Gouda komt goed weg tegen WSE Slechte start voor Heren Flyers duigifendigk Nynke Pereboom Nederlands kampioen Korbis geeft Be Fair verspeelt 0-2 voorsprong voorsprong weg Verona HSW-titel weer naar Reichard Schaker Hennink koploper Winst voor leden Rolling'90 Rommelmarkt www.duijvendijkwonen.nl Blokland wint Trappenloop Kreder naar WK Hardloop- cursus Doublette jeu de boules Koppel- klaverjasavond de boulers DE PUNTJES OP DE IJ BIJ DUIJVENDIJK ZIT U GOED. T; M k X WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 21 WOENSDAG 29 SEPTEMBER 2004 Na een sterke beginfase zakte Gouda in de tweede helft ver terug en behaalde het laag geklas- (Foto: Hans Scholtes) WADDINXVEEN - Tang Soo Do schijf waarop geschoten wordt WADDINXVEEN WADDINXVEEN - De Padde- de Lijsterbes- J [WON E N v.d. Heijden 0,5-0,5. Stand: 1. E. Hennink, 2. R. Roelofs, 3. J. Eijgelaar, 4. B. van Putten, 5. W. Mounts. wennen aan het voetbal in de der de klasse. De uitwedstrijd tegen 0 verloren. Na 34 minuten keek Moerkapelle al tegen een 5-0 ach terstand aan. Daarvoor was een doelpunt van Daniel van Hoven echter niet komen. Hun afstand schot en de foutenlast van Flyers neke Grootjen 8-4-6-; lO.Gerard Verschoor/Hans van Wouden berg 8-4-11-. De rode lantaarn 7.Nel Oudijk/Wim van Bockom Maas 8-5-4+; 8.1mka Matla/Cor- WADDINXVEEN - Tijdens het Nederlands kampioenschap klein Lange Tiendeweg 66 Gouda 0182 - 59 98 68 de verdediging met doelman Ro gier Streng als prima sluitstuk te passeren. In de slotfase zette WSE Gouda onder flinke druk. De roodwitten kwamen toen en kele malen goed weg. Tweemaal legde de naar rechts uitgeweken Guido Hack de bal panklaar voor zijn ploeggenoten Pim Verlaan en Ihmad Saouny. Invaller Ver laan kopte de bal in de handen van doelman Sahetapy en Saou ny miste voor open doel. De be slissingen van scheidsrechter Gerke Mulder werden soms door de voetballers in twijfel getrok ken, maar de Reeuwijker hield de kaarten op zak. Gouda speel de zonder de geblesseerde Mi chael van Golden, bij WSE staan Thijs van der Voort en Tobias Wolfgram nog op de blessurelijst. Opstellingen: Gouda: Sahetapy, Jiyouh, Feldmann, Westerhuis, Meister, Bloemen, Mourik, Baas, El Bouazzati (Van der Tas), De Vlaming, De Jong (Van Berkel), WSE: Streng, Whahid Assouly- mani, Frans Schwiebbe, Den Houdijker, Van Swieten, Elabeidi (Van der Spoel), Saouny, Luuk Schwiebbe (Verlaan), Klijn (Mul der), Hack, Hafid Assoulymani. nale titel bij de discipline klein ka liber geweer 3 houdingen voor zich opgeëist. Naast de titel op deze olympische discipline wist ze ook het inmiddels zes jaar ou de Nederlands record te verbete ren. van onderricht is bedoeld om te helpen bij het ontwikkelen van een individueel goed karakter, eerlijkheid, zelfrespect en respect voor anderen. Voor meer info: Jan van der Schee (6e dan Tang Soo Do tel: 0182- veel scores te veel af met perioden zonder scores. Anita van Unen was met 23 punten de meest suc cesvolle schutter aan Waddinx- veense kant. Van de drie Jongens Junioren teams was de gemakkelijkste overwinning voor Jongens Junio ren 1. Tegenstander Cady 73 kwam namelijk niet opdagen. Meisjes Kadetten 1 bleef in het le kwart nog gelijk opgaan met het bezoekende Grasshoppers 2. Daarna was het gebeurd met de Flyers meisjes en konden de Kat- wijksen met ruime winst in de overige drie kwarten uitlopen naar een uiteindelijke 68 -22 over winning. Michelle Vurens was met 10 punten de beste schutter. De grootste ovewinning was dit eindigde met een van 89 punten voor Nynke tegen 91 punten voor de Drentse. Daar- Sinds een kleine vier maanden be oefent de Waddinxveense studen te bedrijfseconomie deze, voor haar nieuwe, discipline. Op dit olympische onderdeel worden er achtereenvolgens drie keer 20 schoten