De Huizenbeurs I UKMltu vwr Tegen gunstige tarieven? Zo min mogelijk bijkomende kosten? En tóch verkopen? vrijblijvende afspraak (0172) 210 747 I u wilt uw Mrlur/wl fal o 172 - 2-10 74-7 Bel voor een met ons enthousiaste team! «BS iSi Landelijke Makelaars Vereniging r makelaardij I I 4 ihiy o e-mail: info@makelaardijdehuizenbeurs.nl internet: www.makelaardijdehuizenbeurs.nl Zijde 28, 2771 EN Boskoop, Tel. 0172 - 210747 l a 4 5 :-n J I Ij Ie J I <to«i»W!te^aik. .-?< -J het - 1 I 2 A C ©reklame studio teller 0182-615^44 BOSKOOP - Dr. Hamburgerlaan 24 BOSKOOP - Zuidkade 72 BOSKOOP - Populierenhof 47 BOSKOOP - Voorofscheweg 273 BOSKOOP - Beemd 47 BOSKOOP - J.H. v. Straaten v. Nesplantsoen 1 Vraagprijs 290.000,- k.k. Vraagprijs 209.000,- k.k. Vraagprijs 259.000,- k.k. Vraagprijs 239.500,- k.k. Vraagprijs 190.000,- k.k. ■7 M BOSKOOP - Galerij 88 BOSKOOP - Tuinstraat 25 BOSKOOP - Zonnedauw 116 BOSKOOP - Beemd 31 Vraagprijs 179.500,- k.k. Vraagprijs 194.000,- k.k. Vraagprijs 214.000,- k.k. Vraagprijs 190.000,- k.k. BOSKOOP - Goudse Rijweg 14 BOSKOOP - Weegbree 41 BOSKOOP - Proeftuin 44 BOSKOOP - Reijerskoop 253 Vraagprijs 369.000,- k.k. Vraagprijs 189.000,- k.k. Vraagprijs 237.500,- k.k. Vraagprijs 209.000,- k.k. BOSKOOP - Spoorhaven 23 BOSKOOP - Linnaeusweg 74 BOSKOOP - Zwanenwater 14 WADDINXVEEN - Bloemendaalseweg 11 BOSKOOP - Burgemeester Colijnstraat 279 Vraagprijs 137.500,- k.k. Vraagprijs 224.500,- k.k. Vraagprijs 498.000,- k.k. Vraagprijs 212.500,- k.k. Vraagprijs 359.000,- k.k. Vraagprijs 410.000,- k.k. I ji -'rw* 1 1 t Uniek aan een rustig hofje in Boskoop Oost gelegen sfeervol ingerichte semi-bungalow. De woning beschikt over een overdekte privé parkeerplaats en een patio achtige tuin op het zuidwesten welke geheel is v.v. een terras. Zeer centraal in Boskoop Oost gelegen volledig gerenoveerde tussenwoning met aan de achterzijde vrij uitzicht over de kwekerijen. Tevens heeft men aan de achterzijde de beschikking over een hardhouten vlonder boven het doorgaande water. Bergvliering: geheel bevloerde bergvliering toegankelijk middels vlizotrap. 1e verdieping: overloop, voorslaapkamer met dakkapel en vaste kastenwand, achterslaapkamer met vaste kastruimte en zijwerkkamer met dakkapel. Bijzonderheden: Indien u op zoek bent naar een goed onderhouden woning met een unieke ligging te midden van de natuur is deze woning een bezoek meer dan waard. Oplevering in overleg. 1e verdieping: overloop, drie slaapkamers in verschillende formaten en alle v.v. vaste kastruimte. Moderne badkamer v.v. zwevend toilet, wastafel en ligbad. J w - Ruime zeer gunstig gelegen 2/1 kap woning met aangebouwde garage en gunstig op de zon gelegen fraaie besloten achtertuin. Bijzonderheden: Indien u op zoek bent naar een centraal gelegen en zeer goed onderhouden woning is deze woning een bezoek meer dan waard. Oplevering in overleg. 1e verdieping: overloop, drie slaapkamers in verschillende formaten waarvan twee met vaste kastruimte en één met toegang tot balkon. Badkamer voorzien van vaste wastafel en doucheruimte. Zolderverdieping: vaste trap naar zolder. Voorzolder met bergruimte en toegang tot zolderslaapkamer met groot dakraam en bergruimte achter knieschotten. 