Afscheid Van Vliet en Haan bij Groeneweg De beste van de week! 1, Winst voor Korbis Moerkapelle met lege handen Engelse teams bij hockeyclub Officiële opening atletiekbaan Antilope Waterpolodames winnen overtuigend Jansen koploper w Klaverjas B-diploma Verlies Flyers na verlenging 7.700,- Verrassend mixed toernooi Tussenstand competitie Schutters Voetbal- vergadering Kabouter- voetbal Koppel- klaverjassen Activiteit wijk zuid Slechte start HSW een jaar weer terug in de vierde schoon, nam het initiatief over Kijk ook op onze website: WWW.beterautO.nl Be Fair bereikte de volgende ronde in de strijd om de Amstel Cup. Tegen Koudekerk werd met 1-1 gelijk gespeeld. Na 1-0 zorgde Patrick Vermeulen in de tweede helft voor de gelijkma ker. Daarna namen de Waddinx- veners de strafschoppen beter. oren zullen in het vervolg hun trainingen kunnen vervolgen zonder dat er moet worden uit geweken naar de buurverenin- in de hoofdmacht van Groene weg worden. „Ik was zeventien toen ik voor het eerst in het eerste elftal meedeed", vertelt Leon van eerste elftal. Ruud Jansen en Le on van Vliet deden toen al re- verscheidene promoties, maar ook degradaties mee. In 1987 tober, 9 en 16 november van 15.45 tot 16.45 uur, in het ge bouw van basisschool 'De Ka meleon'. De kosten voor deelna me aan een cursus bedragen 2,- euro per kind. Aanmelden kan bij de Stichting Waddinxveens Welzijnswerk, te lefoon 631932 of via e-mail bre- deschoolzuid@stww.nl. voor De Ham. Na een snelle opening (4-0) werden toch wat foutjes ge maakt, waardoor De Ham terug kon komen tot 4-2. In de 3e pe riode werd het verschil duidelijk zichtbaar. Fysiek, conditioneel en technisch waren de dames su perieur en had De Ham niets in WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag speelden alle bonds- team van Z&PC Van Uden - De start om 10.00 uur. Voor infor matie of opgave kunt u terecht bij Léon Hogenelst: tel. 0182- 610491 of Hans Jongejan: tel. 0182-630352. num^ WADDINXVEEN - Bij de voeU balvereniging W.S.E. is op vrij dag 22 oktober weer prijs klaver jassen in de kantine aan de Willem de Rijkelaan in Waddinx veen. De aanvang is om 20.00 uur en het eerste kopje koffie is gratis. Het inschrijfgeld bedraagt 2,- euro. Ook niet leden zijn van harte welkom. uur. Het inschrijf geld bedraagt 5,- euro per kop pel. Het eerste kopje koffie is gratis. Iedereen is van harte wel kom in het buurtcentrum aan de C. Huygenslaan in Waddinx veen. was het Jaco de Jong die scherp was in de afronding en wisten de heren met 7-6 te winnen. balde daar al, evenals Willem van Hanegem en Dick Advo caat. In Utrecht is het niets ge worden". Het dieptepunt? „Dat was de eerste keer dat we terug ligt, werd Nieuwkoop met 3-2 verslagen. Van Vliet: „Daarna hebben we nog een paar goede jaren in de derde klasse gehad". Na degradatie naar de vierde klasse degradeerde Groeneweg na dertig jaar in 1993 naar de af deling Gouda (de huidige vijfde klasse, red.). Maar onder leiding van Bert Kouer promoveerde Groeneweg een jaar later na een nacompetitie met Nicolaas Boys en Bergambacht. Daarna zou de Zevenhuizense club nog twee keer degraderen en promover en. Wat is zijn leukste herinne ring bij Groeneweg? „Het kam pioenschap dat we in 1983 tegen WADDINXVEEN - In het Gou- webad 'de Sniep' is op zaterdag 9 oktober weer gezwommen voor het