DICK VIJN Transport: B l HUIDEIXI's ft AKRO schoolworicx ERVAREN VERKOPER HJ groep i de economie energieke en inventieve 'createur de commerce' De Leukste banen in je buurt Dactylo kent ze Hofman de Roode TRAILERCHAUFFEURS Commercieel Medewerker MEDEWERKERS VERPAKKING m v Heeft u klanttevredenheid ook hoog in het vaandel staan?" Welkom bij Een enthousiaste schoonmaker m/v die terug wil naar de schoolbanken ï'ffliinj' Filiaalmanagers jm/vj en Assistent filiaalmanagers <m/vj en Filiaalmedewerkers AANGEBODEN AANGEBODEN AANGEBODEN VERTEGENWOORDIGER o bedrijfswagens t gi common www.vloerliften.nl Fiat Doblö Cargo. Wat je ook bedenkt, 't kan! Medewerker financiële administratie m/v Medewerker grootboek- administratie m/v AUTOBEDRIJF B V. I van hago Functieomschrijving F_ 1 LfDL I dieseltechn 'eel u met de 1 van 70 pk/51 kW bespaa I I I I I I I I I I I I I I I I I I MET DOORGROEIMOGELIJKHEDEN -KTB -- zoals Halvetta, Gouwenaar, GOUWE KOERIER WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 20 OKTOBER 2004 PAGINA 26 IN VERBAND MET DEZE GROEI ZOEKEN WIJ NIEUWE COLLEGA’S ALS ,t hl (i acquisitie s.v.p. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. (M/V) de winkel hoog in het GEVRAAGD het s -Is Uw sollicitatiebrief kunt u voor 29 oktober richten aan: Kandidaten Info: de heer R. Faber, directeur 06-22 40 93 23 0 boomkwekerij groothandel in boomkwekerij- kt ,t KINDEREN SCHOEISEL BOUWEN RENOVATIE DIVERSEN ■ld I www.fiat-bedrijfswagens.nl Het verkopen van een nieuwe Renault gaat niet vanzelf, ondanks het feit, dat de modellen lijn fantastisch is en de prijzen goed zijn. Als verkoper moet je er nog wel wat voor doen: met een gastvrije houding, echte interesse in je klant en het vermogen om te luisteren kom je tot de offerte. Met kennis van de markt bepaal je een inruilprijs en daarna heb je de overre dingskracht om de zaak te doen. Als je dit alle maal kunt, ben je welkom bij de HJ Groep. Vergeer Kaas in Reeuwijk-Dorp is een internationaal opererend bedrijf, gespecialiseerd in het rijpen en verpakken van Hollandse kaas. Het bedrijf heeft een aantal eigen merken Functie-eisen: Vakkennis en een goede beheersing van de Nederlandse. Engelse en Duitse taal zijn een vereiste. Tevens dient u vertrouwd te zijn met TSD software en beschikt u uiteraard over goede communicatieve vaardigheden. Voor deze functie dient u enkele weken per jaar naar het buitenland te reizen. Wij bieden: - Een boeiende en afwisselende functie in een klein team met goede doorgroeimoge lijkheden. - Het bedrijf valt onder de CAO Boomkwekerij. Salariëring in overeenstemming met de functie-eisen. - Een auto van de zaak behoort tot de mogelijkheden. Afhankelijk van inzet, kennis en ervaring zijn er voor iedereen doorgroei mogelijkheden naar de functies van assistent-operator en operator. De werktijden voor een fulltime medewerker Verpakking zijn 4 dagen per week van 7.00 tot 17.00 uur. Fagro vof tilt, ondervult en stabiliseert met het unieke Celbeton- Injectiesysteem verzakte bedrijfsvloeren, asfaltwegen, buitenterreinen etc. en beweegt zich zowel op de particuliere als op de professionele markt. bij Vergeer Kaas is die van een familiebedrijf waar mensen met een jonge geest enthousiast en hard werken. Er is een actieve personeelsvereniging die veel leuke activiteiten organiseert. Wat heb je hier allemaal voor nodig? Om te beginnen veel enthousiasme. Verder spreek je de Nederlandse taal goed en leg je makkelijk contact. Je bent een open persoonlijkheid en vriendelijk in de omgang. Een flexibele instelling en enige schoonmaakervaring is gewenst. Je werkt van ma t/m vrij van 16.00 uur tot 18.00 uur, 10 uren per week. Het schoonmaken en schoonhouden van basisscholen is een vak apart. Daarom heeft Hago Nederland