1e verdieping: overloop, drie slaapkamers in verschillende formaten en vernieuwde badkamer met hoekbad, 2e toilet en wastafel. - M G> Schitterend gelegen met uitzicht over de rivier “De Gouwe”, goed onderhouden 3 kamer appartement. Het is gelegen in het complex “Buckiscope” met balkon op het zuidwesten, berging en overdekte parkeergelegenheid welke wordt afgesloten door een elektronisch hekwerk. Zeer centraal, in Boskoop Oost gelegen midden één gezinswoning met aangebouwde stenen berging. De woning is aan de voorzijde uitgebouwd en beschikt hierdoor over verrassend veel ruimte. Aan de achterzijde beschikt de woning over een fraaie achtertuin met steiger en optimale privacy. Uniek aan de Gouwe gelegen vrijstaand woonhuis met ruime aangebouwde garage. Het woonhuis is zeer luxe afgewerkt en verkeert in goede staat van onderhoud. De onder architectuur aangelegde achtertuin met tuinhuisje, vijver en sproei installatie biedt rechtstreeks zicht op de Gouwe. U zoekt een starterswoning in Boskoop Oost, dan is deze woning zeker een bezichtiging waard. Het betreft hier een 2/1 kapwoning met een diepe achtertuin op het Westen. Aan de voorzijde is de woning vrij gelegen aan het water en is te bereiken via een houten brug. Zeer centraal in Snijdelwijk gelegen royale hoekwoning met zeer diepe achtertuin en vrijstaande stenen berging. De diepe achtertuin is zeer gunstig op de zon gelegen en biedt optimale privacy. Indeling: Voorentree, gang met trapopgang, trapkelderkast met meterkast en toiletruimte. Woonkamer met openslaande deuren naar achtertuin en sfeervolle gashaard. Besloten keuken in lichte kleurstelling voorzien van keramische kookplaat, oven, close-in boiler en afzuigkap. Ruime bijkeuken met wasmachine-aansluiting, pantry en doorgang naar royale verwarmde garage met separaat deel voor de fietsen. Bijzonderheden: De achtertuin beschikt over een vlonder boven het water en een vrijstaande stenen berging voorzien van elektra. Aan de voorzijde van de woning is voldoende parkeerruimte. Een woning voor iemand met twee rechter handen. Oplevering in overleg. In de directe nabijheid van het centrum van Boskoop gelegen royaal uitgebouwde midden ééngezinswoning met onder architectuur aangelegde achtertuin met onderheide terrasvlonders en berging. Goed onderhouden 3 kamer appartement gelegen op de bovenste woonlaag (3e) van het complex “Buckiscope”, met vrij uitzicht op de Gouwe vanaf het balkon, berging en overdekte parkeergelegenheid welke wordt afgesloten door een elektronisch hekwerk. Bijzonderheden: Indien u op zoek bent naar een niet alledaagse woning met onverwachts veel ruimte is deze woning een bezoek meer dan waard. Aan de achterzijde beschikt de woning over een onder architectuur aangelegde tuin met gunstige bezonning. Oplevering in overleg. 1e verdieping: overloop, stookruimte met HR c.v. combiketel en wasmachine-aansluiting. Twee ruime slaapkamers waarvan één voorzien van vaste kastruimte en wastafel. Moderne badkamer in lichte kleurstelling met ligbad, douchecabine, wastafel met meubel en toegang tot royaal terras. Royaal aan de achterzijde uitgebouwde hoekwoning met zeer ruime gunstig op de zon gelegen achtertuin. De woning beschikt tevens over een extra grote stenen berging (5 x 3m.) in de achtertuin. De woning bevindt zich in de directe nabijheid van winkels, scholen, kinderboerderij, het Gouwebos en uitvalswegen en staat op een perceel van ca. 194m2. Indeling: Zij-entree, hal, toegang tot berging, meterkast en garderobekast. Open keuken in L-opstelling voorzien van koelkast, oven, gaskookplaat, afzuigkap en close-in boiler. L- woonkamer met open haard, deur naar achtertuin en massief eiken vloer. Portaal