B-diploma. Er waren 31 kandidaatjes, die allemaal ge slaagd zijn. De namen van de kinderen die hun B-diploma ge haald hebben zijn: Stephanie Geers, Amber Lak, Esmée van Soest, Katja Tromp, Loretta van Doom, Pascal van Meerkerk, Ilse Gareman, Bas Sluys, Julia Sam- som, Aafke van Keulen, Karlijn Pranger, Anna van den Meirac- ker, Joost Verduijn, Martijn Kar- reman, Elise Modderkolk, Dylan Vogelaar, Valesca Bal, Sophie Hupez, Maaike Oudshoom, Ste- fanie Boersma, Su-Ann Schou ten, Jur Zijlstra, Melissa Anema, Sven van Dam, Mitchell Ooms, Stefan van Gemeren, Lieke van Lare, Bob van der Laan, Jelmer van der Spek, Randall Colla en WADDINXVEEN - Regelmatig ontvangt HockeyClub Waddinx veen een aantal Engelse school- hockeyteams voor het spelen van een aantal oefenwedstrijden. Diverse scholen in Engeland or ganiseren culturele reizen naar is het dan eindelijk zover. Op vrijdag 29 oktober zal het geheel vernieuwde atletiekcomplex of ficieel worden geopend. Het sin- telcomplex is in de afgelopen maanden geheel vervangen door een kunsstof accommodatie wat zoeken aan Amsterdam en Delft, staat ook sport op het program ma. In Engeland zijn de sport- Door Bert Hertog ZEVENHUIZEN - Leon van Vliet en doelman Gert Haan heb ben afscheid genomen als actief voetballer bij Groeneweg. Dat gebeurde met een wedstrijd waarin de huidige eerste elftalspe- lers alsmede die van het kampioenselftal uit 1987 toen Groene weg promoveerde naar de derde klasse betrokken waren. Voor de wedstrijd werden beiden toegesproken door voorzitter Ad- riaan Roos, die een cadeaubon overhandigde. De partners van beide voetballers kregen bloemen. helft speelde Top een stuk agres siever en naderde Korbis op één de trainingen van de inmiddels meer dan driehonderd atleten ten goede zal komen. Tevens is ver nieuwd evenals de verspring- bakken, verspringaanlopen en deel van Korbis. De doelpunten het kogelstoot- en discusgedeel- werden gemaakt door Renate te. Zowel de junioren als de seni- Lankhorst 2x, Maureen Kientz 2x, Stefanie Visser lx, Rik Molenaar 4x, Reinier Molenaar lx, Mels Graveland en Gerben Wijnstra lx. punt. Maar Rik Molenaar veroor zaakte in de laatste minuut een strafworp en mocht deze zelf ver- de verlichting in zijn geheel zilveren. De teller bleef uiteinde lijk steken op 12-10 in het voor- enkele voetballers uit en de partners Bianca Dullaart en Helen van der Laan. vroegere kampioens- teams in actie. Van de partij onder Opties voor deze auto: van der Winden kampioen werd en promoveerde naar de derde klasse. In de beslissings wedstrijd op het terrein van Bo- deerden. Gelukkig waren we na neweg (1984-1985) kreeg ik last degraven, die veel supporters van mijn linkerknie. Ik ben er in nog haarscherp op het netvlies klasse". nieuwe leden bij, te weten: Luit Bloem en Christiaan Noorland. WSV heeft nu een recordaantal van 60 leden. Luit speelde tegen kende BS Leiden 2 te sterk voor Wim van de Hoek, gaf hem goed partij maar Wim won uiteinde lijk. Christiaan Noorland won met aanvallend spel van H. Or han. Volgende week gaan de schakers weer verder en worden de overige partijen van de eerste ronde van de beker gespeeld. Overige uitslagen ronde 7: A. Prins - A. Kardol 0-1; H. Smits- kamp - H. Stam 1-0; J. v.d. Veen - Gouwe thuiswedstrijden. Dames A. Zuurmond 0-1. Stand: 1. B. Jansen, 