een nieuwe formule ontwikkeld genaamd Schoolworkx. Deze nieuwe formule richt zich uitsluitend op de schoonmaak van basisscholen. Om deze nieuwe formule goed uit te voeren zijn wij op zoek naar een enthousiaste schoonmaker m/v. Ben jij prima in staat om zelfstandig te werken en wil jij graag een positieve bijdrage leveren aan een prettige leeromgeving voor de kinderen? Dan ben jij de persoon waar wij op zoek naar zijn! Voor standplaats WOERDEN zijn wij per direct op zoek naar meerdere Voor inlichtingen kunt u van dinsdag t/m vrijdag contact opnemen met Marloes Sjerps. Geldig chauffeursdiploma Geldig rijbewijs B, C, E Zelfstandig en nauwkeurig kunnen werken Kennis en ervaring met distributievervoer van onder andere levensmiddelen is een pré Wij zoeken kandidaten met de volgende kenmerken: Correcte en klantvriendelijke houding Enthousiaste uitstraling Praktische en zelfstandige persoonlijkheid Flexibele instelling Opleiding op minimaal LBO-niveau Administratief medewerker (fulltime) Voor deze functie in Waddinxveen, bij een kwekerij, zijn wij op zoek naar een medewerker die beschikt over een opleiding MBO Administratie. Naast deze opleiding dien je ook te beschikken over ervaring met diverse boekhoudkundige taken zoals: factu ratie, kas bank giro, het boeken van in- en verkoopfacturen en de voorraadadministratie. Magazijnmedewerker (fulltime) Voor een groothandel te Gouda zijn wij op zoek naar een mede werker voor in het magazijn. Voor deze functie zijn wij op zoek naar een kandidaat die het vak van magazijnmedewerker wil leren. Om voor deze functie in aanmerking te komen dien je të beschikken over een gezonde dosis enthousiasme en moet je bereid zijn de handen uit de mouwen te steken. Directie Assistent (fulltime) Onze opdrachtgever gevestigd te Gouda is voor hun directie op zoek naar een assistent. Je werkzaamheden zullen naast de dagelijkse secretariële taken onder andere bestaan uit: het ver zorgen van de bedrijfspubliciteit en het mede organiseren van promotionele activiteiten, het verzorgen van mailingen en het verzorgen van het drukwerk voor het bedrijf. Zijn dit voor jou bekende taken, neem dan contact met ons op. Het werkgebied is hoofdzakelijk in het westen van het land en de taken zijn: Actieve benadering van nieuwe doelgroepen zoals rijksoverheden, provincies, gemeenten en ingenieurs- en adviesbureaus Het bieden van ondersteuning bij bouwtechnische vraagstukken Het opzetten van een doeltreffend PR- en acquisitieplan Wij vragen: HBO werk-en denkniveau - Prestatiegerichte en commerciële instelling Ervaring met de doelgroepen Goede communicatieve vaardigheden Woonachtig in het westen van het land Wij bieden: - Salaris passend bij de functie, uw achtergrond en ervaring Een uitdagende en afwisselende functie Ruimte en waardering voor initiatieven en inbreng Doorgroeimogelijkheden bij gebleken geschiktheid Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Om verdere groei in de Grond-, Weg- en Waterbouw vanuit onze vestiging Zoeterwoude op korte termijn te realiseren zijn wij op zoek naar een resultaatgerichte en enthousiaste Dick Vijn Transport B.V. Postbus 115 1693 ZJ WERVERSHOOF Schoonmaker m/v zijn bij Schoolworkx is een leuke functie waar je alle vrijheid hebt om de goede relatie met de school tot een succes te maken. De sfeer is informeel en de arbeidsvoorwaarden zijn goed. Bel voor meer informatie met Jill van der Meer 0800-6667788. (gratis) Of schrijf voor 27 oktober a.s. een sollicitatiebrief met CV naar Jill van der Meer, In de Cramer 8, 6411 RS Heerlen. Solliciteren via e-mail kan ook: i.vandermeer@schoolworkx.nl Telefoon: 0228-565962 E-mail: p&o@vijntransport.nl Internet: www.vijntransport.nl •Opdekdeuren 2 stuks, 83x201.5, eiken, per stuk 25 