gedaan in de houdingen GOUDA/WADDINXVEEN - De Gpuda-atleet Joost Blokland heeft in Rotterdam de Trappen loop in het gebouw van de Na tionale Nederlanden gewonnen. De Waddinxvener liet een tijd van 6 minuten en 34 seconden afdrukken. Maarten Blokland werd vierde. Tot de deelnemers behoorde oud-wereldkampioen schaatsen Johann Olav Koss uit Noorwegen. Het was voor de tiende maal dat de wedstrijd in hët 37 verdiepingen met 745 tre den tellende gebouw werd ge houden. Het programma voor de komende weken: zondag 3 oktober: Rottemerenloop in Bleiswijk 11 uur, 9 oktober: We- generloop in Rotterdam voor Zuidersterserie 13'uur, 16 okto ber: Dijkloop in Schoonhoven 14-30 uur. trap van Ihmad Sauony beland de de bal naast het Goudse doel. Aan de andere kant leverden schoten van Sven de Jong en een van de vele trainingsgroe- van de S.C. Antilope. Voor meer info: Ron Moons tel. 0182- 619699, Erik Mookhoek tel. 0182 - 632082 of bij de trainer Ger Gij- zen tel. 030-6666882. al nadat de niet fitte El Bouazzati was vervangen door verdediger dig vrij staande Sven de Jong Remco van der Tas. Maar ook zij spelen. Doelman Rogier Streng slaagden evenals Baas er niet in WADDINXVEEN - Na de vierde ronde van de onderlinge compe titie is er geen enkele speler meer getoond wat tot spectaculaire met de volle honderd procent score van vier overwinningen. Dit komt omdat een paar spelers Tang Soo Do is een Koreaanse vorm van gevechtskunst en bete- 374341. gen het bezoekende Delftse Pun ch 2 winnend af te sluiten. De be zoekers waren op alle fronten sterker. Flyers miste wel een aan tal spelers, waaronder hun be moeilijk begin toch nog langrijke schutter Wim Koole en center Fred van Noort. Bij rust stond Flyers met 28-46 al ruim achter. Het derde kwart begon WADDINXVEEN - Het team van Waddinxveen 1, bestaande uit Wout Verluis, Elly Nieuw- land, Leen en Andries Roos was in de eerste klasse A als eerste iedere eerste vrijdag van de maand een koppelklaverjas- avond. Data: 1 oktober, 5 no vember en 3 december 2004. Aanvang 20.00 uur in Het Zuid- honk, Zuidplaslaan 552, Wad dinxveen. Ieder klaverjaskoppel is van harte welkom. Informatie te verkrijgen: 0182-611J71 WADDINXVEEN - In de vierde competitieronde van het veldsei- zoen moest Korbis het opnemen tegen RWA uit Rhoon. Favoriet ruimschoots aanwezig is. Deze werd gevonden bij de Postschut- ters in Rotterdam en bij de SV Driebergen. Bij beide verenigin gen is er naast de recreatieve com ponent ook een zeer ruime plaats ingeruimd voor topsport. Daar naast vond de Waddinxveense 'onderdak' bij de jeugdselectie van Westfalen. Eén keer in de drie weken werd er afgereisd naar Dortmund om daar een volledig weekend mee te trainen. Onder de deskundige leiding en coördi natie van de Duitse trainers Er win Deimann en Rolf Jendrze- jewski werd de NK voorbereiding opgepakt. Helaas sloeg het noodlot her nieuwd toe en moest er worden afgerekend met een hardnekkig polsblessure die het schieten bijna anderhalve maand onmogelijk maakte en dat terwijl de voorbe reidingstijd begon te dringen. Toen de kwetsuur aan de pols ge nezen was, is er via een zeer strak schema toegewerkt naar deze NK. „Het was een zware opgave, zeker als je kijkt naar het feit dat ik op een gegeven moment 20 tot 25 uur per week trainde," zo blikt WADDINXVEEN - Voor de derde keer in successie won Rinus Rei chard de zomercompetitie van de Hengelsportvereniging Waddinx veen (HSW). Aan dit kampioen schap, zijn 28e clubtitel, gaf hij ex tra glans door de tiende en laatste wedstrijd afgelopen zaterdag af getekend te winnen. Dit concours werd gehouden in de Amsteld- recht en leverde een zeer matige vangst op van in totaal 18,5 kg witvis. De uitslag was als volgt: 1. Rinus Reichard 6.140 gr, 2. Jaap de Jong 4.590 