2. E. Hennink, 3. R. Roe- lofs, 4. J. Eijgelaar, 5. B. van Put ten. WADDINXVEEN - In Delft kon den de dames van Flyers tegen DAS 2 het goede spel van de af gelopen weken geen vervolg ge ven. Bij rust stonden de Delftse dames vier punten voor, 27-23, maar een prima derde kwart bracht Flyers op een 33-40 voor sprong. Het laatste kwart geeft Flyers echter uit handen, scoort slechts 7 punten tegen DAS 14. Stand na de reguliere speeltijd 47-47 en is een verlenging nood zakelijk. In deze verlenging moet Janine Hovius geblesseerd en bloedend het veld verlaten, nadat zij vol op haar neus wordt getroffen door een Delftse elle boog. Dit voorval zorgt voor de nodige consternatie bij de Wad- dinxveense dames. DAS profi teert hier ten volle van en beslist vanaf.de vrije worplijn de wed strijd in haar voordeel, 58-50. Su zanne Snippe was goed voor 10 punten. Ook in hun vierde wed en won. WSV heeft er weer twee strijd zijn de heren van Wad dinxveen Flyers er niet in ge slaagd de eerste punten binnen te halen. Dit maal was het bezoe- 1 opende de middag door een voudig te winnen van De Ham uit Wormerveer met 19-5. Heren 1 speelde een moeizame wed strijd, maar wist wel te winnen met 7-6 van Het Y uit Amster dam. Dames 2 sloot de avond zonder probleem af door 13-2 te winnen van Njord uit Veldho ven. De verwachtingen van het nieuwe damesteam zijn hoog ge steld. Hierdoor werd ook zeer verbaasd gereageerd op het te leurstellende verlies tegen het dertig Ravijn in de eerste competitie wedstrijd. Het team onder lei- WADDINXVEEN - In het kader van de 'Brede School Zuid' wor den er twee cursussen georgani seerd voor kinderen van de ba sisschool. Voor de kinderen van groep 1 t/m 4 is er de cursus 'Jazztiek en Jazzdans'. Het gaat om een kennismaking met deze het alleen Remko vorm van bewegen, onder bege leiding van een docente van Jazzdans- en Turnvereniging TOOS. Voor kinderen van groep 5 t/m 8 wordt de cursus 'Foto grafie' georganiseerd. Onder be geleiding van een docente van het CKV 'Kreater', kunnen kin- WADDINXVEEN - In de laatste jongens zijn altijd thuiswedstrijd, van de eerste helft van het veldseizoen, speelde Kor bis tegen Top uit Amemuiden. Marco van Leeuwen ontbrak van- WADDINXVEEN - Barthold Jan sen en Wim van Os waren vrijge loot voor de eerste ronde van de beker, zodoende speelden zij te gen elkaar in de 7e ronde van de interne competitie. Barthold kwam beter uit de opening en breidde dit voordeel uit. Wim kwam in tijdnood, miste de goe de voortzetting en verloor. Bart hold neemt met deze overwin- WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag ging de wintercompeti tie bij de Hengelsportvereniging Waddinxveen (HSW) van start. Traditioneel werd er gevist in de Oude Rijn, ditmaal bij Koude kerk. Twaalf hengelaars vingen nog geen 10 kilo witvis, een slechts begin van deze competi tie. De uitslag was als volgt: 1. Aat van Leeuwen 1.550 gr, 2. John van Elswijk 1.490 gr, 3. Hennie de Kwaadsteniet 1.240 gr, 4. Rob Jenner 1.180 gr, 5. Ri- nus Reichard 1.170 gr. De tweede wedstrijd wordt a.s. zaterdag ge vist in het Gouwekanaal. Vertrek vanaf het station NS om 07.00 uur. WADDINXVEEN - De voetbal verenigingen Be Fair en Wad dinxveen houden op maandag 25 oktober de algemene leden vergaderingen. Bij Be Fair wor den mededelingen gedaan over de verhuizing van Be Fair