met trapopgang en toilet met fonteintje. Bijzonderheden: Het appartement is goed geïsoleerd. Vanuit de woonkamer is de deur van het complex te openen welke voorzien is van een videosysteem. Het balkon is gelegen op het Oosten. Oplevering in overleg. Zolderverdieping: vaste trap naar zolder met voorzolder welke gezamenlijk beschikken over een grote dakkapel. De zolderkamer beschikt over vaste kastruimte. Bijzonderheden: Het gehele appartement is voorzien van dubbele beglazing en tevens is er 6 jaar geleden een nieuwe c.v. en electrische installatie geplaatst. Servicekosten €125,— per maand. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: Het appartement is perfect geïsoleerd en voorzien van dubbelglas, de ligging is op loopafstand van het centrum van Boskoop. De eigen parkeerplaats en berging bevinden zich in het souterrain van het complex. Oplevering in overleg. Schitterend in het groen gelegen hoekwoning met gunstig op de zon gelegen royale achtertuin. De woning bevindt zich in de directe nabijheid van het “Gouwe Bos”, alsmede winkels en uitvalswegen. Rustig, in een kindvriendelijke omgeving gelegen hoek woning, nabij de jachthaven en de natuurijsbaan, met een voor-, zij- en achtertuin op ca. 144m2 eigen grond. Bouwjaar ca. 1987. Bijzonderheden: De woning is goed onderhouden. Het schilderwerk aan de buitenzijde is uitgevoerd in 2003. Aan de binnenzijde is de woning in de woonkamer en het trappengat tot aan de zolder voorzien van schuurwerk. Oplevering in overleg. Zeer centraal en kindvriendelijk in Snijdelwijk West gelegen midden doorzonwoning met veel lichtinval en vrijstaande stenen berging. Aan de voorzijde beschikt de woning over een schitterend blijvend vrij uitzicht over een vijverpartij. Aan de achterzijde beschikt de woning over een speels onder architectuur aangelegde achtertuin. Bijzonderheden: Het appartement is perfect geïsoleerd en voorzien van dubbel glas, heeft een schitterende ligging met uitzicht over “De Gouwe” en is nabij het centrum van Boskoop op loopafstand van de winkels. De eigen parkeerplaats en berging bevinden zich in het souterrain van het complex. Oplevering in overleg. Vraagprijs 220.000,- k.k. Indeling: Entree met meterkast, garderobe, toilet met fonteintje en mechanische afzuiging, technische ruimte voor opstelling van de wasmachine en een inbouwkast. Royale, lichte woonkamer met laminaat vloer en aluminium schuifpui naar het ruime, op het zuiden gelegen balkon. Functionele open keuken voorzien van losse apparatuur. Ruime slaapkamer met laminaatvloer en hobby/slaapkamer (ca. 5m2). De ruime badkamer is voor 3/4 betegeld, uitgevoerd in lichte tinten en is voorzien van een ligbad, douchecabine en wastafel met meubel. Indeling: Entree met meterkast, technische ruimte met opstelling van de CV combiketel (Vaillant) en de mechanische afzuiging. Hal, toilet met fonteintje en toegang tot alle vertrekken. Badkamer, in lichte tinten uitgevoerd voorzien van wastafel, douchecabine en ligbad. Royale, lichte woonkamer met openslaande deur naar het op het zuidwesten gelegen balkon. Open keuken voorzien van diverse apparatuur t.w. afzuigkap, gaskookplaat, oven, koel-/vriescombinatie, 1 spoelbak en een natuurstenen aanrechtblad. Ruime slaapkamer gelegen aan de achterzijde (ca. 15m2) en hobby/slaapkamer aan de voorzijde (ca. 9m2). Indeling: Royale entree, hal met toegang tot alle vertrekken. Toilet met fonteintje en mechanische afzuiging, technische