gr, 3. Rob Jenner 1.790 gr, 4. Gerard Reijm 1.700 gr, 5. Martin van Leeuwen 1.670 gr. De einduitslag na aftrek van de twee slechtste wedstrijden is: 1. Rei- zorgden uiteindelijk voor een 64- 93 overwinning voor de bezoe kers. Positief was het debuut aan Flyerskant van Niels Scheps, die ook de meeste punten scoorde, namelijk 16. De dames van Flyers kwamen uit bij MSV Noordwijk net iets tekort. In een rommelige wedstrijd, zo wel aanvallend als verdedigend, verloren zij met 61-47. Met name het derde kwart, 18-12, deed de Waddinxveense dames de das om. Toch was trainer-coach Cle- rence Alvares redelijk tevreden met het spel en de inzet van zijn dames. Daarbij werd aan beide kanten behoorlijk fysiek gespeeld. Iets waar de Flyers dames nog wel eens moeite mee hebben. Ver der wisselden ze^ perioden met de kersverse nationaal kampioe ne terug. „Maar ja, het is gelukt en dus weet ik waarvoor ik het alle maal gedaan heb," vervolgt ze. De wedstrijd die gehouden werd op de banen van Schietvereniging de Vrijheid in Haarlem kende voor Waddinxveense schutster een bijzonder goed begin. In de liggende houding wist Nynke Pe reboom met een score van 194 punten haar naaste concurrente Patricia Satter uit Coevorden één punt voor te blijven. De favoriete houding van Nynke Pereboom, het staand schieten, voegde nog eens 16 punten aan haar voorsprong toe (180 tegen 164 punten). Met een voorsprong van 17 pun ten op de naaste concurrentie werd begonnen aan de laatste schiethouding: het knielend. Nor maliter verliest de Waddinxveen se in dit deel van de wedstrijd een behoorlijk aantal punten ten op zichte van haar tegenstandsters. Een prima eerste knielende serie met een score van 92 punten, maakte dat ze slechts één punt in leverde ten opzichte van de schut ster uit Drente. De laatste serie heid tekort. In de tweede helft nam WDS wat gas terug en scoor de nog eenmaal. Dennis Jager speelde na zijn blessure weer in het tweede elftal mee. In het zondagvoetbal wil het met Groeneweg nog niet vlotte. De Zevenhuizenaren verloren op ei gen veld met 0-1 van Soccer Boys. Na vier wedstrijden heeft Groene weg twee punten, Haastrecht een en Cabauw, dat twee keer degra deerde, nul. Waddinxveen kreeg op eigen veld met liefst 0-10 de kous op de kop van Kickers'69. Door blessures had trainer Ad Hoogerbrug moeite een elftal in het veld te krijgen. Het programma voor zaterdag 2 oktober is: Be Fair-Siveo (wed strijd van de week), Sportlust- Moerkapelle, zondag 3 oktober: kaliber geweer heeft de achttien- Moordrecht-WSE, Groeneweg- jarige Nynke Pereboom de natio- SVS, Waddinxveen-Schiebroek. weekend voor Jongens Aspiran ten 1. In Katwijk was pers 2 geen partij voor het jeugdig merk dat ik heel veel profijt heb van mijn ervaring met luchtge weer. Bij die discipline schiet je al tijd staand," zo analyseert de Waddinxveense haar NK wed strijd. „Om ook internationaal mee te kunnen doen moeten er toch nog wel een punt of 15 bij, dus ik weet dat er nog hard ge- geëindigd en moest het op zater- traind moet worden," daarmee dag, 25 september in Hoek van haar eerstvolgende doel al stel- Holland opnemen tegen de win- lend. „Maar met deze trainers naar van de eerste klasse B, moet het kunnen. Ik kan eigenlijk Vlaardingen 1, om uit te maken alleen maar zeggen: Erwin, Jenny wie zich afdelingskampioen en Ben hartstikke bedankt, het is mocht noemen. Er werden 6 par- ook een beetje jullie NK." tijen gespeeld, 2 maal een triplet- te, 2 maal een doublette en 2 maal een tête a tête. De twee eer ste disciplines werden door Waddinxveen gewonnen en de 2 maal 1 tegen 1 werd verloren, waardoor Waddinxveen toch Grasshop- met 4-2 aan het langste eind trok en daarmee de titel van vorig Waddinxveense collectief. Met jaar wist te prolongeren. name