naar het nieuwe sportcomplex in Waddinxveen-west en moet het financieel jaarverslag worden goedgekeurd. Ook bij Waddinx veen waar om halfacht wordt be gonnen worden de financiën be handeld. Tevens komt het vrijwilligersbeleid ter sprake. De voetbalclub Waddinxveen is nog altijd op zoek naar vrijwilligers die keukendiensten willen draai en. Ook voor onderhoud van elk drie, vier grote kansen liggen. Tien minuten voor rust ontliep Kuijer van Siveo de buitenspel- val en scoorde 1-1. Twee minu ten na de hervatting kwam Moerkapelle opnieuw door Jum Hoogma voor, die scoorde na een goede combinatie: 2-1. Een derde doelpunt van Hoogma werd wegens duwen afgekeurd, maar dat was zelfs spelers van A'S Siveo ontgaan. Bij een prachtig schot van Robin Reigwein stuit te de bal via de paal in het veld terug. In de slotfase viel bij Moerkapelle de organisatie weg waarvan Siveo profiteerde: 2-3. strijden op het programma. Hieronder volgt een overzicht van het wedstrijdschema: Woensdag 20 oktober - 19.45 Meisjes C2 -Liberton 1 (veld 2), 19.30 Meisjes Dl-Beaudesert Park 1 (veld 1). Donderdag 21 oktober - 19.30 Jongens Bl-Ro- sall 1 (veld 1). Woensdag 27 ok- WADDINXVEEN - Na maanden tober -18.15 Jongens Dl-Desbo- van werkzaamheden aan het rough 1 (veld 1), 18.30 Meisjes sportcomplex aan de Alberdingk Bl-Leek HC1 veld 2. Hockeyclub Thijmlaan 2 nabij het Gouwebos Waddinxveen zit bij het sport park De Sniep in Waddinxveen. MOERKAPELLE - De voetbal vereniging Moerkapelle verloor de inhaalwedstrijd tegen Si- veo'60 met 3-2. Vijf minuten voor tijd had de thuisclub nog met 2-1 de leiding. Daarna werd Moerkapelle volledig gevloerd. Eerst scoorde Serge Kuijer de gelijkmaker waarna de gefrus- teerde doelman Mark Huisman zijn gram richtte op invaller- scheidsrechter Snijders uit Vlaardingen. Na twee keer geel wegens mekkeren kon Huisman de kleedkamer opzoeken. Jum Hoogma ging in doel staan en werd in blessuretijd gepasseerd na een vrije trap van Sean Beu kers: 2-3. Moerkapelle had voordien de wedstrijd al lang kunnen en moeten beslissen. Na twee minuten stonden de blauwwitten al met 1-0 voor door een kopbal van Jum Hoog ma. Daarna liet de thuisclub Hij keepte niet altijd op het hoogste niveau, maar was altijd bereid zijn steentje bij te dragen. Beide spelers zijn bovendien jeugdleider geweest", vertelde Roos. In de wedstrijd waarin de oude re en jongere spelers over beide teams waren verdeeld kwamen De huidige en vroegere voetballers van Groeneweg bijeen. Vooraan Leon van Vliet en Gert Haan Nieuwkoop behaalden. Maar weer enkele voetballers uit en de partners Bianca Dullaart en Helen van der Laan. (Foto: Liesbeth van der Vis) ook dat Sjaak Roggeveen mij uitnodigde voor proeftrainin- gen bij de eerste divisieclub Ex celsior waar Rob Jacobs trainer was. Ik had er als amateur tegen en de eindstand van 19-4 was een feit. Doelpunten De Gouwe: Hanneke Kappen 7x; Sandra Berckenkamp 3x; Alette Sijbring, Petra Meerding, en Brenda Ho genboom 2x; Natasha Smit, Ka ren Weert en Yasemin Smit lx. Afgelopen zaterdag was de ba lans in de wedstrijd van Heren 1 tegen het Y verstoord. In de le periode was Overdam die wist te scoren en de tussenstand op 1-1 bracht. In de 2e periode bleef het moei zaam gaan. Het Y was scherper, had minder kansen nodig dan Van Uden-De Gouwe, hetgeen resulteerde in