Bel: 0900- 6000.551 code 901985 (0,80 e/min) •Digitale babyphone Philips, draadloos, prijs 32 Bel: 0900- 6000.551 code 997690 (0,80 e/min) Mocht deze veelzijdige baan u op het lijf geschreven zijn stuur dan uw schriftelijke sollicitatie met CV naar: Hofman de Ropde, t.a.v. dhr. L. Hofman, j Barendstraat 2, 2771 DJ te Boskoop (eventueel tek. nr. 0172-215199). Wat bieden wij? Je wordt uitbetaald volgens de CAO voor het Partikulier Kaaspakhuisbedrijf. Ben je 22 jaar of ouder, dan verdien je als beginnende medewerker Verpakking per uur bruto 9,65. Ga je naar een hogere functie, dan wordt vanzelfsprekend het loon ook hoger; een operator verdient minimaal 10,56 bruto per uur.Tot en met 21 jaar val je niet onder de wettelijke jeugdloonregeling maar onder de veel betere jeugdloonregeling van de CAO: een 21-jarige verdient 85% van 9,65 8,20 bruto per uur, een 18-jarige verdient 52,5% van 9,65 5,07 bruto per uur. FAGRO VOF Productieweg 52 2382 PD Zoeterwoude E-mail: richard@faberbetonpompen.nl De werkzaamheden bestaan onder andere uit het boeken van in- en verkoopfacturen en van kas en bank, het verzorgen van rapportages, BTW aangiftes en betalingen. Wij zoeken een kandidaat op minimaal MBA-niveau met kennis van Exact Globe en Microsoft Office. Wij zoeken een kandidaat met ervaring in grootboek en de daarbij behordende subadministraties. Het is een functie op mbo-BA niveau. Belangrijk is dat je nauwkeurig en cijfermatig bent. Kom snel langs voor meer informatie of bel voor een afspraak naar Dactylo in: Waddinxveen, Koningin Wilhelminaplein 4, 0182-630877 www.dactylo.nl -Accountancy Belastingen-Administraties FULLTIME Als medewerker Verpakking werk je aan diverse lijnen op de verpakkings- afdelingen. Je bent samen met een aantal enthousiaste collega's verantwoordelijk voor het verpakken van de meest uiteenlopende kaasproducten. Dit houdt ondermeer in, dat er op een kwalitatief verantwoorde wijze geproduceerd dient te worden. Naast een hoge mate van automatisering komen er diverse handmatige werkzaamheden voor. Je moet de Nederlandse taal goed beheersen om samen te kunnen werken met je collega's. Reageren? Heb je interesse in deze functie en wil je meer weten, neem dan contact op met de afdeling Personeel Organisatie, telefoon (0182) 39 86 07 of (0182) 39 86 70. Schriftelijke reacties kun je sturen naar Vergeer Kaas, t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 2,2810 AA Reeuwijk. Je kunt ook per e-mail reageren: solliciteren@vergeerkaas.nl of het sollicitatieformulier downloaden op www.vergeerkaas.nl en retourneren. Ons bezoekadres is Reewal 18, 2811 PT Reeuwijk-Dorp. Keerkring 4, 2801 DG GOUDA, Telefoon: 0182-52 14 55 www.huidengouda.nl Hoogstraat 23 2801 HG Gouda Tel: 0182 - 55 05 11 E-mail: gouda@timing.nl lnternetwww.timing.nl (Zowel fulltime, parttime, oproep- en zaterdagwerk) De HJ Groep is in Woerden en een begrip, als het gaat om auto's en alles wat daarmee samenhangt, zoals reparatie, onder houd, schade-herstel, verhuur etc. In een open en informele sfeer wer ken 45 mensen met plezier samen. Vergeer Kaas biedt werknemers die verder weg wonen een reiskostenregeling. Je kunt deelnemen aan de spaarloonregeling en er zijn collectieve verzekeringen, waaronder een autoverzekering en pensioen. De sfeer Voor één van onze vaste relaties zijn wij op zoek naar een - imjxirt en export- Geïnteresseerd? Mail snel naar drspim@pe.nl. Schrijven mag ook: PE Advies, t.a.v drs. Pirn Epping, Geestdorp 37, 3444 BE Woerden. Informatie? Bel 0348-433335. PE Advies Personeels Expertise De filiqqlmedewerker: het helpen een vriéndelijke een sollicitatieformulier opvragen: 9:00-17:00 uur Schoolworkx zoekt voor haar nieuwe opdrachtgever te Waddinxveen Bent u de gemotiveerde en collegiale chauffeur die we zoeken en heeft u interesse in deze boeiende baan? Reageer dan snel! Lidl Nederland GmbH Afd. Personeelszaken Postbus 6309 4000 HH Tiel E-mail: vacature@lidl.