ruimte met aansluiting voor wasmachine en droger, tevens is hier de opstelling van de c.v. combiketel opstelling (Vaillant 2004). Twee slaapkamers met de afmetingen 4.43 x 2.70m. en 3.32 x 1.80m. Moderne, in lichte tinten uitgevoerde badkamer voorzien van een wastafel, een ligbad en een aparte douche. Royale woonkamer met schuifpui naar het balkon en prachtig uitzicht over de rivier “De Gouwe”. Open hoekkeuken voorzien van diverse inbouwapparatuur t.w. afzuigkap, kookplaat, koelkast, vriezer en spoelbak. Goed onderhouden en gunstig gelegen ruime midden- woning met vrijstaande stenen berging. De woning bevindt zich in de directe nabijheid van scholen, winkels, uitvalswegen e.d. Tevens bevindt “Het Gouwe Bos” zich op steenworp afstand van de woning. Indeling: Centrale entree, met brievenbussen en toegang tot bergingen. Entree, hal, voorraadkast, meterkast en toilet. Ruime woonkamer met luxe open keuken voorzien van gaskookplaat, afzuigkap, combimagnetron, koelkast en vaatwasser. Aparte was-/droger ruimte. Voorslaapkamer met klein balkon en vaste kastruimte. Achterslaap/hobbykamer met toegang tot balkon. Vernieuwde geheel betegelde badkamer met douchecabine en wastafel. Goed verzorgd drie kamer appartement, gunstig gelegen, op de tweede verdieping, direct aan de rivier “De Gouwe”. Het appartement, bouwjaar 1990, ligt nabij het gezellige centrum van Boskoop. Bijzonderheden: Indien u een royale goed onderhouden ééngezinswoning zoekt is deze woning absoluut een bezichtiging waard. Oplevering in overleg. Zolderverdieping: vaste trap naar zolderverdieping, voorzolder met wasmachine aansluiting en c.v. combiketel opstelling. Zolderkamer met dakkapel en toegang tot ruime bergruimte. Ind.: Zij-entree, hal met epoxy/grindvloer, meterkast, garderobenis, luxe toilet (zwevend) met fonteintje, diepe trapkast. Royale woonkmr met massief houten parketvloer, open haard en schuifpui naar tuin. Ruime keuken met epoxy grindvloer en in U vorm opgestelde inrichting v.v. koelkast, vaatwasser, 5-pits gaskookplaat, afzuigschouw, combi magnetron en close-in boiler. Bijkeuken met plavuizenvloer, keukenblokje en was-/drogeraansl. Aangebouwde van binnenuit toegankelijke berging met plavuizenvloer. 1e verd.: overloop, drie slaapkmrs in verschillende formaten, stookruimte met heteluchtketel opst. en badgeiser. Moderne luxe badkamer v.v. een groot ligbad met whirlpool, aparte douchecabine, zwevend toilet en wastafel met meubel. Bijz.: Dubbel glas, dak-, gevel- en vloerisolatie. Inhoud ca. 400m3. Grondopp. ca. 145m2. Woning is v.v. een alarm inst. Lidmaatschap coöperatie ca. €30,- p.mnd. Indien u op zoek bent naar een niet alledaagse woning met veel ruimte op de begane grond, is deze woning een bezoek meer dan waard. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: De gehele woning is voorzien van isolerende beglazing en is goed onderhouden. Indien u op zoek bent naar een woonhuis met een zeer goede ligging is deze woning absoluut een bezoek waard. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: De woning beschikt over een stenen berging voorzien van water en elektra. Gunstig gelegen woning in perfecte staat van onderhoud, welke een bezichtiging waard is. Oplevering voorjaar 2005. 1e verdieping: Overloop met vaste kastruimte en drie ruime slaapkamers variërend in formaat. Badkamer voorzien van ligbad, 2e toilet en wastafel. 