een 2-3 achters tand. In de 3e periode bleef het deren kennismaken met fotogra- spannend. Van Uden - De Gou- fie met als thema 'Natuur en de we kreeg meer grip, maar had Gouwe'. Beide cursussen vinden moeite om echt gevaarlijk te zijn plaats op dinsdagmiddag 26 ok- in de eindfase. Het Y bleef loeren op gevaarlijke counters en wist hieruit te scoren. Toch was het Van Uden - De Gouwe die de achterstand om wist te buigen in een nipte voorsprong. Jaco de Jong bleef cool en benutte 2 strafworpen en wist nog met een mooi afstandschot te scoren. Met een 5-4 voorsprong gingen de deschoolzuid@stww.nl. Kort heren de 4e en beslissende perio- voor aanvang van de cursus de in. Het bleef spannend tot de wordt telefonisch of per e-mail laatste minuut, maar uiteindelijk gemeld of het aangemelde kind is geplaatst. De bovenstaande cursussen zijn uitsluitend vpor bewoners van de wijk 'Zuid'. WADDINXVEEN - Stubbe Be- tonboringen gaat aan de leiding na twee rondes in de Bedrijfs- comptitie 2004 van de Schutters vereniging Waddinxveen. Het Waddinxveense bedrijf schoot tot nu toe 692 punten bij elkaar. De debuterende schutters van Anna Paulownastraat volgen op de voet met 644 punten. Om de beker voor de tweede maal op rij te winnen, moeten de beton- boorders dus scherp blijven. Er zijn immers nog twee rondes te schieten. Nummer drie op de ranglijst is kwekerij Colla met 545 punten. Gevaarlijke outsider is Schilder Theussen uit Wad dinxveen. Dit team kon helaas nog maar één serie schieten, maar haalt dit zeker in. Hethet vasteland en naast o.a. be- wordt zwaar om op een avond een ronde in te halen, maar mo gelijk dat de ervaren deelnemers toch er in slagen een goede score verenigingen vaak gekoppeld neer te zetten. aan scholen (zoals in Amerika). Vandaar dat het hier dus ook om schoolteams gaat. Deze teams logeren in de omge ving van Noordwijk, trainen daar 's ochtends en 's avonds worden er wedstrijden gespeeld WADDINXVEEN - Op zaterdag tegen hockeyclubs in de regio. 23 oktober zal bij voetbalveren!- Wat ooit begonnen is als een on- ging Be Fair opnieuw het kabou- derling partijtje (een Engelse tervoetbal plaats vinden. Hierbij school tegen een Nederlandse kunnen kinderen van 4 en 5 jaar school) is nu uitgegroeid tot een op een speelse en creatieve ma nier kennis maken met de voet balsport. De laatste keer werd het voetbal al bezocht door ruim 50 deelnemertjes, maar nieuwe meisjes en welkom. Via het kaboutervoetbal kunnen ouders hun kind kennis laten maken met de voetbalsport zon- wege een schorsing. Rik Moele- der dat dit kosten met zich mee- naar was zijn vervanger. Korbis brengt. Het kaboutervoetbal begon goed en na een kwartier spelen was de stand 4-0 in het voordeel van de ploeg uit Wad dinxveen. Top kon iets terug doen,-maar ging met een achters tand de rust in (7-4). De tweede Leon van Vliet maakte deel uit j waren van Al-juniorenelftal dat in anderen 1983 kampioen werd en ook de J Bert Kouer, Harry beker veroverde. Een goede de Kooter, Kees lichting want verscheidene Hordijk, Arie Kortle- voetballers speelden later in het ver, Wim Ooms, Ruud Jan sen en Frank van der Horst. Het team, dat in de Groenewegkleu- gelmatig mee, terwijl John He ren speelde, won met 2-1 door ijkoop aan het einde van het doelpunten van Peter Hordijk seizoen vast in het eerste elftal en