op de full court press had- den de Katwijkers geen ant woord. Met 102-18, waarbij ieder een tot scoren kwam, nam Flyers de winstpunten mee naar Wad dinxveen. Topscoorder was Rem co Anker met 36 punten. De Jon- WADDINXVEEN - Stichting gens Mini's hadden helaas niets Wijkwerk de Zuidplas heeft op in te brengen tegen het bezoeken de Grasshoppers. Alleen in het derde kwart bleven zij in het spoor van de bezoekers, 13 -14. De overige drie kwarten gingen ruim verloren. Winst voor Gras shoppers met 86/15. Niek Win ters kwam tot een score van 7 punten. j ZEVENHUIZEN - De in Zeven huizen woonachtige wielrenner Michel Kreder (17) neemt ko mend weekeinde deel aan het WK voor junioren in Verona. Op het heuvelachtige parcours hoopt Kreder van voren te kun nen rijden. Michel Kreder komt uit een echte wielrenfamilie. Ook neef Dennis is' een verdienstelij ke junior. Raymond en Stefan, broertjes van Michel, maken eveneens deel uit van het wieler- peloton. Michel Kreder kwam met wielrennen in aanraking bij Trias in Den Haag. Hij is sinds WADDINXVEEN - S.C Antilope organiseert weer een hardloop- cursus voor beginners. De cur sus is voor iedereen die eens kennis wil maken met het feno meen 'hardlopen' en/of iets aan zijn conditie of gewicht wil doen. Je hoeft geen sporter of hardloper te zijn om deel te kun nen nemen. De cursus duurt 13 weken. De trainingen zijn onder begeleiding van een deskundige looptrainer. In de training is aan dacht voor: de warming up, veel rek- en lenigheidoefeningen, loopscholing, looptechniek, looptraining, trainingsopbouw, blessurepreventie en de cooling down. De loopcursus begint op zater dag 2 oktober van 9.00 tot 10.00 uur. De loopcursus zal worden afgesloten met deelname aan de Linschotenloop op 18 december alwaar men kan deelnemen aan afstanden van 5 tot en met 21 ki lometer. De kosten van de cursus bedra gen 25 euro. Er wordt gestart vanaf het clubgebouw van de S.C. Antilope aan de Alberdingk Thymlaan te Waddinxveen. Af hankelijk van de oplevering (of ficieel 2 oktober) van de kunst stof atletiekbaan kan het zijn dat de eerste lessen nog op en rond het Gouwebos plaatsvinden maar daarna zullen de overige lessen op en rond het kunststof complex worden gegeven. Na de cursus bestaat de moge- chard 60.170 gr, 2. Van Elswijk lijkheid om je aan te sluiten bij 39.050 gr, 3. Kraan 37.050 gr, 4. M. van Leeuwen 36.870 gr, 5. Jenner pen 33.820 gr, 6. A. van Leeuwen 27.740 gr, 7. Van Steenderen 21.770 gr, 8. Houtman 21.490 gr, 9. Rupke 21.370 gr, 10. Reijm 20.710 gr, 11. Romeijn 19.860 gr, 12. De Jong 18.720 gr, 13. De Kwaadste- niet 13.380 gr, 14. Van Egdom 3.640 gr. Zaterdag 2 oktober a.s. wordt de jaarlijkse herfstdagwedstrijd ge houden, inschrijfgeld 4. Leden van de HSW kunnen zich aan melden op de wedstrijddag aan het station NS. De vertrektijd is 06.30 uur. Informatie is verkrijg baar bij A. v. Leeuwen, tel. 615225. John Baas niet het beoogde resul- doorzag dat en voorkwam erger, taat op. Twaalf minuten na de Regelmatig waren verdediger pauze was Gouda weer dicht bij Mark Feldmann en Richard de een voorsprong. Op aangeven Vlaming voorin te vinden, voor- van Romeo el Bouazzati wilde De Vlaming de bal naar de volle- had Korbis op basis van de twee de helft verdiend. Alle doelpun ten werden gemaakt door de he ren. Gerben Wijnstra scoorde acht keer en Marco van Leeuwen in geslaagd de eerste wedstrijd te- wist drie keer de korf te vinden. De Al moest na een spannende slotfase de winst uit handen ge ven. Tegen concurrent Kinder dijk werd het 10-11. De A2 pakte na een twee punten tegen Trekvogels (7-4), evenals de A3, dat Ijsselvo- gels met 8-1 overtrof. Door die winst speelt de A3 aanstaande Flyers met een zone-verdediging, zaterdag in Waddinxveen al waar Punch niet direct een ant- voor het kampioensschap. De BI woord op had. Flyers kon dan won gemakkelijk van TOP (11- ook naderen tot op 16 punten. 