1e verdieping: overloop, drie slaapkamers in verschillende formaten, nieuw ingerichte badkamer met ligbad, wastafel, 2e toilet en designradiator in lichte moderne kleurstelling. Bijzonderheden: De woning is vrijwel geheel voorzien van isolerende beglazing en de buitenzijde is recent geschilderd. Indien u op zoek bent naar een goed onderhouden ruime ééngezinswoning met een goede ligging, is deze woning zeker een bezoek waard. Oplevering in overleg. Zolderverdieping: voorzolder met was-/droger aansluiting, HR c.v. combiketel opstelling en toegang tot bergvliering. Zolderkamer met Velux dakraam en vaste wastafel. Zolderkamer met dakkapel en vaste kastruimte. Indeling: Voorentree, hal met vernieuwd zwevend toilet en fonteintje, garderobenis en meterkast. Keuken in lichte moderne kleurstelling voorzien van vaatwasser, hetelucht oven, gaskookplaat en afzuigkap. Royale woonkamer voorzien van massief houten vloer, open trap naar verdieping en openslaande deur naar achtertuin. Indeling: Voorentree, hal met meterkast, trapkast en toilet met fonteintje. Woonkamer. Besloten functionele keuken met gaskookplaat, afzuigkap, aansluiting voor de wasmachine en toegang tot de achtertuin. 1e verdieping: overloop, vaste kast met opstelling van de CV ketel en de geiser. Drie slaapkamers waarvan twee met vaste kastruimte. Badkamer, voor 3/4 betegelt, voorzien van doucheruimte en wastafel. Indeling: Entree, hal met garderobe, toilet met fonteintje, meterkast en trapopgang naar de 1e verdieping. Ruime woonkamer, ca. 30m2, met lichte plavuizenvloer met vloerverwarming, convectorput en toegang tot de achtertuin via de schuifpui. Open keuken in lichte kleurstelling voorzien van oven en gaskookplaat. 1e verdieping: overloop, 3 slaapkamers in verschillende for maten. Badkamer met wastafel, hoekbad, en zwevend toilet. 2e verdieping: overloop, technische ruimte met de opstelling van de CV combiketel en 'aansluiting voor de wasmachine en droger. Zolderkamer met Velux dakraam. Tuinligging: De tuin is gelegen aan de voor- zij en achterkant van de woning. De achtertuin is gelegen op het oosten. In de tuin staat een vrijstaande stenen berging. In de nabijheid van de kinderboerderij midden in het groen ligt deze netjes onderhouden kwadrantwoning met winkels, scholen en uitvalswegen op steenworp afstand. Bijzonderheden: Ideale eengezinswoning met volop mogelijkheden, tevens bevindt deze woning zich in de directe nabijheid van het z.g. “Gouwebos”. De woning verkeert in goede staat van onderhoud, doch kan op enkele zaken worden gemoderniseerd. Oplevering in overleg Garageplaats: In het beveiligde souterrain bevindt zich de eigen parkeerplaats en een ruime berging. Indeling: Voorentree, gang, meterkast, hal en vernieuwd zwevend toilet met fonteintje. Ruime woonkamer met openslaande deur_naar achtertuin en trapkast. Moderne keuken in U-opstelling voorzien van gaskookplaat, afzuigschouw, combimagnetron, koelkast, vaatwasser en laden vrieskast. De gehele begane grondvloer is voorzien van plavuizen. 