Matthijs Kortlever. Maurice belandde. Ed Roos speelde vol- Eckhardt zorgde met een kop- gens Van Vliet regelmatig mee bal voor de tegengoal. Halver- in het tweede elftal, maar zou wege de tweede helft legde later eveneens een vaste kracht scheidsrechter Leen van Erk het spel even stil en kregen Leon van Vliet en Gert Haan een pu- bliekswissel. Wim Ooms miste de kans op de gelijkmaker. Leon van Vliet heeft 23 jaar deel uitgemaakt van de selectie van Groeneweg. Hij plaatst zich daarmee in het rijtje van illuste re namen als Henk Boerop, zijn vader Gerrit, die zelfs nog twee jaar langer in het eerste elftal speelde, Johan Heijkoop, Kees Hordijk, Harry de Kooter en Henny de Jong. Voetballers waarop Groeneweg gedurende een lange reeks van jaren kon reke-l nen. Voorzitter Roos: „Leon van Vliet is voor Groeneweg een voor beeldige voetballer geweest. Een prettige jongen, ik kan dat weten want ik heb jaren naast hem gewoond. Ik weet dat hij de kans heeft gehad om hoger op te voetballen. Daar is hij nooit op ingegaan. Hij bleef voetballen bij Groeneweg. Dat vind ik prijzenswaardig. Jam mer was het dat hij in de laatste jaren blessuregevoelig was". „Gert Haan heeft vanaf 1989 deel uitgemaakt van de selectie. WADDINXVEEN - De afgelo pen week vond bij tennisvereni ging Love '70 een mixed toer nooi plaats. Zestien dubbels hadden zich opgegeven en be gonnen de week enthousiast met hun partijen. Er werd ge speeld volgens het afvalsysteem en voor de verliezers in de eer ste ronde was er een troostron- de. Dus iedere avond twee ron des na elkaar, dat ging prima. Wat was dan wel de spelbreker? De herfstvakantie! Het laatste weekend kwam wedstrijdleider Anja Tepper wat in de proble men, doordat sommige dubbels niet meer compleet waren. Zij bedacht een ludieke oplossing en zette invallers in op de vrijge komen plaatsen. Zo konden de finales toch op zaterdag ge speeld worden. De uitslag van de troostronde was dat het enige echte 'koppel' Anneke Schep en Hans Jonker won van Suzanne Boevée en Aad van Alphen. Het hoofdtoernooi werd gewonnen door clubkampioene Renate Rutgrink die samen speelde met Guy Martienus, zij waren de meerderen van Charlotte Veilen ga en haar gelegenheidspartner Ad Lafeber. Vliet. „Ik was wissel in een totaal vijf keer aan geopereerd, thuiswedstrijd tegen .VEP, dat Nog steeds moet ik op mijn knie toen werd getraind door Henny letten al gaat het dit seizoen de Jong. goed. Ik train nog twee keer in onkostenvergoeding in het C- Hans Hazebroek was trainer bij de week en val in het tweede elftal kunnen spelen, maar dat ons. Ik ben toen ingevallen, wij elftal in. Ik ben daarvan, samen heb ik niet gedaan. Ook bij FC wonen met 1-0. Voor wie ik ben met Cor Buitenhuis sr, elftallei- Utrecht heb ik getraind. Jan ingevallen zou ik niet meer we- der. De jonge generatie moet het Monster (ex-Groeneweg) voet- ten. Groeneweg was toen derde- nu verder doen", klassen Verder maakten Cor Van Vliet maakte bij Groeneweg Hazebroek, Harry de Kooter, Arie Kortlever, Kees Hordijk en John van Delft deel van dat behoorde hij tot het elftal dat team uit. Ik speelde meestal in onder leiding van trainer Hans gingen naar de afdeling Gouda, de spits of kort er achter. Later van der Winden kampioen We hadden toen kwalitatief best ben ik naar de verdediging ver- werd en promoveerde