6), en de als laatste geklasseerde Verder lieten de Delftenaren het B2 stuntte tegen koploper Cap- proen: 7-6. Door Bert Hertog GOUDA - Op de ranglijst in de vierde klasse stond Gouda op de eerste plaats en WSE op de laat ste. Het verschil tussen beide clubs was voordat zij in het Groenhovenpark aan de streek- derby begonnen zes punten. In de tweede helft van de wedstrijd was van het verschil op de rang lijst niets merkbaar en mocht Gouda in de slotfase blij zijn dat de stand 1-1 bleef. Trainer Marcel van Dijk: „Als jel naar Gouda toe- gaat mag je tevre- den zijn met een punt. Ik vind dat we het echt hebben afgedwongen. In de tweede helft had Gouda geen antwoord op ons spel op het middenveld". Daarvoor had Gouda-trainer Gerard van Ruitenburg al in woord en gebaar duidelijk ge maakt ontevreden te zijn over het spel van zijn formatie. Gouda begon al met een tegen valler nog voordat een bal was getrapt. Bij het aantrekken van zijn shirt raakte bij Niels Ooster- om de arm uit de kom. De van Ammerstol afkomstige rechter- aanvaller werd per ambulance naar het ziekenhuis gebracht waar het mankement werd ver- WADDINXVEEN - Voor het clubkampioenschap doublette (2 tegen 2) zijn nu 8 van de 15 te spelen partijen gespeeld. Twee teams hebben de volle winst bin nen en 1 team is nog puntloos. De tussenstand ziet er als volgt uit. l.Wout Versluis/Norbert Schifferling 8-8-76+; 2.Leen en Andries Roos 8-8-61+; 3.Toon v.d.Velde/Willem Hendriks 8-6- puntentotaal 46+; 4.Jopy en Ton Hulskamp 8- 6-34+; 5.Elly Nieuwland/Toos Wubben 8-5-18+; 6.Peter Rube- mee uitkomend op een totaal van ling/Arnold Janssen 8-5-9+; 555 punten. Dit eindtotaal bete kende tevens een verbetering van het in 1998 geschoten Nederlands ry Monster 8-4-4-; 9.Bert en An- record. Het oude record stond op 551 punten. Het zilver ging uit eindelijk naar Patricia Satter (Coe vorden) met 541 punten en het dragers zijn Piet en Riek de Jong brons was voor Ank Losekoot met geen enkele gewonnen par- (Berkel en Rodenrijs) met een sco- tij en een negatief saldo van 68. re van 529 punten. „Als ik terugkijk dan heb ik een prima wedstrijd geschoten. Ik Winst jeu- geselec- Tang Soo Do demonstratie in Coenecoop met 3 uit 3 niet in actie kwamen, te weten: Bart van Butten, Wil bert Mourits en Jeroen Eijgelaar. Dat deze spelers niet in actie kwamen, had voor hen weinig gevolgen, ze behielden namelijk hun plaats op de ranglijst. Evert Hildebrand was de enige met drie overwinningen die speelde, hip nam het op tegen Erik Hen nink. Overige uitslagen ronde 4: H. Erkelens - N. Dannis 0-1; J. Muit - J. Smit 0,5-0,5; A. Multem RWA opende zeer sterk en nam - W. v.d. Hoek 1-0; A. Prins - J. binnen een paar minuten een 2-0 v.d. Bom 0-1; G. Torenbeek - J. voorsprong. Het andere vak van RWA scoorde zeer moeizaam, maar toch liep RWA uit naar een 7-3 voorsprong met rust. Korbis kwam zeer sterk uit de kleedka mer en pakte zelfs een 9-11 voor sprong door drie doelpunten van Marco van Leeuwen en vijf van Gerben Wijnstra. De laatste tien minuten waren bloedstol- stoel houdt op 2 oktober van 9.00 lend. RWA kwam terug tot 11-11 tot 14.00 uur een rommelmarkt, door verdedigende fouten van De toegang is gratis. U vindt 'De Korbis. Een strafworp in de laat- Paddestoel' aan de Lijsterbes- ste minuut gaf RWA de overwin- 1 "'"Straat nr 18. ning (12-11), een puntendeling Tang': een instinctmatige verdedigingsvorm waarbij de beoefenaars zijn ge traind om handen en voeten te gebruiken tegen gewapende en ongewapende tegenstanders in- Tang dien noodzakelijk. Het doel van Soo Do. Deze demonstratie zal de training in deze gevechtskunst