1e verdieping: overloop, drie slaapkamers, recent vernieuwde moderne luxe badkamer voorzien van ligbad met douchedeel, 2e zwevend toilet, designradiator, wastafel met meubel en vloerverwarming. Zolder: voorzolder met was-/drogeraansluiting en c.v. combiketel opstelling. Zolderkamer met 2 grote velux dakramen en bergruimte achter knieschotten. Bijzonderheden: De woning verkeert in een zeer goede staat van onderhoud en is vanwege de ligging en afwerkingsniveau zeker een bezoek meer dan waard. Oplevering in overleg. Zeer landelijk te midden van weilanden en water gelegen vrijstaand karakteristiek woonhuis met garage en ruime opstelplaats voor twee auto’s op eigen terrein. De woning is zeer uniek te midden van de natuur gelegen en bevindt zich toch in de directe nabijheid van uitvalswegen e.d. Het perceel waar de woning zich op bevindt wordt geheel omsloten door water en tevens is er de beschikking over een tuinhuis. Indeling: Zij-entree, gang en meterkast. V\(oonkamer met parketvloer en openhaard. Ruime woonkeuken met moderne keuken voorzien van keramische kookplaat, magnetron, oven, koel/vriescombinatie en natuurstenen aanrechtblad. Bijkeuken met was-/drogeraansluiting HR c.v. combiketel en toiletruimte. Badkamer met 2e toilet, wastafel en douche ruimte. In kindvriendelijke omgeving, nabij scholen, winkels, uitvalswegen e.d. ligt deze goed onderhouden hoekwoning met parkeerplaats op eigen terrein. De kinderboerderij en het “Gouwebos” zijn op loopafstand te bereiken. Ind: Voorentree, ruime gang, toilet met fonteintje, garderobe, kast met m.k. en trapkast v.v. elektra. Open rustieke keuken in U-opst. v.v. magnetron, koelkast, vaatwasser, vriezer, 5-pits gasfornuis, RVS afzuigschouw en natuurstenen aanrechtblad. Zeer royale lichte woonkmr, welke 3 meter is uitgebouwd v.v. veel glas en openslaande deuren naar de achtertuin. Tevens beschikt de woonkmr over een massief frans eiken parketvloer. 1e verd.: overl., slaapkmr met dakkapel, vast bed en berg ruimte, slaapkmr met vast verhoogd bed en dakkapel en ouderslpkmr met vaste kastenwand. Moderne badkmr v.v. toilet, wastafel en ligbad. 2e verd.: overl. met bergruimte en’ separate stook/wasruimte met HR c.v. combiketel opst. (Vaillant 2000) en was-/drogeraansl. Hobby/werkkamer met bergruimte en zolderslaapkamer met dakkapel. Ruime bergvliering met vlizotrap. Bijz.: De woning beschikt aan de voorzijde over een vrijstaande stenen berging en een carport. Indien u op zoek bent naar een niet alledaagse sfeervolle goed onderhouden woning met onverwachts veel ruimte is deze woning zeker een bezoek waard. Oplevering in overleg. Indeling: Voorentree, gang, meterkast en verdiepte trap kelderkast. Woonkamer met gas openhaard. Dichte keuken voorzien van afzuigkap, gaskookplaat, oven, close-in boiler en koel-/vriescombinatie. Vanuit de keuken is er toegang tot de achtertuin en de vrijstaande stenen berging met c.v. combiketel opstelling. Indeling: Entree, vernieuwd toilet en meterkast met voldoende groepen en aardlekschakelaar. Woonkamer voorzien van plavuizenvloer met vloerverwarming en spachtelputz wanden. Zeer fraaie half open moderne keuken met koel/vries combinatie, combimagnetron, keramische kookplaat, afzuig kap en vaatwasser. Indeling: Ruime entree en hal met meterkast. Royale woonkamer, welke middels schuifdeur wordt gescheiden van de ruime woon- eetkeuken met koelkast, gaskookplaat en afzuigschouw. Vanuit keuken toegang tot bijkeuken met c.v. ketel opstelling (1994) en veel bergruimte. Afgesloten trapopgang naar 1 e verdieping waar zich ook het toilet met fonteintje bevindt. Ind.: Voorentree, hal, m.k. en toilet met fonteintje. Functionele half open keuken in U-opst., v.v. 5-pits gaskookpl., afzuigkap, close-in boiler en div. losse app. Ruime uitgebouwde woonkmr van 50m2 met portaal en openslaande deur naar achtertuin, tevens is er een dubbele openslaande terras deur aanwezig en beschikt de woonkmr over een spachtelputz wandafwerking. 