naar de een goed elftal. Het was een huisd. In het seizoen dat Wiek derde klasse. In de beslissings- echte domper dat we degra- Hermans trainer was van Groe de Waddinxveense heren. Het eerste kwart is met 19-18 wel voor Flyers. En ook de ruststand van 30-39 bood nog wel perspec tief voor een goed eindresultaat. Gedurende het derde kwart schoten de Leidenaren echter met scherp, 8-25, en werd Flyers feitelijk al naar de uiteindelijk 53-83 nederlaag gespeeld. Wim Koole was met 16 punten de bes te schutter. Jongens junioren 1 kon slechts met vijf personen aantreden, maar dat was geen belemmering om de wedstrijd tegen het bezoekende Flax Field Leanne Slappendel. Fighters uit Hendrik Ido Am bacht winnend af te sluiten. Al was het verschil, 53-50, niet groot. Het tweede en vierde kwart was beslissend voor de overwinning. Topscoorder Erwin Geers met 16 punten. Meisjes Ka- WADDINXVEEN - Op vrijdag detten 1 moest haar meerdere er- 22 oktober is er weer koppelkla- kennen in het bezoekende DAS verjassen in buurtcentrum 'de uit Delft. Alleen het vierde kwart Boog'. De zaal gaat open om was, met minmaal verschil 9-8, 20.00 uur en het klaverjassen be- voor de Waddinxveense meisjes, gint om 20.30 De winst was met 70-42 dan ook duidelijk voor DAS. Michelle Vurens scoorde 12 punten. flinke organisatie. Inmiddels spelen 81 teams gedurende 2 we- ning de koppositie over van Erik ken diverse wedstrijden in Ne- Hennink. Wim van Vuuren derland. Uiteraard is dit voor de kwam een kwaliteit voor tegen HCW-jeugd een leuke, maar Hans van Woudenberg. Hans vooral ook leerzame ervaring, verdedigde zich goed en dwong Deze en volgende week ont- een gelijkspel af. Nico Dannis en vangt HCW meerdere Engelse Eduard Philipse speelden een teams (zowel jongens als meis- spannende partij. Nico kreeg een jes). Er staan 5 spannende wed- mooie aanval maar kon deze niet afmaken. Eduard zag zijn kans gingen of dat er op de straat moet worden getraind. Naast deze mijlpaal bestaat S.C. Antilope ook nog eens jaar. Dit jubileumjaar staat dan ook bol van de activiteiten te be- ding van de nieuwe trainers Jan ginnen met het openingsfeest Middendorp en Wicher Smit voor de leden op zaterdag 30 ok- moet duidelijk nog zijn even- tober. Naast dit feest staan er o.a. wicht vinden. Hiervoor is veel ook nog een sportclinics voor de trainingsarbeid en wedstrijdrit- volwassenen op stapel, een kin- me nodig. Dit was ook duidelijk derkookmiddag en een sportont- te zien tijdens de wedstrijd tegen moeting op het park zelf. De of ficiële opening van de atletiekbaan staat gepland op vrijdagavond 29 oktober om 19:00 uur. Alle leden, oud-leden, sponsors en betrokkenen zijn van harte welkom om deze ope ning bij te wonen. Meer informatie over S.C. Anti- te brengen. De dames liepen zeer lope is te vinden op: www.scan- eenvoudig uit naar 15-5- De laat- tilope.nl. ste periode was een formaliteit WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 27 WOENSDAG 20 OKTOBER 2004 i B0VAG GARANTIE Coenecoop 397 2741 PN Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 59 09 I ^NationaleAuto Pas j Fiat Brava 1.6 16V Inj. Bouwjaar: 10-2000 Kleur: Rood Uitvoering: 5-deurs Km-stand: 56.625 Opties: stuurbekr./elektr. ramen/airco met.lak/centr. deurvergr./radio f--

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 27