over de Landelijke Banen markt of kijken waar het dichtstbijzijnde CWI is, kijk dan op www.cwinet.nl. UWV. Het aanbod in het kort: als een Die zich na een gedegen inwerkperiode bezig gaat houden met telefonisch orders aannemen en klaarmaken, materiaal klaarzetten, afleverbrieven maken en het aansturen van de mensen die met behulp van een computer gestuurd afleversysteem de planten veilingklaar maken. Ervaring in de tuinbouw en affiniteit met compu ters is een duidelijke pre. Verder moet je met werkdruk om kunnen gaan en een klantgerichte instelling hebben. naar Kinderdagverblijf (Para)medisch personeel ZON heeft wrk vr Nivo1-Nivo5 verpleegk/ziek.verz helpen den. T.: 0182-520448. Willem Marialn. 8, 2805 AR Gouda Voor de functie geldt: Goede salariëring Werken met modern en geavanceerd materieel Prettige werksfeer en goede collegialiteit Opname in het pensioenfonds Spaarregeling Collectieve verzekeringen Brandstofkorting op diesel en benzine Bink Staalbouw B.V. is een groeiend bedrijf dat con structies- maakt van zeer uit eenlopende aard zoals staal constructies voor bedrijfsge bouwen, speciale luifelcon- structies, kunstwerken, sta len puien, trappen en hek werken in staal en RVS en wij zijn opzoek naar een nieuwe collega voor onze 20 medewerkers, namelijk: vanaf 25 jaar. Onze kapsalon werkt met Sebastian en doet veel op het gebied van cursussen trainingen. Wij vragen: Een afgeronde MBO opleiding op bedrijfsadministratief of logistiek gebied Beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal in woord en geschrift •Accuraatheid en affiniteit met cijfers, ervaring met Windows, Word en Excel Bij voorkeur ervaring met import- exportdocumenten en douaneformulieren werkgever een kandidaat met een uit kering van UWV die langer dan zes maanden werkloos is, drie maanden op proef plaatst, dan betaalt UWV die drie maanden de uitkering door. De werk gever en de kandidaat-werknemer krijgen zo de tijd om nader kennis te maken en te kijken of ze met elkaar verder willen. Kijk voor meer informatie op Wij hebben werk in een dis tributiecentrum te Woerden. Dus ben je klaar met school en op zoek naar fulltime werk als magazijnmedewerker? Bel Capac 0348 - 48 88 28 I Za. 2 oktober 2004 van 10.00 tot 15.00 uur ff» öp c*i<Mi o’ «oor «Nr CWfwiti^n De Landelijke Banenmarkt is voor werk zoekenden niet alleen een snelle weg naar werk, maar ook een bron van informatie. Stichting Kinderdagverblijf Kwiebus biedt dag opvang aan kinderen van 0 tot 4 jaar. Wij zijn gevestigd op 1 locatie met 66 kindplaatsen ver deeld over verschillende verticale groepen. In de functie ligt de nadruk op het aansturen van de leidsters t.a.v. pedagogisch inhoudelijke zaken. Op kwalitatief verantwoorde wijze vorm geven aan de dagelijkse opvang, ontwikkeling en verzorging van kinderen en de groepen. De teamcoördinator zorgt voor het realiseren en aansturen van de uitvoering van de werkplannen en geeft dagelijkse leiding aan medewerkers in het kinderdag verblijf bij afwezigheid van de manager. De teamcoördinator ressorteert hië rarchisch onder de verantwoordelijkheid van de manager. Het ligt in de lijn der verwachting om op termijn financieel administratieve taken bij de team coördinator neer te leggen. Ieprastichting.nl Bel (0172) 652 929 of fax (0172) 611 771 voor een gratis informatiemap, of bel voor een afspraak met dhr. E. Craanen (0653) 381 533. "Fabian (I.) en zijn broertje Winston in Suriname lijden aan lepra. Zij worden nu behandeld en zijn over zes maanden genezen. Gelukkig maar dat ze op tijd ontdekt zijn. Anders liepen ze grote kans op verminkingen. In Suriname worden elke jaar tientallen slachtoffers van lepra ontdekt Wereldwijd zijn dat er minstens 600.000! Eén leprapatiënt opsporen, genezen en revalideren kost 50,-. Om alle leprapatiënten in Suriname op te sporen, is een groot nationaal onderzoek dringend nodig. Zandbergen biedt haar medewerkers: Een leuke baan bij een dynamisch, internationaal bedrijf in een prettige en informele werksfeer en met doorgroeimogelijk heden. Mogelijkheid tot deelname in de bedrijfsspaar- en pensioen regeling I x per maand een vleespakket te Hoofddorp is op zoek naar een AFWASSER schoon- met Capac op telefoonnum- een auto, 4/5 dagen per week mer: 0348 - 48 88 28 16.00-01.00 uur tel. 0172- 573873. Technisch personeel Tele- tekenaars -trainers. Hoge verdiensten. 0570- 561232. teleCADwerk.nl Groene Hart Service Perso- Personeel 101 neelsdiensten zoekt door heel aangeboden Ned. bouwopruimers, Hulp- - bouwvakkers, Oppermannen, TIMMERMAN zoekt werk. Slopers, Groenvoorzieners en Vooraf prijsopgave. Tel. 06- Grondwerkers met eigen 53831375 vervoer. Tel. 0800-444-0000 www.groenehartservice.nl Alleen wanneer u ruime ervaring heeft, kunt u solliciteren bij: D. Speksnijder Transport B.V., t.a.v. Leon van Dijke Duitslandlaan 32 2391 PA Hazerswoude Tel. 0172-235678 Een assesment zal onderdeel uitmaken van de procedure. De functie is in eerste instantie voor een jaar, waarna een vast contract tot de mogelijkheden behoort. Salariëring volgens schaal 8 van de CAO Kinderopvang. Voor meer informatie kunt u van maandag t/m woensdag contact opnemen met Evelien Berntsen, tel. (0182) 63 05 85. Uw brief en CV kunt u voor 10 oktober 2004 sturen Kwiebus, Mercuriusweg 4, 2741 TA Waddinxveen. Profiel van de functie en functiekenmerken: HBO werk- en denkniveau Pedagogische kennis van jonge kinderen Leidinggevende capaciteiten en sociale vaardigheden voor het stimuleren en instrueren van medewerkers Plan- en organisatievermogen voor het coördineren en zaamheden Initiatiefrijk, betrouwbaar, zelfstandig en assertief. Onze LUNCHROOM in Alp- hen is op zoek naar parttime en fulltime medewerkers. Zeggen de woorden commer- Op zoek J I en u gezelligheid jou iets, en heb ZIJNWERK bij een distribu- Bruqrestaurant boven de A4) irs non u/nf ticrantn inn in \AZoorrlon \tr\r\r dan je sollicitatie en c.v. naar: deijsspecialisten hotmail. com of bel even voor een afpraak naar 06-53623559. Huishoudelijk/ 102 schoonmaakpersoneel Tot €2500 als Thuiswerker! wij zijn op zoek naar schoon- Bijv. balpen montage ver- maakmedewerk(st)ers voor koop sorteren promotie. T. een object te Woerden. 0900-550.5500 (80cpm) Werktijden dagelijks van 18.00-20.00 uur. Beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift noodzake lijk. Reageren tijdens kan tooruren 08.00-17.00 uur. G. van Alem Schoonmaak- en naar parttime werk? Bedrijfsdiensten 0346-213001 Wij hebben volop MAGA- je ook nog wat ervaring? Mail tiecentrum in Woerden voor j-de avonduren vanaf 17.00 en c=ii op zaterdag. Interesse? Bel maker' moet’in’bezit zijnVan mnf Pnrs-ir- r\rs fo Intron r>i i m 1 mer: 0348 - 48 88 28 cwi

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 35