1e verd.: overl., drie slaapkmrs waarvan één van 2 x 3m. en twee van 4 x 3m. en badkmr v.v. 2e toilet, ligbad en dubbele wastafel. 2e verd.: voorzolder met wasmachine aansl. en aparte stookruimte met c.v. opst. (Nefit VR 2003) en boiler opstelling (110L). Ruime zolderkamer met grote dakkapel aan de achterzijde (2003) en bergruimte achter de knieschotten. Tweede zolderkmr met dakkapel aan voorzijde. Bergvliering. Bijz.: Indien u op zoek bent naar een woning met onverwachts veel ruimte en een ruime besloten tuin met volop privacy is deze woning een bezoek meer dan waard. Opl. in overleg. Centraal in Boskoop, in directe nabijheid van winkels, uitvalswegen e.d. gelegen (hoek) 3-kamer appartement op de 2e verdieping. Dit appartement is wat indeling betreft geheel opnieuw ingericht. Tevens is de mogelijkheid aanwezig om gebruik te maken van de gemeen schappelijke binnentuin. O* VL-.--77 ’S7'" W - Indeling: Entree met meterkast en garderobe, gang en toilet met fonteintje. Moderne half open in lichte kleuren getinte keuken v.v. koel/-vriescombinatie, afzuigkap, hete lucht oven en vijf pits gascomfort. Woonkamer met laminaatvloer en open haard. 1e verdieping: overloop, 2e toilet en badkamer met douche ruimte en wastafel. Drie slaapkamers variërend in formaat, waarvan één met vaste kastruimte. Zolder: vaste trap naar zolder met drie Velux dak- ramen en HR c.v. combiketel opstelling. De ruime zolderkamer heeft veel bergruimte. Bijzonderheden: De woning is optimaal gelegen heeft een ruime zonnige voor- maar ook achtertuin. De woning is sinds twee jaar voorzien van kunststof kozijnen met draai-/kiep ramen en HR glas. De keuken is ook twee jaar geleden geplaatst. Bent u gesteld op uw rust, dan is deze woning zeker een bezichtiging waard. Oplevering in overleg. Indeling: Voorentree, hal met garderobenis, meterkast, gang en toilet met fonteintje. Besloten keuken voorzien van oven, gaskookplaat, afzuigkap, koelkast en eetbar. Ruime woonkamer voorzien van parketvloer, spachtelputz wandafwerking en schuifpui naar achtertuin. 1e verdieping: overloop, drie slaapkamers in verschillende formaten waarvan twee voorzien van vaste kastruimte, badkamer met ligbad, 2e toilet én wastafel. 2e verdieping: voorzolder met wasmachine aansluiting en Nefit HR ecomline (’97) combiketel opstelling. Zolderkamer voorzien van onderhoudsarme dakkapel en geïsoleerde kap. Indeling: Voorentree, hal, vaste kastruimte, meterkast en ruim toilet met wastafel en urinoir. Royale woonkamer met aanbouw en schuifpui naar achtertuin. De woonkamer beschikt tevens over een moderne gas open haard. Moderne half open keuken in L-opstelling en v.v. koelkast, magnetron, vaatwasser, inductiekookplaat, vlakscherm afzuigkap en close-in boiler. Bijkeuken met was-/drogeraansluiting en uitstortgootsteen. Stookruimte met c.v. ketel opstelling en badgeiser. 1e verdieping: overloop, moderne badkamer met stoom/ hydrocabine, 2e toilet en wastafel met meubel. Fitnessruimte met sauna en toegang tot ruim balkon. Royale hoofdslaapkamer met eigen whirlpool, douchecabine en dubbele wastafel met meubel en schuifpui naar balkon. 2e verdieping: overloop, ruime inloopberging en lichte slaapkamer met dakkapel en groot dakraam. Bijzonderheden: Zeer goed onderhouden woning met luxe afwerkingniveau en veel onverwachte extra’s. Oplevering in overleg. hl BB BOSKOOP - Galerij 20 I - 'r

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 28