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Uw sollicitatie: Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u richten aan onderstaand adres. Vermeld in uw sollicitatiebrief a.u.b. de functie waar uw voorkeur naar uitgaat. Het betreft hier een functie binnen een producten. De HJ Groep is niet alleen dealer voor de merken Renault en Nissan, maar ook zeer actief met occasions. In drie prachtige show rooms is het voor de verkopers een lust om te werken. Met de facelift van de gebouwen is ook een nieuwe groeiscenario geformuleerd: De verkopen bij de HJ Groep gaan naar 750 nieuwe en 600 gebruikte auto's per jaar. Om dit te realiseren is uitbreiding van het Renault-verkoopteam absoluut noodzakelijk. •Batterijoplader. prijs 5 Bel: «Heren laarsjes, gigant, maat 42. 0900-6000.551 code 901864 (0,80 prijs 10 Bel: 0900-6000.551 code e/min) 901213 (0,80 e/min) C ty lojuiTZENDBURO U kunt op de volgende manieren solliciteren: Per e-mail (p&o@vijntranéport.nl) Door het sollicitatieformulier op onze website in te vullen. Door middel van een korte sollicitatiebrief te richten aan onderstaand adres. Als schoonmaker ben je mede verantwoordelijk voor een schone omgeving. Je onderhoudt daarvoor dagelijks contact met de schoolleiding, je stemt het werk programma af op de wensen en behoeften van de school en je zorgt voor het tijdig bestellen van schoonmaakmiddelen en materialen. Je doet dit in overleg met je servicemanager, die je daar graag bij helpt. brede omgeving ■- - Wij zoeken kandidaten met de volgende kenmerken: Klantgerichtheid Enthousiasme De capaciteit om mensen te motiveren en aan zich te binden Leidinggevende en organisatorische capaciteiten, ervaring is een pré Flexibele instelling Opleiding op MBO-niveau lidl Nederland maakt deel uit van één van de grootste supermarktketens in Europa. Middels onze succesvolle discountformule hebben wij vanaf 1997 meer dan 200 filialen geopend in Nederland. Dick Vijn Transport BV is een nationaal transportbedrijf actief in levensmiddelen distributie en AGF-transport. Samen met onze 300 medewerkers en opdrachtgevers streven wij naar een zo hoog mogelijke kwaliteit van dienstverlening. Wij bieden: Goede arbeidsvoorwaarden Een gedegen opleiding in eigen bedrijf Afwisselende werkzaamheden Doorgroeimogelijkheden Eigen verantwoordelijkheden binnen een klein team Een unieke kans om vanuit uw filiaal mee te bouwen aan de groei van Lidl in Nederland Voor onze nieuw te openen vestigingen in Goudo en Woerden zijn wij op zoek noor: De filiaalmanager en qssistent filiaal- manager: Hebben de verzorging van vaandel staan Geven leiding aan een team van 8 tot 12 winkelmedewerkers Voeren samen met het team alle voorkomende werkzaamheden uit Zorgen voor een optimale personeelsinzet- planning Zorgen voor een correct goederen- en geldstroombeheer Zijn verantwoordelijk voor de resultaten van filiaal LEUKE BANEN! Maaaziinmedewerker (fulltime) I voor de functie van filiaalmedewerker kunnen ook telefonisch fel.: 0344-609200, op werkdagen van W f Gouwenaar Light, Rondeur, tl tl tl ■w. Twenny en Old Holland. De afgelopen jaren is het personeels- bestand sterk gegroeid en er zijn thans ruim 450 mensen werkzaam. Is verantwoordelijk voor van onze klanten op en correcte manier Maakt onderdeel uit van een klein team Verricht alle voorkomende winkel- werkzaamheden, zoals: - het bedienen van de kassa (door middel van scannen) - zorgen dat de winkelpresentatie optimaal is - zorgen dat de winkel opgeruimd en schoon blijft put»

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 26