liggend, staand en knielend. De gehouden worden in de gymzaal is coördinatie tussen lichaam en van het Coenecoop College achter geest te ontwikkelen. De manier staat op een afstand van 50 meter, de sporthal de Dreef. Tijdens deze van onderricht is bedoeld om te De diameter van de roos bedraagt demonstratie worden alle vor- helpen bij het ontwikkelen van één centimeter.De aanloop naar men van effectief zelfverdediging een individueel goed karakter, het NK kende voor Nynke Pere- ac- eerlijkheid, zelfrespect en respect boom nogal wat obstakels. Bij ties zal leiden. De entree van de voor anderen. haar oude vereniging vielen door demonstratie is geheel gratis. Voor meer info: Jan van der Schee een plotselinge beleidswijziging in één keer de topsport faciliteiten weg. Dus moest ze naarstig op zoek naar een nieuwe vereniging waar de topsport beleving wel holpen. Voor Niels Oosterom speelde de jonge Sven de Jong, die in de tweede helft werd ver vangen door Danny van Berkel. Niettemin ging Gouda, dat on danks de twee laatste gelijke spe len nog ongeslagen is, vol goede moed op jacht naar doelpunten. Na elf minuten nam Romeo el Bouazzati de bal op aangeven van Tijn Meister goed mee en passeerde doelman Rogier Streng met een beke ken schot: 1-0. Gouda leek daar in mee op weg naar ff een vlotte over- winning. Twee mi nuten na de ope ningstreffer raakte Peter Mourik na een aanval via Ri chard de Vlaming en Romeo el Bouazzati de onderkant van de lat. Daarna richtte De Vlaming seerde WSE een verdienstelijk gelijkspel, naast het doel van WSE en redde doelman Rogier Streng voor John die de bal bij een schot van Ra- Baas gevaarlijk kon worden. In mon van Swieten niet klemvast de 29ste minuut kreeg Samir Ela- kreeg en even later Guido Hack beidi, evenals Erik Klijn in het van scoren afhield. Uit een vrije verleden spelend voor Gouda, de gelegenheid om rechts door te komen en de gelijkmaker de la ten aantekenen: 1-1. Daarmee was met de Goudse aanvalsdrift gedaan. WSE werd sterker en zocht meer het doel op van Otis Sahetapy, WADDINXVEEN - Het le heren team van Waddinxveen Flyers, dat het voorlopig zonder vaste trainer-coach moet doen, is er niet WADDINXVEEN - De voetbal- 2003 lid van DGR Vorsselaar in club Be Fair verspeelde tegen hek- België. Als eerste jaars-junior be- kensluiter Leonidas in Rotterdam haalde Michel Kreder dit seizoen een 0-2 voorsprong. Na 24 secon- 21 overwinningen. den scoorde Patrick Vermeulen al 0-1 en tien minuten later maakte Koen Meijer er 0-2 van. De Wad- dinxveners dachten op rozen te zitten maar Leonidas zette de 0-2 achterstand om in een 3-2 voor sprong. Door een doelpunt van Martijn Clardeij hield Be Fair nog een puntje aan de ontmoeting over. MOERKAPELLE - A-wedstrijd Moerkapelle moet nog duidelijk Bergen op Zoom en B-wedstrijd Zaandam leveren veel eremetaal op voor leden Rolling'90. Deze 2 WDS in Driebruggen ging met 6- wedstrijden waren voor ieder een moeilijk. Goed presteren zo ver in het seizoen bleek voor sommige sporters erg lastig. An dere daar en tegen presteerden afgekeurd. De Moerkapellenaars beter dan ooit! Een goed voor- kwamen vooral routine en snel- beeld was pupil A Nicky Boer, zij behaalde de tweede plaats bij het vrijrijden waardoor ze j teerd werd door de rolschaats- bond om in november uit te ko men voor Nederland op de Interland. Een wedstrijd tussen WADDINXVEEN - Tang Soo Do kent letterlijk 'Hand van deelnemers uit 6 Europesche sportschool Huk Tti geeft op vrij- ongewapend vechten. Het is landen. dag 1 oktober om 20.00 uur een grote demonstratie in De Dreef. De demonstratie wordt onder an dere gegeven door een groep na tionale en internationale kam pioenen op het gebied van

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 21